Arama sonuçlarınız

1. E

Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

Zenfone 2 Laser 5" aldım, ekranda donmalar ve titremeler oluyor. Benden başka başına benzer olay gelen var mı?
  2. E

Linux ekran görüntülerinizi paylaşın

Pardus :) İlk göz ağrım ve desteklediğim, forumunda yönetici olduğum dağıtım. Ondan sonra Linux ile aram hiç eskisi gibi olmadı. Geçenlerde Mint yüzünden sorun yaşadım ve Win7 tek sistem devam ediyorum. Ama Tez işlerim bitince KDE Neon'u deneyeceğim.
  3. E

BMW Mi ? Mercedes Mi ? Audi mi ? Neden ?

https://www.youtube.com/watch?v=jYnWQ_-2xQc
  4. E

Chp'ye neden oy vermeli / vermemeli?

Ya bu cocuk cok komikti aslinda ozleyecegim keratayi :) SıkışInca nasil da tuydu :)
  5. E

Öğretmenin de kulağında çeker sonra, derste uyuklaya kalırsın... - - - Mesaj Güncellendi - - - Hesap numaramı vereyim, yatırmazsan eşek gibi anıracak mısın?
  6. E

Ah ah. Sen sütünü iç de yat hadi, içmeden kafayı buldun. :D Anlaman için son yazdığını 3-5 defa okumanı tavsiye ederim... ;)
  7. E

Senin kadar şanslı değilim, aptamil yoktu o zamanlar mecburen anne sütü aldık 2 sene :)
  8. E

Okul da sana da süt veriyorlar mı?
  9. E

Yaş kaç, karşımda ergen var anladıma artık :D
  10. E

10 Kasım da görüşelim, Anıtkabir'de ne dersin? Ata'nın başında fatiha okursun belki? Veya biz okuruz sen Amin dersin? i7devilcanyon öyle değil, hula hop çevirir gibi kıvır :D
  11. E

Kıvır kıvır, olmadı 360 derece kıvır, tam açı olsun...
  12. E

İslam'ı bilen o hükmü kabul etmez zaten... Bilmeyenler de kendini avutur...
  13. E

- - - Mesaj Güncellendi - - - Twist yap kıvır kıvır, iftiraya devam... Bilmem IP ne bakmak alzım, Kanada'ya ışınlanmış bile olabilirsin :D
  14. E

Madem para veriyorlar, sen neden yapmadın, yapmıyorsun? Ne kaybedersin? İkiz kardeşin de trollük yapar parayı kırışırsınız... - - - Mesaj Güncellendi - - - Delil göster nerede demişim? - - - Mesaj Güncellendi - - - Arama bulamazsın, iftira atıp kaçtın tabi...
  15. E

Neyi kınıyorsun? Ben şiddete karşıyım. Bir de barış getireceksiniz. Şiddetle mi gelecek barış? Nefretle mi gelecek barış? Saygısızlıkla mı gelecek barış? Seni babama söylerim ha diyerek mi gelecek barış? Komik olmayın, gerçekten. Traji komiksiniz....
  16. E

Dinsizler, ateistler İnananlardan kendileri için beklediği saygıyı neden kendileri inananlara göstermiyor? Buna da cevvap verin...
  17. E

Hakaretinin kanıtı olsun...
  18. E

Boşluğu doldurun... "Rahatsız olma, yapamadıklarınızı biz yapıyoruz. Sıkıntının temeli bu, ....P sizin yapamadığınızı yaptığı için rahatsız oluyorsunuz."
  19. E

Memnun Musunuz ?

Günün anlam ve önemine binaen bir fıkra paylaşalım... Temel her gün evine trenle gidip gelmektedir. Yine bir gün trende gelirken karşısında oturan adamın biri durup dururken p.z.venk der. Temel şaşırır ; acep bağamı dedi diye sağına soluna bakınır. Adam tekrar p.z.venk der.Temel yine...
  20. E

Dini duyguları alaya alan ben miyim? Yoksa Türkçe Olimpiyatlarına ve kamyonetin kasasına Peygamber efendimizi yakıştırabilenler mi?
  21. E

Duyduğuma göre Cemaat bu sefer CHP'yi destekliyormuş, honline tasdikler misin? Abiler ablalar bu konuda gökten gelen ilham ile bir fetva üzerine hemfikir mi?
  22. E

Memnun Musunuz ?

23. E

Memnun Musunuz ?

Prophotone benim söylediklerimi ve neye nasıl tepki verdiğimi anlamayacak kadar cahilsin.
  24. E

Memnun Musunuz ?

Bizim orada bilmeyene cahil derler, sizin orada ne kullanılır bilmem. Belki onu da bilemeyecek kadar sen de cahilsindir ?
  25. E

TRT Ve AA Deyince Aklınıza Ne Geliyor?

Salt bilgi niteliğinde yorumsuz haber veren kanal kalmadı ki?
  26. E

TRT Ve AA Deyince Aklınıza Ne Geliyor?

TRT artık Cumhuriyet gazetesi yazarlarını konuk etmiyor diye mi tüm bu yaygaralar?
  27. E

Memnun Musunuz ?

Rumuzunla müsemma anlayışın var, SSK-SGK ve Emeklilik sisteminde kim bu gediği açmış, faturası niye böyle olmuş araştırsana bir? 31 yaşındasın ama cahilsin...
  28. E

Ak Partiye Neden Oy Verilmemeli? Nedenleri? Sebebleri?

Ben dalga geçmiyorum kimse yanlış anlamasın bu gaflardan da prim yapılması taraftarı değilim. Lakin o anın etkisine kapılarak, galeyana gelerek ağızdan yanlış kelimeler çıkmamalı... Çok ciddi konular üzerinde yorum yapılırken yapılan bir gaf olayı tamamen magazine çeviriyor.
  29. E

Herkesin affına sığınarak paylaşıyorum. Buldukça da paylaşırız... https://www.youtube.com/watch?v=vcjOK5qx0FU
  30. E

Ben kötü niyetle söylemedim, samimiyim. Çünkü çalışırken başımıza geliyor ve toparlamak zor oluyor. Bu gaflar komik oluyor, ortam yumuşasın. Aşağıdaki videoyu da bir nebze olsun gülelim diye paylaşıyorum, böyle mizahi şeyler varsa beraber gülebilelim... :)...
  31. E

Izdivaya cekildim cengover05 İzdivaç-la İnziva-yı karıştırınca böyle oluyor herhalde, Allah başka işlerinizi böyle karıştırtmasın. Belki de KK sizin idolünüzdür ne diyeyim... :D https://www.youtube.com/watch?v=6xxhY8IexJg
  32. E

Genel Seçimleri Hangi Parti Kazanır?

