Arama sonuçlarınız

1. by_matrix

Her yöne 500Dk, 5000Sms, 2GB İnternet 23 TL - Avea Woops!

woopsa geçicem yaş tutmuyor. böyle şansın...
  2. by_matrix

Laptop kapandı açılmıyor

cevaplar için teşekürler arkadaşlar.anakarta kadar söküp tekrar taktım ama sonuç aynı. Banada chipset arızası gibi geliyor o yüzden bilgisayarcıya verdim artık sonuç bekliyorum.
  3. by_matrix

Laptop kapandı açılmıyor

merhaba arkadaşlar dün gece youtubeda cengiz kurtoğlu dinlerken ekran renkli renkli oldu kilitlendi ve kapandı.açmak istediğimde ise sadece power ışığı yanıyor fakat ne ekrana güç geliyor, ne hdd başlıyor, hiçbir tepki yok.kapatma düğmesine uzun süre basarsam kapanıyor. anakarta kadar komple...
  4. by_matrix

Türkiye beton dökülen petrol kuyularını açıyor

seçimler yaklaşırken petrol bulundu haberleri çıkardı.Bu sefer kapatılan kuyular açılacak deniyor.Güzel değişmeler var:D
  5. by_matrix

Muhasebeciye para ödemeyen yandı!

sonunda bu ülkede muhasebecilerin olduğunu hatırladılar
  6. by_matrix

Çin: Türkiye'de ABD ve Rusya'yı yendik

şair burda Türkler ucuz çin malı tercih etti demek istiyor.
  7. by_matrix

Benzinde 12 kuruş indirim

taksimi yakarlar derken tepki gösterirler anlamında mecazi olarak söyledim.gidip ortalığı savaş alanına çevirmelerini tabiki kimse istemiyor.
  8. by_matrix

Binaya internet ağı için ne kurmam gerekiyor

eSa tebrikler konu hakkında çok bilgilendirici yazılar yazmışsın.
  9. by_matrix

Pasaporta 513 lira veremem

millet koyun olduktan sonra güden çok olur.
  10. by_matrix

Benzinde 12 kuruş indirim

http://forum.shiftdelete.net/gundem-dunya-turkiye/338528-benzinde-indirim.html? - - - Mesaj Güncellendi - - - sizde destek olursanız benzin içinde yakarlar taksimi sıkıntı yok.ama oturduğunuz yerden olmuyor bu işler
  11. by_matrix

Benzinde İndirim !

arkadaşlar benzine indirim gelmiş. İndirimli tarife bu geceden itibaren geçerli olacak. Benzin fiyatları son yapılan 14 kuruşluk zamla 5 liranın üzerine çıkmış, 10 gün önce yapılan 12 kuruşluk indirimle 4,96 lira seviyesine inmişti. Kaynak hazırlıklı olun sağlam zam gelicek sanırım
  12. by_matrix

Vatanbilgisayarın İndirim Yalanı

bende ne zaman açılacak bu konu diyordum.indirim yazdıklarına bakmayın en pahalı fiyatlar vatanda
  13. by_matrix

Gameloftan yanlıslıkla oyun aldım

oyunun tadını çıkar:D
  14. by_matrix

70 Dolara 700Mbit İnternet

bu hızla kendimi bile upload ederim:D
  15. by_matrix

PES 2014'ün Takım Listesi Açıklandı

bizde lisede çok söylerdik.hoca bana taktı o yüzden dersten kaldım.
  16. by_matrix

700 milyon liralık 'taksi' vurgunu!

bu kadar olmaz diyorum ama oluyor.bu ülkede parası çok olupta hiçbişeyden anlamayan çok saf insanlar var.bu ülkede kimse aç kalmaz.
  17. by_matrix

Yanıma Erkek Oturtmam (METROBÜS)

bende her otobüse bindiğimde yanıma güzel kız binsin istiyorum ama olmuyor.ne yapalım bizde mi kavga çıkaralım :D
  18. by_matrix

5 dolar nasıl 650 dolar yapılır

paraya odaklanan arkadaşlar asıl anlatılmak isteneni görememişler.eğitim çarpıklığının sonucu bu
  19. by_matrix

Sakallarını keserse 1 milyon dolar alacak

1 milyon dolar mı?
  20. by_matrix

Mısır'ı tartışalım mı? (ANKET)

bence hiç gerek yok.forumumuzda medeni tartışma seviyesinde çok az insan var.
  21. by_matrix

Mühür devri kapanıyor dijital oy sistemi geliyor

bu sefer %75-80le gelmeyi hedefliyorlar sanırım.o yüzden bilgisayarlı sisteme geçiyor olabilirler.
  22. by_matrix

Leyla ile Mecnun Yayından Kaldırıldı

sabah evlilik programları izleyenlerin bu dizideki komediyi anlayabileceklerini düşünmüyorum.gayet güzel bir diziydi.devlet kanalında devlet politikalarına laf sokmak düşünce özgürlüğüdür.devlet de o zaman düşünecek demekki yanlış birşeyler yapıyoruzki eleştiriliyoruz.ama devletimiz her zaman...
  23. by_matrix

En iyi taşınabilir hard disk markası?

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/silicon-power-armor-a80-25-1-tb-usb-30-20-harici-disk-.aspx?ttype=Properties#pt bu nasıl arkadaşlar
  24. by_matrix

İnternet Cafeler için Masaüstü Yönetim Sistemi - MuRKuT Cafe System

başarılarınızın devamını dilerim.çok güzel bir programa benziyor.
  25. by_matrix

Ses sistemde çalıyor Ama Hoparlörden çıkmıyor!

arkadaşlar bende de normalde müzik çalıyor fakat youtubeden mp3 çevirerek indirdiğim şarkı 66,5mb çalıyor fakat ses yok http://www.youtube.com/watch?v=obJOUmElFcs&list=PLSTcLVnh6rGKg2bItsoLNk9lz7Vuw6fGu
  26. by_matrix

Yeni Oyuncağım :)

fanın vidalarını çıkar deliklerinden plastik kelepçe geçir anakarta bağla sık iyice. sanırım çözülür
  27. by_matrix

Afrika aslanı diye köpek tanıttılar!

geçenlerde de sahte müze çıkmıştı
  28. by_matrix

Hepsiburada.com'dan şikayeti olan varmı ??

sorun yaşamassanız güzel fakat en ufak bir sorunda muhatap bulamıyorsunuz.bulursanızda çözüm üretmiyorlar.elinde olmayan stoğu neden satışa sunarsın anlamak mümkün değil.
  29. by_matrix

Aylık İndirme Rekoru

kıbrısdan türk telekoma saygı ve sevgilerimi iletiyorum
  30. by_matrix

Park Yeri Aramaya Balonlu Çözüm Buldu

Türkiyede o balonları çalarlar:D:D şaka bir yana zaten mağazalarda ışıklı sistem var.
  31. by_matrix

İphone 5 alıyorum yardım :)

kıbrısdan al pasaport bulur işletirsin
  32. by_matrix

Bayram Öncesi Benzin Fiyatlarında İndirim

sağlam bindirimin ayak sesleri :D ayrıca hükümet politikalarını savunan arkadaşlar bunlar hakkında ne düşünüyor acaba ?
  33. by_matrix

İstanbul trafiğine derin çözüm!

