Arama sonuçlarınız

1. N

Kutusuz airpods kaca satilir ?

Kutusunu kaybettim ve kulakliklari elden cikarmak istiyorum , kaca satabilirim sizce ?
  2. N

İphone x ön kamera niye böyle ?

1Yıllık X var bende ve ön kamerası istediğim gibi değil , bazen çok net oluyor bazrn olmuyor , ayarı felan varmı veya neden böyle olduğıumu bilen ?
  3. N

Youtube’da verilen reklamın izlenme oranı ?

Youtube’da 125-150 civarı bir reklam vermeyi planlıyorum videom için .Bunun tahmini izlenmesi ne kadar olur ? Teşekkürler
  4. N

Sizce apple airpods mu beats solo 3 wirelles mi?

peki birşey sorucam , beats solo 3 mü yoksa apple air pods mu ? birde bilgin varsa studio 3 nası bi kulak üstü ..?
  5. N

S9+'ta Instagram İçerik Kalitesi Sorunu

Uygulamadan olduğunu düşünmüyorum ,bazı youtube kanallarına girersen aynı etkiyi note 8 inde yaptığını görebilirsin. Android malesef bu konuda eksik ..
  6. N

Airpods tamirde , takip edemiyorum .

Herkese merhaba . airpodsum tamire yolladım ( hiçbirşey yapmama rağmen çalışmıyordu) hiç bir para ödemiceğimi söyledir verdim ve 10 gün den sonra takip yapabileceğimi söylediler . 10 gün oldu ve ben nası takip yapabileceğimi bilmiyorum , beşiktaş kvk şubesini aradıpğımda webden halledebileceğimi...
  7. N

aynen ama 10 gün oldu su an, 20 güne kadar gelir diyorlar, takip edemiyorum işin kötü yanı :(
  8. N

Airpodsum bişey yapmama rağmen nakavt oldu , yeterlidir sanırım :)
  9. N

Beylikdüzünde takılabilecek mekan veya yer ?

?? ---- Mesajlar birleştirildi ---- ??
  10. N

Beylikdüzünde takılabilecek mekan veya yer ?

Beylikdüzünde takılabilecek, doğal olarak karşı cinsin olduğu veya yoğunlukta olduğu cebi fazla yakmayacak veyahut sadece park tarzıda olur bir yer arıyoruz. Araba ile gidiceğimiz için beylikdüzü dışıda olur. çok uzak olmasın ama :=) Yardımlarınızı bekliyoruz arkadaşlar ??
  11. N

Note 8 ön kamera sorunu

Gelin sizi samsundan alalım opplehama citye koyalım ne dersiniz :)
  12. N

S9 vs S9+ vs Note 9

Aynen
  13. N

Iphone 8 Plus vs Note 9

??
  14. N

Iphone 8 Plus vs Note 9

Kudur :) amaçsız insan
  15. N

Note 9 vs iPhone 8 Plus! Sizce hangisi?

Telefonu eline alıp incele zateb iphone 8 plus dersin rahat ol :) ---- Mesajlar birleştirildi ---- Android olduğu sürece note tipi telefonlar “pen olsa dahi” çöptür .önce eski modellere güncelleme versinler allahın korelileri ..
  16. N

Iphone 8 Plus vs Note 9

Dostum bence sen olayı fazla büyütmüsain.bu sadece bir telefon.istersen küfür et rahmetliye umrum değil.samsun kurtarmaz seni bhnuda bil .) inadına her konuya yorum atacam kuduruyorsan kudur havlıyorsan havla :)
  17. N

Iphone 8 Plus vs Note 9

Tunahan senin yasın kac ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Adam bana özelden küfretti ben sinirlenip konustugum için ban yedim :)) ---- Mesajlar birleştirildi ---- Leans sana demedim bro yanlıs anlama ---- Mesajlar birleştirildi ---- Yasın kac cidden ? Bana küfrediyosun sen yüzünden ben...
  18. N

Iphone 8 Plus vs Note 9

8 plus
  19. N

Gear icon x 2018 vs Jabra elit 65t

Saygı duyarım :=)
  20. N

Xperia M4 Aqua Sony Yazısında Kalıyor!!

