Arama sonuçlarınız

1. C

Turknet hakkında

Aktif olarak TurkTelekom Selfy 16Mbit internet hizmetini 79.90 liradan kullanıyorum.Şubat ayında taahhütüm bitecek. Şimdiye kadar herhangi bir problem yaşamadım kopma vs ancak nadiren yavaşlık yani çok kısa süren yavaşlıklar yaşadım. 1)Altyapım 49 Mbit hızı destekliyor. 2)TurkTelekomda paket...
  2. C

Laptop klavye ve touchpad çalışmıyor.

Merhaba değerli arkadaşlar, Laptopumda var olan problemi açıklamak gerekirse tam olarak şöyle:Laptopumun klavye touchpad üst kısımda dokunmatık olarak çalışan ses açma,ses kısma, mute(ekte belirttim) ve uyku modu gibi tuşlar çalışmıyor.Laptopun üzerinde çalışan tek tuş power...
  3. C

Laptopum için Wifi Adaptör Tavsiyesi

Arkadaşlar biz 8 katlı bi apartman dairesinde oturuyoruz.İnternet bağlantımızı üst kattan alıyoruz.Normalde hemen üst odaya modemı taşıdıkları zaman sıkıntı çıkmıyor %75 lere (3 Diş) kadar yükselen sinyal seviyesi oluyor.Fakat onlar ınterneti farklı bi odaya taşıyınca internet haliyle kasıyor ve...
  4. C

Amd gta 5 için çikartilan ekran karti driver sorunu

Herkese Selam. Bende Lenovo Z575 marka bir laptop var.Gta 5 kurdum açtım bayada oynadım ama dahada stabil olmasi icin amdnin catalyst 15.6 sürümünü yükledim.Ama daha az once metin 2 ye girip 2 dk oynadktan sonra pc kendi kendine kapandi sanırım bu driver yüzünden pc fazla isinmaya başladı. 1-)...