Arama sonuçlarınız

1. M

Qr Kodu

Arkadaşlar merhaba geçenlerde qr-code-generator.com sayfasından web sayfasına yönlendiren bi karekod oluşturdum 14 günlük deneme süresi sona erdi ve şuan yanıt vermiyor.çoğu sayfada ücretsiz oluşuruluyor.Şimdi ben aynı karekodu nasıl devreye alırım?
  2. M

Windows server 2012

Arkadaşlar merhaba, windows server 2012 sisteme normal pc ye kurdugumuz çizim programı kurulurmu?
  3. M

Tivibu ve Mac

Merhaba arkadaşlar,eskiden tivibuyu mac işletim sisteminde web üzerinden izliyebiliyordum ama son güncellemesiyle hata alıyorum,İE istiyor.Nasıl izliyebilirim?Kullanan varmı?
  4. M

İphone 7 & Fiyat & Çıkış Tarihi

Arkadaşlar merhaba,iphone6s almayı düşünüyorum,sizce iphone 7 yi beklemelimiyim?Beklesem çıkış tarihi ve fiyatı ne kadar olur sizce?
  5. M

İphone 6s geçiş?

Arkadaşlar,Note5 kullanıcısıyım, iPhone 6s geçmeyi düşünüyorum sizce degermi?
  6. M

Alarm programı

Arkadaşlar merhaba,Windows işletim sisteminde çalışan,istediğim mp3 dosyasını istediğim saatte çalan ve 7/24 stabil çalışan bir alarm programı arıyorum,bildiginiz böyle program varmı?
  7. M

Mac & İtunes

Mac üzerinden,itunesde ipadımı güncelledim,yaklaşık 2 gb yakın bir dosya indirdi.Bu dosya macmmin neresinde?İnternette araştırdım kitaplık>itunes içinde olacak yazıyor ama burda yok sizce nerde olabirlir? Veya son işlenen dosyaları nasıl görebilirim.Kolay gelsin...
  8. M

Macbook Batarya ve Sarj

Arkadaşlar herkese selamlar,Macbook'un bataryasını daha uzun ömürlü kullanmak için bataryayı en doğru şekilde nasıl şarj edilir?
  9. M

Twitter ve hashtag

Twitter da BT5 çayında kullandığınız hashtag etiketiyle yazdığım bütün twetler gözükmüyor dünde aynı sorun vardı.Sizce neden?Benim hesabımda gözüküyor ama etikitetin sayfasında bulunan tüm twetlerde gözükmüyor.
  10. M

Apple mi? , asus mu?

Asus N550jk(Cı7-4700 8Gb 1.5 Tb 4Gb 15.6”)=3400 tl , Apple Macbook Pro Retina (Intel Core i5 2.7GHz 8GB 128GB SSD 13.3" MF839TU/A)=3880 tl apple düşük olmasına ragmen neden pahalı hangisini tavsiye edersin? - - - Mesaj Güncellendi - - - 13,3 çok küçük mü sizce?