Bu cesarati HDP için de gösteriyorsunuzdur umarım... Kan akan muslukları hatırladıkça...
  33. E

Maç mı bu gönlüm öyle ama o kazanır? Bu işin sonucu ya tek başına iktidardır ya da koalisyondur. Kazanmak diye bir şey yok.
  34. E

Şunu söyleyeyim, belkide gördüklerin, gördüklerimiz birilerinin görmemizi istediği şeylerdir. Ya göremediklerimiz yahut bize gösterilmeyenler? Matrix'i izledikten sonra bayağı düşünmüştüm. Seçimlerimizi kendimiz mi yapıyoruz yoksa algılarımız yönetilip bir yere kanalize mi ediliyor? Sadece...
  35. E

Ben kimseyi savunmuyorum ama sen işaret ediyorsun. Dediğin videoyu da izledim. Güldüm sadece... Biraz okuyun, araştırın. Başkalarının fikirlerini birebir almak yerine düşünce yapınızda etken olsun. Hazırcı bir gençlik var artık, herşeyi google a soran. Seçim sonuçlarını da oy vermeden yakında...
  36. E

Bkz. Akıl tutulması, Bkz. Stockholm Sendromu... İnsan katiline nasıl aşık olurmuş anladık sayenizde... honline ... Bkz. Ben tarafsızım ama gönlüm felancadan yana...
  37. E

Sene 2015, CHP'yi Atatürk yönetmiyor, başta Kemal Kılıçdaroğlu var. Update+Upgrade lazım...
  38. E

leanardo, "Müslüman" CHP'ye ve HDP'ye oy vermez, verirse dinini yahut yaşantısını sorgulasın.
  39. E

Şu an oy verilecek bir parti yok. Hepsinin ya geçmişiyle ya da geleceği ile ilgili problemleri var. İnsanlar karar verirken ehven-i şer diyer bakıyorlar, bilmeyenler için "kötünün iyisi" demek... Bu konuda radikal olmamak lazım, sonuçta ülkenin geleceğine yön verecek düşüncelere ve fikirlere oy...
  40. E

Metrobüs bekleme ve seyahat süresi kısalıyor

İyi olur, halka hizmet Hakk'a hizmet.
  41. E

30 Mart 2014 Yerel Seçimleri'nde oyunuzu hangi partiye vereceksiniz?

SDN Türkiye genelini yansıtmış baksanıza. ANAR, GENAR, SONAR, KONDA falan boşuna uğraşıyor. :P
  42. E

Mac Kurulumu'nda Hata

Güvenli Modda kurulum yapmayı denedin mi? Ekrankartını bu haliyle desteklemiyor anlaşılan.
  43. E

Söyle Rahatla

Hayırlı olsun. Tokat merkez piyade birliğinde 35 gün kalmışlığım var. 3000 kişilik bir yer. Fena sayılmaz. Bizim zamanımızda herşey yasaktı ve ceza verip angarya yaptırıyorlardı. Biz 75 kişi Jandarmaydık ve Ali'nin dediği gibi kırmızı mavi nefteyi gören piyadeler komutanım çekiyorlardı :D Hey...
  44. E

Windows xp srekli donuyor kafayi yemek uzereyim

sanal bellek ayarlarını düzgün yaptın mı?
  45. E

Windows xp srekli donuyor kafayi yemek uzereyim

Aşağıdaki programları indirip bir hata kontrolü yap belki çaresi vardır. http://www.RepairErrorQuick.com/ttfix-blue_screen_error-zz0001 http://bluescreen-fix.com/
  46. E

Söyle Rahatla

Maç 4-2 bitseydi daha anlamlı olurdu :P
  47. E

Söyle Rahatla

Bir ilişkide kadın erkek için ne ise kalp ve akıl mukayesesinde de kalp kadındır, aklı hep kandırır.
  48. E

İnternetimin Hızı Düştü...

Şu AKK yı gördüğüm her yerde küfür olarak algılıyorum A.K. Kotası diye :P
  49. E

Söyle Rahatla

Olmuyorsa olmuyordur, vardır Allah'ın bir bildiği. İsyan etme sakın, sonra anlarsın, senin için yapılan iyiliği.
  50. E

Selamun Aleyküm

Hoşgeldin :)
  51. E

Merhaba Forum SDN

DarkWane hoşgeldin. Allah hayırlısını versin. :)
  52. E

Chevrolet Captiva mı yoksa Nissan Qashqai+2 mi?

Sallasaydım seni sallayıp camdan aşağıya atardım. Cuma cuma mübarek günde neyse önce bir araştır da çamur at... http://www.daihatsu.com/catalogue/terios/long/
  53. E

Söyle Rahatla

Dini duygu sömürüleri başlamış yine... Nerede rant var hemen atlayın dimi...
  54. E

Hayırlı Cumalar

Hayırlı Cumalar...
  55. E

Sevgilisini evlat edindi!

Hocam ben kinayeli söylemiştim, yanlış anlaşılma olmasın...
  56. E

Niye ki hocam, rating alıyor. Rating alan herşeyi forumda paylaşmak mubahtır.
  57. E

Ücretsiz ofis programı arıyorum

Orjinali bulursun elbette ama sana Çin Malı olanını önerdik hemde bedava başka ne istiyorsun ki Allah'tan? Hadi canım başka kapıya:sleep:
  58. E

Ücretsiz ofis programı arıyorum

Libre Office KingSoft Office Zoho Sheet Google Docs Yeterli olur mu bunlar sana?
  59. E

Forum kurallarını ne için esnetmek gerekecek ben ikilemde kaldım. Böyle bir olayın olmasına mı, DHA'nın bunu haber olarak sunmasına mı? ......
  60. E

SDN İstanbul İftar Buluşması (2013)

Ramazandan sonra tatil var belki bir İstanbul turu atarım genişçe görüşürüz hocam :)
  61. E

Seferi oluruz hocam o zaman :D
  62. E

friendly, beni tam etiketleyememişsin ama gördüm neyseki :D Ankara'dayız biz ama manen kabul ederseniz iştirak ederiz :)
  63. E

Ayrıldığım kıza okuduğum şiir !!

şiir mana itibari ile güzel ama aşağıdaki linkteki bana daha dokunaklı geldi sanki :) https://www.youtube.com/watch?v=VU0uMLuEYJA
  64. E

Söyle Rahatla

bu gece buralar çok sessiz, hayırdır inşallah ...
  65. E

Söyle Rahatla

Nükteyi ve inceliği herkes anlamaz hocam, saygılar... :)
  66. E

AliA 2048!!!

Dakka bir (gülmekten) yıkılan üye bir :D :mrgreen: Bu arada bende iman gücü var, eğilirim ama yıkılmam :D http://www.youtube.com/watch?v=dH6___HiF5Q Bkz:Hacıyatmaz
  67. E

AliA 2048!!!

SDN'in klonları onlar, Star Wars gibi :D :mrgreen:
  68. E

Söyle Rahatla

Artık "Bey" demek icab eder, teammüldendir:sleep: Bu arada keyloger şunlar ne oluyor? Already pinged: http://www.cado-vn1.com/ http://osut.ro/forum/member.php?u=2890 http://www.resortcostaricacheap.com http://11pharmacy.telehost.biz/
  69. E

Söyle Rahatla

Yeni yeşillendi fındık dalları, hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin :)
  70. E

AliA 2048!!!

