Arama sonuçlarınız

1. Sarpiyicill

Tasarım için Laptop

Merhaba Endüstriyel Tasarım 1. Sınıf öğrencisiyim. İyi bir bilgisayara ihtiyacım var. Adobe programlarını ve bazı 3d modelleme programlarını kullanacağım(rhino-fusion360 vs) Benim için performansın yanında hafif olması ve uzun batarya ömrünün uzun olması çok önemli. Onun dışında işlemci ram ve...
  2. Sarpiyicill

Tasarım için laptop Tavsiyesi

Merhabalar herkese. Endustriyel tasarım ogrencisiyim ve beni 5-6 yıl sorun cıkarmadan idare edecek performansı cok iyi tasarım uygulamalarinı bol bol kullanacagim icin kasmayacak ve cok kaba olmayan yani guzel bir tasarımı olan bir laptop arıyorum. maximum 8-10 bin civarı olursa iyi olur. Ayrıca...
  3. Sarpiyicill

Müziklerime nasıl albüm kapağı ekleyebilirim?

Müziklerime nasıl albüm kapağı eklicem telefonum note 5 fakat bulamadım ya da direk resimleriyle indirebiliceğim biryer var mı ? Lütfen yardımcı olun
  4. Sarpiyicill

Samsung pay

Bişey sorucam samsung pay şuanda türkiyede kullanılıyor mu ben bulamadim da :D
  5. Sarpiyicill

Note 5 mi 6s mi

Meraba yine ben :D note 5 almaya karar vermişken yeni iphone aklımı çeldi ama bataryasının 1715 mah olması tedirgin ediyo sizce hangisi
  6. Sarpiyicill

Sizce note 5 alsam piman olur muyum kullananlar memnun musunuz

Note 5 almayi düşünüyorum ne yapmaliyim
  7. Sarpiyicill

Telefon Alacağım Bütçe Sınırsız

yeni bi telefon alıcam para sınırlaması yok ama 2-3 yıl rahat kullanmak istiyorum bi sıkıntı çekmiyim özellikleri olarak . sizce ne almalıyım note 5 , z5 premium , 6s ,g4 ... bütün önerilere açığım . :lol::lol::lol::lol: