Arama sonuçlarınız

1. Barış Bayraktar

Yardım Sizce telefonu mu değiştirmeli miyim ?

S10+ şu an çok iyi cihaz. Bozuk değilse 2-3 belki 4 sene daha gider o.
  2. Barış Bayraktar

Öneri 400tl civarı kulaklık önerisi (KZ tarzı olursa daha iyi olur)

JBL kesinlikle fiyatını hak etmiyor, kullanıp benzer fiyatta başka bir modele geçtiğim için söylüyorum. Ki konuyu açan kişi büyük olasılıkla kulak içi istiyor. 1634750911 zs10 pro daha iyiye benziyor sanki.
  3. Barış Bayraktar

Öneri Bluetooth kulaklık önerisi

Haylou T15
  4. Barış Bayraktar

Soru Önümüzdeki üniversite engeli kalkar mı ?

İsteyerek gitmezse yaramaz tabii. Yani bilgi olarak yaramaz çünkü unutur. İş bulmaya yarar.
  5. Barış Bayraktar

Soru Önümüzdeki üniversite engeli kalkar mı ?

İş için üniversiteye ihtiyacınız yok. Sadece kendinizi çok geliştirip üniversite okuyanlardan daha iyi olmanız gerekmekte (aile baskısı vs. olacak tabii büyük olasılıkla). Ki zaten ülkede çoğu üniversite, üniversite değil de meslek yüksekokulu gibi. Alanınız el veriyorsa evde de kendinizi...
  6. Barış Bayraktar

Yardım 100-130 Bluetooth Kulaklık Önerisi

Nasıl? Kulak üstü? 1634325700 He Airpods tarzı. QCY T7 1634325751 https://www.akakce.com/bluetooth-kulaklik/en-ucuz-qcy-t7-tws-gercek-kablosuz-kulak-ici-fiyati,751953459.html
  7. Barış Bayraktar

Öneri S20 FE için kablosuz kulaklık önerisi

Jabra Elite 75T
  8. Barış Bayraktar

Öneri Tam Kablosuz Kulaklık Önerisi

Haylou T15
  9. Barış Bayraktar

Xiaomi Mi 9T/9T Pro Kullanıcıları Kulübü

Ben memnunum ya. Ekran süresi ilk aldığım zamanla aynı gibi hala. Son güncelleme ile çoğu bug da giderildi.
  10. Barış Bayraktar

Soru Kulaküstü Kulaklık Tavsiyesi

Hem o hem kulak pedleri daha kaliteli.
  11. Barış Bayraktar

O kadar bilmiyorum da JBL T500'den ya biraz daha iyidir ya aynı kalitededir sesi.
  12. Barış Bayraktar

Redmi Note 10S'e güncelleme gelmiyor ve PC Suite görmüyor

Servise gönderin. Hatalı ürün olabilir.
  13. Barış Bayraktar

Soru Oppo A73 vs POCO M3 Pro 5G

POCO öneririm. Yazılım çok kötü değil, sadece mesela One UI kadar sorunsuz değil. Şahsen ben 2 senedir sadece 3-5 önemli olmayan sorunla karşılaştım.
  14. Barış Bayraktar

Soru Poco X3 NFC Pro vs Xiaomi Redmi Note 10S

Note 10s kamerası daha iyi. Ama arada çok fark yok, onun için X3 Pro alırdım. Bu arada alınca GCam kurun, kendi kamera yazılımına göre özellikle özçekimde fark ettiriyor. :D
  15. Barış Bayraktar

Soru Galaxy S8 vs Poco X3 Pro

Poco X3 Pro
  16. Barış Bayraktar

Öneri Kulaklık konusunda önerilerinize ihtiyacım var

Bütçe ve TWS, kulak üstü veya kablolu mu istiyorsunuz? 1634055511 TWS: 200: QCY T9S 300-400: QCY T13, Edifier X3 veya TaoTronics SoundLiberty 53 Pro 600-700: Edifier NB2 Pro 100-1200: Sennheiser CX400BT veya Jabra Elite 75T Kulak üstü: 200-300: Jabra Elite 25H 300-400: Anker Soundcore Q10...
  17. Barış Bayraktar

Soru 200 TL tws hangisini önerirsiniz

T10 iyidir.
  18. Barış Bayraktar

Soru iOS ve Mac OS ile uyumlu kulaklık önerisi

https://www.akakce.com/bluetooth-kulaklik/en-ucuz-edifier-tws-nb2-pro-aktif-gurultu-engelleme-ve-oyun-moduna-sahip-siyah-fiyati,1162498421.html Bu ikisiden de iyi.
  19. Barış Bayraktar

25H o fiyatta en iyisi.
  20. Barış Bayraktar

Yardım Redmi note 10s ön kamera sorunu

GCam yükleyin düzelir.
  21. Barış Bayraktar

Haber Casper'ın Yeni Amiral Gemisi Ön Satışta

17 bine Clevo alacağıma zaten MSI, Lenovo Legion veya Asus ROG Strix alırım.
  22. Barış Bayraktar

Alienware ile tıpa tıp aynı değilmiş. Buldum aynısını. 1630246414 Clevo imiş de modelini bulamadım.
  23. Barış Bayraktar

Yardım Bilgisayardan anlayanlar yardımcı olabilir mi?

Fotoğraf atabilir misiniz?
  24. Barış Bayraktar

Bana mı öyle geldi yoksa bu Alienware kasası mı?
  25. Barış Bayraktar

Solidworks Autocad ve Bazı Oyunlar İçin Laptop

Aldınız mı bilmiyorum ama Teknosa gibi yerlerden şu alınabilir: HP PAVILION 15-EG0019NT CORE i5 1135G7 2.4GHZ-8GB-512GB SSD-15.6"-MX350 2GB-W10 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bir de ram eklersiniz mis gibi.
  26. Barış Bayraktar

Samsung Galaxy Tab S6 Lite vs Huawei MatePad 10.4

Teşekkür ederim. Zaten ben hiç oyun oynamıyorum, çoğunlukla OneNote, Office, PDF üzerine yazmak için kullanacağım. 2 gün rahat dayanır o zaman.
  27. Barış Bayraktar

Teşekkür ederim. İnternette çok baktım da yine de sorayım. Uzun kullanımda memnunsunuz sanırım değil mi? Özellikle S-Pen
  28. Barış Bayraktar

S-Pen'den dolayı S6 Lite almaya karar verdim. Teşekkür ederim herkese. :)
  29. Barış Bayraktar

Yok Kirin 810 daha iyi. 810, sd 730 seviyesinde iken 9611, sd 660 1600461022 Yorumunuz için teşekkür ederim.
  30. Barış Bayraktar

Matepad daha iyi biliyorum ancak ben çevrimiçi eğitim için alacağım ve S6 Lite 2429 lira ve kutusundan S-Pen çıkıyor, diğer taraftan MatePad daha performanslı olmasına rağmen M-Pencil kutudan çıkmıyor ve Hepsiburada'da M-Pencil Lite 445 lira. Emin olamadım Kirin 810 ile Exynos 9611 performans...
  31. Barış Bayraktar

Sizce nasıl

Meizu M6T 32 GB (Meizu Türkiye Garantili) Fiyatı bundaki işlemci daha eski ama daha performanslı. Babama almıştık fena değil.
  32. Barış Bayraktar

Sony kullanıcısına yeni telefon ne önerirsiniz?

