Arama sonuçlarınız

1. zafercem

Beni Unutma

Bir gün gelir de unuturmuş insan En sevdiği hatıraları bile Bari sen her gece yorgun sesiyle Saat on ikiyi vurduğu zaman Beni unutma Çünkü ben her gece o saatlerde Seni yaşar ve seni düşünürüm Hayal içinde perişan yürürüm Sen de karanlığın sustuğu yerde Beni unutma O saatlerde serpilir gülüşün...
  2. zafercem

Tarafsız dediğin böyle olur...

Burada hakaretinizin bini bir para. Mesajlarınızdan küfür, hakaret eksik olmuyor. Bir de gelmiş bana dürüstlük edebiyatı yapıyorsun. Seninle neden iddiaya girecekmişim seni tanımıyorum etmiyorum. Bana ne faydan ya da ne zararın dokunacak.
  3. zafercem

Seni terbiye özürlü yaratık. Sen annen babandan bunları mı öğrendin? Vatan haini, satılmış yobaz. İftiracı, satılmış yaratık. 29 Mart günü p.......n üzerine oturamayacaksınız. :D:D:D
  4. zafercem

Size de bişeyler anımsatacak

Emperyalizmin acımasızlığını anlatıyor. Türkiye'ye de anlatıyor. Biz Türk Telekom, bankalar gibi kuruluşları özelleştirmeyelim dediğimizde statükocu, dar kafalı oluyorduk. Video sanırım öyle düşünenlere cevap olmuştur. Onun için özelleştirilen büyük firmalar derhal devletleştirilmelidir. Yoksa...
  5. zafercem

Bu mesajımda seni kastederek konuşmadım ki. Ben genel anlamda konuştum. Ayrıca senin hangi partiyi sevip sevmemen sadece seni ilgilendirir. Bunu neden belirtme ihtiyacı duydun ki. Emin ol ki CHP, Türkiye'deki en dürüst parti. Tabi ki CHP'de de çürükler oluyor. O çürükler yakalanınca partiden...
  6. zafercem

AKP gibi yolsuzluk çamuruna batmış bir partinin CHP'ye dürüstlük dersi vermesi ne kadar enteresan değil mi? :D Şunu da belirteyim ne Doğan Grubu'nu severim ne de AKP yandaşı medyayı. İkisi de çıkarlarının peşinde, Türkiye umurlarında bile değil.
  7. zafercem

Adam sözlerinize her yerde cevap veriyor. Size kapağın alasını takmış (hem de belgeleriyle) hala utanmadan konuşuyorsunuz. Eee hocası Üzmez olandan da ne beklenir :D:D:D Bir de ikide bir kaçtı diye yaygara koparmayın. 24 saat sizin cevap vermenizi mi bekleyeceğim? 24 saat cahillerle laf...
  8. zafercem

Nedir bu belden aşağı düşünceleriniz, aklınız fikriniz oraya çalışıyor. Başka bir numaranız yok mu? Bir de müslümanım diye geçiniyorsunuz. Seçimlere 2 ay kaldı. Artık başlarsınız Vakit, Zaman gibi gazetelerde iftiralara. Şunu unutmayın her attığınız iftira Kemal Kılıçdaroğlu'na puan olarak...
  9. zafercem

Işıksaçanlar hakkında şok suçlamalar!

Umarım şu sözlerden birşey kaparsınız. Sanırım size gereken mesajı veren sözlerdir. Bu konuyu daha fazla uzatmayı nafile görüyorum. Burada kapatmak istiyorum. Bilgisiz bir kimse, savaş davuluna benzer, sesi çok, içi boştur. (Sadi) Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene, Çünkü cahil ne gelirse...
  10. zafercem

Sanırım birilerinin bana karşı kuyruk acısı var. Şöyle düşünüyorlar zafercemi nasıl madara edebiliriz, forumda zaferceme karşı nasıl cephe oluşturabiliriz. Ancak bu kafayla işiniz zor. Ben böyle dahiyane:D fikirlerle alt edilmem. Hadi gidin dersinizi çalışın, size sınav yapacağım;)
  11. zafercem

Ve filistinli kopan ayağını atar

Tanklar firavunun ordusunu anımsatıyor. Çok zalimce ve trajik bir durum.
  12. zafercem

Nurcu tayfanın da esprisi bu kadar olur. Çıkardığınız ses boş tenekeden çıkan sese benziyor diyordum özür dilerim. Sizden o ses bile çıkmıyor:D İşiniz gücünüz yok mu sizin? Bula bula bunları mı buldunuz? Bu 20 IQ'lük esprilerle mi kendinizi avutuyorsunuz:wacko: :D:D
  13. zafercem

onu bilememde şuna eminimki hüseyin üzmez akp'den belediye başkanlığı teklifi alır:D
  14. zafercem

Bu lafı daha önceleri de söyleyenler oldu. Hepside boyunun ölçüsünü aldı. Tabi insan çaresiz kalınca bu tür laflarla kendini avutuyor. Sen de haklısın ne diyeyim:helpsmilie: :D:D:D
  15. zafercem

Önce Türkçe öğren ondan sonra gel benimle tartış tamam mı? :D
  16. zafercem

Tipik AKP zihniyeti 20 cümlelik yazı yazarsın gider içinden 1 cümleyi seçerek yorum yapar. Diğer cümleler üvey evlat mı? Neden acaba yoksa işlerine mi gelmiyor? Çıkardığınız ses boş tenekeden çıkan sese çok benziyor. Ne kadar ilginç tesadüf değil mi?;)
  17. zafercem

CHP'li belediyeler kötüymüş. Örnek verecek olursam İstanbul'da en gezilecek yerler, en huzurlu, en temiz yerler neresi diye sorsam herkes Beşiktaş, Kadıköy, Bakırköy, Şişli gibi yerleri en başta söyler. Başı açık, başı kapalısı, 7'den 70'e herkes bu belediyelerde rahatça yaşar. Bunlar hangi...
  18. zafercem

Neymiş Deniz Baykal, Kemal Kılıçdaroğlu'nu harcıyormuş. Kemal Kılıçdaroğlu kazanamazsa milletvekilliğine geri döner tasası size mi kaldı. O CHP'nin sorunu size mi kaldı CHP'yi düşünmek! Evet bu halk uyandı 29 Mart akşamı görürsünüz. CHP, İstanbul, İzmir ve Ankara'da bir futbol deyimiyle hattrick...
  19. zafercem

Sivasspor - Galatasaray maç sonucu ne olur?

Bu ankete süre koymayı unutmuştum. Bugünkü sonuçtan sonra anket tersine dönecek gibi:D
  20. zafercem

Galatasaray dondu, Yiğidolar coştu!

Süper Lig´in 17. haftasında, zirvenin iki iddialı takımını karşı karşıya getiren karşılaşmad Sivasspor, G.Saray'ı yenerek liderliğini korudu. SİVAS: 2-0 :G.SARAY Turkcell Süper Lig'in 17. haftasında...
  21. zafercem

Sivas kaybetmez dedim öyle de oldu. Futboldan anladığım için beni hiç şaşırtmadı. Sanırım bazılarını şaşırttı. Sonuçta Sivasspor kazandı. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız.
  22. zafercem

Verdiğin Oyun Fotoğrafını Çek Yardımı Kap

Diyarbakır'ın Hazro ilçesinde bazı siyasi partilerin, yardım ettikleri kişilere 29 Martta yapılacak yerel seçimde oy kullandıkları pusulanın fotoğrafını cep telefonuyla çekmeleri konusunda baskı yaptığı öne sürüldü. Hazro ilçesinde, güvenlik güçleri, 29 Martta yapılacak yerel seçimlerde...
  23. zafercem

Yoksa vatanseverlik Hikmetyar'ın dizinin dibinde oturmak mı, terörist başı Abdullah Öcalan'a sayın demek mi, askerlere kelle demek mi, yerli sermayeyi emperyalizme peşkeş çekmek mi, vatandaşa hakaret etmek mi, laik cumhuriyete meydan okumak mı, demokrasi nutukları atıp muhalefeti susturmaya...
  24. zafercem

Klasik AKP zihniyeti her seçim öncesi yine başladılar çamur atmaya. Sizin ağababalarınız Şaban Dişli, Melih Gökçek, Dengir Fırat da aynısını söylüyorlardı. Ama Kılıçdaroğlu'nun karşısına geçince dut yemiş bülbüle döndüler. Kemal Kılıçdaroğlu sizin iddialarınızı televizyonlardan, basından en az...
  25. zafercem

"ETÖ'nün varlığı, yargılama sonunda belli olur"

Mahkeme heyeti, Kemal Kerinçsiz'in suç duyurusunun ardından önemli bir karar aldı. ''Ergenekon'' davasının 41. duruşmasında mahkeme heyeti, ''Ergenekon Terör Örgütü''nün varlığının ancak yargılama sonucunda açığa kavuşacağından hareketle, örgütün var olduğu yönündeki ifadeler yerine ''iddia...
  26. zafercem

Burada yapılan yorumlara bakınca anlaşılan korku dağları sarmaya başlamış:D
  27. zafercem

Kemal Kılıçdaroğlu tüm Anadolu arkanda. Haramilerin saltanatını yıkacağız.
  28. zafercem

Akp'ye ait Güncel Karikatürler

Karikatürler süpermiş. Teşekkürler...
  29. zafercem

Forzafener kullanıcısının şok görüntüleri!!!