emredersin işine gelen konulara cevap yazayım gelmeyenlere yazmayayım - - - Mesaj Güncellendi - - - ayrıca küçük bir hesap yaparsak eğer proje maliyeti 1.250.000.000 usd x 1,95 = 2.437.500.000 - TL istanbuldaki araç sayısı 3.112.770 Kaynak Ortalama bir araçtan alınan yıllık MTV 500-TL...
  34. by_matrix

madem ülkeye zarar veriyor fazladan çalışan motor, o zaman kısa yolu ücretsiz kullandırarak teşvik edilebilir insanlar
  35. by_matrix

bana göre bu yapılan vatandaşı soymaktır.Sen önce trafiği normal düzenine getir.ondan sonra alternatif yollar yapda para al.sen bir çözüm bulmamışsın trafik için, her geçen gün daha da kötüye götürmüşsün.fakat yol yapımı söz konusu olunca parayla.vatandaş uçarak mı seyahat etsin? zaten yol...
  36. by_matrix

adamlardaki terbiyesizliğe bak.o trafiği çözmek devlet olarak senin görevin zaten.yaptığın yolu parayla satıcaksın sonra trafik sorununu çözdüm yatırım yaptım diyeceksin.
  37. by_matrix

Sony ve Panasonic'ten 300 GB'lık Disk

Fiziksel Büyüklük Tek katman kapasitesi Çift katman kapasitesi 12 cm, tek katman 25 GB (23.3 GiB) 50 GB (46.6 GiB) 12 cm, çift katman 27 GB (46.6 GiB) 54 GB (93.2 GiB) 8 cm, tek katman 7.8 GB (7.3 GiB) 15.6 GB (14.5 GiB) 8 cm, çift katman 15.6 GB (14.5 GiB) 31.2 GB (29 GiB)
  38. by_matrix

750-800 TL civarında telefon tavsiyesi

2.el iphone 4s
  39. by_matrix

CD'li mi yoksa CD'siz format atmak? [ÇÖZÜLDÜ]

usbden windows kurmayı adım adım yazmışlar.googlada arat çıkıyor.en hızlısı ve en sağlamı bana göre
  40. by_matrix

Ege Denizi'nde facia: 24 ölü!

işleri hızlandırmışlar demekki sürat teknesine geçmişler
  41. by_matrix

Usta şoförler cevaplarsa sevinirim :)

önceden bende öyle yapıyordum.şimdi ise öyle durumlarda aracı 1.vitese alıyorum hem kolay hızlanmıyor motor freni yapıyor hemde ayağım sadece fren üzerinde duruyor.gerektiğinde yavaş frene basıyorum.yokuş aşağı eğer önce debriyaja basarsan motor boşa çıktığı için anlık bir hızlanma oluyor.buda...
  42. by_matrix

San Andreas Multiplayer'ı keşfedin!

görevleri birlikte yapabiliyormuyuz?
  43. by_matrix

Outlook 2007 Ortak Takvim Kullanımı

arkadaşlar ofiste 6 kişi aynı takvimi kullanmak istiyoruz.herkes takvime ekleme-silme yapabilecek.kendi takvimi gibi kullanabilecek.ofis 2007 kullanıyoruz.mail serverımız var.bunun için ne yapabiliriz ?
  44. by_matrix

Overclock la oyunda hızlı koşuyormuş :D

overlock yapınca bilgisayar hızlanmıyor mu :D:D
  45. by_matrix

Dünyayı kurtaran adam gerçekten bir Türk

adamın örgütlere ve çözüm sürecine bakış açısı çok mantıklı.çözüm sürecini bunun gibi insanların yönetmesi gerekli.
  46. by_matrix

Kablosuz Mouse Pil Tüketimi

mouse konusunda logitech ürünler gayet başarılı
  47. by_matrix

Tooway ile Uydudan İnternet Deneyimi

kota işinden kurtulamayacağız anlaşılan. fiyatlarda maşallah araba parası :D
  48. by_matrix

Wifi bağlı tam çekiyo ama içi boş

ethernet kablosunu takıp dene o zaman bakalım kesinti olucakmı?
  49. by_matrix

WhatsApp alternatifi uygulamalar

hepsini sil wechat yükle.salla özelliği var çok güzel:D:D
  50. by_matrix

usbli mi ethernet girişi?
  51. by_matrix

15 bin tl ye kadar araba

ford focus ghia modellerine bakabilirsin
  52. by_matrix

tablette eğer ethernet girişi var ise oradan kullanmayı denediniz mi? acaba ethernet ile kullanınca yine sorun oluyormu?
  53. by_matrix

Fanı değiştirdikten sonra bilgisayarım ısınıp, kapanmaya başladı

böyle bilgisayarcıları meydanlarda sallandıracaksın ibret olsun diye.ne demek ulan laptopda oyun oynanmaz.termal macun sürmeden takmış olabilir.normal kullanımda çok ısınmayan işlemci oyunlarda ısısı yükselir.belli bir ısıyı geçince kendini korumaya alıp kapatıyordur.
  54. by_matrix

Faiz lobisi kahvaltıda yakalandı

keşke herkesin finansman kaynağı olsada hiç kullanmasak bankaları
  55. by_matrix

modeme bağlanıyor fakat internet yok anladığım kadarıyla
  56. by_matrix

İstanbul'dan Ankara'ya 5 liraya gidecek!

kosasker belki elektrikli araçlar yaygınlaştıktan sonra alternatif olarak yapılır.örneğin şimdi nasıl lpg takılıyorsa elektrikli araçlarada yakıt pili uygulanabilir.hatta şimdiden patent alalım güzel para kazandırır bu sektör
  57. by_matrix

İstanbul'dan Ankara'ya 5 liraya gidecek!

şarj olayı için düzenleme olursa kullanılabilir.Şuan şarj yaygın olmadığı için sıkıntı olur.aslında güneş enerjisi desteğide gelse daha kullanışlı olacağını düşünüyorum.
  58. by_matrix

WhatsApp iOS için Ücretsiz Oldu!

wechat çıkınca tutuştular.
  59. by_matrix

Bu Hata çıkıyor Nedensiz bir şekilde

usblerin çalışmasını engelliyor mu? veya bilgisayarda herhangi bir sorun yaratıyor mu?
  60. by_matrix

Samsung S4 Dubai'den alacağım. Güncellemede sorun olur mu?

pasaporta işleticeksin.ama o pasaporta 2 yıl içerisinde başka telefon işletilmemiş olacak.android olduğu için güncellemeyi birşekilde çözerler
  61. by_matrix

Apple'ın A9 İşlemcisini Samsung Üretecek

patent davası diye ancak birbirlerinin reklamını yapıyorlar.İş para olunca anlaşırlar.
  62. by_matrix

Anasayfada arıza mı var?

sorun devam ediyor.
  63. by_matrix

Anasayfada arıza mı var?

anasayfadan forum linklerine tıklayınca açılmıyor. SDN Forum Bilgilendirme Mesajı Geçersiz Komut: Forum Eğer normal ve geçerli bir Linke tıkladığınızdan eminseniz, Lütfen, Yönetici ile irtibata geçin. mesela bu konunun linki http://forum.shiftdelete.net/t328747/ olarak çıkıyor anasayfada
  64. by_matrix

7 yıl önce Allah belamı verdi.

