Arama sonuçlarınız

1. Honor_Khomore

SDN Kupası

Kırığı, çiziği, boya atması veya içinin çay lekesi olması gibi durumlar yoktur. Çekilişle kazanmıştım zamanında ve çok kullanmadım. En fazla 20 kere bir şeyler içmişimdir diyebilirim. Fiyat 200tl olarak belirledim. Az bir miktar düşebilirim. Kargo alıcı ödemelidir. Keyfekeder satıyorum çok...
  2. Honor_Khomore

İOS 10' a Geçilmeli Mi?

Evet arkadaşlar 2 gün önce İOS 10 yayınlandı. Pek bir değişiklik olmasa da, güncellemeler bazı cihazlarda takılmalar meydana getirebiliyor. Size sorum hangi cihazınıza yüklediniz ve gözle görülebilir performans farkı(artışı veya düşüşü) gördünüz mü? Bu konu altında İOS 10 hakkında...
  3. Honor_Khomore

Siyah ve Altın Renkli Xiaomi Mi5 Hepsiburada'da!

Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Hepsiburada siyah ve altın renkli versiyonlarını ithal etmiş. Gayet güvenilir. Gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz. İyi forumlar. ÜRÜNÜN LİNKİ
  4. Honor_Khomore

Youtube Açılmıyor

Arkadaşlar Youtube sizde açılıyor mu? SDN' ye çok rahat bir şekilde girebiliyorum fakat Youtube' a girmeye çalışınca sayfa yüklenmiyor.. Benden kaynaklı bir sorun mu yoksa şuan siz de mi giremiyorsunuz? Konuyu gören Youtube' a girip giremediğini yazarsa iyi olur. Not: Bilgisayarda Safari' den...
  5. Honor_Khomore

Xbox One S Kullananlar Kulübü

Xbox One S kullanıcıları bu konu altında toplanıyor. One S hakkında merak ettiğiniz sorularınızı buradan arkadaşlara sorabilirsiniz. Cihaz hakkında görüşlerinizi alalım. Sizce almaya değer mi? 2tb' lık versiyonun fiyatı $399 olup ülkemizde ₺1.899' den satışa çıkmıştır. Özellikler: -Xbox One' a...
  6. Honor_Khomore

SDN Forum Yetkili Sayısı

@pesimist bey size bir sorum olacak. Merak ettiğimden soruyorum. 06.08.2016 itibariyle forumda kaç admin, süper mod ve mod var? Ayrıca kaç üye, asistan vs var onu görebiliyorsanız onların sayısını da söyleyebilir misiniz bir sakıncası yoksa? Dediğim gibi merak ettim. Ne yapabilirim ki bu...
  7. Honor_Khomore

Marina Joyce Bilinmezliği

Evet arkadaşlar. Şuan youtube gündeminde Marina Joyce' un ne durumda olduğu var. Kız 19 yaşında ve son videolarında gariplikler var. Sizi bu videoyla baş başa bırakıyorum. İyi seyirler. Ayrıca kızın kanalına BURADAN ulaşabilirsiniz.
  8. Honor_Khomore

2 Sorum Var..

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Toshiba bilgisayara ram takviyesi yaptım. 4gb olan rame 4gb ram daha ekledim. CPU-Z programı 8gb ram gösteriyor fakat sistem özelliklerinde ve Toshiba Setup Utility' de hala 4gb ram olduğu yazıyor. Nasıl bir çözümü vardır bu sorunun acaba? 2. olarak da şu Toshiba...
  9. Honor_Khomore

Reeder P10s Kullananlar Kulübü

Reeder P10s kullanıcıları bu konu altında toplanıyor. -8 çekirdekli MediaTek Helio X10 işlemcisi -Mali T880 grafik birimi -5.5 inç ekran -4 gb ram -Full HD ekran çözünürlüğü -64gb dahili depolama -Arttırılabilir hafıza -3000mAh kapasiteli batarya -3D Touch -Arka Kamera: 16 MP, F1.8 diyafram...
  10. Honor_Khomore

Forum Hakkında Bir Şey..

Bir şey soracağım moderatör ve yetkili arkadaşlar. Böyle bir uymamız gereken kural varmış demek ki mesajım silinmiş. Fakat forumu aradım taradım hiçbir yerde böyle bir kuralla veya yasakla karşılaşmadım. Üstüne de forumda böyle bir maddeye rastladım. Eğer ki paylaşım kültürünü esas alıyoruz...
  11. Honor_Khomore

Şampuan Şakası :D

Arkadaşlar bu adam manyak bir şampuan şakası serisi yapıyor. Serinin son videosu da diğer videoları gibi çok komik. Ben son videosunu atayım. Diğerlerini izlemek isteyen adamın YouTube kanalında bulabilir. İyi seyirler :). (Dayı çok komik ya :D:D)
  12. Honor_Khomore

Başını Duvara Yaslıyorsa Dikkat!

Kedi ve köpeklerde duvara baş yaslama ciddi sorunların habercisi olabiliyor. Veteriner Dr. Kim Smyth bu tür davranışlarla ilgili açıklamalarda bulundu. Kediniz veya köpeğiniz başını mobilya, duvar vb gibi sert cisimlere yaslıyorsa bu ciddi sağlık sorunlarının göstergesi olabiliyor. Pek çok...
  13. Honor_Khomore

Türkçemizi Koruyalım

Konuyu hit alması için biraz dikkat çekici yazdım arkadaşlar. Forumumuz Türkçe fakat bazı kısımlar İngilizce kalmış ayarlar kısmında. Onlara da bir ayar çekilirse güzel olur diye düşünüyorum. Benim gördüklerim bunlar:
  14. Honor_Khomore

Saat Dilimi Sorunu?