Hocam ne diyorsun, ben bu tarz şeylerden anlamam :D - - - Mesaj Güncellendi - - - etiketleyelim hocam, adam haberdar olsun desperado64 :mrgreen:
  71. E

Söyle Rahatla

+1 :)
  72. E

AliA 2048!!!

Demirden korksaydık trene binmezdik hocam :D
  73. E

AliA 2048!!!

Bu daha tehlikeli olmuş, malum milletimizin hayal gücü pek geniş :D "Kriko kullanıyormuşsun" :mrgreen:
  74. E

Söyle Rahatla

Derdi veren dermanını da verir inşallah, yeter ki iltica etmesini ve aramasını bilelim.
  75. E

Söyle Rahatla

Hocam bendeki etkisini görseydin niye öyle dediğimi çok iyi anlardın... Mahluku severken Halık'a yakınlaşmak, şükür etmek ibadet ve taat te ilerlemek inancın kavileşmesi... Seni gerçek Sevgiliye götürmez de nereye götürür? Şeytanın türlü vesveselerle kurulacak hayırlı yuvaları yıkmaya...
  76. E

Söyle Rahatla

kulun kula aşkı ilahi aşka götürür, "leylam leylam" derken kendini "mevlam mevlam" derken bulursun... Mahlukta tecelli eden Halık'ı gördüğünde esas gaye zuhur eder, muhabbet istikamet değiştirir, habib tek olur.
  77. E

Söyle Rahatla

djvietnam, bak sana bir kıssadan hisse. Neden ben deme, biz eşekten daha üstünüz :) Cemaleddin Halveti Hazretleri Beyazıd Camiinde vaaz ederken, cemaatin arasından yaşlı bir adam kalkıp, "Şeyh efendi" demiş. -"Böylesine mümtaz bir cemaate katılmak arzusuyla çok uzun bir yoldan buraya geldim...
  78. E

Söyle Rahatla

Kadınlar farklıdır, aynı isimleri ve şekilleri farklı çiçekler gibi. Kimi az su ister kimi çok, kimi güneşi sever kimi gölgeyi... Kimi humuslu toprak sever kimi kireçli...Kimi en zor şartlar da bile büyür kimine ne kadar bakarsan bak solar... Sana tavsiyem kendin ol, seni sen olduğun için...
  79. E

Söyle Rahatla

sana özel bir seans yapalım :) forum dışında.
  80. E

Söyle Rahatla

hocam boşver, bu tarz şeylerden medet umamayacak bir yaştayım artık. her biten ilişkinin bir şeyler götürdüğünü en iyi anlayacak çağdayım. en önemlisi zaman ve hevestir, özendir çalınan ve kaybolan. bunların acısını da bir sonraki aday çeker maalesef...
  81. E

Söyle Rahatla

İlerde anlarsın, en güzel dua bu :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Abi tavsiyesi, bu özelliklerin mutsuzluk sebebidir.
  82. E

Spybot Kimdir Diyorsan İçerde!

Devrim için altyapı hazırlıyor:P
  83. E

Söyle Rahatla

Hayırlısını gönlüne yazsın, gönlündekini hayırlı eylesin :)
  84. E

Söyle Rahatla

Allah razı olsun bu saatte gelen mesajın üstüne tebessüm ettirdiniz bana ya ne diyeyim Allah gönlünüze göre versin.:) @djvietnam, @Ahbârî, @friendly Bu arada modlar demirdendir, insan olduklarını arka alanda hatırlarlar :P
  85. E

Söyle Rahatla

sağolasın hocam, kelimenin tam anlamıyla kafam dağıldı :P
  86. E

Söyle Rahatla

kırık gönüllere de yer var mı?
  87. E

Söyle Rahatla

saklı bahçe mi :P - - - Mesaj Güncellendi - - - sağolasın. alışırız zamanla...
  88. E

Söyle Rahatla

maalesef...
  89. E

Söyle Rahatla

Her şeyi bitiren mesaj: "Beceremedik galiba biz. Sana hayatta başarılar. İyi geceler." Ne diyeyim şu mübarek gecede ve ayda hayırlısı olsundan başka...:(
  90. E

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=ZDl9aK5Ac2Q
  91. E

Konu Dışı Kategorisi İçin Moderatör Oylaması

Oyumuzu kullandik elhamdulillah +1 de benden
  92. E

Söyle Rahatla

Biraz terbiye şart. Aramayacagim seni
  93. E

Söyle Rahatla

Ağ desteği ile güvenli modu mu açtın yoksa sadece güvenli modu mu?
  94. E

Söyle Rahatla

Geri yükleme yapmayı denedin nmi?
  95. E

Söyle Rahatla

Open the Windows Update troubleshooter by clicking the Start button , and then clicking Control Panel. In the search box, type troubleshooter, and then click Troubleshooting. Under System and Security, click Fix problems with Windows Update.
  96. E

Söyle Rahatla

Twitter yaktın geleceğimi...:crying:
  97. E

spybot, anket aç kardeşim. Eski modlardan kimi yeniden görmek istiyorlar diye. Bak bakalım demokratik halk ne diyor :D
  98. E

Sana kırmızı çok yakışıyor, mavi kurtarmaz bu saatten sonra :D
  99. E

Hiç yakışıyormu sana :D Hort hort hort .... :mrgreen:
  100. E

Söyle Rahatla

Yazılım Tavsiyelerine konu açarsan iyi olur hocam. :)
  101. E

Söyle Rahatla

Kendime de S3 alacaktım ama aynı fiyata vermedi. Yoksa 4leyecektim :) - - - Mesaj Güncellendi - - - :D #hepimizgidiciyiz
  102. E

Söyle Rahatla

Bugün 3 tane telefon aldım. Nokia Lumia 820, IPhone 4 ve Samsung Galaxy S3. Hepsine birden 3.460 TL verdim, iyimi.
  103. E

Söyle Rahatla

friendly, öğretiriz hocam, en iyi yaptığım şeydir eğitmek. :)
  104. E

Söyle Rahatla

İşlerimi geriden yapardım, sessiz ve sakin. uçuşan üyelere yazmazdım. Daha çok yardım ederdim. O sebeple hatırlamaman doğaldır.
  105. E

Söyle Rahatla

Ben yeşilken buralar çimenlikti, mesirelikti. Şimdi ağaçlar gitmiş, kütükler gelmiş...
  106. E

Söyle Rahatla

Allah bereket versin :D
  107. E

Söyle Rahatla

Normalde itibar puanı verirken yorum yapılabiliyor ama kimse kullanmazdı. Ben de muziplik olsun diye AliA yazdım :D Puanı kimin verdiğini göremezsiniz.
  108. E

Söyle Rahatla

Onu ben yazdım itiraf ediyorum :D
  109. E

Söyle Rahatla

İtibar puanları onlar. Beğen butonları yokken veriliyordu. Ne kadar muteber biri olduğunu diğerleri görüyordu sonra beğen butonları geldi mertlik bozuldu :)
  110. E

Söyle Rahatla

Kıyamam :)
  111. E

Söyle Rahatla

Orada AliA yazması puanı onun verdiği anlamına gelmez. Ali kimseye günahını vermez bunu bilmiş ol :D
  112. E

Sizce yeni Opel Astra nasıl?