Samsung Galaxy Note 10 Lite 128 GB (Samsung Türkiye Fiyatı önerim bu. 1597532423 Huawei P20 128 GB (Huawei Türkiye Garantili) Fiyatı ikinci bir öneri gerekirse de bu.
  33. Barış Bayraktar

Mi 9T MIUI 12 Güncellemesi Dağıtıldı

Bana yaklaşık bir ay önce geldi beğendim ancak hava durumu uygulaması çalışmıyor ve adb ile bile silemedim geri yüklemek için. Ne yapabilirim?
  34. Barış Bayraktar

Windows vs iPadOS

Aklımda ikinci el iki üç model var da. Ne önerirsiniz? Çok pahalı bir şey istemiyorum zaten bilgisayar ve telefonum yeterince iyi benim için. 500 ve altı bir şey olursa çok iyi olur. :sweatsmile: :grin: OneNote ve Edge kasmasın yeter. :D
  35. Barış Bayraktar

Windows vs iPadOS

Sizce not almak için Windows tablet mi daha iyi yoksa iPad mi? Ben Windows diyorum çünkü OneNote filan daha iyi onda. Ucuz ve idare edecek ne önerirsiniz? Şimdi için düşünmüyorum da sadece merak. ?
  36. Barış Bayraktar

mıuı 12

Bana geldi hatta ben stabilden önce public betaya da kayıt olup kullanmıştım. Belki onun için bana hemen geldi stabil. Bana stabil geleli 2 hafta filan oldu.
  37. Barış Bayraktar

MIUI 12

Bana geldi valla herhalde bu aralar gelir. 1594122646 IMEI ile ilgisi yok diye biliyorum
  38. Barış Bayraktar

MIUI 12

Betaya kayıt olmanız gerekiyordu önceden. Mi 9T'ye betadan 4-5 hafta sonra kararlı geldi sanırım. Ben betaya kayıt olmuştum da şu an kararlıdayım. 1593800160 Bu arada, şu Çin romu. Etrafını çizdiğim şeyi çok aradım ama globalde eksik ve hiçbir şekilde eklenemiyor. Şu da global. 1593801065 MIUI...
  39. Barış Bayraktar

Telefon önerileri

İyi hatta geçen babama M6T modelini aldık. İyi bir marka sadece Android güncellemesi vermiyor da oyun için sıkıntı olmaz. 1593364964 Güncelleme zaten o kadar önemli değil.
  40. Barış Bayraktar

Telefon önerileri

TCL Plex dışında çok alternatif yok en iyisi o. Meizu Note 9 ile x8 var da artık pek bulunmuyorlar çok sattığı ve az sayıda geldiği için sanırım. 1593358891 https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/meizu-note9-64gb buldum :D
  41. Barış Bayraktar

Xiaomi Mi 9T Android Sistemi Batarya Yiyor Sorunu Çözümü

Kısaca adbyi indirince cmdyi açıp adb devices diyoruz eğer unauthorized diyorsa telefonda bir yazı çıkması lazım otomatik olarak evet deyip emin olmak için cmdde tekrar adb devices yazıyoruz. Sonra adb shell ve sonra pm uninstall --user 0 com.miui.face 1593347767 Ben de yaptım bakalım. Face id...
  42. Barış Bayraktar

Mi note 10 lite Huawei p30

P30 tabii kamera icin.
  43. Barış Bayraktar

Telefon Önerisi

Yeter bence.
  44. Barış Bayraktar

Huawei Nova 5T mi yoksa Xiaomi Mi Note 10 mu

Kamera ve ekran için Mi Note 10 onun dışında Nova 5T daha iyi.
  45. Barış Bayraktar

Telefon Önerisi

Burada satılmıyor maalesef. Videolardan bakabilirsiniz ancak.
  46. Barış Bayraktar

Mi 9T MIUI 12

Performans azalması olmadı da tam olarak MIUI 12'nin tüm yenilikleri yok bazı şeyler 11'deki gibi kalmış değişmesi gerekirken ve floating window gibi yeni özellikler ile ilgili buglar var. Zaten bu daha public beta sanırım.
  47. Barış Bayraktar

ya şu an 12'nin tüm özelliklerini kullanamıyorum mesela Super Wallpaper yok ve oldukça çok bug var yeni özellikler ile ilgili. Floating window kullanınca mesela ekran kararıyor, çıkınca düzeliyor. Tam optimizasyonu yok yani global 12'nin Mi 9T ile. https://eksiup.com/v/422560579 1590441515...
  48. Barış Bayraktar

Bana MIUI 12 global guncellemesi geldi.
  49. Barış Bayraktar

mi9t kullananlara soru

Kendinden o sorun filan değil yani. Ayarlardan kapatabilirsiniz.
  50. Barış Bayraktar

Android GO

Kuramazsınız, Go farklı bir platform.
  51. Barış Bayraktar

Anneme telefon önerisi

İMEİ ücreti 1800 lira şu an arkadaş onun için dedi sanırım sizin dediğiniz kaçak diye.
  52. Barış Bayraktar

Anneme telefon önerisi

https://www.amazon.com.tr/dp/B07YZSMLGG?m=A1UNQM1SR2CHM&tag=epey-21&_encoding=UTF8&aff_sub4=1
  53. Barış Bayraktar

Yardım

Çift değil tek hoparlörü var.
  54. Barış Bayraktar

Yardım

9s çünkü daha ucuz onun dışında çok fark yok.
  55. Barış Bayraktar

Mi 9T sadece şarjı iyiydi iosa geçmek istiyorum.

Kamera olayı tamamen yazılımdan kaynaklı. IOS, Apple'a özgü olduğu için çok iyi performans veriyor ve iyileştirmeler yapıyor yazılımı. Xiaomi kamera uygulaması o kadar iyi değil. Google Pixel serisinin kamera uygulaması çok iyi bu konuda.
  56. Barış Bayraktar

Yurtdışına gitmek için

Önce üniversite ve ülke araştırması yapın, ülkeyi belirledikten sonra burs alabileceğiniz iyi üniversiteleri belirleyin. Ama bundan önce lisansı mı yüksek lisansı mı orada okuyacağınıza iyice karar verin. Tabii yüksek lisans yapacaksanız. Bana özelden istediğinizi sorabilirsiniz. :)
  57. Barış Bayraktar

Mi Note 10 Lite

Mi Note serisinde pahalılığa yöneliyor Xiaomi artık. 1589581686 Mi 10 Lite Zoom çok iyi ya hem 290 dolar civarı hem periskop kamera, SD 765G ve AMOLED ekran. Omnivision 48 MP sensör kullanıyormuş ama Sony kadar iyi göründü bana incelemelerde. 1589581834 He bir de OIS var 290 dolarlık telefonda...
  58. Barış Bayraktar

Mi Note 10 Lite

Evet
  59. Barış Bayraktar

Mi Note 10 Lite

Yok Note 10 Lite satılıyor. Benim dediğim Mi 10 Lite Zoom
  60. Barış Bayraktar

Mi Note 10 Lite

Yok daha yeni çıktı da 1 aya filan gelebilir bence. 1589580581 Bu ayın sonu gibi Avrupa'ya gelecekmiş sanırım buraya da gelir.
  61. Barış Bayraktar

Mi Note 10 Lite

Ya bence ne kadar kıvrımlı ekran, biraz daha büyük batarya ve biraz daha iyi kamera olsa da 700 lira farka değmez bence aynı işlemci olduktan sonra. Mi 10 Lite Zoom çok iyi mesela o alınır 270 Euro diyor periskop kamera ve 765G var. Bu ise 350 Euro.
  62. Barış Bayraktar

Fiyat farkına değer mi?

