Arama sonuçlarınız

1. by_matrix

Laptop kapandı açılmıyor

merhaba arkadaşlar dün gece youtubeda cengiz kurtoğlu dinlerken ekran renkli renkli oldu kilitlendi ve kapandı.açmak istediğimde ise sadece power ışığı yanıyor fakat ne ekrana güç geliyor, ne hdd başlıyor, hiçbir tepki yok.kapatma düğmesine uzun süre basarsam kapanıyor. anakarta kadar komple...
  2. by_matrix

Benzinde İndirim !

arkadaşlar benzine indirim gelmiş. İndirimli tarife bu geceden itibaren geçerli olacak. Benzin fiyatları son yapılan 14 kuruşluk zamla 5 liranın üzerine çıkmış, 10 gün önce yapılan 12 kuruşluk indirimle 4,96 lira seviyesine inmişti. Kaynak hazırlıklı olun sağlam zam gelicek sanırım
  3. by_matrix

Outlook 2007 Ortak Takvim Kullanımı

arkadaşlar ofiste 6 kişi aynı takvimi kullanmak istiyoruz.herkes takvime ekleme-silme yapabilecek.kendi takvimi gibi kullanabilecek.ofis 2007 kullanıyoruz.mail serverımız var.bunun için ne yapabiliriz ?
  4. by_matrix

Anasayfada arıza mı var?

anasayfadan forum linklerine tıklayınca açılmıyor. SDN Forum Bilgilendirme Mesajı Geçersiz Komut: Forum Eğer normal ve geçerli bir Linke tıkladığınızdan eminseniz, Lütfen, Yönetici ile irtibata geçin. mesela bu konunun linki http://forum.shiftdelete.net/t328747/ olarak çıkıyor anasayfada
  5. by_matrix

Çerezler ile kullanıcı adı ve şifre

arkadaşlar işyerinde youtube, gmail gibi sitelerde kullanıcı adı ve şifre yazma yerleri engelli.accounts.google.com engellemişler.cookie oluşturarak oturumu otomatik açma gibi birşey yapabilirmiyiz? yada evdeki bilgisayarda otomatik oturum açıyor.Oradan cookie kopyalayabilirmiyiz?
  6. by_matrix

Elektrik, Elektronik ve daha fazlası için

arkadaşlar klima kartı takmak için yardım ararken bulduğum bir siteyi paylaşmak istiyorum.hepimizin içinden birazda olsa elektrikçi ruhu vardır.Bu site bizim gibi meraklılarla işin ustası olanları biraraya getiriyor.İnanılmaz bilgili insanlar var tavsiye ederim http://www.kontrolkalemi.com
  7. by_matrix

Youtube için video hazırlamak

arkadaşlar elimde 34dk uzunluğunda bir şarkı var.ben bunu sadece bir fotoğrafla birlikte youtuba yüklemek istiyorum.fakat bunu yapacak program bulamadım bir türlü.genelde programlarda 7dk 15dk gibi kısıtlamalar var.
  8. by_matrix

Ofis için faks-fotokopi-yazıcı-tarayıcı önerisi

arkadaşlar kıbrıstaki ofisimiz için bir yazıcı almak yada kiralamak istiyoruz.ihtiyacımız olan aylık 8-10bin çıktı alabilen,hızlı ve çok sayfa fotokopi çekebilen bir fotokopi makinası.renkli çıktı almıyoruz.sadece siyah beyaz olması yeterli.ayrıca faks ve tarayıcı olursa eğer daha iyi olur...
  9. by_matrix

sql veritabanı hatası

arkadaşlar bir program kurdum fakat açmaya çalıştığımda aşağıdaki gibi bir hata ekranı alıyorum [/URL]
  10. by_matrix

Survey Siteleri

yeni moda oldu bu survey siteleri.rar dosyası indiriyorum şifresi survey sitesinde.indirene kadar 100 takla atıyorum.tesadüfen bir kere indirdim onda da rar şifresi yanlış çıktı. milleti kazıklamak için elinden geleni yapıyorlar.netten soğutuyorlar insanı
  11. by_matrix

Spor salonu için sistem kurulum

arkadaşlar bir spor salonu için plastik karta barkodlu basım yapıcak, karttan okuma ile üye bilgileri takip edilebilecek, minimum maliyetli bir sistem kuracağım.biraz araştırma yaptım ihtiyacım olan şeyler yazılım, plastik kart yazıcı ve barkod okuyucu olarak karar verdim.fakat daha önce böyle...
  12. by_matrix

Moonster Türkiye kapanıyor mu?

arkadaşlar az önce şöyle bir mail geldi Sayın Site Kullanıcısı, Monster Türkiye Web Sitesi 28 Aralık 2012 tarihinde kapatılacak ve tamamıyla hizmet dışı kalacaktır. Gizlilik politikamız gereği tüm kişisel ve özgeçmiş...
  13. by_matrix

İnternet hızlı ama online video yavaş

arkadaşlar torrentden herhangi birşey indirirken hız 500-600 kb/sn ile indiriyor.hatta 1mbite kadar çıkıyor.fakat online video film vs. izlemek istediğim zaman çok yavaş.sürekli takılıyor izleyemiyorum.20dklık bir video için yarım saat bekledim yarısı yüklendi.bunun nedeni ne olabilir...
  14. by_matrix

World of Warcraft oynayan var mı?

arkadaşlar dikkatimi çekti wow çok oynanan bir oyun olmasına rağmen forumda bununla ilgili bir konu göremedim.forumda fazla oynayan yok sanırım bu oyunu yada konu olmadığı için yazılmıyor. ben yeni başladım oyuna, eğer oynayan başka arkadaşlar varsa birbirimize yardımcı olabiliriz diye düşünüyorum
  15. by_matrix

Rise Of Nations windows 7 widescreen sorunu

arkadaşlar oyunu bilgisayarıma yükledim.Fakat widescreen olarak çıkmıyor.Ayrıca oyun içinde info notlarıda bozuk görünüyor.oyun ayarlarında widescreen seçeneği yok.yardımcı olabilecek varmı?