Arama sonuçlarınız

1. sahan2106

Kaç Kuzu Oldi

Bir inşaata amele alınacaktır. Alınacak elemanları kalfa Cemal’in seçmesi istenir. Adaylar kalabalıktır. Bu durumda Cemal sınav yapmaya karar verir. - Pize 1 kisi lazımdur. Pu nedenle sizu imtihan edeceğum. Bir ara gözü Temel’e ilişir. Burnundan tanımıştır. Hemşehrisini işe...
  2. sahan2106

Elektirikli otomobilde ÖTV şoku

Elektrikli otomobillerde ÖTV avantajı bekleyen otomotiv sektörünü şoke edecek bir haber geldi. Kamu alacaklarının yeniden yapılandırıldığı Torba Kanun Taslağına göre elektirikli binek otomobillere yüzde 37 ÖTV uygulanacak. Elektrikli otomobillerde Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) uygulaması ise...
  3. sahan2106

Mesaj Var

Aşağıdakı resimde nekleme modunda 348 okunmadık mesaj var diyor. Bu nedır ve bu mesajlar nerdedir, şahsen hiç bir fikrim yok, bu kadar mesaj varsa bunlar nerdedır asıl ulaşabılırım, yardımcı olursanız sevınırım.
  4. sahan2106

SDN yazarları artık ne yazdıklarına önem vermiyor.

:: TTNET'in bu kampanyasını destekliyor musunuz? Yazan: Cem Süer SDN - TTNET'ten Anadolu Çocuklarına Destek - ShiftDelete.Net Arkadaş konu yazmış, altada eklemiş : :: TTNET'in bu kampanyasını destekliyor musunuz? Güya bıze soru soruyor ve yorum yapmamızı istiyor. Peki bu yorumu bız...
  5. sahan2106

Güle Güle Ttnet, Hoş Geldin Jet

Ttnet ADSL hattımı ve Ev telefonumu kapattırdım. Cep Telefonumuda Avea 10 DK- 50 kuruş tarifesine alıp,ayrıca da JET modem aldım. 12 ay boyunca 4GB 29 TL. Pazartesi günü JET Perşembe günü de yeni hattım acılmış olucak.. 10 dakıkalık Konuşmaya 28.90 TL fatura gelınce TTNET ve Ev Telefonuna...
  6. sahan2106

Bir Sorunum Var Welcome

Bazı günler acele cıkmam gerektiğinde PC kapatmak için " Başlat-Bilgisayarı Kapat" tıklayıp cıkıyorum. Geldiğimde ise Aşağıdaki görüntüde görülen bir sorundan dolayı PC kapanmamış oluyor, bunu nasıl düzeltirim. En son Cuma günü kapatıp çıktım, Bu sabah geldim baktım ki PC kapanmamış, ekran...
  7. sahan2106

Saçmalığın Bu Kadarı

Ana sayfadaki 3d sokak resımlerıne bakayım dedim, 1 - 2 sayfa baktım sonrası oldukca yavaşlayınce alttaki beğenmedim butonuna tıkladım, yanlış yere değil üstüne basarak yazıyorum BEĞENMEDİM butonuna bastım , çıkan sonuç " Şahin Dogan ve 16 kişi daha bunu beğendi." Bu kadar saçmalık olurmu...
  8. sahan2106

Mouse Tekerlek sorunu

Konunun yerı hakkında tam emin olamadığım için buraya açım. İş yerinde bana verilen HP dizüstü kullanıyorum. Akşam makineyi kapatıp , sabah açtığmda Tekerleğin 1 dönüşteki kaydrma ekranı hep 1 olmuş oluyor. ben her seferinde bunu sabahları tekrar 5 yapmak zorunda kalıyorum. Sorun nerden...
  9. sahan2106

Abartılmış Hastalık Mutlaka okuyun

Dikkatli okuyun; ağzınız açık kalacak! Dünyanın en ünlü tıp fakültelerinden ve uzmanlarından gelen bilgileri derlediğiniz zaman, H1N1 ya da Domuz gribiyle ilgili çok çarpıcı...
  10. sahan2106

Kimse Çözemedi bu sorunu

İş yerımde 1000 den fazla PC var.Hepimiz tek merkeze bağlıyız (Aynı İP) Soruna gelınce ben forumlarda yada web tabanlı oyunlarda yazı yazdığımda yolla cevapla tuşuna bastığımda ,eğer süre kısıtlaması yoksa o mesaj 3-4 kere yazılmış olarak peş peşe gidiyor.Süre kısıtlama varsa cevapla tuşuna...
  11. sahan2106

Modemim arızalı mı

Merhaba dostlar. Benim Air ties rt210 modemim vardı, sürekli sorunsuz bir şekilde kullanıyordum,Komşumuzun teklifi üzerine onun modemini (air ties kablosuz Modem) kullandık 2 gün.Sonra onu cıkarıp benım modemi tekrar taktım. Ama modemin power vw adsl ışıkları hariç tamamı yanıp yanıp...
  12. sahan2106

Şans Nedir, Şansa İnanırmısınız.

Şans Nedir, Şansa İnanırmısınız.Şanslı olmak ne demek? Şansı kim yaratır-Kişi kendi şansını kendi yaratabilir mi ?
  13. sahan2106

Firefoxdan ses gelmiyo

Yardım için nereye yazacağımı bulamadım, buraya yazmak zorunda kaldım. İE den her turlu muzık yada video izlerken gayet güzel ses gelıyor. Ama Firefox la actığım zaman goruntü var fakat ses yok. Sebebi ne olabilir :(
  14. sahan2106

Acil yardım Format atamıyorum

Bilgisayarımkendiliğinden donmaya başladı, bende format atayımdedim, C'yi sildim sonra kur devam etti ve makine tekrar dondu, imsiyah ekran duruyor. Bir kaç kere daha denedım olmadı, makine devre dışı ne yapabilirim:(