Sen kimsin ki beni admin yapıyorsun. Daha bu forumda ben olduğum süre içerisinde dikkate değer bir konu açamadın. Moderatörler ve üyeler tarafından ayar yemekten sanırım başın döndü. Ne dediğini bilmiyorsun:D Yayınlama konusuna gelince ben yayınlarımda bana banlanmama garantisi verebilir misin...
  30. zafercem

forzafener diyerek zafercem'e laf atıyorsunuzda ondan cevap veriyorum. Link hakkında bir fikrini alayım:D Yoksa benden günah gitti:innocent: Siz ışık saçanlar benimle başedebilir misiniz:)
  31. zafercem

Bu sanırım winstoncash'ın evrim geçirmeden önceki son hali:D İkide bir beni başka kullanıcı hesaplarıyla karşılaştırmayın. Elinizde bir kanıt var mı? Şakirtcanlar anlaşılan aşağıda vereceğim linkdeki yazı hoşunuza gitmedi. Oradan bir kuyruk acınız var. Bundan dolayı aklınıza bu...
  32. zafercem

Güzel günler göreceğiz çocuklar...

Nazım Hikmet bu şiirini elbette sonrasına dair yazdı... Yarına... Ergenekon'da dünkü dalgadan sonra artık gülümsemeye başladım. Öncelikle şu bilgiyi paylaşayım sizinle... Cemaat büyük bir sıkıntıda. ABD ve Almanya'da art arda önemli gelişmeler bekleyin. Ulaştıkları güç ve bu gücün yarattığı...
  33. zafercem

Anıtkabir önünde Metal Fırtına!

Hani bir “Metal Fırtına” kitabı çıkmıştı; ABD Türkiye’yi işgal ediyor, Anıtkabir’i bile bombalıyor, iki Türk de New York’u atom bombası ile tehdit ediyordu... Metal Fırtına’daki öngörüler aslında gerçekleşmiş sayılır! İşte Anıtkabir’in önünde Avrasya...
  34. zafercem

Bahçeşehir Üniversitesi ayakta alkışladı

venselos söylediklerinin tamamına katılıyorum. Söylediklerinin hiçbirine cevap veremezler. Eminim söylediklerini görmezden gelerek bildiklerini okumaya devam edecekler. Maksatları çamur at izi kalsın. Fakat yolun sonu karanlık er ya da geç öğrenecekler. Benim bugün 16.46'daki mesajıma da hala...
  35. zafercem

Kılıçdaroğlu: Dosyalarla yola devam

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu adaylığı açıklandıktan sonra yaptığı ilk konuşmasında ''Sayın Topbaş ile ilgili, yeri ve ortamı olduğu zaman dosyaları açacağım'' dedi. ANKARA (A.A.) CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı...
  36. zafercem

Ergenekon ve Liberalizmin Sefaleti

Ergenekon soruşturması üzerinden yürütülen demokratikleşme, derin devletin ya da Kontrgerilla’nın tasfiyesi şeklindeki palavranın bu kadar kısa süre içinde açığa çıkmasını doğrusu kimse beklemiyordu. Bu operasyonun, Türkiye’nin küresel düzen içindeki yeni yerinin tayin edilmesine...
  37. zafercem

pcmaster ve onun gibiler forumda Fethullah Gülen, AKP, Recep Tayyip Erdoğan, Abdullah Gül ve onun gibilerinin videolarını yayınlamamı istiyor musunuz? Moderatör arkadaşlar bu iş böyle gitmez bu provokatörlere gereken cevabı vermezseniz ismini saydığım kişilerin videolarını yayınlayacağım. O...
  38. zafercem

Sen hayatında hiç Anadolu kadını gördün mü? Sen hiç Anadolu'yu gezdin mi? Ben Anadolu'da çok bulunduğum için bu teyzenin ne dediğini anlıyorum.
  39. zafercem

Erdoğan Rum ap üyesini Fırçaladı

Millet bu külhanbeyliği yutmaz. Başbakanımız Kıbrıs konusunda AB'ye ne tavizler verdi bir de onu bir açıklasa.
  40. zafercem

Erdoğan Rum ap üyesini Fırçaladı

Tutmayın küçük enişteyi:D
  41. zafercem

Yemişim Böyle Saygın Adamı

Fazla güvenmeyin atlantik ötesi çocukları. Sıra size de gelecek.
  42. zafercem

[Çözüldü] Pdf ten Word Çevirmek

PDFZilla tek geçerim. İstersen bunu bir dene. Dosya linkini şu adreste de bulabilirsin http://tr.giveawayoftheday.com/pdfzilla/
  43. zafercem

Teyzem çok güzel konuşmuş. Keşke söylediklerini okumuş cahiller anlayabilse. Böylece boş işlerle ülkemizi meşgul etmezler.
  44. zafercem

Partilere Hayali Seçmen Yaratmaca

Resimleri eleştiren arkadaşlar bunlar sadece espri. Siz de böyle ilginç resimler varsa bizimle paylaşın. Nedir bu tahammülsüzlüğünüz? Bu resimler de demokrasinin bir gereği değil mi? Ülkeye diktatörlük geldi de benim mi haberim yok. Ben daha önce CHP ile ilgili bunlara benzer resimlerde...
  45. zafercem

Partilere Hayali Seçmen Yaratmaca

Kötü Adam Not: bu kadar küfürlü şeyler paylaşmayalım
  46. zafercem

En çok izlediğiniz kanallar?

Aslında televizyonda izlenecek bir şey de yok. 1-2 dizi, çarşamba Genç Bakış, pazar günü Teke Tek, star ana haber, ntvspor ve gülmek için birkaç spor programı başkada izlenecek bir şey yok. atv, stv, kanal 7 gibi kanalların haberlerini izlersen zannedersinki Türkiye dünyanın en gelişmiş...
  47. zafercem

atv, stv, kanal 7 mi tarafsız güldürme beni. bak gülüyorum:D:D:D
  48. zafercem

Ne demişler taraf olmayan bertaraf olur. Bu sözü bir yerden hatırlıyor musun:innocent:
  49. zafercem

Bunlardan hiçbirini izlemiyorum. Zaten fazla televizyon izlediğim de yok. Ntvspor, Habertürk, Ekin TV, Fenerbahçe TV en çok izlediğim kanallar. Ana haber için ise Star'dan şaşmam.
  50. zafercem

Korsan film indirene hapis cezası verilecek

Kültür ve Turizm Bakanlığı internet üzerinden indirilen korsan filmlere karşı savaş açtı. Eğer internetten korsan film indirirseniz hapise kadar varan cezalar alabilirsiniz. Kültür ve Turizm Bakanlığı, sanal korsanlığın önüne geçecek önemli bir çalışmaya başladı. Vatan Gazetesi'nden...
  51. zafercem

Yok ben öyle taraftarlardan değilim. İçimden ne geçerse onu söylerim.
  52. zafercem

Fenerbahçe - Trabzonspor maç sonucu ne olur?

Fenerbahçe Trabzon'u 3-0 yener. Bence bu maç Güiza'nın maçı olur. Alex ve Emre'de kilit oyuncular olur.
  53. zafercem

Sence Sivas boş takım mı? Üstelik maç Sivas'ın sahasında.
  54. zafercem

Bir Dilbilgisi Sorusu(Biraz zor ama...)

Soru hangisinin yazımı yanlıştır demiyor. Soruyu okursak cevap tabi ki "e" şıkkı. Konu başlığı dil bilgisi diyince yanlışa düşülüyor. Soru dikkatimizi ölçmek için yapılmış.
  55. zafercem

Fenerbahçe - Trabzonspor maç sonucu ne olur?

Bence Fenerbahçe kazanır. Sizce ne olur?
  56. zafercem

Maç hakkındaki fikirlerinizi merak ediyorum. Benim fikrim Sivas kaybetmez.
  57. zafercem

Mustafa Kemal Atatürk'ün Yaşamına Dair Anılar

Mustafa Kemal Atatürk'ün Vakit Başyazarı Ahmet Emin’e verdiği röportaj - Çocukluğuma ilişkin ilk hatırladığım şey, okula gitmek meselesiyle ilgilidir. Bundan dolayı annemle babam arasında aşırı bir mücadele vardı. Annem ilâhîlerle okula başlamamı ve mahalle okuluna gitmemi istiyordu...
  58. zafercem

Darbeyi sadece askerler mi yapar

TSK son yıllarda bazı çevreler tarafından neden yıpratılıyor? Türkiye'nin en güvenilir kurumuna karşı yapılan bu sistematik psikolojik savaşın amacı nedir? TSK bir karşı darbenin saldırılarına mı maruzdur? Kimdir bu neo-darbeciler ve ne istemektedirler? BASINDAKİ bazı meslektaşlar benzer...
  59. zafercem

Bize Neleri Unutturdular?

Yaklaşık on beş gündür gündemin en tepesini işgal eden Ergenekon ve Tuncay Güney sayesinde bize nelerin unutturulduğunun farkında mısınız? Dilerseniz, hasıraltı edilen gündem maddelerinde son olarak hangi noktalarda olduğumuzu önem farkı gözetmeden alt alta sıralayalım. Ekonomik kriz...
  60. zafercem

İsrail'den neden korkuyorlar?

Geçen hafta gazetelerde ilginç bir konuşma metni yayımlandı. Birleşmiş Milletler’in İsrail saldırılarına dur demek için toplandığı gün İsrail Başbakanı, ABD Başkanı Bush’u arıyor. Bush Kongre’de konuşma yapıyor. Telefona yardımcısı çıkıyor. İsrail Başbakanı Ehud Olmert, sert...
  61. zafercem

Mustafa Kemal Atatürk'ün Konya Nutku

Türk Ocağında verilen çay ziyafetinde söylenmiştir. Saygıdeğer gençler, Türk Ocağı adına hakkımda söylenen sözlerden, gösterilen sevgi ve güvenden dolayı ocak şerefli üyelerine özellikle teşekkür ederim. Arkadaşlar, gerçekten bu millet asırlarca kendi isteği aksine, milletin hedef ve yararları...
  62. zafercem

Mustafa Kemal Atatürk'ün Konya Nutku

63. zafercem

Gazze'de ölü sayısı 527'yi aştı

Gazze'de ölü sayısı 527'yi aştı İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları hız kesmeden devam ederken ölü sayısı 527'yi aştı. İsrail Dışişleri Bakanı Tzipi Livni ise yaptığı açıklamada operasyonun "terörle savaş" olduğunu öne sürdü ve "Herkes tarafını seçmek zorunda" diye konuştu. İsrail’in...
  64. zafercem

Fenerbahçe'den çifte transfer

F.Bahçe transferiyle uğraştığı A.Gücü'nün genç oyuncuları Gökhan Emreciksin ve Abdülkadir Kayalı'yı renklerine bağladı. Fenerbahçe'nin, Ankaragücü'nün 18 yaşındaki orta saha oyuncusu Abdülkadir Kayalı ve uzun süredir transferi gündemden düşmeyen...
  65. zafercem

'Şu anda karşımda olsa döverdim'

Ankara'nın golcüsü De Nigris, Antalya'da düzenlediği basın toplantısında kendisiyle ilgili çıkan haberleri yalanladı... Turkcell Süper Lig takımlarından Ankaraspor'un Meksikalı forveti Antonio De Nigris, kendisiyle ilgili çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, ırkçı...
  66. zafercem

Beşiktaş Zafer Yelen'le anlaştı

Siyah-Beyazlı ekip, Hansa Rostock'un genç oyuncusu Zafer Yelen'le prensip anlaşmasına vardı. Orta sahaya takviye yapmak isteyen Beşiktaş, Hansa Rostock'un genç oyuncusu Zafer Yelen'le prensip anlaşmasına vardı. Alman kulübüyle bonservis pazarlığı sürüyor. Ntvspor.net'in haberine...
  67. zafercem

Firefox !

arkadaşlar benim sorunum firefox 3.0.5. bu eklentiyi yükledikten sonra firefox'u her açtığımda flashgot, coolpreviews ve firefox 3.0.5 güncellenme sayfası çıkıyor. yani sizin anlayacağınız firefox'u her açtığımda 4 sekme ile karşı karşıyayım. firefox 3.0.4'te böyle sorunlar yoktu. bir de...
  68. zafercem

Neredesin ya Ömer! Neredesin ey Ömer!

'Müslüman olmalarını bir lütufta bulunmuş gibi sana hatırlatıyorlar. De ki: Müslüman olmanızı bir lütuf gibi bana hatırlatıp durmayın. Tam tersine eğer doğru kimselerseniz sizi imana erdirmesinden dolayı Allah size lütufta bulunmuş oluyor.' Kur'an-ı Kerim, Hucurat 17 Toplumun vicdanı...
  69. zafercem

Hadi, yapsana Amca!

UMUR TALU- sabah 2002 yılıydı. İsrail yine tank ile, top ile, füze ile ölüm kusuyordu. İktidardaki (ulusal solcu) Ecevit, (milliyetçi) Bahçeli, (liberal) Yılmaz koalisyonu, Genelkurmay'ın büyük ısrarıyla İsrail ile tank anlaşması yapıyordu. Başka bir...
  70. zafercem

Böyle giderse 20-30 kişinin öldüğü günler gelecek!..

Gülümhan GÜLTEN / VATAN Doğalgaz cihazı kullanan herkesin tehlike altında olduğunu söyleyen eski adıyla EGO’nun Genel Müdür Yardımcısı Ethem Uludağ, en önemli sorunun bacalar olduğunu belirtti. Uludağ yalnızca Ankara’da 100 bin kaçak bağlanmış kombi olduğunu da söyledi...
  71. zafercem

Gazze'nin tapusu kimde?

Resmi kayıtlarda Gazze bir Osmanlı padişahının şahsi mülkü olarak görülüyor.. Murat Bardakçı açıkladı Habertürk'te ekrana gelen Fatih Altaylı'nın sunduğu Teke Tek programına tarihçi Murat Bardakçı ve Hakan Erdem konuk oldu. Murat Bardakçı, Gazze'nin tapusunun Sultan Abdülhamit'de olduğunu...
  72. zafercem

İki yüzlü politikalar

Şimdi size iki tarih vereceğim. Birincisi Şubat 2008. Türkiye, topraklarına yönelik terör eylemlerini durdurmak için Kuzey Irak'ta meskun olmayan ve bir terör örgütü tarafından üs olarak kullanılan dağlık bölgeye yönelik bir operasyon yapıyor. Operasyon sırasında tek bir sivilin kılına...
  73. zafercem

Bu bağışlar niye ?

ABD Büyükelçiliği'nin Türkiye'deki dini ve Soros'cu vakıflara verdiği paralar neyin nesi ? Uluslararası sivil toplum örgütleri ve vakıfların, verdikleri desteklerle çeşitli ülkelerin yönetimlerini değiştirmeye çalıştığı tartışmaları doruğa çıkarken, Türkiye’deki 39 vakfa yurtdışındaki...
  74. zafercem

Fener ile Çakır yeniden !

Fortis Türkiye Kupası gruplarında 3. maçlar yarınki 3 karşılaşma ile başlayacak. Ligde şampiyonluk mücadelesi veren ancak kupada henüz puan alamayan Trabzonspor Antalya deplasmanında son kozunu oynayacak. 2 Maçta 6 puan alan Beşiktaş ise Gaziantep Belediyespor'u konuk edecek. A Grubu'nda lider...
  75. zafercem

'BOTAŞ, MKEK, TKİ özelleştirilebilir'

Özelleştirme İdaresi Başkanı (ÖİB) Metin Kilci, önümüzdeki dönemde BOTAŞ, Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK), Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) gibi kamu varlıklarının özelleştirilebileceğini bildirdi. Kilci, krizin etkileri ortadan kalkmaya başladıktan sonra, sisler dağıldıktan sonra, yeni...
  76. zafercem

İktidarda uluslararası tasfiye korkusu

Sevgili okurlar; 2008’i uğurluyoruz derken yeni yılın ilk dört gününü geride bıraktık bile. Zamanın bu hızlı akışı insanın canını çok sıkıyor gerçekten. Yazımın hemen başında sizlere teşekkür etmek istiyorum. Yeni yılla ilgili sayısız kutlama mesajı aldım sizlerden. Bunların hepsine birden...
  77. zafercem

Benim ülkem geriye gidiyor!

Birkaç gün ülke dışına çıkıp, olup bitenle ilgini de kesmiş, iç meselelere kepenklerini kapatmışsın.. Döndüğünde; dört günde neler olmuş diye gazetelere topluca göz atıyorsun.. (Siz yapmayın, tavsiye etmem..) İçin acıyor.. Daha net görüyorsun.. Benim ülkem geriye gidiyor...
  78. zafercem

Güiza en iyi 3 golcüden birisi!

Fenerbahçe'nin, Mallorca'dan transfer ettiği İspanyol Daniel Güiza, 2008'in en iyi üç golcüsü arasına girdi. IFFHS (Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu) tarafından açıklanan 2008'in en golcü oyuncuları listesinde Güiza, 3. sırada yer aldı. Sıralamada...
  79. zafercem

Burcunuz Nedir ?

benim burcum yok. teessüf ediyorum yoksa bizi beğenmiyor musunuz? :)
  80. zafercem

Onlar için acı bir azap vardır

senin ortaya bir iddia attığın yok ki kendin çalıp kendin oynuyorsun ve beni de çok güldürüyorsun:D
  81. zafercem

ne kadar anlatırsan anlat ve ne kadar bilirsen bil, senin bildiğin, karşındakinin anladığı kadardır. artık bu konuyu burada kesiyorum. size ayırdığım zamana üzülüyorum. son kez şuna cevap verin türkiye cumhuriyeti tarihinde hangi parti lideri "yahudi cesaret madalyası" aldı. sana bir ipucu...
  82. zafercem

bu açıklamaların tamamen önyargılı ben işçi partili değilim. perinçek daha önce maocuydu şimdi ise vatansever. beni böyle biri ile aynı safa soktunya sana artık birşey diyemiyorum. senin bir üstünde yorum yapan zatta bana çeteci demiş:D anlayın artık şunu islamiyet hiç kimsenin hükümranlığında...
  83. zafercem

İstanbul için felaket senaryosu

Google'ın yeni hizmeti, bir bombanın ne kadar alan üzerinde etkili olduğunu gösteriyor. İstanbul'a bir göktaşı düşse ya da daha korkuncu bir nükleer bomba atılsa ne büyüklükte bir alan etkilenirdi hiç merak ettiniz mi? Bunun ayrıntılarını gösteren çalışma Carlos Labs tarafından hazırlanmış...
  84. zafercem

İstanbul için felaket senaryosu

85. zafercem

pcmaster terbiyeli ol ağzını bozma. şurada adam gibi tartışıyoruz küfür etmenin anlamı yok. hem dinden bahsediyorsun hem de ağzından küfür eksik olmuyor. bu nasıl iş. işinize gelmeyen konularda saldırmayı da bırakın artık. senin gibi düşünmemek mi din düşmanlığı. akp'nin neresi dindar bir...
  86. zafercem

İki Fenerium daha açıldı !

Fenerbahçe'nn lisanlı ürünlerini satan Fenerium Mağazaları'nın sayısı artıyor. Fatih Fenerium'un açılışını kulüp asbaşkanı Ali Koç, idari menajer Volkan Ballı ile futbolculardan Selçuk, Gökhan ve Uğur kurdele keserek yaptı. Açılışa İspanyol oyuncu Güiza'nın yanı sıra Fatih Belediye Başkanı...
  87. zafercem

"Parası olan maçı izlemeli"

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Başkan Vekili Faik Gürses, her türlü imkana sahip statlarda, çok yüksek rakamlara alınan futbolcuları izlemeye, parası olan futbol seyircisinin girmesi gerektiğini söyledi. Futbolda Şiddet ve Düzensizliği Önleme Platformu, ''Çözüme Doğru-2''...
  88. zafercem

''Young = 75 milyon!''

İngiliz Basını; başta Real Madrid olmak üzere birçok Avrupa devinin transfer gündeminde olan Aston Villalı Ashley Young'un tahmini bonservis bedelinin 75 milyon Pound olduğunu iddia etti. Aston Villa başarılı kanat oyuncusunu 2 sene önce 9 milyon Pound karşılığında Watford'dan almıştı...
  89. zafercem

Chelsea son anda yıkıldı!

Federasyon Kupası (FA Cup) 3. Turu'nda, İngiltere 1. Ligi'nde 30 puanla 13. sırada bulunan Southend United'ı Stamford Bridge'de konuk eden Premier Lig şampiyonluk adayı Chelsea 90. dakikada yediği gol sonrası işi deplasmanda oynayacağı tekrar maçına bıraktı. Chelsea [1 - 1] Southend United...
  90. zafercem

Hanginiz taraftar, hanginiz holigan?

Futbol taraftarı "kategorilenip" fişlenecek! Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Egemenoğlu, kulüplerin maçları izlemeye gelen taraftarları kategorize ederek, Emniyet yetkililerine bildirmeleri kararını aldıklarını söyledi.. Antalya Kundu'da düzenlenen Futbolda Şiddet...
  91. zafercem

Fenerbahçe sorunları ile yüzleşiyor

Aragones, maç kasetlerinden herkesin hatasını bir bir ortaya dökünce Futbolcular duruma tepki göstererek sistemi eleştirdi. Sezona çok kötü başlayan; ardından ligde toparlanan ama Avrupa'ya veda eden Fenerbahçe'de, sezonun ilk bölümünün muhasebesi yapılmaya başlandı. Teknik...
  92. zafercem

Fenerbahçe'de çifte kupa yemini

2008 yılında Şampiyonlar Ligi’nde tarih yazan F.Bahçeli futbolcular üzdükleri camianın gönlünü almaya yemin ettiler... 2008 yılında Şampiyonlar Ligi’nde tarih yazan F.Bahçeli futbolcular yine aynı yılın son döneminde Avrupa’ya erken veda ederek üzdükleri camianın...
  93. zafercem

Şehit ailesine askerlik yok

Şehit evlerine ikinci kez aynı ateş düşmesini önleyecek önemli bir adım atılıyor Askerlik Kanunu değiştiriliyor. Terörle mücadelede şehit olanların bütün kardeşleri askerlikten muaf olabilecek. Terör olayı dışındaki şehitlerin ise kardeşlerinden biri bundan yararlanacak. Sabah Gazetesi'nin...
  94. zafercem

Emekli maaşına Ocak zammı!

İşçi ve Bağ-Kur emeklilerine yılın ilk 6 ayı için yüzde 3,83 zam yapılacak AA İşçi ve Bağ-Kur emeklilerine yılın ilk 6 ayı için yüzde 3,83 zam yapılacak. Geçen yıla ilişkin enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla birlikte işçi ve Bağ-Kur emekli aylıklarına yapılacak zam oranı da belli oldu...
  95. zafercem

Açıkla Melih Gökçek!

Yedi gencecik insanımız! 7 gencecik beyin, 7 yorulmamış kalp! Şimdi “toprak” altındalar! Neden? İddialara göre “4 TL’lik borunun” gaz kaçırması yüzünden. Ama başka iddialar da var... Hem de çok vahim... Bir komşuya göre, projelere “para vererek, kontrol...
  96. zafercem

Ölüme bile saygıları yok!

Bu kafa nasıl bir kafadır ki her baktığı şeyde cinsellik görür? Nasıl bir sapıklıktır ki her olayı belden aşağı yorumlar? İnsanın aklı almıyor. Demek ki bunlar yoldan geçen kadınları gördükleri zaman akıllarına hemen başka şeyler geliyor. Bir arkadaşlarının eşi ya da kız kardeşiyle...
  97. zafercem

bu ayetler nasıl da zorunuza gidiyor. sizin gerçek yüzünüzü göstermesin. hiçbir insan başkasının inancını sorgulama hakkını kendinde bulamaz. bir de arkadaşın biri ben bir takım hadislere baktım o hadisler yaşar nuri'yi yalanlıyor. ya o hadisler çarpıtılmış ya da uydurulmuş olmasın. nereden...
  98. zafercem

bu ayetlerden umarım ders çıkarırız. çünkü allah ile aldatanlar bu ayetlere çok bozuluyor. chp meselesine gelince çarşaf açılımı falan yok. o üyeler kendileri üye olmak istemişler ne var bunda. chp'nin bu konulardaki düşüncesi devam ediyor. o üyeler akp'nin gerçek yüzünü gördüklerinden chp'ye...
  99. zafercem

Potada Bir Aslan Klasiği: Galatasaray Cafe Crown 78 - Fenerbahçe Ülker 62

fenerbahçe ayhan şahenk'te bu sezon üçüncü kez yenildi. fenerbahçe yıllardır ayhan şahenk'te berbat oynuyor bugün yine aynısı oldu. aslına bakarsanız tüm bunlara rağmen ben fenerbahçe'nin kazanacağını düşünüyordum. bugün green, mirsad, mrsic, oğuz, ömer onan ve semih'in berbat ötesi oyunu...
  100. zafercem

Roberto Carlos, ada yolcusu!

carlos'un adı bile yeter. şu anki real madrid'de bile rahatlıkla oynar. oynayanların ondan üstün bir meziyeti yok.
  101. zafercem

“ALLAH’IN indirdiği kitaptan bir şey gizleyip, onu birkaç paraya satanlar var ya, işte onlar karınlarına ateşten başka bir şey koymuyorlar. Kıyamet günü Allah ne onlara konuşacak ve ne de onları temizleyecektir. Onlar için acı bir azap vardır” (Bakara 174). Bu ayet, doğruyu...
  102. zafercem

103. zafercem

Komşusu, kayıp kardeşi çıktı!

Yan komşusu, 40 yıldır aradığı kayıp kardeşi çıktı... VATAN DIŞ HABERLER 64 ve 62 yaşındaki İngiliz kardeşler, anne ve babaları küçükken ölünce, bir akrabalarına verildi. 18 yaşına kadar bu akrabalarınca büyütüldü. Sonra da kendi ailelerini kurmak için evden ayrıldılar. Aradan 40 yıldan daha...
  104. zafercem

Öğretmenleri kızdıran genelge

Milli Eğitim Bakanlığı’nın öğretmenlerin öğeretmenevlerinden uygun fiyata yararlanması için bandrol alma zorunluluğu getirmesi üzerine Eğitim-İş, bir imza kampanyası başlattı. Eğitim-İş Genel Başkanı Yüksel Adıbelli, “MEB’in kendi evimizde bizi kiracı yapmasına izin...
  105. zafercem

Roberto Carlos, ada yolcusu!

Fenrbahçe'nin yıldızı Roberto Carlos'u İngiliz Manchester City kadrosuna katmaya çalışıyor. İngiltere'nin yüksek tirajlı gazetelerinden The Sun, Manchester City'nin Fenerbahçe'nin yıldızı Roberto Carlos'u kadrosuna bağlamak için harekete geçtiğini yazdı. The Sun, "Manchester City uzun zamandan...
  106. zafercem

Demirören'in seçim hamlesi !

