Arama sonuçlarınız

1. T

s7 edge alınırmı

gelişme var demek bunu daha da ilerletirsen tamamdır
  2. T

s7 edge alınırmı

cahil olduğunı kabul ederek cahillikten kurtulmaya ilk adımını atabilirsin.f/p için sadece ucuz olmalı sana göre pahalı bişey de f/p olarak iyi olabilir
  3. T

Monitör Tavsiyesi

LG 27" 27MP59G IPS Full HD HDMI GAMING MONITOR VIEWSONIC 27" VX2757-mhd AMD FreeSync™ 75Hz 1MS GAMING MONİTÖR AOC 27" G2778VQ 75Hz FreeSync 1ms Full HD Gaming Monitör Monitörü neredeyse sadece oyunda kullanıyorum.Bu üçü arasında kalmıştım ve dün lg olanını aldım ancak 1msmi 5msmi tam olarak...
  4. T

Zenfone 2 batarya sıkıntılı mı ?

Bataryaları sıkıntılıdır derken özel olarak benimkinde sıkıntı yok demi ona göre garantisine yollayayım ?
  5. T

Kardeş akıllı tasarruf modunda ve ışığı en düşükte %16 yine de çok değil mi yüksek ayarda olsa şarj toptan bitecek resmen
  6. T

Telefonu alalı 2-3 gün oldu yeni aldım.ama dikkatimi çeken şey şarjı eski telefonum s4miniden çok daha kötü.gece 01.00de yattığımda %55di sabah 9.50de kalktığımda %39daydı.bunlar normal değerler mi yoksa bi sorun mu var ?
  7. T

Kliksa.com'da 1.279 TL.'ye LG G3 Telefon Alınır mı?

kliksadaki g3 benim de dikkatimi çekiyor ancak bir yerde "2000 TL lik G3 32 GB'ı bizdeuygun.com dan 1400 liraya aldım 600 liralık karım var hiç bir sorun yok hatta arkadaşım teknosadan aldı ondaki güncelleme daha eski ve radyo falan yok benimki koreden geldiği için kore güncellemelerini alıyor...
  8. T

Hangisi daha iyi olur kararsız kaldım ?

güncel - - - Mesaj Güncellendi - - - g3teki ısınma sorunu gerçekten iyileştimi ? "hocam g3 ısınma konusunda bayağı düzeldi. lolipop romu geldikten sonra çok sık ara güncellemeler aldı ve neredeyse bütün hatalardan arınmış çok güzel bir arayüze kavuştu. lolipop rom 20a ile çıkmıştı şuan ben 20p...
  9. T

bi sitede paralel ithalat konusunda "2000 TL lik G3 32 GB'ı bizdeuygun.com dan 1400 liraya aldım 600 liralık karım var hiç bir sorun yok hatta arkadaşım teknosadan aldı ondaki güncelleme daha eski ve radyo falan yok benimki koreden geldiği için kore güncellemelerini alıyor. " ifadesini gördüm.bu...
  10. T

z2 nasıldır ? ayrıca bu 64 32bit olayı önemli mi ?
  11. T

32bit 64bit arasında büyük fark varmıdır ? zenfone 2 64 g3 32 + e8deki de 32mi ?
  12. T

zaten g3te ısınma ve şarj sıkıntısı olduğundan korkuyorum.şunu sorayım 1 saat oyun 1 saat internet gezintisi ile tahmini %100den kaça kadar iner ? + zenfone 2nin şarj ve ısı durumu nedir ?
  13. T

ona baktım ikisi de s801 ve adreno 330 ve ram 2 gb olmasına rağmen g3ten daha pahalı ondansa g3 daha iyi geliyor
  14. T

bütçe 1400e kadar.biraz inceledim lg g3 , zenfone 2 , htc one e8 arasında kaldım.lg g3 çok ısınıyormuş bu performansına etkisi çok olur mu ? bir videoda san andreas oynarken 15-20dk sonra aşırı kasmalara başlamıştı.zenfone 2 uzun ömürlü olur ? htc one e8 m8in sadece plastik kasa hali zaten...