O değil de ilk defa adaşımı buldum ?
  21. N

Gear icon x 2018 vs Jabra elit 65t

Airpodsu listeye eklememe sebebinizi öğrenebilirmiyim ?
  22. N

Saçımı Boyattım (Babam Rest Çekti Sanırım) ne yapmalıyım?

Hayır evrenden geldim ben (cok komik ) herneyse babam bu durumu kabullendi .tavsiye siz eğer böyle bişi yaparsanız bilinki dizi red edeceklerinden değik sadece kızgınlıklarını göstermeyi bilmediklerinden küsücekler .maksimum 2hafta dargın kaldık pederle .
  23. N

Utangaçlıkla baş etmek

Üzgünüm ama insanlara iyilik adına ne yapmaları gerektiğini komut vererek anlatmaya calısırsan basarısız olursun ki yazı odaklı bir ortam bu doğal. Bence utangaçlığı doğuran alt dallar vardır.Örneğin özgüven eksikliği, sosyal fobi, çevresel travmalar. Pekii bu aşılabilir mi? Aşılabilir...
  24. N

Samsung S8 mi ? Blacberry keyone mı ?

Ali koç felan keyone kullanıyor güvenlik açısından.keyif meselesi..
  25. N

iPhone x kullanıyorum galaxy not 9 a geçmeyi düşünüyorum tavsiyeleriniz nelerdir ?

Tamam bida “ucu” sana dokunmaz güzel kardeşim merak etme :)
  26. N

iPhone x kullanıyorum galaxy not 9 a geçmeyi düşünüyorum tavsiyeleriniz nelerdir ?

Sen neden benim her yazdığım posta cevap atmak zorundasın işsiz kardeşim?baska isin gücün yokmu senin..
  27. N

Boşver kardeş herkes parası yeten telefonu alsın iste .kimseye laf anlatmak zorunda değiliz .
  28. N

Airpodsu İphone Şarj Aletiyle Kullanabilirmiyim ?

Bende Airpods var şarjını kaybettim.iphone x şarj aletiyle şarj etsem airpodsu bataryaya zarar verirmi ?
  29. N

İos 12de kasma çok az olması lazım aslında ..ama haklısın kasma bendede oluyor ne yazıkki .benim note serisini bir kere denemek istememi saymazsak note serisini o kadar göze büyüteçle büyütülcek bi seri değil çünkğ kaç yıldır aynı şeyler .kalem kalem kalem .bunu ön plana atıp birazda tasarımı...
  30. N

J hocam sıralayabilirim 1-basit olarak görülsede karbon soğutma hiç bir işe yaramıyor oyunlarfa sıcaklık aynı değerde 2- kamera çektiğin fotolar instagrama atınca çok kötü netlik oluyor . 3-ekranda ultra hd özelliği var ama kullanman için manıel olarak açman ve pilden feragat etmen lazım ...
  31. N

3 foruma konu açtım .en mantıklısı senin ve Mert Alperindi.Öncelikle teşekkürler .Zaten insan eğer kendi kararlarımı veremezse özüde gelişmez diye düşünüyorum.diğer yazan arklarada teşekkürler .
  32. N

Dinsel Şeyleri Tartışalım

tm çıkma kardeş gel semaver getirdim çay içelim :))
  33. N

Yok hocam ard niyet olaylarını geçtim ben.Aslında burda o kadar çok anlamaz insan varki benim tartışalım neticesinde bilgi alışverişi “aydınlanma ortamı” yaratmak istememi sanki dine hakaret ediyor gibi yanlış anladılar ona üzülüyorum :) neyse ..konusmak isteyen olursa burdayım .halen. :)
  34. N

:) öncelikle canım sıkılınca ne yapacağımı sana soracak değilim.ister kilisede flüt çalarım ,ister yemen parşomenlerini tutuşturur ,yada gelirim burda din konuşurum.bu seni ilgilendirmez .istersen çıkabilirsin konudan ;)
  35. N

Madem ki yazılmış burda, şunu belirteyim; Peygamberler günahsız, hatasız ve Yüce ALLAH'ın korumasında olan kullardır. Değiştirilen ve uydurulan, çıkar ve hevesleri uğruna dini kitapları bile tahrif eden şeytan tiynetli insanlardan ALLAH bizleri korusun... “Elleriyle kitap yazıp, biraz para...
  36. N