Meizu onlarla aynı seviyede değil daha üst seviye. Meizu öneririm. Android 10 güncellemesi de gelecekmiş hem.
  63. Barış Bayraktar

Mi Note 10 Lite

Kamera önemliyse bence de Mi Note 10 Lite
  64. Barış Bayraktar

Realme 5i mi meizu x8 mi

Şarj konusunda bence 5i, performans olarak x8.
  65. Barış Bayraktar

Mi Note 10 Lite

Kamera ve bataryasının biraz daha iyi olması dışında 9T'den farkı yok. Nova 5T de bakılabilir yerine.
  66. Barış Bayraktar

Mi Note 10 Lite

Kamerasının ve bataryasının biraz daha olması dışında pek fark yok.
  67. Barış Bayraktar

Mi Note 10 Lite

Mi 9T varken alınmaz.
  68. Barış Bayraktar

Realme 5i mi meizu x8 mi

Hiç bilmiyorum onu da Flyme da MIUI kadardır. Fazla bir şey duymadım öyle.
  69. Barış Bayraktar

Realme 5i mi meizu x8 mi

Meizu X8 en iyisi o fiyatta
  70. Barış Bayraktar

Medya tek g90t mı ,snaddragon730 mu

A71'in AMOLED ekran artısı var 8 Pro'nun malzeme kalitesi. G90T daha performanslı ama 12 nm ve daha çok ısınıyor, diğeri az ısınıyor ve 8 nm. 8 Pro'da özel soğutma sistemi var ama bildiğim kadarıyla yine de daha fazla ısınıyor. Isınıyor dediğim yarım saat filan aralıksız PUBG gibi bir oyun...
  71. Barış Bayraktar

Xiomi Mi 9T ve Redmi 9S

Arka kamerada da 9T daha iyi. İşlemci aynı değil ama çok fark yok. 9T ekran ve kasa kaliteleri de daha iyi. 9T öneririm.
  72. Barış Bayraktar

Realme 6 vs M30S ve RN 8

Realme 6
  73. Barış Bayraktar

A71 Yeşil Ekran ve Bataya sorunu

:)
  74. Barış Bayraktar

Note 9S, Mi 9t, Note 8 Pro

Mi 9T daha iyi çünkü aralarında en iyi ekran (AMOLED), kasa (çerçeve metal, arka cam) ve kameraya (Sony IMX 582) sahip. Redmi Note 9S ile Note 8 Pro kamera ve diğer özellikleri benzer. İşlemci üçünün de aralarında çok fark yok.
  75. Barış Bayraktar

Flyat performans telefonu

Evet, ben zammın Türk markaları daha çok satılsın diye yapıldığını düşünüyorum hatta. Özellikle Vestel ile Casper
  76. Barış Bayraktar

A71 Yeşil Ekran ve Bataya sorunu

Mi 9T kullanıyorum sanırım 5-6 ay filan oldu bir iki sorun yaşadım ancak bunlar ya güncelleme ile ya kendi kendine düzeldi. MIUI'dan kaynaklı arada küçük şeyler olabiliyor ama önemli bir sorun yok her telefonda olabilecek sorunlar.
  77. Barış Bayraktar

Flyat performans telefonu

https://www.hepsiburada.com/meizu-x8-64-gb-meizu-turkiye-garantili-p-HBV00000GX1YB
  78. Barış Bayraktar

UMIDIGI A3 Pro

Kullanan var mı 949 liraya iyi gibi sanki. Malum Xiaomilere 500 lira zam geldi. :sweatsmile:
  79. Barış Bayraktar

Gelen Zam Ve Telefon Önerisi Hk.

Redmi Note 9S 64 GB veya Mi 9T 64 GB
  80. Barış Bayraktar

Mi 9T geceden sabaha şarj yüzde 10a yakın gidiyor

Normal sanırım bende de öyle. Mi 9T için normal yani. :sweatsmile: MIUI'dan kaynaklı.
  81. Barış Bayraktar

Xiaomi Redmi Note 9s vs a70

A71 ile kıyaslarsam aslında neredeyse aynılar. A71'de ekran kalitesi farkı var 9S'te fiyat. Kamera olarak da neredeyse aynılar. A71 çok az daha iyi kamera konusunda önemli bir fark yok. 1589043978 64'lük kullaıyorum ben çok güzel bir telefon. Onun dışında bir de Nova 5T önerebilirim. 1589045436...
  82. Barış Bayraktar

Yine daha iyi. 1589043378 Mi 9T önerebilirim 9S'den iyi olarak.
  83. Barış Bayraktar

9S daha iyi. Kamera sanıyorum ki A70 ile 9S neredeyse aynıdır da diğer yönlerden 9S.
  84. Barış Bayraktar

Nova 5t mi A71 mi

845
  85. Barış Bayraktar

A71 mi, Mi9T mi ?

Eğer kamera önemliyse Mi 9T öneririm. Kasa kalitesi ve kamera olarak Mi 9T önde ancak A71 kamerası da üzmez tipik bir orta seviye telefon kamerası zaten.
  86. Barış Bayraktar

1300-1800 Tl Arası Telefon Önerisi

Mi A3
  87. Barış Bayraktar

A71 mi, Mİ9T mi?

Mi 9T kesinlikle daha iyi bir telefon. İşlemcileri aynı olabilir ama Mi 9T'nin kasa ve kamera kalitesi daha iyi. Mi 9T kullanıcısıyım.
  88. Barış Bayraktar

En Son Güncelleme ve App Denemelik Cihaz

Mi A2 filan alabilirsiniz bence. Android One hem de.
  89. Barış Bayraktar

En Son Güncelleme ve App Denemelik Cihaz

Telefona gerek yok ki bunun için. Android Studio'da emülatör var denemek için.
  90. Barış Bayraktar

[Genel Konu] OnePlus Kullanıcıları Kulübü

Sanırım şöyle ya en tepe model Oppo Find X2 Pro sonra Vivo ve diğer Oppo amiral gemisi modelleri sonra OnePlus 8 serisi sonra Realme X50 Pro. Fiyatlardan da öyle gibi görünüyor.
  91. Barış Bayraktar

A71 alınır mı ?

He işte bak RN 8 Pro kamerası ile A71 aynı neredeyse. A71 işlemciden dolayı kamera performansı azıcık fark eder diye düşünüyorum.
  92. Barış Bayraktar

Nova 5t mi A71 mi

Isınma kullanıma bağlı eğer çok oyun oynar veya çok uzun süre video çekerseniz doğru ama günlük kullanımda fazla sorun olmaz. Kamera önemliyse Nova 5T alın.
  93. Barış Bayraktar

Nova 5t mi A71 mi

Nova 5T artıları; kasa kalitesi, kamera kalitesi, işlemci A71; batarya, ekran ------------------- Nova 5T öneririm.
  94. Barış Bayraktar

A71 alınır mı ?

Ya ben daha önce demiştim zaten 3000 civarında Nova 5T dışında 9t'den iyi kamera yok. Bir de Mi 9 Lite çok az iyi. Bir de Meizu 16TH
  95. Barış Bayraktar

A71 alınır mı ?

Bilmem :tearsofjoy: İthalatçı herhalde
  96. Barış Bayraktar

A71 alınır mı ?

A71 bence X2 zorlamaya gerek yok daha tam gelmedi ülkeye. Ekrana alışır ya ekran/kasa oranı yüksek nasıl olsa.
  97. Barış Bayraktar

A71 alınır mı ?

Hep 4K video ve 64 MP fotoğraf çekmezse dolmaz ki gereksiz zaten ikisi de günlük hayatta. Şahsen ben Mi 9T'de 48 MP'yi hiç kullanmıyorum.
  98. Barış Bayraktar

A71 alınır mı ?

O zaman A71 olur ya fazla kasmaya gerek yok. Zaten kalite düşecek Instagram'a atarken.
  99. Barış Bayraktar

A71 alınır mı ?

X2 kamerası biraz daha iyi diye biliyorum ama ikisi de temelde aynı sensörü kullanıyor.
  100. Barış Bayraktar

A71 alınır mı ?

Ya yeni özelliklerin çoğu Flyme 8 ile gelecek zaten. Sadece sürüm değişmiyor ama özelliklerin çoğu geliyor. Sürüm de sadece çok spesifik şeylerde sorun olur bilgisayardan telefonu kontrol etme gibi.
  101. Barış Bayraktar

A71 alınır mı ?

Neden elediniz? Ya güncelleme çok önemli değil illa OİS diyorsa.
  102. Barış Bayraktar

A71 alınır mı ?

Meizu 16TH dışında yok sanırım. Bir de S10e 4500 filan
  103. Barış Bayraktar

A71 alınır mı ?

Yok ya iyi yine kötü değil. 1586893303 .
  104. Barış Bayraktar

A71 alınır mı ?