Deneme sürüşü yap hangisine için daha çok ısınıyorsa onu al derim. VW lerin bakım masraflarını ve genel OPEL algısını da göz önünde bulundurabilirsin.
  113. E

Berat kandiliniz mübarek olsun sdn

Kandilimiz mübarek olsun, Bu gece tüm ümmet için dua edelim, insanlığın rahmete ihtiyacı had safhada:)
  114. E

Sizce yeni Opel Astra nasıl?

Ben aldım memnunum, şu an 42.000 TL sıfır km si. Gerçi beklentilere de bağlı, ne umuyorsun?
  115. E

SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

müftünün (!) karısını salıvermişler. kesin tevbe ettirip milli irade mitingini izlettirmişlerdir:P
  116. E

Söyle Rahatla

Ahbârî diyeceksin bak nasıl geliyor:D
  117. E

Söyle Rahatla

Mühendisim ama şu gönül meselelerindeki problemleri bir türlü çözemedim gitti. NP-Hard'dan bile daha ileri seviyeler mübarek...
  118. E

Söyle Rahatla

vazgeçtim yazmayacağım...
  119. E

Söyle Rahatla

Nasıl dedin hocam biraz açar mısın?
  120. E

haqy, o söylediklerinden bu memlekette çok var. Sana gelir senci olur bana gelir benci olur. Ama bildiği tek şey vardır o da güç ve menfaat... Gerçek efendilerine asla ihanet etmezler onlar. Parayı aldıkları yere tükürebilirler ama hiç bir zaman aç kalmazlar... O sebeple iki uç tarafı da...
  121. E

Söyle Rahatla

Hayırlı olsun güle güle kullansın. Ama çok fazla para... S3 daha makul duruyor. Samsung da bir çocukla konuştum, 1900 TL nin altında alacağın her S4 paraleldir dedi. Onlar sadece ödemede kolaylık sağlıyorlar. Bekleyelim bakalım hayırlısı.
  122. E

Söyle Rahatla

2679 TL iydi Furkanım, 780 TL lik hediye çeki veriyorlardı. 1899 ageliyor ama yine de olmaz...
  123. E

Söyle Rahatla

MediaMarkt ta bugün kampanya vardı, cep telefonlarında her 100 TL lik alışverişe 30 TL hediye çeki veriyorlardı. SAmsung Galaxy S4 almaya gittim, bir tane ahizeli telefon, bir tane telsiz telefon ve kulaklık ile uzatmasını aldım, diğerlerini protesto ettim. Sen büyüksün Allah'ım :D
  124. E

Bizim orada olumlu dönüşlere "Hidayete Ermek" derler. Olumsuzuna sizin oradaki tabiri biz de yakıştırıyoruz merak etme :D Işığı görmek için gözlerini açmak ve gördüğü şeyin ışık, nur olduğunu anlamak ve kabullenmek gerekir. Yarasalar gibi geceleri avcılığa çıkanlar için ışık, aydınlık ve nur...
  125. E

Combofix log paylaşıyorum yol gösterin ;)

1- AVAST ı kaldır en azından AVIRA kur. 2- Uygunsuz sitelere girme. 3- Hile programlarını kurma.
  126. E

Adam ondan sonra hidayete erdi, ışığı gördü. Siz hala karanlıkta saklambaç oynaya durun :D
  127. E

Söyle Rahatla

Destek kuvvet lazım olursa ne yapacağız? İhtiyat timim benim. İYilik sağlık, gelirken leblebi almayı ve getirmeyi unutma. Toz haline getirip friendly'ye ulaştıracağız ona göre :)
  128. E

Moderatör Alımı Başladı.. Son Gün 19.06 Çarşamba !!

Allah muhafaza, ne diyorsun Naim? :D :mrgreen:
  129. E

tayyip yaşa dese erkek gibi gidip intihar edecek misin? :)
  130. E

Yanlış düşünüyorsun, farkındalık oluşturup akılda kalmanı sağladım. Böyle düşün :)
  131. E

Üstadım, Arıyoruz. Saygılarımla:)
  132. E

Söyle Rahatla

81 liyim hocam, akran sayılırız :D Aramızda 3ün 5in lafı olmaz dimi :)
  133. E

Söyle Rahatla

Pipetle içine çektiğin plastik ve tırtıklı kapta genellikle pembe veya mavi renkli, üzerindeki kağıt paket lastiği ile kapatılmış olanı mı kastediyorsun? :P
  134. E

Söyle Rahatla

Yenilince üstüne su içilen cinsinden mi :P
  135. E

Birinci Kuşak Afrodit Venüs Aşk ve Sevgi İkinci Kuşak Ares Mars Savaş Şimdi anlaşılmıştır umarım?
  136. E

Şimdi baktım da neden "Erkekler Mars'tan, Kadınlar Venüs'ten" dediklerini anladım :P
  137. E

Söyle Rahatla

Empatik nerdesin adamım? :D
  138. E

Ben baktım 3 tane olimposlu var forumda :mrgreen:
  139. E

Bizim burada rutine bindi, araba kornaları(artık düğün alayı farzediyorum) Sonra sloganlar, sonra silah sesleri ve sonra da siren sesleri ve megafon... Çevreci eylem olarak başlayan bu hareket esnasında neden hiç bir yerde aşağıdaki yazıyı göremedik acaba?
  140. E

Teşbihte hata olmaz hocam :mrgreen: :D "Titanlar ise Olimposlu tanrılar tarafından tahttan indirilmiştir."
  141. E

Farketmez hocam, 40 olgunluktur diye söyledim, seneye bile kurabiliriz yeterki isteyelim :)
  142. E

Merak etme hocam, 40'ına gelince biz de ayrılır kendi forumumuzu kurarız :D
  143. E

keyloger'a söyle SQL de iki komut yazsın hallolur ama sana kaça patlar bilemiyorum :D
  144. E

Ben bir kez ceza aldım, tövbe etsem silinir mi Hocam? :D (söz bir daha yapmayacağım :P)
  145. E

muratteas, Namaz kılarken secde edilecek yerin temiz olması gerekir. Onlarda "En Temiz" şeyin üstüne secde ederler, farklı bir mana aramamak gerek...
  146. E

Biber gazı sinüsleri açıyormuş, kışın grip olmayınca RTE'ye dua edersiniz artık :mrgreen:
  147. E