Arkadaşlar şu saat dilimleri arasında Turkey var mı yoksa ben mi göremiyorum. Yarım saattir göz gezdiriyorum. Artık çıldırıcam.
  15. Honor_Khomore

Bazı Kategoriler

Arkadaşlar bazı kategorilere bir şeyler yazınca çok ön plana çıkmıyor o konular ve cevap bulamıyoruz. SDN anasayfasında forumdan son başlıklar altında dediğim gibi bazı kategorilerden çok az rastlıyorum sorulara. Misal aksesuar önerisi, yazıcı önerisi vb. Bütün kategorilerdeki konular aynı...
  16. Honor_Khomore

Bir Kap Su

Arkadaşlar sıcak yaz günleri yaklaşıyor. Biliyorsunuz ki sokak hayvanlarına (2 ayaklı olmayan) da yaz geliyor. Ve bu sıcaklarda susuz kalıyorlar. Her sabah çöp atmaya giderken çöp kutusunun yanına 1 kap su koyarsanız belki bir hayvana faydanız dokunur. Çok zor değil. Hele ki Eskişehir, İzmir...
  17. Honor_Khomore

Toshiba Sattalite Sorun

Arkadaşlar anneme bi bilgisayar almıştım 1-2 sene önce flasha bir şey atarken 1-2 iş birden yaparken felan kasıyor. Bu da benim gıcığıma gidiyor. Sizce ne yapmalıyım bilgisayar bu (Toshiba Satellite L50-b-12k 15.6'' Notebook GittiGidiyor'da 223491445) Çok pişmanım foruma sorup almadığım için...
  18. Honor_Khomore

jwmaster 20-b Hakkında

Evet arkadaşlar bugün itibariyle elime geçti. Kargo hızı fena değil perşembe akşamı sipariş verdim. Pazartesi günü sabah elime ulaştı. İlk izlenimime gelecek olursak fiyatına göre premium bir ürünmüş. Bu kadar kaliteli olacağını düşünmüyordum.Hem ses kalitesi tarafından hem de malzemesi kalitesi...
  19. Honor_Khomore

SDN Denince

SDN denince aklınıza gelen ilk 3 şeyi sorsam bu 3 şey ne olurdu? Benim aklıma gelen 3 şey: -Nezih ortam -Sade arayüz -Yardımsever üyeler
  20. Honor_Khomore

Oyun İçin En Sevdiğiniz Platform

Evet arkadaşlar, oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz ve sevdiğiniz platform hangisi ve neden? Bu soruyu kendime soracak olursam açık ara PS olurdu. PSda oyun oynamak bana daha kolay geliyor diğer platformlara göre.
  21. Honor_Khomore

SDN Boy Sıralamasında!

Evet arkadaşlar. SDN ailesinin boy uzunluklarını öğreniyoruz.
  22. Honor_Khomore

Telefon Tavsiyesi, Sizce ?

Arkadaşlar selamun aleyküm. Sizlere telefon konusunda danışacaktım. Bir ara s6 edge alacaktım. Fakat s7 çıkıcak biraz daha bekleyeyim dedim. Sonra baktım s7 edge'de kaydadeğer bir fark göremedim. Daha doğrusu benim önemsemediğim bana gerekmeyen özellikler gelmiş. Şimdi soruma geliyorum. Sizce s7...
  23. Honor_Khomore

Samsung S6 Edge Şuan Alınır Mı ?

Arkadaşlar sorum kısaca şuanda s6 edge alınır mı? Alırsam eski s3üm kadar 3-4 ay sonra şişmeye başlar mı? Bu arada bütün SDN ailesine mutlu yıllar.:clap::clap:
  24. Honor_Khomore

Yazıcı tavsiyesi

Konuda da belirttiğim gibi bir yazıcı ihtiyacım doğdu. İnternette sayısız yazıcı modeli var. Hangisini alacağımı şaşırdım. Benim için olması gereken tek özellik sorun çıkartmaması :). Çok çıktı almam. İnternette lazer ve mürekkepli yazıcılar var. Mesela şu (Samsung SL-M2020W Wi-Fi Mono Laser...
  25. Honor_Khomore

Macbook Pro 15" Retina Bilgisayarım İçin ...

Macbook Pro 15" Retina bilgisayarım için kılıf almak istiyorum fakat bulamadım. Yardım edebilecek var mı ? Siyah ve ince olması benim için yeterli. Bütçem 100-200 tl 1-2 aya alıcam. Plastik değil de kaliteli bir malzemeden olsun istiyorum. Yardım edebilecek arkadaşlar varsa çok iyi olur. İyi...
  26. Honor_Khomore

17 İnç Laptop Tavsiyesi

Arkadaşlar babam 1-2 aya bir fabrikaya bir de eve almak üzere 2 tane 17 inç laptop alıcak. Her bilgisayar için bütçe 2000 tl. 17 inç olması dışında diğer detaylar pek önemli değil. Ekran kalitesi güzel, malzeme kalitesi iyi bildiğiniz bir laptop varsa tavsiyelere açığım. İnce ve hafif olursa da...