Arama sonuçlarınız

1. M

Soru Ips panelde bu kadar ışık sızması normal mi?

Vaziyet bu sizce değişim mi yoksa iade edip başka ürün almak mı daha mantıklı? https://hizliresim.com/hu0uv0h
  2. M

Soru Sizce hangisi?

Lenovo G2420 mi, yoksa ViewSonic VX2428-J mi?
  3. M

Soru Laptopum Hdmi 1.4b'de en fazla 120 hz'yi destekliyor sizce fazlası mümkün mü?

Arkadaşlar merhaba benim laptopumun HDMI 1.4b özelliğine sahip olduğunu, bunun da 1080P'de en fazla 120 Hz'yi destekleyeceği söylendi bana firma tarafından, sizce bunun aksi mümkün mü? Daha fazla Hz alabilmem mümkün müdür?
  4. M

Soru Hangi Ips monitörü almalıyım?

https://www.epey.com/monitor/karsilastir/801951-856781/lenovo-g24-20_lg-ultragear-24gn60r-b/ Lg 1 gtg tepkime süresi var lenovo ise 0.5 mprt, lenovo 165 hz, lg 144? Yukarıda linkteki özelliklere bakarak sizce hangisi alınır diyebilirsiniz?
  5. M

Soru Oyun için hangi panel monitör?

Arkadaşlar çok kararsız kalıyorum, rekabetçi, Online oyunlar oynamayı düşünmüyorum, AC, CoD gibi, IPS panelin renk doygunluğu çok iyi ama renk, ışık sızması gibi problemler var, VA'da ise ghosting çok oluyor diye duydum, TN'yi zaten konuşmuyorum bile. Önerileriniz nedir, varsa monitör...
  6. M

Soru Türk Telekom ilgilenmiyor?

Vallahi hocam dibimde bir saha dolabı var ona geçmeye çalışıyorum cevaba göre onu da inşaAllah yazarım.
  7. M

Vallahi inşaAllah hocam
  8. M

Vallahi işin açıkçası Türk Telekom isterse ona zor değil, iş ki istesin işte
  9. M

Zor olan nedir?
  10. M

Arkadaşlar evimin yakınında ve dibinde tt saha dolabı olduğunu öğrendim, portumu oraya taşısınlar istedim, 3-4 kere bu husus için gittim,ilkinde yaklaşık 100 metre yakınımdaki saha dolabı için dilekçe verdim şebeke yok dediler. Dibimde saha dolabı olduğunu tesadüfen öğrendim, ona taşınmak için...
  11. M

Soru Çok yakınımda Vdsl saha dolabı olduğunu fark ettim?

Arkadaşlar aslında yüzde 90 eminim TT saha dolabı olduğuna ama işte yüzde 10'da bir ihtimal ve evime çok yakın caddenin öteki ucunda, aradaki mesafe 20 metre ya var ya yok, benim tabi bu dolaptan haberim yokken nisbeten daha uzak bir dolaba taşıma talebinde bulunmuştum şebeke yok diye kabul...
  12. M

Soru Bu saha dolabı mı?

Konu Kilit
  13. M

Soru Fiber altyapı döşeme işlemi ne kadar sürer?

Hocam ben daha önce gelsin isterim tabi de 1 seneye de razıyım, korkum 1 seneye de gelmezse
  14. M

Soru Fiber altyapı döşeme işlemi ne kadar sürer?

Halihazırda Türk Telekom Vdsl abonesiyim. 10 km ötemde fiber altyapı döşeme işleminin başladığı haberini Türk Telekom ofisinden aldım, buraya doğru ilerlediğini söylediler, bugünde mahalleme bir arıza sebebi ile gelen Türk Telekom ekibini gördüm, bu olayı sordum, geliyor, yakın zamanda gelir...
  15. M

Soru 3 Yıllık Wi-Fi 4 modemimi değiştirirsem kablosuzda verimim değişir mi?

Modemle farkı nedir hocam? 1688491851 Birde bana modem yerine bunu istesem verirler mi?
  16. M

Soru 3 Yıllık Wi-Fi 4 modemimi değiştirirsem kablosuzda verimim değişir mi?

Halihazırda kullandığım modem;TP link TD-W9970v3, paketim 50 mbps olmasına karşın aldığım kablosuz hız taş çatlasın 41, bazen bunu da alamıyorum, ne dersiniz bu hususta?
  17. M

Soru Wifi 6 modem sizce gerekli mi?

Arkadaşlar şu anda kablosuzda 41 alıyorum, böyle bir durumda bu hızda bir iyileşme söz konusu olur mu sizce, wi fi 6 modemin ne faydası olur?
  18. M

Soru Ev taahhüdümün bitişine 2 ay var ne önerirsiniz?

Afedersiniz hocam, yeni gördüm,türk telekom kullanıyorum, ve maalesef altyapisi da yok.
  19. M

Soru Ev taahhüdümün bitişine 2 ay var ne önerirsiniz?

Acele etmemem nasıl bir seçenek olur arkadaşlar, zira daha ev internetimin taahhüdünün bitimine 2 ay var. Birde birşey farkettim, ben aboneliği devam ettirdiğimde bana yeni modemi fiyat dahilinde vermiyorlar, sorun şu ki bana daha pahalıya modemsiz veriyorlar, bu konuda da ne düşünüyorsunuz?
  20. M

Yardım Paketim 50 Mbps ama kablosuzda 41'i zor görüyorum sizce neden?

Çok teşekkür ediyorum, inşaAllah.
  21. M

Öncelikle çok teşekkür ediyorum hocam özverili cevabınız için, modem modelim ektedir; Önerilerinizi bekliyorum.
  22. M

Hocam evinizin önünden geçiyor derken, saha dolabı mı evin önünde?
  23. M

TP-Link 1687801110 Neden hocam sizce?
  24. M

Arkadaşlar kabloluda da 47'yi görüyorum, ama kablosuzda sizce neden bu kadar kaybediyorum?
  25. M

Yardım Konu kilit.

Konu kilit.
  26. M

Soru Ubisoft'tan oyun alamıyorum.

Açık açık onu da denedim.
  27. M

Soru Ubisoft'tan oyun alamıyorum.

Arkadaşlar Xsolla ile ek doğrulama gerektiğini belirten bir uyarı alıyorum, kartımdan 2 dolardan az para çekip doğrulayacağını söylüyor ama kesmiyor, bilgilerde doğru şaşırdım kaldım, ne yapmalıyım?
  28. M

Soru Earpods'un mikrofonu androidde çalışıyor mu?

