Arama sonuçlarınız

1. Sezertiryak

Iphone SE 2020 Kamera Açtığımda Ses

İOS 14’ten sonra birçok SE2 kullanıcısı gibi bende de yapmaya başladı. Muhtemelen gelecek güncellemelerde düzelir, bekleyip görücez.
  2. Sezertiryak

iPhone SE2 - Kamerayı açınca ses geliyor.

1603656548 Evet,normalde gelmiyordu son güncellemelerden beri arada bir uğruyor,anlamadım gitti.
  3. Sezertiryak

iPhone SE2 - Kamerayı açınca ses geliyor.

Merhaba arkadaşlar,yaklaşık 4 ay önce iPhone SE2 cihazını aldım memnuniyetle kullanıyordum ancak son zamanlarda kamerayı açtığımda aşağıdaki sesi yapmaya başladı,bir keresinde kapatıp açtım düzeldi ancak şu an tekrar yapıyor gerçekten çok can sıkıyor bu problem yazılımsal mı yoksa servise...
  4. Sezertiryak

Canon MP250 / E05 HATASI

Merhabalar herkese,evimde aşağıda görmüş olduğunuz yazıcı bulunmakta uzun süredir kullanmıyordum bugün kullanmak için taktığımda E05 hatası vermekte olduğunu gördüm ve çalıştıramadım.Daha önce bu cihazda böyle sorun yaşayıp çözebilen arkadaşlar yorum yapabilirse sevinirim.
  5. Sezertiryak

İphone 7 Plus vs SE 2020

Teşekkürler.
  6. Sezertiryak

İphone 7 Plus vs SE 2020

Teşekkür ederim daha güzelleri sizlerin olsun.
  7. Sezertiryak

İphone 7 Plus vs SE 2020

Tekrar selamlar arkadaşlar önerileriniz dahilinde SE2020 cihazını aldım gerçekten memnunum,boyut olarak önyargılı arkadaşlar varsa önyargılarını silsin abartıldığı kadar değil alışabiliyorsunuz kaldı ki ben 5.5 inç'ten geçtim gayet rahat bir şekilde alıştım.Performans olarak çok çok iyi kamerayı...
  8. Sezertiryak

Arçelik ve Beko İPhone cihaz satışı.

Daha önce buralardan telefon alan var mı,fiyat olarak piyasadan biraz daha aşağıda ancak şikayetvar sitesine baktığımda çoğu alıcı isyanlarda deneyimleyen arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilirse sevinirim.
  9. Sezertiryak

İphone 7 Plus vs SE 2020

Hepinize teşekkürler arkadaşlar az çok kafamda bi kaç fikir oluştu.?
  10. Sezertiryak

İphone 7 Plus vs SE 2020

Dostlar selamlar,mecburiyetten dolayı telefon almak zorundayım şu an kafamda belirlediğim fiyattan dolayı bu iki cihaz bulunmakta.Telefonda kamera takıntım hariç başka hiçbir takıntım yok.Ancak 7 plus'ı büyüklüğünden dolayı bir tık daha göz önünde bulunduruyorum.Sizce kararımı hangisinden yana...
  11. Sezertiryak

Bilgisayarıma Güç Geliyor Reset Atıyor

Eskiden çalışıyorkende böyle yapıyordu yarım saat sonra açıyordu geldiğimde pc kapattim ekran kartini taktim yenisi kasayi açtım herşey çalıştı fakat sürekli reset reset anlamadım sabahdandir boyle simdi actim fani falan bi guzel temizledim fakat yine duzelmedi Bakalım bi arkadasdan güç...
  12. Sezertiryak

Bilgisayarıma Güç Geliyor Reset Atıyor

Video link; https://youtu.be/YjWpFbvyAlQ Arkadaşlar yukardaki video bana ait. Kasa sürekli reset atiyor açılmıyor. Ara sira oluyordu aciyordum. Yeni ekran kartı aldım r7 240 takmak için kasayi kapattim taktim fakat yine aynı sorunla karşılaştım. Her şey çalışıyor ledler falan yaniyor ama...