Arama sonuçlarınız

1. C

KOSGEB ile iş kurmak

Merhabalar, ben ilerleyen günlerde bir iş kurmayı planlıyorum. İş için gerekli altyapıya, donanıma şu anda sahibim. Ancak maddi açıdan çok fazla yeterli olamadım. İşin sıkıntı tarafı maddiyatın yetersizliği değil aslında. Yani para biriktiriyorum ancak işim yurt dışı olduğu için dolar kuru...
  2. C

Ses için Ekstra Program Kullanılmalı mı?

Merhabalar, Benim bir Youtube kanalım var ve bir süredir mikrofon ile alakalı yaşadığım problemlerden ötürü video atamadım. Bu konuda yeni olduğum için sizlere sormak istediğim bir şey var. Zaten başlıktan da anlamışsınızdır ancak Video kaydını ayrı, Ses kaydını ayrı programlarda almak iyi bir...
  3. C

Türk.net gerçekten iyi mi?

Merhaba değerli SDN kullanıcıları. Sponsorlu kısmını bir kenara bırakırsak, turk.net gerçekten iyi mi? Bu yazın sonunda internet sözleşmem sona eriyor, turk.net e geçerek ödediğim faturanın yaklaşık %50 daha azını ödeyeceğim. Hali hazırda 4 yıllık TTNET kullanıcısıyım. TTNET ten bir şikayetim...
  4. C

Merhaba! Buralarda yeniyim. Bir bakmak ister misin?

Merhaba değerli SDN Ailesi. Ben Youtube'a yeni yeni başlamış, herhangi bir kâr amacı gütmeyen bir içerik üreticisiyim. (öyle miyim?) Youtube kanalıma her gün saat 18:00'da video yüklemeye özen gösteriyorum. Elimden geldiğince farklı çeşitlerde oyun videoları yüklüyorum. Yukarıda da...
  5. C

Unity hakkında

Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Üzerinde sıklıkla durduğum ve duracağım bir projem var. Bu projede bir çok şeyi yapabiliyorum. (Hayatta kalma oyunu düşünüyorum) Craft falan arkadaşlar benim şimdi kafamı karıştıran birkaç olay var öncelikle onlardan bahsedeyim. Öncelikle örneğin bir çubuk...