çivi çiviyi söker gençler :D
  65. by_matrix

Avea 5G'de Öncü Olacak

3gde bile şarj akıyordu 5gde artık yanımızda aküyle gezeriz.
  66. by_matrix

Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

dx-ball'ın gelişmişi dx-ball 2 :D
  67. by_matrix

Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

dx-ball 2 :D
  68. by_matrix

Alkol ve sigaraya zam

sigaraya zam geldiğinde oh iyi olmuş diyenler benzine zam gelincede seviniyorlarmı acaba ? adamlar ehliyetten kaçırdıkları parayı alkolden sigaradan alıcaklar şimdi
  69. by_matrix

WhatsApp'a Rakip Geliyor!

wechat deneyin isterseniz
  70. by_matrix

Traş Makinası ve Burun Kıl Kesme Makinesi Tavsiye

ben 4 yıldır philips kullanıyorum.makinem kayboldu yenisini aldım.AT890 modeli.su ile yıkayıp temizlenebiliyor.sakal haznesi var traş olurken dışarıya dökmüyor.tavsiye ederim.
  71. by_matrix

Bu hatanın çözümü nedir acaba ? :)

oyun crackli ise exe dosyasında hata olabilir.
  72. by_matrix

Randevulu taraftar kavgası!

harbiden çok temiz kavga olmuş. adam adama mücadele etmişler :D
  73. by_matrix

Fan sıcak hava çıkarıyor

hep merak etmişimdir bilgisayarlarda sıvı soğutma sistemleri nasıl olur diye :D
  74. by_matrix

Çerezler ile kullanıcı adı ve şifre

arkadaşlar işyerinde youtube, gmail gibi sitelerde kullanıcı adı ve şifre yazma yerleri engelli.accounts.google.com engellemişler.cookie oluşturarak oturumu otomatik açma gibi birşey yapabilirmiyiz? yada evdeki bilgisayarda otomatik oturum açıyor.Oradan cookie kopyalayabilirmiyiz?
  75. by_matrix

Playstation 4 Almayı Düşünüyorsanız Buyrun;

kardeş çinden mp3 getirttim o hariç ebaydan aldığım yada amerikadan gelen herşey takıldı.ayrıca ps4 kolisiyle beraber büyük paket olucaktır.bunu gözden kaçırmaları imkansız.2. el fotoğraf makinesi getirttim 75-TL ötv ödedim.Eğer gümrüğe takılmadan getirtebilirse ne mutlu.bizde faydalanmış...
  76. by_matrix

Yarı cami yarı kilise furyası başladı

bu olay diyanetten habersiz yapılamaz sanırım ?
  77. by_matrix

Playstation 4 Almayı Düşünüyorsanız Buyrun;

kesinlikle takılır
  78. by_matrix

Notebook Kırmızı Ekran ve Donma Sorunu! Çözüm? [ÇÖZÜLDÜ]

eğer harici ekran kartı arızalı ise anakartı değiştirsende yine harici ekran kartını üzerine takacağın için sorun olmasın sonra
  79. by_matrix

Devlet malınıza el koyup, akrabalarınıza verecek !

ben asgari ücretle çalışayım.yıllarca ev araba kredisi ödeyip birikim yapayım.fakat yan gelip yatan akrabalara devlet zoruyla yardım edeyim.bu şuna benziyor yıllardır anlatılan ağustos böceği karınca masalı vardır ya, artık karınca ağustos böceğine yardım etmekle yükümlü olucak.
  80. by_matrix

Notebook Kırmızı Ekran ve Donma Sorunu! Çözüm? [ÇÖZÜLDÜ]

ekran kartı onboard mu?
  81. by_matrix

400 KM hız yapan trenler Türkiye'ye geliyor!

saatte 403 km için ray yapmaya başlayacaklar.Başarıların devamını dilerim. Bu da son teknoloji saatte 6.000km hızlı tren buyrun www.youtube.com/watch?v=92dK_yxaKvk http://www.et3.com/
  82. by_matrix

Facebook'tan Gezi Parkı Açıklaması!

demekki istihbarat birimleri o kadar ezikki feysden twitterdan medet umuyorlar.o zaman senin istihbaratın ne iş yapar?
  83. by_matrix

Online Müzik Dinlerken Hangi Web Sitesini Kullanıyorsunuz ?

youtube ve karnaval tavsiye ederim.
  84. by_matrix

Gezi Parkı Eylemi için açılan başlığı kapatalım mı?

seviyeli bir tartışma ortamı olsa kalmasında yarar var.fakat görüyoruzki seviye sınırları çoktan aşılmış hakaretler havada uçuşuyor.Tartışmayı bilmeyen insanlar ile konu açık kalsa ne olucak?
  85. by_matrix

Efes Kızları artık yok!

yerinde bir tespit olmuş
  86. by_matrix

Elektrik, Elektronik ve daha fazlası için

arkadaşlar klima kartı takmak için yardım ararken bulduğum bir siteyi paylaşmak istiyorum.hepimizin içinden birazda olsa elektrikçi ruhu vardır.Bu site bizim gibi meraklılarla işin ustası olanları biraraya getiriyor.İnanılmaz bilgili insanlar var tavsiye ederim http://www.kontrolkalemi.com
  87. by_matrix

Herkes Hız Testine

88. by_matrix

Herkes Hız Testine

hocam seninki dial-up bağlantı felan olmasın sakın :D
  89. by_matrix

Forum sitesi açicağim isim önerisi istiyorum

dnsforum :D
  90. by_matrix

SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

erdoğanın g.tünün kılıyım diyen bir seçmenin ne kadar aklı fikri vardır tartışılır.Bu tarz insanlar yardım karşılığı oyunuda verir.
  91. by_matrix

arkadaşın biri ciddiye alıp belge diye yazmıştı ondan bahsediyorum.Şükür kelime anlamlarını öğrendik ilkokulda
  92. by_matrix

Hoparlör sistemi alırken nelere dikkat etmeliyiz?

logitech 2+1 aporlölere bak bence :D:D
  93. by_matrix

evet bu yazdığım kelimelerin zaten tamamı bana aittir. Bir gazete hangi mantıkla manşet olarak asparagas haber yapar? bazı arkadaşlarda ciddiye alarak buraya koymuşlardı.silinmiş ne hikmetse
  94. by_matrix

sabah yandaş basın takvimin haberini koyan bir arkadaşımız vardı.haber yalan çıktı buyrun http://www.haber3.com/takvimden-bir-acayip-yalan-haberi-2030974h.htm üzülüyorum sizin için...
  95. by_matrix

her işi ana muhalefete yüklüyorlar fakat ortada ana muhalefetin başkanı bile görünmüyor
  96. by_matrix

bu ülkede sabit durmakda yasak.otobüs durağında bekleyenleride alıcaklar yakında içeriye :D:D http://gundem.milliyet.com.tr/herkes-duran-adam-i-konusuyor-/gundem/detay/1724339/default.htm Soru: forumda arka arkaya mesaj yazabiliyormuyuz?
  97. by_matrix

çarşı mı? çarşı grubu bile yalanladı olayları.miting başlamadan önce çarşı bayrağı dağıtanların fotoğrafları çıktı ortaya.times new romanla çarşı yazmakla çarşı olunmuyor. ► Sizi kim tehdit etti? İlaç, petrol, alkollü içki lobileri, dev finans kurumları... Onlar isterse sizin ülkenizi...
  98. by_matrix

6 bin dolarlık karpuz!

biz marketten almaya üşeniyoruz adamlar açık arttırmayla alışveriş yapıyor :D
  99. by_matrix

S5 aldimmm cok mutluyummm

sütaş malt ayran mı içtin kardeş
  100. by_matrix

Karneye 'Allah ıslah etsin' Diye Yazınca...

çocuk zaten 19,5 gün devamsızlık yapmış.yani çoktan soğumuş yani okuldan öğretmenle alakası yok.sadece öğretmen rencide etmek yerine biraz daha motive edici birşey yazabilirdi.
  101. by_matrix

Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda hangi kanalda olacak?

nazar TV :D
  102. by_matrix

Ios 7'yi beğendiniz mi?

jb ile birlikte yayınlansa beğenirdim :D
  103. by_matrix

İphone WhatsApp Girmiyor. AppStore'dan Satın Alan Birisi Bakabilir Misiniz ?