Yıldırım Demirören'in Genel Kurul çalışmalarına şimdiden başladığı öğrenildi. Beşiktaş'ta 2010 yılında yeniden başkanlığa aday olacağını açıklayan Yıldırım Demirören'in Genel Kurul çalışmalarına şimdiden başladığı öğrenildi. Beşiktaş başkanı olarak, teknik direktör konusunda herkesle...
  107. zafercem

City'den Eto'o'ya müthiş teklif

Premier Lig ekibi Manchester United, Robinho’nun ardından bir transfer bombası daha patlatmaya hazırlanıyor... Abu Dabi United Grup tarafından satın alındıktan sonra birbirinden ünlü yıldızlara astronomik teklifler yağdırmaya başlayan İngiliz kulübü, Robinho’nun...
  108. zafercem

F.Bahçe'ye ikinci Alex geliyor

Sarı-Lacivertli ekip 2. yarı öncesi transfere odaklanırken, yönetim Chelsea'de forma giyen Brezilyalı savunmacı Alex'in peşine düştü. Şampiyonlar Ligi’ne veda edişinin ardından, Turkcell Süper Lig’de tırmanışa geçen ve ilk yarıyı lider Trabzonspor’un iki puan...
  109. zafercem

Filistin için üç günlük eylem takvimi

bu ülkede bu arap özentisi daha ne kadar sürecek. sırf aynı dine mensubuz diye arap milletini başımın üzerinde mi taşıyacağım. kendi sorunlarımız bitti de bir de filistin sorunu mu başladı. mehmetçik için kılını kıpırdatmayanlar nedense mesele bir arap ülkesi oldu mu hadiseye balıklama...
  110. zafercem

İsrail'i kınayalım

tamamen katılıyorum. artık şu kraldan çok kralcılığı bırakalım. bizim için önemli olan kendi sorunlarımız. başkalarının sorunları onları ilgilendirir.
  111. zafercem

Ne dinliyorsunuz?

Haluk Levent- Yollarda Bulurum Seni http://www.youtube.com/watch?v=uBfbSpT5Ab0
  112. zafercem

2009 Eurovision Şarkımız! - Düm Tek Tek

bir uyduruk yarışma için lütfen kendimizi parçalamayalım. bu yarışmanın hiçbir önemi yok. bakın dünya müzik piyasasına çoğu ispanyol, ingiliz, avustralyalı, fransız, irlandalı, abd'li. bu saydığım ülkelerin hangi müzisyenleri katılıyor. bence bu kadar masraf yapmanın anlamı yok ajdar'ı göndersek...
  113. zafercem

Kurtlar Vadisi yolcu mu?

bu film birilerinin propagandası haline döndü. absürd bir film için bu kadar yırtınmanızı anlamıyorum. nedense böyle durumlar için göksel'in şu şarkı sözü aklıma geliyor. Bu devran hep böyle sürüp gitmez ki Sen de solacaksin günün birinde... Ne geri dönecek yolun olacak Ne de tutunacak dalin...
  114. zafercem

Kurtlar Vadisi yeni kanalıyla el sıkıştı! İşte Vadi'de son durum...

tebrikler kendilerine yakışan yeri bulmuşlar!
  115. zafercem

Uyuşturucu baronları için cesaretimiz var mı?

Bir ülkede milletvekilleri kendisine isnat edilen suçlardan dokunulmazlığının arkasına saklanarak kurtuluyorsa demek ki o dokunulmazlıları kaldırmak gerekir. AKP, CHP ve MHP şu dokunulmazlıkları kaldırın artık. Görelim bakalım "er mi yaman bey mi yaman".
  116. zafercem

Bak delikanlı! Atatürkü sevmek bir ibadettir...

atatürk'ü övme, inönü'yü övme, onu övme bunu övme ya sen hangi ülkede yaşadığının farkında mısın. neymiş atatürk'ü kimse sevmek zorunda değilmiş. o zaman seni tutmayalım sevdiğin insanların yanına git. bu ülke 60 yıldır atatürk'ten uzak yaşıyor. söze gelince ben atatürkçüyüm diyenlere soruyorum...
  117. zafercem

Halk darbe ile meşgul edilirken vatan satılıyor!

vatan elden gidiyormuş kimin umurunda. karnımız doyuyor mu gerisini boşver!
  118. zafercem

2008 Model Erkeklere Veda

kadınlarımız hep erkekleri suçlarlar. oysaki dönüp kendi hallerine bir baksalar erkekleri daha iyi anlarlar.
  119. zafercem

Sahibinden satılık UEFA madalyası

O, Galatasaray´ı UEFA Kupası Şampiyonu yapan takımda oynadı. O, ‘geleceğin yıldızı´ olacaktı ama... Bir gün bir maça girdi, bir...
  120. zafercem

Juve'nin Messi çılgınlığı!

İtalyan Basını; Juventus'un büyük hayali Barcelonalı Lionel Messi için kesenin ağzını açtığını ve Arjantinli süper yıldız için Katalan ekibine 75 milyon Avro önermeye hazırlandığını iddia etti. Haberlerde Juve'nin Ocak'ta olmasa da sezon sonunda bu transferi mutlaka bitirmek istediğine...
  121. zafercem

Sayılara göre 3. büyük !

'3 değil, 2 büyük yalanı akıllara kazınıyor' diyen Demirören, Kartal’ı çökertti. İşte istatistikler... Beşiktaş, Demirören’in başkanlığı döneminde 136 haftada F.Bahçe’den 51, G.Saray’dan 42 puan fark yedi, derbilerde ezildi. Oysa Süleyman Seba döneminde Kartal...
  122. zafercem

Yıldırım'dan örnek davranış !

Fenerbahçe, 1.8 milyon Euro’ya anlaştığı Emreciksin için Ankaragücü’ne rest çekti Gökhan için eski kulübüne 900 bin ödemesi gereken A.Gücü, Aziz Yıldırım’a hülle önerdi. Başkan ise transfer için Bolu’nun parasının verilmesini şart koştu. Fenerbahçe'de sezonun ilk ve tek...
  123. zafercem

Bayern, Riberye fiyat biçti

Real Madrid’in eski Galatasaraylı futbolcu ile ilgilendiğine dair spekülasyonlar artarken, Bayern Münih Ribery’nin fiyatını 60 milyon avro olarak açıkladı. Goal'ın haberine göre: Real Madrid’in Fransız kanat oyuncusu ile ilgilendiği dedikoduları bugün oyuncunun menajeri Alain...
  124. zafercem

En fanatik taraftar hangi takımda ?

Emniyet Genel Müdürlüğü Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan raporda en fanatik taraftar Beşiktaş'ta. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen ve müsabakalardaki güvenlik organizasyonlarının tartışılacağı ve 3-4 Ocak tarihleri arasında Antalya'da yapılacak olan "Çözüme Doğru...
  125. zafercem

Gattuso'nun İstanbul hayali!

Dizindeki sakatlık sebebiyle sezonu kapadığı açıklanan AC Milanlı Ivan Gennaro Gatusso, kulübünün televizyon kanalına verdiği demeçte; 2009 yılıyla ilgili en büyük hayalinin İstanbul'da, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak UEFA Kupası Finali'yle sahalara dönmek olduğunu ifade etti...
  126. zafercem

"Chelsea Zhirkov'un peşinde!"

Wayne Bridge'i 12 milyon Pound karşılığında Manchester City'ye veren Chelsea'nin ülkesinde "Rusya'nın Ronaldinho'su" olarak anılan CSKA Moskovalı sol kanat oyuncusu Yuri Zhirkov'la ilgilendiği ve takımın sahibi Roman Abramoviç'in bu transferde ısrarcı olduğu iddia edildi. Rusya'da Zenitli...
  127. zafercem

"Kayserispor, Çukurova'ya renk katacak"

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı ve Kayserispor Kulübü Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki, Turkcell Süper Lig'deki takımlarının Kadir Has Stadyumu tamamlanana kadar lig ve kupa maçlarını Adana'da oynayacağını belirterek, "Kayserispor, Çukurova'ya renk katacak" dedi. Özhaseki yaptığı...
  128. zafercem

Hangi işletim sistemini kullanıyoruz?

windows xp
  129. zafercem

Âtiyi Karanlık Görerek Azmi Bırakmak...

Âtiyi karanlık görerek azmi bırakmak... Alçak bir ölüm varsa, emînim, budur ancak. Dünyâda inanmam, hani görsem de gözümle. İmânı olan kimse gebermez bu ölümle: Ey dipdiri meyyit, "İki el bir baş içindir." Davransana... Eller de senin, baş da senindir! His yok, hareket yok, acı yok... Leş mi...
  130. zafercem

Oğlum, Bu Temenni Neye Benzer, Bana Bak:

Oğlum, bu temenni neye benzer, bana bak: Eşeklerin canı yükten yanar, aman derler, Nedir bu çektiğimiz derd, çifte çifte semer! Biriyle uğraşırken gelip çatar öbürü; Gelir ki taş gibi hain, hem eskisinden iri. Semerci usta geberseydi... değmeyin keyfe! Evet, gebermelidir inkisar edin herife...
  131. zafercem

Aldanma Cahilin Kuru Lafına

Aldanma cahilin kuru lafına Kültürsüz insanın kulu yalandır Hükmetse dünyanın her tarafına Arzusu hedefi yolu yalandır Kar suyundan süzen ceşme göl olmaz Gül dikende biter diken gül olmaz Diz diz eden her sineğin bal'olmaz Peteksiz arının balı yalandır İnsan bir deryadır ilimle mahir İlimsiz...
  132. zafercem

Türk Lehçelerinde Yeni Yıl Kutlaması

Altay Türkçesi: Slerdi cangı cılla utkup turum! Azerbaycan Türkçesi: Yeni iliniz mübarek olsun! Başkurt Türkçesi: Hizzi yangı yıl menen kotlayım! Çuvaş Türkçesi: Sene sul yaçepe salamlatap! Füyu Kırgızcası: Naa cılıngar guttug bolsun! Gagauz Türkçesi: Yeni yılınızı kutlerim! Hakas...
  133. zafercem

Yorumsuz!!!

resim ve yazının harika uyumu.
  134. zafercem

Polat ve Ulusoy ile ilgili şok iddia

ben okurken hiç şaşırmadım. bunlar bilinen şeyler.
  135. zafercem

Skibbe: "Galatasaraya Kupalarla Dolu Bir Yıl Yaşatacağız"

skibbe cimbomluları uyutmaya devam ediyor. duyanda gs avrupada ve ligde kasırga estiriyor. uefa grubunda vasat takımlar arasında ikinci çıkmış, türkiye süper liginde üçüncü. bu takımı mı övüyorsunuz. gs takımı kırılgan bir takım biraz mücadele eden takımlara karşı her zaman zorlanır. örnek...
  136. zafercem

Sivasspor tıpkı Villarreal gibi

Milli futbolcumuz Nihat Kahveci, Süper Lig'i SABAH'a değerlendirdi: Zirve için çok takımın yarışması kalitenin arttığını gösteriyor. Bu, önümüzdeki yıllarda Avrupa Kupaları'na da yansır.. Tam yedi yıl önce gittiği İspanya'da birçok başarıya imza attı. Tüm Türkiye onun...
  137. zafercem

Polat ve Ulusoy ile ilgili şok iddia

Haluk Ulusoy ile başbaşa yenen yemek Futbol Federasyonu'nu karıştırdı. Üç bomba isim istifa etti, Adnan Polat'ın ismi ortalıkta dolaşıyor. Önceki hafta eski başkan Haluk Ulusoy'un verdiği yemeğe katılan Sabri Çelik, Muhuttin Boşat ve Ali Aydın'ın ipleri çekildi...
  138. zafercem

Galatasaray Avrupanın İlk Yirmisinde

şampiyonlar ligi gruplarını unutalı kaç yıldı avrupa'nın aslanları! ne aslanı be kedi bu kedi:D
  139. zafercem

TNT Tv

bu kanaldaki filmler harika. dizi izlemek isterseniz türkçe altyazılı olsa bile bu kanaldaki dizileri izlemenizi tavsiye ederim.
  140. zafercem

Akasya Durağı

çakma çiçek taksi. bizimkiler bu diziye bayılıyor bense bu filme ve filmde oynayan tiplere gıcık kapıyorum. özellikle çaycı ile fırça bıyıklı taksiciye:)
  141. zafercem

Kurtlar Vadisi yolcu mu?

komedi başlasın artık:)
  142. zafercem

Kurtlar Vadisi'ndeki Yeni Şifre

bu film iyice zıvanadan çıktı. tamamen iktidarın güdümündeler. bu film geleceğini ergenekon davası'na bağlamış. saçma sapan ve sürekli birbirini tekrarlayan sahneler, kurşun geçirmez süpersonik kahramanlar! ile film absürdlüğün dibine vurmuştur. bu filmden pana film çok karlı çıkmıştır.
  143. zafercem

Cumhuriyetimizin 85. Yılı Kutlu Olsun

bu büyük günün önemini kavrayamayanlara inat nice 85'li yıllara. bu topraklar bizim ve bu topraklarda ilelebet var olacağız.
  144. zafercem

M.Kemal Paşamıydı?

onu bunu bilmem ama atatürk'ün rütbesi mareşal idi. bu rütbe kendisine sakarya meydan muharebesi'nden sonra verildi.
  145. zafercem

'Türkiye için oynarım'

git işine lipton sen kim milli takımda oynamak kim:)
  146. zafercem

''Türkiye'nin en büyüğü F.Bahçe!''

galatasaray'da kimmiş tabi ki en büyük fenerbahçe. fenerbahçe'nin olduğu yerde gs'nin adı bile anılmaz. yok avrupa'ya göre gs büyükmüş hangi avrupaymış o. kendi çalıp kendi oynamaktan vazgeçin. geçmişle yaşamayı bırakın. önce 20 bin kişilik stadınızı doldurun. siz maket yaparken biz uefa...
  147. zafercem

ooo tromso fatihleri iş başında. gs taraftarları anlaşılan bu bölümü çöplüğe çevirecek.
  148. zafercem

''Türkiye'nin en büyüğü F.Bahçe!''

Fenerbahçeli futbolcu Uğur Boral, futbola başladığı ilk zamanlarda Fenerbahçe'de oynayacağını hayal edemediğini söyledi. Sarı lacivertlilerin Türkiye'nin en büyük camiası ve kulübü olduğunu söyleyen Milli oyuncu takıma yakışan bir futbolcu olduğunu düşündüğünü söyledi. Uğur, Fenerbahçe'nin...
  149. zafercem

Fener'e sevindirici haber!

Lugano, Fenerbahçe ile sözleşmesini yenilemek istediğini söyledi. Diego Lugano, Fenerbahçe Kulübü'nün resmi yayın organı ''Fenerbahçe Dergisi''nde yer alan röportajında, sezon sonunda sarı-lacivertli takım ile yaptığı sözleşmenini sona ereceğinin hatırlatılması üzerine, ''Bu konu...
  150. zafercem

bu palavraları her yıl dinliyoruz. kendinizi övmekten bıkmadınız mı? övünecekte birşeyiniz olsa gam yemem. bu ne kibir.
  151. zafercem

Fenerbahçe Ülker Derbi Biletleri Satışta!

bu hafta sıralama değişecek bekle cimbom geliyoruz.
  152. zafercem

2008i yüzde 47ye kurban verdik!

hoşunuza gitsede gitmesede bu tür haberleri yayınlamaya devam edeceğim. benim için türkiye önemli ne akp ne de chp önemli. siyasi görüşüm var ama iktidar kimse onu eleştiririm. kimse babamın oğlu değil. bana göre muhalefete muhalif olmak üçüncü dünya ülkesi görüşüdür. bunu benden beklemeyin...
  153. zafercem

Gafil Gezme Şaşkın

Gafil gezme şaşkın bir gün ölürsün Yalan dünya senin olsa ne fayda Akibet alırlar tatlı canın Bülbül gibi dilin olsa ne fayda Söylersin de söz içinde şaşmazsın Helâli haramı yersin seçmezsin Nasibin kesilir de sular içmezsin Akar çaylar senin olsa ne fayda Söylersin de el içinde sözün...
  154. zafercem

Muharrem Orucu ve Aşure

MUHARREM AYI VE MATEM ORUCU Muharrem ayı Hicri takvimin birinci ayıdır. Onuncu günün de ismi, Aşure’dir. Tarihi kaynaklara göre milattan çok önce Arap, İsrail ve Fars milletleri tarafından, Muharrem ayının Aş;ure günü, kutsal kabul edilen ortak bir değerdir. Bugünün değerini ve...
  155. zafercem

Muharrem Orucu ve Aşure

156. zafercem

İsrail katil Erdoğan "kahraman"

Dinci basın günlerdir, İsrail'in ne kadar büyük katliamlar yaptığını ve bu durumun İsrail için yeni olmadığını anlatıyor. "İsrail mezalimi"ne lanet yağdıran dinci basın, İsrail'in bölgedeki en büyük müttefiki olan AKP'yi kayırmayı sürdürüyor. soL (HABER MERKEZİ)...
  157. zafercem

İşte yılın bürokratı

Orhan Pala - Habertürk Körfez Geçiş Projesi’ni hazırlayan isimler arasında yer alan Karayolları 17. Bölge Müdürü Yakup Dost ve yakınlarının güzergah üzerinde çok sayıda arazi satın aldığını yine HABERTURK.COM’dan okumuştunuz. Ben yazmıştım. Temmuz ayı başında yayınlanan...
  158. zafercem

'Milli takıma layık görmediler !'

İsviçre'nin milli takımının Türk yıldızı: Ay-Yıldızlı formaya beni layık görmediler.' Avrupa'da bir Türk futbolcu var ki; adı son haftalarda sıkça İngiltere Premier Ligi'nin devlerinden Arsenal için geçiyor. Udinese formasıyla İtalya Serie A'da başarıyla mücadele eden Gökhan İnler'den...
  159. zafercem

Süpriz bir isim!

Fenerbahçe, Ankaragücü'nden Gökhan Emreciksin ile sözleşme imzalaması beklenirken süpriz bir isim ile anlaşmak üzere. Ankaragücülü Gökhan Emreciksin ile resmi sözleşme imzalamayı bekleyen Fenerbahçe’nin iki transfer birden gerçekleştireceği ortaya çıktı. İstanbul’un sarı-lacivertli...
  160. zafercem

Fenerbahçe'de Aragones devrimi

Aragones, yabancı futbolculardaki Güney Amerikalı hegamonyasını yıkacak. Dede, Lugano ve Güiza dışındakiler ile yollarını ayırıyor. Milliyet'in haberine göre, Fenerbahçe’nin teknik patronu, yabancı futbolculardaki Güney Amerikalı hegamonyasını yıkacak. Hepsini çok ağır ve...
  161. zafercem

Erkeklerin Kadınlardan Ricasıdır!

phantastic hiç sanmıyorum ama umarım bayanlar bu yazını okur.
  162. zafercem

2008i yüzde 47ye kurban verdik!

