Arama sonuçlarınız

1. B

Vodafone adsl'den vdsl geçiş problemi, aylardır kurulum yapılmadı

Büyük rezillik tam 3 ay oldu 3 ay! 3 aydır internet yok telefon interneti bir yere kadar yetiyor. Eğer en başta 3 ay internetsiz kalacağımı bilsem uğraşamamak için 1700 tl'yi verir def ederdim başımdan bu iss'yı. Eğer Vodafone bağlatmayı düşünen varsa bir değil kırk defa düşünsün
  2. B

Bende hala internet yok tüketici haklarına şikayet ettim savunması istendi yazıyor. Sonuç olarak 90 gündür internetim yok.
  3. B

Bi değişiklik yok en sonunda dayanamayıp Tüketici haklarına şikayette bulundum bakalım ne olacak
  4. B

Mail attım ve bugün aradılar "Yarın tekrar aranacaksınız" dediler bakalım ne olacak.
  5. B

İyi günler, Vodafone ile ilgili yaşadığım ve aylardır çözülemeyen bir sorundan bahsetmek istiyorum, belki aranızda buna benzer bir sorun yaşayan vardır. Taahhüt bitişinde Vodafone tarafından aranıp VDSL 50 mbps geçiş için teklif aldım peki olur deyip kabul ettim ve kurulum yapılmadan internetim...
  6. B

Hafıza Kartı Sorunu bir türlü çözemedim

Merhaba arkadaşlar CAnon PowerShot a2500 dijital fotoğraf makinem var ucuz birşey ara sıra lazım oluyor ve kullanuyorum(dum) son zamanlarda sürekli olarak hafıza kartı hatası vermeye başladı, bu sorunu düzeltmek için bir sürü şey denedim hafıza kartını biçimlendirdim, 4,5 farklı kart ve adaptor...
  7. B

Win8.1 işletim sistemi ve işlemci 64 bit olması rağmen programlar 32 bit açılıyor.

evet arkadaşlar sorunum bu nedense böyle bir problemim var çözemedim.
  8. B

Ayrılmamış Alan

http://kb-tr.sandisk.com/app/answers/detail/a_id/15361/~/ssd-b%C3%B6l%C3%BCmleme burada yaziyor.
  9. B

Diskin yarısı nerede ?

Hocam cok basitmiş. Sag tıklayip yeni birim'e basiyorsun oldugu gibi ileri diyorsun, sonra disk'e harf ata diyorsun. Ben isim yazmadım "K" olarak işaretledim. Yeni birim(K) olarak kaydetti. Sonra tekrar girip bicimlendiriyorsun Bu kadar.
  10. B

Diskin yarısı nerede ?

Sorunu hallettim, yol gosteren @mafruz'a tesekkur ederim. Kusura bakmayin arkadaslar forumu kirlettim bugun ama yavas yavas ogrenecegim bende. Herkese iyi geceler.
  11. B

Diskin yarısı nerede ?

Suanda bunu goruyorum; http://i.hizliresim.com/XJZ2q7.jpg Yardımcı olursaniz sevinirim.
  12. B

Diskin yarısı nerede ?

Girdim orada gördum wallahi orada, ne yapacagiz? C: saglam(On yukleme, disk bellegi... 243 gb Digeri 221 gb ayrilmamis
  13. B

Diskin yarısı nerede ?

Selamlar arkadaşlar, lenovo g510 laptop aldım freedos geldi, windows 8.1 yukledim ve sonra driverlari yukledim ancak harddisk hafizasinin yarisini kullanabiliyorum. İntel rapid depolamada gorunuyor ancak "bilgisayarim"a girince gozukmuyor maalesef ki. http://i.hizliresim.com/n24P4M.jpg...
  14. B

Laptop aldım ancak!

Guncel
  15. B

Laptop aldım ancak!

Evet arkadaslar, kalan 200gb'yi de buldum (İntel rapid depolama teknolojisi yazan yerden) ancak bilgisayarimda gozukmuyor maalesef ne yapilir bu durumda? Kusura bakmayin yogun olarak mesgul ettigim icin forumu
  16. B

Laptop aldım ancak!

Hocam driverlari yukledim 250 gb gozukuyor kalan 250 gb gozukmuyor Yeniden baslatinca toplam ekran karti 4 gb oldu ancak 250 gb kayip hala
  17. B

Laptop aldım ancak!

Hocam ne varsa kuruyorum bitince yeniden baslatacagim.
  18. B

Laptop aldım ancak!

Driverda buldum yukledim birde intel var onuda kurayim mi?
  19. B

Laptop aldım ancak!

Selamlar arkadaşlar lenovo g510 i3 laptop aldim. Freedos'tu vin 8.1 kurdum ancak ekran kartı amd radeon r5 230m gorunmuyor intel 256 mb gozukuyor. Driver cd'sini taktim bluetooth kamera vs. Kuruyorum fakat ekran karti isini nasil halledicez, pek bilgim yok bu konularda ne yapmamiz gerekiyor...
  20. B

İtiraf ediyorum

Bundan 2-3 sene evvek kavgalı olduğum akrabamın arabasının arka camına kırmızı sprey boyayla; "Gecelik Rus Karı Alınır" yazmıştım. Ön tarafa "Garı İstirem" yazdım. Oh be rahatladım.
  21. B

Ne dinliyorsunuz?

Dub inc diversite
  22. B

Bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? Cevabı burada!

Birde Walking dead sezonlarini nereden bulabilirim. Degisken senaryolu oyunlari da arastiriyorum.
  23. B

Bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? Cevabı burada!

Selamlar arkadaslar. Bir sorum olucak; Lenovo g510 4 gb ram intel core i3 2,4 ghz 2 gb amd radeon R5 230M laptopum var. Left 4 dead 2 oynayabilirmiyim? O oyunu daha once hic bitiremedim icimde kaldi, acaba bu oyunu calistirir mi?