Arama sonuçlarınız

1. SincapÇocuk

General Discovery Air Almaya Değer mi?

Arkadaşlar 650 tl gördüm sizce almaya değermi ? nasıl bi performanslıdır ? 8 çekirdek işlemcili diye duydum baya ii galiba telefonlardan anlamam pek.Zaten oyun oynamak için alıcam ama öyle asflat 8 modern combat 5 vs oynamak için deyil minecraft falan böyle oyunlar oynamak için almayı...
  2. SincapÇocuk

Xbox 360 Alsammı Sizce ?

Arkadaşlar ps3 oynamaya gide gide hergün 3 tl gidiyor şimdiye kadar arkadşımla gittiğim süre kadar biiktirseydik bi xbox 360 alırdık.Hem xbox 360 alıp yeni bir konsol deneyimi birde o mükemmel diye hitap edilen kollarını denemek istiyorum malum pes oynarken ps3 kolu ile ellerim analogda...
  3. SincapÇocuk

Q9300 3.00GHZ İşlemciye Ekran Kartı Önerisi

Arkadaşlar q9300 işlemciye ekran kartı önerisi verirmisiniz benim aklımda 2-3 ekran kartı var bunlar 2.el max 250tl ile ekran kartı bakarmısınız sahibindenden. HD6850 HD5850 Şimdi bu 2 ekran kartından hangisini alırsam daha karlı çıkarım ? birde arkadaşlar çoğu kişi hd5850 daha ii diyorlar ...
  4. SincapÇocuk

Q9300 VS İ5 660

Arkadaşlar Mafia 3 ün sistem gereksinimleri açıklandı işlemci olarak önerilende i5 660 istiyor.Şimdi bende q9300 işlemci var sizce hangisi daha ii yada ayni performansı verirmi arkadaşlar oyunu oynarken ? eğer 3-4fps lik fark yaratırsa birşey olmaz ama baya varsa q9550 almayı düşünüyorum q9550...
  5. SincapÇocuk

Q9300 Den Q9550 Geçmek Fark Yaratırmı Beyler ?

Arkadaşlar bende q9300 işlemci var q9550 geçiş yapsam fark edermi ? arada 400milyon transistör farkı var ? bilemiyorum yani sizede biraz sorayım dedim.
  6. SincapÇocuk

GTX 660 VS GTX 750 Tİ (MSİ Yada Asus) VS HD 7850

Bu 3 ekran kartından birini alıcam marka fark etmez şimdi aklıma takılan soru şu hd 7850 ile gtx 660 karşılaşmasında gtx 660 ezer ama gtx 750 ti çoğu kişi öneriyor benim gönlüm birazda hd 7850 den yana bilemiyorum sizede sorayım dedim genelleme olarak gtx 660 ile hd 7850 arasında kaldım ama hd...
  7. SincapÇocuk

İntel Core 2 Quad Q9550 İşlemci Bu Ekran Kartlarıyla Darboğaz Yaparmı ?

Arkadaşlar İntel Core 2Quad Q9550 İşlemcim var ya gtx 660 alıcam yada hd 7850 yada gtx 750 ti ama benim gönlüm gtx 660 dan yana yani gtx 660 alıcam bu 3 ekran kartından biriyle darboğaz yaparmı özellikle gtx 660 ile darboğaz yaparmı ? yaparsa kaça oc etmeliyim işlemciyi ramler 12gb ddr2 1066 mhz :D
  8. SincapÇocuk

Bu Anakart Kaç GHZ Kadar Destekliyor ?

Anakart : Gigabyte EP45-UD3P Arkadaşlar q9550 işlemcim var oc yapmak istiyorum amacım 4.0ghz yapmak ama anakart desteklermi ? yardımcı olursanız sevinirim ramler 12gb ddr2 1066mhz :D
  9. SincapÇocuk

Beyler İntel Core 2 Quad Q9550 2.83GHZ İşlemci Overclock Nasıl Yapılır ?

