Arama sonuçlarınız

1. G

İcloud Fotoğraf Arşivi

Google fotoğraflar kullanıyorum Android ve ios cihazlarımda. 2 platformu destekliyor ve gb sınırı yok.
  2. G

Yenilenen Note 7 fiyatı ile herkesi şaşırtacak!

Türkiye'ye geleceğini düşünenler sevinip hayal kurmaya devam etsin. O telefonlar anca gelişmemiş ülkelere gider.
  3. G

Android 7.0 Nougat Güncelleme Tarihleri

Xiaomi mi 5 stable sürümde Android 7.0 aldı. Bluetooth'u stabil değil ama eski sürümde daha iyiydi
  4. G

Intel HD Graphics 2500 4GB RAM VS 8GB RAM

Ram hızı artacağından performans artışı olur fakat bu performans artışı HD 2500 gibi zayıf onboard karta ne kadar yarar tartışılır.
  5. G

Format Sonrası Pc Kasıyor.. 4GB Kullabilabilir Ram Miktarı(3.89Gb)

Amdnin sitesinden indirmen lazım o zaman.
  6. G

Ekran kartın hangi marka ise onun sitesinden indirnelisin driveri.
  7. G

Aygıt yöneticisinden güncelleyemezsin çoğu zaman internetten indirip kurman lazım. O oyunun açılması mucize olmuş. Otomatik driver kurma sadece Windows 10'da var şuan ben kullanıyorum driverı silsen bile sonraki açılmada kendisi kuruyor.
  8. G

Derecelendirmenin 3,6 olması garibime gitti bu işlemci için ekran kartı driverinda bir sıkıntı olmadığına emin misiniz?
  9. G

Ayrılmış Video Belleği

Ekran kartın ne bilmiyorum ki
  10. G

Ayrılmış Video Belleği

Bios kısmında chipset kısmı varsa direk oranın görüntüsünü at.
  11. G

Ayrılmış Video Belleği

Biosdan video memory kısmına gireceksin her bios farklı kimse ezber bişey söyleyemez kullanmadığı sürede. Birkaç ekran görüntüsü atarsanız yardımcı olabilirim.
  12. G

10900 mAh bataryalı akıllı telefon!

Fiyatına göre çok kötü mediatek + 1gb ram?? Bari 2 gb ram koysalarmış.
  13. G

4.5G ile şarj etki bilgileri

Kaç k kalitede radyo dinliyorsunuz? Kaliteyi düşürün derim benim 3g'de 720p video kasmıyor. Radyonun kasmadı ilginç
  14. G

Power bank zarar mı veriyor ?

Kaliteli bilindik markaların şarj aleti ile şarj ederseniz sıkıntı çıkmaz fakat çakma ve bilinmedik markalarda sıkıntı çıkma olasılığı yüksek
  15. G

200 TL'ye kadar telefon arıyorum.

Bence telefona şu romu at ve az daha bekle iyi birşey al. [P700/P705/P708][ROM][JZO54K][4.1.2] CM10 Door ROM [Build 5.1]
  16. G

Turkcell Superonline İnternet Download Hızı Nasıl Arttırılır?

İdm kullan en iyisi
  17. G

İ7 6700 Yen'i fan taktım

Eskiden ne kadar ısındığına bağlı 80 derecenin üstüne çıkmıyor ise fark olmaz
  18. G

İnternetteki akıl almaz yavaşlık

Akk konusunda bi tek uydunet iyi 720p60fps video bile izleyebiliyorsun.
  19. G

4.5G ile şarj etki bilgileri

3g 720p için gayet yeterli. 4g çok bi ihtiyaç değil bence.
  20. G

5gb internet 750dk 1000SMS mi? 3gb internet 1000dk 1000sms mi?

5 gb al kafan rahat olsun.
  21. G

Ekran kapalı durumda minumum şarj ?

root kullandıktan sonra benim fikrim çok değişti. Eskiden olsa asla root atmam şuan rootsuz telefon kullanabileceğimi düşünmüyorum. Elimde s7 edge olsa ilk gün yada ikinci gün hiç düşünmeden root atardım.
  22. G

SDN Oyun Cafe

İndirimsiz hali eskiden 24 liraydı şimdi de öyle. İndirimin yüzdesi de heryerde aynı olduğu için herhangi bir dolarla ilgisi yok. Yılbaşı indiriminde alırsınız. Gerçi yine 16 lira olur bence.
  23. G

Ekran kapalı durumda minumum şarj ?

Rootlayıp kernel atıp underclocklarsan bir de governor ayarlarsan telefonun ekranı kapalı iken neredeyse pilin bitmez.
  24. G

Kaliteli bilgisayar , düşük fps

Hwmonitor kur oyunu windowed mode alıp oyun ve hwmonitor çıkacak şekilde ss at (hwmonitor'de ekran kartı kısmının tamamı çıkmasına özen göster bir de.)
  25. G

200 TL'ye kadar telefon arıyorum.

Lg'nin yazılımı nasıldır bilmiyorum fakat samsungun yazılımı telefonlar için ağır bir yazılım. Ben kendi romlu s3'ümde cyanogenmod 12(Android 5.1) kullanırken benim telefonumun rehberi arkadaşımın s5'inden daha hızlı açılıyordu. Ne kadar hızlandığını sen düşün artık. Üreticiler de gereksiz...
  26. G

iOS İşletim Sisteminin Diğer İşletim Sistemlerinden Farklı Olduğunu Kanıtlayan 10 Özelliği

Bi bakın bakalım kime whatsapp ile sesli ve görüntülü konuşma, whatsapp web daha geç geldi.. Tabiki iphone. Mağazasını çürüttüm bir tek tasarımı iyi
  27. G

İphone 7 beğenmedim

İphone 7deki çıkıntı daha fazla.
  28. G

iPhone para iadesi

Alma zorunlulukları yok. Tabi 14 gün boyunca iade alma sözü vermişse alırlar aksi takdirde sanmam.
  29. G

F@tih İnterneti

Tor engelli ise orbotta proxy seçeneği de var.
  30. G

DISCOVERY1 FORMAT ATILMIYOR, HARD RESET ATILINCA AYNI ŞEKİLDE GERİ AÇILIYOR

Ayarlardan format atın.
  31. G

F@tih İnterneti

Android olsa orbot kullan diyecektim.
  32. G

Samsung Galaxy S7 Android Nougat beta yayınlandı

Güzel olmuş. Saf androiddeki gibi bildirim iki çekilebilmesi de hoş olmuş. Hep yaptığım bir hareket. Samsunga gelmesi sevindirdi
  33. G

Yeni Galaxy Note modeli ortaya çıktı

Galaxy s3 ile aynı zamanda çıkmış iphone 4 şuan kasmaktan ölürken ben s3 ile en son çıkan Android'e sahibim ve heartstone gibi ağır bir oyun oynayabiliyorum.
  34. G

Win 10 PC Uykudayken İndirme Yapar Mı ?

Nope. Ekranın kapanma süresini 2 dkya düşürüp indirmeyi başlat. Windowstan güç tasarrufu moduna getir öyle açık bırak iner. Konu hakkında bilgin yoksa illaki yorum atmak zorunda değilsin. Senin bu konuyu bilip yada bilmemen kimsenin umurunda değil.
  35. G

S3'e bile cyanogenmod 14 çok yarıyor. Bilmeden niye konuşuyorsun?
  36. G

Cyanogenmod 14 Android 7.1'den diğer Android sürümlerini kullananlara selamlar.
  37. G

Whatsapp'a GIF özelliği sonunda geldi

1 aydır androidde kullandığım bir özellikti. Size yeni gelmesi üzücü olmuş
  38. G

Sosyal medyaya erişim engeli!

Bulabilecekleri en uygun tedbir : bütün internetleri 1 mbit yapın 15 yıl öncesine geri gidiyoruz.
  39. G

Android İçin En İyi VPN Uygulamaları

Tor indir geç
  40. G

Sosyal medyaya erişim engeli!

Tor kullanıyorum her derde deva.
  41. G

Root ile OTG Desteği gelir mi ?

Xda'da bu konuyu bir araştır buradan bilenin çıkması zor.
  42. G

Bilgisayarım GTA 5 i kaldırır mı ?

2520m işlemci ile gtx 960 hangi bilgisayarda beraber? İkisinin arasında 4-5 yıllık teknoloji farkı var. Doğru bilgileri yazdığınıza emin misiniz?
  43. G

Bilgisayarım GTA 5 i kaldırır mı ?

Düşük ayar değil de bir tık üstünde açar
  44. G

Siyah Telefona Gold Kılıf Yakışır Mı

Bence çok garip durur.
  45. G

2 İphone 6 AYNI resim FARKLI görüntü

İphone kamerası nasıl bilmiyorum ama aynı iso değerinde çekim yapın sanki iso değerleri farklı gibi geldi.
  46. G

WhatsApp'ta görüntülü konuşma başladı

Ben beta testerim ve an itibariyle görüntülü sohbet bende açıldı. Ne zaman geldi bilmiyorum ama dün akşam açıktı.
  47. G

Kız kardeşim için telefon önerisi ?

Saf android bence normal androidden daha kolay ve kullanışlı. Ha 3-4 yıldır htc yada Samsung falan kullanıyor ise farklı gelebilir.
  48. G

Metin2 Benzeri Online Oyun Arıyorum

Blade and soul önerecektim. Metin 2'den daha detaylı, ücretsiz ve ingilizce. Oyun bulamaz iseniz kesinlikle çok güzel ve adil bir pvp sistemi var. Ayrıca güzel bir hikayesi var. Türkçe patch arasanız bulabilirsiniz büyük ihtimalle.
  49. G

Technopat Forum

Technopat'ı izle oku ama sakın Technopat'a yazma
  50. G

GTA 5 sistem gereksinimleri - Bilgisayarınız GTA 5'i kaldırır mı?

Şuana kadar 3770 ve 4770k kullandım sadece (core2'leri saymaz isek) 3770 ile 4770 arasında güzel bir performans farkı gördüm. İstediği kadar güçlü olsun gene de 1 yıllık işlemci yerine 7 yıllık işlemci almak doğru bir tercih değil. Şuan en az 3.Nesil alınmalı diyorum çünkü 5 yıllık...
  51. G

Babam masaüstü bilgisayar almama izin vermiyor

Alacaksan toplama bilgisayar al ve almadan önce foruma danışman yararına olur.
  52. G

Bunun da işlemcisi 7-8 yıllık öncekine göre daha iyi fakat ikisi de çok eski ayrıca bunun ekran kartı daha kötü. Yani oyun performansı daha düşük olacaktır. Bana kalırsa yapacağınız en iyi şey sistem toplamaktır. 2 bin liraya kesinlikle işlemci ve ekran kartı yönünden daha güçlü ve yeni sistem...
  53. G

1.nesil işlemci olduğunu siz söyleyince gördüm. Bence de uzak dursun 2. Nesil bile alınmaz en az 3. Nesil alınmalı. Gta v ciddi miktarda işlemci yiyen bir oyun benim 3.Nesil i7 işlemcide bile görev yöneticisinde %70-85 işlemci kullanımı görüyorum. 1.nesil i3 işlemci çok düşük kalır. Ayrıca...
  54. G

Gta v'i low ayarda 1080p'de 30 fps 720p'de 45 fps alır. Herşeyi low yap bir tek texture quality high yap.
  55. G

İnternete Sadece Ethernet ile Bağlanabiliyorum

Driverin güncel mi?
  56. G

LAPTOPA EKRAN KARTI

Amd ekran kartım yok o yüzden detaylı birşey söyleyemem fakat googlede oyunları amd ekran kartı ile nasıl çalıştırabilirim diye yaz çıkar.
  57. G

LAPTOPA EKRAN KARTI

Amd'nin ayarlarında değiştirilebilir grafiklerden ayarlanabilmesi lazım.
  58. G

LAPTOPA EKRAN KARTI

Hayır takamazsın ama amd ekran kartını devreye sokar isen kasma problemin heredeyse 0'a iner
  59. G

5570 2GB GTA 5 Açar mı?

En düşük çözünürlükte 25-30 fps belki ama ramler ddr2 yani çok eski.
  60. G

5570 2GB GTA 5 Açar mı?

Bunların piyasasını bilmem fakat işlemcisi ve ekran kartı oyun oynamak için düşük.
  61. G

LAPTOPA EKRAN KARTI

Amd olan ekran kartı ile açman lazım yoksa intelle kasar.
  62. G

5570 2GB GTA 5 Açar mı?

Sanmam ekran kartı çok kötü
  63. G

Donanımsal Olarak Bilgisayarımın Durumu Nedir ?

Valla benim Intel HD gta v ve minecraftta aynı derecede zorlanıyor.
  64. G

Malesefki güç kaynağının watt'ını öğrenmenin tek yolu üstündeki yazılardan geçiyor. Eğer açabilirsiniz güç kaynağının fotoğrafını atın.
  65. G

Minecraft kaldırması basit iş ekran kartı için fakat Intel hd'de kasar yine de.
  66. G

DDos Atackers TR

Cümleni kendime göre tamamladım sadece.
  67. G

DDos Atackers TR

Watchdog gerçek hayatta olurdu.
  68. G

Son günlerde alınabilecek telefonlar

1500-2000 arası ne alınır? iphone önermeyin 5.3 inch altı olmasın. Ekran kasa oranı da iyi olsun.
  69. G

İnternet Altyapısı Yok Nasıl İnternet Alabilirim ?

Kurulum ücreti 800 lira çokmuş ya. Bide aylık ücret paket ücreti veriyorsun. Saçma bir tablo ortaya çıkıyor.
  70. G

İphone 6s plus modelini 6s ile değiştirmek mantıklımı

Apple bi ekran kasa oranını büyük ölçüde iyileştirse satar bayağı
  71. G

Radyasyonla RAM hızı bin katına çıkacak

Ddr3 ile ddr4 arasındaki farkı bilmeyip, fark hissetmeyen bir kullanıcı olarak umrumda değil çalışsın yeter.
  72. G

'Format at düzelir' Saçmalıgı

Windows 10 ile neyseki daha kolay format atmak.
  73. G

CS:GO Kasma Sorunu

Yazının sonundaki ünlem işareti anlatım bozukluğundan başka birşey ifade etmiyor. Küçümseme ifadesi kullanıyor isen "(!)" kullanmalısın. Örnek:" Bence de mod olmuş biri her şeyi bilebilir (!).
  74. G

CS:GO Kasma Sorunu

İ7 8 gb ram olup 2. Ekran kartı olamayan bilgisayarlar var.
  75. G

PC Kendiliğinden kapanıyor Ve kasıyor

Harddiske fazla yükleniyor isen öyle olabilir benim eskiden de öyle oluyordu. İndirme hızını 25 mbit'e sınırlayınca düzelmişti. Yoksa oyun oynarken müzik dinlerken hatta bilgisayarın mousesi bile hareket ederken takılıyordu.
  76. G

Xiaomi Mi 5

Mi5 nerede satılıyor? Türkiye'ye geldi mi?
  77. G

Sistemim CS:Go Oynatır mı?