REDFOKS, Devlette günlük harcirah bedeli 29,50 TL dir, yuvarlak hesap olarak 30 TL olması bence sorun olmaz. Göreve gönderdiğiniz kişilere günlük harcirah verirsiniz. Ama bu "devlet" için geçerlidir, "özel sektör"de yoktur...
  148. E

Sayenizde üretkenliğimiz artıyor, olumlu bir katkınız var ve bunu inkar edemem. Allah razı olsun :)
  149. E

Sakın öyle bir şey yapayım deme çok zoruna gittiyse silerim senin canından kıymetli değil :mrgreen:
  150. E

Sanatçı orada Ağaçların Kesilmesine(!) karşı yapılan protestolara gönderme yapıyor. Sizin yeşili koruma anlayışınız önce onu s...kten geçer demek istiyor. Ayrıca mahrem yerini örterek yeşili koruma bahanesi ile mahrem pisliklerinizi, gizli emellerinizi örtmeye çalışıyorsunuz mesajını veriyor...
  151. E

Orta açtın hemen voleyi çakalım: "Meydanlar cenabetti, sağolsun TOMAlar Guslettirdi."
  152. E

Arif olana yeter dedim bu kadarı ama paslaşmak güzel oluyormuş, eyvallah :D
  153. E

Söyle Rahatla

pşşt kız ne yaptın sınavda, 44. matematik sorusunu çözebildin mi? :D
  154. E

Ecel + Cami + Duvar ...
  155. E

TOMA'ların içine artık ne koyuyorlar biliyor musunuz? "sabun" Öncekiler "sabunsuz" olunca eylemcilerin zoruna(!) gitmiş, "sabunsuz" olmuyor demek ki ... Temizlik için:
  156. E

Söyle Rahatla

Üstad konuşuyor sessiz olun...
  157. E

Gördüklerime cevap yazıyorum, haftasonu elimden ancak bu kadarı geliyor yoksa hepsine teker teker cevap vermekten zevk duyarım. Maksat muallakta ve cevaplanmayan, karşılık verilmemiş bir husus kalmasın. :)
  158. E

Forumda genel af

Change.org da kampanya başlat, gerisi gelir :D
  159. E

Söyle Rahatla

İkisinde de denizden karaya gemilerle bir çıkarma var. İkisinde de konuşma yapılıyor ve hücum ediliyor. İkisinde de kulenin ele geçirilmesi ve imha edilmesi söz konusu. İkisinde de üzerlerine ateş açılması vs. var. Yani demek istediğim esinlenmişler, 1944 yılı Normandiya çıkarması neyse...
  160. E

Söyle Rahatla

İşin içinde Microsoft var, çıkabilir. Aşağıdaki videoyu izle, konsept olarak çok benziyor. http://www.youtube.com/watch?v=XHscQgzkMKg
  161. E

Söyle Rahatla

Hocam MOH: Allied Assault Normandiya Çıkartması gibi olmuş.
  162. E

Kulakları çınlatalım biraz :D Gezi Parkı'ndaki çadırlarda bakın ne bulundu! Gezi Parkı'nın boşaltılmasının ardından belediyeye ait temizlik işçileri parkı temizlemeye başladı. Çevik Kuvvet polislerinin Taksim Gezi Parkı'ndaki eylemcileri bölgeden...
  163. E

zoki iyi çocuktur, tanırım, gereken yardım gösterilsin. :mrgreen:
  164. E

Yine İhsas-ı Rey, Hocam herkesi kucaklayacaksın, belli bir zümreyi değil. (Ha, arka planda çalışmanı yap ama alenen söyleme:mrgreen:)
  165. E

http://www.haber7.com/guncel/haber/1039068-bu-da-tomalardan-kimyasal-sikiliyor-yalani Söylenecek başka yalan ve atılacak iftira kaldı mı? Hayal güçleri zengin arkadaşların pili de bitmiştir umarım... İkinci olarak, Kemalistler, Kürtler, Ülkücüler ve AKPliler ancak ve ancak tek meydanda bir...
  166. E

Söyle Rahatla

Yarın volta atarsın hocam artık Allah ne verdiyse :)
  167. E

Orada dil sürçmesi var gibi, zira akabinde biz mazlumdan yanayız diyor...
  168. E

Söyle Rahatla

Bak hocam benim niyeti de bozduracaksın:D Midem gurulduyor zaten evde bir çorba var o da ısıtılacak... Kafama eserse giderim bu saatte Çiftliğe dadanırım sonra resimleri de atar sana işkence ederim bilmiş ol :P Valla ne diyim şimdi tekrar baktım açlıktan mıdır nedir üstteki mesaj farklı göründü...
  169. E

Turab Garip Yezid için soruyorum :)
  170. E

Söyle Rahatla

Pşşt bu ne biçim bir iletidir öyle? Başı Leman'la başlar, sonu abi ile biter? Alnair Alsad'la karıştırırsın herhalde? Tez mesaj düzeltile :D
  171. E

HOK diye bir kavram var duydun mu? :D
  172. E

Allah da seni güldürsün. Fakir dedin aklıma şu video geldi :D http://www.youtube.com/watch?v=SreZm_0uvtQ
  173. E

O insanların hakkını (varsa tabi) yine inandığımız mahkememiz verecek, yani Mahkeme-i Kübra...
  174. E

Söyle Rahatla

Dur yorum yapayım da @Empatik mesajını güncelleyemesin :mrgreen: Ne o sayın felan? Bu ne resmiyet abi de yeter...
  175. E

Kel ölür sırma saçlı olur, kör ölür badem gözlü olur.
  176. E

Linki gönderirmisin inan bilmiyorum...
  177. E

Söyle Rahatla

Çikolata çikolata dediniz kalktım dolaptaki kırıntıyı hallettim, bizim de bir nefsimiz var ama olmuyor :D
  178. E

Turab Garip, Niye Yezid diyorsunuz sürekli? Sizin tabirinize göre Haccac-ı Zalim daha makul görünüyor oysaki...
  179. E

Turab Garip, Ben kişilerle uğraşmam, ben fikirlerle ve zihniyetle uğraşırım. Kişileri hedef alıp uğraşan kişiler "küçük insanlar"dır. Bkz: "Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır."
  180. E

En güzel vaad, banlanan üyeleri geri getirmek olur bak bakalım o zaman seni devirebiliyorlar mı:D
  181. E

Biz şifa niyetine içiyoruz da siz ne niyetine içiyorsunuz onu bilemem. O yüzden bize değil size yaramıyor ...
  182. E

Müfteri iftirasını ispatla mükelleftir. (Nokta)
  183. E

Dilin kemiği yok demişler, yoksa o lokmalar ve yenilen laflar nasıl yutulur?
  184. E

IThelp, bu görüntülerden sonra benim bile gidesim geldi kızlar çok güzelmiş doğrusu :D (aman benimki görmesin :mrgreen:)
  185. E

Eylemciler de bırakmasınlar o "bulunanları" ... Adam gibi çekilsinler, fitneye mahal vermesinler... Ama amaç?
  186. E