Arkadaşlar başlıkta yazan işlemciye oc ypak istiyorum 4.0ghz yapıcam ve ucuz ama iyi bir soğutucu önerirmisiniz ? 2.elde olur max 50 yada 70 tl :D. Ve nasıl yapabilirim detaylı anlatırsanız sevinirim. Anakart:Gigabyte EP45-UD3P
  10. SincapÇocuk

Arkadaşlar yeni PC Topladım Ama Kaç W Güç Kaynağı Gerektirir ?

İntel Core 2 Quad Q9550 3.0GHZ OC EDİCEM 2X2 4X2 Sonra 4x2 yi böyle değiştiricem 8 bide 4 yapıcam toplamda 16gb ddr2 ram olucak 1066 mhz de Gigabyte EP45-UD3P DDR2 1366+ anakart 2 Adet Hd5850 ekran kartı crosfire yapıcam dwd-rom oynatıcı 1TB HDD Ve İşlemciye Özel Soğuucu alıcam sonra. elimde...
  11. SincapÇocuk

İntel Core 2 Core E8600 VS İntel Core 2 Quad Q9550 Vs İntel Core 2 Quad Q9400

Bu işlemcilerden hangisini alayım ? e8600 mı q9550 mi ? oyun için alıcam ekran kartıda ya hd 7790 yada gtx 560 ti olucak ona göre şimdiden teşekkürler :D
  12. SincapÇocuk

GT 540M 2GB VS GT 630M 2GB

Bu 2 ekran kartından hangisi daha fazla performans verir ? oyunlarda ?
  13. SincapÇocuk

Bu 2 Laptopdan Hangisini Alayım ?

İntel Core İ5 2450M 2.50 (Turbo Boost ile 3.10 mu 3.5 mi ne oluyor) 6GB ram //Nvidia GT 540M 2GB// Diğeri İse İntel Core İ5 3210M 2.50 (o da Turbo Boost ile birşeyler oluyordu ama hatırlamıyorum) 8GB Ram //Nvidia GT 630M 2GB// Arkadaşlar bu 2 sinden birini alıcam oyun oynamak için zaten fazla...
  14. SincapÇocuk

Amd Phenom İİ x4 965 Black Edition VS İntel Core İ3 2120

Arkadaşlar oyun için topladığım sisteme bu 2 işlemciden hangisini alırsam daha karlı çıkarım şmididen yorumlarınız için teşekkürler.
  15. SincapÇocuk

Satılık Steam Hesabı 39 Oyunlu [Outlast,Left4Dead2,MGS5GZ..]

Merhaba arkadaşlar tamı tamına 39 oyun steam ve oyun dünyasından ödüllü oyunlar bu hesapta.Oyun oynarım diye biriktirdiğim oyunlar malum sınavlar falanda var hesabımı satıyorum tamı tamına Toplamda Hesap 791TL 30Kuruş Tutuyor.Ben 550TL Satıyorum. Oyunlar Bunlardır. Age Of Empires ii:HD...
  16. SincapÇocuk

Steam 35Tl Oyun Söyleyin

Merhaba beyler hazır elimde 35 tl var ve steamda oyunlar indirime girmiş dedim oyun alayım 5 gün sürecek olan bu indirimde hergün fiyatlar dahada inecek şimdi bana önerdiğiniz oyunla nedir ? 35 tl ye 1-den fazlamı oyun alayım yoksa 1 tane alıp adam akıllımı alayım ? evet yorumlarınızı...
  17. SincapÇocuk

Metal Gear `e Hangi Oyunundan Başlanmalı?

Merhaba arkadaşlar yeni bir oyun serisine başlamak istiyorum arkadaşlar metal gear daha önce pek çok kez duydum :D hikaye olarak bazı yerlerde ağlatan bazı yerlerde aksiyonun dibine vuran bir oyun olduğunu duydum gerçektende efsane bir oyun.Herneyse arkadaşlar ben bu Metal Gear serisine başlicam...
  18. SincapÇocuk

Airsoft Silahı Alacağım; Yardım

Merhaba arkadaşlar başlıktanda anlaşıldığı gibi ben bir tane airsoft silahı yani /havalı silah/ almayı düşünüyorum.Yaşım 14 alabiliyormuyum ? alamazsamda zaten babam alır ben kullanırım onda sorun yok öncelikle birkaç sorum olucak izninizle. 1.Silahı kullanırken yanlışlıkla birine sıkarsam /öyle...
  19. SincapÇocuk

