Arama sonuçlarınız

1. hkndmrlp42

Galatasaray'da olağanüstü toplantı kararı!

Yönetimin ikiye bölünmesi kadar saçma bir durum yok. Yönetim denilen olgu ortak noktada buluşup takımın menfaatleri için en doğru kararı vermekle yükümlüdür ancak bizde durum tamamen kişisel ego ve çıkarlar uğruna takımları, şirketleri hiç etmektir. Bence kesinlikle Tudor gönderilmelidir...
  2. hkndmrlp42

Ortamda Hava Atabileceğiniz Telefonlar

Amaç hava atmaksa direk parayı koyun masanın üstüne :) ama doğru öyle yapınca görgüsüz oluyordu, telefon farklı tabi.
  3. hkndmrlp42

Mavi Işık Gözlere Zararlı Mıdır?

Güzel yaklaşım işveren olsam kapardım seni :)
  4. hkndmrlp42

Link verebilir misiniz ? :)
  5. hkndmrlp42

Öncelikle kusura bakmayın biraz sert olmuş fakat tamamen iyi niyetle yazılmış bir serzenişti. Çünkü dediğim gibi mavi ışık duyduğumuz ama içeriğini bir çoğumuzun bilmediği bir konu. Link paylaşman güzel ancak kısa da olsa bir tanım yazmalıydın ondan sonra link ile zenginleştirirdin konuyu...
  6. hkndmrlp42

AKK Düzenlemesinden Sonraki İnternet Hızları [Mayıs 2017]

Altyapıdan yana sıkıntı olacağını bende düşünmüyorum ama İSS'ler hakkıyla bu işi uygulayacak mı ondan şüpheliyim. O nedenle 1-2 ay bekleyip görmek lazım ya da imkanı olan direk türknete geçsin beklemesin.
  7. hkndmrlp42

Paket değişikliği yapmayı düşünenler 1-2 ay beklesin. Bu altyapı ve teknik konulardan pek anlamam ama forumlarda konuşulan konulardan edindiğim bilgilere göre akn olayının kalkması aşırı yoğun download ve trafikten dolayı anlık çökmelere, internet bağlantı kalitesinde düşmelere neden olacak...
  8. hkndmrlp42

Düşünmek için bu konu hakkında fikir sahibi olmak gerekiyor. Özellikle bilgisayar için monitör alırken karşımıza çıkan bir detay ama kolay kolay içeriğini araştırmıyoruz. Belki firmaların kurnazlığıdır belki de ciddi zararları vardır. Kısaca konunun rağbet görmesi için konu içeriğinde mavi...
  9. hkndmrlp42

Kendini heba ettin örnek vericem diye :) ayrıca eklemeliyim gece saat 02:00 sabah 08:00 arası internet kullanımı AKN kotasını etkilemeyecek.
  10. hkndmrlp42

Benim Eşimin Kaynanası, Senin Kaynanın Annesi ise Ben Senin Neyinim?

Aynen hocam bende o şekilde yukarıda anlattım. Eşimizin dayısı, halası, teyzesi veya amcası bizim birşeyimiz olmaz.
  11. hkndmrlp42

Saygı duyarım. Ben sizin verdiğiniz cevabı çözmeye çalışıyorum hala.
  12. hkndmrlp42

Siz soruyu anladığınıza emin misiniz ? Çünkü sizin cevabınızı okurken soruyu unuttum cevabı çözmeye çalışırken buldum kendimi.
  13. hkndmrlp42

Arkadaşlar bu soruya harcadığınız çabayı gidin kendi hayatınızdaki problemleri çözmek için harcayın. Niye diye sorarsanız @Lazzz arkadaşımız işin içinden çıkamayınca buraya sormuş soruyu çıkmış işin içinden. Kendisi ortalıkta yok cevap nedir ne değildir söyleyen yok. Dün gece bayan bi arkadaş...
  14. hkndmrlp42

Formula1'i Takip Edebileceğim En Ucuz Yöntem

Manuel ayarı ben bulamadım. Belki genel ayarlar kısmında böyle bir seçenek olabilir hiç bakmadım :) araştırıp daha iyisini bulursan haber ver ben deneme amaçlı aylık yaptırmıştım onuda ilk deneme ücretsiz ondan yararlandım :) taahhütüm yok yani iyisi varsa bende geçerim.
  15. hkndmrlp42

Benim gördüğüm en iyi kalite buydu. Net hızı 3mbps olduğundan otomatik olarak 720p de kalıyor olabilir mi diye aklıma gelmiyor değil. Ay başında tekrar bakarım kalite 1080p ye çıkıcak mı diye.
  16. hkndmrlp42

--- Gönderi Güncellendi --- @Lazzz Çin'de herşey belli olur. Benim en sevdiğim dönemler Mclaren Mercedes, Ferrari, BMW Wıllıams çekişmesinin olduğu zamanlardı. Aradan Renault, Honda gibi takımlar çıkardı zaman zaman.
  17. hkndmrlp42

Mercedes hız saklıyor bence. Çinde herşey belli olur.
  18. hkndmrlp42

Onu eve geçince çözücem konya yolundayım konya :)
  19. hkndmrlp42

Ben süperonline üyesi değilim benimde paketten düşmüyor. 10gb kota veriyor onunla yetiniceksin mobilde. 10gb bittiğinde mevcut paketinden yemeye başlıyor.
  20. hkndmrlp42

Bandicam nedir ne işe yarar bilemedim şimdi ama eve gidince kardeşim halleder yayın işlerinden iyi anlar o :)
  21. hkndmrlp42

Araştır bakalım. Video falan çekip youtuba atsam işine yararmı kaliteyi anlayabilirsen atarım yani eve gidince :)
  22. hkndmrlp42

Evde ttnet hipernet mevcut.
  23. hkndmrlp42

720 malesef tek sorun o bence. Yakından izlersen sıkıntı ama uzaktan izlersen tat veriyor :) bana yetiyor ama görüntü net olsun istersen 1 aylık dene bence. Paketi denemeye karar verirsen yarışdan 1 gün önce satın al 1 ay kullanırsın en kötü 2 yarış izlersin :)
  24. hkndmrlp42

Aldanma yok gözükmesine kanal mevcut. Full cep paketi aldım ben. Aylık paket yaparsan taahhüt yok, fiyatı 14,90. Yıllık pakette taahhüt var aylık fatura 10tl. Benimde yarış günü kotayı aştığımdan hız 3mbps idi. Sorunsuz izledim bilgisayarda. Edit: Nasıl başlarsa öyle gider bence. Önümüzde...
  25. hkndmrlp42

Ayrıca tv uygulamasını diğer hatlardan da kullanabiliyorsun. Webden de izlenebiliyor.
  26. hkndmrlp42

Türkcell tv yıllık abonelik var aylık 10tl ben oradan izliyorum. Sırf f1 için aldım ama ilk yarış tat vermedi.
  27. hkndmrlp42

Galaxy J7 Prime Ekran Sorunu

Elektronik cihaz sonuçta kime denk geleceği belli olmuyor. Yaşadığım için bilirim sinir bozucu, gıcık bir sorun. Umarım servis çözer problemini. Geçmiş olsun.
  28. hkndmrlp42

Galaxy J7 Prime Ekran Sorunu

Yazılımsal bir sıkıntı olabilir ki lg g5'te benim yaşadığım probleme benziyor. Ekran parlaklığı kendi kendine düşüp çıkıyordu. Lg güncelleme ile problemi çözmüş, ben sinir olup satmıştım telefonu :) Eğer yazılımsal değilse donanımsal problem vardır ki her türlü servise gitmesi şart telefonun...
  29. hkndmrlp42

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

S7 yeni güncelleme mevcut.
  30. hkndmrlp42

Garantili Telefonunuzun Arızası Giderilemiyorsa Ne Yaparsınız?

Htc 10 kullandım ama bende önermiyorum :) htc'nin a9 modelleri güzel ve kibar telefonlar. Samsung arka tarafta cam kullandığından beri el izi yapıyor malesef. Note 5 ve şimdi s7 kullanıyorum kılıfsız kullanılmıyor, görsellik ölüyor. Edge modelinden sonra sizi kolay kolay tatmin edecek telefonda...
  31. hkndmrlp42

Garantili Telefonunuzun Arızası Giderilemiyorsa Ne Yaparsınız?