25ppden indirmeyi deneyin
  104. by_matrix

İphone WhatsApp Girmiyor. AppStore'dan Satın Alan Birisi Bakabilir Misiniz ?

ben satın almıştım şuan çalışıyor.
  105. by_matrix

Puta tapma devam ediyor

yüzyıllardan beridir tüm devletlerde heykel işi yapılıyor.bu durumda dünyadaki tüm devletler cahil mi ?
  106. by_matrix

Efes Pilsen'in internet sitesi kapatıldı!

hangi özgürlüğünüz kısıtlandı söyleyin diyen bir arkadaş vardı forumda gören olursa haber verin
  107. by_matrix

İş Bankası'nın sistemi çöktü!

böyle bir bankanın yedek bir sisteminin olmaması çok şaşırtıcı
  108. by_matrix

Sabıka Kaydı E-Devlet'ten Alınabilecek

arada güzel şeylerde oluyor.hem sıra beklemekten hem para ödemekten kurtulduk.
  109. by_matrix

bu gezi parkı olayları içinde başbakınında rol aldığı bir düzmece gibi geliyor. bakın yıllardır özerklik isteyen pkkya başbakan ne vadetti acaba da bunlar geri çekildiler? çekilmenin arkasından tüm uyarmalara rağmen reyhanlı patlaması oldu??? patlamanın ardından şimdi de gezi parkı olayları...
  110. by_matrix

ne yapsalardı peki diğer yandaş kanallar gibi penguen belgeseli mi yayınlasalardı? olayları en baştan beri canlı aktardığı için size göre suçlu oldular galiba
  111. by_matrix

iOS 7'nin ilk Beta'sını İnceledik

en çok kullanılan cydia uygulamalarını yerleştirmişler galiba :D
  112. by_matrix

100 bin yıl sonraki insan yüzü!

kıyamet yakın meşaleleri yakın :D
  113. by_matrix

Sony, PS3 GTA V Özel Paketini Duyurdu

yüksek yinede kardeş 400-500 TL felan olsa depoyu yıkarlar :D
  114. by_matrix

Zenginleri diri diri yakıyorlar

paranmı var derdin var
  115. by_matrix

adam kısaca yatırım yaptıkça nüfus artacak diyor.neden anadoluda onca yatırım bekleyen yerler varken istanbulda ısrar ediyorlar diyor.
  116. by_matrix

Youtube Sorunu Yardım lütfen

güvenli kipte açmak http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows7/start-your-computer-in-safe-mode
  117. by_matrix

Asgari ücret 1 Temmuz'da 803 lira 68 kuruş olacak

hükümete sorsan herkes refah içinde.sonrada vay efendim neden eylem yapıyorlar.
  118. by_matrix

Youtube Sorunu Yardım lütfen

kardeş ağ bağlantısı ile güvenli kipte açıp bir denermisin?
  119. by_matrix

iOS 7 Nasıl Kurulur? Adım Adım Anlatıyoruz!

jb çıkana kadar ios 6.1 devam
  120. by_matrix

Youtube için video hazırlamak

win 7 işletim sisteminde live movie maker diye birşey var o da 7dk süre sınırı koyuyor.movie maker normal yükleyebilirmiyim win 7ye? ayrıca youtube ile nasıl yapılıyor araştırdım fakat bulamadım.
  121. by_matrix

Sony, PS3 GTA V Özel Paketini Duyurdu

fiyatları düşürseler stoklar kendiliğinden erir zaten :D
  122. by_matrix

Kasamı açtım bunlar ne işe yarıyor?

3-anakart pili 4- pci slotu 2-pci expres slotu
  123. by_matrix

SDN Galatasaray Kulübü

başından beri söyleniyor bu bir siyasi olay değildir.siyasi bir organizasyonda değildir.arada birkaç provakatör çıktı diye bu büyük taraftar grubunun geri adım atması bana göre hiç yakışmadı.birkaç taraftar olay çıkarıyor diye maça gitmekten vazgeçtiniz mi ?
  124. by_matrix

Ağaoğlu, Abdulcevad'a 200 milyon dolarlık daire sattı!

biz daire alamıyoruz adam 2 kule almış
  125. by_matrix

Youtube için video hazırlamak

arkadaşlar elimde 34dk uzunluğunda bir şarkı var.ben bunu sadece bir fotoğrafla birlikte youtuba yüklemek istiyorum.fakat bunu yapacak program bulamadım bir türlü.genelde programlarda 7dk 15dk gibi kısıtlamalar var.
  126. by_matrix

gençlik kollarına direk emir verdi derken? bunun yazılı veya görseli varmı? emirin içeriği nedir?
  127. by_matrix

%50yi evlerinde zor tutuyorum diyen başbakanda basın kadar suçludur.olayları en başta kendisi provake etti.
  128. by_matrix

Harman Kardon CL kulaklık, 540 TL eder mi?

65 tl ye satılan lahmacun+ayran geldi aklıma:) bence verilmez o kadar.çin malı kulaklıklar var dealextreme'den aldığım çok sağlamlar maşallah:D
  129. by_matrix

2911 S.K. Göre Toplantı ve Gösteri Yürüyüşü Düzenleme Anayasamızın 34. Maddesi “ Herkes, önceden izin almadan, silahsız ve saldırısız toplantı ve gösteri yürüyüşü düzenleme hakkına sahiptir. Toplantı ve gösteri yürüyüşü hakkı ancak, Milli Güvenlik, Kamu düzeni, suç işlenmesinin önlenmesi, genel...
  130. by_matrix

Alex: Kocaman'la hiçbir şey yolunda gitmedi!

kocaman sorunlar :D
  131. by_matrix

Çarşı'dan Camiye Teşekkür Ziyareti

helal olsun.bu direnişçilere iftira atanlarada ders olur umarım
  132. by_matrix

Lise öğrencisinin çantasından çıkanlar şok etti!

cop ve döner bıçağı reklamlarını yasaklayın :D:D
  133. by_matrix

Neden Geniş Ekranlı Monitör Kullanmalıyız?

500-TL ye ikinci el az kullanılmış samsung 32" lcd tv aldım.hem monitör hem tv olarak kullanıyorum.
  134. by_matrix

Fren yerine gaza basınca!

allah korumuş kolon demirlerine gelse kurtulma şansı sıfır
  135. by_matrix

Alkolden sonra şimdi de sıra...

zaten bu ülkede 14-15 yaşında sigara da içiyorlar uyuşturucuda kullanıyorlar.sanki bunların reklamları mı vardı tvde?
  136. by_matrix

Knight Online Bitiyor mu?

knight işi iyice paraya döktü.paran varsa güçlüsün.Birde wow' a bakın sadece aylık üyeliği ödüyorsunuz onun dışında başka birşey yok
  137. by_matrix

Türkiye 3-3 Letonya | Hazırlık Maçı Golleri ve Özeti

taraftar her zaman küfrediyor bunu herkes biliyor.işte burada profesyonel futblocu olup söylenenleri duymayacaksın.küfür ettiler diye mi yedin o kadar basit golleri.adamlar birkaç pozisyon daha yakalasa farka gideceklerdi.
  138. by_matrix

Kıskanılacak masaüstü bilgisayar sistemleri

bu çok iyi
  139. by_matrix

Polis Copu Yiyen Çocuğun Bacağı Kırıldı

bu ülkede polis yasal bir örgüttür.kimse ne yapıyosun diye sormaz kafasına göre ahkam keser.akıl var mantık var sen olsan 14 yaşındaki çocuğu tek başına etksiz hale getirebilirsin.jopla vurup bacağını kırmak fantaziye girer
  140. by_matrix

Kaç mesaj sonra bir üst seviyeye yükselirim?

en güzeli anonim takılıcan :D
  141. by_matrix

Polis Copu Yiyen Çocuğun Bacağı Kırıldı

işte polisin orantılı gücü
  142. by_matrix

Alkolmetreyi reddeden sürücüye ağır ceza

çok iyi çok güzel de umarım polis bu yetkiyi art niyetli kullanmaz
  143. by_matrix

Teknoloji marketi açicam isim öneri ?