Haklısın kurallar önceden seçilmiştir .Fakat Kur-an ı Kerim de böyle bir ayet göremedim.Bu sekildeyde kutsal kitaba koymaları gerekirdi diye düşünüyorum.
  37. N

Merhaba arkadaşlar .Canım sıkıldı böle bi konu açayım dedim .Öncelikle konunun amacı asla dinleri kötülemek değil veya asağılamak.Sadece sorulara açıklık getirmek.Malum bizim ülkede sorgulamak suç gibi :) Baslayayım o zaman : Neden İslam Tarihi’nde bir tane kadın peygamber yok?
  38. N

Merhaba dostlar.ben 19 yasında minyon tipli az bucuk yakısıklı sayılcak bir gencim.aklımda saçımı boyatmak gibi bir düşünce yoktu ilk başta sadece kestircektim.sonra “gencliğimde yapmicamda 30 yasındamı yapıcam”dedim.ve boyattım.gri-beyaz karısımı bisey.öncelikle söylemem lazım ki biz ardahanlı...
  39. N

Samsung Galaxy A8 vs Huawei P20 Lite

Aynen katılıyorum .huaweei feyi felan ezer .note 9 a ısı sogutmalı sistem koymuşlar bi cacık yaptığı yok .iphone xin hala ve hala performans sonuçları samsundan 9dan iyi .samsun not 5 para etmez a8 i düşünemiyorum bilr huawri gibi bi cihaz karsısında .yanıt yazıp kduranlara selan olsun .
  40. N

iPhone X Kullananlar Kulübü

Zaten daha üstün bir cihaz sen yorum yapanlara kulak asma her yere yetişiyorlar.:)
  41. N

Iphone ön kamera ters kaydetmesi

Ben instagramdan çekip kaydediyorum .
  42. N

iPhone 6s 2018

Alınmaz.iphone. 7 düşün bencede .
  43. N

Erdoganin Iphone Cagrisi Yerini Buldumu Sizce ?

Bana gore .renkler ve zevkler tartisilmaz
  44. N

Katiliyorum sana ole mankafalarda var . Ama iphone parasi olana gore bence en iyi ve en alinasi telefon .
  45. N

Hakli olabilirsin zaten kendide iphone kullaniyordu eskiden “ erdogan” .surda sana katiliyorum o telefonlari kiranlar gr beyin yok orasi ayri .
  46. N

iPhone X mi? Yeni iPhone X mi?

Gececektir bile note 9 u pilde die saniyorum .
  47. N

Sunu soyleyeyim bence piyasadaki en iyi telefon su an iphone .Ve bununla ilgili Erdogan ekonomik krizden dolayi cagrida bulundu isim vererek Iphone lari satin yerli mallara yonelin dedi .Sizce bu cagrisina kulak asan olurmu .? Milyonlarca insan yillardir Iphone kullanip alismis vaziyette iken bi...
  48. N

iPhone X mi? Yeni iPhone X mi?

Al yaw note alcak halin yok ya :p damlar gene birisi :D
  49. N

iPhone 7 Plus Kamera Işık Saçılması Sorunu

:)
  50. N

3200-3800 TL arası alınabilecek en iyi telefon?

Haha :)) ---- Mesajlar birleştirildi ---- Kardeş sen çok yanlış anlamışın da sen neyse. :) ---- Mesajlar birleştirildi ---- İphonea sinirini benden çıkarma bence :)
  51. N

3200-3800 TL arası alınabilecek en iyi telefon?

Al iphone dan birini rahat et ;)
  52. N

Zenfone 5 kullananlar bir baksın sorum var

Aksine kullandığım en iyi şarjı gidenlerden z
  53. N

Samsungcular neden bu kadar iPhone a öfkeli ?

Ben note 8 e geçmeye çalışmadım geçmeye çalışsam bana note 8 bulun derdim .nerenden dinledin? Evet hava olsun diye kullanıyorum itirazın mı var ?
  54. N

bilmiyorum kardeşim varmı ? ama bilmemem başkasının gelipde aşağılama amacı ile laf söylemesini gerektirmez. işi gücü yok pusuda bekliyor ironi demek için.buda facede instagramda felan moda oldu he . iyi bi b*k öğrenmişler her geçene ironi .başka laf bulun be kardeşim sinirlendirdiniz ..
  55. N