Telefonunuzdan memnunsanız yenisi ile değişim talep etmeniz daha mantıklı duruyor bana göre. İllaki iade edeyim yeni model alayım derseniz de htc önerebilirim. Diğer marka ve modellere göre farklı bir deneyim olur ama samsung kullanıcısı olarak touchwiz arayüzünü çok ararsınız. Piyasada...
  32. hkndmrlp42

[SATILIK] Logitect Driving Force GT Direksiyon

@Lazzz Konya tarafında da ben varım bu bölgede elden teslim ihtiyacı olursa karşılayabilirim sıkıntı olmaz. Aslında bende direksiyon almayı düşünüyordum nisan ortasında bütçeyi ayarlayınca sen erken açtın bu konuyu :) alacak arkadaşa hayırlısı olsun.
  33. hkndmrlp42

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Selam arkadaşlar. Bir zamanlar sıkı note 5 kullanıcısı olarak ve şimdi s7 modeli ile aranıza katılmış bulunmaktayım. Gold platinium rengini almak zorunda kaldım. Konya'da baktığım büyük bir bölgede başka renk seçeneği yoktu. Telefona 2 güncelleme geldi. İlki küçük, diğeri nougat güncellemesi...
  34. hkndmrlp42

Ücretsiz TORENT ULTRA Davetiyesi (5 Adet)

@Lazzz ben katıldığımı hiç hatırlamıyorum :) ama madem ısrar ediyosun bende alayım o zaman. Şaka bir yana benim için gerekli bir şey değil ihtiyacı olana veya kendine kullanabilirsin. Teşekkürler düşünmen yeter.
  35. hkndmrlp42

Ücretsiz TORENT ULTRA Davetiyesi (5 Adet)

Torrent olayına çok yabancıyım ama klasik olarak "bende isterim dursun bir köşede illaki lazım olur" demeyeceğim tabiki :) Çekilişe katılanlara bol şans.
  36. hkndmrlp42

Çözücez az kaldı.
  37. hkndmrlp42

Bu sorudan daha karışık oldu :)
  38. hkndmrlp42

Sorunun cevabını bulan var mı ? @Lazzz
  39. hkndmrlp42

HDD Stabil Çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar. Bir kaç gündür garip ve nedenini bulamadığım bir problemle karşı karşıyayım. Psikolojimi bozma seviyesinde artık. PSU'dan gelen ve HDD bağlantısı yaptığım kabloda hem HDD hem SSD bağlantısı için 2 adet giriş var. Bunlardan ilkini SSD'ye, ikincisini HDD'ye taktığım zaman HDD...
  40. hkndmrlp42

@Lazzz keyiflimi böyle [emoji3][emoji3]
  41. hkndmrlp42

Soruda senin kaynanın annesi yazan kısmı ''kaynının annesi" ise kaynım olur. Yok '' kaynananın annesi" ise işler değişir. Orayı bir açıklayalım önce.
  42. hkndmrlp42

Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Note 3 kablosu sağlam bilginiz olsun.
  43. hkndmrlp42

Merhaba. Herhangi bir usb kablo alabilirsiniz aynı sorun bende de var. İçiniz rahat etmezse hb gibi sitelerden samsung kablo sipariş edebilirsiniz.
  44. hkndmrlp42

Arkadaşlar modemden ve modemin wan portunun ne işe yaradığından, bu port ile bilgisayara internet bağlantısı çekilip çekilmeyeceğinden bilgisi olan var mı? @Lazzz senden umutluyum :)
  45. hkndmrlp42

Note 5 sattığımdan beri htc 10, lg g5, 6s kullandım ama en son a3 2016 aldım bu bile diğerlerine göre daha memnun etti beni. Samsung kullanmaya alışmışım ve a2016 modelleri gerçekten iyi. Düşünün note 5 ne kadar iyi ve özel bir telefon.
  46. hkndmrlp42

Yurttan Kar Manzaraları

2 hafta önce oradaydım konyaya taşındım memleketime :)
  47. hkndmrlp42

Yurttan Kar Manzaraları

Konya Yazır
  48. hkndmrlp42

Yurttan Kar Manzaraları

Resimleri sen çektiysen ne ile çektin ? Güzel görmüşsün.
  49. hkndmrlp42

Sende haklısın [emoji3]
  50. hkndmrlp42

Yurttan Kar Manzaraları

Benim resimler geçen hafta içinin yağan karı birazdan yeni dalga geliyor yerlerdeki kar kalkmadı daha :)
  51. hkndmrlp42

Biliyorum sattığın zamanlar buralardaydım :) Olur o kadar büyük sıkıntı çıkarmasın :)
  52. hkndmrlp42

Günaydın note 5 ailesi. @Lazzz @cengover05 ve nickini hatırlayamadığım arkadaşlar. Hala note 5 kullanmaya devam mı ? Uzun kullanım sonucu memnuniyet devam ediyor mu ?
  53. hkndmrlp42

Yurttan Kar Manzaraları

Konya Yazır tarafı
  54. hkndmrlp42

Samsung galaxy A7 mi Sony XA Ultra mı

A3 2016 kullanıyorum. Bundan önce sırasıyla M9, note 5, 6s, g5, htc 10 kullandım ve a3 modeline geçtim. Kısaca amiral modellerden farklı olarak bildirim ışığı yok, kamerada oıs yok ama iyi iş çıkartıyor, 16gb olması sıkıntılı ancak küçük ve tasarım olarak mükemmel, normal kullanımda 9 saat...
  55. hkndmrlp42

2700 tl bandında telefon önerisi

Androidin iosu tabiri kalmadı artık. Varkende sony değil htc için söylenirdi. Samsung özellikle note serisinde olmak üzere note 4 ve s6 itibariyle yazılım ve stabilite olayını çözdü. Htc sense arayüzü touchwize göre bir tık önde olmasına rağmen kullanım kolaylığı sağlamıyor. İos stabilitesine...
  56. hkndmrlp42

2700 tl bandında telefon önerisi

Htc 10 kullanmış biri olarak kamerası üzmez kesinlikle ancak HTC kullanıcısı olmak kolay değil. Telefonu mutlaka eline alıp uzun uzun incele. S3 kullanıcısı olmandan dolayı s7 edge senin işini görür. 6s stabilitesi artık samsung telefonlarında da var. 6s, g5, note 5, m9 ve 10 kullandım note 5 ve...
  57. hkndmrlp42

Selam millet uzun zaman oldu foruma girmeyeli. Yeni a3 2016 aldım ara sıra google play mağazaya girince yazılar ingilizce gözüküyor bu sorun tek bende mi var acaba ?
  58. hkndmrlp42

Samsung Galaxy Note 7 Kullananlar Kulübü

Gerçekten siyah olan çok şık duruyor. Note 5 kullanmış biri olarak eminim ki harika performans sunmaktadır. Fiyat olarak tabiki note 5 serisine göre 900 TL artış fazla olmuş olsada hakediyor. Resimler için teşekkürler. Uzun ömürlü olsun inşallah.
  59. hkndmrlp42

Bir kaç resim alabilir miyiz mümkünse ?
  60. hkndmrlp42

Tekrardan hayırlı olsun.
  61. hkndmrlp42

Hayırlı olsun. İlk izlenimlerini aktarmanı isteriz tabiki.
  62. hkndmrlp42

A3 2016 Kullanıcı Yorumları

Dibe vurduk birazcık malum düşüş hızlı oluyor. [emoji2] Neyse konu dağılmasın. A 2016 serisi fiyatı dışında kullanıcıyı üzmez. Bizzat test edildi.
  63. hkndmrlp42

Yok artık kullanmıyorum. Bilgisayar topladım borca girdim üstüne işten ayrılınca malum ilk o gitti elden [emoji1] Şu an M9 kullanıyorum sanırım buda gidici. Bir süredir sesim çıkmıyor zaten forumda.
  64. hkndmrlp42

Sorun olmaz. Android 6.0 güncellemesinden sonra daha iyi oldu. Oyun oynamıyorsanız alınacak en iyi modellerden biri. Tasarım olarak harika. Fiyatı 1000 TL seviyesinde olsa daha iyi olurdu tabi.
  65. hkndmrlp42

İostan geçiş yapman sıkıntı yaratmaz aksine kolaylık sağlar. Sadece uygulamalarda sağa sola ekran kaydırma ile ileri geri işlevini 1-2 gün ararsın. Yıllardır android kullanıp 1 hafta 6s kullanınca beğendiğim ve androidde olsun istediğim tek işlevdi o.
  66. hkndmrlp42

Belki en çok satan note serisi bile olabilir edge ekran yüzünden ama bu trend geçici birgün sonu olacak.
  67. hkndmrlp42

Edge ekran s7 kadar eğimli değil ama note serisine edge ekranı ya bulaştırmayacaktı ya da ikinci seçenek olarak sunacaktı samsung. Yanlış yaptı. Note 5 kadar satılmayacak.
  68. hkndmrlp42

Note 7 tutarsa edge ekranından, tutmazsa fiyat politikasından [ne kadara çıkacak hiç bilgim yok söylenenlere göre (3300-3600 arası söyleniyor) konuşuyorum] tutmaz. Note 5 yenilikçi tasarım ve donanımıyla ciddi bir kitle oluşturdu. Samsung'un sorunsuza yakın çıkış yapan ilk telefonuydu. Alan...
  69. hkndmrlp42

HTC 10 Kullananlar Kulübü

Kılıfta spigenden şaşma. Ekran koruyucu için şeffaf ya da şeffaf mat tavsiye ederim. Kırılmaza para vermeyin derim. Kesin alacaksanız spigen alın.
  70. hkndmrlp42

Note 7'nin 5'ten farkları 64gb depolama, ön ve arka kamera iyileştirmeleri, iris ve güncel işlemci ile arayüz. Batarya kağıt üzerinde 500mah fazla ancak ne kadar artısı olur beklemek lazım. Bir de iki tarafı kavisli ekranı bence en büyük fark. Çünkü telefonun teknik detaylarıyla ilgilenmeden...
  71. hkndmrlp42