Msi GTX 750 Tİ Twin Frozr VS Asus GTX 750 Tİ Strix Edition

Arkadaşlar biliyorum 2 side ayni ama teknoloji ve yapımcıları farklı mimariler vs.Şimdi ben oyun oynamak için hangisini alırsam daha verimli olur ? - - - Mesaj Güncellendi - - - beyler yardımcı olun yav ? :mrgreen:
  20. SincapÇocuk

Asus ZenFone 4 Vs Apple İphone 4

Arkadaşlar başlıktanda anlaşıldığı gibi bu 2 telefondan hangisini alayım ? yardımcı olursanız sevinirim :D ve neden onu alayım söylerseniz seviniim.
  21. SincapÇocuk

İmac G5 Mi Alayım Yoksa Macbook Mu ?

Merhaba arkadaşlar başlıktanda anladığınız gibi :D hangisini alayım şimdi neden bunları verdin ve 2 sinden birini almak istiyorsun diye soruyorsanız arkadaşlar forumda sağolsun arkadaşlar bana 2 pc topladı 2 sinide aldım ekran kartımda 3 gün önce geldi.Şimdi bir tanede kendi oyunumu yapmak için...
  22. SincapÇocuk

Yeni Çıkan GTX 950 VS GTX 960

Merhaba arkadaşlar yeni çıkan nvidia ekran kartı olan gtx 950 vs gtx 960 bu 2 ekran kartından hangisi daha iyidir ? ve hangisi alınmaya değer ?.
  23. SincapÇocuk

800TL Ekran Kartı Önerir misiniz ?

Merhaba arkadaşlar başlıktanda anlaşıldığı gibi ben 800 tl ye bi ekran kartı almak istiyorum.Öncelikle arkadaşlar sağolsun sistemi topladım ama önerdikleri ekran kartlarını almadım çünkü daha güçlü bir ekran kartı istiyorum.Şimdi arkadaşlar ben bu ekran kartını oyun için alacağım.Benim Aklımda...
  24. SincapÇocuk

MSİ GTX960 GAMİNG 2G Mi Alayım Yoksa MSI 4GB R7 370 GAMING 4G Mi ?

Arkadaşlar bu 2 ekran kartından hangisini almamı tercih edersiniz ? benim gönlüm gtx 960 dan yana bütçemi sorarsanız 800 TL bu 2 sinden hangisini alayım neden he birde oyun için alacağım.Yada Siz daha iyi bir ekran kartı biliyorsanız söylemekten çekinmeyiniz..
  25. SincapÇocuk

XBOX 360 Microsoft Points

Merhaba arkadaşlar başlıktan anlaşıldığı gibi bir sorum olucak ben xbox360 almayı düşünüyorum bazılarınız git ps4 veya xo al diyecek ama ben onları istemiyorum.Şimdi asıl konumuza gelecek olursak arkadaşlar ben xbox 360 alıcam ve gold üyelik alıcam şimdi sorum şu oyun oynadıkca gelen g point ler...
  26. SincapÇocuk

XBOX 360 Alayım mı?

Merhaba arkadaşlar en son konumda bilgisayar toplama idi ve yardımlarınız sayesinde canavar gibi bir sistem topladım 5 güne geliyor sağol.Şimdi asıl konumuza geçecek olursak elim 600 tl var xbox 360 baktığım kadarıyla 500 tl idi şimdi ben ps 3 almakla yola çıktım ve diyer konulara baktığım...
  27. SincapÇocuk

1400-1600 Tl Arası PC Toplamaya Yardım

Merhaba arkadaşlar başlıktanda anladığınız gibi 1000-1300 tl arası oyun için pc topluyorum eğer yardım ederseni sevinirim. Monitöre gerek yok.Birde Ekran kartı olarak hd serisi r serisi ve gtx serisinden en iyi olanlardan biri seçerseniz sevinirim.Yardımlarınız için teşekkürler
  28. SincapÇocuk