Kardeş bu kadar basit şeylere takılırsan hayat geçmez sana .)
  56. N

İstemedende olsa doğruları söylediğin için bravo
  57. N

Neden ki ?
  58. N

Tamamda arkadaş biz bunları sormicaksak bu forum neden var ?burda yks lys ile ilgili sorular sorcak olsaydık o tür bir forum olurdu .lütfen :)
  59. N

O zaman sen yanlış gelmişin.Bu sitenin amacı zaten bunları tartısmak :)
  60. N

Apple ın eskisi kadar olmadığı tartışılabilir .belkide steve jobsun gidişinin yeni yeni etkileridir bunlar . Ama bence gereğinden çok gömüyorsunuz telefonu gibime geliyor.yukardaki arkadaşında apple çekilcek sözünü doğru bulmamakla beraber çekingen yaklaşıyorum.Hayırlısı olsun..
  61. N

Ben onu bilmemde sadece bir seyin fanı olunca gözün hiç bişiyi görmüyo ondan baska .ben yapıyorsam bende yanlıs yapıyorumdur
  62. N

Kesinlikle .Çok gereksiz bir algı
  63. N

Arkadaş noktayı koymuş başka söze gerek yok sanırım
  64. N

Şöleki : sanki samsun topluluğu iphone u ve iphone satın almış kesimi ezme çabasına giriyo gibiler.tamam bence samsun cephesinden note8 olağanüstü bir başarı yakaladı keza s9+da fakat biz böyle ezmiyoruz takdir ediyoruz.yani sırf pahalı ve alınmiyo olmasımı dicem ama samsunda artık pahalı 5000...
  65. N

Samsung Note 8 mi? iPhone 8 Plus mı?

Bende x olmasına rağmen note 8 diyebilirim kesinlikle.
  66. N

Mi 8 Vs İPhone X

Ne kadar iyi olursa olsun telefon . Android olduğu sürece kayda değer bir değer göstermek yanlıs olur bu telefonlara.ios tarzı bir yazılım olsa ilk ben alırım ..
  67. N

Mi 8 Vs İPhone X

Yani kafamı karıstırmadı değil.mi 8 iphone x den nasıl daha iyi olabiliyor ? Cihax x in tıpa tıp aynısı.. öte yandan bir markanın baska bir markayı aynen kopyalayıp satmaya çalışması markanın kendi benliğine yaptığı Saygısızlıktan başka bir şey değil.
  68. N

Sizce iPhone neden bu kadar seviliyor?

Benim sevmemin nedeni kapalı yazılımı olması .Kasa gibi resmen.Virüs felan girmesi çok zor buda tercih etmemi sağlıyor .
  69. N

Sizce iPhone neden bu kadar seviliyor?

Evet beyler sizce İPhone nin bu kadar sevilmesinin sebebi ne? Diğer amiral gemileri arasındaki farklar neler ?
  70. N

Samsung neden bu kadar ucuzluyor ?

katılıyorum “ayfon abi ya “ olayına.ama böle bir kesimin olduğu gibi çoğunluk olarak araştıran özelliklerini bilen kesimde var.ayrıca konu apple in bir numarası yapma konuşma olayı değil, çok yanlış anlamışsınız.o konuya girecek olursak fanatik appleci olmamama rağmen applein samsundan önde...
  71. N

marka takıntısını bize dikte eden sey iphone nin iyi bir marka olmasıdır .yani doğru orantılıdır .bence siz pp den anlasıldığı üzere samsunun fanboyluğunu yapmaktadınız , üzgünüm.
  72. N

Net.
  73. N

Karşılaştıralım.Samsung ile apple arasındaki fiyat düşüş farkı çok fazla .Apple 3düşüyosa Samsung 5 düşüyor .Bu neden böyle?Samsunun marka değeri düşük mü? Ne düşünüyorsunuz ?
  74. N

iPhone X Hangi Modelini Alayım?

Gorilla glas 5 değil ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bi yanlış sölemişiz hemen atlamısınız :) bu kdar düzeltmeyin bea bırakın insanları kendi haline
  75. N

iPhone X Hangi Modelini Alayım?

Beyaz güzelde zaten arkasına kap almicakmısın ?Zorundasın ,çünkü kolay kırılıyor arkasındaki camı her ne kadar gorillaglas 5olsada.. gözükmiceği için istediğini seç ne diyim :F
  76. N

Nereden iPhone alabilirim

İOs olarak baska yok diye biliyorum ?
  77. N

iPhone X mi? 8 Plus mu?