Note 7'nin 5'ten farkları 64gb depolama, ön ve arka kamera iyileştirmeleri, iris ve güncel işlemci ile arayüz. Batarya kağıt üzerinde 500mah fazla ancak ne kadar artısı olur beklemek lazım. Bir de iki tarafı kavisli ekranı bence en büyük fark. Çünkü telefonun teknik detaylarıyla ilgilenmeden...
  72. hkndmrlp42

Yoğun kullanımda en az 6 saat ekran süresi var. Süreler çok iyi. A 2016 serisi çok iyi batarya konusunda. Şahsen a3 yazılım olarakta bana yetiyor. Samsung aştı kendini 2016 yılında. Açıklanan dönem gelirlerinden de anlaşılıyor zaten.
  73. hkndmrlp42

Gözün aydın. Samsung güncellemeleri yayınlamadan önce uzun uzun testlere tabi tutuyor. Ayrıca her modele aynı güncellemeyi göndermiyor. Her model için kendi sorunlarını çözümleyecek güncellemeler yayınlanıyor. Bu yüzden sistem güncellemeleri en geç samsung tarafından yayınlanıyor. Note 5 varken...
  74. hkndmrlp42

Teşekkürler ilgilenen arkadaşlara. Kısa süreli küçük çaplı bir kriz yaşadık burada[emoji3]
  75. hkndmrlp42

Alakası yok engel bölümüyle. Sorunu çözdüm. Bu tarz bir sorun yaşayan olursa aşağıdaki işlemleri uygulasın. Ayarlar>uygulamalar>uygulama yöneticisi>sağ üstte daha fazla kısmından sistem uygulamalarını göster>mesaj servisi> bu kısıma giriş yapınca Premium SMS gönder var. Oradan daima izin ver...
  76. hkndmrlp42

Yok denedim olmuyor.
  77. hkndmrlp42

Arkadaşlar İŞ Bankası kısa mesaj numarası 4402'ye mesaj gönderirken ''ücrete tabi olabilir'' uyarısı çıktı ve yanlışlıkla asla gönderme seçeneğine tıkladım. Aciliyetli olarak bu sorunu çözmem gerekiyor. Bu konuda yardımcı olabilecek varsa olsun lütfen.
  78. hkndmrlp42

Bazen oluyor böyle. O kadar dikkat ve özene rağmen. İşin ilginç yanı dış tehlikelere karşı her türlü önlemi alıp kalenin içerden yıkılması. Sağlık olsun tabi ama insan soğuyor haliyle. İade için servise gönderin not ile birlikte ve kesinlikle iade talep ettiğinizi belirtin. Umarım heyete gerek...
  79. hkndmrlp42

Ne yalan söyleyeyim değişim veya iade imkanı için ya tamir edilememe ya da heyet kararı şart. Servise gönderin tabiki ama benim gibi yanına not yazarak gönderin. Htc m9 kullanırken ekranın kasa ile buluştuğu 4 köşede kılçal çatlak meydana gelmişti. ( ekranda değil kasada ) servise gönderdim not...
  80. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Parlaklık seviyesi gayet iyi. O yetmiyor diyenlerin benimki gibi parlaklık ayarı bozulmuştur kendi kendine kısıyordur parlaklığı farkında değillerdir. Batarya günlük kullanımda akşamı görür veya görmez. Bu tamamen sizin kullanımınıza kalmış ama batarya yetersiz bence. Navigasyon kullanan biri...
  81. hkndmrlp42

Sorun neydi ?
  82. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

1800 G5 alacağına ki madem ithalatçı alacaksın aynı fiyata neredeyse sorunsuz hatasız note 5 tavsiye ederim. İki modeli de kullanmış biri olarak uzun vadede note 5 kullanıcısını üzmez. Örnek olarak note 4 diyebilirim 2 yıl oldu çıkalı hala canavar. Peki g4 aynı performansı verebilmiş mi ? G5...
  83. hkndmrlp42

Kısa zamanda telefon alacağım yardımcı olur musunuz ?

Geçmiş olsun umarım bulunur. Bende oto güncelleme kapalı en son 3 gün önce kontrol ettim yoktu. Dün gece tekrar kontrol ettiğimde gelmişti. 3 günlük arada gelmiş işte. Sitelerde haberini görmedim hiç.
  84. hkndmrlp42

Dün itibariyle a3 marshmallow aldı. İlk izlenimlere göre stabilite daha iyi hale gelmiş. Touchwiz 1.5gb ram ile akıcı. @Lazzz batarya süresi atıyordun bir ara ne oldu o iş [emoji2]
  85. hkndmrlp42

Her türlü sorun ve sıkıntıda çözüm sunuyorlar. O konuda içiniz rahat olsun. Çakma ürün diyerek bildiğin hakaret etmişsiniz siteye. Kaç milyon insan kullanıyor bu tür siteleri. Kendilerinden kaynaklı en ufak hata ve yanlışlık olduğunda gerekenden fazlasını yapıyorlar.
  86. hkndmrlp42

Satıcısı HB olduğu sürece hiç sıkıntı olmaz. Hatta @Lazzz hocamın bu konuda tecrübesi çok.
  87. hkndmrlp42

Forum kaliteyi yarı yarıya düşürüyor. Bir resim çekip foruma yüklerseniz farkına varırsınız.
  88. hkndmrlp42

A7 1.550 lira hocam ne yaptınız siz. HB Samsung garantili hemde.
  89. hkndmrlp42

Biliyorum konu çok dağılmasın diye detaya girmedim.
  90. hkndmrlp42

Gm 5 plus donanım ve özellik olarak kağıt üzerinde iyi olsada kullanımda beklentileri karşılamıyor. Note 5, g5, 6s ve htc 10 kullandıktan sonra a3 2016 kullanıyorum biraz da mecburiyetten. Beklentimin üstünde bir telefon çıktı. Akıcı, seri, kamerası iyi gerçekten. Örnek aşağıda. A5 tavsiye...
  91. hkndmrlp42

Kendi sitesi ve kendi sitesinde açıklanan yetkili satıcılarda.
  92. hkndmrlp42

A3 2016 Root

Pil süresi değil de görsellik açısından atmak istiyordum ama touchwizin bu hali iyi kalsın böyle. Hb konusunda da hiç bulaşma adı telefon diye geçiyorsa sakat iş [emoji2]
  93. hkndmrlp42

Resim önemli değil sen memnun kaldınmı telefondan ? Uzun zamandır didik didik ettin bu forumu memnun kalmazsan 3000tl koyar insana.
  94. hkndmrlp42

Ben aldım memnun kalmadım 2 gün sonra çıkarmıştım. Spigenin kılıflarını bekle.
  95. hkndmrlp42

Hepsiburada'dan Alınan Telefonun Knox Sayacı 1 Olark Geldi

Yollamaları ve kararı sana bırakmaları güzel tabi de insanın aklına ilgili birimlerin birbirinden haberi yok diye gelmiyor değil hani. Yollamadan telefonla arayıp cihazın iade olduğunu hatırlatıp şarj aletini yinede istermisiniz diye sormaları daha hoş olurdu.
  96. hkndmrlp42

A3 2016 Root

Burdan ses çıkmayınca kaldı o iş.
  97. hkndmrlp42

Telefon almışsın hayırlı olsun da bir resmini göreydik kaç kişi istemiş atmamışsın bu kadar gizem niye [emoji2] [emoji2]
  98. hkndmrlp42

Takipteyim. Meraklardayım.
  99. hkndmrlp42

Evet budur.
  100. hkndmrlp42

Hiç bulaşmadım öyle şeylere. Ayrıca anlamam. Samsung genel sayfaya root konusu açtım ama takmadılar beni [emoji2] hazır elimde düşük bir model varken root, rom gibi mevzulara giriş yapayım demiştim.
  101. hkndmrlp42

Paylaşım için teşekkür ederim. Görüldüğü gibi mobil veride bile çok iyi süreler alınabiliyor.
  102. hkndmrlp42

A3 2016 Root

Arkadaşlar hayırlı bayramlar, iyi forumlar. Elimde 2016 model 2 haftalık a3 var. Bugüne kadar note 5, g5, 6s, m9 ve son olarak htc 10 kullanmış biriyim. O nedenle hiç roota gerek duymadım. Aslında root nedir, ne işe yarar çok detaylı bir fikrimde yok. Bildiğim kadarıyla zamanla yavaşlamış bir...
  103. hkndmrlp42

Pil optimizasyonunu kapatıp bir kaç gün öyle kullanın. Kullanılmayan uygulamaları ayarlardan kapatın, kapatmak için ekstra uygulama kurmayın. Parlaklık ayarını otomatikten çıkartıp %35 seviyesinde kullanın. ( Güneş altında değil tabiki ) Duvar kağıdınızı koyu ve mümkünse siyah renk seçin. Bu...
  104. hkndmrlp42

Bu nedir şimdi. Bayram bilmecesi falan mı [emoji2] şaka bir yana cümleyi anlamadım.
  105. hkndmrlp42

Tema nasıl oluyor ben bunu anlamadım. S7'de aynısı var böyle temamı olur ?
  106. hkndmrlp42