Asus GTX 660 vs Sapphire HD 7850

Evet arkadaşlar başlıktanda anladığınız gibi asus gtx 660 mı alayım yoksa sapphire hd 7850 mi alayım ? şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
  29. SincapÇocuk

300-350 Tl Arası Ekran Kartı Önerileri

Merhaba arkadaşlar 300-350 tl arası ekran kartı önerilerinizi bekliyorum çoğunlukla oyun için kullanacağım şimdi aklımda tanıdığım birinden alacağım asus hd 7870 ekran kartı var bunu almayı düşünüyorum ama sizin önerilerinizide bekliyorum. amd r serisinden güçlü bir ekran kartı söylerseniz...
  30. SincapÇocuk

Hangi Ekran Kartını Alayım ?

Merhaba arkadaşlar internette gezinirken powercolor hd 7950 Boost ekran kartını 2.el olarak gördüm kutu vs. falan var ama garantisi bitmiş ve hiçbir sorunu yok diyor öylede görünüyor ve güçlü bir kart ama birde vatandan asus hd 7870 i gördüm sıfır ve garantili şimdi asıl meseleya gelelim...
  31. SincapÇocuk

Asus GTX 750 Ti STRIX vs Asus HD 7870

Merhaba arkadaşlar bu 2 ekran kartından birini alacağım başlıkta gördüğünüz gibi asus gtx 750 ti strix edition mu alayım yoksa Asus hd 7870 mi alayım ?? internette araştırdığım kadarıyla asus hd 7870 daha performanslı ve daha iyi zaten gönlüm hd 7870 den yana ama arkadaşlarıma sorduğumda kimi hd...
  32. SincapÇocuk

Lord Of The Rings Middle Eart 2 Hamachi Oynayacak?

Merhaba arkadaşlar benimle left 4 dead2 veya lord of the rings middle earth2 yi hamachi ile oynayacak varsa söylesin lütfen sadece zaman geçirmek ve arkadaş olmak için söylüyorum eğerki oynayacak varsa bana skype versin ve mikrofonu olsun - - - Mesaj Güncellendi - - - hadi yaa kimse yokmu ??
  33. SincapÇocuk

Left 4Dead 2 Hamachi Oynayacak?? Skypeli

Merhaba arkadaşlar benimle beraber left 4 dead 2 hamachi ile beraber oynayacak varmı ?? ve varsa lütfen skype olan birisi olsun + mikrofonuda olan biri olsun. Not: oyun korsan olursada fark etmez benimkide korsan :D - - - Mesaj Güncellendi - - - ha bu arada yaşım 13 oynamak isteyen varsa...
  34. SincapÇocuk

Asus HD 7870 Kaç Watt Güç Kaynağı Kullanıyor ???

Arkadaşlar benim bilgisayarımın özellikleri bu amd phenom ii x4 3.5 Ghz MSI 970A-G45 ATX Kingston HyperX 1600 Mhz 2x4 GB Asus 6850EAH 1GB 256bit Cooler Master TX3 EVO TT Docker + 500 Watt WD Black 500GB 7200rpm LG DVD-RW şimdi bu sisteme ya asus,sapphire markalarının birisini seçip hd 7870...
  35. SincapÇocuk

AMD Phenom ii x4 970 VS İntel Pentium G3258

başlıktanda anladığınız gibi intel pentium g3258 işlemcimi daha iyi yoksa amd phenom ii x4 970 mi ???
  36. SincapÇocuk

2.el ürünler yerine konu açamıyorum

merhaba arkadaşlar ve adminler böyle bir konuyu daha öncede açmıştım ve bana bekle demiştiniz.1 ay geçti ve hala konu açılmıyor ama hergün başkaları 2.el yerine bir konu açıyor bense 2.el yerine bilgisayar ve bileşenleri konusuna girdiğimde konu açamıyorum ?? açmak için ne yapmamız gerekiyor...
  37. SincapÇocuk

MsiGTX750Tİ Twin Frozr Gaming Mi Yoksa Asus HD 7870 mi ?