Söyle Rahatla

Ona artık "uçtukondu" deyin :D
  187. E

Bir dizi daha ekranlara veda ediyor

Mehmet Ali isim benzerliğinden, Levent de attığı tweetlerden dolayı sanırım aç kalacaklar...
  188. E

Sihirli kelimeler şunlar mı: "mr_rain Bey" ve "lütfen"? :mrgreen: :D
  189. E

Senin baktığın yerden bakamıyoruz, bu aşikar. Zira iğne deliği yerine Hubble teleskobunu kullanmak benim için bir düsturdur...
  190. E

DİAZEM, bu tiyatro oyunu hangi sahnede yer alıyor bana da iki bilet ayarlarsan sevinirim, locadan olsun lütfen :)
  191. E

mr_rain, fragman mı o yoksam trailer miydi :D
  192. E

İlim cehaleti alır, eşeklik baki kalır...
  193. E

Söyle Rahatla

Zaten 5.5 dan aşağısı pek kurtarmaz beni :) 8.2 gayet iyi bir derece.
  194. E

Söyle Rahatla

Sepete attım hocam bir ara izlerim :)
  195. E

Söyle Rahatla

Adı neydi merak saldım şimdi...:)
  196. E

Ali üç sac ayağından biridir, onu aldın mı denge biter...
  197. E

Ulul Emre İtaat böyle bir şeydir, saatlerce toplanması süren kalabalık bir anda dağılır. Aşağıda Malcolm X'den bir sahne, gücün ve gövde gösterisinin simgesi. İngilizcesi olanlar daha rahat anlarlar. http://www.youtube.com/watch?v=5Uoy6xy5AFM "That is too much power for one man to have..."...
  198. E

zoki, İhsas-ı Rey oldu, bu saatten sonra seçilmen şaibeli olur :D
  199. E

"Al senin olsun bende ne varsa" Orhan Gencebay'a selamlar, saygılar....
  200. E

frknklc, Anlayana 1 saniyesi bile yeter merak etme...
  201. E

Vasiyetimi bildirip helalleşmem için yeterli olur herhalde :D
  202. E

#OpSDN ve #OccupySDN hashtagleri TT olur... Muhalif forumlardan destek toplarız. Kelle isteriz, maviliden aşağısı kurtarmaz :D
  203. E

Şahsen ben erken uyarı sistemi istiyorum :mrgreen:
  204. E

O zaman eylemler büyür, orantısız güç kullanımı ile yönetim haksız duruma düşer :D
  205. E

Öncelikle tanımlardan başlarız artık :D Şimdi, Ceza verme biber gazı olsun, (ceza puanına göre etkilenme seviyesi yani rank değişir, ufak cezalar gazdan etkilenme, büyük cezalar kafaya isabet felan ) Bir kaç gün havalandırma TOMA müdahalesi, Banlamalar da incapacitated modu olsun. :D :D :D
  206. E

Moderatör seçimi sonrası için burada benzer bir senaryo oluşturalım mı? Bakalım olaya farklı bir boyuttan örnekleme yapılınca algılar nasıl değişiyor?
  207. E

Söyle Rahatla

Firefox kullan :mrgreen: Virüslerin onunla pek işi olmaz :D
  208. E

Seçim sonrası için bir senaryo var ama buraya yazsam mı bilemedim. En iyisi diğer tarafa yazayım. :)
  209. E

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=xw7I4dZdwc4
  210. E

Muvazzaf olanları mı kastediyorsun? :D
  211. E

Demokrasinin beşiği ana vatanı İngilterenin yaptığına bak sen, bizde neler oluyor TT hızı bile yavaşlatmadı, adamların yaptığına bak. Kınıyorum... İngiltere, G8 protestoları nedeniyle twitter'a blokaj uyguluyor.
  212. E

SDN Fenerbahçe Kulübü

Selamlar arkadaşlar, Bu ara Sarı Lacivert yerine Kırmızı Beyaz renk ile meşgulum, kusuruma bakmayın. Uzaktan da olsa takip etmeyi ihmal etmiyorum ama. Sevgiler, saygılar... Korpe
  213. E

Yazdıkların senin zeka seviyenin mahsuludür, görünen köye kılavuz, arife tarif gerekmez...
  214. E

Söyle Rahatla

Ben gözlerimin kepenklerini kapatıyorum arkadaşlar, yarın yine aynı saatlerde bize ayrılan süre içerisinde görüşmek, buluşmak, şakalaşmak, beğenişmek, bilumum işteşli eylemleri yapmak ümidiyle, Esen kalın efendim, Bu arada Cumanız hayrolsun...
  215. E

Söyle Rahatla

#yakalarsam :P
  216. E

Arabistan'dan iphone 5 getirteceğim bir sorun çıkar mı?

IMEI problemi kayıt işlemleri 150 TL ye yakın tutuyor. Tabi ilaçlanmazsa :mrgreen: İlaçların da yan etkisi var bilmiş ol, bağımlılık yapar... Uluslarası garanti olmaz, o tarz telefonları amazon satıyor.
  217. E

Söyle Rahatla

friendly, rejim ne zaman devrilecek be hocam? Dış mihraklar olarak yardımına gelelim mi? :D
  218. E

Olmuş bil, karamsar olma, olmazsa yukarıdaki sözüm geçerlidir. :D
  219. E

Arabistan'dan iphone 5 getirteceğim bir sorun çıkar mı?

IMEI problemini nasıl halledeceğine bağlı. Bir de Arabistan malı telefonlara güncelleme gelmeyebiliyor. Garanti konusu ise Arabistan garantili olur bilmiş ol.
  220. E

"Söz konusu olan vatansa, gerisi teferruattır." M.K. Atatürk
  221. E

Eeee şey: "Dün dündür, bugün bugündür." Sana öğretirim merak etme :mrgreen:
  222. E

Bize Her Yer "Söyle Rahatla" bundan sonra :D Durmak yok, muhabbete devam :D
  223. E

Söyle Rahatla

Buyurun dostlar buyurun, Halil İbrahim Sofrasına.. friendly :mrgreen:
  224. E

10 kez paylaşılmış, 100 kez okumuş olabilirsin, Ama 1 kez bile Anlamamışsın !!!
  225. E

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=_ycF1zYaUsk
  226. E

Referandumdan istediklerini alamayınca gene çapulculuk yapar bunlar, oyları değiştirdiniz fesat karıştırdınız adil referandum istiyoruz derler, Derler mi, derleeeeeeer.
  227. E

Söyle Rahatla

#HerkeseHayırlıGeceler
  228. E

Yönetim üyeleri deşifre etti hepsi bu, belki de fişlendik...
  229. E

Söyle Rahatla

@Ahbârî, ben kibarımdır barnak lan yirim onu :D Bu arada dosta gelsin bu da :D : @friendly
  230. E