Senin problemin hücre askıda olayı. O problemin ne olduğunu tam bilmemekle birlikte şarjı ciddi şekilde tükettiğini okumuştum. Onun dışında kullanımına göre şarj sürelerinde normal. Maçı izlemesem hücre askıda olayına vakardım da maç çok gollü geçiyor [emoji2]
  107. hkndmrlp42

@Lazzz nereye ne kullanmış batarya onun ekran görüntüsünü atabilir misin acaba ?
  108. hkndmrlp42

Parası çok diyorsun da s7 ve 6s ucuz mu ? Hadi onu geçtim sense arayüz, ses ve kamerada kesinlikle s7'den iyi. Kamerada neden iyi açıklayayım. Samsung renkleri gerçekçi değilken htc renkleri gözünle ne görüyorsan aynısını veriyor fotoğraflarda. Herneyse konu dağılmasın. Pahalı değil yani kısaca...
  109. hkndmrlp42

Sdn htc 10 ile oyun testi yapmış. Isınma olayı yokmuş. @Alio6 artık bir zahmet al şu telefonu sende kurtul bizde :) :)
  110. hkndmrlp42

Bu haliyle bile touchwiz çok iyi. Hani bir zamanlar (s5 ve öncesi) donma ve takılmalar yaşayan touchwiz, 400mb olmayan boş ram ile yavaş kalsada amirallere göre takılma yok.
  111. hkndmrlp42

3000 TL Sistem Tavsiyesi

Araştırmak gibi bir alışkanlığınız olmadığından paylaşayım.
  112. hkndmrlp42

3000 TL Sistem Tavsiyesi

Google'da aratırsanız amd'nin güncelleme yayınlayacağı haberinide bulursunuz. Asılsız olan sizsiniz. 1060 için yapılan testlerde bile 480'den %15 performansı daha iyi olacak deniyor iken siz kalkmış 1080 ile kıyaslıyorsunuz. Bu test haberlerini de ararsanız bulursunuz.
  113. hkndmrlp42

3000 TL Sistem Tavsiyesi

Fps ile ilgili haberi bulamadım. Ayrıca sitelere gönderilen kartların o.c yapılmış versiyonlar olduğu ortaya çıkmıştı. Bunlarıda göz önünde bulundurun derim. 1080 ile 480 kıyaslanamaz bile. 2 tane 480 için psu ve anakarta harcanıcak para ile bütçeler eşitleniyor zaten. Son olarak 480'in kötü bir...
  114. hkndmrlp42

3000 TL Sistem Tavsiyesi

Rx 480'lerin fazla güç tükettiği ve iddia ettiği fps değerlerinin altında performans sunduğuna dair bir haber okumuştum. Kart piyasada yaygınlaşmadan ve özellikle kullanıcı testleri, deneyimleri paylaşılmadan tercih edilmemeli. Onun dışında rami tek 8gb alın ileride yanına bir 8 daha koyarsınız.
  115. hkndmrlp42

S7 alınır mı?

Bu kullanım ile o pil akşam 6-7 gibi biter. Belkide bulmaz o saatleri. Bence arkadaş işini görücek düşük bütçeli bir telefon alıp dslr'ye yönelmeli.
  116. hkndmrlp42

Dün şarj %32 iken 5 saati geçmişti. Bugün daha yoğun kullanmışım. Az önceki yoruma çrnek olsun :)
  117. hkndmrlp42

Ciddi ciddi bu şekilde kullanıp en kötü 5.45-6.00 gibi süreleri göremiyorsan ya sıkıntı var ya da ben 1 saat görüşüyorsam telefonla sen 2 saat görüşüyorsun demektir. Yani sen kullanım yoğunluğu olarak benden fazla kullanıyorsundur.
  118. hkndmrlp42

Benim telefon kullanım şeklimi anlatayım. Facebook, instagram, goal, mynet, play gazetelik gibi sosyal ve haber uygulamalarını takip etmek. Whatsapp ve telefon görüşmeleri. Tapatalk. İnternet. Gmail. Müzik. Birkaç banka ve sitenin mobil uygulaması. Bu saydıklarım dışında ekstra birşey...
  119. hkndmrlp42

Note 4'ün özellikle ekranı ısınıyor. Arka kapak o kadar ısınmıyor ama camı ısındığında teninin üzerine koysan yakar. Tuhaf.
  120. hkndmrlp42

Sızan görsellerde anten çizgileri yerinin değişmesi dışında keskin değişiklikler yoktu. Mobilde teknoloji yavaşladı biraz. Donanım iyileştirmeleri ile geliyor yeni cepler. Yeni teknoloji yok. 4 saat 52 dakika benim için kötü bir süreydi [emoji3]
  121. hkndmrlp42

6s gibi olacak tek farkı kulaklık çıkışının olmayışı diyorlar. Pek inanmasam da eğer doğru çıkarsa apple 6'dan beri yerinde sayıyor demektir. Zaten tarihinde ilk kez iphone satışları bu sene %12 düştü.
  122. hkndmrlp42

Edge ekran işlevsel olabilir ama kullanışlı değil. Note serisi düz ekran ile çıkmaz ise note serisini seven, sahiplenen, bugünlere getiren asıl kullanıcıyı kaybeder. Sonrada teknik detaydan anlamayan, görselliği için telefon alan kesimin elinde note serisinide öldürürsün samsung.
  123. hkndmrlp42

Note 7'nin sızan tüm görselleri edge ekranlı. Düz modeli çıkmayacak sanırım bu sene ?
  124. hkndmrlp42

Anlamam ben apk yapmaktan.
  125. hkndmrlp42

Samsung'un galaxy apps mağazasından indirdim. Bauhaus adlı yazı tipi. Yanlız 2.40tl ücreti var baştan söyliyeyim.
  126. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Haberin içeriğini iyi bir şekilde okuyunca anlaşılıyor da genelde böyle bir alışkanlığımız olmadığı için haklısın. Fakat haberci için de önemli olan sunduğu haberden prim yapmak. Şimdi ciddi derecede ikilemde kalsam da okuyucu daha dikkatli okumalı, anlamalı diyorum. Sonuçta haberci işini...
  127. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Başlıkta iphone olunca dikkat çekici oluyor. İçerik dediğin nedir ki içerik biz onu.
  128. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Sanırım temmuz ayı sonunda, net bilgim yok.
  129. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Standart değil. Standart olan bir yüzde vardır. Mesela %5 gibi. Her telefon kendi fiyatından ekstra %5 zamlı hesaplanır. %5 örnekti karıştırılmasın. İphone 6s için 280tl zam gelicek deniyor. Kaba bir hesaba göre g5 note 5 ve s7 gibi modellerde 200-250tl arası zamlanır.
  130. hkndmrlp42

Ben bu telefonu 2.gün akşam anca şarja takarım. İlk gün olduğu için o kadar kurcalamama ve 2300mah olmasına rağmen çok iyi gidiyor bataryası.
  131. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Bence s7 modeline sahip bir tanıdık varsa rica edip uzun uzun deneyin, merak ettiklerinizi sorun ama telefondan anlayan bir tanıdık olsun ki ihtiyaçlarınıza cevap verebilsin. İkinci seçenek olarak p9 demiştiniz. Aklınızda varsa diğer seçenekleride bulabileceğiniz teknoloji mağazalarında...
  132. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Bu özellikler sizin için hayati öneme sahip ise resimleriniz için google fotoğraflar uygulamasını kullanırsınız. Yedekleme kapalı olsa dahi resmi sildiğinizde çöp kutusuna gönderiyor. Yanlış hatırlamıyorsam 60 gün içinde geri kurtarma şansınız var. Ekran kavisi s7 modelinde olmadığından sıkıntı...
  133. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Öncelikle bir bayana s7 modelini daha çok yakıştırıyorum. ( kişisel fikrim ) İkincisi hayır pişman olmazsınız. Alışma evresinde pişman oluyormuş gibi olup 1 hafta sonra s7'yi benimsemiş olursunuz.
  134. hkndmrlp42

Öncelikle rica ederim. 4 saat ekran süresi mobil veride normal. Sanıyorum ki benden daha yoğun kullanıyorsun telefonu. Ayrıca wifi ile 5.30 saat ekran alıyorsan sıkıntı yok demektir. Umarım süperonline kurulumundan sonra problemin devam etmez. Ben note 5 kullanırken normal şarjı hiç...
  135. hkndmrlp42

Şimdilik iyi bakalım neler olacak.
  136. hkndmrlp42

Evet a3 2016 [emoji2] paraya sıkıştım takasa girdik. Bu arada şarj süresi bu telefona aitti.
  137. hkndmrlp42

Galaxy apps'tan indirdim bauhaus adlı yazı tipi 2.40tl olması gerek.
  138. hkndmrlp42

8 saate kadar yolu var :)
  139. hkndmrlp42

Speedvpn
  140. hkndmrlp42

Güzel görünüyor ama bana göre değil. Ülkemizdeki halini tercih ederim. Bu arada video gözüküyor sorun yok.
  141. hkndmrlp42

Sosyal medya çöktü normaldir.
  142. hkndmrlp42

Videoyu izlemek için pek vaktim yok. Normal sürümden farkı nedir? ya da bir ismi varsa aratıp kendim inceleyeyim.
  143. hkndmrlp42