Geçen yıl bugün.. 2008’e umutla giriyorduk.. Umudumuz kursağımızda kaldı.. Geçen yıl bugün.. Başbakan Erdoğan televizyonlara çıktı, ulusa seslendi.. Bakın ne demişti: “Bundan önceki yıllarda olduğu gibi 2008 yılında da Türkiye’nin ekonomik kalkınması hız kaybetmeden...
  163. zafercem

YARSAVdan çok tartışılacak iddia

Bakanlık yargıç ve savcıları dinliyor! Kemal GÖKTAŞ / VATAN ANKARA YARSAV’ın, Adalet Bakanlığı Teftiş Kurulu yönetmeliğine karşı açtığı davada skandal bir iddia ortaya atıldı.... YARGIÇLAR ve Savcılar Birliği (YARSAV), Adalet Bakanlığı müfettişlerinin hakkında inceleme yürüttüğü...
  164. zafercem

Gazze Katliamı...

Karadan, havadan ve denizden vurdu İsrail Gazze’yi... Okulların dağılma saatiydi... Bir anda oldu her şey... Ölü sayısı 300’ün üzerinde... Yaralı sayısı ise bin... Yalnızlar ülkesinde katliam yaptı İsrail. İsrail F-16’ları, helikopterleri, açlık sınırının çok altında yaşam...
  165. zafercem

Erkekler âşık olur mu?

kelimesi kelimesine katılıyorum. bu bayanların doyumsuzluğu biz erkekleri mahfediyor. bayanlar siz ne istiyorsunuz. bizim ömrümüzü yediniz bitirdiniz. bizden de çok yaşıyorsunuz. bir de bir lütufta bulunurken karşılık beklemeyin. erkeklere yolunacak kaz gözüyle bakmayın. bütün erkekler birbirine...
  166. zafercem

Erkeğin Çirkini Olur Mu?

o zaman sen daha bana rastlamadın:)
  167. zafercem

İsrail Boykotu Türkiye'de başladı!

amaçlanan iyi olsa bile bunlar çözüm sağlamaz. hele israil askerleri türkiye'de eğitim görürken, silah anlaşmaları imzalanırken ve iktidar ile israil içli dışlı olurken bunları yapmayı istemeyi safça buluyorum.
  168. zafercem

Saadet Partisi'nden meyhane açılımı

Emre BAYLAN/ANTALYA, (DHA) SAADET Partisi (SP) Antalya İl Başkanı Galip Akın, geçmişte meyhanelerdeki kişilerin de oylarını alarak birinci parti olduklarını belirterek, "Yine olacağız. Üstümüze bayram smokinleri giymiyoruz, ateşten gömlek giyiyoruz. Siyaseti yakın hedefler için değil, yüksek...
  169. zafercem

Saadet Partisi'nden meyhane açılımı

170. zafercem

Gökhan Fener'e imzaya geliyor

Ara dönemde Fenerbahçe ilk bombayı patlatmaya hazırlanıyor. A.Gücü'nün genç yıldızı Gökhan Emreciksin imzaya geliyor. Hem kendisi hem kulübüyle anlaşmaya varılan Ankaragücü´nün 24 yaşındaki ylıdız futbolcusu, yarın İstanbul´a gelecek ve Fenerbahçeli olacak. 1.8 milyon Dolar...
  171. zafercem

Iraklı'nın onuru bizimkilerin kârı!

Bush'a ayakkabı fırlatan gazeteci, ABD karşıtı direnişe yeni bir soluk katarken, Türkiye'de birileri olaydan rant çıkarma derdinde. AKP zihniyeti her gelişmeyi paraya çevirmek isteyen bir toplum yarattı. Gazetecinin ailesi ise tepkili. soL (HABER MERKEZİ) 14 Aralık günü...
  172. zafercem

Türkiye Azerbaycan'ı savaşa hazırlıyor

Genelkurmay İkinci Başkanı Hasan Iğsız Bakü'de Ermenistan'a saldırı sinyalleri veren Azerbaycan ordusu, Türkiye tarafından eğitiliyor. Son olarak Genelkurmay İkinci...
  173. zafercem

Kendi 8, kocası 58 yaşında!

Suudi Arabistan mahkemesi babası tarafından sekiz yaşındayken 58 yaşında bir adamla evlendirilen kızın boşanma talebini reddetti. Küçük kızın boşanma talebi babasından ayrı olan annesi tarafından, evlilik gerçekleştikten hemen sonra, Ağustos ayında gerçekleştirildi. Telegraph'ın haberine...
  174. zafercem

Kendi 8, kocası 58 yaşında!

175. zafercem

Vergiler zamlanıyor

Emlak vergisine tabi değerler, 1 Ocak 2009 tarihinden geçerli olmak üzere yüzde 6 oranında artacak. Maliye Bakanlığının Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan Emlak Vergisi Kanunu Genel Tebliğine göre, emlak vergisine tabi değerler yeni yılda yüzde 12 olan yeniden değerleme oranının...
  176. zafercem

Şok olacaksınız ! Burada neden Atatürk resmi yok ?

Şam Büyükelçimiz "Atatürk resmi neden yok" sorusuna bakın ne yanıt verdi ? Şam Büyükelçimiz Yaşar Halit Çelik, salonda Atatürk resmi arayan Güneş gazetesi yazarı Rıza Zelyut'a bu yanıtı verdi. Zelyut ile Çelik'in diyaloğu şöyle gelişti: ZELYUT: Kabul salonunda pekçok resim var ama, Atatürk...
  177. zafercem

İsrail'in korktuğu başına geldi

adamları hiç beğenmiyoruz ama teknolojide böyle giderlerse bize fark atacaklar. biz birbirimizi yemeye devam edelim. duyduğuma göre iran nano teknolojide dünya dokuzuncusuymuş. biz teknolojide ve otomotivde birşey ürettik mi seviniriz. ancak o ürettiğimiz şeyin hammaddesine baktığımızda en az...
  178. zafercem

Uzayda yaşamın kanıtı mı?

Avrupa Uzay Ajansı'na ait Huygens sondasının çektiği fotoğraflarda dünyadışı yaşama ait izler bulunduğu iddia edildi. Satürn'ün aylarından Titan'ın yüzeyinde bilgi toplayan Huygens'in çektiği iki ayrı fotoğraf karşılaştırıldığında, ikinci fotoğrafta sıvı olduğu tahmin edilen...
  179. zafercem

Uzayda yaşamın kanıtı mı?

180. zafercem

CHP'den öğrenci kredi borcu için teklif

CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, öğrenci kredi borçlarına toptan eşya fiyat endeksindeki artışların yarısı kadar faiz uygulanmasını öngören bir kanun teklifi verdi. Teklifte öğrencinin kredi borcunu ödeme süresinin normal öğrenim süresinin bitiminden itibaren en erken dört yıl sonra...
  181. zafercem

CHP'den öğrenci kredi borcu için teklif

182. zafercem

İran'ın Rusya'dan aldığı S-300 füzelerinin sevkiyatına başlandı... Füzeler, İran'a düzenlenecek bir askeri operasyonu "neredeyse imkansız" hale getiriyor. Özellikle İsrail'i kaygılandıran Rus yapımı S-300 füzelerinin İran'a sevkıyatına başlandığı bildirildi. Uzun bir süredir füze ve radar...
  183. zafercem

184. zafercem

Ben Ölecek Adam Değilim

Kapımı çalıp durma ölüm, Açmam; Ben ölecek adam değilim. Alıştım bir kere gökyüzüne; Bunca yıllık yoldaşımdır bulutlar. Sıkılırım, Kuşlar cıvıldamasa dallarında, Yemişlerine doymadığım ağaçların, Yağmur mu yağıyor, Güneş mi var, Farketmeliyim Baktığım pencereden. Deniz görünmeli...
  185. zafercem

Desem ki

Desem ki vakitlerden bir Nisan akşamıdır, Rüzgârların en ferahlatıcısı senden esiyor, Sende seyrediyorum denizlerin en mavisini, Ormanların en kuytusunu sende gezmekteyim, Senden kopardım çiçeklerin en solmazını, Toprakların en bereketlisini sende sürdüm, Sende tattım yemişlerin cümlesini. Desem...
  186. zafercem

Mustafa Kemal'in Kağnısı

Yediyordu Elif kağnısını Kara geceden geceden Sanki elif elif uzuyordu inceliyordu Uzak cephelerin acısıydı gıcırtılar İnliyordu dağın ardı yasla Herbir heceden heceden Mustafa Kemal'in Kağnısı derdi kağnısına Mermi taşırdı öteye, dağ taş aşardı Çabuk giderdi, çok götürürdü Elifcik Nam...
  187. zafercem

Çok enteresan bir ilişki

Emine Şenlikoğlu: "Tuncay benim çocuğum gibiydi" Bugün Gazetesi'nden Seda Şimşek'e konuşan Emine Şenlikoğlu'ndan gündeme bomba gibi düşecek açıklamalar.. Meğer Tuncay Güney Şenlikoğlu'na oğlu gibi yakınmış! İşte o röportajdan bir bölüm... " Telefon çalıyor. Yeğeni telefonla arayanın...
  188. zafercem

Türklere ateş serbest! Savunmak tabiî ki yasak!

