Arama sonuçlarınız

1. Sarpiyicill

Görsel İletişim Tasarımı bölümü için laptop önerisi

Acer Nitro 5 AN517-51-71HE Intel Core i7 9750H 16GB 1TB SSD GTX1660Ti Linux 17.3" FHD Taşınabilir Bilgisayar NH.Q5DEY.004 Acer Nitro 5 AN517-51-71HE Intel Core i7 9750H 16GB 1TB SSD Fiyatı Casper Excalibur G780.1075-BDL0X Intel Core i7 10750H 16GB 240GB SSD GTX1660Ti FreeDos 17.3" FHD...
  2. Sarpiyicill

Solidworks için quadro serisi şart mıdır ? Uygun laptop tavsiyesi...

Zorunda değilsiniz tabi ki kullanabilirsiniz. Uygun fiyata daha yüksek performans için bence monster modellerine bakın
  3. Sarpiyicill

Autocad ve photoshop bilgisayarı

8 yeterlidir ama tercihen16gb ram 512gb ssd Gtx1650 9. Nesil i5 ya da i7 işlemcili bie bilgisayar bakabilirsiniz
  4. Sarpiyicill

Mimarlık öğrencisine Dizüstü Tavsiyesi

Bence i7 16gb gtx1650 olan modeli alın derim
  5. Sarpiyicill

Tasarım için Laptop

haklısınız ama pil süreleri çok düşük benim için 1599566074 araştırdığım kadarıyla macbooklar bazı cad peogramlarını desteklemiyormuş Onun için bir endişem var
  6. Sarpiyicill

Tasarım için Laptop

Bu bilgisayar hakkındaki fikirleriniz nasıl? Tek ram slotu olması aklımı kurcalıyor yoksa 1.6kg olması çok iyi https://www.monsternotebook.com.tr/huma/monster-huma-h5-v2-1/
  7. Sarpiyicill

Tasarım için Laptop

Merhaba Endüstriyel Tasarım 1. Sınıf öğrencisiyim. İyi bir bilgisayara ihtiyacım var. Adobe programlarını ve bazı 3d modelleme programlarını kullanacağım(rhino-fusion360 vs) Benim için performansın yanında hafif olması ve uzun batarya ömrünün uzun olması çok önemli. Onun dışında işlemci ram ve...
  8. Sarpiyicill

Tasarım için laptop Tavsiyesi

Merhabalar herkese. Endustriyel tasarım ogrencisiyim ve beni 5-6 yıl sorun cıkarmadan idare edecek performansı cok iyi tasarım uygulamalarinı bol bol kullanacagim icin kasmayacak ve cok kaba olmayan yani guzel bir tasarımı olan bir laptop arıyorum. maximum 8-10 bin civarı olursa iyi olur. Ayrıca...
  9. Sarpiyicill

Müziklerime nasıl albüm kapağı ekleyebilirim?

Müziklerime nasıl albüm kapağı eklicem telefonum note 5 fakat bulamadım ya da direk resimleriyle indirebiliceğim biryer var mı ? Lütfen yardımcı olun
  10. Sarpiyicill

Samsung pay

Bişey sorucam samsung pay şuanda türkiyede kullanılıyor mu ben bulamadim da :D
  11. Sarpiyicill

Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Ben gold almayı istiyodum ama black sapphire aldım iyiki bunu almışım :D - - - Mesaj Güncellendi - - - Ya cidden samsung pay kullanılıyo muu :D
  12. Sarpiyicill

Galaxy Note 5 Güncelleme Aldı!

Yükluyorum şuan bakalım :D
  13. Sarpiyicill

Bisey sorucam samsung pay suan turkiyede kullanılıyo mu nasıl acıcaz bulamadım ben
  14. Sarpiyicill

Bişey sorucam ben müzik paylaşmayı bulamadim yardımcı olabilirmisinizz
  15. Sarpiyicill

Bende aranıza katıldıııııııım :D iki gündür kullanıyorum çok memnunum şimdilik
  16. Sarpiyicill

Beyler Hangisini Alayım Sizce .. Nokia 3310 - İphone 6S Plus - LG G4 - NOTE 5 mı ??

şimdi şu önemli 6s plus ı 16 gb alıcaksan sakın ancak 64 alıcaksan al bence note 5 bu arada ama iphone istiyosan 64 gb al hem 6s hem 6s plus için geçerli bu dediğim
  17. Sarpiyicill

1.300 tl Limit Telefon Önerisi Yazarmısınız ?

xperia c4
  18. Sarpiyicill

1000 tl'lik telefon önerirmisiniz ?

xperia c4 al bence 100 lira falan ekleyip yada zorlarsan bulursun
  19. Sarpiyicill

Apple iPhone 6 16 gb mı Sony Xperia Z5 Compact 32 gb mı?

kesinlikle z5 compact ileri dönemlerdeki oyunların boyutu artıcak 4k da video çekersen arada z5 compact harika bi telefon
  20. Sarpiyicill

1500-2000 Arası Tavsiye

bence note 4 almalısın samsung eskidi gibi değil çok iyi bi telefon ben uzun süre sony kullandım gerçekten arada çok sinir edicek şeyler oluyodu ve sıkııyodum ekran parlaklığıda deli etti ben sony e aşktım ama sıktı artık
  21. Sarpiyicill

1.200TL Bütçeye Telefon Önerisi

bence kesinlikle c4 al sakın a5 i de düşünme ikisini kıyaslama bile bence sony iyidir :D
  22. Sarpiyicill