Telefonda oyun oynayan arkadaşlar test etsin. Bu arada ben telefonu sattım arkadaşlar. Acil ihtiyaç oluştu mecburiyetten verdim. Şimdilik samsung a3 2016 kullanıyorum [emoji2]
  144. hkndmrlp42

Doğrudur. 6s kullandım ısınma çok az seviyedeydi. Htc ısınma seviyesi daha fazla.
  145. hkndmrlp42

Yeri değil biliyorum ama bilgi amaçlı paylaşıyorum. Arkadaşlar elimdeki siyah renk htc 10 modelini ihtiyaçtan satıyorum. Kusursuz, çiziksiz, kvk 23 ay garantili, kutu içeriği ve kutusu eksiksiz. Görsel olarak en ufak bir hasar mevcut değildir. Yere düşme veya darbe almadı. Resim eklemiyorum...
  146. hkndmrlp42

Büyük ihtimal dediğim gibi çıkacaktır. İşyerine (hastaneye) yeni sistem kurdular, herkes giriyor bir ben bakıyordum. Hastane binası yeni olduğundan hizmete girmemişti. Bir kaç gün sonra sistemi güncellediler. Bu sefer ben giriyorum başkası giremiyor. En sonunda hastane hizmete girince internet...
  147. hkndmrlp42

Bağlandığınız modemi evde kullanıyorsanız sıfırlayıp yeniden kurulum yapmanızı öneririm. Sorunun telefon kaynaklı olma ihtimali düşük. Şöyle bir durum var tabi. Farklı veya aynı marka bir cihaz sorunsuz bağlanıyor sorun çıkmıyor ama note 5 sorun çıkartıyor ise yine modemi sıfırlayıp yeniden...
  148. hkndmrlp42

Htc 10'u satıp ıce view alıcam [emoji2] kılıf hatalı falan üretildi galiba kimse almasın diye uğraştıklarına göre [emoji1]
  149. hkndmrlp42

Oyun oynayarak 34 saat kullanımda 5.30 saat ekran süresi veren hangi model var ki? Belki iphone 6s plus olabilir. Android tarafında 34 saat kullanımda oyun oynayarak alınabilecek ekran süreleri 3 saat civarı olur. Bu örnek telefonda oyun oynamayanlar içindi. Tüm sosyal uygulamalar, bol bol...
  150. hkndmrlp42

Batarya performansı ile ilgili bir örnek Burda gördüğünüz gibi 34 saatlik kullanım süresi var. Burda da ekranın açık kaldığı süre. Dipnot:Müzik dinlerken ekran kapalı olduğu için ekran süresine dahil edilmiyor.
  151. hkndmrlp42

Bekliyoruz inşallah :)
  152. hkndmrlp42

Olmadı.
  153. hkndmrlp42

Ücretli temaları görmek için yapılması gereken bir şey vardı diye okuduğumu hatırlar gibiyim.
  154. hkndmrlp42

Note 5 kullanıcı formuna ekran sürelerini sorarsan daha faydalı olur senin için.
  155. hkndmrlp42

Htc 10 donanım ve yazılım tarafında güncel bir model. Sense arayüzü touchwize göre daha stabil. ( Kullanışlı bulmayanlar var onlara da saygı duyuyorum göreceli bir konu sonuçta ) Kamera konusunda htc 10 farkı hissettirecek kadar iyi. Hatta s7 ile gün ışığı yani güneş altında aynı mekanın aynı...
  156. hkndmrlp42

Mutlu son [emoji2]
  157. hkndmrlp42

İade almalarıda iyi hadi gözün aydın. Cidden ne almayı düşünüyorsun merak ediyorum. Çünkü piyasada alınacak model yok senin gibi sürekli tel değiştiren biri için. Ben kendimi yerine koyuyorum düşünüyorum bir seçenek bulamıyorum.
  158. hkndmrlp42

Sendende razı olsun üstad. Bu tarz konularda karşılıklı diyaloğu kesmek en doğrusu. Uzattıkça çıkmaza giriyorsun.
  159. hkndmrlp42

HB kendine yakışanı yapmış. Para iadesi gerçekleştimi peki?
  160. hkndmrlp42

Edge sevmeyen birine bu soru sorulduğunda çok objektif cevap alamazsınız :) ben htc 10 için piyasanın en iyisi diyorum. Kişiden kişiye değişen göreceli kavramlar dışında tek eksiği şarjı. Biraz daha iyi olabilirdi.
  161. hkndmrlp42

Çıkartıyor.
  162. hkndmrlp42

Htc 10 2.900 civarında. O seçeneği eliyorum. Söylediğiniz fiyat aralığında en iyi seçenek s7 olacaktır ama şöyle bir örnek vereyim. S6 ile note 4 arasında seçim yapıcak 100 kişiye sorsaydık çoğunluk note 4 derdi ki note 4 çıkalı 2 yıl oldu. Uzun süreli kullanımda note serisi f/p ürünü oluyor.
  163. hkndmrlp42

Olumlu bir sonuç bekliyoruz hep birlikte.
  164. hkndmrlp42

Şikayet vara yazdığın şikayet zaten kendilerine ulaştırılmış. Büyük ihtimalle bu konudan da haberleri vardır diye düşünüyorum. ( Sırf bu tarz konuları internet üzerinde bulmak ve ilgilenmeleri için eleman çalıştıran firmalar mevcut ) Geçmişte bu tarz sorunlar yaşayan arkadaşların iade veya...
  165. hkndmrlp42

Anlaşılan hb ithalatçı garantili ürünler çokta güvenilir değilmiş. Uygun fiyatlı olmasından ziyade HB adına güvenerek alışveriş yapmayı düşünmüştüm bir kaç hafta önce. Artık vazgeçmiş bulunmaktayım.
  166. hkndmrlp42

Konunun kullanıcıları sıkıntı daha ne olsun [emoji12] [emoji2]
  167. hkndmrlp42

Spigen ve verus markalı ürünleri her yerde bulmak kolay değil. Kendi sitesinden satın alabilirsin.
  168. hkndmrlp42

Amacım hb sitesini savunmak veya "alın nasıl olsa çözecekler" demek istemedim. HB bu şekilde sorun yaşatmayı kendi de istemez ama bir problem olduğunda da genelde müşteriyi memnun edecek şekilde çözer. Ortada bir problem olduğu için çözmeleri gerektiğinden ve çözeceklerinden bahsetmemin sebebi...
  169. hkndmrlp42

Hepsiburada kendi adıyla sattığı ithalatçı garantili ürünlerde problem çıktığı taktirde müşteri memnuniyeti için gerekli özeni gösteren bir firma. @Tys23 arkadaşın da başına geldiği gibi sorunu çözeceklerini ve seni memnun edecekleri kanaatindeyim. Aksi bir durumda hakem heyeti ile sorunu...
  170. hkndmrlp42

Kolay iade olayı 3000 tl verip kutusuyla yanında gezdirerek hava atıp 13.gün sonunda iade isteyenler için geçerli o konuda bir anlaşalım. Neyse ki hakem heyeti var. Süreç uzun sürse de sonuç %99 lehine sonuçlanıyor. Şikayet vara g5 parlaklık sorunu için yazmıştım ilgilenen olmadı. Foruma yeni...
  171. hkndmrlp42

48 saat içinde 14 günlük iade süresi dolacaksa iade talebi iste riske girme derim.
  172. hkndmrlp42

Hb ithalatçı garantili ürünlere benimde bir güvenim vardı ama bu olay ile devam edip etmeyeceği alacağın sonuca bağlı. Gelişmeleri yakından takipteyim ve tanık lazım olursa ilk sıraya beni yaz [emoji1]
  173. hkndmrlp42

Umarım sorunun istediğin şekilde çözülür. Pek şansın tutmadı samsung tarafında.
  174. hkndmrlp42

Demeleri normal tabi de değişim talebinde bulunsan değiştirirler mi? Ayrıca o cihazı o şekilde kullanmak içine sinermi? Benim bile sinmedi şu anda.
  175. hkndmrlp42

Telefonda sorun yoksa sıkıntı yapma. Delta sıkıntı çıkarmıyorsa hb ne diyebilir ki?
  176. hkndmrlp42

Yine senimi buldu sorunlu model?
  177. hkndmrlp42

Ben microsonic marka bir ürün aldım ancak artık yeni modellerde ekranın kenarlarını nedenini anlamadığım bir şekilde 2.5d eğimli şekilde tasarlamalarından dolayı filmler tam oturmuyor. Adam kısmen doğru söylemiş. Elinizdeki ürün tam kaplama olsa bile kenarları kalkık durabilir. Mutlaka vardır...
  178. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

En kötü 1 saat fark var.
  179. hkndmrlp42

Ben memnunum beni 2 gün idare ediyor oyun yüklü değil telefonda. 35 saat civarı kullanımda 5.30 ekran süresi aldım. Kullanım süresini kısa tuttuğumuzda bu süre 6 saati çok rahat geçicektir.
  180. hkndmrlp42

6 saati göremedim daha. Ortalama 5.30 civarı full lte. Full wifi kullanma imkanım olmadı.
  181. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

G5 bataryası ortalama 1 veya 1 buçuk saat daha az süre veriyor.
  182. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Note 5 kulllanıma göre 7 buçuk saat ekran alanlar var.
  183. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

