Arama sonuçlarınız

1. S

Parmak izi ekran içinde olan telefonlar

Merhaba arkadaşlar. S10 plus telefona sahibim. Ekran koruyucu bulma konusunda zorluk yaşıyorum. Diğer bu tarzda telefonlar içinde aynı sorunu yaşayan huawei,xiaomi telefon kullanan arkadaşlar var. Sizin çözümünüz ne oldu? Tempered glass alıp ortasında delik olanlar hiç hoş durmuyor, ekranda...
  2. S

CPU Hız Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Pil durumunda iken dizüstü bilgisayarımı açtığımda güç seçeneği yüksek performansta olmasına rağmen ilk 1 dakika CPU hızı ekran görüntüsündeki gibi 0,79 GHz de sabit kalıyor. Bu yüzden bilgisayarda anlık takılma ve donmalar oluşuyor. Bu durum pil durumunda iken oluşmuyor...
  3. S

Asus Zenbook 3

Selam arkadaşlar asus' un 3 4 ay önce tanıttığı zenbook 3 ' ün türkiye ye ne zaman geleceği konusunda bilgisi olan veya haber gören var mı?.
  4. S

Asus S551lb ve Windows 10 kullanan

Var mı Asus S551lb kullanıp windows 10 kuran bir arkadaşımız. Temiz kurulum yaptım güncelledim ama hala aynı sıkıntı hangi driver'i indireceğimi,neyi ne yapacağımı şaşırdım resmen bildiklerimi de unuttum.Windows güncel bir intel sürücüsü indiriyor olmuyor,kendim en son sürümü intel den...
  5. S

İntel Hd 4400 Graphics Sorunu

Arkadaşlar öncelikle merhaba. İntel denetim masasına girdiğim kernel security check failure hatası verıyor. Uyumsuz olduğu aşikar ancak grafik sürücüsünü kaldırıp intelin sitesindeki en güncel sürücüyü kurmama izin vermiyordu. Bu bilgisayar için uygun değil diyordu. Halbuki indirdiğim...
  6. S

Windows 10 C İçerisideki ESD Dosyası

arkadaşlar windows 8.1 den windows 10 a yukselttim ve c nin içerisinde ESD dosyası içersindekilerin ne oldugunu tam anlamıyla anlayamadım. Bilen varsa ne olduğuna dair bilgi verebilr mi acaba?. şimdiden teşekkürler...