Yok 1586893247 Meizu 16TH dışında dediklerimin hiçbirinde yok.
  105. Barış Bayraktar

A71 alınır mı ?

Fiyatına göre eksileri kasa kalitesi, kamera kalitesi (RN 8 Pro ile neredeyse aynı). Diğer özellikleri ile son derece alınabilir bir telefon. Kamera olarak eşit telefonlar; RN 8 Pro, Realme XT Daha iyi olanlar; Realme 5 Pro < Mi 9 Lte = Mi 9T < Nova 5T < veya = Meizu 16TH
  106. Barış Bayraktar

Realme 6 Pro

Onun dışında ekranı daha iyi ama A71'in ve işlemci farkı var onun dışında aynı gibiler.
  107. Barış Bayraktar

Realme 6 Pro

Yani olabilir. Ama şık tasarım dersen RN 8 Pro daha şık. Tabii kişisel bir tercih bu.
  108. Barış Bayraktar

Realme 6 Pro

Kamerası 9T'den biraz daha iyi, OİS var (4-axes OIS) ve çift hoparlörü var. Tam bir amiral gemisi. :D Yazılım güncellemesi yok bir. Aslında var da Android sürümü değil sadece arayüz güncelleniyor. 1586891181 1586891336 1586891910 Ve bu telefonun 64'lüğü şu an 2099 lira. :D
  109. Barış Bayraktar

Realme 6 Pro

1586890747 Meizu 16TH aldır bak çok iyi.
  110. Barış Bayraktar

Realme 6 Pro

A71 düşerse alınabilir kasa ve kamera kalitesi dışında 9T ile aynı gibi. 1586890548 Meizu 16TH düşünür mü ablan? Onun dışında 9T'den iyi telefon yok çünkü o fiyatlarda.
  111. Barış Bayraktar

Realme 6 Pro

Realme 6 Pro 3900'a gelmiş. ? A71 bile daha ucuz giriş yapmıştı sanırım. Bir de Realme ucuz marka. :) 3-5 aya iner de Note 8 Pro ve Mi 9T varken çok satmaz ki 9t daha üst seviye 6 prodan her konuda.
  112. Barış Bayraktar

Burs İhtiyacı

Up
  113. Barış Bayraktar

Hangi telefonu almalıyım?

Nova 5T her konuda hepsinden iyi.
  114. Barış Bayraktar

Mi 9t

Hepsiburadadan alın Mediamarktda pahalı biraz.
  115. Barış Bayraktar

Mi 9T vs Mi 9T PRO kamera farkı çok mu?

Çok büyük fark olmaz
  116. Barış Bayraktar

Hiking A20 iyimidir

UNİSOC, Çin'deki Tsinghua Üniversitesinin kendi ürettiği işlemci. Genelde en ucuz telefonlarda kullanılıyor.
  117. Barış Bayraktar

Burs İhtiyacı

Arkadaşlar merhaba ben bu sene Pennsylvania State University'den kabul aldım ancak bir miktar bursa ihtiyacım var. Son çare olarak dün Fongogo sitesinden bir bağış kampanyası başlattım. Acaba siz de maddi destek sağlayamasanız da etrafıınıza yayabilir misiniz? :)...
  118. Barış Bayraktar

Hangi telefonu almalıyım ?

Mi 9T kamerası daha iyi. Onun haricinde Nova 5T önerebilirim o daha da iyi.
  119. Barış Bayraktar

3000 TL en iyi telefon hangisi

Veya Mi 9T yaklaşık 2600. Nova 5T kamera ve işlemci açısından biraz daha iyi. 1586099911 A71 demiyorum çünkü onun olması gereken fiyat 2500 filan. Mi 9T kamera ve kasa kalitesi olarak daha iyi (cam arka ve metal çerçeveye karşı tamamen plastik kasa).
  120. Barış Bayraktar

3000 TL en iyi telefon hangisi

Nova 5T, 3500 filan şu an.
  121. Barış Bayraktar

Samsung Galaxy a50 mi Xiaomi Redmi Note 8 Pro mu

Performans olarak da 8 Pro daha iyi. A50 10 nm olması enerji verimliliğini artırıyor. Yoksa A50 performans olarak Redmi Note 7 ile benzer.
  122. Barış Bayraktar

Redmi Note 6 Pro vs honor 8c

Redmi Note 6
  123. Barış Bayraktar

Mi A3 mü Redmi note 8 mi?

Mi A3 kamerası daha iyi ve ekranı AMOLED. A3 derim ben.
  124. Barış Bayraktar

Realme 5İ

Bence geçmemelisiniz
  125. Barış Bayraktar

Xiaomi Redmi 7 Nasıl Alınır mı?

1000 lira bütçe için en iyisi.
  126. Barış Bayraktar

Mİ 9T vs Oppo Reno 2z

Mi 9T çünkü kamera dışında daha iyi. Kamerada Reno 2z IMX 586 diğeri 582 kullanıyor az bir fark var yani.
  127. Barış Bayraktar

Samsung m30S mi Redmi note 8 mi

Eğer kamerası şu an beni tatmin etmiyor derseniz Google kamera yükleyin fark ediyor.
  128. Barış Bayraktar

Samsung m30S mi Redmi note 8 mi

RN 8 daha iyi.
  129. Barış Bayraktar

Redmi 8A

Dediğim telefon uygun ama 32 GB olanını alın tam 1199 lira.
  130. Barış Bayraktar

Redmi 8A

Ben çok film izliyor deyince ortaokul lise çağında sandım. Redmi 7 32 GB olabilir.
  131. Barış Bayraktar

Redmi 8A

Dediğiniz telefon 32 GB depolama 3GB ram o yeterli olur tabii. Bunun özellikleri daha düşük ondan. 2 GB ram kullanmak için uygulamalara güncelleme filan yapmayı kapamak filan gerekebilir veya sadece sosyal medya bakıp konuşmak filan ramı çok kullanmayacak şeyler anca. Çok yoğun kullanmaya gelmez...
  132. Barış Bayraktar

Redmi 8A

8A yaşlı telefonu ya. :D Bütçeniz kaç?
  133. Barış Bayraktar

Yeni bir telefon almak istiyorum öneriniz nedir ?

Kirin 980 uzun oyun seanslarında çok ısınan bir işlemci bildiğim kadarıyla.
  134. Barış Bayraktar

Xiaomi Mi 10 serisinin Global fiyatları hakında ne düşünüyorsunuz?

Ama Xiaomi artık pahalı gerçek amiral gemileri yapma kararı aldı. Ve S20 kadar iyi neredeyse.
  135. Barış Bayraktar

Kamerası için hangisi alınabilir A50 A51 A70 A71 Galaxy a9

Huawei Nova 5T daha iyi ama aralarında A71.
  136. Barış Bayraktar

Samsung A51 alınır mı ?

O fiyata Mi 9T her konuda daha iyi.
  137. Barış Bayraktar

Telefon önerisi

Bu arada alakasız ama o dediğim telefon Grand Prime 200 eder mi? Letgoya o fiyata koyanlar gördüm de.
  138. Barış Bayraktar

3000TL Telefon Önerisi

Yaratmaz
  139. Barış Bayraktar

Realme 5İ

İnternetten alınacaksa tam f/p telefonu.
  140. Barış Bayraktar

Telefon önerisi

O da olabilir de gerek yok babama ya o fiyata çıkmaya. Özellikleri benzer 5i ile.
  141. Barış Bayraktar

Telefon önerisi

Ben de öyle düşünmüştüm. Teşekkür ederim 1584991799 Ama GM 9 Pro Türkiye dışında satılmadığı için ses kalitesi (hoparlör dışında. Onda 9 Pro daha iyi.) hangisinin daha iyi karşılaştırması olmadığı için bilemedim.
  142. Barış Bayraktar

3000TL Telefon Önerisi

Mi 9T
  143. Barış Bayraktar

Telefon önerisi

Samsung Galaxy Grand Prime 4G / Tek Hat (SM-G531F) Cep Telefonu Babamın telefonu şu 5 senedir kullanıyor. Herhalde üç beş aya kalmaz tamamen ölür diye düşünüyorum çünkü ölmeye başladığı hissediliyor artık. :D Biraz daha iyi bir şey alalım dedim değiştirmeye karar verince. Redmi 7 16 GB yeter...
  144. Barış Bayraktar

Mi9t kullanan arkadaşlar

Ben kullanıyorum kamera, batarya, ekran filan her şeyinden memnunum. Pek oyun oynamıyorum oynadığım en ağır oyun Plaque inc. onu da bir kere oynadım ama işlemcisi zaten güçlü bir işlemci kaldırır çoğu oyunu.
  145. Barış Bayraktar

Almak mı Beklemek mi?

