Arama sonuçlarınız

1. Kaleihan

GM 5 Plus mı? Samsung Galaxy A3 (2017) mi? Hangisi ?

Uzun süredir gm 5 plus kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım açıkcası. Ne tür problemler bunlar :)
  2. Kaleihan

Casper Bluetooth Speaker Hediye Ediyoruz

İstiyorum nedeni ise bunu istemem.
  3. Kaleihan

Mint mi kali mi?

Eğer acemiysen kali'yi deneme. Daha çok sızma testleri için üretilmiş bir dağıtımı günlük işler için kullanmak pek mantıklı değil. Linux mint güzel dağıtım.
  4. Kaleihan

Düşük sistemler için Linux tavsiyesi

Dostum bence dağıtımdan ziyade masaüstü ortamları arasında bir seçim yapmalısın. Xfce düşük donanımlı pc ler için idealdir. Ubuntu, mint, manjora, fedora, istediğini seç fakat Ubuntunun Türk kullanıcıları tarafından açılmış güzel bir forumu mevcut. En büyük desteği Ubuntu ve Ubuntu tabanlı...
  5. Kaleihan

Ağlamak İstiyorum!

Merhaba, Aslında başa tutturulmuş bir film tavsiyesi konusu var ama yelpazesi biraz geniş. Benim istediğim şey duygusallık. Aksiyon filmlerine doydum artık. Beni ağlatabilecek bir film var mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Ayrıca bir de anket yapıyorum. Kırdılı vurdulu filmler mi, yarış ve hız...
  6. Kaleihan

Python3 için kitap önerileri ?

Kitap Python 3 Bu kitabı bende almayı düşünüyorum.
  7. Kaleihan

Python 3.5 exe'ye dönüştürme

Merhaba, Ben yazdğım .py uzantılı dosyayı herbilgisayarda çalışşacak şekilde .exe uzantılı hale getirmek istiyorum ama internette adı geçen programları bir türlü bulamadım. Ck_freeze / py3exe vb. Bana bu programları nereden indireceğime dair bilgi veya başka program tavsiyesi verebilirmisiniz...
  8. Kaleihan

Dead Island Riptide Save Dosyası Nerede

Ben steamdan Son 1 gün kala bedava dead ısland riptide indirdim sonra crack yaptım. Süre ksıtlamasından kurtuldum ama ilerlediğim kısım kayboldu. Bunun save dosyası nerede ? kaldığım kısmın save dosyasını oraya atıp kaldıgım yerden devam etmek istiyorum.
  9. Kaleihan

MKV uzantılı filmi ne aracılığıyla oynatabilirim ?

VLC bazı mkv videolarında takılma yaptı bende yukarıda modumuzun dediğini yaptım. Bu adresten codec pack yüklediğinizde mkv dosyaları oynatılabiliyor. ben bunu yükledikten sonra gom playerde mkv dosyalarını oynatabildim. Daha önce tavsiye edilen programlarda sorunla karşılaşırsanız denemeye değer.
  10. Kaleihan

Lenovo laptop win8 den win7 ye çevirme sorunu ????

Bazne iso dosyası çalışmıyor format usbsi yapıp boot ekranından format atmak gerekebiliyor. buradan windows 7 ultimate orjinal iso dosyasını indirebilirsiniz: Windows 7 Ultimate SP1 Msdn Full Türkçe İndir | (Saglam İndir) Tam Sürüm Güncel Yazılımlar buradan diske yazdırma programını...
  11. Kaleihan

1500-2000 Arası Tavsiye

G4 bence iyi bir seçim.
  12. Kaleihan

Günlük kullanım için laptop tavsiyesi

Hp Pavilion K8M24EA Notebook 2.026,33 TL En Ucuz Fiyatı İşletim sistemine para ödemek istemezsen Freedos alabilirsin evde kendin yüklersin. Hem i7 işlemci hemde ekran kartıda iyi.
  13. Kaleihan

Oyunun kurulum dosyası 2 Rar dosyasına bölünmüş

Dediklerinizi aynen yaptım malesef cd çöp. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.
  14. Kaleihan

Sizce hangi dağıtımı kurayım ? Kali/Backtrack

Merhaba arkadaşlar ben linux kullanmaya başlayalı bikaç hafta oldu. Baya acemiyim yani :yes: Ama kendimi geliştirmek istiyorum. Şİmdilik sadece Ubuntu kullandım. Ama ben daha çok hack işlerini merak ettiğim için Kali veya BackTrack sürümlerinden birini seçmem gerektiğini düşünüyorum. Orda burda...
  15. Kaleihan

Ekran görüntüsü bunlar. Resimleri eklemeyle ilgili bi sıkıntı yaşadım o yüzden resimlerin linkini veriyorum. http://i.hizliresim.com/ly5p1l.png http://i.hizliresim.com/QlONQA.png - - - Mesaj Güncellendi - - - Dosyalar eksik değil sadece kurulum dosyalarından birisi 2ye bölünmüş :( 1.cdye...
  16. Kaleihan

Ben kaçak yollardan bi crysis 3 aldım :) kurulum için gerekli olan flanca bin2 nin yarısı 1.cddeki rar arşivinde diğer yarısı 2.cddeki rar arşivinde. Ben bu dosyası rardan çıkaramıyorum. Çıkarsam aynı klasöre atıcam otomatik birleşiyor galiba. Dosyayı rardan çıkarmaya çalışınca şu hatayı...
  17. Kaleihan

Panda Antivirüs İndirime Girdi!

