Arama sonuçlarınız

1. R

Ekran ışığı kısma

Çooook teşekkür ederim Allah razı olsun ya cidden ☺️
  2. R

Ekran ışığı kısma

Bakayım ona bi ama App Storeda var mı işte ?
  3. R

Ekran ışığı kısma

Onu kullanıyorum ama ben ekran ışığını daha da kısmak istiyorum
  4. R

Ekran ışığı kısma

Selamün Aleyküm arkadaşlar öncelikle :) Konu başlığında da belirttiğim gibi ekran ışığını normal olandan daha çok kısmak istiyorum gece beni son seviye bile rahatsız ediyor bunun için Android'de bir sürü program var peki İOS'ta var mı ? Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim :) :)...
  5. R

Chrome da Video tarzı medyaların oynatılmasında sorun yaşıyorum

Sorunun çözümü budur yardımcı olan arkadaş : @mazruf 'a teşekkürler :)
  6. R

CHROME GÜNCELLEME SONRASI YEŞİL VE MOR KARIŞIMI EKRAN SORUNU

Dostum teşekkür ederim sayende sorundan kurtuldum sorun oymuş sağolasın :)
  7. R

Win 10 Anniversary Sürümü var İ5 3570K işlemci 8 GB Ram HD7850 Ekran kartı Böyle sistem yani facede sorun oluyor arkadaştaki gibi senin dediklerini yaptım revo ile kaldırdım ccleaner yaptım felan hiçbir şey olmadı sildim yükledim chrome u kaç kere
  8. R

Dostum youtubeda sorun yok facebookta oluyor sorun ben o versiyonun 64 bitini kullanıyorum sorun var anlamadım gitti
  9. R

Chrome da Video tarzı medyaların oynatılmasında sorun yaşıyorum

Selamün Aleyküm arkadaşlar, Bir sorunum çözüldü başkası geldi :D Başlıktada dediğim gibi video gif tarzı medyalarda böyle yeşil mor oluyor oynatılırken bu neyden kaynaklıdır acaba ? Adobe Flash Player mı Shocwave mi yoksa Java mı nedendir ?
  10. R

Google Chrome da sorun yaşıyorum

Teşekkür ederim sorun halloldu AdwCleaner sağolsun :)
  11. R

Edit: Malware hiçbir şey bulmadı O.O
  12. R

Yorumun için teşekkür ederim bilgisayarım elime yeni geldi HDD gümlemişti bu nasıl oluyor anlamadım yani trojen nasıl girdi pcye daha yeni pc neyse deniyorum malware'i ;) Arkadaşın dediği olmazsa deneyip dönerim ;) Alışkanlık meselesi :D :D
  13. R

Selamün Aleyküm öncelikler arkadaşlar, Resimde gözüktüğü gibi chrome'u kullanamıyorum kilitleniyor mu noluyor anlamadım çalışmıyor ayaralarına da giremiyorum basıyorum ayarlara sekme açılıyor aynı hata sildim yükledim yok olmuyor arkadaşlar pcye de en son lol'u kurdum durum böyle anlamadım...
  14. R

iOS 10 Geliştirici/Halka Açık Beta Kullanıcıları Kulübü

Dostum tecrüben var mı peki başka bir arkadaş senin dediğini demiyor ??
  15. R

Dostum tecrüben var mı peki başka bir arkadaş senin dediğini demiyor ??
  16. R

Public Beta ve Nihai Sürüm İOS 10

ipsw dosyası bulamadım 9.3.1 buldum anca 6S Plus'a olan ipsw çok büyük 2,2 GB nedir onu indiriyor teşekkür ederim ilgin için ;)
  17. R

O zaman ben döneyim 9.3.2'ye hiç gerek yok böyle kasmaya
  18. R

Hadi ya :( Public Betada mı ? Tecrüben var mı bu konuda ? (Public için soruyorum)
  19. R

Selamün Aleyküm arkadaşlar sorum şu ben 6S Plus kullanıcısıyım 9.3.2'de yedeğimi aldım bir kaç gündür Public Beta kullanıyorum (kullanmaya da devam ederim heralde). Aklıma takılan Eylülde veya Ekimde çıkacak olan İOS 10'nun nihai sürümünü biz Public Beta kullanıcıları alabilecekmiyiz eğer...
  20. R

Selamün Aleyküm arkadaşlar bir şey sorucam şimdi ben Public Betaya geçtim eylülde çıkacak olan nihai sürüm İOS 10 Güncellemesi Public Beta kullanıcılarına gelicek mi yoksa biz telefonu 9.3.2 düşürüp mü nihai sürümü kuracağız İOS 9 Public Betaya katılan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi ?
  21. R

iPhone 5C Anakart Yardımcı olur musunuz ? (Aranıyor.../Servis YOK.)