Bana kalırsa size A70 veya Meizu Note 9 bile yeter. Realme 5 Pro öneririm ama orta seviyede iyi bir kameraya sahip ve SD712 iyi bir işlemci.
  146. Barış Bayraktar

Almak mı Beklemek mi?

Çok yoğun kullanımım yok ve en iyi kamera olmasa da olur diyorsunuz zaten size Mi 9T veya Realme 5 Pro yeter de artar bence.
  147. Barış Bayraktar

Ekran Kararması

Yok benimki durup dururken oluyor. Ölüyor sanırım ?
  148. Barış Bayraktar

Ekran Kararması

Merhaba televizyonun ekranı arada birkaç saniyeliğine gidip geliyor ve birkaç gündür daha fazla olmaya başladı. Nedeni ne olabilir? Televizyon 5-6 senelik bir LED TV.
  149. Barış Bayraktar

Aynen o Samsung zaten.
  150. Barış Bayraktar

Samsung dışında LG, EverDisplay, BOE, Visinox markaları var benim bildiğim. Belki başka markalar da vardır. TCL de üretiyor sanırım.
  151. Barış Bayraktar

Xiaomi değiştir uygulamasını nasıl yüklerim?

Kullanmıyorum
  152. Barış Bayraktar

Oppo A5s

GM 9 Pro veya Realme 5i en iyi iki seçenek. 5i kampanyadaydı en son şimdi fiyatı artmış olabilir. 1584630181 Realme 5i 64 GB (Realme Türkiye Garantili) Fiyatı artmamış
  153. Barış Bayraktar

Mi Mover mi acaba bu dediğiniz? Öyle sanırım. Eski telefondan yenisine veri aktarımı sağlıyor.
  154. Barış Bayraktar

Oppo A5s

GM 9 Pro
  155. Barış Bayraktar

İnternetten apk olarak indirebilirsiniz.
  156. Barış Bayraktar

Ghost Screen sorunu

Ücret talep etmezler
  157. Barış Bayraktar

Mi9t-------A71

Mi 9T
  158. Barış Bayraktar

2000 Civarında Telefon Önerisi Bekliyorum

Meizu 16TH
  159. Barış Bayraktar

Redmi 7 Alınır mı ?

Dediğiniz oyunları ancak en düşük ayarda oynatabilir veya orta. 1584226212 1000-1500 arası mı yoksa 1200 civarı mı bütçeniz?
  160. Barış Bayraktar

Realme X50 Pro 5G'nin fiyatı belli oldu!

Normal bence Mi 10'dan azıcık ucuz. 1584185926 3599 yuanmış baz model Çin'de. Mi 10 3999 yuan. 1584186154 Ama şu var ki amiral gemisine orta seviye kamera koymuşlar. :D Realme 6 Pro, X2 serisi, XT, X50 serisi hepsi aynı kamera.
  161. Barış Bayraktar

Telefon

P20 Lite
  162. Barış Bayraktar

Redmi 9 pro max

Anladım. Bu arada Google'in Çince çevirisi gözlerimi kanatıyor. :tearsofjoy: :tearsofjoy: :tearsofjoy:
  163. Barış Bayraktar

Redmi 9 pro max

Neden ki?
  164. Barış Bayraktar

Redmi Pro vardı bende bundan önce 3 yıllık. Pro serisinin tek üyesi. Pro serisi yerine K serisini çıkardılar şimdi de. Bazı yerlerde AMOLED diyor da sanırım EverDisplay yapımı OLED. Araştırmıştım. Tabii Samsung ekran kadar kaliteli değil.
  165. Barış Bayraktar

Şimdi eski Redmi Pro telefonumda da baktım. OLED diyor ona da [emoji2] O da AMOLED diye geçiyor çoğu yerde.
  166. Barış Bayraktar

Şimdi Aida 64 yükledim. Her yerde ekran AMOLED deniyor aa bir de ne göreyim:
  167. Barış Bayraktar

A50 mi, Redmi Note 8 Pro mu?

Ya öyle de kağıt üzerinde öyle. Vivo gibi aynı ayrı görünüyor ama bağlı.
  168. Barış Bayraktar

Redmi 9 pro max

Evet ya anlamadım onu kötü oldu o.
  169. Barış Bayraktar

Redmi 9 pro max

Mi 10 serisi Süper AMOLED sadece. Aslında K30 Pro da öyle olabilir bellki çünkü X50 Pro Süper AMOLED. 1584113484 Ama bunlar Samsung değil ki Redmi ve Realme ucuz markalar.
  170. Barış Bayraktar

Redmi 9 pro max

AMOLED K serisi ve Xiaomi Mi telefonlarda oluyor. Tabii K30 LCD ama prosu AMOLED olur bence. Zaten K30 Pro ile X50 Pro kamera dışında çok benzer olur bence. Xiaomi K serisinde Sony sensör kullandığı için daha iyi oluyor. Realme şöyle değişik bir şey yapıyor: 6 Pro, X2 Pro, XT ve X50 serisi aynı...
  171. Barış Bayraktar

Sizce iPhone 9 alınır mı ?

Öğrenci dostu Apple ürünü olmaz ki. :) 1584112824 Onun dışında Xs alınabilir bence tasarım önemli dediğiniz için. 9, 6'ya benzeyecek sanırım tasarım olarak.
  172. Barış Bayraktar

Redmi Pro Unlock

Yok bu MIUI 10'dan kaynaklanıyor sanırım.
  173. Barış Bayraktar

Redmi Pro Unlock

Ya şu neden oluyor bilen var mı? [emoji28] Ekran filan çok yiyor. Zaten telefon boşta da arada canım sıkılınca hobi amaçlı kullanıyorum merak ettim. MIUI 10 yükleyince batarya iyice öldü bundan sanırım.
  174. Barış Bayraktar

Realme 6 Pro hakkında soru sormak istiyorum

RN 8 Pro'ya yakın olur bence.
  175. Barış Bayraktar

He evet GCam bir nebze iyi gelir. RN 9 Pro bekleyebilir aslında güzel olacak o.
  176. Barış Bayraktar

Onun da kamerasını beğenmeyecek ki. :sweatsmile: Onun dışında Mi 9T ile benzer olacak sanırım ekran dışında. 720G ile 730G benzer çünkü. 9T'deki düz 730 ama çok fark yok. 1583953426 F1 845'li ama ondan düşmüyordur bence. 1583953500 Ya onu o fiyata bu kamera anlamında dedim. :sweatsmile:
  177. Barış Bayraktar

Mi 9T'nin kamerasını beğenmediyse S10e filanı anca beğenir o zaman. 1583951448 XT kamerası 9T kadar iyi değil. RN 8 Pro ile aynı XT kamerası. 1583951586 Veya Poco X2 filan beklesin onun kamerası 9T'den iyi.
  178. Barış Bayraktar

1300TL'ye kadar telefon önerisi verebilir misiniz ?

O fiyata en iyisi şu: General Mobile GM9 Pro 64 GB (General Mobile Garantili) Fiyatı
  179. Barış Bayraktar

general mobile gm 9 pro tavsiye eder misiniz?

