Arama sonuçlarınız

1. Oglcnoglcn

Huawei Matebook D15 ( IPS Ekran Işık Sızması ) EKRAN GÖRÜNTÜLÜ

Merhabalar, 3-4 gün önce Adana/Vatan Bilgisayardan Huawei Matebook D15 serisini satın aldım. Cihaz IPS ekrana sahip olduğu için ekranda ışık sızmaları var bu durum sadece siyah arka fon ve karanlık ortamda çok belli oluyor. Bu durum cihazda ilerleyen zamanlarda sıkıntı çıkarır mı, garantiye...
  2. Oglcnoglcn

Krampon tercihi konusunda yardım

Arkadaslar merhaba defans ve orta saha oyuncusuyum genelde orta tempoda oynarim ama ani driplinglerim oluyor sizlerden ricaam şu assagidaki hali saha ayakkabilarinin hangisini tercih edersiniz sindiden tesekkur ederim. 1- nike mercurial victory V ag-r 2- Adidas Messi 15.4 Her ikiside suni cim.
  3. Oglcnoglcn

Steam cüzdanda kalan parayı geri almak

Arkadaşlar merhaba geçtiğimiz aylarda Steam Cüzdanıma CS:GO'da item almak için 200 Tl değerinde para yatırdım ve şuan 45 Tl kaldı ve hiç bir işe yaramıyor yaklaşık 2-3 haftadan belli orada ve onlada hiç birşey yapmayı düşünmüyorum o Steam cüzdanında ki parayı tekrar dan banka kartıma nasıl...
  4. Oglcnoglcn

İphone 4s Batarya

Gençler annemin iphone 4s'i var fakat bataryası ölmüş durumda yeni bir orjinal batarya alıcam kendisine bu linkde ki batarya orjinal midir yardımcı olursanız sevinirim.. http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-4s-batarya-orijinal-1430-mah-206322252#product-detail...
  5. Oglcnoglcn

İPHONE 5S Cihaz Değişimi

Arkadaşlar öncelikle merhaba yaklaşık 2 ay önce aldıgım iphone 5s cihazımı kullanırken bazen TouchID yanıt vermiyordu ,parmağıma içine göçmüş bir his veriyordu ve bunun için servise verdim ve bana 1 ile 7 iş günü içince dönüceklerini söylediler benim sizlere sorum şu eger firma cihaz degişimini...
  6. Oglcnoglcn

App Store Uygulama İndirilemedi YARDIM!

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 2 günden belli indirmek istedigim bazı uygulamalarda bu hatayı alıyorum internette biraz araştırdım fakat hiç bir çözüm işe yaramadı home tuşu + power tuşuna basarak reset atmak olsun ,DNS aytarlarını değiştirmek olsun yada İtunes ve Apple kimliğinden giriş-çıkış...
  7. Oglcnoglcn

App store sorunu

Arkadaşlar app storeden bu hatayi aliyorum bunu nasil gideririz ?
  8. Oglcnoglcn

İphone 5s ile Galaxy S3 takas edilir mi?

Arkadaşlar yenı bır telefon alıcam fakat maddı ımkan o kadar fazla degıl tanıdık birinde iphone 5s gold var cıhazın daha 9 aylık garantisi varmış fiyat olarak 900 dedi bende dedim ki Galaxy s3'ü vereyim üstünede 400 tl vereyim dedim kabul etti sizce böyle birşey yapayımmı artık android...
  9. Oglcnoglcn

Carolina Reaper

Merhaba arkadaşlar malum dünyaca unlu olan carolina reaper biberi sizlerden ricaam bu biberi 5-6 adet'de olsa nereden temin edebiliriz bu konu hakkında bilgisi olan varmı daha önce hiç yurt dışından alış veriş yapmadım da. Amacım sadece biberi tatmak zevk olsun acı yemekten hoşlanıyorum...
  10. Oglcnoglcn

İphone 6s 16GB'dan ne kadar yer kalıyor?

Arkadaşlar merhaba kardeşime yeni bir telefon alıcaz fakat kardeşim 16gb'lık versiyonunun kendisine yetecegini söylüyor sizlerden isteğim 16gb'lık Apple İphone 6s'den kullanıcaya ne kadar bi bellek kalıyor fotoğraf ve videolarla işi yok olsa bile kendi şahsi bilgisayarında yedekliyor...
  11. Oglcnoglcn

Mac Pro Acil cevap..

Arkadaşlar öncelikle merhaba Mac serisinden Macbook Pro'yu alacağım fakat fiyatıda baya yüksek 128 gb olan versiyonu ile 256 gb olan versiyonu arasında beni aşan bi para miktarı var sizlerden ricaam 128gb'lık versiyonu yeterli olurmu maddeler halinde aşağıda bilgisayar ile neler yapacağımı...
  12. Oglcnoglcn

Acil yardim...

Arkadaşlar bilgisayar'imda win 10 yuklu ve fabrika ayarlarina sifirladim pc kendini sifirlarken elektrikler gitti ve bilgisayar kapandi elektrikler geldi ve bilgisayarimi actigimda bu hata ile karşılaştım allah icin yardim edin yahuu :( :( ctrl+alt+delete yapiyorum bastan basliyor gene bu...
  13. Oglcnoglcn

Acil yardim...

14. Oglcnoglcn

Çizim ve C+ vb. programlama yapmak için PC

Arkadaşlar merhaba bi tanıdıgım var ve benden yardım istedi kendisi makine müh okuyor, cızım ve programlama programlarına ıhtıyacı var yanı bu programları ıyı kullana bılecegı iyi ve cok performanslı bi Pc istiyor aklındaki Apple macbook pro 13'inc , 128'lik Pc tabanlı flaşlama , 2,7 ghz...
  15. Oglcnoglcn

Ipad mini 4

Arkadaşlar apple tablet alacagım ve buyuk bir arayış içerisindeyim İpad mini 4 benim istedigim kriterlerde bi tablet sizce ipad mini 4 alınırmı haa yok alınmaz dıyorsanız sebebi ile yazarsanız iyi olur.:clap::clap::clap::clap:
  16. Oglcnoglcn

İpad alıcam TAVSİYE LÜTFEN !!

Merhaba arkadaşlar size attıgım ss'den bana apple'nin hangi ipad modelini onerirsiniz Koca koca pc'lerden laptoplardan sıkıldım artık bi tablet almak istiyorum tableti kullanım amacık kısacası Oyun oynucam , Ders videoları izlicem yeri gelir film izlicem vb..Sizlerin fikirlerine...
  17. Oglcnoglcn

SENNHEİSER Kulaklık

Merhaba dostlar SENNHEİSER CX 200-II Street kulaklık hakkında bilgi verirmisiniz ? -Fiyatını hak ediyormu ? -Alınırmı ? -İyi veya Kötü yönleri nelerdir ? -Başka Alternatifleri varmıdır ? !Kullanan arkadaşlar veya kulaklık hakkında bilgi sahibi olanlar yorum atarsa sevinirim , iyi forumlar..
  18. Oglcnoglcn

Kulakiçi Kulaklik Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar malumunuz herkes müziği sever ama dinlemek icin iyi kulaklik lazim benimde Samsung Galaxy s3 kulakligi vardi gayet iyiydi fakat kayboldu ve bende yeni bir kulaklik arayışı icerisindeyim şahsen ben kulakliga en fazla 60 Tl para veririm bana basi iyi ve sesleri canli verebilen...