bilgisayarcım.com
  144. by_matrix

Ankara metrosunda öpüşme eylemi

evet gereksiz bir anons yüzünden gelinen noktaya bakınız.aslında belkide yapmak istedikleri buydu etki-tepki oluşacağını düşünerek insanları buna yönlendirdiler.içki yasağında da aynı tepki olucak.insanlara ne kadar yasak koyarsanız daha fazla tepki görürsünüz
  145. by_matrix

F.Bahçe'ye büyük gol!

onlar cumhuriyet ya kimseyi beğenmezler :D
  146. by_matrix

Alkolde şok yasaklar

bazı arkadaşlar gerçekten iyi niyetli alkol tüketiminin azalacağını düşünmüşler.fakat iş göründüğü gibi değil.yasaklar insanlarda ters etki yapıyor.insanları içmek için daha çok kamçılıyorlar.vay efendim senmisin yasaklayan daha çok içelim mantığı oluşacak.1,5 yıldır kıbrısdayım alkol serbest ve...
  147. by_matrix

Bu da oldu! Metroda skandal anons!

nedir?
  148. by_matrix

bakın bu anons hareketinin bir benzeri http://gundem.milliyet.com.tr/beyoglu-nda-cift-kisilik-koltuk-krizi/gundem/gundemdetay/17.05.2011/1391123/default.htm
  149. by_matrix

Bekarlara özel 'aşk treni'

bizdekiler evlenme programı değil tapu kadastro ve gelirler müdürlüğü.adamın olmayan eşi canlı yayına bağlanır, evli adam ikinciyi bulmaya gider. tanışın diyorlar evin varmı araban varmı emeklimisin vsvs.
  150. by_matrix

Orjinal İphone Nasıl Anlaşılır

ios işletim sistemi olunca orjinal olmuyor mu?
  151. by_matrix

Sadaka vermede son teknoloji: Sadakamatik

"Bu şekilde sadakamatikten kimlerin yararlandığı bilinmeyecek." şu cümle çok önemli işte
  152. by_matrix

İzmir'e 2 yeni stadyum!

izmirliler siyasetle çok uğraşıyor stad yapıp dikkat dağıtmak lazım :D:D şaka bir yana hayırlısı olur inşallah
  153. by_matrix

Gezegenin en yakışıklı erkeği!

hangi gezegenin?
  154. by_matrix

vermiş olduğunuz örnekler zaten sadece ahlaki değil yasal olarak da yasak olan örneklerdir.Ahlaki davranışların yasal bir dayanağı yoktur.
  155. by_matrix

arkadaşım kendimize göre yanlış olduğunu düşündüğümüz şeylere tabiki muhalefet edeceğiz.herşey eyvallah deyip geçmek koyunların işidir.benim algım yeterince geniş zaten o yüzden sadece yazılan habere bakıp da aa evet adam haklı beyler demiyorum.metro istasyonlarında önceden beri böyle bir anons...
  156. by_matrix

sen kendin söylemişsin demekki sevişenler var diye.senin etrafında herkes sevişiyormuda ilk aklına böyle birşey geldi ? evet merak ettim.el ele tutuştular belki nerden biliyorsun? bazılarıda laf olsun torba dolsun mantığında heralde
  157. by_matrix

anons yapmak için haklı bir sebep oluyor yani?
  158. by_matrix

ne görmüşse koysun bizde görelim o zaman.ayrıca anons yaparak bunu dile getirmek doğru bir harektmidir? Metro toplum tarafından kullanılan biryerdir.herkesin farklı ahlaki kuralları ve değerleri vardır.kime göre uygun hareket edecekler? anons yapan kişinin ahlakına göre mi? O zaman anons yapan...
  159. by_matrix

konuyla ne alakası var metroda çıplak dolaşanlar mı var?
  160. by_matrix

sen bu anons yapılırken gördün mü birilerinin seviştiklerini ?
  161. by_matrix

Vodafone'dan Yediğim Kazık (Vodafone battı mı?)

bende türkiyede olduğumda kontörlü vodafone kullanıyordum.Turkcelle geçeyim en iyisi
  162. by_matrix

Alper Potuk Fenerbahçe'de!

galatasaray burada ihaleye fesat karıştıran firma gibi oldu :D
  163. by_matrix

Alper Potuk Fenerbahçe'de!

alana da satana da hayırlı olsun
  164. by_matrix

Yemek Sipariş Sitesindeki Yoruma Dava Açıldı

adam neden 2.sini sipariş etmediniz demiş.sen zaten adam gibi bir pizzacı olsan ilkinde adam gibi pizza yollarsın.ikinci pizzayı kimbilir hangi şartlarda hazırlayıp göndereceksin?
  165. by_matrix

Asgari ücrete büyük zam

benzine indirim gelecek :D:D
  166. by_matrix

Asgari ücrete büyük zam

her sene aynı hikaye.devlet böyle bir gelir kaynağından vazgeçer mi ?
  167. by_matrix

Adım adım Askeri Pilotluk!

tanıdığınız rütbeli asker varsa sağ göz sol gözmüş puanmış hikaye
  168. by_matrix

Benzine zam

imfye son taksidin ödenmesiyle birlikte benzine zam gelmesi ne kadar da manidar.devamında hangi zamlar gelicek acaba
  169. by_matrix

Hatay'daki Patlama Anı Canlı Görüntü

olay siyasi bir olaydır arkadaşlar sıradan bir terör olayı değildir.bir katili bile haftalar aylar sonra bulan emniyet yarım günde 2 bombalı aracın zanlılarını buldu ve itiraf ettirdi.sonuç suriye yaptı oldu.suriyede kendine yakışır bir şekilde açıklamasını yaptı."Böyle bir saldırı bizim ahlaki...
  170. by_matrix

Saracoğlu'nda tartışma yaratan ofsayt!

net gol.
  171. by_matrix

J. Bieber: Türk kızlarına teşekkür ederim ama aynı şeyi ter kokuları için söyleyemem!

konseri izleyen erkekler ne olucak :D
  172. by_matrix

Galatasaray - SB Elazığspor | Spor Toto Süper Lig 30. Hafta | 2012/2013

banada beraberlik gibi geliyor.elazığ düşmeye oynuyor tehlikeli
  173. by_matrix

Sosyal medyaya şarkı yükleyen yanacak!

torrent internette ayrı bir dünya gibi darbe yemesi zor bana göre.milyonlarca dosya var torrent üzerinde
  174. by_matrix

Sosyal medyaya şarkı yükleyen yanacak!

ares, torrent var sülalemiz rahat :D
  175. by_matrix

2 tane sabit hard diskte veri transveri

disklerin ikisde NTFS değil mi?
  176. by_matrix

Şampiyonlar Ligi'nde Yarı Final Eşleşmeleri

hakemlerin taraflı maç yönetimlerini izleyeceğiz yine
  177. by_matrix

Fenerbahçe camiası ayakta: Arena nasıl kapanmaz!

haberin uydurma olduğu belli fakat ceza için hala beklenti içinde olanlar var enteresan.
  178. by_matrix

Tavsiye Edebileceğiniz Paralı online oyun var mı?

KOda hile çok ben o yüzden World of Warcrafta başladım memnunum
  179. by_matrix

World Of Warcraft

usta sende add-on mu var yoksa pandaria paketinden dolayı mı o görüntü
  180. by_matrix

GTA 4 kodları buyrun

ben hileyle oynuyorum çok zevkli oluyor
  181. by_matrix

20 milyon Euro gelsin Burak gitsin!

bu nasıl bir haberciliktir.tribünler burakı istemiyormuş!! her maç gol atan adamı istemeyen tribün olurmu? sadece değeri yükseldiği için satılabilir diye düşünülüyor.mantıklı olanda budur.hürriyetin habercilikle alakası yok laf olsun torba dolsun
  182. by_matrix

Mesut Özil: Ben Kur'an okuyorum, Ronaldo dinliyor!

herkesin ibadeti kendine.Allah kabul etsin demek düşer bize
  183. by_matrix

Gençlerin Tercihi iPhone Oldu

ios gibi stabil android gibi özgür işletim sistemi istiyoruz:D
  184. by_matrix

Sony 4K Fiyatlarını Açıkladı!