Evet, DXOMark yakın diyor. Güzel telefon, alınabilir.
  180. Barış Bayraktar

Mi9t vs A71

Teşekkür ederim tekrardan.
  181. Barış Bayraktar

Mi9t vs A71

Teşekkür ederim. Bu arada IMX yerine IMG yazmışım yeni fark ettim.?‍♂️
  182. Barış Bayraktar

MIUI Launcherin alpha apksi var onu indirmen lazım.
  183. Barış Bayraktar

2500 lira bandından telefon önerisi

Mi 9T
  184. Barış Bayraktar

Pubg Mobile için 1000-1500 TL arası cihaz ??

Evet ama güncelleme o kadar da önemli değil bence çünkü konu sahibi oyun için soruyor.
  185. Barış Bayraktar

Pubg Mobile için 1000-1500 TL arası cihaz ??

Meizu X 8 Cep Telefonu Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor şunu öneririm.
  186. Barış Bayraktar

Mi9t vs A71

Rica ederim
  187. Barış Bayraktar

Mi9t vs A71

Bence ikisi de çok benzer size kalmış. A71 çift hoparlör var deniyor bu açıdan üstün Mi 9T'tenin ise kamerası biraz daha iyi ve cam-metal kasası var. 1583786569 Ben direkt video incelemesi üzerinden veya GSM Arena'dan bakıyorum. GSM Arena detaylı kamera bilgisi filan veriyor çünkü. İngilizce...
  188. Barış Bayraktar

Mi9t vs A71

Ya epey çok sağlıklı değil. Mesela A71 64 MP diye daha iyi demiş ama Mi 9T'teki 48 mplik IMG 582 sensör A71'deki 64 mplik Samsung GW1 sensörden iyi.
  189. Barış Bayraktar

Amazon.com.tr'den telefon almak ne kadar güvenli?

Herhangi bir sıkıntı olmaz.
  190. Barış Bayraktar

Oppo Find X2

Mi 10 o fiyata gelir herhalde. 1583662413 Ama Realme X50 Pro ile Redmi K30 Pro (artık Mi 10T mi derler globalde ne derler bilmem) daha ucuz olur.
  191. Barış Bayraktar

M30s vs Redmi Note 8

Realme daha iyi. Şöyle diyeyim 5 Pro, A70'den bile birazcık daha iyi.
  192. Barış Bayraktar

Samsung a70 alınır mı ?

Mi 9T
  193. Barış Bayraktar

Samsung A71 mi, Xiaomi Mi 9T mi ?

A71'de çift hoparlör varmış ve bataryası birazcık büyük o artıları var. Mi 9T'nin ise genel olarak daha iyi kamera (Sony IMX 582, Samsung GW1'den biraz daha kaliteli), cam-metal gövde artısı var. 1583157636 Bu arada dikkat ettim videolara şimdi çift hoparlör gözükmüyor telefonda. Zaten GSM Arena...
  194. Barış Bayraktar

Oppo vs samsung

Google
  195. Barış Bayraktar

Oppo vs samsung

Olmaz bence
  196. Barış Bayraktar

3000TL'yi geçmeyen telefon tavsiyesi verebilir misiniz ?

3000'e alınmaz.
  197. Barış Bayraktar

Gece modu çekimi iyi olan telefon önerisi verebilir misiniz ?

Huawei P30, S10 bulabilirseniz OnePlus 7T Pro
  198. Barış Bayraktar

Google pixel 3xl veya 4 xl

O Google Camera astrofotoğrafçılık modu dediğiniz. Başka markaya korsan yüklenebiliyor o. Onun da yaptığı şu: tripodla 7 buçuk dakikaya kadar uzun pozlama yapıyor ayarı var onun. Bunun dışında yazılımı çok iyi bir uygulama olduğu için çoğu markanın kendi kamera uygulamasından iyi.
  199. Barış Bayraktar

Google pixel 3xl veya 4 xl

4XL
  200. Barış Bayraktar

Realme 5 Pro Alınır mı?

Öneririm. RN 8 Pro da var ama Realme 5 Pro kamera ve pil tüketimi konusunda daha üstün. 8 Pro artıları ise cam-alüminyum gövde, 6 GB ram (5 Pro'da 4 GB) ve işlemci daha performanslı. https://www.quora.com/Which-processor-is-better-the-Helio-G90T-or-the-Snapdragon-712
  201. Barış Bayraktar

Samsung Galaxy A51 vs Realme XT

Ya 5 Pro daha iyi de çok büyük fark yok o kadar. İşte Mi 9T ile 5 Pro kameraları benzer ama işlemci filan farkı olduğu için Mi 9T daha iyi kamera olarak. XT ile 8 Pro zaten tasarımları bile çok benziyor. Birbirlerine direkt rakip oldukları için kameraları aynı. 8 Pro işlemcisi daha iyi, XT'nin...
  202. Barış Bayraktar

Samsung Galaxy A51 vs Realme XT

XT daha iyi aralarından ama eğer illa AMOLED ekran istemiyorsanız Realme 5 Pro kamerası hem daha iyi hem daha ucuz. XT'nin ekran ve kasa (Realme 5 Pro plastik iken bu cam ve metal. Hoş A51 de plastik zaten) artısı var. 5 Pro'nun ise kamera artısı var (48 MP diyor ama önemli olan bu değil...
  203. Barış Bayraktar

Redmi note 8 pro & Samsung A51

Sanmıyorum. Ben kullanıyorum şu an.
  204. Barış Bayraktar

Türkçe şunu buldum:
  205. Barış Bayraktar

Şöyle diyeyim Note 8 Pro işlemcisi A80 ve A71'in işlemcisi ile benzer performansta. A51 sadece ekran ve kamera yönünden iyi olabilir. Kamera için karşılaştırma yapmak gerek bilemeyeceğim.
  206. Barış Bayraktar

Mi 9t sensör

Arada bir yavaş okuyor dediğiniz gibi yapınca. Okumama olayı hep değil ama arada oluyor dediğiniz gibi.
  207. Barış Bayraktar

Xiaomi Mi a3 vs General Mobile 9 plus karşılıştırması

Yeni çıktı o
  208. Barış Bayraktar

Mi9t android 10 ilk deneyim

Benim Mi 9T'de öyle bir sorun olmadı hatta eskiden biraz sorunluydu onlar düzeldi. Bir de parmak izi okuyucu biraz daha hızlandı. ? Sizin telefonunuz sorunlu olabilir belki.
  209. Barış Bayraktar

Müzik için kulaküstü kulaklık

T600BT dediği bluetooth, T600 kablolu oluyor. Aynı şekilde 500 ve diğer modeller de öyle. Ben kablolu T500 kullanıyorum ve memnunum. Arada kulağı acıtıyor çok uzun süre takınca ama sorun yapmıyorum ben bunu.
  210. Barış Bayraktar

Müzik için kulaküstü kulaklık

JBL Tune 500 veya 600 Jabra Move Style Edition'da var o özellik. O da güzel kulaklık
  211. Barış Bayraktar

Samsung A51 mi A70 mi?

Pro Amoled ekran bu ips ama zaten hdr10 desteği filan olmayınca ek olarak daha parlak renkler, ekran içi parmak izi okuyucu ve her zaman açık ekran dışında çok fark olmaz aşırı derecede.
  212. Barış Bayraktar

Samsung A51 mi A70 mi?

