Arama sonuçlarınız

1. T

Yeni Ssd+Windows kurma

Arayıp sordum kasaya veya içindeki parçalara herhangi bir zarar vermediğin sürece takabilirsin dediler. HP de bi sıkıntı yokmuş arkadaşlar.
  2. T

Yeni Ssd+Windows kurma

Ben de yarın arayıp öğrenmeye çalışıcam garanti durumunu?
  3. T

Yeni Ssd+Windows kurma

Onu da yarın teknik servisi arayıp soracağım. Mediamarkt'da görevliye sorduğumda kalmaz demişti ama ordan almadım. Öyle bi durum varsa servise yollarken SSD'yi çıkartıp yollasam?
  4. T

Yeni Ssd+Windows kurma

Aynen dediğiniz gibi arkadaşlar. SSD yi takıp kurulum yaptığım zaman direkt SSD yi görür dimi? BİOS tan herhangi bi ayar yapmam gerekir mi?
  5. T

Yeni Ssd+Windows kurma

Yani ssd ye windowsu kuramaz mıyım? Demek istediğim sıfır bir freedos laptop aldım. Laptopun hdd si var ssd si yok. Bir de ekstradan ssd siparişi verdim. Ssd gelince bilgisayara takıp windows kurulumu yapacağım. Yani ssd gelene kadar bilgisayarı hiç açmayacağım.
  6. T

Yeni Ssd+Windows kurma

Açmaktan kastım yazılımsal olarak başlatmak. Aldığım bilgisayar freedos. Bi klonlama yapamam sıfırdan kurulum yapmam lazım.
  7. T

Yeni Ssd+Windows kurma

Hocam videoda kurulu windowsu ssd ye taşıyor. Benim sorum yeni aldığım bilgisayarı hiç açmadan içine ssd eklemek. Sonrasında ssd ye flashla windows kurmak.
  8. T

Yeni Ssd+Windows kurma

Arkadaşlar HP pavilion gaming 15 cx0031nt model yeni laptop siparişi verdim. Laptopun içinde ssd yok ekstradan samsung 860 evo m.2 ssd siparişi de verdim. Pc yi hiç açmadan ssd yi takıp sorunsuz bi şekilde windows u ssd ye nasıl kurabilirim? Yardım ederseniz çok sevinirim.
  9. T

GTA 5 sistem gereksinimleri - Bilgisayarınız GTA 5'i kaldırır mı?

amd a8 6410 apu işlemci 2.0 ghz amd 2gb r5 m230 ekran kartı win 8.1 64 bit işlemci 8 gb ddr3 ram
  10. T

Win 8.1 Far Cry 3 kuramıyorum. Setup arkaplanda çalışıyor.

Arkdaşlar toshiba satellite laptop um var win 8.1 yüklü. Far Cry 3 ü daemon tools la sürücü olarak ekledim ama autorun ı arkaplanda çalışıyorgözüküyor ekrana hiçbirşey gelmiyor. Kurulumu başlatamıyorum. Başka bilgisayarda denedim çalıştı dosyada bozukluk yok. Bu problemi nasıl düzeltebilirim win...
  11. T

Arkadaşlar Far Cry 3 oyun kurulumunu başlatamıyorum.

Arkadaşlar Far Cry 3 reloaded sürümü torrentten indirmiş olduğm oyunu kuramıyorum. Daemon tools la sürücü olarak yükleyip autorun ı çalıştırdığımda arkaplanda çalışıyor görünüyor ama ekrana hiçbirşey gelmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? İşletim sistemim win 8.1 64 bit. Yardımlarınınz için...