55" 4999$ 65" 59999$ mı yoksa fiyat mı yanlış oldu?
  185. by_matrix

887 k kareli k human 72%96 asas

sırf o yüzden wow başladım.KOda hileciler yüzünden tad alamıyorduk.
  186. by_matrix

Diyarbakır'daki güzellik yarışmasına iptal

insanlar ne kadar boş işler ile uğraşıyor
  187. by_matrix

iOS 6.1.3'e Jailbreak Yok!

bazı arkadaşlar uygulamalara para verin kaçak kullanmayın demiş.bana paralı yazı stili yada tema programı gösterin anında kaldırıcam jailbreaki.konuşmadan önce düşünün düşünmeden konuşunca böyle oluyor.kaçak program yüklemek istesem zaten 25pp var.jbsiz program yüklüyor.
  188. by_matrix

Real Madrid 3-0 Galatasaray - Video | Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 1. Maç

gökhan zanın oyuna neden girdiğini bilen yok.biz amrabatla atak beklerken hoca skora yatmayı düşündü heralde.hakem hem oyun olarak hem motivasyon olarak çok bozdu takımı.bazı kendini bilmez insanlarda hala galatasarayın yenilgisi ile dalga geçiyor.yazık gerçekten ufkunuz bu kadar mı dar?
  189. by_matrix

iPhone almak için bana bir neden söyleyin

iphonu kötüleyenler samsungda ücretli mi çalışıyor acaba:D arkadaş telefon sormuş adam ücretliden maaşdan bahsediyor
  190. by_matrix

Sıfır ıphone 4s hala alınır mı?

5i alanlar genelde memnun değil.4s kullanıcısıyım çok memnunum.sağlamlık ve stabil işletim sistemi
  191. by_matrix

Cenazede hakkını helal etmeyince Bodrum'u terketmek zorunda kaldı

helal etmeyebilir orada bir sorun yok, fakat ahlaki açıdan çok doğru değildir bana göre.sonuçta insandır dünya hayatında yaptığı hatalar başkalarına zarar vermiş olabilir.Fakat musalla taşı geldiği son noktadır oradan sonra ahirette hesabını verecektir.o saatten sonra sizde hakkınızı helal...
  192. by_matrix

Antalya'da Açılan Abiye Mağazamızın TanıtımTanıtınSayfası

zaten o yüzden abi değil abiye olmuş :D:D
  193. by_matrix

Canlı Yayında Ellerinden Su Akıttı

adam sebil olmuş beyler :D
  194. by_matrix

Adı duyulmamış en iyi programlar

rarzilla üzerine şifreli dosyaları sürüklesek açarmı acaba?
  195. by_matrix

Formül bulundu içi boş kredi kartı

taksit yapmayacaksa insanlar neden kullansın? onada farklı bir masraf uydururlar merak etmeyin
  196. by_matrix

UEFA sıralamasında bir sıra daha geriledik! 4. Torbaya gidiyoruz!

karadağ nedir ya? bulunduğumuz duruma bakın
  197. by_matrix

Çizgi-TAGEM mahkeme kararıyla kapatılıyor

ücretsiz mi? bizim ülke insanı ücretsiz birşey kullanıyor mu hala? hemen kapatın yada yüklenin vergilere, cezalara
  198. by_matrix

Twitter'ı ne sıklıkla kullanıyorsunuz?

ayda bir yada iki
  199. by_matrix

F klavye için kanun teklifi

katılıyorum vekil akrabası olabilir.sanki klavye icat etmiş.
  200. by_matrix

Ofis için faks-fotokopi-yazıcı-tarayıcı önerisi

4 farklı bölümümüz var ve şu yazıcılarda karar verdik ricoh mp3500 / mp4500 bizhub 20 bizhub 164
  201. by_matrix

cihaz ağ bağlantılı olucak.şuan kullandığımız makinada faks yok onu ayrıca kullanıyoruz fakat faks özelliği olursa daha iyi olur tabi bizim için.linkteki makineye baktım fakat bize dakikada 41-45 basım yapabilecek bir makina daha uygun olur.
  202. by_matrix

Sizin en beğendiğiniz Windows logosu hangisi?

ben xpyi çok beğeniyorum
  203. by_matrix

'Türk general Alman yarbayı dövdü' iddiası

çok güldüm.böyle birşey olsaydı inanın diplomatik kriz çıkardı.bırakın yarbayı normal askerini bile dövdürmez almanlar.bizim komutanlar gibi ezdirmezler onlar
  204. by_matrix

arkadaşlar kıbrıstaki ofisimiz için bir yazıcı almak yada kiralamak istiyoruz.ihtiyacımız olan aylık 8-10bin çıktı alabilen,hızlı ve çok sayfa fotokopi çekebilen bir fotokopi makinası.renkli çıktı almıyoruz.sadece siyah beyaz olması yeterli.ayrıca faks ve tarayıcı olursa eğer daha iyi olur...
  205. by_matrix

Bu 5 teknik ile rahat uyuyun !

sorunda bu hocam ben zaten çok rahat uyuyorum sabah kalkamıyorum :D
  206. by_matrix

Real'den G.Saraylıları Kızdıracak Fotoğraf

beyler real madridi küçümsemeyelim onlarda çeyrek finale kadar gelmişler nasıl olsa :D
  207. by_matrix

Türkiye'yi kurtaracak define !

vatandaş ödüyor zaten devletin borçalrını ekstradan gelen parayla niye borç ödesinler ki?
  208. by_matrix

Galatasaray'ın rakibi Real Madrid | Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final

adamlar lazio ile eşleşmiş ama kendi konularında yazan yok.hepsi gelmiş buraya yazıyor.çamur atarken bile büyüklüğümüzü kabul ediyorlar farkında değiller.neyse fenerbahçeye de başarılar diliyorum.
  209. by_matrix

Galatasaray'ın rakibi Real Madrid | Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final

sonucu hiç belli olmaz beyler erken konuşmamak gerekir.ben güveniyorum açıkçası galatasaraya
  210. by_matrix

Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi | Çeyrek Final | 15 Mart Cuma | 13:00 | NTV Spor

juventus hissediyorum :D
  211. by_matrix

Sergen Yalçın yine yalan oldu!

arkadaşlar benim görüşüm snejder çok pres yapan baskı yapan koşan bir adam değil.çok doğru ve yerinde isabetli pas yapıyor, kritik vuruşları var.ama dediğim gibi defans ve pres konusunda zayıf.o yüzden onun yerine amrabatı aldı.amrabat daha hızlı ve pres yapan bir oyuncu. burak ise ikili...
  212. by_matrix

Damar arabesk parça önerisi

müslüm gürses-esrarlı gözler kamuran akkor bergen ve ferdi tayfur dinleyebilirsin.özellikle kamuran akkor çok sağlamdır
  213. by_matrix

Galatasaray 0-1 Gençlerbirliği | Spor Toto Süper Lig 25. Hafta | 2012/2013

-drogba penaltı kaçırdı -burak şampiyonlar liginde her maç gol atar bu maç kalenin ağzında atamadı. -hamitin top yine direkten döndü maç bizim değilmiş demekki boşverin renkdaşlarım.schalke maçı öncesi iyi oldu üzerimizdeki rehaveti alır.
  214. by_matrix

Age of Empires 2 HD, 9 Nisan'da Çıkıyor!

sabah sabah güne iyi haberle başladık.aoe2 efsanedir
  215. by_matrix

'Burak 40 Milyon Euro'

katılıyorum hocam.varsın basketbolcu olsun hiç önemli değil:D adamın performans ortada
  216. by_matrix