Realme 5 Pro 1581676413 Kaliteli olduktan sonra fark etmez aslında o kadar. 1581676698 Bu telefon kamera olarak Mi 9T kadar iyi olmasa da ona yakın bir performansı var ve garip bir şekilde pahalı olan XT modelinden daha iyi bir kameraya sahip. Herhalde IPS ekran, plastik kasa filan olduğu için...
  213. Barış Bayraktar

Redmi K30

AMOLED önemliyse dediğin gibi XT alsın. Hayalet ekran olmazsa çok güzel oluyor AMOLED. Benim eski Redmi Pro'da 2 sene sonra olmuştu umarım Mi 9T'mde de olmaz. :sweatsmile: Belli olmuyor o. Komşuda S5 var o da Süper AMOLED ve onda da var o sorun. Tam hayalet ekran o mu oluyor bilmiyorum da...
  214. Barış Bayraktar

Redmi K30

Kameralar aslında aynı gibi zaten. Mi 9T ile Lite'ın kameraları çok benzer hatta zaten. Mi 9T IMX582, Lite IMX586. XT de Redmi Note 8 Pro'daki gibi Samsung'un 64 MP sensörünü kullanıyor. Zaten diğer özellikler de aynı gibi Realme XT ile Mi 9 Lite arasında. Videolarda gördüğüm kadarıyla kamera...
  215. Barış Bayraktar

Redmi K30

:tearsofjoy:
  216. Barış Bayraktar

Redmi K30

:tearsofjoy: 1581427086 Yok işte onu diyorum. 2-3 aya iner iyice XT. Mi 9 Lite eskidi artık bir senedir var. Daha ineceğini sanmıyorum onun.
  217. Barış Bayraktar

Redmi K30

@Webhead şu an aklıma geldi. :sweatsmile: Mi 9 Lite fiyatı artık pek inmez de Realme XT daha yeni geldi. İner o. Özellikleri de çok benzer hem. 3000 ama birkaç aya iner o.
  218. Barış Bayraktar

Nasıl Whatsapp Konuşmalarımı Android’den iPhone’a Aktarırım?

Google Drive üzerinden yedek alın.
  219. Barış Bayraktar

Redmi K30

?
  220. Barış Bayraktar

Redmi K30

Mavisi 2670 ama. :D 1580935596 Belki K30 Pro olur Mi 10T
  221. Barış Bayraktar

Redmi K30

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-9-lite-64-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000NSC0F
  222. Barış Bayraktar

JBL TUNE 500BT alınır mı?

Tek farkı kablosuz olması ve Bluetoothlu olduğu için iki cihaza birden bağlanması.
  223. Barış Bayraktar

Ben kablolu modelini kullanıyorum. Çok memnunum.
  224. Barış Bayraktar

Alınır
  225. Barış Bayraktar

Redmi K30

K30, K20'nin devamı gibi olmamış pek sanki özellik olarak. Zaten küreselde sanırım Mi 10T değil, Hindistan'daki gibi Poco X2 olarak satılacakmış. Yani Mi serisine layık bulmamış Xiaomi de K30'u. :D 1580926722 HB'de 2600 küsür şu an.
  226. Barış Bayraktar

Sizce hangisi

Bence RN 8 Pro çünkü 8 Pro kamera dışında biraz daha üstün. Kameraları da aynı gibi zaten ama sanki 8 Pro kamerası birazcık daha iyi.
  227. Barış Bayraktar

Modelinize uyumlu eski sürümü indirin (https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1700361) ve sonra güncelleyiciden indirdiğinizi yükleyin.
  228. Barış Bayraktar

Google Play Servisleri'nin cache temizleyince biraz azalıyor o aşırı kullanım ama birkaç gün sonra yine aynı oluyor. Benimkinde arada Android sistemi bazen birdenbire yüzde 40 oluyor ve 7 saatte filan şarjı bitiriyordu. Android 10 güncellemesinden beri olmadı öyle henüz.
  229. Barış Bayraktar

Tablet ekranı açılıp kapanıyor

Ya işlemci MTK olsa gerek yok ona da Marwell imiş şimdi baktım. Araştırmak gerek.
  230. Barış Bayraktar

Tablet ekranı açılıp kapanıyor

Rom atın
  231. Barış Bayraktar

Uygun fiyatı telefon önerisi

Redmi 8A
  232. Barış Bayraktar

Yükleyemezsiniz. Eğer root yaparak yüklerseniz de telefonu bozarsınız çünkü başka bir model için sizin indirdiğiniz. 1580574393 Bende Android 10 gelmeden önce de vardı bu. Android sistemi normalden fazla şarj yiyor.
  233. Barış Bayraktar

Telefonum güncelleme almıyor

Ben onu Android 9 olan MIUI 11'den beri yaşıyorum.
  234. Barış Bayraktar

Redmi Pro Unlock

Cihazı tamir etmeyi başardım. ? Çin romu yükledim MIUI 10. Şunu fark ettim ki Çin romu ile global rom arasında fark var. Önceden Antutu'dan 90.000 filan alıyordu şimdi 107.000 aldı. ?
  235. Barış Bayraktar

Ben de ediyorum 1579533328 Değişiklik gördüğüm şu olmuş: Always on Displayda biraz bug gibi bir şey vardı o düzeltilmiş ve yine Always on Displaydaki animasyonlar daha yumuşak geçişli olmuş.
  236. Barış Bayraktar

Geldi bana güncelleme şimdi. ? 1579522820 Google'ın kendi rehber ve arama uygulaması gelmedi. Hâlâ Xiaomi'nin kendi uygulamaları var. ?
  237. Barış Bayraktar

Cevaplar için teşekkür ederim.
  238. Barış Bayraktar

Sanırım küresel olarak geldiği üç hafta olacak ama daha buraya gelmedi. 1579431129 Son iki haftadır filan çok olmaya başladı. Hatta dün şarjı 55 iken bırakıp uyudum ve hiçbir sıkıntı yoktu. Sabah kalktığımda kapanmıştı. Açınca baktım ki Android sistemi birdenbire yüzde 53 şarj yemeye başlamış.
  239. Barış Bayraktar

11.0.2 Android 10 oluyor. Sizinki Android 9
  240. Barış Bayraktar

Meizu’ya Alternatif telefon ?

RN 8 Pro
  241. Barış Bayraktar

Benim Mi 9T'de arada bir şarjının hızlı bitmesi sorunu oluyordu (7-8 saatte), buraya da yazmıştım daha önce biliyorsunuz. Android sistemi %40 filan batarya kullanmaya başlıyordu birdenbire. Bu hafta bunu üç kere yapıp kapandı. Akşam da şarjı %23 iken bırakmıştım, sabah kapanmıştı. Yazılımsal...
  242. Barış Bayraktar

Oppo A5 2020 vs RN8 vs RN8 Pro

Bence Meizu Note 8 veya RN 6 Pro yeter. 8 Pro fazla.
  243. Barış Bayraktar

Direkt pahalı deseydin. Ben öyle diyorum. :tearsofjoy:
  244. Barış Bayraktar

RN 7 de yeterli olur. Hatta 6 Pro
  245. Barış Bayraktar

Mi 9T Kullanıcı Deneyimi

Mi A3 veya Redmi Note 8 daha iyi fiyat olarak. Meizu Note 9 da alınabilir.
  246. Barış Bayraktar

Xiaomi Redmi Note 8 Pro mu Mi 9T mi?

Mi 9T kullanıyorum yaklaşık iki haftadır. Şarjı 1 günden biraz fazla dayanıyor. 9T kamera ve video olarak genel anlamda biraz daha iyi ama çok fark yok 8 Pro ile.
  247. Barış Bayraktar

a40

Bence fiyatı fena değil ama Exynos 7904 internette okuduğuma göre SD 439, 450 ayarındaymış.
  248. Barış Bayraktar

a40

İşlemcisi alt seviye ama fiyatı orta seviyeye yakın. Yani fiyatına göre iyi değil.
  249. Barış Bayraktar

Off yine Android Sistemi yüzde 42 oldu. Bugün telefonu çok da kullanmadım. Normalde 18 filan oluyor Android Sistemi.
  250. Barış Bayraktar

Note 8 kamera da leke sorunu lütfen yardım

Garantisi varsa servise verin bence.
  251. Barış Bayraktar

Note 8 kamera da leke sorunu lütfen yardım

Kamerayı sildiniz mi? Belki kirlenmiştir.
  252. Barış Bayraktar

Mi a3 ile 9t kamerası

9T daha iyi. Ama o kadar çok fark yok gibi.
  253. Barış Bayraktar

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Daha önce de dediğim gibi sizin telefonunuz düşük bir model. Onun için normal. Apple hiç alt seviye bir telefon üretmiyor ki o hatayı versin.
  254. Barış Bayraktar

