Arama sonuçlarınız

1. O

Asus Zenfone 2 alınır mı ?

2 yıla yakındır kullanıyorum hiç şikayetim yok güncelleme dışında. android 7 gelmez büyük ihtimalle keşke gelse. çift ekranda takılmayı isterdik.
  2. O

[Sonuçlandı] Üyelere özel BATTLEFİELD 4 ÇEKİLİŞİ (+4 DLC)

BEN orhanpisken@hotmail.com
  3. O

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Batman v Superman Ultimate Edition
  4. O

Turk Telekom kampanyadan başka bir kampanyaya geçmek mümkün mü?

Arkadaşlar merhaba ben de şuan KOLAY 2GB tarifesi var ve 20 tl falan ödüyorum faturasız. Geçenlerde Turk Telekom'dan mesaj geldi. Mesaj'da Size özel yurtiçi heryöne 500dk, 1000 sms ve 2gb cepten internet, ayda sadece 15 tl. hattınızda 15 tl olması halinde 7 gun icinde evet yazıp gönder diyo...
  5. O

1000 ile 1500 tl arası sağlam donanımlı telefon önerir misiniz ?

Ben tasarımı kafaya takan bir insan değilim ama telefonun arkası güzel duruyo. Önü de normal. Aslında ben tasarımı beğeniyorum.
  6. O

1100 lira gibi bir bütçem var hangisini önerirsiniz?

Hocam uygulamaları açarsın açarsın da uygulamadan atma yada uygulama da donma olabilir. Samsung'da 3 kez oluyorsa sende 5 kez olur.
  7. O

1000 ile 1500 tl arası sağlam donanımlı telefon önerir misiniz ?

Zenfone 2 16 GB sahibiyim. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Memnunum. Performansı iyi. RAM etkisini gösteriyor. İşlemci bazı uygulamalarda sıkıntı çıkarıyor. Mesela Dream League'de oynarken bir sorun yok. Kasmadan oynuyorum ama transfere girince oyundan atıyor. Sonra yeniden girince atmıyor...
  8. O

1100 lira gibi bir bütçem var hangisini önerirsiniz?

Hocam ben Zenfone 2 16 GB kullanıyorum. Memnunum. Pil ömrü iyi.
  9. O

Gm5 plus sıkıntıları

Asus Zenfone 2 kullanıyorum gayet memnunum. Asus'un Laser modellerinin pili de çok iyi gidiyor. Kalınlık falan sorun etmiyorsan bak derim. Ben Zenfone 2 16 GB kullanıyorum memnunum. Bugünlerde ısınıyor ama el yakmıyor. Havalar sıcak malum.
  10. O

Kaliteli Yabanci Film Indirmek

hocam torrent en rahatı. kat.cr