720p yap 60 fps altına inmez
  78. G

Kablo Çekmeden Evin Her Yerinde Güçlü ve Hızlı İnternet İçin…

İyi hoş da ne kadar bunlar bildiğim kadarıyla gigabitlik powerline cihazları çok pahalı
  79. G

Makyajlı kızlara dikkat :)

Videoda ne var? Tapatalkta gözükmüyor da
  80. G

windows 7 sistem score numaram 4.3

İşleminden anladığım kadarı ile bir laptopa sahipsin. En azından bilgisayarında laptop işlemcisi var ve ekran kartın sisteme gömülü bir şekilde. Bunu yükselmenin bir yolu yok.
  81. G

Kritika Online (Android) Bluestacks da Çalışması hatası

Memu diye bir Android emulator var bence onu kullanın hem bluestacks'e göre daha hızlı ve uygulama reklamı yok
  82. G

DDos Atackers TR

Bunun grubu facebookta mı?... Diyecek birşey bulamadım
  83. G

CS GO DA VAC SORUNU

Hala cheat engine diyorsun. Konuya yazılacak birşey kalmamış arkadaşlar çok güzel açıklamış. Konu ya kitlenmeli yada uplanmamalı.
  84. G

CS GO DA VAC SORUNU

Vac ban süresiz ban diye biliyorum hiç yemediğim için pek bilgi sahibi değilim
  85. G

Ttnet taahhütü bitti, ne tavsiye edersiniz?

Bende uydunet var evin önümden fiber geçiyor. Bize getirmediler ben de hiç uğraşmadım direk uydunet aldım. İyiki de almışım. İnternetteki ping hız problemleri vs. vs. hiçbirini de yaşamadım. Uydunetten önce televizyonda teledünya kullanıyordum herhangi bir sıkıntıda arıyorsun 2, 3 saat sonra...
  86. G

Bilgisayarımı satsam ne kadar eder ?

Güzel bilgisayar aslında niye satmak istiyorsunuz anlamadım. Bendeki ile aynı pc birtek anakartım farklı ve ekran kartım gtx 750ti. Yakın performans veriyorlar diye biliyorum. Battlefield 1'de 1080p ultrada 35-40 fps canavar gibi açıyor benimki.
  87. G

Video Render, Twitch Yayını ve Oyun Oynamak İçin Ortalama PC

Yayın için güzel internet lazım kaç mbit upload hızınız var? İsterseniz 980ti'ınız olsun. 1 mbit upload ile 1080p yada 720p yayını tam randımanlı yapamayabilirsiniz.
  88. G

Kulaklığa En Yüksek Sesi Veren Telefon Tavsiyesi

1,5 yıldır her gün kullandığım sennheiser mm30g kulaklığımı aldığım günden beri sadece powerampte eq ayarı ile kullandım. Herhangi bir sıkıntısı yok. Zorlayacağın kulaklık vardır zorlamayacağın kulaklık vardır gider 3 liraya kulaklık alıp ondan eq ayarı ile adam akıllı ses ve performans...
  89. G

Mobilden console bölümünü açma

Play storeden terminal emulator indirin.
  90. G

Mobilden console bölümünü açma

Mobilden tarayıcıdan console bölümü? Bunu mu dedin acaba?
  91. G

YouTube videolarını artık internetsiz de izleyebileceksiniz

Tubemate indirin böyle boş işlerle uğraşmayın.
  92. G

Kulaklığa En Yüksek Sesi Veren Telefon Tavsiyesi

Poweramp ile güzel ve güçlü ses elde edebilirsin. Genellikle ses yüksekliği kulaklığa bağlı.
  93. G

Samsung galaxy s3 android 6.0.1 hatası (Yardım)

Official resmi demek o yüzden resmi cyanogenmod dedim. Dediğine göre de düşünürsek cyanogenmod orijinal olmaz stock rom orijinal olur. Cyanogenmod için ben sadece official-unofficial dediklerini gördüm. orjinal diyeni görürsem söylerim. Çünkü mantıken telefonun orjinal romu olmuyor zaten. Bu...
  94. G

İnternete cyanogenmod official rom yaz bi bak bakalım neymiş. Google translateye official yaz anlamına bak.
  95. G

Resmi de resmi olmayan da kullandım kullanıyorum. Resmi olmayanın daha iyi olduğunu düşünüyorum
  96. G

6.0 için olan gapps paketini kurman lazım. İçindeki setup wizardı silmeyi unutma ama.
  97. G

Yaklaşık 1 yıldır..
  98. G

cydia üyelik

Jailbreaksiz cydia mı?? Cydianın olayı jailbreaktir. Jailbreak ettiğinizde tweakler için cydiaya ihtiyaç duyarsınız. Cydiasız jailbreak olmadığı gibi jailbreaksiz cydia olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca cydia üyelik istemez.
  99. G

3000 TL Civarı Android Önerisi

Unroot birazcık daha farklı birşey. Nandroid backup nedir diye ararsanız internette dediğim şeyi anlarsınız.
  100. G

Şuana kadar kullandığınız en iyi tarayıcılar

Adblock Plus kurun ayarlardan dediğim ayarın tikini kaldırın yoksa önünüze google dahil bir çok reklam alanın reklamları gelecektir
  101. G

Sistemin full yedeğini almadan rom atmayın derim. Bir romdan başka roma geçerken full backup alırım hep sonra beğenmez (stabil olmaması, yavaş olması vs.) isem hiçbirşey olmamış gibi 5 dk önce nasılsa o haline geri dönerim.
  102. G

Chromede nasıl reklam var ya? Adb+ kurun ayarlarından rahatsız etmeyen reklamlara izin ver tikini kaldırın.
  103. G

Eğer rom atarsan bu değer 6 yıla çıkabilir modele göre.
  104. G

Masaüstünde kesinlikle chrome. Chrome dışında en fazla edge olabilir
  105. G

Bilgi kaybını önlemek için programları kapat hatası !

Bi kere de iexplorer ile açmayı deneyin
  106. G

Chromede fazla sekme açıksa olabilir. Onun dışında ben ets 2 gta v gibi oyunları oynuyorum 8gb ramde sıkıntı olmuyor.
  107. G

Olmazsa Olmaz Android Uygulamalarınız

SwiftKey poweramp mx player
  108. G

Ramin azalıyordur bana da olmuştu birkere. Arkadaki programları kapatın
  109. G

10 senelık modem kullanıyorum ne almalıyım orta veya ucuz yollu

Alabiliyor isen 5 ghz al. Destekleyen cihaz sayısı bi hayli çok. Tabi desteklemeyenler için de geriye uyumluluk adına bir de 2.4 ghz bandında yayın yaparlar. Apartmanda veya kablosuz sinyallerin çok fazla olduğu yerde çok işe yarar
  110. G

ddr3 vs ddr4

Ddr3 1600mhz kesinlikle yeterli üstelik çift kanal olması daha da iyi. Bende 8gb Ddr3 1333mhz var tek kanal birde .
  111. G

Rom at gitsin ne güncelleme beklemesi
  112. G

Driver usb ve ethernet yoksa nasıl yuklenir..

Windows 7 kurup driverleri hazır tutmamak hata zaten. Windows 8 yada Linux kurmuş olsaydın büyük ihtimalle böyle bir sıkıntı çekmezdin
  113. G

Gta beş macte var mıydı ki?
  114. G

iOS Güncel Adblock Tavsiyesi

Adblock programına gerek yokki gidin hosts dosyasını değiştirin. Androidde de iosta da aynı.
  115. G

Müzik oynatma programı

Merhaba benim elimde eskiden kalma ipod touch 4th gen var. Sadece müzik dinlemek istiyorum. İçinde hiçbirşey yüklü değil. Format atıp jailbreak yaptım. Bana androidde kullandığım poweramp ayarında bir program lazım güzel bir ekolayzır ve ton ayarı olan bir müzik çalar appi.
  116. G

MMORPG Tavsiyesi ?

İlk önce grafik ayarlarını en düşüğe alın eğer halen kasıyor ise Grafik ayarlarından optimize for low end pc ticklerseniz kasmadan açar.
  117. G

İlk nesil iPad mini'ye ios 10 gelmedi...

Androidden daha fazla güncelleme geliyor fakat androidde telefon ya performansı artıyor yada o kadar da düşmüyor genellikle. Custom romlar da önemli tabi Android ekosisteminde
  118. G

iphone 6 silinmiş fotoğraflar

Yeni iPhone olarak açtığından sonra rastgele dosyalar ile TAMAMEN doldur hafızasını filmdir oyundur vs. sonra bir daha sıfırla. Yeni dosyalar eskisinin üstüne yazılacaktır ve silinecektir Emin olmak için 2 kez yapabilirsin.
  119. G

256 mb ramli iphoneye (3gs) de ios 7 verseydi o zaman o mantığa göre
  120. G

iphone 6 silinmiş fotoğraflar

İphonede onu yapmak zor android olsa hadi neyse diyeceğim ama applleda çok zor
  121. G

1 GB rami yok o cihazların. İos 7'ye geçerken de en az 512 mb ramli iphonelere verilmişti. Şimdi de 1 GB rami olana.
  122. G

Note 7 mi yoksa iphone 7

Ne kadar hafif o kadar iyi Android 6.0 gayet hafif bir işlerim sistemi. 300 mb romun boyutu. 250 uygulama yükleyecek ve herbirini kullanacak zamanım yok fakat 3 yıllık ve 4,5 yıl önce çıkan telefon (Samsung s3) kasmıyor. Ayrıca s3'ün 1gb rami ve 1.4 ghz işlemcisi var.
  123. G

iOS 10 Yüklemeyin Uyarısı Geldi!

Güvenlik açığı falan vardır.
  124. G

iPhone 6 1GB RAM sorun olur mu?

1 GB rami bile olmayan telefonun ios 10 almaması daha iyi bence
  125. G

Ben olsam hiç yüklemezdim
  126. G

Galaxy S8 de Kulaklık Girişi Olmayacak

S8 de olmaz ilk önce ara modelde jak girişi kaldırıp bi deneme yaparlar
  127. G

Vulkan nedir ? Destekler mi ?

Opengl 2 yada 3 destekleyen her kart destekler. Sizin ekran kartı kesinlikle destekliyor.
  128. G

Mesele root

Download moduna alın orada download cont gibi birşey olucak eğer varsa ve 0dan farklı ise garanti dışı eğer yoksa öyle birşey o zaman garanti kapsamında
  129. G

iPhone Hackleyene 250 Bin Dolar!

250 bin dolar az bence abd milyon dolarlara kırmıştı iphone sistemini.
  130. G

MMORPG Tavsiyesi ?

Bladeandsoul cidden güzel oyun. Ekleyelim beraber oynarız
  131. G

Aslında iphone 5 ios 10 aldığı için birazcık daha iyimser bakıyordum ama 1gb ram olması sıkıntı çıkarabilir. Apple'ı zorlayabilir ios 12 gelmeyebilir.
  132. G

Bende de ipod touch 4th gen var. İos 5 ile geldi aldığı son güncelleme 6.1.6 olmuştu. Fakat dediğinizde haklısınız.
  133. G

iPod touch ne işe yarar ?

128kbps ile 1000kbps olan 2 müzik arasında müzik kalitesinde hatrı sayılır bir fark görebiliyorum.
  134. G

Torrentten indirilen flac müziklerden pek bi farkı var mıdır?
  135. G

Tam tersini demek istediniz herhalde iphoneler yeni yüklenen ioslar ile kasarken Android telefonlar daha da hızlanıp stabilleşiyorlar. Androidlerin kasışı bitti sayılabilir.
  136. G

Çocuklara oyun oynasın diye alınan cihazlar.
  137. G

2500-3000 TL arası ekran kartsız sistem toplama

Hocam konu ile alakasız ama mesela 1333 mhz ile 2100 mhz ram arasında oyunlarda fps farkı olur mu işletim sisteminde hız farkı nasıl olur.
  138. G

Süper Lüks 2 Telefon Hangisi Sizce

Bence s7 edge baksın iphone 7 plustan kasa olarak daha küçük olmasına rağmen ekranı daha büyük.
  139. G

Galaxy S8 de Kulaklık Girişi Olmayacak

Sanmam kalkması çok kötü olur.
  140. G

Onlineda fps daha düşük olacaktır.
  141. G

Cs Go Fps ?

Bence o ayarın 4xden fazla olmasına gerek yok. Msaa 4x gayet iyi ben farkedemiyorum bile.
  142. G

Cs Go Fps ?

Keskinliği yumuşatma modunu msaa x2 yada msaa x4 yapınca kaç fps alıyorsunuz?
  143. G

Şu anda iPhone 6 alınır mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Multitasking dışında sıkıntı yaşamazsın.
  144. G

Şu anda iPhone 6 alınır mı? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Millet niye bu kadar iphone se meraklısı anlamadım her konunun altında iphone se al diyen var. Sanırsın appledan para alıyorlar. Bence iphone 6 kesinlikle daha iyi bir seçim 4 inch telefon mu kaldı. O telefon küçük ekran sevenler alsın diye çıktı. Ayrıca oynamak istediğin oyun neydi?
  145. G

Ekran kartı sorun yaratır mı ?

En fazla 85 derece olması lazım daha üstü çok kötü
  146. G

Csgo.exe çalışmayı durduru hatası.!

Windows 32 bit mi 64 mü?
  147. G

AKK İyileştirildi! Resmi Açıklama Geldi!

1080p 3 mbitte izlenebiliyor. Uydunette öyle en azından. Tam 3 mbit aldığınıza emin misiniz? 250 GB akk'yi bir kez bitirebilirim. Akk varken 1080p çok rahat açıyordu. 250 GB akk bitirmek için güzel tavsiyen varsa ay sonu videosunu çekebilirim.
  148. G

Eski Bilgisayar Parçalarını Durumu İyi Olmayanlara Verme Projesi

Aynen öyle demek istediğim sadece çalışan bilgisayarlar değil bozuk bilgisayarların hatta açılmayan bilgisayarların bile çokça iş yapabileceği. Videoyu atmanın amacı da oydu.
  149. G

Ailemden Gizli Telefon Aldım ve Yakalandım !

Ben ihtiyaçtan dolayı almıştım telefonumu Siyah beyaz ekranlı nokiadan Samsunga geçmiştim. Sen bildiğin burnunun dikine gitmişsin
  150. G

Şu videoyu bir izleyin derim birazcık fikir sahibi olabilirsiniz. Keşke bizde de öyle elektronik çöplük, depo gibi şeyler olsa.
  151. G

Uydunet Kullanmak İstiyorum Önerileriniz Varmı

Kimmiş internet çöp diyene bende de 250gb akk var isteyen gelsin teamviewer ile açıyım göstereyim hızını,pingini, lagını, lossunu. Uydunet gayet iyi bir isp (en azından benim evimde öyle) İnternetim turkcell süperonline fiber ve tt kullanan arkadaşımdan daha hızlı ve pingi daha az.
  152. G

Biraz zor yurtdışında daha kolay ama. Anakart ve işlemcinin uyumlu olması rami de ona uyumlu almak vs. vs. si var ekran kartı psusu falan kolay iş değil yani dışardan bakınca güzel ama uğraşacaksanız bol şans. Bu işte en çok şansa ihtiyaç duyacaksınız.
  153. G

64 gb iPhone SE'mi yoksa 16 gb iPhone 6 mı ?

Ekran boyutu cidden çok küçük fakat derseniz bu bana yeterli diye alın ama benim gönlüm de 6'dan yaba
  154. G

Herkes aynı durumda ve aynı koşulda değil saklayın yada gerçeği söyleyin demiyorum. Ben başımdan geçeni söylüyorum senin durumun farklıdır belki. En çok kafana uyanı yap derim
  155. G

Herkes aynı durumda ve aynı koşulda değil saklayın yada gerçeği söyleyin demiyorum. Ben başımdan geçeni söylüyorum senin durumun farklıdır belki. En çok kafana uyanı yap derim
  156. G

Ben 6 ay önce aldım dedim babama ve pek bi sıkıntı olmadı. Kendimize teknolojik şeyler almamıza bazen karşı çıktığı için niye aldın ki dedi birkaç kez o kadar. Fakat aynısını direk 2,5 yıl önce söylemiş olsaydım kesinlikle işler çığırından çıkardı.
  157. G

Ben 2 yıldır babamdan saklı kullanıyordum. Benim telefonum babamınkinden 3 seri eski telefon olunca saklamayı bırakmıştım.
  158. G

3300 TL'ye Oyun PC'si Toplamak

Pardon bütçe ne kadardı acaba? Mid-tower kasa mı istiyorsunuz?
  159. G

Direk, fabrika çıkışlı, aldığın gibi overclocklu gelen kartlarda herhangi bir zarar söz konusu değil kendi bilgisayarımda da oclu ekran kartı var. Oclu olduğuna bakma adamlar overcloğun sınırını zorlamıyor. Hatta istersen daha da overclock edebiliyorsun böyle kartları çünkü çok fazla...
  160. G

Hangi ekran kartını almalıyım ?

Rx 480 ile 2000liralık sistem toplayamazsın fakat ekran kartsız 2000 liraya gelen bilgisayara rx 480 takarsın.
  161. G

Gtx 780tilı bilgisayarımda dvi kullanıyordum ve çok memnunum. Şuan çıkan en son ekran kartında veya en güçlü ekran kartında bile dvi çıkışı var (son kullanıcıya yönelik ekran kartlarından bahsediyorum).
  162. G

Eve internet

Şuan evimde 1 yıldır uydunet kullanmaktayım cidden çok iyi. Herhangi ping lag hız düşüklüğü olmuyor. Hızın neyse onu veriyor ne azını ne fazlasını.
  163. G

Eve internet

Turkcell süperonline eğer fiber varsa al yoksa alma Uydunet her yerde yok ama yine de bak bulunduğun yerde var mı diye. Vodafone ilk ikisi sana uygun değilse geçmen iyi olur Ttnet hiçbiri olmadıysa ttnet kullanmak zorundasın.
  164. G

15 yıldır neredeyse her ekran kartında dvi var.
  165. G

Dvi da eskiyecek gibi durmuyor fakat yeni laptop tablet telefon vs. Cihazlar hep hdmi kullanıyor. Yani gidip laptopunuzu bağlayamazsınız büyük olasılıkla.
  166. G

Hdmi yada dvi'ın bir yere kaybolduğu yok. Heleki hdmi çok uzun süre boyunca bizimle olacaktır. Oturmuş bir teknoloji kolay kolay değişmez.
  167. G

Hdmi telefon tablet laptop gibi aletler için daha uygun masaüstünde dvi daha iyi
  168. G

BTK, AKK Hızını Artıracak!

O zaman tam olarak 3 mbit almıyorsunuz ben görev yöneticisine bakarak kaç mbit harcadığıma da baktım
  169. G

BTK, AKK Hızını Artıracak!

Savunduğumdan değil ama 3 mbit ile 1080p60fps izlenebiliyor.
  170. G

Jailbreak Telefona Zarar Verir mi ?

Jailbreak ile ne yapacağına bağlı..
  171. G

Hdmi yerine dvi almak daha iyi bence Hdmi çıkabiliyor ve daha dayanıksız oluyor.
  172. G

Hangi ekran kartını almalıyım ?

Rx 480 al hiçbir sıkıntın olmaz.
  173. G

Modem de internet ışığı yanmıyor

Splitter kullanmana gerek yok ki direk kabloyu tak modeme. Kullanmana gerek varsa da Phone kısmına birşey takma.
  174. G

GTA 5 Ekran kartı yeterli mi?

Genelde videonun açıklama kısmına video çekme programı kapalı iken kaç fps aldığını yazarlar
  175. G

GTA 5 Ekran kartı yeterli mi?

En iyisi steam ya hiçbir sıkıntın sorunun acaba fakatı olmuyor.
  176. G

Canavar gibi sistem toplamışken

Bence mantıksız 1070 olsa hadi neyse diyeceğim de 1080 çok hızlı bir kart. Ama g-sync olmayan 144 hz bi monitör almak ta çok kötü bir tercih olmaz
  177. G

Söyle Rahatla

720p detay için iyi
  178. G

Söyle Rahatla

1 yıl önce ttnet kullanırken ben de senin gibiydim.
  179. G

Yaklaşık 3 yıldır kullandığım S4 mini için çözüm arıyorum

Sadece güç tuşuna basıp resetlenmiyor diye biliyorum. En azından ses açma tuşuna basmak lazım.
  180. G

Söyle Rahatla

Akk de iken bile 1080p60fps kasmadan açıyor ggwp..
  181. G

Söyle Rahatla

Canlı yayınlar da uyduda yoğunluk olmasın diye 1080p yerine 720p olsun?? Telefonda 480p-720p bilgisayarda 720p-1080p en iyi aralık. Telefonda 480p üstü istek 720p üstü gereksiz. Bilgisayarda 720p üstü istek 1080p üstü gereksiz
  182. G

Battlefield 1 Açık BETA Update Your Intel Driver

O zaman diyebileceğim başka birşey yok çünkü ben aldığım hatayı overlayi kapatarak çözmüştüm.
  183. G

Monster Bilgisayarlar Hakkında

Windows 10da problem yaşamazsınız.
  184. G

230w lik PC 300w Güç Kaynağı takarsam ne olur

Sorun olmaz kaliteli birşey alın yeterli
  185. G

DDR2 1066 Destekli İşlemciye DDR2 800 RAM Takılabilir mi?

2 çekirdekli amd işlemcilerinde görmeye alışık olduğumuz ddr2 800 desteği yerine bu işlemcide ddr2 1066 desteği var demiş
  186. G

Wifi Şifre Kırıcı Programlar Var Mıdır ?

Benim Android son sürüm ve rootlu p.m atarsanız deneyebilirim.
  187. G

Origine tıklayıp ayarlardan origin overlay tikini kaldırın. Hala anlamadıysan İnternetten araştır nereden kapatıldığını şuan mobildeyim.
  188. G

Origin game overlay kapatın
  189. G

iPhone 3G S - Tarihi Eser Gördüm Bugün

Jb ile performans mı artıyormuş..
  190. G

Linux Geçmeli Miyim ?

2 tıkla oyunumu başlatamayacağım 10 saat uğraşla 50 satır kod 100 tane tweak ile oynayacaksam oynamayayım daha iyi. Oyunumu oynadım gerisinden bana ne derken? Oyunla bitmiyor şefkat mı istiyor bu Linux ne? Ayrıca ben 64 mb ramle de oyun oynamak istemiyorum. Normal bir şekilde çalışan stabil olan...
  191. G

İphone 5s mi ? S6 mı ?

En iyisi custom rom atmak 0 kasma var. Samsung touchwiz dışında güzel.
  192. G

Attığımız her adımı ödüllendiren uygulama : Sweatcoin

Pokemon go botu gibi sweatcoin botu da görecek miyiz acaba?
  193. G

O telefon Temple run'ın ilk oyununda kasıyordu..
  194. G

Yaklaşık 3 yıldır kullandığım S4 mini için çözüm arıyorum

Büyük olasılıkla bataryayla ilgilidir.
  195. G

ios 4 için uygulama mı var?
  196. G

İdeal işlemci sıcaklığı kaç olmalıdır?

Tam yükte iken 70 üzerine çıkan hiçbir parçanız yok mu işlemci ekran kartı vs. vs
  197. G

Aynı hesap 2 farklı kariyer mümkün mü ?

Arkadaşının kaldığı yerden devam edersiniz. (tabi bu sadece online için geçerli single playerda 0 gelir.
  198. G

Tabi öyle ama şimdi kalkıp 50 yada 60 derece olmadı diye de kötü demek olmaz
  199. G

Nokia telefondan Samsung’a rehber taşıma nasıl yapılır ?

Rehbere gelince seçenekler tuşuna basınca gönder gibi birşey var mı?
  200. G

Çok zor o değerler ya baya iyi soğutma lazım. 70 derece altı çok iyi 80 derece altı iyi-normal 80 derece üstü idare eder ama kötü 85 üstü çok kötü 90 üstü berbat
  201. G

Ipad Mini 4 whatsapp kullanılır mı

Jailbreak ederseniz ipodlara bile mümkün. Jailbreaksiz yüklemek mümkündü bir ara hala geçerlimi bilmiyorum ama
  202. G

Nokia telefondan Samsung’a rehber taşıma nasıl yapılır ?

Bluetooth varsa hızlıca atabilirsiniz.
  203. G

Bilgisayarımdaki problemler

Csgo falan oynarsın rahatlıkla
  204. G

Sistem temiz sadece işlemci fanı çok ses çıkarmasın diye hızını düşürdüm
  205. G

Cyanogenmod kullananlar kulübü

Cyan os galiba cyanogenmod ile gelen telefonlardaki romun adı.
  206. G

iOS Sürümü Düşürmek

Nexus 5 Android kaçla geliyor 6.0 ile mi hayır.. Telefon ilk çıktığında Android 5 ile geliyordu. Gidin 4.4 yada 4.2 kurun bakalım.
  207. G

Valla benim işlemci 4 yıldır 85 derecenin üzerinde çalışıyor. Anakarttaki mosfetler her daim sıcak zaten.
  208. G

Bence normal değerler gta beş işlemci yoran bir oyun ne de olsa
  209. G

Yeni Binaya İnternet Bağlatma

Ya 0,7 mbit civarında yada 1 mbit gibi alırsın diye düşünüyorum Etrafında uydunet varsa geç derim ama çok yerde yok.
  210. G

1gbdan fazla boş yer var 12mb'lık uygulama inmiyor.

Cleanmasterin bununla alakası olduğunu düşünmüyorum. Nede olsa yerim var ama uygulama kuramıyorum.
  211. G

Yeni Binaya İnternet Bağlatma

10-13 download alırsın da 2-4 upload alamazsın benden söylemesi. Ayrıca upload yaparken download, download yaparken de upload'ı verimli bir şekilde yapamazsın. Twitchde yayın falan yapma hayalin varsa da o iş adsl ile zor.
  212. G

Cacheleri silmek geçici bir çözüm oldu. Şuan cache silmeme rağmen twitch inmiyor.
  213. G

Ekran Kartı Yenileme

Ekran kartın şuanda sana yetiyorsa o kadar iyi ekran kartı almana gerek yok. R7 240 artık çok eskidi. En azından sapphire r7 250'ye bakın derim. Bozuk bir kartı almak çok mantıksız.
  214. G

Yardımcı olacak birisi var mı acaba?
  215. G

Bununda fiyatı uygun ama oyun falan oynanırmı

Lol csgo dışında birşey oynatmaz. Sonuçta 0.8 ghz işlemci hızı olan bir bilgisayardan bahsediyoruz. 4 yıl önce çıkan telefonum bile 1.4ghz.Lol kesin açar da csgo en düşük ayarda açması lazım ama emin değilim.
  216. G

Bununda fiyatı uygun ama oyun falan oynanırmı

Lol csgo dışında birşey oynatmaz.
  217. G

PowerBank Bataryaya Zarar Verir Mi?

Xiaomi güzel marka ne olduğu bilinmedik veya markasız şey almazsanız zarar vermez. Aynısı priz adaptörü için de geçerli
  218. G

Kasma sorunu

Hwmonitor programını indirin orada her türlü sıcaklık değeri var.
  219. G

Kasma sorunu

Sıcaklık değerleri nasil?
  220. G

iOS Sürümü Düşürmek

Custom romlar androidde vardır. Senin istediğin androidde bile olmaz misal senin telefon Android 5.0 ile geldi. Sen onu Android 4.4 yükleyemezsin. Kimse onun custom romunu yapmaz çünkü
  221. G

iOS Sürümü Düşürmek

İphone 5s piyasaya ios 7 ile çıktığı için iphone 5s için ios 6 bulamazsın.
  222. G

Samsung Galaxy Note 7 Kullananlar Kulübü

Aynen öyle attığım rom 295 mb iken orijinal rom 1.4 gb boyutunda.
  223. G

Adam anlamak istemiyorsa yapacak birşey yok. Android cidden çok gelişti. Eskiden 1-2 dakika dosya yöneticisine giremezken şuan telefonun kilidini açmam *dahil* 6-7 saniyemi alıyor. (önceki sistem galaxy s3 jealybean stock touchwiz 4.3| şimdiki ise galaxy s3 cyanogenmod 13 6.0.1) yaşıtı olan...
  224. G

Sizce yurt dışından alınan HTC 10 a root atılır mı?