Honor

Duymamıştım hiç.
  255. Barış Bayraktar

Honor

Bunu Xiaomi de ekleyecekmiş yakında MIUI 11'e.
  256. Barış Bayraktar

honor play

Olabilir çünkü Kirin 970 ile SD 730 genel olarak benzer performansta. Processor Comparison - Head 2 Head RN 8 Pro da olabilir denildiği.
  257. Barış Bayraktar

honor play

HONOR Play 64 GB 4 GB RAM (Honor Türkiye Garantili) Fiyatı mesela bu fiyata alınır.
  258. Barış Bayraktar

honor play

Alınır da dendiği gibi fiyata bağlı. Eğer indirimde 2500 filansa alınabilir.
  259. Barış Bayraktar

6s plus,mi9 lite

https://shiftdelete.net/redmi-k30-teknik-ozellikleri-dogrulandi#galeri-1
  260. Barış Bayraktar

Honor

Mükemmel ?
  261. Barış Bayraktar

Honor

Ben de :tearsofjoy: Ama Flyme güncellemesi alıyor yine de. Güncelleme o kadar önemli değilse kişi için alınır ama. 1574368058 Ama güncelleme verirse de Xiaomi ile aynı fiyatlarda olur büyük ihtimalle. O zaman da hiç satmaz.:D O 1300 olur sana 2000 o zaman. Adam gider o fiyata RN 8 Po alır.
  262. Barış Bayraktar

Honor

Meizu X8 1300 olmuş. Mi 9 Lite'a göre eksileri kamera, yazılım desteği, AMOLED ekran. 1574367838 Çok iyi o fiyata. Aşırı iyi.
  263. Barış Bayraktar

Honor

Alınır 1574361273 Honor 10 Lite, RN 7 ile aynı ayarda.
  264. Barış Bayraktar

Alın
  265. Barış Bayraktar

iphone

2500 verilmez ama 1400 verilir ya Honor 10 Lite.
  266. Barış Bayraktar

iphone

Evet, o fiyat politikası kötü.
  267. Barış Bayraktar

iphone

710 kötü bir işlemci değil ki. SD 660 ile benzer performansta bir işlemci.
  268. Barış Bayraktar

hangi laptopu almalıyım?

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-l340-15iwl-intel-core-i5-8265u-16gb-1tb-256gb-ssd-mx230-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81lg00lptx-p-HBV00000NH1GR bu fena değil.
  269. Barış Bayraktar

Xr'ye f/p canavarı diyemeyiz ama güzel ve iyi bir telefon. S10e nispeten f/p gibi, Mi 9T Pro f/p ürünü. iPhone sonrası ilk Android cihazınız A30 olduğu için memnun kalmamanız normal bir şey. S10e veya Mi 9T Pro olsa durum farklı ama onlar üst seviye cihazlar.
  270. Barış Bayraktar

bluetooth bağlantısı ve ses kalitesi huawei y5 2019 mu samsung A10 mu

Dolby Atmos normal hoparlör ses kalitesini artıran bir teknoloji. Üçünü de önermem ama. 1574344066 Meizu Note 8 en iyisi o fiyatta.
  271. Barış Bayraktar

A30 orta-alt seviye bir telefon. Normal yani yaşadığınız şeyler.
  272. Barış Bayraktar

Normal ya. Çok kasmayın :D
  273. Barış Bayraktar

İthalatçı ise haklısınız. Sanırım ithalatçı çünkü internette de öyle.
  274. Barış Bayraktar

Yazmıyor :( Sorun bence gidip. Bu arada imkanınız varsa Pocophone o fiyata kaçmaz. Mi 9T'den kötü olan tek yönü kasasının plastik olması. Sıvı soğutması filan var ama ve SD 845 mükemmel bir şey. Kamera kalitesi de benzer. Bir de Poco'nun Mi 9'da bile olmayan çift hoparlörü var.
  275. Barış Bayraktar

9T burada görünmüyor ama Pocophone o fiyata çok iyi. 1574336523 Honor Play fiyatı da iyi ama.
  276. Barış Bayraktar

9T'ye henüz Android 10 gelmedi. Size gelen MIUI 11 yine ama Android 9 hala. 11.0.3.0 olan şu an sadece pro modele geldi. O Android 10
  277. Barış Bayraktar

İnternet sitesinde görünmüyor. Kasiyere sorun.
  278. Barış Bayraktar

Telefonu 2. El olarak satarken dikkat edilecekler

iPhone'umu bul. Android'deki cihazımı bul gibi.
  279. Barış Bayraktar

iphone

Fazla pahalı. Mi 9T Pro çok daha iyi. Veya S10e
  280. Barış Bayraktar

MIUI 11 Güncellemesi

Bir şey olmaz da gerek yok tekrar aynı şey.
  281. Barış Bayraktar

İphone 7 mi RN8 mi ?

Batarya ölmemişse gerek yok değiştirmeye.
  282. Barış Bayraktar

Redmi Note 8

Onu geç fason marka telefona sadece adını basıp satıyor. Gionee o marka da.
  283. Barış Bayraktar

Redmi Note 8

O marka başlı başına rezalet ki zaten (Casper). Servisi biraz iyi olsa ne yazar.
  284. Barış Bayraktar

Redmi Note 8

Mesela benim telefonum Mi 9T. İnternette 2800, mağazada 3000. Fiyat olarak muadili A70 ama özellik olarak A80 ile neredeyse aynı gibi ki o da internette 3900 iken mağazada 4100 şu an. Mi 9T ile A80 kasa kaliteleri filan da çok benzer bu arada. A70 özellik olarak da Meizu Note 9 ile benzer. Note...
  285. Barış Bayraktar

Redmi Note 8

Samsung daha iyi diye bir şey yok. Bilhassa 3000 lira ve altı modelleri muadili olan Çin markaları kadar kaliteli ve performanslı değil. Bunun sebebi Çin'de yapım maaliyetleri daha ucuz ve fiyat politikaları farklı. Özellikle Xiaomi, Meizu ve Realme gibi markalar. Samsung da rekabet edebilmek...
  286. Barış Bayraktar

Vestel venüs z40 göründü...

Acaba ne AMOLED'i? Xiaomi gibi Samsung kullanılacağını sanmıyorum. BOE de iyi marka. Xiaomi, Redmi Pro AMOLED'i BOE'den almıştı. Lenovo da onu kullanıyor Moto modelleri için. Ama tabii Samsung veya LG kadar iyi değil. BOE, Çin markası bu arada. Visinox da iyi. O da Çin markası. Mi Note 10 ve MIX...
  287. Barış Bayraktar

Z20 sanırım ilk çıktığında 2500 filandı. Şimdi 1100 lira bandında.
  288. Barış Bayraktar

Haydi pop-up diye en fazla ederi 1700 bence.
  289. Barış Bayraktar

MediaTek P70 diyor. SD 660 rakibi.
  290. Barış Bayraktar

Honor 9X rezilliği

Kirin 710 ortanın tam ortası bence SD 660 gibi ki zaten performans olarak yakınlar.
  291. Barış Bayraktar

@Görkem Say'a sormak lazım. Ben aldığım gibi direkt güncelleme geldi.
  292. Barış Bayraktar

Mi 9t kapandı açılmıyor

:tearsofjoy: Ben onun için okulda düşürür kırarım filan diye Mi 5 değil Redmi Pro almıştım. Xiaomi'nin arkası cam modelleri o zamanlarda çok dayanıksız oluyordu.
  293. Barış Bayraktar

Yapın yapın çok sıkıntı olmaz.
  294. Barış Bayraktar

alınabilecek ucuz fiyat performans telefonları

Üste yakın değil orta. Ortanın tam ortası hatta. Redmi Note 7 gibi. Mi 9T, RN 8 Pro, A80 gibi cihazlar orta-üst oluyor.
  295. Barış Bayraktar

Bence düzeltip verecekler düz modele. Çünkü prodan daha çok satıyor.