Söyle Rahatla

Aynen... Bu arada nutellayı kaşıklamam direk barnaklarım :mrgreen:
  231. E

Söyle Rahatla

Hemşehrimdir kendisi ayıp olmasın :mrgreen:
  232. E

Merhaba arkadaslar

Hoşgeldin.
  233. E

Söyle Rahatla

Naneli börek ve köpüklü ayran sıcak sıcak tütsüsü üzerinde ayrana buz atacan şıkır şıkır... Ne yalan söyleyeyim benim de canım çekti, şimdi açıkta börekçi bulunmaz ki? Hocam çok fena nefsimi tahrik ettin yarın eylem yapacağım haberin olsun :D
  234. E

Söyle Rahatla

Rahat bırakmak lazım, ararsa ne ala aramazsa hayırlısı olsun... Uykulu günlerimi özledim, artık bitsin bu iş... Sen yoluna ben yoluma...
  235. E

Söyle Rahatla

uykusuz bir gece daha, uyurum beklentisiyle döndüm durdum, bilseydim buralarda takılırdım.
  236. E

Benim mevzu bahis Türkçe'nin kullanımıydı, yanlış anlaşılmasın. O yaptığın PS çalışmalarına yapılan yorumlardan bahsediyorum. :) Ama bu konuda da fikrini belirttiğin için teşekkür ederm. :)
  237. E

Cumhurbaşkanlığı ile genel seçimleri aynı tarihe getirecekler anlaşılan, halkın istediği olacak... Ben diyorum ki ne olursa olsun Başbakan durumu kendi lehine çevirir...
  238. E

Söyle Rahatla

Allah açlıkla terbiye etmesin :D
  239. E

Röntgencinin Rüyası Gerçek Oldu!

"Herşeyi Gören Göz"e doğru gidiyoruz maalesef... O yüzden Google'ı sevmiyorum...
  240. E

Mesut ruthless vardı nam-ı diğer Artvincenter, adama yapılmayan kalmadı bu konuda... Sonra kendini düzeltti tabi... Gerçi bu aralar ortalarda da gözükmüyor... İyi niyet temennine katılıyorum. Düzeltmeye önce kendimizden başlamak en doğrusu. Birileri örnek alır, birileri ilham alır. Sana...
  241. E

Hocam, edebi diyorum, noktalama işaretleri, kelimelerin doğru yerde ve düzgün kullanımı, ekler kökler... Siyasetten uzak bir yorum yaptım inan. Başka taraflara çekme yine...
  242. E

IThelp, eğer iç dünyan da yazdıkların gibiyse durumun kötü be arkadaşım. Yazdıklarını okurken zorlanıyorum, kaldı ki sağlıklı anlayayım. Yaşın 33 yazıyor ama yazdıkların edebi olarak bunu yansıtmıyor be hocam. İmlaya özen göstersen biraz? Yoksa KPSS sınavında anlatım bozukluğu sorularını...
  243. E

SDN Fenerbahçe Kulübü

İki sloganım var, hazır kıta bekliyorlar, durumun gidişatına göre salıverecem kerataları :D Bu sene ne hikmetse hep bir üstümüze gelme durumu var, biri yeşil sahalarda diğeri de yeşil alanlarda...
  244. E

SDN Fenerbahçe Kulübü

Mizah yeteneğimiz gelişecek sayelerinde o da olumlu bir şeydir. Değil mi Hocam ? :D
  245. E

Akıl Oyunları

"Bıçak yardımıyla" deyip yeni bir bakış açısı kazandırmak istiyorum olaya :D
  246. E

Bence Yezid meydandaki eylemciler ve onların zihniyeti, onlara destek veren küresel fitne... Sen teşbihte hata yapıyorsun. Olaylara biraz yukarıdan bak, ne demek istediğimi gayet iyi anlayacaksın...
  247. E

Lafı evirip çevirip kıvırıp başka bir yerinde anlamak bu olsa gerek... That's why We do not understand each other...
  248. E

Muhteşem Yüzyıl 102.Bölüm Fragmanı | 12 Haziran 2013 Çarşamba | 20:00 | Star

Ratingleri yerlerde sürünecek daha, Meryem acaba bu hareketin kokusunu mu aldı da giti ne? :D
  249. E

İlk defa sana hak veriyorum, meydanlarda o kadar çok var ki söylediklerinden...
  250. E

DİAZEM, amacın tahrikse söyle iki tane lafım var bekletiyorum :)
  251. E

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=uTuxU8KPxDE
  252. E

Söyle Rahatla

Akrep burcuyum kız ondan olmasın :4: Sınavlar bitti, bizim kız damladı foruma :D
  253. E

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=NzLEbji9x9I
  254. E

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=S8WSxURZiI8
  255. E

Söyle Rahatla

Allah zihin açıklığı versin, bizde geçtik o dönemlerden, nasıl olduğunu bilirim :)
  256. E

Söyle Rahatla

Bazı üniversitelerde destek amaçlı sınavlara ara verilmiş.
  257. E

Söyle Rahatla

Size izin vermediler mi?
  258. E

Akıl Oyunları

|SeYYaH| hocam, Ben kendi kendime geldiğim yere kadar yazayım. Sonra da gerisine bakarız. Üç çocuğun yaşları çarpımı x.y.z =36 Elimizdeki tek matematiksel veri bu. Sonra çarpımları 36 olan sayıları yazıyoruz yani çarpanlarına ayırıyoruz. 36=1 - 2 - 3 - 4 - 6 - 9 4 - 6 ve 9 kendi aralarında 2x2...
  259. E

Twitter baş belası mı? Tartışalım!

Kontrol edemezsen sonucunun nerelere varacağını hiç kestiremezsin... Farz edelim nükleer karşıtı tweetler atıldı insanlar galeyana geldi ve fizikçileri öldürdü. Sonra Fukishima gibi bir olay oldu? Ne yapacaksın o zaman? İşlerin önünü kesebilmen gerekli... Bugün o ünlü dediğimiz sanatçılar...
  260. E

El Padrino Mehdi a.s. gelirse olur merak etme...
  261. E

Twitter baş belası mı? Tartışalım!