Sağol kral teşekkürler.
  29. M

Soru Earpods'un mikrofonu androidde çalışıyor mu?

Nedir doğrusu arkadaşlar, 3.5mm jack girişli olanı kast ediyorum?
  30. M

Soru Hattımın iptalinin hemen akabinde vdsl portumu tekrar kullanabilirmiyim?

Arkadaşlar şu an halihazırda kalırsam TT çok yüksek fiyat veriyor, ama ben iptal edip hemen sonra başkası üzerinden o portu kullansam sizce mantıklı olur mu?
  31. M

Soru Laptop soğutucu 2. El mi alınmalı 0 mı?

Nedir önerileriniz, marka önerileriniz nedir? Teşekkürler.
  32. M

Soru Taahhüdüm birkaç güne bitiyor?

Oda olmaz ki
  33. M

Çektiğin sıkıntı da cabası
  34. M

Bundan bahsediyorum, türk telekomun bakacağına hiç ihtimal vermiyorum.
  35. M

Peki hocam, dediklerinizde bir sorun yok, ben biraz arıza durumunda müşteri hizmetlerine ulaşamayacağım velev ki ulaştım, eve kadar olan sorunlarda kim bakacak?
  36. M

Yok hocam hız kesintisi de yaşasam 16 değil, 43 ü gördüm; 1630837083 Hocam sanki yıllardır bu mesajı bekliyormuşsun gibi yazmışsın, biraz duygusal olmuş, sadece fikrini sordum.
  37. M

Üstadım mesele o değil ki, yeni abonelik alacaklara bile telefon'u açmayan bir firma baştan 1-0 geridedir benim gözümde. Kaldı ki 16 mbps hız veriyor bizim burda zaten, değmez yani ?‍♂️ 1630835477 16 mbps 99 tl ve modem yok, sizce mantıklı mı?
  38. M

Hocam gidiyim gidiyim de adamlara abonelik hakkında soru sormak için bile bağlanamadım, ayrıca zaten hattımın desteklediği son hızı alamıyorum, teknik ekip ayrı, müşteri hizmetleri ayrı konuşuyor. 1630834801 Hocam doğru, ama adamları daha arayamıyorum ki.
  39. M

Türk Telekom abonesiyim, acaba yeni bir abonelik yaparlarsa yeni saha dolabından çekerler mi? Halihazırda devam etmek mi? (Şu an için çok daha pahalı) Yoksa yeni bir abonelik mi? Ne dersiniz? Teşekkürler.
  40. M

Soru Haylou Gt1 Pro kulaklığı yeni aldım, ses azalma sorunu var ne yapmalıyım?

Arkadaşlar ürünü amazon tr'den aldım, bazen kendi kendine garip bir şekilde ses azalıyor, düzelmesi için sizce ne yapmalı?
  41. M

Soru Paket hızım 50 mbps aldığım hız 35 mbps ?

Onlar hep haklı çıkarlar hocam ? 1629284951 Ama onlarda türk telekom'u kullanıyorlar? ?
  42. M

Aslında 70 metreye yeni dolap attılar da portu oraya geçirmeye çalışıyorum geçer inşaAllah. 1629284175 Hocam iyide duyduğuma göre netspeed 35 lik paket hızını hız tam olarak alınsın diye 39 olarak veriyormus.
  43. M

369 metre 1629280800 ? iyide kardeşim birtek tt altyapısı var.
  44. M

Sizce neden? Türk telekoma defalarca şikayette bulundum, sinyalini güncelledik deyip gönderdiler?
  45. M

Soru Türk Telekom altyapısı kullanan taahhütlü veya taahhütsüz ISS tavsiyesi

Ben netspeeddeyken acaba portumu yeni saha dolabına aktarırlar mı? 1629228181 Hocam kafam allak bullak oldu yemin ediyorum, bir konu hakkında hem bu kadar kötü hem de bu kadar iyi yorum nasıl olabilir anlamıyorum.
  46. M

Soru Türk Telekom altyapısı kullanan taahhütlü veya taahhütsüz ISS tavsiyesi

Yaşadığım yerde bir tek o operatörün altyapısı var, nedir fikriniz?
  47. M

Soru "Netspeed" hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çok çeşitli yorumlar var hakikaten çok ilginç.
  48. M

Teşekkürler. 1628685619 Teşekkür ediyorum.
  49. M

Çok çeşitli yorumlar yapılmiş, nedir doğrusu, ne düşünüyorsunuz?
  50. M

Soru Taahhüd biterken türk telekom indirimli paket sunar mı?

Yok hocam, yani gerçekten yok, birtek türk telekomun altyapısı var mahallemde, diğer operatörlerin yan mahallede var. 1628583499 Hocam Turknet'in müşteri hizmetleri kötü diyorlar.
  51. M

Soru Yan mahalleden kablo çekerler mi?

Hocam maalesef yan mahallede var oda 16 mbps, sizce mümkün mü? 1628506484 Birde 16 mbps'e 99 lira vermek pek doğru gelmiyor.
  52. M

Soru Yan mahalleden kablo çekerler mi?

Merhabalar, arkadaşlar benim mahallemde birtek türk telekom altyapısı mevcut ben de onların abonesiyim, ama operatör değiştirmek istiyorum, maalesef altyapı olmadığından bunu yapamıyorum. Ama şöyle bir alternatifim var, yan mahallede turkcell, netspeed vs altyapısı var, yaklaşık mesafe 40 50 m...
  53. M

Altyapı yok hocam, nasıl geçeyim ki? 1628505602 Yan mahallede var o olurmu onu bilmiyorum?
  54. M

Hayır kardeşim, ben türk telekom müşterisiyim ve ne dediğimin farkındayım, müsterih ol sen, bunların hangisinde "Prime" etiketi var? Fiyatlar farklımı? 1628430918 Birde zaten başkasının üzerine taahhüd yaptığımda da modem ücreti vermeyeceğim ve bana türk telekomun uzatmam için sunduğu...
  55. M

Fiyatlar aynı ama?
  56. M

Prime dediğiniz faturalı olmuyor mu? 1628097220 O nasıl mümkün olacak ki, paket kaldırıldı?
  57. M

Halihazırda tabiri caizse kazık bir paket sunuyor, görüşünüz nedir?
  58. M

Soru Tavsiyeniz nedir?