Şunu söyleyebilirim x kullanan biri olarak , son güncellemeler telefonu bok bok bok ettim.O yüzden cümle alem olarak İos12 yi dört gözle bekliyoruz.ammavelakin ben her kosulda xi tercih ederim .Güncellemeden sonra alayını sollar diye düsünüyorum.
  78. N

16 GB İphone 6s Plus yeterli midir?

Kesinlikle yetmez .Şu şekilce söyliyeyim , bundan 1 yıl önce elimde olan 16Gb İphone 6 cihazında ciddi anlamda sıkıntı çekmekteydim hafıza konusunda .Yani seni icloud bile kurtarmaz.Kolay gelsin .
  79. N

Yani sırf iphone almak için bu kadar uğrastınız :/ büyük çaba
  80. N

İphone SE
  81. N

Iphone X (Hayal Kırıklığına Direniyorum)

Ben samsungcu arkadaslara kalem yonunden katiliyorum.ama benim icin dedigum gibu katilmamin en buyk etkeni s penin cok vakit gecirici bir sey olmasi.ben metroda otursam o kalemle resim kabiliyetimi gelistiririm .)) basit ama bence cok super bisi .heleki bu sikici dunyada.
  82. N

Uniye gidiyomusuj bilmiyorum ama ipad kalemle birlikte uni haytinda cok yarar sagliyor .kitaplarinun pdflerini atiyosyn ipada sunumlar felan hepsi ipdda .programida var 22tl sanirim .kalemde not almada ise yariyor .unide farkli sistematik bir sey ortaya cikiyir .anektod olarak soleme istedim
  83. N

Valla kim ne derse desin Android hic bir zaman Ios gibi olamicak bu kadar basit .su an android telefonlarin ayakta kalmasinin sebebi note 8 de oldugu gibi arayuzn android olmasi deil telefonun sisteminin iyi olmasi .(yuksek ramlar vs)
  84. N

Bende merak ettim en iyi telefon ne ?
  85. N

Valla ben biraz farkli bir adamim.s pen benim icin vakit gecirmelik bi arac .canim sikilinca res felan cizerim keza is adamida degilim .demek istedigim s pen telefonu marjinallestirmis ve ilgi cekiyor ki benim gibi iphonne x i olan biri bile s pen icin 8 almayi dusunur oldu :)
  86. N

Hmmm.peki x mi note 8 mi merak ettim senin dusuncen nasil kullanmis biri olarak . Bu arada s pen yuzunden az daha iphoneu saticaktim fakat ne yazikki masaya telefonu koyunca o elmacik hava katiyor malesef
  87. N

Teşekkürler umarım öyle olur ios12ile .bu arada note 8 nasıl beklentinii karşılayabildiimi (kalem olayı felan nasıl).beğenim var note8 e o yüzden soruyorım:)
  88. N

Teşekkür ederim .aradığım beklediğim tatmin edici cevap.
  89. N

Evet arkadaşlar .Doğum günüm nedeniyle babam yurtdısından iphone x aldı.ilkbaşlarda iyiydi ama sonradan kasmaya ara sıra ve video izlerken değişik biçimde ekran büyüyor kalıyor öyle .bence bu neden iphone un güncellemesiyle alakalı .önceki modellerdede aynısı olmuş ama güncellemelerle...
  90. N

ıphone nerden alınmalı

Ben bulgaristandan aldım
  91. N

ıphone nerden alınmalı

Yok saol ben zaten güzel bir kılıf buldumda ben sadece soruyorum nesi kötü bu xin
  92. N

ıphone nerden alınmalı

Kardeşiö performans olarak nesi kötü mesela sölermisin merak ettim .Keza bende iphone x var ve bi zararını görmedim bir tek yere düşürme korkusu var zatem onun içinde değiştirmediğim kılıf kalmadı. Dipnot :bu arada x için bir kılıf var kullandığım telefonu önlü arkalı kaplıyor değişik bir madde...
  93. N

iPhone X pişmanlıktır.

