Arama sonuçlarınız

1. erdnrl

Monster A5 V15.10.1 Alınır Mı

Merhaba arkadaşlar, bilgisayar almayı planlıyorum bütçem 8-9 bin TL. Kullanım amacım, günlük işler, CS GO, FM, Fifa, God of War tarzında oyunlar oynamak. Monster Abra A5 V15.10.1 Intel Core I5 10500h 16gb 500ssd Gtx1650ti Windows 10 15.6'' Fiyatı, Yorumları - Trendyol Monster A5 V15.10.1 almayı...
  2. erdnrl

Xiaomi Mi Mix 2 mi Samsung Note Fan Edition mı?

Merhaba arkadaşlar, Şuan Kipa’da ve Migros’ta Samsung Note Fan Edition 2189 TL, Xiaomi Mi Mix 2 128 GB 2499 TL. Hangisini, neden önerirsiniz?
  3. erdnrl

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullananlar Kulübü

Merhaba arkadaşlar, ios 11’i yükledikten sonra whatsapp bu hatayı vermeye başladı, ayrıca video izlerken ekran donuyor ve bazen yön sensörü tutukluk yapıyor. Daha önce bu gibi durumlarla karşılaşmış olan var mı? Yada bu sorunların sebebi nedir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden...
  4. erdnrl

LG v10 mu Sony Xperia X mi daha iyi?

Açıkçası Huawei'nin telefonları hakkında bir fikrim yok. Tamamdır. Çok teşekkürler, tavsiylerinizi dikkate alacağım. v10'u eledim o zaman :)
  5. erdnrl

Anladım. Fakat bir şey sormak istiyorum v10'un ne gibi kronik sorunları var acaba? --- Gönderi Güncellendi --- Açıkçası Huawei'nin telefonları hakkında pek bir fikrim yok.
  6. erdnrl

Açıkçası 1750 liradan fazla vermek istemiyorum. Teşekkürler.
  7. erdnrl

Merhaba arkadaşlar, Iphone 6 16 GB'ı satıp LG v10 ve ya Sony Xperia X almayı düşünüyorum. Hangisi daha iyi sizce? LG v10 özellik olarak ön planda duruyor ama uzun kullanımda nasıl performans sergiliyor bilgilendirirseniz sevinirim. İstanbul Bilişim'de Sony Xperia X 1509 TL, LG v10 1769 TL: Sony...
  8. erdnrl

Iphone 6 Batarya Sorunu

2015'in Kasım ayında Iphone 6 16 GB aldım. Son zamanlarda şarjım %70'ten %25'e falan düşüyor. Yada %20'de telefon kapanıyor, şarja takıp telefonu açtığımda %20'den doldurmaya başlıyor. Bu sorunu yaşayan var mı? 2 yıl garantisi var, telefonu götürdüğüm zaman apple ne gibi çözümler sunuyor...
  9. erdnrl

AMD driver görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu.

Arkadaşlar 2 sene önce Lenovo G510 laptop almıştım. Aldığım günden beri AMD driver görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu, diye hata alıyorum. Garantisi vardı 3 kere götürdüm herhangi bir sıkıntı yok dediler. Garantisi bu yaz bitti. Bilgisayarcıya götürmeden önce...
  10. erdnrl

1500 TL'ye toplama bilgisayar önerisi

T Çok teşekkür ederim. Sağol.
  11. erdnrl

1500 TL'ye toplama bilgisayar önerisi

Merhaba arkadaşlar, Ben toplama bilgisayar almak istiyorum fakat bilgim yok. Film izlemek, online oyun oynamak, PES,FIFA,FM gibi oyunları kaldırabilecek bir bilgisayar istiyorum. Monitör,mause ve klavye ihtiyacım yok onlar zaten var. Bazı söylenen parçaları inceledim Bimeks,Vatan gibi yerlerde...
  12. erdnrl

Iphone 6 için taşınabilir şarj aleti?

