Arama sonuçlarınız

1. osmansaglam

Bazen çift basan bazen basmayan klavye

Dizüstü bilgisayarımın modeli: MSI GE62 Apache Pro Bir süredir bilgisayarımda yazarken boşluk tuşunda ve S harfinde bazen çift yazma bazen de yazmama sorunu olduğunu fark ettim. Özellikle FIFA 18 oyununda pas atamayınca driver güncelledim düzelmedi, tuşu söküp baktım bir sorun yok gibi taktım...
  2. osmansaglam

Bilgisayarımı düşürdüm, ne yapabilirim?

güvenilir tanıdık biri de olmayınca tedirgin oluyorum üstesinden gelecek bir bilgisayarcı bulmak zor gibi
  3. osmansaglam

donanımda hasar yok sadece dıştan böyle bir bükülme var, kasa malzemesi çok sert bayağı bi bastırdım ama oynamıyor hiç
  4. osmansaglam

MSI GE62 bilgisayarımı kendi sırt çantasının ipinin çıkması üzerine sırtımdan direkt betona düşürdüm ve fotoğraftaki hale geldi, sorunsuz çalışıyor ama görüntü olarak rahatsız ediyor, acaba düzeltilebilir mi değişim mi gerekir?
  5. osmansaglam

Bu ses hangi hayvana ait olabilir?

Derken, aynı dünyada mı yaşıyoruz :P Hollanda: İnsanlara saldıran baykuşa karşı şemsiyeli çözüm - BBC Türkçe
  6. osmansaglam

Konuyu okuyup neticeyi merak eden olursa diye yazıyorum.. Şu son saldırı diye ürktüğümüz olaydan 2 gün sonra gece 2 sularında penceremizin yakınında bir kedini acılı bağırma sesine uyandım ve 10 saniyelik bir sessizliğin ardından önce yakından sonra uzaktan baykuşun sesini duydum, normal ötmeye...
  7. osmansaglam

MSI GE62 2QF için SSD Seçimi

Nvidia GTX970M ekran kartına sahip MSI GE62 2QF bilgisayarımı alırken SSD pahalı geldiği için tercih etmemiştim fakat şimdi almayı düşünüyorum. Bir kaç sorum olacak: 1. Bu modelde SSD kullanabilir miyim HDD'ye ekstra olarak? 2. Windows'u SSD'ye kurmak için sıfırdan kurulum yapmam gerekecek...
  8. osmansaglam

1- Boşluklar başkalarına ait arazi ve burası Türkiye'nin en az yağış alan yeri (Tuz Gölü güneyi) 2- Bize zarar verecekse elbette öldürürüm gerekirse cezasını da öderim, en azından yaşamış oluruz! 3- İzleyen ve savunan varsa buyursun gelsin alsın evinde beslesin.. 4- O ağaçlık gördüğün tek yer...
  9. osmansaglam

cevaplarınız için teşekkürler.. aslında bayağı kafam karışık, babamın dediğine bakılırsa yıllardır bu tarz ses buralarda hep oluyormuş ama bu yaz çok güçlü bir sesle karşı karşıyayız, bahçeli üç eviz birinde kimse oturmuyor diğeri 3 katlı bizimki ise tek katlı ve evler arası 10 metre civarı...
  10. osmansaglam

Dün gece eşim bahçeye çıkarken arabanın üzerinde görmüş koşup geldi dışarı çıktığımızda yoktu sonra ben içeri girdim tekrar gelirken eve üzerine doğru gelip tekrar yükselerek çatıya konmuş, bayağı bi korkuyla geldi, uzun zamandır varlar endişe etmiyorduk ama, bi de tabi hiç susmayan ötüşleri...
  11. osmansaglam

Peki korunma için bir şey yapmamıza gerek var mı acaba? bilgin var mı bu konuda?
  12. osmansaglam

Yaklaşık 2 haftadır ağaçlık bahçemizde ağaçlardan gelen sesin hangi kuşa ait olduğunu görmediğimiz için bilemiyoruz ama bu akşam eşim dışarı çıktığında üzerinden süzülmüş ve tekrar evin çatısına uçmuş, baykuşa benzettiğini ama tam göremediğini söyledi, sesini kaydettim, bu kuşu bilen var mı, ne...
  13. osmansaglam

Sadece bir uygulamaya internet izni nasıl verilir?

Şimdi burada bir uygulamayı engellemeyi gösteriyor, ben orada engelle yerine izin ver desem diğer bağlantıları engellemiş olmaz sanırım.. tek tek internete bağlanabilecek her şeyi engellemem gerekiyor sanırım, tek uygulamaya izin vermenin bir yolu yok gibi..
  14. osmansaglam

eyvallah, kaspersky internet security ama içini kurcaladım iyice bulamadım bu tarz bi ayarı.. 5 ay önce kredi kartı bilgim çalınmıştı alışveriş yaparken ne kullanabilirim güvenli olarak?
  15. osmansaglam

Kaspersky kullanıyorum o yüzden buradaki ayarları değiştiremiyorum.
  16. osmansaglam

Bulunduğum yerde internet bağlantısı yok ve Windows 10 yüklü bilgisayarımda Warface oynamak için Turkcell hattımdan telefonun internetini bağlantıya açarak bilgisayarımdan kablosuz bağlanıp oynuyorum fakat tarifeli bağlantıya ayarlamama rağmen bazen farklı uygulamalar ya da windows internetimi...
  17. osmansaglam

Samsung Smart TV Wifi Sorunu Kesin Çözüm

Televizyonun modeli nedir?
  18. osmansaglam

Mute tuşu sessize alma tuşu olacak, üzerinde mute yazmadan hoparlör üzeri çizgi işaretiyle gösterilen tuş ile deneyebilirsiniz.. --- Gönderi Güncellendi --- Yaşadığınız problem için üzüldüm, bir tamirci halledebilir çok daha uygun fiyata, öncelikle güncelleme yapıp deneyince yine görmüyorsa...
  19. osmansaglam

kardeşim, öncelikle böyle bir durum varsa eğer hem emeğine sağlık hem kusura bakma fakat bunu radyoeskil.com diye bi siteden almıştım şuan kapanmış görünüyor sana gönderecektim ama, orada da senden alınmıştır muhtemelen, ben daha çok kişiye ulaşması amacıyla paylaşayım dedim, o sitede okunma...
  20. osmansaglam

Teşekkür yazan elleriniz dert görmesin, sağolun, faydalı olduğunu görmek ne güzel.. Allah özellikle bu Samsung servisin eline düşürmesin.. --- Gönderi Güncellendi --- Öncelikle çok üzüldüm şimdi gördüm mesajınızı yardımcı olmak isterim, aşağıdaki videodaki gibi kontrast ayarı yapmayı dener...
  21. osmansaglam

Samsung 40ES7000 ve emsali modellerde yaşanan Wifi ağları bulamama ve bağlanmama sorunu için kesin çözüm; Wifi aramada ağları bulmadan kapanıyor ve bağlanmıyorsa; * Gizli menüye girmek için TV standby konumundayken sırasıyla kumandadan INFO+MENU+MUTE+POWER tuşlarına sırasıyla basın. * Çıkan...