Arkadaşlar başlıkta göründüğü gibi bu 2 ekran kartından hangisi daha iyi ? ona göre bi ekran kartı alıcam gpuboss da karşılaştırdığımda asus hd 7870 geçiyordu büyük bir farkla ama sizede sormak istedim
  38. SincapÇocuk

1000-1200Tl lik 2.el bilgisayar toplamaya yardım

Merhaba arkadaşlar sahibinden.com dan bana şöyle bi 1000-1200 tl arası 2.el bi pc toplarsanız sevinirim siz topladıklarınızı link ile verin bende kendi topladığımı vereyim ona göre eleme yaparız ve topalarız.<br>Not:<br>Bütçe 1000-1200tl arası&nbsp;
  39. SincapÇocuk

1000Tl lik 2.el bilgisayar toplamaya yardım

Merhaba arkadaşlar sahibinden.com dan bana şöyle bi 1000-1200 tl arası 2.el bi pc toplarsanız sevinirim siz topladıklarınızı link ile verin bende kendi topladığımı vereyim ona göre eleme yaparız ve topalarız. Not: Bütçe 1000-1200tl arası
  40. SincapÇocuk

Bu iki bilgisayardan hangisi daha iyi

merhaba arkadaşlar bu 2 bilgisayardan hangisi daha iyi bi yardımcı olursanız sevinirim.başka bilgisayar,toplama vs gibi şeyler söylemeyin ilgilenmiyorum sadece 2 sinden hangisi onu söyleyin.. AMD Phenom II X4 970 black edition 3.5 Ghz Kingston HyperX 1600 Mhz 2x4 GB Asus 6850EAH 1GB 256bit bumu...
  41. SincapÇocuk

Zotac GTX 460 vs Asus Radeon HD 6850 Hangisi ?

Merhaba arkadaşlar bu 2 ekran kartından hangisi iyi bi söylermisiniz ? ve 2 sinden başka ekran kartı önermeyin söyleyin bu 2sinden hangisi daha iyi performans verir oyunlarda yardımlarınızı bekliyorum...
  42. SincapÇocuk

Arkadaşlar bunun diyerlerinden farkı ne yaa ?

arkadaşlar arkadaşım bilgisayar topluyordu bana xeon diye bi işlemci varmış dedi ve ilk kez duydum ne dir bu xeonun fx ve intel core i serisinden farkı ? internette araştırdım güçlü bir şeye benziyor ?? eğer bilgilendirirseniz arkadaşım hangi işlemciyi alsın yardım edin
  43. SincapÇocuk

Eski Bilgisayarım Ne Kadar Eder ?

1gb ram amd sapphire radeon hd 6570 1gb 128bit ddr3 ekran kartı asus P5GC-MX anakart 250w güç kaynağı cd-rom hdd yazmadım çünkü önemli şeyler olduğundan vermicem. sizce kaç lira eder ? - - - Mesaj Güncellendi - - - hadi beyler yardım edin
  44. SincapÇocuk

Yeni Sistemim Nasıl ?

arkadaşlar 2-3 gün önce yeni bir konu açmıştım ve bilgisayarımı topladım sistem bu internette bu sisteme 1080p canavarı diyorlar girip bakabilirsiniz işte arkadaşlar sistemim bu AMD Phenom II X4 3.5 Ghz MSI 970A-G45 ATX Kingston HyperX 1600 Mhz 2x4 GB Asus 6850EAH 1GB 256bit Cooler Master TX3...
  45. SincapÇocuk

Oyun bilgisayarı topluyorum 700-750 tl arası

başlıkta gördüğünüz gibi 700-750 tl arası oyun bilgisayarı topluyorum yardımlarınız için teşekkürler.Kasa ve ekran kartı Hariç
  46. SincapÇocuk

Oyun bilgisayarı topluyorum yardım edin 700-750 tl arası

başlıktada gördüğünüz gibi arkadaşlar 700-750 tl arası oyuncu bilgisayarı topluyorum yardımcı olursanız sevınırım. ekran kartı hariç
  47. SincapÇocuk

İkinci el bölümünde konu açabilmek.

merhaba arkadaşalar ve moderatörler eğer geldiyseniz tabi daha yeni kaydoldum 2.el konusuna girdim yeni konu açilmiyor ? Bendenmi kaynakli eğer kaynakli deyilse hata ise düzeltin lütfenn bir şey satmam gerek