Merhabalar arkadaşlar, ben türk telekom evde internet abonesiyim, taahhüdümün bitmesine az bir zaman kaldı, bana önerileriniz nelerdir? İndirimli bir paket için sizce ne yapmalı? Aboneliği türk telekom'da yenilersem acaba hangi ücretleri ödemeyeceğim? Teşekkürler. 1627751442
  59. M

Assasins creed brotherhood'da tr yama çalışıyor mu?

Yama son güncelleme ile mi çalışmıyor? Gerek steam de gerek ise korsan da bunun farkı varmıdır? Sorun varsa nedir? Teşekkürler.
  60. M

Lenovo vantage BIOS update-10 [64] Kritik güncellemesini yapamıyor bahse konu konudaki hatayı alıyorum?

Format attım güncelleme ortadan kalktı yani henüz değişen birşey yok.
  61. M

Lenovo vantage BIOS update-10 [64] Kritik güncellemesini yapamıyor bahse konu konudaki hatayı alıyorum?

Anlamadım bağlı değilken deniyorum alakası var mı ki?
  62. M

Arkadaşlar ne yaptıysam olmadı,lenovo vantage'den bios güncellemesi yapacağım zaman kurulumu yapıyorum sıra flashlamaya gelince bu hatayı alıyorum acaba nerede yanlış yapıyorum? 20210325_133443 - Hızlı Resim 20210325_134522 - Hızlı Resim
  63. M

Laptobum ses çıkarıyor?

Arkadaşlar şarja takilı olmadan oynadığımda soğutucu ile beraber çalışıyor o kadar fazla ses çıkmıyor ama şarjda iken nadiren oynadığımda biraz fazla ses çıkıyor,sebebi nedir sizce?
  64. M

Nedir bu işin aslı,sahiden bu kadar vahim mi?

Arkadaşlar lütfen bana korsan şöyledir,böyledir demeyin mesele o değil. Arkadaşlar malumunuz internetten gerek torrent ile gerek ise başka yollarla repack veya reloaded oyun indirilebiliyor,bu mesele hakkında o kadar çok yorum var ki,mesela; kimi diyor ki korsan oyun çok zararlıdır içinde...
  65. M

Laptop bazen çalışırken çok ses çıkarıyor?

Arkadaşlar laptop çalışır halde iken,çok fan sesi çıkarıyor,genellikle hiç ses yok ama,alakası var mıdır bilmiyorum şarjda oynadığımda oluyor? Nedir sebebi acaba? Teşekkürler.
  66. M

Arkadaşlar core temp 1.16'yı kuracakken şu hatayı alıyorum,ne yapmalıyım?

İşlemci sıcaklığını çok güzel bir şekilde gösteriyordu,onu ögrenmek için.
  67. M

Arkadaşlar core temp 1.16'yı kuracakken şu hatayı alıyorum,ne yapmalıyım?

Driver has failed to load. This program will not continue. Birden oldu bu sorun,çözümü nedir?
  68. M

Arkadaşlar diyelim ki cihazımı teknik servise yollayamıyorum?

Bu durumda ne yapmam lazım,nasıl bir yol izlemeliyim,güvenilir bir kanal önerir misiniz?
  69. M

Arkadaşlar bilgisayar neden mavi ekran hatası verir?

Virüs programını diyorsan,yani ücretsiz sürüm değil
  70. M

Oyun yapar mı ? ben onu merak ediyorum,birde ben virüs programını yükledim ondan bir hafta kadar sonra oldu. 1610057887 Ekran kartı sürücüleri güncelleyeli fazla olmamıştı zannedersem
  71. M

Abi Ağzından yel alsın da Allah korusun 1610057721 Sürücülerim güncel diye biliyorum ama 1610057758 Zaten bir kere oldu yeniden başlayınca düzeldi.
  72. M

Mesela ağır bir oyun oynadım diyelim,sonra ana ekrana geldim,bilgisayarı kapattım,daha sonra bana mavi ekran hatası verdi,bu oyundan mıdır? Yoksa başka birşeyden mi,mesela virus programından mıdır?
  73. M

Epic games güncellemesi nasıl indirilir?

İnşaAllah deneyeceğim,teşekkür ederim.
  74. M

Epic games güncellemesi nasıl indirilir?

Arkadaşlar malumunuz epic games ile ilgili ısınma haberlerini duymuşsunuzdur,bu hususta yeni bir yama yayınlandığını gördüm ama neredem indireceğim konusunda bir bilgim yok. Beni aydınlatabilirmisiniz? Teşekkürler.
  75. M

Önerebileceğiniz,güvenilir oyun sitesi varmı?

Mesela virustotali olan,güvenilirliğini tecrübe ettiğiniz,linkleri sağlam olan siteler nelerdir?
  76. M

Gta 4'ü donmadan oynayabilirmiyim?

Hangi oyunları kaldırabilir?
  77. M

Bu konuda baya bilgi sahibisiniz hangi oyunları kaldırır,bari onu söyleyin?
  78. M

Arkadaş pusudamı bekliyodunuz o nasıl yorumlar öyle
  79. M

Arkadaşlar sistemimin özelliği şunlar; İntel Celeron 1.5 Ghz Çift Çekirdek Işlemci 6 GB RAM 1792 Mb Paylaşımlı Ekran Kartı 240 GB SSD Sizce hangi ayarlarda nasıl oynayabilirim?
  80. M

Hdmi'yı VGA'ya çeviren kablo önerisi?

İnca hakkında ne düşünüyorsunuz?
  81. M

Hdmi'yı VGA'ya çeviren kablo önerisi?

Ne Marka Önerirsiniz?
  82. M

Hdmi portum arızalımı nasıl anlarım

Bunun yolu nedir?
  83. M

Dizüstü bilgisayarım 2. monitörü desteklemiyormu?

Maalesef onuda denedim olmuyor,yada ben yanlış yapıyorum? 1601806351 Onu yaptım,tvden ayarladım nafile
  84. M

Dizüstü bilgisayarım 2. monitörü desteklemiyormu?

Bilgisayarımda hdmi girişi var,bağlamaya çalıştığım cihaz hem tv hem monitör,cihazı bağlıyorum,hdmi kablosuda yeni,ama bir türlü sinyal alamıyorum,sürekli sinyal yok 1 dakika içerisinde güç tasarrufu moduna geçilecek diyor. Bilgisayarın güncellemelerini yaptım olmadı, grafik kartının...
  85. M

Hdmi kablo bağlantı sorunu?

Arkadaşlar laptobuma hdmi kablo ile tv-monitörü bağlamaya çalışıyorum,sürekli sinyal yok hatası alıyorum,sürücüyü güncelledim olmadı,güncellemeleri yaptım olmadı,tvnin ayarlarını kurcaladım olmadı,bilgisayar görüyor,ekranı bölmek için işlem yapıyorum,gene sinyal yok diyor,ben nerede yanlış...
  86. M

Sinyal yok hatası alıyorum?