2 GB DDR3 desktop için bellek 15 TL

hala gold diyorlar :D
  217. by_matrix

İndirdik.com Sitesi Kargo Aldatmacası

bu konulara bir yaptırım olmadığı için adamlar rahat, stok var derler paranı alana kadar daha sonra pişman olursun.bugüne kadar çok alışveriş yaptım ebay dahil çok şükür bir sorun yaşamadım.
  218. by_matrix

Legend Onlinee

güzel oyun ben oynuyorum büyücü var.fakat okçular daha iyi sanırım.her atağı kritik vuruyor.
  219. by_matrix

'Burak 40 Milyon Euro'

sadece türkiyede mi? şampiyonlar liginde 7 maçta 7 golü var.bu sayı ronaldo da bile yok.ama sanırım senin için bir başarı değil bu
  220. by_matrix

9. sınıflara dağıtılacak Tablet Pc

sınıfta cs atarsınız artık tabletten
  221. by_matrix

Bunu da gördük!

mahalle tren yapmış :D
  222. by_matrix

Sıfır 25bin veya ikinci el 20bin tl'ye sedan tipi araba - doktor için

toyota grubu bir araç bakmanızı tavsiye ederim
  223. by_matrix

Turksat üzerinden hangi HD kanalları ücretsiz izleyebiliyoruz..

star tv hd açılmıyor
  224. by_matrix

DDR2 4Gb Desteklermi ?

xpde olsa win 7de olsa 64bit olanı kurman gerekir.32bit işletim sistemleri 2gb ramdan fazlasını görmüyor
  225. by_matrix

DDR2 4Gb Desteklermi ?

işletim sistemi 64bit olmalı
  226. by_matrix

Kızlar Neden Vermez Cevap

"teknoloji sitesi" bu mantığa göre spor,komedi,güncel haberler vs. başlıkların tamamının kaldırılması gerekiyor.düz bakmayın arkadaşlar biraz sağa solada bakın.bakış açınız geniş olsun.ufkunuz açılır belki
  227. by_matrix

İnternette vergi indirimi müjdesi

bu fiyatlara insanlar ödeme yapıp internet kullanıyor.neden daha az paraya millete internet versinlerki? nasıl oluyorsa ödüyorlar.
  228. by_matrix

Galatasaray Trabzon'u satın alır

adam takımında oyuncu tutamıyor.oyuncular kendilerini geliştirmek için avrupada oynamak istiyor.galatasaray kendi işine yarayacak futbolcu arıyor.işin özeti herkes kendine göre haklı.belki oyuncu alımında usül yanlış olabilir.
  229. by_matrix

Galatasaray başkanından iflas itirafı!

kaynağı sağlam yapamamışlar:D
  230. by_matrix

Müslüm Gürses Vefat Etti!

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Twitter'daki hesabında Gürses'i kaybettiğimizi yazdı. Kaynak
  231. by_matrix

Sakarya'da 2 yıldır at etli döner satılıyor!

o yüzden at gibi olduk:D
  232. by_matrix

20 Dolara 1 ay şarjı bitmeyen telefon

çok kullanıcısı olacağı kesin
  233. by_matrix

HTC, One İle Tek Model Stratejisine Geçiyor

diğer firmalarda aynı sisteme geçseler cep telefonu çöplerini azaltarak katkıda bulunurlar
  234. by_matrix

HTC, One İle Tek Model Stratejisine Geçiyor

görünüş olarak çok şık duruyor.bence mantıklı bir karar
  235. by_matrix

İddaa'da kazanan o çılgın kupon! Rekor...

hep aynı kupon var ama diğer kupon nerede?
  236. by_matrix

Ethernet kablosu ile telefon hattından modeme hat çekmek?

telekomu çağır dışarıdaki hattına baksınlar.evde splittera kadar 2 uçlu telefon kablosu yeterli olucaktır.
  237. by_matrix

Hasan Şaş'a yaptığı hareket Eboue'nin ipini çekti

milliyet haberleri zaytungdan alıyor galiba:D
  238. by_matrix

Redhack bu sefer duvara tosladı...

madem kendi telefonu değil neden bu kadar ciddiye alıp yazı yazdıki? numarada sıradan bir vatandaşın değil korumasının numarası olmasıda ilginç
  239. by_matrix

Sizce bu mantıklı mı :)) Hız testime bakın :))

demekki ttnetin sana verdiği görev uploader olmak :D
  240. by_matrix

Bu videoyu izledikten sonra korkmayın sakın!

telefondan izledim fazla dalgalanmadı :D
  241. by_matrix

1 Soruluk Test

242. by_matrix

iOS 6.X JB Cydia Tweak'leri [Sabit]

bazen facebookta yazıları kopyalamıyor ya onun için bir tweak vardı bilen varmı?
  243. by_matrix

'Salak Ebru' krizi!

vay salak ebru yazmışlar tahtaya borsa dibe vurucak kesin :D
  244. by_matrix

Dünyanın en büyük adliye skandalı!

gün olur devran döner keser döner sap döner...
  245. by_matrix

SDN Forum Teması Yenilendi!

göze hitap eden güzel bir tema olmuş.elinize sağlık
  246. by_matrix

HD Uydu Alıcısı Tavsiyeniz Nedir?

hayırlısı olsun güle güle kullanın.dreambox da kullanıyorum uydularla aram iyidir ama ilk defa biss key kullandım.artık internettende maçları izlediğimiz için uydu pek kullanışlı gelmiyor.
  247. by_matrix

uydu güncellemesi yaptım 11 gösteriyor sürüm.mesela idman ictimai tv açılmıyordu.biss key girdim.tekrar kanal arama yaptım açıldı.maç saati görücez bakalım.
  248. by_matrix

maçları netten izliyorum o yüzden uyduyu pek araştırmadım
  249. by_matrix

şuan bende idman ve ictimai,az tv, rustavi açıldı.star hd d-smarttymış sanırım.biss şifreleme kullanmadıkları için açılmıyormuş.
  250. by_matrix

hiremco cobra biss girme http://www.youtube.com/watch?v=EZDl3yNJxx4
  251. by_matrix

şifre işine hiç girmemiştim akşam deneyeyim biss key girmeyi sonucu yazarım
  252. by_matrix

hiremco cobra kullanıyorum.tvye taktım kanallar arama yapmadan otomatik geldi.güncelleme yapmadım henüz ama eve gidince video çekip atabilirim.menülelerin ve cihazın kullanımı ile ilgili
  253. by_matrix

Galatasaray - Schalke Maçı İddiası | by Efsane & deatmania

drogba şampiyonlar liginde reklamını yapması gerek mutlaka kendi çıkarı açısından.o yüzden handikap olabilir.
  254. by_matrix

ben hiremconun mini hd uydu alıcısnı kullanıyorum.usb girişi video kaydı 1080p desteğide var.trt atvhd kanalları izleyebiliyorum
  255. by_matrix

iOS 6.1 Jailbreak'i Bu Linkten İndirebilirsiniz

http://speedy.sh/fDM4t/evasi0n-win-1.0-3c53ba10e2448d311b0f4157f2d7eb568f106c4f-release.zip sorun yaşayanlar için upload ettim.yanlız bende hata veriyor. I Wasn't Able to Locate File For the mobilesubstrate package
  256. by_matrix

Atv'nin bir dizisi daha bitiyor | Krem

böyle böyle bitirdiler izleyici kitlesini :D
  257. by_matrix

Indirim yalanlari

o yüzden forumda indirim konularını takip ediyorum.Daha gerçekçi araştırılıp bulunan indirimler.Eğer birşey alıcaksam akakçe enucuz gibi siteleri de araştırıyorum, ortalama fiyatı öğrendikten sonra alıyorum.indirim reklamlarına inansak hergün indirim var sözde
  258. by_matrix

Whatsapp kullanicilari ile seviyeli sohbet !