Kardeşim bence daha sistemi oturtamadılar ilerli güncellemelerle hallederler diye umuyorum çünkü bendede bundan önce donma oluyodu sonra geçti gibi .ayrıca iphonr 7 plus ile uygulama hızını karşılaştırdım geçiyor iphone 7 yi . ---- Mesajlar birleştirildi ---- X kullanicisi olarak suni söylemek...
  94. N

Nedir bu iPhone Nefreti?

Yaw arkadaşlar farkettimde açmış olduğum konu 100 mesaj olmuş .Cogu gereksiz postlardan dolayı .seven iphone sevmeyen samsung kullanır .anlayışlı olalım lütfen birbirimize .ama son kez görüşümü belirtiyim .bence iphone ele alındıgında hissiyat olarak bana premium havası veriyor .olay sadece para...
  95. N

Nedir bu iPhone Nefreti?

Kardo ben trend lite ile kiyaslamadim ole Bir kelime gecmedi yazdigimda iyi oku ( eger trendi siylediysen .ikincisi arkadaslar su an x kullaniyorumSU KADAR SOYLEYEYIM LAMBAYI KAPATTIM ETRAF ZIFIRI KARANLIK FACE ID KARANLIKTA BILE ACTI .AYNISINI NOTE 8de YAPIN BAKAYIM OLUYORMU?:) AYEICA TELEFONI...
  96. N

Nedir bu iPhone Nefreti?

Bilader sen bu konudan rahatsız oldun demi ? He o zaman tıklamazsan konuya o kada Bilader sen beenmediğin iphonu lmzsın olur biter niye kastın ki fazla duygusal ilişki kurmusun samsun la:)) murat reis biz mod felan deiliz ezmene grk ykn idare et çok şey bilmeyebiliriz sadece samsun arada...
  97. N

iPhone 8 Plus mı? Note 8 mi? İkisini arasında kararsız kaldım

Samsuncular a aldırma İPHONE piyasadaki en klas telfon kollay gelsin
  98. N

Nedir bu iPhone Nefreti?

Tm sen samsung alırsın niye bu kadar sinirlendin konuya girmezdin olur biter :)) ---- Mesajlar birleştirildi ---- Harbi insanları aşaıladıkları harbi insanları aşaıladıkları için gömüyorsunuz ama asıl siz insanları aşaılamak için güç sarfediyosunjz.ben orda kendi düşüncemi dile getirdim...
  99. N

Nedir bu iPhone Nefreti?

Haahha ben bu konumun bu kadar çok entry gelceğini tahmin etmiyordum ama öncelikle şunu söyleyebilirim .bu dediklerim “konuyu yazan arkadaş kaçtı “diyen çok bilmişlere;)konuya bu kadar gec cevap yazmamın sebebi hala yurtdısından gelecek olan iphone ximin gelmemsi sonucu idarelik aldıgım samsung...
  100. N

Nedir bu iPhone Nefreti?

101. N

Nedir bu iPhone Nefreti?

Ben bu insanlari anlayamiyorum .Sirf piyasadaki en pahali cihaz iphone diye artik alamadiklarindanmidir nedir çamur atma pesindeler.Ya Artik bana bu tur insanlar tksinc geliyor .su an bu yaziyi samaung trens lite ile yaziyirum ve inanin o kadar yavas ki on dakikadir yaziyorum yani.ulan daha...
  102. N

Aksiyon Kamerası Ses Sorunu

Selam arkadaşlar .Elimde eken h9 aksiyon kamerası var.Ben bunu su altı kılıfı yokken ses geliyor.Ama kılıfa takınca sesii alacak yeri olmadığı için ses gelmiyor videoda ses yok yani. Vlog için almiştım ama görüyorum videolarda insanlar kılıflı kullanıyo acaba ayarımı yapamadım . Yardımcı olan...
  103. N

Laptop sistemim iyimi ?

Ben rami ekran kartına transfer ettim hocam öle bi performans artısı görülürmü sence ?
  104. N

Laptop sistemim iyimi ?

Beyler sistemim iyimi laptop benimki . asusun .sistem özellikleri: 12 gb ram işlemci:intel r core i7 2630 QM CPU @ 2.00 GHZ(8CPus)- 2.0 ghz directx 11 EKRAN KARTI :1600 GB nvıdıa geforce GT 540 m SİSTEM BU NASI ARKADAŞLAR İYİMİ SİZCE ÜST DÜZEY OYUNLARI KALDIRIRMI MESELA GTA 5 KASMADAN...