Çok teşekkür ediyorum,şu anda bilgisayarın önemli güncellemelerini yapıyor windows hallolur inşaAllah. 1601761385 Nafile değişen birşey olmadı acaba anakartım mı desteklemiyor bilmiyorum
  87. M

Grundig 1450 b2b8 modeli 1601754367 Güncellemeleri yüklüyor hallolur inşaAllah
  88. M

Sürücüyü nasil yükleyebilirim? 1601753687 Yeni format atıldı zannetmiyorum
  89. M

Maalesef sinyal yok hatasi alıyorum ?‍♂️
  90. M

Oluyorda monitöre bağladımmı pcyi siyah ekran oluyor pc 1601753377 Hah geldi 1601753418 Sadece Bilgisayar Ekranı Yinele Uzat Sadce Ikinci Ekran Var.
  91. M

Bende çıkan seçenek bunlar; https://hizliresim.com/HKJ00i
  92. M

Tamam bastım 1601752677 Sonra?
  93. M

Tıkladım 1601752618 Sonra?
  94. M

Evet 1601752395 Hatalar; https://hizliresim.com/5LYaqP https://hizliresim.com/cOeH4p
  95. M

Ama tv de çalışıyo ? 1601751842 Evet,İntel celeron işlemci,nasıl yapmalıyım?
  96. M

Yahu ben anlamadım defalarca denedim,ne yaptıysam olmadı,kablolarıda çıkarıp taktım nafile,acaba nerde hata yapıyorum ki 1601751549 Win10 yüklü laptopta sizce nasıl bir yol izlemeliyim? 1601751575 Tvde çalışıyor
  97. M

1366×768 çözünürlüğe sahip bir monitörde 1080p video izlenir mi?

Yahu bu monitörü bir türlü bağlayamadım ne yapmam lazım?
  98. M

Monitörü pc'ye bağladığımda görüyor,ama etkin değil yazısı görünüyor,monitördede sinyal yok hatası alıyorum. Ne yapmalıyım?
  99. M

Laptobu hdmi kablo ile monitöre bağlıyorum ama?

Sinyal yok hatası alıyorum,bilgisayar görüyor monitörü ama monitör görmüyor. Nerde hata yapıyorum? Nedir bunun doğrusu? Marka LG Model:24MN49HM-PZ https://www.teknosa.com/lg-24mn49hm-24-61-ekran-hd-led-monitor-tv-siyah-p-110019309
  100. M

1366×768 çözünürlüğe sahip bir monitörde 1080p video izlenir mi?

Teşekkürler ?? 1601663612 Sağol kardeşim ?
  101. M

ADSL ve VDSL arasındaki fark nedir?

Malumunuz adsl'de hızın hepsi bazen alınamıyor misal benim hızım 16 mbps'e kadar adsl ben 11,7 alıyorum şu an. Peki bu vdsl'de nasıl olur? Mesela 24 mbps'e kadar bir paket aldım diyelim,24 mbps'in hepsini alırmıyım?
  102. M

Klavyede hangi marka tercih edilmeli

Oyuncu klavyesi istemiyorum,ne marka önerirsiniz?
  103. M

Laptobu hdmi kablo ile monitöre bağlarsam?

Sağol reis ??
  104. M

Sizce yanlış mı düşünüyorum?

Teşekkürler ?
  105. M

Superbox 4.5G

Türk telekomla irtibata geç,diğer operatörlerin altyapısını verende onlar
  106. M

Teşekkür ediyorum ?
  107. M

Superbox 4.5G

Ayrıca altyapı içinde başvur türk telekoma
  108. M

Hayır zaten kapatıyorum,açıkken diyorum 1601551811 Hem doğru,hem gereksiz ilginç ???
  109. M

Arkadaşlar malumunuz modem çalıştıkça ısınıyor,bende bu sebeple modemin dibine temas edecek şekilde hiçbirşey koymuyorum,patlama riski yüzünden, sizce doğru mu düşünüyorum?
  110. M

Superbox 4.5G

Bak kardeşim kotalı paketleride var,bence vodafone daha mantıklı turkcell pahalı geldi bana. Buraya bak bir istersen; https://www.vodafone.com.tr/Net/vodafone-evde-redbox-kampanyasi.php
  111. M

Notebook soğutucuyu 2. El almak mantıklı mı?

İnşaAllah kardeşim sağolasın ?
  112. M

Görsellik açısından demiştim,çok sağolun ??
  113. M

Türk telekom vdsl'e geçiş nasıl olur?

Hakkınızda hayırlısı olur inşaAllah.
  114. M

Sadece 2. Ekran yapmayı düşünüyorum,öyle yaparsam laptobun ekranının açık kalmasına gerek yok değilmi? 1601548513 Yani kapağını kapatmayı kast ediyorum.
  115. M

Notebook soğutucuyu 2. El almak mantıklı mı?

Misal yüksek bir modelin 2. Eli daha ucuz oluyor,sizce 2. elmi almalıyım yoksa 0 mı?
  116. M

Ekran çözünürlüğü laptobun çözünürlüğüne göremi olur,yoksa monitörün çözünürlüğüne göre mi?
  117. M

Modem nasıl açılıp kapatılmalı?

Bu güzeldi ??
  118. M

Teşekkür ederim.
  119. M

Fişini çekmenin veyahut modem bağlı olduğu prizin fişini çekmenin zarari nedir?
  120. M

Benim kafam bu konuda çok karışık. Modemin fişini modemi kapatmadanmı çekeyim? Kapatıp mı çekeyim? Yoksa fişini çekmeyip sadece on/off düğmesine mi basıp açıp kapatmalıyım? Nedir doğrusu? İdeal periyodu nedir?
  121. M

Arkadaşlar Allah kısmet ederse bilgisayara soğutucu almayı düşünüyorum?

2. el inca oyuncular için soğutucu var bilgisayarcıda mesela ama ben 0 almak istedim,sizin marka ve model önerileriniz nelerdir?
  122. M

1000 TL'ye 2. El nasıl bir kasa toplanır?

Bilgisayarcı toplayacak 1601385702 Sadece sistemi kurmayi düşünüyorum 120 yetmezmi hdd olacak inşaAllah
  123. M

1000 TL'ye 2. El nasıl bir kasa toplanır?

Anakart,işlemci,ekran kartı ne olur ssd alinır mı?
  124. M

Laptop Anakart değişimi kaç lira olmalı?

Vay arkadaş ??
  125. M

Ne yaptın be reis ??
  126. M

Parçası 2. El orta halli bir kasa kaça toplanır?

Metin2 den başka oyun oynamadım diyebilirim 1601375455 Çok nadir başka oynamışımdır
  127. M

Vallahi bütçem ne kadar az olursa o kadar iyi bütçesi
  128. M

Ben kendim 2. El pc kasası toplayabilirmiyim?
  129. M

Reis 0 fiyatlarından haberin varmı?
  130. M

Vallahi bana 800 dedi birde laptopun üzerindekiler kalacak yani aynı ramı takacak gibi 1601375064 Anakart modelini sormadım
  131. M

Bilgisayarcı kaça toplarsa ideal fiyattır?
  132. M

Grundig 1450 b2 b8 1601372465 Bi fikrim yok
  133. M

800 çok mu?
  134. M

Mesela kaç lira çok olur? Kaç lira normal olur?
  135. M

Arkadaşlar en ucuza nasıl pc toplayabilirim?

Vallahi benim bütçem belli taş çatlasın 2400 1601198511 Nasıl yapabilirim ki?
  136. M

Bu tür sitelere güvenmiyorum. Bunsi
  137. M

Bendeniz parçaları birleştirmeyi bilmiyorum,sizce ekran kartı harici olan işlemcisi güzel 0 bir pc nasıl toplanır?
  138. M

Hepsiburadanın kendisinin satmadığı bilgisayarı almak risklimi?

Teşekkürler ?
  139. M

İşte sorum bu yönde,ayırt etme kıstasını sormuştum
  140. M

Aslında bir kişiyi sormuyorum sorum genel
  141. M

Mesela puanı diyorsunuz değilmi? Altta yazan şu yeşil puan ne kadar yüksekse o kadar iyi?
  142. M

Mesela orada yazıyor 24 ay garanti yani haliyle sıfır diyor,ama satan hepsiburada'nın kendisi değil sizce ne kadar güvenmeliyim?
  143. M

Arkadaşlar,ben masaüstü bilgisayar almayı düşünüyorum?

Bütçem ortada ne yapmalıyım? 1601119683 Birde zaten çok yüksek oyunlar oynamayı düşünmüyorum
  144. M

Arkadaşlar,ben masaüstü bilgisayar almayı düşünüyorum?

Sizce yeni nesil intel celeron işlemciler nasıl? Bütçem en fazla 2 bin tl,ne yapmalıyım sizce?
  145. M

Sizce altyapımda değişiklik yaparlarmı?

Arkadaşlar ben altyapı iyileştirmesi için türk telekomun gerekli merciilerine başvurdum,daha sonra müşteri hizmetlerinden bana 1 ay içerisinde vdsl altyapısına geçiş işleminin gerçekleştirileceği söylendi,sizce geçermi? Ne düşünüyorsunuz?
  146. M

Kardeşim bölge müdürlüğünden gelen mesaj bu yönde dedi ?‍♂️
  147. M

Arkadaşlar ben altyapı iyileştirmesi için türk telekomun gerekli merciilerine başvurdum,daha sonra müşteri hizmetlerinden bana 1 ay içerisinde vdsl altyapısına geçiş işleminin gerçekleştirileceği söylendi,sizce geçermi? Ne düşünüyorsunuz?
  148. M

Döviz bu haldeyken bilgisayar alınır mı?

Yok kardeşim,müslüman olduğum için itikadım bu yönde,utopik bir dünyam yok 1600885399 Kısmet ?‍♂️
  149. M

Kardeşim hangi zorluktan sonra bir kolaylik gelmemiş ki?
  150. M

Yani döviz düşermi sizce? Black friday'i veya başka bir indirimi beklemelimiyim? Teşekkürler.
  151. M

Türk telekom'a altyapı iyileştirmesi için başvurdum?

Maalesef hipernet var ?‍♂️
  152. M

Kardeşim ne ara okudun ??
  153. M

Arkadaşlar türk telekom'u aradığımda halihazırda olan adsl altyapımı mahallemde altyapısı bulunan,modemimin uygun olsuğu vdsl'e çevirmek istediğimi defalarca söylüyorum,port olmadığını ve hatta altyapı olmadığını söylüyorlar. (Türk telekomun sitesinde altyapı uygun görünüyor.) Bende şikayette...
  154. M

Arkadaşlar sizce ucuza pc nasıl bulunur veya toplanır?

Kardeşim 2 . El bilgisayarcıda topluyor
  155. M

Arkadaşlar sizce ucuza pc nasıl bulunur veya toplanır?

Arkadaşlar malumunuz en ucuz pc 3 bin civarı,100 bine kadar çıkıyor,sizce ucuza leptop veya dekstop pc nasıl alınır?
  156. M

Türk Telekom'a fiber altyapı konusunda başvurdum sizce sonuç ne olabilir?

Vdsl altyapı var ama port dolu onu verebilirlermi? 1600639457 Ne yanlışı,o niye?
  157. M

Türk Telekom'a fiber altyapı konusunda başvurdum sizce sonuç ne olabilir?

Arkadaşlar,türk telekom'a altyapı hususunda şikayette bulundum,beni ertesi gün aradılar, altyapı konusunda iyileştirme için çalışma başlatacaklarını söylediler kapattım,ayrıntı almak için tekrar türk telekomu arayıp,bu işin ne olduğunu sorunca bana;bu bölge müdürlüğüne gidip fiber altyapı...
  158. M

Sizce altyapım konusunda ne yapmalıyım?

Aklımda,teşekkürler 1600551658 Garip
  159. M

Kardeşim taahhüdüm bitene kadar devam
  160. M

Burası türk telekom ?‍♂️
  161. M

Gülermisin ağlarmısın? ?
  162. M

Buda 100 e kadar gösteriyor kim doğru söylüyor? ?‍♂️
  163. M

Hocam hangi birininkini alayımki ?
  164. M

Aynen öyle,hocam sormayın,yılan hikayesine döndü, Türk telekomu aradığımda,bir operatör altyapı var ama port yok,biri port açık gözüküyor geçelim dedi başarısız oldu,biri hiç yok sadece adsl var,biri gidin müdürlüğe size yeni port açarlar diyor,gidiyorum kim dedi size bunu yok böyle birşey...
  165. M

Yazayım,16 mbps diyor ama,türk telekom vdslde 50 mbps'e kadar destekliyor, 1600546456 Çağrı merkezinde 50 mbps bilgisini almıştım
  166. M

Üstadım bizim mahallemizde vdsl altyapı var ama ben adsl kullanıyorum,vdsl'e geçmek için türk telekomla irtibata geçmek istediğimde bir altyapı yok,bir var ,bir bağlayalım diyorlar oda olmuyor 1 kere denemiştim,yani fiber yok bu yüzden 1600545905 Bilmiyorumki vdsl port yok o yüzden geçemezsin...
  167. M

Üstad yusuf kıraç kim? Konuyu açarmısın? 1600545526 Hocam birde ben internete bağlıyım,sadece altyapımı yükseltmek istiyorum,oda olurmu?
  168. M

türk telekoma sorduğumda adsl var,vdsl var ama port dolu diyor, anca biri taşınacak veya hat kapatacakta bana o portu tahsis edecekler ?‍♂️ Yani hızımı yükseltmek istesem adsl dolayısıyla böyle bir şansım yok, vdslde var ama ondada port yok, fiber zaten yok. Sizce ne yapmalıyım? Fiber...
  169. M

Android uygulama izinleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Call of Duty Mobile mesela 1599936219 İlginç 1599936312 Hayır kardeşim,telefonum android,seni tam anlayamadım? 1599936382 Peki dosyalara erişim izni,ses ve görüntü kaydetme? Yani mecbur çare yok diyorsun. 1599936498 Garip ?‍♂️ 1599936556 Ya anlayana kadar iş işten geçerse ?‍♂️
  170. M

Android uygulama izinleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mesela bazı uygulamalar kurulmak için dosyalar ve fotoğraflara erişim izni istiyor hakeza aynı şekilde kamera ve mikrofon gibi yerlere de erişim izni istiyor,bazısı kurulduktan sonra bu izinler olmadan çalışmıyor. Bu izinleri vermek ne kadar riskli? Uygulama tanınır bilinir bir uygulama olsa...
  171. M

En fazla 2000 tl bütçem var niyetim sadece kasa toplamak?

Arkadaşlar harici ekran kartı olan orta seviye bir pc düşünüyorum ama bulamıyorum? Neredeyse bütün pcler paylaşımlı ekran kartı.
  172. M

Arkadaşlar bu Kabloyu Nereye Sokacağım?

Çok tesekkür ederim sağolun
  173. M

Bu 1 Takılı Halde değil ---- Mesajlar birleştirildi ---- [ ---- Mesajlar birleştirildi ---- Buda 2 Tamamda Gösterdiğim gibi kablo o yere giriyor ama oturmuyor,beyaz kapakçık kapanıyor ama,yapışmıyor acaba bantla falanmı yapıştırmak lazım,yada yanlış yerdenmi takıyorum,nedir? teşekkürler.
  174. M

---- Mesajlar birleştirildi ---- beyaz kisma değilmi ---- Mesajlar birleştirildi ---- beyaz kisma değilmi ---- Mesajlar birleştirildi ---- Yok Orya giriyor fakat orda durmuyorda
  175. M

Ekrana Giden Işık Kablosuymuş Ekranda Gelmiyor, Kablo Bu: Modeli Pcnin grundig 1450 b2 b8
  176. M

Arkadaşlar Grundig Bilgisayarımda Bu Sorunla Karşılaştım,Ayrıntı Konuda

Arkadaşlar,Bir gün,Pc'de Gezinirken,Mavi Ekran Geldi,Kişisel Bilgisayarınız Bir Sorunla Karşılaştı,Pc Gitti, Sonra,Pcyi Açmaya Kalktığımdada Sırasıyla,Aşağıdakileri Görüyorum,Format Atmaya Kalkıyorum,Hata Veriyor,Sistem Geri Yükleme,Yapmaya Kalkıyorum,C'de Sorun Var Diyor,Yani Arkadaşlar,Pc'mde...
  177. M

Arkadaşlar,Videolarımı Nereye Yedekleyebilirim?

Peki Kaç Gb ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Yani Benim Videolarım Küçük Boyutlu Değil
  178. M

Arkadaşlar,Videolarımı Nereye Yedekleyebilirim?

Önerilerinizi Bekliyorum,Teşekkürler.
  179. M

Arkadaşlar CE Sertifikası Olmayan Bir Anahtarlık Aldım,Sizce Güvenlimidir Ne Yapmalıyım?

Nedir Görüşünüz ? Teşekkürler.
  180. M

Arkadaşlar,A3 2016 Hızlı Şarj Normalmi?

Eminmisiniz?
  181. M

Arkadaşlar,A3 2016 Hızlı Şarj Normalmi?

Arkadaşlar,A3 2016 Hızlı Şarj Kullanmaya Başladım,Orjinalini, Yani İlk Kullanımlarda Sıkıntı Yoktu,Ama Sıkıntı Varmı Onuda Bilmiyorum,Sorun Şu Mesela Şarja Taktımmı Birden Yüzde 2 3 Sarj Alıyor,Sonra Kullanırken Birden Yüzde 3 4 Şarj Gidiyor,Bunun Sebebi Nedir? Prizdenmi,Veya Başka...
  182. M

A3 2016 Cihazın Orijinal Şarj Aleti Nasıl Olur? Nasıl Anlanır?

Teşekkürler.
  183. M

Gardaş Modellerin Arasında Yazmıyor?
  184. M

Ama 70e satana güveniyorum O Benim telefona uyumlu değilki Yada Yazmıyor
  185. M

Arkadaşlar Mahallemdeki 3 Telefoncuda Ayrı Fiyat Verdi,3'üde Orjinal Olduğunu İddia Ediyor,Biri 35 Biri 40 Diğeri 70 Fiyatını Verdi,Bunun Nedeni Nedir? 70'lik Sanki Bana Orjinal Gibi Geldi Bilmiyorum. Nasıl Anlarım? Görüşlerinizi Bekliyorum,Teşekkürler.
  186. M

A3 2016 Cihaza Factory Reset Attım Ağda Kayıtlı Değil Hatası Alıyorum?

Nasıl Yapabilirim?
  187. M

Aynen Kardeşim İmei Var ama ---- Mesajlar birleştirildi ---- modem.bin dosyayı flashlamayı düşündüm ama?
  188. M

Arkadaşlar Cihazımda Geç Şarj Alma Sorunu Vardı,Bende Bu Sorunu Önceden Yaşadığımdan Sormuştum,Bunun Çözümünün Resetleme Olduğunu Söylemişlerdi Bana Forumlarda Ben Yaptım Bunu Ama Bu Hatayla Karşılaşıyorum Ne Yapmalıyım? Teşekkürler.
  189. M

Pc'im GTA 4 Ve Diğer Oyunları Kaldırırmı?