5 saat g5 için iyi bir süre daha fazla süreler almak istersen sadece arama için kullan telefonu [emoji1]
  184. hkndmrlp42

En kötü 1.9gb ram boşta. Note 5 ile 1.6 - 1.7 civarındaydı bu rakamlar ama ne kadar uygulama açarsam açayım kastığını takılma yaptığını görmedim. Isınma konusuna gelirsek bu havalarda gayet normal.
  185. hkndmrlp42

Wifi ile ilgili bir sorun olabilir wifi açıksa. Ara sıra bende de oluyordu note 5 kullanırken.
  186. hkndmrlp42

Öncelikle telefonun hayırlı olsun, güle güle kullan inşallah. Sorun çıkmasına üzüldüm ancak şanslısınız ki anında değişim yapılmış. Hat taktınızmı diye sormaları gayet normal. Eğer hat takmış olsaydınız mağazadan değişim yapılmaz garantiye yollanırdı telefon.
  187. hkndmrlp42

Bende normal hızlı yani.
  188. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Aynı kefeye koyduğumuzu kim söyledi? Hadi koyduk diyelim. Sd820 evet güncel ve daha iyi bir işlemci. Peki note 5 ile arasındaki performans farkını kullanıcı farkediyormu? Şu an için hayır. 2 sene sonrasında sd820 performans olarak daha iyi olacaktır haliyle ama güncel oyun ve programlarda her...
  189. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Şimdiden hayırlı olsun merakla bekliyorum sonucu :)
  190. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

:) sen note 5 al keyfine bak.
  191. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Piyasaya baktığımızda amirallerin hepsi pahalı. Note 5, g5, 6s, m9 ve htc 10 kullandım 1 yıl içinde. En çok memnun kaldığım telefonlar sırasıyla htc 10, note 5, m9,6s ve g5. Şimdi g5 niye son sırada diyeceksen açıklayayım. Ben hemen hemen 3.000 lira verip telefon alıyorsam problemi olmayacak. G5...
  192. hkndmrlp42

Lafı olmaz aramızda. Diğer arkadaşımız yanlış anlamasın diye açıkladım da o doğru anlamış zaten [emoji1]
  193. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Boyutuna rağmen tek elle kullanımı zor değil. Bunu deneyince sizde söylersiniz büyük ihtimalle ama tercih edip etmemek size kalmış. Hoşunuza gitmezse htc 10 deneyin derim ama fiyatından dolayı çok beğenilsede satışlara yansımadı bu.
  194. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Bu soruya evet diyorum. Alışana kadar 1 hafta sevmeyebilirsin. Hatta ben 2.gün geri vermeye gittim. Telefoncu arkadaşım olduğundan kullan 1 hafta daha sonra beğenmezsen getir dedi. 1 hafta değil 8 ay kullandım. Evet büyük ekranı var ama tek elle kullandım ve birçok kişi tek elle kullanıyor. O...
  195. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Kullanmıyorum ancak gözükmedi. Google'dan aratıp buldum. Güzel bir ürün ama ülkede olmadığından mevcut seçenekler arasında spigen iyidir. Microsonic markasına baktınız mı?
  196. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Gözükmüyor malesef.
  197. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

İnş gelmez ki benim başıma 6s'te gelmişti. Geçici taktı telefoncu tam oturmadı kenarlar hep kalkıktı. Haftaya tam oturanı gelicek o zaman onu takarız deyince çıkart o zaman kötü duruyor dedim. 3 gün sonra işyerinde düşürdüm yerde sürtündü ekranın ortasına kadar inen 2 büyük çizik ve altta üstte...
  198. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Ben yazının içeriğini bir an unutup tavsiye cümlesine odaklanınca ekran koruyucu olayını unuttum. Daha önce kullanmadım ama farklı kaliteli markalara ciddi harcamalar yapmıştık, @Lazzz ile beraber :) sonuç olarak şeffaf 5 tl ekran filmi ile aynı işlevi gördüklerine karar verdik.
  199. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Spigeni önermeyen varmı?
  200. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

İki telefonu da kullanmış biri olarak kamera ve ses performansında çok az farkla g5 önde, bataryada ise note 5 ortalama 1 saate yakın daha fazla gidiyor. Ayrıca dünya genelinde note 5 sıfır hataya yakın kullanıcı deneyimi sunarken g5 birkaç problemle boğuşuyor. Hayalet ekran, ekran parlaklık...
  201. hkndmrlp42

Niye beddua edeyim. Arkadaş kullanmak istiyor ancak bütçesi yetmiyor bende birgün kullanmak nasip olur anlamında söyledim.
  202. hkndmrlp42

Haklısın. Bu sefer telefon olmuş eksiği yok fazlası var ancak piyasa doymuş olduğundan satış rakamları istenilen seviyede olmaz.
  203. hkndmrlp42

Sağlık olsun umarım birgün kullanırsınız.
  204. hkndmrlp42

Kullanma dene [emoji1]
  205. hkndmrlp42

Hayırlı olsun keşke note 7 bekleseydin. Bir ara htc 10 denemeni isterim.
  206. hkndmrlp42

O ses var diyen diğer arkadaş bendim. O ses kameradan sensör sesi sonradan farkettim. Sıkıntı yok yani.
  207. hkndmrlp42

Mağazalarda teşhir ürünü mevcut her yerde olmasada. Ben telefoncudan aldım teşhir ürün vardı 2 renkte. Kapalı kutu telefoncuda açılıyor deneme imkanın var. Mağazalardan aldığımızda ne yazık ki yok bu da benim sorunum değil.
  208. hkndmrlp42

Yok beyler ses. Telefonu alacak olan arkadaşlar alırken test etsinler.
  209. hkndmrlp42

Bu ses nerden geliyor? Arka kameranın olduğu bölgeden geliyorsa sensör sesidir sıkıntı etme.
  210. hkndmrlp42

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
  211. hkndmrlp42

Kendi telefoncumdan aldım.
  212. hkndmrlp42

Arkadaşlar kusura bakmayın bir arkadaş uyardı ithalatçı garantiliymiş bahsettiğim ürün. Bi an samsung garantili olan sanıp yazmıştım.
  213. hkndmrlp42

Note 5 hb kampanyası ile indirimde 1.900 tl almak isteyenler kaçırmasın.
  214. hkndmrlp42

Yükledim bende. İlk kurulumdan sonra gecikmeler vardı tepkilerde. Yeniden başlattıktan sonra sıkıntısız oldu.
  215. hkndmrlp42

Sistem güncellemesi ve aylık güvenlik yaması güncellemesi geldi ancak sistem çok stabil olduğundan yüklemeye tereddüt ettim. Yükleyen var mı?
  216. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Sorunlu telefon kullanmayı ne kadar seviyorsunuz öyle ve sorunlu bir telefona 2.200 tl vermek mantıklı değil. Bakın bende g5 kullandım. Telefonun dış sesi, kamerası gayet başarılı. Modüler olması kimine göre avantaj kimine göre değil. Tasarım olarak, eldeki tutuş hissini beğendim. Ben zaten...
  217. hkndmrlp42

S7 arkası cam olduğundan tercih etmedim. Bu sıcaklarda eli terleyen bir insan o telefonu kullanırken vıcık vıcık oluyor ve aşırı el izi yapıyor. Note 5 kullanıp deneyimledim ve sırf bu sebepten s7 almadım yoksa tutuşu ve ele oturuşu çok iyi bir modeldi. Ben 1 günü rahat rahat çıkartıyorum ancak...
  218. hkndmrlp42

Oyun oynamadığımı ve telefonda oyun bulundurmadığımı söylemiştim. Full parlaklıkta dün türkiye maçını izledim mobil veride yaklaşık 100 dakika. Batarya 85'den 71'e düştü. 1 saat 25 dakika gibi bir sürede full şarj olmakta. Kullandığım en hızlı şarja sahip modeller htc 10 ve g5.
  219. hkndmrlp42

Kullandıkça daha çok memnun kalmaya başladım. Kanera ve ses performansı muazzam zaten. Dış ses olayınıda poweramp indirdim equalizer ayarı ile iyi seviyelere getirdim. Beni en çok sense arayüzü memnun etti. M9 var bende onda sense 7 arayüzü var 10'da sense 8 var. Kıyasladığımda çok ciddi...
  220. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Sizde kendi başınıza gelmediği şekilde yorumlamışsınız ancak araştırırsanız dünya genelinde sorunları öğrenebilirsiniz. Çıkış fiyatı 2.800 lira olan g5 şu an 2.200 tl bulunmakta resmi garantili. İthalatlar 2 000 tl. Başka sözüm yok. İyi forumlar.
  221. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Doğruları ve başıma gelenleri söylüyorum milletin boş yere canı sıkılmasın. G5 iyi telefon ama sorunları mevcut. Uzak durmak gerek.
  222. hkndmrlp42

Sakın öyle bir hata yapma. Ben yaptım pişman oldum. G5 ciddi sorunları olan bir telefon. Note 5'e göre daha iyi özellikleri olan ama sorunlu olan bir telefon. O yüzden uzak durmanı tavsiye ederim.
  223. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