Samsung Galaxy S6 Edge Almayı Düşünürken Note 5 Kafamı Karıştırdı

şu iostan androide ve androidten iosa geçince yapamazsını anlamıyorum ablam iostan androide geçti çok memnun bende tam tersini yaptım ve gayet rahat kullandım ama android daha iyi bence bu arada hayırlı olsun memnun musun
  23. Sarpiyicill

Galaxy S4 Mini mi iPhone 5 mi? Hangisi daha iyi?

yalnız 2013 ün gönderisi bu
  24. Sarpiyicill

Note 5 mi 6s mi

rami söylemediler sanırım ama şu sitede 1 gb diyor iPhone 6s Plus mı Galaxy Note 5 mi? ayrıca bataryaya da değinilmedi ancak appleın sitesindeki tanıtım videosunun 2. dakikanın 50 saniyesinde görebilirsiniz 1715 mAh yazıyo ben şaşırdım açıkçası
  25. Sarpiyicill

Söyle Rahatla

bu arada 1 gb imiş ram ayrıcaa batarya söylenmedi ama tanıtım videosunda 2.50 saniyede bataryada 1715 mah yazıyo şaşırdım
  26. Sarpiyicill

Söyle Rahatla

32 gb yok rami söylemediler o yüzden bilmiyorum bilmiyorum
  27. Sarpiyicill

Note 5 mi 6s mi

Meraba yine ben :D note 5 almaya karar vermişken yeni iphone aklımı çeldi ama bataryasının 1715 mah olması tedirgin ediyo sizce hangisi
  28. Sarpiyicill

3 telefon arasinda kaldim

bana kalırsa alpha al ama içine sinmiyosa zenfone 2 z1 ömrünü doldurmak üzere
  29. Sarpiyicill

heralde telefon yazıcaktınız :D teşekkürler
  30. Sarpiyicill

Bişey sorucam almayi düşünüyorumda memnun musunuz note 5 ten
  31. Sarpiyicill

1500-2000 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar [2015]

düşünme bile note 4 al bence ama onu çok istemiyosan z3 de çok iyi
  32. Sarpiyicill

3 telefonda kararsız kaldım?

bence mate 7 çünkü z2 şimdilik fena değil ama yakında ömrünü doldurur ve g flex 2 bana çok saçma geliyo
  33. Sarpiyicill

İlk defa akıllı telfon alıcam acil yardım.

bende z1 i ve z2 yi kullandım ve ısınıyodu tabi z1 daha çok ama z2 de ısınmıyo değil ama z2 yakında ömrünü doldurabilir yeni telefonlar çıkıyo sürekli bence z3 compact hala
  34. Sarpiyicill

Sizce note 5 alsam piman olur muyum kullananlar memnun musunuz

Note 5 almayi düşünüyorum ne yapmaliyim
  35. Sarpiyicill

Acil Lenovo p70 Bulabilir misiniz???

LENOVO P70 AKILLI TELEFON LACİVERT - Vatan Bilgisayar
  36. Sarpiyicill

Kafa Kurcalayan Telefon Seçememe Sorunu

B<ende seninle aynı durumdayım çok karasızım aynı böyle bi konu açtım onuda okuyabilirsin yeni telefon alıcam bütçe sınırsız diye neyse note 5 düşünüyodum ama dayanıklılık testlerinde hemen kırıldığını gördüm . uzun bi süre sony kullandığım içinde yeniden istiyomuyum bilmiyorum ayrıca ios da...
  37. Sarpiyicill

Sony Xperia Z5 Ultra Geliyor!

bence 4. bi telefon fazla olur 3 bile fazlayken 1 telefon yapıp harika yapsa mesela z5 diye z5 premiumu çıkarsa sadece daha iyi para kazanır bence
  38. Sarpiyicill

Telefon Alacağım Bütçe Sınırsız

sony i suçlamıyorum sadece düşse hemen kırılcakmış gibi geliyo
  39. Sarpiyicill

Galaxy Note 5 Gökyüzünden Düşme Testi!

bende almayı düşünüyodum ama bikaç video izledikten sonra çelişkideyim
  40. Sarpiyicill

İlk defa akıllı telfon alıcam acil yardım.

bence g3 alıcaksan ısınma sorununu dert etme çünkü z2 de en az onun kadar ısınıyor z3 compact ı bilmiyorum ama z3 de çok ısınıyo diye duydum kendimde sony kullanıyodum ve sony ısınıyo gerçekten ama ben sıkıntı etmiyodum bu arada g3 internette sıfır 1300 liraya bulabilirsin çoğu yerde var :D ama...
  41. Sarpiyicill

ya önceki telefonumda z1 di çıkar çıkmaz almıştım sony benim herşeyimdi gerçekten ama artık sağlamsa bile öyle gelmiyo 1,5 yıl falan kullandım sonra bi kere düşürdüm kırıldı sonra düzelttirdik işte orjinal olmasına remen yine kırıldı sonra bidaha o yüzden sony istiyomuyum emin değilim 4k da çok...
  42. Sarpiyicill

çok teşekkürler - - - Mesaj Güncellendi - - -
  43. Sarpiyicill

yeni bi telefon alıcam para sınırlaması yok ama 2-3 yıl rahat kullanmak istiyorum bi sıkıntı çekmiyim özellikleri olarak . sizce ne almalıyım note 5 , z5 premium , 6s ,g4 ... bütün önerilere açığım . :lol::lol::lol::lol: