Arama sonuçlarınız

1. G

Müzik oynatma programı

Merhaba benim elimde eskiden kalma ipod touch 4th gen var. Sadece müzik dinlemek istiyorum. İçinde hiçbirşey yüklü değil. Format atıp jailbreak yaptım. Bana androidde kullandığım poweramp ayarında bir program lazım güzel bir ekolayzır ve ton ayarı olan bir müzik çalar appi.
  2. G

1gbdan fazla boş yer var 12mb'lık uygulama inmiyor.

Yardımcı olacak birisi var mı acaba?
  3. G

5.5 inch Telefon alacağım

Merhaba ben eylülde telefon almayı düşünüyorum. Note 7 yada HTC nexus almayı düşünüyorum. Saf androide (cyanogenmod) hakimim ve samsungun androiddinden birazcık daha hoşuma gidiyor. Note serisinin pil ömrü ve ekran boyutu çok hoşuma gidiyor. Nexus modellerinde aynı pil performansı bulabilir...
  4. G

Teamviewer alternativi

Arkadaşlar fazla net yemeyen telefonum ile bilgisayarı yönetebileceğim bir program arıyorum.
  5. G

Pokemon go pokemon yakaladığımda takılıyor

Oyun bu şekilde takılıyor arkadaşlar fakat donmuyor (sağ üstte fps'im 30)(ayrıca 3 tane poketopu sallanma animasyonu da gelmiyor. Bundan kurtulmak için restart atmam gerekiyor. Onda da bazılarını alıyorum bazıları gelmiyor. Acil yardım edin. Bazen hiç takılmadan alabiliyorum fakat genellikle...
  6. G

Kulaklık arıyorum (bugün alınacak)

Merhaba samsung kulaklığım bozulduğu için şuan kulaklık derdindeyim. Elimde sonynin şu kulaklığı var. SONY MDR-ZX310APW KAFABANTLI MİKROFONLU KULAKLIK BEYAZ - Vatan Bilgisayar Fakat bu ürün ile müzik dinlemek işkenceye dönüşüyor, dinlerken kulağım acıyor. Fakat evimdeki logitech g230 kulağımı...
  7. G

Ücretsiz 4.5g sim kartı kampanyası

31 Ocak 2016 ya kadar olan bu kampanya kapsamında cihazınız 4.5g desteklemese bile 4.5g destekleyen sim kart değiştirebiliyorsunuz. Bu akşam gidip 4.5g desteklemeyen 2 telefonun sim kartını değiştireceğim. Konuyu güncellerim o zaman. Ayrıntılı bilgi için...
  8. G

Euro truck simulator 2 steam yaz indirimi

Uzun zamandır euro truck simulator 2 crackli oynuyorum. % 80 yaz indirimini görünce alayım dedim. Sizce sadece oyunu mu alayım. Yoksa açmışken East expansion packi mi alayım.