Hiç unutmam hayatımın ilk bilgisayarımda (Windows xp) panda vardı. O zamanlar bilgisayardan gram anlamıyorum. Sadece Gta Türk oynayıp çıkıyorum :D Bir gün kuzenim gelip pandayla tarama yapmaya çalıştı panda antivirüs dondu kaldı. Sonra eset yükledik. Bi tarattık pcyi yalan olmasın 1500 den fazla...
  18. Kaleihan

Ayrılmamış bölümü C ye ekleme (aradakileri silmeden)

Öncelikle konuyu nereye açacağımı tam kestiremedim. :) Sorunumu resimde anlattım ben aradaki o 2 bölümü silmeden o ayrılmamış bölümü C diskiyle nasıl birleştiririm?
  19. Kaleihan

UEFI ile kurmaya çalıştığım linux açılmıyor !

Linuxu USB den kurmaya çalışıyordum. İlk seferde kurulum esnasında çık dedim ve direk linuz masaüstüne geldim. 2.defa USB ile linuxa girmeye çalıştığımda bu siyah ekrandaki hatayı alıyorum. Bu sorunu nasıl çözerim?
  20. Kaleihan

Günün Karikatürü

Bu resimler bende küçük bir karecik şeklinde görünüyor. Resimleri neden göremiyorum ?
  21. Kaleihan

Bluetooth Sürücüleri

Beni büyük bi sorundan kurtardınız. Teşekkürler.
  22. Kaleihan

Tavsiye ettiğiniz Chrome eklentileri

Ben sitelerdeki reklamları felan engellemek için adblock kullanıyorum. Facebooktaki gereksiz oyun reklamlarını engellemek içinse Facebook adblock kullanıyorum .Ayrıca eskiden tarayıcımda vpn olarak zenmate kullanırdım ancak sonradan her girdiğim sitenin altında reklam yapmaya başladı ben de...
  23. Kaleihan

Bluetooth Sürücüleri

Merhaba, Cihazım Samsung Pc NP350V5C-SOKTR .Cihaza format attım ve belli sürücüleri tekrar yüklemem gerekti .Bluetooth sürücüsünü bulamadım .Nereden bulabilirim. Direk elle indirip kurmak istiyorum .Otomatik indirici program vs. istemiyorum. Teşekkürler.
  24. Kaleihan

Diski nasıl böleriz ? (8.1)

Yeni leptop aldım ama sadece c diski var bunu 2ye bölüp d yi nasıl oluştururum detaylı bir anlatım yapabilecek var mı? saolun
  25. Kaleihan

General Mobile 4g Youtube 401 Hatası !

Sorunu güncellemeyle düzelttiler.
  26. Kaleihan

Klasörün Kopyalanmasını Nasıl Şifreleriz/Engeleriz ?

İstediğim şeyi arkadaşımın bilgisayarında yapacağım için ek kullanıcı hesapları açamam. Bana ek program lazım. Ama hangi programlar işime bilmiyorum.
  27. Kaleihan

Gom biraz karışık geldi indirme kısımları felan.Km player sorun çıkardı.vlc ile sorunu çözdüm.Hepinize teşekkür ederim.
  28. Kaleihan

Youtubeden IDM ile bir film indirdim ama filmi gom player veya media player desteklemiyor. MKV player denedim cızırtılı karanlık ekranda kaldı. Bende son çare buraya geldim. Ne önerirsiniz ?
  29. Kaleihan

2 İşletim Sistemi Arasında Geçiş Yapacağım Ekran çıkmıyor !

Biraz araştırdım program gerçekten tam istediğim şey. Kullanmasınıda öğrenirsem süper olacak. Gerçekten çok teşekkür ederim.
  30. Kaleihan

2 İşletim Sistemi Arasında Geçiş Yapacağım Ekran çıkmıyor !

Arkadaşın bilgisayara büyük umutlarda windows 10 kurdum. Bi sıkıntı çıkarsa silebilelim diye 2. işletim sistemi olarak kurdum. Windows 10 kuruldu her şey güzel ilerliyordu. Bilgisayarı açtık hatta windows 10da biraz takıldık. Daha sonra ilk formattan sonra bilgisayar kendine gelsin diye...
  31. Kaleihan

General Mobile 4g Youtube 401 Hatası !

Youtube uygulamasından youtube ye girip oturum açmak istediğimde ağ ile ilgili bir hata oldu hata kodu: 401 diyor. Bunu biraz araştırdım. Admin maile girip oradan youtube uygulamasına bi şekilde izin verince bu hata geçiyormuş. Ama admin mail e girmeyi bırakın ne olduğunu bile bilmiyorum bana bu...
  32. Kaleihan

Klasörün Kopyalanmasını Nasıl Şifreleriz/Engeleriz ?

Yapmak istediğim şey tam olarak şu: elimde bir dosya var ve ben bu dosyanın istediğim bilgisayardan başka bir bilgisayarda çalışmasını istemiyorum. Haliyle o doyasını o bilgisayardan çıkmaması lazım veya sadece parolayla kopyalanabilmesi lazım. Ben bunu nasıl yapabilirim. Şimdiden teşekkürler.