Arama sonuçlarınız

1. B

Türkiye'den Quick Charge 3.0 Mi5 İçin

Selamlar, Mi5 telefonum için quick charge 3.0 destekleyen şarj aleti arıyorum ama uygun bulamadım. Aliexpress gibi sitelerde var ama bana Türkiye'de lazım. Var mı elinde link olan?
  2. B

Mi5'te 3gb ram yeter mi?

Arkadaşlar telefonun 4 gb ramli pro modelini bulamadığımız için 3g ramli (64gb)'lık modeli alacağız sizce 3g ram sıkıntı çıkartır mı?
  3. B

iTunes'dan Fotoğraf Atamıyorum

Selamlar, i6 cihazını başkası kullanıyordu ve ben aldım. Sorunum fotoğraflarımı atamamam. Müzikleri eşzamanlayarak attım ama fotoğraflarda eşzamanla diye bir seçenek yok nasıl atacağımı bilmiyorum. İnternette araştırdım herkesde eşzamanla seçeneği var o seçenek sayesinde atılıyor ama bende...
  4. B

Iphone 6 ve Xiaomi Mi5

Hangisi arkadaşlar performans tabii ki mi5 diyor ama sizce hangisi? Telefonu Çin'den alacağım.
  5. B

Meizu Pro 6 vs. Xiaomi Mi5 Sizce Hangisi ?

Son olarak bu iki telefon arasında kaldım arkadaşlar. Telefonu Çin'den alacağım ve değmesini istiyorum aldığıma. Öncelikle Meizu Pro 6'nın bataryası sorun yaratır mı? Bir günü rahat çıkartır mı? Bir de iki telefon için ben bunları 3-4 yıl kullanabilir miyim? Uzun ömürlü müdür? Meizu Pro 6'da...
  6. B

Zuk Z2 Pro mu Xiaomi Mi5 mi ?

Arkadaşlar Çin'den alacağım telefonu son olarak bu iki canavarı seçtim. Birisi 400 dolar(mi5), diğeri 415 dolar(zuk z2) ikisinde de sd820 var zaten. Sizce hangisi daha iyi bir seçim olur ? Kamera ve batarya önemli. Uzun kullanımda önemli en az 3 yıl kullanacağım.
  7. B

Xiaomi Mi5 Önerir misiniz ?

Arkadaşlar eğer alırsam Çin'den alacağım büyük ihtimalle. Playstore yok sanırım ilk açıldığında varsayılan biçimde o aklıma takıldı bir sorun cıkarmaz değil mi ? Ayrıca playstore yoksa herhangi bir market uygulaması var mı haricinde çin uygulamaları için vs. ?
  8. B

Çinden Telefon Tavsiyesi

Arkadaşlar Çin'den telefon almak için ne tavsiye edersiniz hangi markalar daha ucuzdur ?
  9. B

Cynogen mod acil yardım!

arkadaşlar galaxy ace 1 5830 cihazı vardı elimde. hiç anlamam root tur rom dur şudur budur işlerinden internetten bakarak yaptım bişeyler (amacım sürüm yükseltmekti ama sadece cynogen mod ile tema falan değişti ayrıca telefon saçmaladı ). bu yaptığım şeyleri nasıl kaldırabilirim uğraşıyorum ama...
  10. B

Htc One M8 ve M8s

Arkadaşlar sizce M8s almaya değer mi ? Yoksa M8 tokatlar mı arada kaldım. M8s de sd 615 işlemci kullanılmış o konuda biraz tedirgin oldum sizce ?
  11. B

Z5 Compact mı One M8 mi ?

Arkadaslar uzun zamandır compacta asık olmus durumdayım tasarımı olsun vesayre cok sevdim telefonu ama bir taraftan da m8 in tasarımı cok iyi sizce m8 hala alınır mı ve ikisi arasında mantıklı bir seçim hangisi olur ?
  12. B

Samsung Galaxy Ace 1 Hakkında

Arkadaşlar merhaba, öncelikle bu telefonu 5 veya 6 yıl önce ilk cıktığında almıstık suan hala çalışır vaziyette ve sıkıntıları sadece depolama, şarj konusunda. Bu telefonu abim de kullandı ben de va hala cayır cayır çalışıyor. Çok stabil bir cihaz arada kafayı yiyor ama gayet normal şuan...
  13. B

clash of clans Android surumu

Selamlar. Sony xpreria m4aqua telefonu var suan elimde. Telefon yeni alındı ve Android sürümü lolipop play stordan clash of clans ve clash royale oyunlarını yukleyemiyorum cunku cihazınıx by sürümü uyumlu degradation hatası vetiver. Bilinmeyen kaynaklarada izin verdim ne yapmaliyim?
  14. B

1300-2300 arası telefon önerisi

biliyorum büyük bir aralık var ama merak ediyorum yakında da alıcam güzel bir telefon karar veremiyorum sizce bu fiyatlara en iyisi hangisi olabilir. her markanın bir sürü modeli var z5 aklıma giriyor z5compact giriyor bir bakmısım htc a9 cıkmıs o giriyor g5 cıkıcak o giriyor bir türlü seçim...
  15. B

Gittigidiyor LG G4

abilerim babama telefon bakıyoruz gittigidiyorda lg ürünleri ucuz zaten biliyorsunuz hepsi delta garantili vs. daha önce delta garantili ürün alan oldu mu sıkıntı cıkar mı sizde görüşleriniz nelerdir. ayrıca bu olmassa da m4 aqua alıcaz.
  16. B

Z5 Compact mı X performance mı

uzun zamandır amatör gözle z5 compactı araştırıyorum telefona tutuldum resmen. ama mobil dünya kongresi'nde tanıtılan x performans da ilgimi çekti öncelikle küçük telefon seviyorum bunu belirteyim. sizce z5 compact alınır mı kullananlar varsa tavsiye edermisiniz ? eğer alırsam yaza doğru alıcam...
  17. B

Bilgisayarım siyah ekranda kalıyor

Merhabalar yaklaşık 2 yıl önce casper nirvana bir laptop aldım. Kullanmaya başladıktan bir zaman sonra bilgisayarı açtığımda sadece siyah bir ekran oluyor ve laptop dokunmatik bölümün ışıkları yanmıyordu. Açma kapama düğmesine dokunduğum anda kapanıyor tekrar açtığımda normal halde çalışıyordu...