Teşekkürler.
  190. M

şaka yapar gibi bir halimmi var?
  191. M

Yüklü İşletim Sistemi:Windows 10 Home Single Language 64-bit İşlemci:Intel(R) Celeron(R) CPU 1007U @ 1.50GHz (2 CPUs), ~1.5GHz RAM:2048 MB DirectX Version: DirectX 12 Ekran:Intel(R) HD Graphics 995 Mb
  192. M

A3 2016 Anroidi 7 ye Yükledim Ama Yalnızca Acil Aramalar Hatası Alıyorum?

Değişen birşey yok
  193. M

Ağları Ararken Hata Oluştu?

Android 7 A3 2016 Da bu hatayı alıyorum şebeke var ama yalnızca acil aramalar di̇yor ne yapmalı?
  194. M

Ne Yapmalıyım? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Zannetmiyorum? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Şebeke Var Ama Acil Aramalar Yazıyor
  195. M

Evet? Sam mobilden Türkiye Rom'unu Yükledim ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ne Yapmalıyım?
  196. M

Ağda Kayıtlı Değil Diyor, Birde Mobil Ağlardan Operatör Seçmeye Kalktığımdada Bu Hatayı Alıyorum: Ağları Ararken Hata Oluştu. Ne Yapmalıyım? Teşekkürler.
  197. M

A3 2016'ya Android 7 yüklemeyi düşünüyorum ne yapmalıyım?

Türkçe Adımlar Halinde Atma Şansınız?
  198. M

A3 2016'ya Android 7 yüklemeyi düşünüyorum ne yapmalıyım?

Hangi adımları izlemeliyim? Misal önceki işletim sistemini nasıl silmeliyim? Silmelimiyim?
  199. M

A3 2016'Y TWRP Nasıl Yüklenir?

Nasıl Yüklenir Arkadaşlar?
  200. M

A3 2016 cihazım 5 saatte şarj oluyor normal mi?

Teşekkürler
  201. M

Teşekkürler Normal Format Değilmi Hard Olmayan?
  202. M

Yani normalde hızlı şarj var bunlarda diye biliyorum normal mi? Teşekkürler.
  203. M

Şarj Anlık Gidip Geliyor?

Yo nedenki?
  204. M

Merhaba ikiside değil, Şöyle Anlatim Şarja Takıyorum Şarja Takılıyken Şarj Kesiliyor Anlık Şarj Etmiyor Sonra Ediyor Bunun Nedeni? Birde Bugun Oldu Şarjdan Yuzde 100 ken çıkardım 3 5 Dakika Oynadım Yuzde 10 Şarj Gitti Acaba Bunlar Neden Oldu? Bilmediğim Birşeydenmi? Teşekkürlerr
  205. M

Şarj Belirli Bir Seviyeye Geldiğinde Yada Gelmediğinde,tam emin değilim Akım(Şarj) Anlık Kesiliyor Sonra Geri Geliyor, Birde Mesela 100 de 100ken aldım 3 5 Dakikada %10 Gitti Acaba Bunların Nedeni Ne Olabilir? Acaba Orjinalinde Varda Benmi Bilmiyorum. Beni Aydınlatırmısınız ? Teşekkürler...
  206. M

Arkadaşlar Telefon Şarjdayken,Şarj Gidip Geliyor Bazen Neden Sizce?

Şarj oluyor fakat durum şu;şarj olurken şarj gidip geliyor yani akım kesiliyor birahane geliyor bunun nedeni nedir?
  207. M

Ödüllü 500.000 Konu!

Hayırlısı olsun
  208. M

Arkadaşlar Telefon Şarjdayken,Şarj Gidip Geliyor Bazen Neden Sizce?

Şarj Oriinal Sokettede Elhamdülillah Birşey yok Nedeni Ne Olabilir? Teşekkürler.
  209. M

Baseus Kılıf Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Android İçin Olanı Kastamonu Ediyorum. Teşekkürler.
  210. M

Arkadaşlar Antutu Testi Uzun Sürüyor 0 Da Kalıyor Neden?

Arkadaşlar Ilk Yüzde 17 Oluyo Sonra Şu Ekran Testini Yapıyor Sonra Yüzde 0 Da Kalıyor Neden? Teşekkürler.
  211. M

Arkadaşlar Sizce Telefonumun Arızası Nereden Kaynaklı?

Aynı Model telefona aynı ekranı taktı böyle bir sorun olmadı sizce öylemi acaba? ---- Mesajlar birleştirildi ---- telefon j3 2016
  212. M

Arkadaşlar Sizce Telefonumun Arızası Nereden Kaynaklı?

Arkadaşlar Ekran Değişti Orjinal Ekran Takıldı Ama Ekran Hala Gidiyor Mesela Şöyle; Ekranda Siyah Çizgiler Çıkıyor Rengi Sarı Mavi Mor Vesaire Renkler Çıkıyor,Kenarında Çizgi Çıkıyor. Not Telefonum:Yaklaşık 2 Senelik Acaba Anakarttanmı? Teşekkürler.
  213. M

Düşük Bütçeli Telefon Önerileriniz Varmı?

Teşekkürler Sağolun.
  214. M

Sana Dedim tabiki
  215. M

Haklısın Önerin İçin Teşekkürler.
  216. M

Demiyecem dedim ya Doğru yazdım öneri için teşekkürler.
  217. M

GM 8 Nasıl? yada LG K10 2017? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Aynen Öyle.
  218. M

demiyecektim ---- Mesajlar birleştirildi ---- J7 Prime Baya Ünlü GM8 nasıl?
  219. M

Vestel tercih etmiyorum ya teşkekkürler
  220. M

Öğrenciyim Arkadaşlar Ayda En Fazla 100 TL Verebilirim?
  221. M

Wolfteam Hesabınızı Oluşturduğunuzda Wolfteam Dünyasında Yerinizi Alabilirsiniz. Bu Hatayı Alıyorum Ne Yapmalıyım?

Hesaba Bayadır Girmiyordum,Siteye Giriyor Ama Oyuna Girmiyor Wolfteamda Ne Yapmalıyım?
  222. M

Önbellek,Çöp Dosyalar,Virüsler Nasıl Temizlenmeli?

Teşekkürler Peki Ccleaner İçin Bana Önereceğiniz Bir Ayar Vamı,Özel Birşey? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Reklam pek önemli değilki
  223. M

Önbellek,Çöp Dosyalar,Virüsler Nasıl Temizlenmeli?