Aynı şebeke sorununu yaşadım Bursada yaşıyorum burda Apple ile anlaşmalı phoneproof var oradan 300TL karşılığında iPhone 5'im değişime gitti Apple ürünlerinizi sağda solda parçalarını değiştirtmeyin sonra sorun oluyor asıl servisine verince neyse adamlara verdim onlarda Apple götürmüşler...
  22. R

Aliexpress

Öncelikle Selamün Aleyküm arkadaşlar 12:04 Mar. 21 2016 tarihinde çinden kılıf siparişi verdim 2 tane bunu ben dalgasına yaptım arkadaşıma da CX10 dronundan alıcaktık ki aldık kılıftan hemen sonra 15 güne felan gelir diye bekliyordum ama hala gelmedi. Aldığım ürün bu Carcassi Wholesale New...
  23. R

5S Vodafone 4G yok

Bursa>İnegöl
  24. R

5S Vodafone 4G yok

Ya 4G bi gördüm şimdi 3G oldu var bu işte bir iş olmadı yedek alırım telefonu sıfırlarım
  25. R

5S Vodafone 4G yok

Selamün Aleyküm arkadaşlar konuda dediğim gibi sabah açtım 4Gyi ardından telin 3G kaldığını farkettim felan sonra test yaptım cihaz uyumlu değil dedi sinirlerim hopladı abi bu telefonda Lte-4G bandı var nasıl desteklemiyor nasıl çözerim bu sorunu
  26. R

Oyuna giremiyorum

Selamün Aleyküm öncelikle arkadaşlar; Sorunum şu The Crew(Steam) oyunu oynuyordum bir akşam ve oyundayken pcyi kasadan kapattım ertesi gün oyuna girmeye çalıştığımda oyunu açıyorken Çalışmayı Durdurdu hatası alıyorum kotamın dolmuş olmasından dolayı oyunu arkadaşımın pcsinde indirdim kendi...
  27. R

Laptobumda bir sorun mu var ?

Arkadaşlar uzun süredir cevap veremedim işlemcin 2 çekirdekli imiş sanal 4 bundan kaynaklı olabilir diyeceğim ama internette aynı işlemci ve daha düşük grafik kartıyla 30 fps de akıcı oynayan adamlar var 768p'de anlamadım gitti bu saçmalık nedendir lütfen işin ehli adamlar cevap verebilirler mi...
  28. R

Bilgisayar Ansızın Gidiyor

:D değişik bir durum sık sık oldu az önce bana açtım oynadım gitti tekrar açtım oynuyordum gene gitti bu sefer yazayım dedim yanmasın devreler :D
  29. R

Bunu nasıl ölçebilirim yani bi program var mı ? oyundayken anlıyabileceğim ?
  30. R

Selamün Aleyküm arkadaşlar öncelikle :) Başlıkta da belirttiğim gibi bilgisayar oyundayken(GTA 5) ansızın ekran siyah oluyor birden ditt diye bir ses geliyor ve öyle duruyor kapatıp tekrar açıyorum, bu bir kaç gündür var sorun ne neden oluyor ? Sistem: Anakart sanırsam Asus H81 plus idi...
  31. R

Hayır nvidiayı yükledim sadece içinde değilmi zaten ?
  32. R

Performansta olduğuna eminim bir bakarım arkadaşımın laptopu bayadır üstünde uğraşıyorum temiz win 10 yükledim sonra en güncel nvidia sürücüsünü kurdum ordan hatta oyunu optimuma ayarlıyorum gene bu sorun, 2.2 Ghz normalde turboda 2.7 ghz işlemci görev yöneticisinde 2.60lara fln cıkıyor iniyor :/
  33. R

Eminmisin ya işlemci ? gta minimum Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) İşlemci istiyor benim ki 2.2 Ghz Turbo 2.7 Ghz ondan olabilirmi acaba bir değişik ya :(
  34. R

İphone 6s mi İphone 6s plus mı S6 edge plus mı?

Ekran parlaklığı diyorsunda buda pil götürüyor 6S alırsan pişman olursun birde bu kadar uygulama kullanırsan felan pilini su gibi akar gider o yüzden Plus tavsiyemdir.
  35. R

Windows 8.1 Home Slden Win 10 Home Slye geçtim dediğim gibi birde o ikinci ekran kartı felan seçili GTX950m
  36. R

4K Video Çekmeyeceğim 6S İstiyorum 6S+ Gerekli Mi ?

6S Plus al kaymağını ye derim bence :)
  37. R

İphone 6s mi İphone 6s plus mı S6 edge plus mı?

Kamera, video, müzik demişsin bunlara sarj lazım 6S Plus'un daha uzun gideceğini düşünüyorum video konusunda da iyidir tek sorun F2.2 olması oda eğer akşam video veya fotoğraf çekmessen sorun olmaz, zaten iPhone kullanıcısıymışsın bilirsin iPhone'un rahatlığını akıcılığını İlk plus modelindeki o...
  38. R

Selamün Aleyküm Öncelikle arkadaşlar ; acer v15 nitro (vn7 571g 52zy) isimli laptobu bimeksten 3 yıl ekstra garanti ile aldım hızlıca cihazın sistem özeliklerini söyleyeyim; intel i5 5200U 2.2GHz turbo 2.7Ghz 8GB Ram 1TB HDD 5400Rpm Win 10 64Bit Home Single Laugnage 1080p Ekran Nvidia GeForce...