G5 alma bence. Bende aldım memnun kalmadım. Alanlarında memnun olmadığını gözlemliyorum. 2 ayda 600 tl düştü fiyatı. Hayalet ekran, ekran parlaklık sorunu gibi çeşitli sıkıntıları mevcut. G5 yerine htc 10, s7 veya beklerseniz note 7 öneririm.
  224. hkndmrlp42

Şikayetler mevcut tabi hatta sırf ekran parlaklık sorunu yüzünden g5 değiştirdim ki güncelleme ile çözülebilecek bir sorundu ama içime sinmedi o saatten sonra kullanmak ve değiştirdim. Yani diyorum ki içine sinmiyorsa ücret iadesi iste mutlaka çünkü artık seni mutlu etmez htc 10. Çok şükür sorun...
  225. hkndmrlp42

Telefondan memnun kalmadıysan ücret iadesi iste ancak ücret iadesi 1 ayı geçer.
  226. hkndmrlp42

Htc 10 ile çektiğim amatör bir kare forumun kaliteyi düşürdüğünü de unutmayalım.
  227. hkndmrlp42

Yok hatırlayamadım.
  228. hkndmrlp42

Ekran süresi değil toplam süreden bahsetmiştir diye düşünüyorum yoksa durum fail [emoji1]
  229. hkndmrlp42

Olması gerekir her marka modelde böyledir. Sizin kullanım şeklinize bağlı olarak süreler düzenli hale gelir. Son olarak telefonu yoğun kullanımda 5-6 saat süreler beklemesin kimse. Telefonda oyun yok 6 saat alıyorum dediğim halde oyun oynayıp bu süreleri almak isteyen varsa telefon almasın...
  230. hkndmrlp42

Pil sıkıntısından kastınız nedir? Ben ortalama 6 saat ekran süresi alıyorum ama oyun oynayan biri en fazla 4 saat civarında alır ki note 5 aktif kullanımda 4 saat ekran süresi veriyordu. Bence değerler normal ve kullandıkça iyileşecektir süreler.
  231. hkndmrlp42

Telefonda oyun yok [emoji1]
  232. hkndmrlp42

Malesef bende bakıyorum siteye geldiğinde haber veririm.
  233. hkndmrlp42

Cihaz ısınması bende ilk gün kurulum esnasında olmuştu. Hatta bi 810 faciası daha demiştim ama kullandıkça ısı olayı azaldı bende. Şu an ısınma olayı yok seviyesinde. Oyun oynamak için kullanmıyorun telefonu bunuda belirteyim.
  234. hkndmrlp42

HTC 10 - Note 5 ?

Note 5 büyük diyor note 7 5.8inc olacak bende bekle diyecektim de aklıma büyük olduğu geldi.
  235. hkndmrlp42

HTC 10 - Note 5 ?

Büyük olmasına rağmen ben tek elle kullanıyordum. Ayrıca htc 10 ağır olduğu için bazen tek elle kullanırken yoruyor parmakları. Htc 10 güncel olduğu için, sense arayüzüne sahip olduğu için, kamera ve ses konusunda daha iyi olduğu için fiyatını hakediyor ki kulaklığı 250 tl. Bunuda hesaba katmak...
  236. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Bu sorunlar yazılımsal olduğu için kılıf veya cam filmi kullanman birşeyi değiştirmez. Sorunu yaşayıp yaşamaman şansına kalmış. Ayrıca g5 üretiminde 2.seri çıktımı piyasaya bilmiyorum ama g5 alıcam dersen son üretilen seriden al derim. Tabi çıktıysa.
  237. hkndmrlp42

Kullanıcı bilgilerini paylaşıyor bu uygulama tavsiye etmiyorum.
  238. hkndmrlp42

Galeri için hangi uygulamayı yüklediniz arkadaşlar?
  239. hkndmrlp42

HTC 10 - Note 5 ?

Hangi modeli kullandınız hocam?
  240. hkndmrlp42

Umarım ciddi bir durum söz konusu değildir ama htc servisinden memnunum. M9 var bende kaasada çatlak oluştu gönderdim servise sadece kasayı değiştirmekle kalmamışlar telefonu test etmişler. Hoparlöründe sorun varmış değiştirmişler. Ekranında kılcal çizik vardı değiştirmişler. O konuda iyidir...
  241. hkndmrlp42

Güneş gözlüğü ile gölgede bile karanlık görüyorsun ekranı normal bir durum. Çizgi olayı yok bende 2 gözlük ile denedim. Servislik durum var gibi ama sadece gözlükle bakınca ortaya çıkması enteresan.
  242. hkndmrlp42

Problem yok. Sanırım güneş gözlüğü kaynaklı bir problem.
  243. hkndmrlp42

HTC 10 - Note 5 ?

İyi diye bir sonuç çıkartmak size kalmış. Ben iyi ve kötü derken "kendi kullanım deneyimlerime ve beklentilerime göre" yorumluyorum ki zaten yorumladığımda note 5 bir adım önde kalsa da ben htc'nin tasarımını, ses kalitesini, premium metal kasayı ve sense arayüzünü sevdiğimden düşünmeden htc 10...
  244. hkndmrlp42

HTC 10 - Note 5 ?

Üstad 8 ay note 5 kullandım, 3 gündür htc 10 kullanıyorum. Samsung marka kullandığım ilk telefon note 5. Daha önce htc m9 kullanmıştım. Note 5 yazılımı ve arayüzü herkesi memnun edecek kadar iyi. Htc 10 sense arayüzü ise daha stabil. Note 5'in 5.7 inc olması sizi aldatmasın tek elle...
  245. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Ekran parlaklık sorunu, hayalet ekran sorunu gibi bir kaç çeşit problemi mevcut. Modüler yapı telefonu hoyratça kullanmadıkça sıkıntı çıkartmaz ama genele bakıldığında g5 kullanıcıları pek memnun değil ya da istediği memnuniyeti bulamadı diyebiliriz. Fiyatı uygun olsada şu an için alınacak bir...
  246. hkndmrlp42

Bende siyah renk mevcut
  247. hkndmrlp42

Alınır hocam yorumlardan da görüldüğü gibi sıkıntı yaşayan yok ancak son karar sizin.
  248. hkndmrlp42

Isınma oluyor olmazsa sorun var demektir alma bence garanti baksın bakalım ne diyecekler. Belkide bir sorun vardır.
  249. hkndmrlp42

Ekran kapalı iken de ses geliyor. Kulak çınlaması tiz bir ses olur bendeki daha çok fısıltı ses tonunda. Tiz değil daha boğukk derinden gelen bir ses mevcut.
  250. hkndmrlp42

Arka kameranın olduğu yerden ses geliyor cidden. Tıslama gibi bir ses mevcut. Isınma olayı normal note 5 kullandım daha önce oda ısınıyordu hızlı şarjda.
  251. hkndmrlp42

Tıklamayın zaten.
  252. hkndmrlp42

Bende dün aldım telefonu. Tasarım ve metal kasa muazzam benim gözümde. Çok övdükleri kamera konusunda eksikler var. Mesela fotoğrafı çektikten sonra yakınlaştırdığınızda ne çektiğinizi anlayamayacak kadar bulanıklaşıyor. 80mb boyutlarında güncelleme gelmilti onu yükledikten sonra bu sorun ortaya...
  253. hkndmrlp42

Linke tıklayan var mı? [emoji1]
  254. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Note 5 ile kıyaslandığında sesi iyide ekran olarak farklı yapıda olsalarda fark yok. Kamerasıda iyidir note 5'den.
  255. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

G5 diğer marka amirallerinden geri kalır bir yanı yok zaten ama mesela ben sanal tuş olayını sevmedim ( tabiki sanal tuşu bile bile aldım o yüzden lg suçlayamam deneyimlemek istemiştim telefonu ) ve parlaklık sorunu yaşayınca sattım. Sorun yaşamasaydım uzun süre kullanırdım çokta memnundum. Bir...
  256. hkndmrlp42

Arayüz sıkıcı olduğu kadar kullanım kolaylığı konusunda android veya touchwiz'den daha iyi bir konumda. Bende bunu deneyimlemiş oldum. Benim değişme sebebim telefonu yere düşürdüm sürüklendi 10cm kadar ciddi çizikler mevcuttu ekranda ve içine sinmiyordu o haliyle kullanmak. Kamera ve ses...
  257. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Satıcı hb olduğu için oraya gönderebilirsiniz diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen?
  258. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Hb sitesinden satıcı hb olduğu sürece hertürlü model alınır.
  259. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

G5 2100 liraya bulunabiliyor.
  260. hkndmrlp42

Açık konuşmak gerekirse iPhone bana göre değil. Evet iOS çok çok iyi ama ben arayuzle yetinemiyorum.
  261. hkndmrlp42

Sorun değil üstad bende esprili yaklaştım olaya yanlış anlamayın niyetim kırıcı olmak değildi.
  262. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Dış sesi malesef kulaklık kadar olamamış ama kulaklık performansı için söylenecek tek şey var. Samsung s7, note 5, g5 ve 6s bir araya gelsin HTC 10 etmez kulaklık sesinde.
  263. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Ekran parlaklık sorunu dünya genelinde mevcut arastirirsaniz bulabilirsiniz. Onun dışında global olarak 7 tane sorunu var yazıyordu bir sitede. HTC 10 beğenmesem almazdım ama g5'ide beğenerek almıştım sorun çıkmasaydı uzun süre kullanırdım dış sesi çok iyiydi hatta HTC 10 dış ses konusunda g5...
  264. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