Urban Revolt 8800 mAh Power Bank Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks bunu tavsiye edebilirim. ben 60 Liraya almıştım şuan şok oldum 35 TL görünce. Bayağı uygun ve 4 kere %100 şarj edebiliyor.
  13. erdnrl

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullananlar Kulübü

9 aydır Iphone 6 16 GB kullanıyorum. Son zamanlarda şarja taktığımda şarjım yinede azalıyor. Ardından normal bir şekilde doldurmaya devam ediyor. Acaba sebebi nedir? Şimdiden teşekkürler.
  14. erdnrl

iPhone 6S 4K video çekmek

O zaman Iphone'un 16 GB çok az demeleri de çok saçma. Android'in 32 GB'lıkları da yetmez o zaman. Sonuçta dediğin gibiyse 10 dklık bir şey çeksem 10 gb gidecek. Çok teşekkür ederim yorumun için. :yes:
  15. erdnrl

iPhone 6S 4K video çekmek

Merhaba arkadaşlar, size bir sorum olacaktı. Iphone 6S 16 GB alsam 4K video çekimi için 16 GB yeterli olur mu?
  16. erdnrl

LG V10 - iphone 6s

LG Türkiye'den baktım öyle bir şey söylememişler.Hatta kasım ayı içerisinde piyasaya sürülecek diyorlar Türkiye'de.
  17. erdnrl

2000-2500 TL arası alınabilecek telefon tavsiyeleri

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Dikkate alacağım.
  18. erdnrl

LG V10 - iphone 6s

Benim şahsi görüşümü belirteyim. Ben de telefon almayı düşünüyorum bu ay içerisinde. LG v10 almayı düşünüyorum. Özellikleri ve kasa olarak çok iyi bir telefon. Hatta bence Iphone 6S 16GB'tan birkaç kat üstün bir telefon. Ama Iphone'un en büyük artısı ios olması ve Iphone'a özel uygulamalarının...
  19. erdnrl

2000-2500 TL arası alınabilecek telefon tavsiyeleri

Merhaba arkadaşlar. 2000-2500 TL arasında Iphone haricinde telefon önerilerinizi alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler. :yes:
  20. erdnrl

HTC Geleceğinden Kaygılı!

Şu fiyatları biraz kırsalar her şey düzelir aslında. Misal HTC One M9(2200 TL) ve M9+(2400 TL) fiyatlarını 1800-2000 arasına düşürse alınabilecek en iyi android telefon olur. Şuan almayı düşünüyordum 2400 çok pahalı gelmiyordu özellikle Iphone 6 serisinin en düz telefonunun 2500 lira...
  21. erdnrl

HTC One M9+ mı yoksa LG G4 mü?

Dediklerin gayet aklıma yattı. Mağazadan direkt olarak inceleyeceğim G4'ü. Tabi HTC'yi de inceleyeceğim. Çok teşekkürler :thumbup: - - - Mesaj Güncellendi - - - V10'a bakmamıştım ama onu da bir incelerim.Fiyatı ve performansı iyiyse düşünülebilir. Teşekkür ederim :yes:
  22. erdnrl

Fiyatı önemsemesek sizce hangisi

Fiyati önemsemiyorsan tabiki iPhone 6s Plus 128GB.
  23. erdnrl

Vallahi iyice kararsız kaldım. Herkes bir diğerine çöp diyor. :yes: İncelemeleri izledim,özellikle uzun kullanım testi olanları izledim. Evet orada HTC one M9+'ı bayağı bir gömdüler fakat puan verirken nedense yüksek sayılabilecek puanlar verdiler. Yorumun için teşekkür ederim.:yes: - - -...
  24. erdnrl

Fiyat olarak Vatan'da 2400'e buldum. Başka bir yerde taksitle 2700'e geliyor 9 taksit oluyor. Ama aklıma takıldı kamera rezilliği derken çok mu kötü? En iyisi 2 telefonu da yanyana mağazada karşılaştırmak olacak herhalde.:yes: Yorumun için teşekkür ederim. Dikkate alacağım.:yes: - - - Mesaj...
  25. erdnrl

Yorumun için teşekkür ederim.:yes:Peki LG G4'te belli bir süre sonra aşırı bir kasma veya donma oluyor mu?
  26. erdnrl

- - - Mesaj Güncellendi - - - Yorumlarınız için teşekkürler. Dikkate alacağım:yes:
  27. erdnrl

HTC M8s mi M8 mi yoksa başka bir marka model mi?

Bence HTC one M9 veya M9+ derim ama M8 ile arasına fiyat farkı var o yüzden LG G4 almanı öneririm.Çünkü 4.5 G destekli bir telefon alman daha mantıklı olur.
  28. erdnrl

Merhaba arkadaşlar.Önümüzdeki 1 ay içerisinde telefon almayı düşünüyorum fakat bir türlü karar veremiyorum. Benim açımdan telefonda önem verdiğim şeyler: Çok fazla film veya video izlediğim için ekran ve ses kalitesinin iyi olması gerekiyor,kamera açısından iyi fotoğraflar,selfie'ler çekebilmek...