Kaç tane root rom attım s3'e bilen varsa disk partision ları da değiştirdim sadece s3 değil s3 mini ve s4'e de root ve rom attım hiçbirinde sıkıntı çıkmadı.
  225. G

Komşuya yıldırım düştü , modem felç help

Dsl yanıp sönüyor ve sabit bir şekilde yanmıyor ise yüksek ihtimal altyapıda sorun vardır. Daha önce başıma gelmişti. Tabi Yıldırım çarpmadan kendi kendine Bide ortaokula giderken bir kez şiddetli yağmurdan dolayı sabit yanmadığını hatırlıyorum ama sonraki gün düzelmişti.
  226. G

7200rpm 8mb cache

Bazı textureler geç yüklenebilir fakat bir bug olacağını sanmam.
  227. G

Windows 10 yüklü sisteme windows 8 format

Uefi ayarını bios'tan kapatın
  228. G

Asus laptop'umda iki ekran kartı var ama sadece birini kullanıyor

Ağzını topla ne çakması etmesi. Fps ile görüntü kalitesi arasında hiçbir ilişki yoktur. Psikolojik olarak daha iyi daha kötü gibi geliyor sana fps göstergesi kapatıp oynarsan hiç birşey farketmezsin bile
  229. G

Çift monitör

Aynen benim dediğimi söylediniz.
  230. G

LoL oynamak için laptop tavsiyesi

Mesela nvidia gt920m ekran kartı olan leptoplar kaldırır. Ayrıca sadece bir oyun için leptop mu alıyorsunuz? Oynadığınız başka oyun yok mu? 13 yıllık masaüstü bilgisayar bile lolü 1080pde açabiliyor (sadece ekran kartı gt420 ile değiştirildi.). Sadece lol oynayacak iseniz bilgisayarın pek bi...
  231. G

LoL oynamak için laptop tavsiyesi

Harici ekran kartı olan her notebook kaldırır.
  232. G

Tabletimin şarj kablosu koptu başka kablo kullansam sorun olur mu

Orijinal şarj aleti ise sıkıntı olmaz
  233. G

CS: Global Offensive ''Your graphics hardware'' hatası

Her oyunda mükemmel sonuç almayacağın aklında olsun bir oyunda sorunlu iken bir oyunda kusursuz olabilir.
  234. G

Linux Geçmeli Miyim ?

Csgo dota gibi oyunları oynayabilirim fakat lol gibi oyunları eğer oynayabiliyorsam geçebilirim Linuxe herhangi bir bilgisi olan var mı?
  235. G

Asus laptop'umda iki ekran kartı var ama sadece birini kullanıyor

60 fps alıyor olman gtx 950nin çalıştığının bir göstergesi. İntel ile çalıştırsaydın 20 fps anca alırdın. 60 hz ekranın var niye 250 fps almaya çalışıyorsun ki? Ne farkedecek. Monitörün o kadar hızlı değil oyunlar da bunu farkedip onun hızında stabil ve sabit 60 fps görüntü oluşturuyor. 60 fps...
  236. G

Dual graphics yapabilirsiniz r7 240 ile apuyu merak ediyorum performansını
  237. G

S3 KASMA SORUNU

Şuan kullandığım rom bu [ROM][I9300][MM][6.0.1][Linaro][SaberMod] CyanogenMod 13 Eğer başka romlara da bakmak istiyorsanız Samsung Galaxy S III Forum on XDA Developers
  238. G

Bu apunuza 256 mb ram verilmiş bunu arttırmak isterseniz bu ayar ona yarıyor. Fakat ekran kartı aldıysanız çok da gerek yok.
  239. G

Hayır onun için 64 bit işletim sistemi kurmak zorundasınız.
  240. G

Bilgisayarla sorun yaşayanlara uzaktan yardım edin

Ben bi ara indirdim de nereden indirdim bilmiyorum. Benim dediğim uzaktan yardım için video indireceksen bazı sitelerde programsız bile indirebilirsin.. Ok.ru kaynağından mesela programsız indirebiliyorsun
  241. G

Twitch'den Oyun Oynama ?

Video çekeceksen de scr recorder pro öneririm
  242. G

Çift monitör

Fps mi ftp mi anlamadım?
  243. G

Autoyu manual yap.
  244. G

Twitch'den Oyun Oynama ?

Aynen gusher iyi program canlı yayın için telefonda
  245. G

Bilgisayarla sorun yaşayanlara uzaktan yardım edin

Windowsun kendi aracı var bunun için hiç gerek yok böyle şeylere
  246. G

Settings > advanced > integrated graphics configuration a girin.
  247. G

Turk telekoma gecis

Şimdilik İnternetim yeterli olur 12. Sınıftayım sınava hazırlanıyorum ne de olsa fakat yazın bana yetmedi internet. Sınavdan sonra geçerim.
  248. G

Her bilgisayarda değişir biosa girme turu değişir. İlk açılırken sağ altta yazar bende klavyenin sağ altında bulunan del tuşu ile giriliyor. Bilgisayar açılırken hızlıca bu tuşa basmanız lazım. Oradan bana chipset ayarlarının görüntüsünü atın her bios da farklı çünkü. Fakat graphics ile ilgili...
  249. G

Bios ayarlarından yükselebilirdin ramini ayrıca csgo oynatacak bir sistemin var ama en kolayı senin yaptığın gibi
  250. G

26 Dolara iPhone 7 Plus

İphone çinde üretiliyor şaşırmamak lazım. Daha önce de böyle olmuştu yeni birşey değil yani.
  251. G

S3 KASMA SORUNU

Gti9300 yani s3 de şuan 6.0.1 kullanıyorum fakat ben de nightly kurmanı önermem 5.0 istiyorsan archidroid var s3 için 5.1.1 sürümünde o da. Şuan kullandığım rom nightly yada official değil özel bir rom. Rami işletim sistemi vs. optimize etmişler. En stabil ve performansı bu ramda aldım.
  252. G

O sisteme 32 bit kurmuşsunuz gözümden kaçmış.. Niye öyle birşey yapma ihtiyacı duydunuz ki 13 yıldır var olan bir teknolojiyi elinizin tersi ile itip daha eskisini yüklemişsiniz. Çok çok çok eski programları çalıştırma dışında bir işinize yaramaz (8 ve 16 bitlik uygulamalar)
  253. G

Turk telekoma gecis

İzmirde tt ve turkcell farkı yaşar mıyım?
  254. G

Driver hiç yüklenmemiş gibi gözüküyor. Doğru driver kurduğunuza emin misiniz. Bu arada csgo opengl ile çalışır. Sorunun ile alakası yok ama apuya verdiğin rami de arttırmalısın. 256mb ram ekran kartı hiçbir işe yaramaz
  255. G

S3 KASMA SORUNU

ram kullanımın %95'e varmadıkça kötü birşey telefonun yavaşlar. Ayrıca nerede dil eksikliği varmış? 1 hafta boyunca türkçe kullandım hiçbir sıkıntı yoktu. Tabi Google play storede bazı programlar normal olmuyor Google translate kullanıyor o da sinirimi bozduğundan ingilizce kullanıyorum ama...
  256. G

S3 KASMA SORUNU

Rom at kullan başka türlü imkansız. İyi rom atarsan swapa bile ihtiyaç kalmaz. Hatta swap bence kötü birşey. Cyanogenmod 13 senin için biçilmiş kaftan. İstersen bulup atarım sana şuan kullandığım romumun linkini.
  257. G

Çift monitör

Oyunları çift monitör kullanarak mı açıyorsun yoksa tek monitörde mi?
  258. G

Monitörde Kontrast Ne İşe Yarar ?