G5 3 hafta önce aldım ekran parlaklık sorunu çıktı. 6s ile değiştirdim. Bugün HTC 10 aldım.
  265. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Bugün aldım telefonu uzun incelemeler sonucunda. Dış ses dışında kusursuz benim adıma. Dış ses için dışarıda titreşim açık gezmek şart gibi.
  266. hkndmrlp42

Note 5 en az 2 yıl daha çok seri ve stabil çalışır. S9 çıktığı gün su anki note 4 konumunda olur ki note 4 su an piyasanın iyilerinden. Ancak note 7 beklenilmeli diye düşünüyorum.
  267. hkndmrlp42

Note 5 en az 2 yıl daha çok seri ve stabil çalışır. S9 çıktığı gün su anki note 4 konumunda olur ki note 4 su an piyasanın iyilerinden. Ancak note 7 beklenilmeli diye düşünüyorum.
  268. hkndmrlp42

Bende eski note 5 kullanıcısıyım hatta sırasıyla m9, note 5, g5, 6s ve bugünden itibaren HTC 10 kullanıcısı olarak almış olduğum tüm telefonları kendimce yorumladım ve bilgi paylaşımı yaptım. Bu forumda en aktif kullanıcı kitlesi burada olduğu için buraya yazmayı uygun gördüm. Amaç fikir sahibi...
  269. hkndmrlp42

Sen yenisin galiba [emoji3]
  270. hkndmrlp42

Htc 10 bugün ilk kez deneyimleme şansım oldu. Özellikleri üst düzey bir cihaz. Özellikle kamera performansı beni çok etkiledi. Premium tasarım devam ediyor ancak m9'daki harika tutuş hissiyatı ve tek elle kullanım kolaylığı az da olsa kaybolmuş. Bunda 0.2 inc büyüyen ekranın etkisi var tabi ama...
  271. hkndmrlp42

iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

Sen çözersin Lazzz tanıdığım en iyilerdensin [emoji3] sanırım çözmek için pek vaktim olmayacak gibi
  272. hkndmrlp42

Ben iosu hala çözemedim Lazzz nerelere girdin ne işler açtın başına böyle [emoji3][emoji3]
  273. hkndmrlp42

Ücretli ancak en iyisi poweramp
  274. hkndmrlp42

300 lira normal geldi bana ama tabi daha cazip farklarla hatta fark ödemeden takas yapanlarda vardır mutlaka. Sürekli piyasayı takip eden acil ilanları kovalayıp değerlendiren çok. Geçenlerde 6s plus 64gb 2350 TL satıldı örnek olarak. Pişman olucağınız iki şey var. Birincisi ekran boyutu...
  275. hkndmrlp42

Boyut sizin için problem olucaksa s6 değil s7 modeline bakmalısınız. S6 yazılım olarak sıkıntılıydı ve note 5 kadar kusursuz değildi. S7 hem yazılım hem donanım olarak note 5'ten daha iyi durumda.
  276. hkndmrlp42

Note 5 gibi amiral seviyelerde performans olarak sıkıntı yaşatmaz tüm marka ve modeller. O nedenle amiralleri değerlendirirken tasarım, arayüz, kamera ve pil performansi gibi kriterlere bakmak lazım. Saydığım kriterler konusunda da note 5 sizi fazlasıyla tatmin eder. Isınma olayı sadece şarj...
  277. hkndmrlp42

Yanlar tam oturmuyor siyah ekranda beyaz şerit her iki taraf görsel zevk sıfır oluyor.
  278. hkndmrlp42

Note 5 te şeffaf kullanıyordum biliyosun 6s taktırdım tam oturmayınca çıkardım
  279. hkndmrlp42

İş güç yoğunuz pek ilgilenemiyorum. 6s ile aran nasıl diye soracak olursan şöyle açıklayayım. İos denilen sistem profesyonel gerçekten. Androidin en üst seviyesindeki cepleri kullanmış biri olarak androidin ios yanında hala amatör kaldığını söyleyebilirim ama hız konusunda ciddi farklar yok...
  280. hkndmrlp42

Özellik olarak güzel telefon o konuda hakkını vermek lazım. Özellikle lecia kameraları çok iyi ama ışıksız ortamda yeterli değil.
  281. hkndmrlp42

Elime almadan telefonlar hakkında yorum yapmamaya dikkat ederim ama p9 kapalı halde denedim şarjı yoktu malesef. G5 içinde tasarımı çok kötü demişlerdi ama alıp kullanınca elinize mükemmel oturuyor. Note 5 mesela benim için çok kabaydı ama deneyince hemen almıştım ancak p9 o hissiyatı vermedi.
  282. hkndmrlp42

O zaman yine zevkler ve renkler diyorum. Banada çok kaba ve amatör geliyor.
  283. hkndmrlp42

Bana çok amatör geliyor tasarımları.
  284. hkndmrlp42

Eyvallah [emoji3]
  285. hkndmrlp42

Note 5 sende biliyosun ki muazzam bir model. Kusursuza yakın. Ben kalk bu telefondan sıkıl git g5 al. Ekran parlaklığı bozulmasın mı. Faturaya ek aldığım için değişimde yapmadılar. Şansıma aldığım yerin sahibi ilkokul arkadaşımdı da iphone 6s verdi telefonun yerine. Kısaca note 5 sahibi olan...
  286. hkndmrlp42

P9 tasarımı hoşunuza nasıl gidiyor merak ettiğim nadir konulardan biridir [emoji3][emoji3]
  287. hkndmrlp42

Bekle bekle. Benim başıma gelenleri duysan zaten note 5 değiştirmezsin.
  288. hkndmrlp42

Şu an hangi telefonu kullanıyorsun bilmiyorum ama eğer note 5 ya da s6 serisi kullanıyorsan s7 almaya gerek yok bence. Hatta note 7 çıkmasına az kaldı onu bekle mutlaka.
  289. hkndmrlp42

Hocam bende 8 ay 2 adet note 5 kullandım ilk telefonum çok yere düştü fazla dayanıklı çıktı ama sonunda ekranı kırıldı o haliyle takasa sokup ikinci note 5 aldım. Bence ekranında bir sorun yok her model gorilla glass 4 ile korunuyor teknolojiler aynı. Şanssızlık diyelim sizinkine.
  290. hkndmrlp42

GM 5 Plus için öyle bir algı yaratıldı ki beklentiler tavan yaptı. Donanım olarak üst seviye ancak kamerası başta olmak üzere büyük hayal kırıklığı. Bende düşünüp vazgeçtim. Bu arada G5'te yaşadığım ekran parlaklığı sorunu dünya genelinde yaşanıyormuş. Yazılımsal olduğu ve güncelleme...
  291. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

G5'te benim yaşadığım parlaklık sorunu dünya genelinde yaşanmaktaymış. Şimdilik yazılımsal olduğu ve güncelleme beklendiği belirtilmiş. Başınıza umarım gelmez ama gelirse lg değişim yapıyormuş diye duydum bilginiz olsun.
  292. hkndmrlp42

Msi ve monster oneriniz nedir

2 gün önce ikinci el satış yapan malum sitede monster marka tulpar modeli 1,5 yıl garantisi devam eden gt980m modelli ekran kartına sahip laptop görmüştüm 2.550 liraya acilden bedava satıyordu. Bilginiz olsun
  293. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Htc ve iphone gri yakışıyor. Samsung mavi ve siyah. G5 için en iyi renkler titan ve gümüş BENCE.
  294. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Ben dışarıda m9 ve 6s'in sesini duyamıyorum bazen ama note 5 ve g5'te öyle bir imkanın yok duyuyorsun illaki [emoji3] o nedenle ses kalitesinden çok gürültülü dış ortamda cepte taşınırken verdiği ses benim içinde önemli. Bende senin görüşüne saygı duyuyorum seçim yaparken bu konuyu pek dikkate...
  295. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Birçok kullanıcı sevmediği için geri geldi zaten ama menü tuşlu ana ekranı kullanırken hafif gecikme oluyordu bende. Ayrıca menü olayı tamamen kaldırılmalı diye düşünüyorum.
  296. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Ben kullanıyordum hatta nisan ayında gelmişti güncelleme. O zamanlar note 5 kullansam da gelişmeleri takip ediyorum. Buyurun haberin tarihli fotoğrafı.
  297. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Uzun zamandır vardı yeni farketmişsiniz [emoji3]
  298. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Android'de ses, kamera, tasarım ve arayüz için telefon alınır. Sonuç itibariyle s6, g5, m9 ve z5 hemen hemen aynı özellikleri sunuyor donanım tarafında. Ayırt edici özellik kalmıyor yukarıdaki seçeneklerden başka. Note 5 kullanıp g5 geçtiğimde aradaki kamera ve ses farkı için bile değdiğini çok...
  299. hkndmrlp42

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Ben note 5'den aynı nedenlerle g5 geçiş yaptım pişman oldum. G5 parlaklık ayarı bozulunca komple markadan soğudum. Umarım sıkıntısız ve gönlünüze göre bir geçiş olur.