bende bir hatun var bana yetiyo zaten.hiç cevap yazmasam günde 100 mesaj geliyor :D
  259. by_matrix

iOS 6.1 çikti

ben yükledim oyunlarda takılma oluyor. güncelleme ile ilgisi varmı bilmiyorum
  260. by_matrix

SDN İzmir Buluşması

1 haftalığına izmire geliyorum.kıbrıs-izmir buluşması yapalım :D
  261. by_matrix

Melo kırmızı gördü! Tükürük vakası!

resmen ortada derken tv ekranlarında yüzlerce kez izleyipde kimsenin göremediği tükürüğü sergen yalçın mı görmüş?
  262. by_matrix

Videoda çalan şarkıyı bulma

shazam deneyin
  263. by_matrix

sql veritabanı hatası

arkadaşlar bir program kurdum fakat açmaya çalıştığımda aşağıdaki gibi bir hata ekranı alıyorum [/URL]
  264. by_matrix

World of Warcraft oynayan var mı?

konu hareketlenmiş yine:D bu aralar bıraktım ama yeniden devam edebilirim
  265. by_matrix

Survey Siteleri

yeni moda oldu bu survey siteleri.rar dosyası indiriyorum şifresi survey sitesinde.indirene kadar 100 takla atıyorum.tesadüfen bir kere indirdim onda da rar şifresi yanlış çıktı. milleti kazıklamak için elinden geleni yapıyorlar.netten soğutuyorlar insanı
  266. by_matrix

iPhone 4s Fiyatları

Bowen32 ben kıbrısdayım 4s aldım orjinal o konuda rahat olabilirsin.
  267. by_matrix

Yanan Binanın Küllerinden Daha Güçlü Bir Galatasaray Çıkacaktır!

bu binanın yangın sigortası bedeli ne kadar acaba?
  268. by_matrix

iPhone 4s Fiyatları

1.700 TLye kıbrısda iphone 5 var bilgin olsun.
  269. by_matrix

Bu bardaklar, SDN üyelerinin olacak!

ücretli satışda yapabilirsiniz aslında.o bardaktan istiyorum benim olucak :D
  270. by_matrix

Hazard'dan top toplayıcı çocuğa tekme!

ulan sen 80 dk gol atama sonra gel çocuğa tekme vur
  271. by_matrix

Football Manager 2013'te Büyük İndirim

işte orjinal oyun için kaçırılmayacak fırsat
  272. by_matrix

Spor salonu için sistem kurulum

verdiğiniz bilgiler için teşekürler:) parmak izi okuma nasıl olur arkadaşlar?
  273. by_matrix

Sharp LC80LE645E 80" Full HD LED TV 19.999

indirim varmış onuda al al al :D
  274. by_matrix

Buruşuk kağıt üzerine bir metni nasıl koyabiliriz?

buruşuk kağıt yazıcıya girmiyor mu?
  275. by_matrix

yok sadece girişde barkod okusun giriş çıkış saatlerini sistem kaydetsin.üye bilgilerini kayıt altına alayım.sms mail felan atayım.aletlerle entegre çalıştırmıyıcaz:D
  276. by_matrix

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

arkadaşlar daha önceki davetiyemin süresi geçti.tekrar gönderebilirmisniz. [email protected]
  277. by_matrix

iPhone 4s veya iPhone 5

wifi 3g sürekli açık olursa, uygulamalar sürekli açık olursa sadece 4s değil diğer telefonlarda da sorun yaşarsınız.kktcde zaten fazla fiyat farkı yok aralarında
  278. by_matrix

iPhone 4s veya iPhone 5

4s aldım memnunum.bana kalırsa değmez pek bir fark yok. tahminlerime göre bir süre sonra gelişmiş olan 5s çıkarırlar belki o zaman olabilir.
  279. by_matrix

Mehmet Ali Birand vefat etti!

ne olursa olsun ölen insanın arkasından kötü konuşmak bana göre yanlıştır.Allah'ın huzurunda doğrusunu yanlışını çekecektir.Allah rahmet eylesin
  280. by_matrix

Harici diskin yarısı kayboldu

sürücü harfini değiştirmeyi denediniz mi?
  281. by_matrix

arkadaşlar bilgi paylaşımı hem alıcı hem satıcı için her zaman faydalıdır :) makina olarak zebra için fiyat istedim cevap geldiğinde paylaşacağım.Yazılım konusunda pek fazla birşey bulamadım.Lisans ücretleri maliyeti biraz arttırıyor.
  282. by_matrix

polimek isimli bir firma hem yazılım hem donanım satıyor.Yazılı olarak paket fiyat teklifi istedim cevap bekliyorum şuan
  283. by_matrix

arkadaşlar bir spor salonu için plastik karta barkodlu basım yapıcak, karttan okuma ile üye bilgileri takip edilebilecek, minimum maliyetli bir sistem kuracağım.biraz araştırma yaptım ihtiyacım olan şeyler yazılım, plastik kart yazıcı ve barkod okuyucu olarak karar verdim.fakat daha önce böyle...
  284. by_matrix

Messi ve Ronaldo'yla alay etti!

çikolata almak için basamağa çıkması gereken adam tabiri caizse çalım atarken senin içinden geçer.
  285. by_matrix

Şifre aynı: 123456

eş dost akrabayı memur diye atarsan şifre kapasitesi 123456 ile sınırlı kalır.büyük küçük harf koysan ya not yazar bilgisayara yapıştırır yada ertesi gün unutur
  286. by_matrix

Kingston 1 TB'ı Cebe Getirdi

ABD fiyatı 1.750$ ise TR fiyatı muhtemelen 3.500$ olur.
  287. by_matrix

TTNET İnternetini kapatana "PARA İADESİ" yapıyor!

aradığınız sayfa bulunamadı :D ttnet iflas :D
  288. by_matrix

Supernatural

cas favorim benim
  289. by_matrix

Yavaş format olayi

elinde eğer windows iso dosyası varsa "windows 7 usb tool" diye ufak bir program var.Kullanımı çok basit onu indir kur hemen çözersin zaten.
  290. by_matrix

Toryum umudu!

japonyanın trye neden yatırıma başladığı anlaşıldı :D
  291. by_matrix

Yavaş format olayi

kardeş sen en iyisi birde usbden kurulum dene
  292. by_matrix

F1 Türkiye grand prix'i suya düştü

formula pisti yaptım diye övünürler.go kart yaparlar artık pistte
  293. by_matrix

Firefox OS Görücüye Çıktı

konu firefox olunca ram'i yüksek tutmak gerek :D
  294. by_matrix

Apple Cihazlarını Kırmadan Uygulama Yükleme 25pp

bilgisayara indirdiğimiz ipa dosyalarını 25pp gösterebiliyoruz.uygulamaları kurabiliyor fakat tema ios yazılımını değiştereceği için yapılabilirmi emin değilim.
  295. by_matrix

Bu canavardan sadece 1 adet üretildi

yanlar gerçekten çok kötü görünüyor.o çamurluk gibi olan yer hava kanalları mı nedir havaya kalkınca ne işe yarıyor araba mı havalanıyor :D
  296. by_matrix

İkinci El Bölümümüz Açıldı !

hayırlısı olsun.beklediğimiz bir bölümdü
  297. by_matrix

5cm'lik Bilgisayar Satışa Çıktı

kaçak mini bilgisayar satışları tavan yapar bununla.koy cebine getir.bu arada bir arkadaş usb çoklayıcı çalışmaz demiş nedenini bilen varmı?
  298. by_matrix

PlayStation 4 için Şok Gelişme

PS4 çıksında oyunlar için bir çözüm elbet bulunur.Nasıl oyun piyasası varsa korsanında bir piyasası var.
  299. by_matrix

SDN Galatasaray Kulübü

benide eklerseniz sevinirim