Dinamik kontrasta aldanmayın statik kontrast değeri önemli olan
  259. G

Çift monitör

Tabikide zaten adamda varsa euro truck yada need for speed gibi oyunlarda güzel olabilir onun dışında yapılacak şey değil. 3. Monitör lazım.
  260. G

Çift monitör

Framelerde oluşacak gecikmeden(ana monitör dışındakilere 0,3 saniye geç gelmesi ve 20-30 fps olması) rahatsız etmez ise desteklemeyen ekran kartı ile de yapabilir.
  261. G

Çift monitör

Ekran kartın ne?
  262. G

Kesintisiz Güç Kaynağı

Denemekte özgürsün. Va dediği volt x amper ise gücüdür zaman kavramı olmadığı sürece
  263. G

Galaxy S8 İşlemcisi 4.0 GHz Hıza Çıkabiliyor!

Yazılımı adam etsin yüksek işlemci yerine düşük işlem gücü ile aynı işi yapabilirse hem enerji verimliliği yüksek olur.
  264. G

Steam Oyunları Silindi

Dediğiniz aparat aynı zamanda taşınabilir harddisklerde de var(wd hariç) içinde normal harddisk olur genelde aparat sayesinde de USB ile bağlarsın. Mesela bende iomega markalı taşınabilir harddisk var. Fakat içinde Toshiba'nın harddiski var..
  265. G

Steam Oyunları Silindi

O kendisine 20gb boş alanı öyle açar yıksa baksanız onlar yarım dosyalardır.
  266. G

Asus P5G41T-M LX ve R7 240

Benim kasa mini Tower olmasına rağmen 750ti sığdı. Kesinlikle sığacaktır. Alabiliyorsanız 250 alın derim. Yine de ölçekte fayda olabilir.
  267. G

Çok zor kaldırması bence. Ekran kartı iyi değil 8500m kötü ama gta v belki endüşük ayarda yeterli olabilir.
  268. G

S4 mini Samsung yazısında kaldı

Orijinal romu niye yükleme ihtiyacı duydunuz? Zaten yok muydu?
  269. G

Samsung Galaxy S III Wife Problemi

Muhtemelen WiFi anteninde sıkıntı var. Peki Manuel ip verdiniz mi acaba? Belki ip alırken sıkıntı yaşıyordur diyeceğim.
  270. G

Samsung Galaxy S III Wife Problemi

Mesela kafeye gittiğinizde oradaki wifiye bağlanabiliyor musunuz?
  271. G

S4 mini Samsung yazısında kaldı

Hangi rommuş bu dediğiniz recovery ile attınız değil mi ayrıca wipe data system yaptınız mı?
  272. G

iPhone 7 Ekran Boyutu ve Çözünürlük

Samsung s3 720p ekran var harika..
  273. G

IntelHD Graphics 4000

Zararını görmezsiniz
  274. G

Bu arada cm14 ne zaman çıkar bilen var mı?
  275. G

Ulan ilk okuduğumda iphoneye cyanogenmod yapıyorlar sandım. Yapmaya çalıştıklarında batırmışlardı. Gene mi dedim içimden.
  276. G

IntelHD Graphics 4000

Gta 5 oynarken nasıl amd yada Intel kullandığını anlayabiliyorsun?
  277. G

Bu servere sadece lobi ile bağlanabilirsin hatası

Ne serverinden bahsediyorsun?
  278. G

1500 TL GTA 5 İçin Sistem Toplama

R7 240 o kadar da iyi değil oyunu en düşük ayarda oynarsınız. Onu alacağınıza aynı performanslı apu sistem çok daha ucuz. Tabi arkadaşın önerdiği sistem kesinlikle daha iyi.
  279. G

4 yillik s3 son sürüm androidde (6.0.1) akıyor. Hadi bakalim aynisini iphonede yap noluyor? Klavyede yazi yazarken kasmiyormu bi bak. 2 dkda açılmıyor mu bi bak bakalım.
  280. G

WASD Tuşlarımda sorun var!

Kablosuz mu kablolu mu?
  281. G

Pingimi Nasıl Düşürebilirim?

Speedtest ile frankfurta test yapın.
  282. G

Kablolu bağlanıyor isen kablosuzu kapat ping testi yap özel oyun gir pingine bak sonra kablosuzu geri aç. Söyle bize nasıl sonuç verdiğini
  283. G

LÜTFEN ÖNERİN 1000 TL EKRAN KARTI PERFORMANSLI KALİTELİ toplama KASA ONERISI

750ti almak isterseniz high ayarda 60 fps alırsınız.
  284. G

Lol ben yayın yapsam bile 90ms üstüne çıkmıyor kablosuz kullanıyor isen kablolu bağlan
  285. G

8 gb ram oyun için yeterli mi?

2k oynayacak monitörün ve ekran kartın varsa bi zahmet 16 gb ram al zaten diğer bileşenler yanında çerez parası
  286. G

Gt 730 oyun için kötü bir ekran kartı alabiliyorsan gtx 750ti al Asus GTX750 Ti STRIX OC GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı Yada amd'nin r7 250x modelini al Sapphire R7 250X GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
  287. G

Modu minecraft için 8 gb yetmiyor mesela.
  288. G

İlla şuan 16 almana gerek yok daha sonra da yükseltebilirsin ama almışken direk 16 almak iyi olur.
  289. G

Intel HD Graphics 530 vRam Nasıl Yükseltilir?

Amd'nin apularına bir bak istersen. Gta v'i 1080pde low ayarda 25-29 fpsde alması çok iyiymiş. 720p yada 900pye almak daha iyi olacaktır.
  290. G

Advanced modda settingse gir Oradan chipset, integreted yada onboard gibi şeyler görürsen ona tıkla.
  291. G

Bios ayarlarından yükseltiliyor. Her bios'a göre değişir fakat onboard graphics gibi bir kısımda olmadı lazım.
  292. G

4k gaming monitör mü yoksa 1ms 144hz 2K monitör mü?

G-sync destekli bir 2k 144hz monitör alın keyfinize bakın
  293. G

12 yada 16 almak isabet olur. 8 bi yerden sonra yetmiyor.
  294. G

R7 240 Ekran kartı sistemime uyacak mı??

Ddr2 ram döneminde 10 gb ramler yoktu emin olun bence.
  295. G

Yeni sezon öncesi telefon önerileriniz-düşünceleriniz

Note 4 güzel telefon tasarımı iyi pili iyi ayrıca hızlı telefon
  296. G

R7 240 Ekran kartı sistemime uyacak mı??

Anakartın 2gb ramden fazla destekliyor mu önce kontrol etmekte fayda var bence
  297. G

Bilgisayarımın ilk hangi parçasını güçlendirmem lazım

Anakartın adı ile güç kaynağı okunuyor. Ramler nasıl acaba kaç mhz?
  298. G

iPhone Se

7 3200 bilemedin 3300 olur
  299. G

iPhone Se

3000 civarı olur ya dediğiniz bence fazla abartı gibi
  300. G

Dediğiniz ayarlarda açacak ekran kartı 400-500 lira civarında idi. Dolar düşükken çok zor bir şey fakat şimdi dolar 3 lira iken bin liraya böyle bir sistem imkansızdan farksız