Kontrol edemedğin güç güç değildir. twitter amacından saptı, belki de amacı zaten buydu, amacına hizmet ediyor ve bazı olaylara zemin hazırlıyor biz bilmiyorduk.
  262. E

tambjk, Ben hala tatmin olmadım...Burada enerjini boşa tüketiyorsun gibi geliyor. Dedim ya senin yaptığını mobil halde ve direnirken bile yapabilenler var... Hem öylesi daha etkili oluyor... Konu sen değilsin ama sen ve senin gibileri toplayınca ortaya bu olaylar çıkıyor? İşin özünde "sen"...
  263. E

Sen o meydanlardaki halk olmak istemiyor musun?
  264. E

Sesini niye gerçek alanda haykırmıyorsun? Lâl misin yoksa meydanlara inecek dermanın ve cesaretin mi yok? Orada gaz yiyen canı yanan kişilere niye destek olmuyorsun? Eline bir yara bandı alıp bir işe yarayabilirsin yada en azından limon götürürsün? Belkide bir fotoğraf makinesi ile...
  265. E

Söyle Rahatla

friendly, dünyanın çivisi çıkmış forum ne ki?
  266. E

tambjk, sen niye Beşiktaş'ta değilsin?
  267. E

Söyle Rahatla

Şişko balinayı yine kuşlar uçuruyor, birinin bedduası tuttu herhalde :D
  268. E

Dünyanın en mutsuz adamı

Adamın t-Shirt de aynı ya ülkeler değişiyor o değişmiyor. Steve Jobs olsa anlarım ama bu resmen fake...:D
  269. E

Söyle Rahatla

"Allah onların kalplerini ve kulaklarını mühürlemiştir. Onların gözlerine de bir çeşit perde gerilmiştir ve onlar için (dünya ve ahirette) büyük bir azap vardır." [Bakara / 7] "Ya Rabbi! Bana taş atan müminlerin faziletini arttır. Onlara aman ha gazab eyleme. Onlar bilmiyorlar...
  270. E

Akıl Oyunları

cevabı buldum ama hırsızlık yaptım. adamlarda ne mantık varmış yahu demekten alıkoyamıyorum kendimi... :D
  271. E

http://www.youtube.com/watch?v=S9TJN6kFqno http://www.youtube.com/watch?v=wHd-EjyvTT4
  272. E

@mustang, slaves İçeriğe geç Gelişmiş arama...
  273. E

Esas üzüldüğüm şey hazır beğenmiştim, gitti güzelim +1 puan :D
  274. E

Paspal çalışan boyacı gibisin o zaman, arkandan temizlikçiler geliyor :D
  275. E

O lafı ben "geri" için kullanmadım ki arkadaş alınmasın, ama sen bana burada kullanıyorsun, olmuyor...
  276. E

Uzay'a ne fırlattığımızı dünya alem gördü... Seni mi kıracağım tabiki öyle olsun :D
  277. E

Mod yetkim olsaydı yazını düzeltirdim doğrusu şöyle olacak böyle hem kel hem fodul duruyor: "May the power be with you #DirenGeziPark 'ı ;) "Yoğun Edebiyat
  278. E

tanıdık geliyor Darth Vader mı yoksa tambjk mı tam seçemedim :D
  279. E

IThelp, hoşgörü her yaranın üstünü kapatır ve iyileştirir. Yeterki niyetlerimiz halis olsun. Yunus'un sözü ne iyidir: Ben gelmedim dava için, Benim işim sevi için Dost'un evi gönüllerdir, Gönüller yapmağa geldim...
  280. E

IThelp, nasıl Nasreddin Hoca da evliya ise ve ona atfedilen fıkralar var ise Bektaşiler için de bu mevcut. Niyetim kırmak değil benzetme yapmaktı o kadar... http://www.hacibektas.com/index.php?id=bektasi_fikralari İsnat edilen fıkra da aşağıda: Bir gün Bektaşiye, "Neden namaz kılmıyorsun?"...
  281. E

Manjaro 0.8.6-TR.v2 64 Bit Seçkisi Yayınlandı

Aramıza hoşgeldin Tulliana. Seni burada da görmek güzel. Emeğini takdir ediyorum umarım tarafsız kişiliğinle bu dağıtımı Türkiye'de iyi yerlere getirebilirsin. Sana kolaylıklar diliyorum.
  282. E

Samsung'un Aynasızını İnceledik: NX300

Ne o "aynasız" felan, direkt olayı amerikan polislerine bağladım :P
  283. E

ironicus ve IThelp, utanılacak kısmı söyleyin de bilelim. Eğer bilmediğim bir husus varsa özürümü de dilerim...
  284. E

Utanacak bir şey yok, sen olayı ne tarafa çekmek istiyorsun gayet net anladım. Fıkrayı dahi bilmiyor ve bu ülkenin gerçeğine bu kadar yabancı kalabiliyorsan bu memlekette, bugünkü olaylara verdiğin tepkinin manasını ben hiç sorgulamam zira benim için hiç bir anlam ifade etmiyordur.
  285. E

IThelp, sende bektaşilik mi var? neden başbakanın konuşmasını sonuna kadar tam dinleyip anlamıyorsun? Orada arada bir içenlere zaten onlar alkolik değil diyor...
  286. E

İnönü'de yıkım başlıyor!

Fenerbahçeliyim ama stadı olmayan bir takım yersiz yurtsuz sığınmacı gibi oluyor. Umarım sorunlar en kısa sürede çözülür ve ihtişamlı yapı tekrar ortaya çıkar :)
  287. E

Söyle Rahatla

friendly, senin bu yorumların beni bitirecek :D mesajını okuyorum ama sinemadaki gibi film bitmiyor, casting geçişinden sonra yine bir iki dakikalık görüntü geliyor :mrgreen: (Sen anlarsın :))
  288. E

Webnokta haklısın, Devlet vaktinde prezervatif dağıtıp aile planlaması yapmadığı için böyle ne idüğü belirsiz bir nesil ortaya çıkmış bu da devletin ayıbıdır. Kınıyorum...
  289. E

Troy, böyle bir tartışma ortamı sağladığın için teşekkürlerimi iletirim. Ama bence konu kapatılsın artık. Zira magazine dönüştü...
  290. E

tambjk, o paylaştığın resimler inanıyorumki her zamanki gibi duyarlı vatandaşlara aittir. Birilerinin pislediğini maalesef başkaları temizliyor. Marjinaller s.çar, duyarlılar temizler... Bu böyle sürüp gider... Ankara'da hava da bulutlandı, pisliğin temizlenmesi için biraz da "rahmet" gerekli...
  291. E

tambjk, hükümet vatandaşına "şerefine" içecek bir sebep vermiş daha ne istiyorsunuz ki? :D
  292. E

Bu sıkıntı %60 lık oy'un habercisi ve tetikcisi, benden söylemesi...Daha da devam ederse 65-70 lere kadar çıkar... Ekmeğe yağ sürmek, ava giderken avlanmak diye buna derler herhalde...
  293. E

F.Bahçe'ye büyük gol!

Alper Potuk'u Fenerbahçe'ye transfer etme bedeli : 6.250.000 Euro Galatasaraylı arkadaşların içlerinde (!) hissettikleri acı : Paha biçilemez... Paranın satın alamayacağı şeyler vardır geri kalan herşey için Mastercard.
  294. E

Office single image 2010

http://office.microsoft.com/en-us/support/how-to-uninstall-or-remove-microsoft-office-2010-suites-HA104027750.aspx
  295. E

Söyle Rahatla

Adını öğrendim :mrgreen:
  296. E

SDN Fenerbahçe Kulübü

change.org da kampanya başlatsak mı abes mi kaçar? :D
  297. E

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın renkdaşlar... TFF'ye yardım kampanyası başlatalım da "bahaneleri" kalmasın :D