Önerileriniz nedir Arkadaşlar? Teşekkürler.
  224. M

Arkadaşlar Leptopu İçini Açarak Veya Açmayarak Nasıl Hızlı Hale Getirebilirim?

Kastım Şu Genel Olarak Hızlanması Oyun Vesaire? ---- Mesajlar birleştirildi ---- CapScroLL Ben oyundan Başka,Nadir Facebook'a Sık Youtube'a Girerim Oyun İse wolfteam Sistemi Nasıl Temizleyebilirimki?
  225. M

Arkadaşlar Leptopu İçini Açarak Veya Açmayarak Nasıl Hızlı Hale Getirebilirim?

Programlamı? Hız Aşırtmaylamı? Veya İkisiylede Değilmi? Teşekkürler.
  226. M

Modem Arayüzü

Hepinize Teşekkürler,Sağolun Arkadaşlar.
  227. M

Modem Arayüzü

Teşekkürler.
  228. M

Modem Arayüzü

Bende 552d modeli neden giremiyorum arayüze acaba?
  229. M

Arkadaşlar Huawei HG552d Model Modeme Giriş Yapamıyorum Neden?

192.168.1.1 İP Adresinden Normalde Hiçbir Sorun Yaşamadan Giriyordum Ama Bugün Giremedim Nedeninide Anlayamadım?
  230. M

Arkadaşlar Bir Bilgisayar 3 Dakikada Açılırmı Ya?

Nasıl? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Sağol Ya
  231. M

Arkadaşlar Bir Bilgisayar 3 Dakikada Açılırmı Ya?

Benim leptop açılıyor,bunun nedeni nedir? Donanım Özellikleri:2 Gb Ram,1 Gb Ekran kartı 1.5 ghz Çift Çekirdek işlemci. Wolfteamı Kaldırması Gerekmezmi?
  232. M

Wifi Ağında oturum Açın Hatası

Alıyorum Modemi 2 defa Resetledim Şifre değiştim Bu Hatayı Alıyorum Android Telefonda.
  233. M

J3 2016 Cihazdan mp3 Dosyası geri Getirme?

Mümkünmüdür Androidden Mümkünse Nasıl
  234. M

Telefon Rehberindeki Whatsapp Kişilerini Engellemek Mümkünmü?

Şunu kast ediyorum Hani rehberde hem whatsapp hem rehber kişileri oluyor ya o whatsapp kişilerini tek tek silmed,kökten çözüm olarak birdaha rehbere gelmesini engellemek mümkünmüdür?
  235. M

Telefon Rehberindeki Whatsapp Kişilerini Engellemek Mümkünmü?

Bağlantı Yolu Whatsapp Olan Kişileri Sürekli Silmeden Engellemek Mümkünmüdür? Teşekkürler.
  236. M

Arkadaşlar İnstagramda Kimseyi Takip Edemiyorum Bir Hatada Almıyorum?

Bu hesabı bugün açtımda ne kadar süreki engel? --- Gönderi Güncellendi --- Ama Hemen Takib engeli olmadı belirli bir süre sonra oldu?
  237. M

Bu Hesabımı Kast Ediyorsunuz?
  238. M

Çıldıracağım Arkadaşlar Neden böylr Oluyor Bir Hata Verse Ne Olduğunu Bilirdim Hiç Olmazsa Ne Yapmalıyım? Teşekkürler.
  239. M

Modeme İstemediğim Kişilerin Bağlanmasını Nasıl Engelleyebilirim?

Ordan Yapacağım Peki Teşekkürler Allah Razı Olsun
  240. M

Teşekkürler Kardeşimde Nasıl Yapabilirim Peki?
  241. M

Bunun Ayarı Nedir Nasıl Yapılır? Sadece İstediğim Kişiler Girsin İstiyorum Şifreyi Bilenlerde Giremesin? Bu Mümkünmüdür?
  242. M

İos için Müzik İndirme Programı Varmıdır?

Önerilerinizi Bekliyorum. Teşekkürler.
  243. M

Android virüs temizleme programı

Değerli Arkadaşlar Öncelikle Hepimize Geçmiş Olsun. Benim Sorum Androidde Ücretsiz Olarak Temizleme Programı Önerileriniz Neler? Hani Hem Otomatik Temizleme Hem Alan Açma Vesaire Ekstra Özellikleride Olan Önerileriniz Nedir? Teşekkürler.
  244. M

Merhabalar Arkadaşlar Philips 4K Smart Tv Kullanıyoruz Fakat TRTNin HD Kanalları Çekmiyor?

Arkadaşlar Özelllikle TRT1 Hd Hiç Çekmiyor Diğerleri Gene Azda Olsa Arada Çekiyor Vede Kendi Uydusunu Kullanıyoruz.Ne Yapmalıyım Nasıl Bir Çözüm Bulmalıyım? Görüşlerinizi Bekliyorum. Teşekkürler.
  245. M

Android Telefonları Şarjdayken Oynamak Ve Uyarı Vermeden Şarja Takmak Telefona Zarar Verirmi?

Hepinize Teşekkürler Arkadaşlar Çok Sağolun
  246. M

Android Telefonları Şarjdayken Oynamak Ve Uyarı Vermeden Şarja Takmak Telefona Zarar Verirmi?

Eski Yeni Farkedermi Hangi Modellerde Geçerli Vesaire Görüşlerinizi Bekliyorum. Teşekkürler.
  247. M

A3 Indirdigim Videolar Galeriye Gelmiyor

Arkadaşlar Ne Yaptiysam Olmadi Taşıdım olmadı Hafıza Kartını Taktım Çıkardım Olmadı Ya Herşeyi Denedim Ama MYT Den Indirdigim Videolar Galeride Gozukmuyor Ama Alternatif Galeri Programında Gözüküyor Arkadaşlar Ne Yapmam Lazım Beynim Yandı Lütfen Yardım Edin Acil !!!
  248. M

S.a Arkadaşlar Yeniden Başlat Hatası Alıyorum Lütfen Yardım Şimdiden Teşekkürler.

öncelikle s.a. Arkadaşlar benim sorunum şu:windows 10'u kurma güncellemesi geldi setupu windows'un sitesinden indirdim sonra kurmaya başlayinca neyse %80 oldu sonra internet gitti geldiğinde ise açmaya kalkiştiğimda bu hatayi sürekli aliyorum belki 10 defa yeniden başlattim ama gene aliyorum...