Bugünlerde, biliyorsunuz, ortalık yine toz duman! ‘Aydın’ kategorisinde sayılan birtakım erkek ve dişiler Türkiye’ye ve Türklere karşı güya ‘bireysel’ olan yeni bir saldırı başlattılar. Güya kendilerinden başka kimseyi bağlamayacak bir ‘Ermenilerden...
  189. zafercem

R.Madrid ve Fener birbirine girdi

aslında her galatasaraylı iyi bir fenerbahçeli'dir. fenerbahçeliler'den daha çok fenerbahçe'yi merak ediyorlar. fenerbahçe ile ilgilenmelerinden belli oluyor:)
  190. zafercem

Fenerbahçe'den Banvit'e de farklı tarife

Oynadığı son 2 maçta Antalya Büyükşehir Belediyespor'u 38, Joventut Badalona'yı 26 sayı farklı geçen Fenerbahçe Ülker, Banvit'i de 33 sayı farkla mağlup etti. Sarı-lacivertliler Beko Basketbol Ligi'nde 8. galibiyetini 112-79'luk sonuçla aldı. Fenerbahçe Ülker Beko Basketbol Ligi'nde...
  191. zafercem

Galatasaray Fenerbahçe'yi Yenemez

Beşiktaş maçından sonra inandım ki Galatasaray Fenerbahçe'yi yenemez. İstediği kadar iyi olsun. Ronaldinho gelsin, Kaka gelsin, Lampard gelsin, Gerrard gelsin, Başa Lippi geçsin Fener'in başındaki de bir Hippi olsun. Oyuncuları kim olursa olsun. Yeterki forma sarı-lacivert olsun. İnanın fark...
  192. zafercem

R.Madrid ve Fener birbirine girdi

Marca transferde bombaları patlamaya hazırlanan Real Madrid'nin Brezilyalı yıldız için F.Bahçe'yle yarıştığını ileri sürdü... İspanyol spor gazetesi Marca, Werder Bremen'de oynayan Brezilyalı orta saha oyucusu Diego Ribas da Cunha'yı transfer etmek için Real Madrid'e rakip...
  193. zafercem

Bu kadar yanlı hakem olur mu?

olur bal gibi de olur. cüneyt çakır'ı geçen yıl kupa maçında biz fenerliler iyi tanıdık. siz o zaman uyansaydınız dünkü maçta cüneyt çakır eyyamcılık yapamazdı.
  194. zafercem

Şok !!! Demirören'den Şok Sözler

çok doğru söylüyorsun. bir de medya dünkü hakemin kararlarını görmemezlikten geldi. ah o renkler sarı-kırmızı değil de sarı-lacivert olsaydı görürdünüz bugünkü cümbüşü. beşiktaş büyük takım gibi davranmadığı sürece her zaman hakkı yenilir. bu böyle biline.
  195. zafercem

"Sadri Başkan Bize Futbolcu Değil Hakem Al!"

doğrucu davut olmak zor birşey. başkalarının düşüncelerine keşke tahhammül edebilsek ne çok şey istiyorum ben. ben böyle biriyim. kimseye şirinlik yapma amacım yok. kendi düşüncelerimi kalp kırmadan olduğu gibi açıklarım. isteyen kabul eder isteyen etmez.
  196. zafercem

troy aynı uyarıyı sadece bana yapacağına milleti tahrik eden provokatörlere de sesini çıkarsan diyorum. benim hiçbir yeri karıştırdığım yok. beni şikayet edenler önce kendi açtıkları başlıklara, yorumlara baksınlar. sana gaz verenler önce kendilerine baksınlar. "çakmak" kelimesi de gol atmak...
  197. zafercem

Gökçek ispatladı, işte belgesi !

murat karayalçın'a milliyetçilik dersi vermeye çalışanlar akp doğu ve güneydoğu'da hangi politikaları yaparak vatandaştan oy istiyor. bunu bize açıklar mısınız? melih gökçek akp ile doğu mitinglerine gitsin de bir görsün. daha bir kaç oy öncesine kadar milliyetçiliği faşistlik olarak gören...
  198. zafercem

Şanlıurfayı liberaller çok sevdi

Şanlıurfa, liberal yazarların ilgi odağı oldu. Çeşitli başlıklarda düzenlenen panellerde konuşmacı olarak kente gelen yazarlar, AKP politikalarına destek verdi. soL (Urfa) Geçen ay Taner Berksoy ile Deniz...
  199. zafercem

Şanlıurfayı liberaller çok sevdi

200. zafercem

Zaman beğenmedi, yenisini yapın!

Araştırma Zaman'ın kanına dokundu Binnaz Toprak tarafından yapılan, "mahalle baskısı" araştırmasının sonuçlarını Zaman gazetesi beğenmedi. soL (HABER MERKEZİ) George Soros'un vakıflar ağının bir parçası olan Açık Toplum Enstitüsü'nün...
  201. zafercem

Foslayarak Son Bulan Bir Dönem

2008’in ilk dokuz ayına ait milli gelir tahminleri yayımlandı. Amerika’dakini uzaktan andıran bir balonun bizde de patladığı ortaya çıktı: Beş yılda 185 milyar dolarlık yabancı sermaye girişiyle şişen ekonomi, bu girişlerin durmasıyla (Can Yücel’in deyimiyle)...
  202. zafercem

AB, Diyarbakır Belediyesi, milyon eurolar...

Bu “kelimeler” nasıl biraraya geldi diyorsanız, aktarmaya çalışayım... Bir devlet kurumunda görevli bir dostumdan bir dosya geldi. İçinde oldukça çarpıcı iddialar var... İddialar “çok ciddi” ama bunlara geçmeden “bazı tespitler” yapmam gerekli... Bildiğiniz...
  203. zafercem

Ermenilerde özür dileyenlerden utanıyorum..

aydınlar, aydınlarımız kime göre aydın. hangi birikimleriyle, topluma ne verdiler de kendilerini öyle niteliyorlar. köşe yazarı, şarkıcı, öğretim görevlisi, doktordan aydın olur mu. bu kadar kolay mı aydın olmak. bir de aydın olmak için marjinal olmak gerekmez. söyleyin bana kendilerini aydın...
  204. zafercem

Beni Unutma

Bir gün gelir de unuturmuş insan En sevdiği hatıraları bile Bari sen her gece yorgun sesiyle Saat on ikiyi vurduğu zaman Beni unutma Çünkü ben her gece o saatlerde Seni yaşar ve seni düşünürüm Hayal içinde perişan yürürüm Sen de karanlığın sustuğu yerde Beni unutma O saatlerde serpilir gülüşün...
  205. zafercem

Aysel git başımdan

Aysel git başımdan ben sana göre değilim Ölümüm birden olacak seziyorum. Hem kötüyüm karanlığım biraz çirkinim Aysel git başımdan istemiyorum. Benim yağmurumda gezinemezsin üşürsün Dağıtır gecelerim sarışınlığını Uykularımı uyusan nasıl korkarsın, hiçbir dakikamı yaşayamazsın. Aysel git...
  206. zafercem

An gelir

söylediklerin doğru ama bu şiirin tamamı attila ilhan'a ait. ahmet kaya bu şiirden yararlandı diye bu şiiri harcamayalım.
  207. zafercem

An gelir

an gelir paldır küldür yıkılır bulutlar gökyüzünde anlaşılmaz bir heybet o eski heyecan ölür an gelir biter muhabbet çalgılar susar heves kalmaz şatârâbân ölür şarabın gazabından kork çünkü fena kırmızıdır kan tutar / tutan ölür sokaklar kuşatılmış karakollar taranır yağmurda bir...
  208. zafercem

Galatasaray - Beşiktaş .

normalde galatasaray'ın kazanması gerekiyor. ancak beşiktaş maçı nobre ve delgado'nun golleriyle 2-1 alacakmış gibi geliyor bana. içime doğdu.
  209. zafercem

bu pankartlar hangi zekanın ürünü. adam gibi top oynayamıyorsunuz sonra fenerbahçe'ye çatıyorsunuz. fenerbahçe'ye laf etmek trabzon gibi bir takımın haddine değil. hakem fenerbahçe aleyhine hata yaparken neredeydiniz temizligçiler. sizin iddianıza göre fenerbahçe'nin golünde el var. eee bu hakem...
  210. zafercem

Mustafa kemal..

dağ başını efkâr almış gümüş dere durmaz ağlar gözyaşından kana kesmiş gözlerim ben ağlarım çayır ağlar çimen ağlar ağlar ağlar cihan ağlar mızıkalar iniler ırlam ırlam dövülür altmış üç ilimiz altmış üç yetim yıllar gelir geçer kuşlar gelir geçer her geçen seni bizden parça parça götürür...
  211. zafercem

Fenerbahçeli Olmak Zor İş

Çok zordur Fenerbahçeli olmak. Galatasaraylı, Lyonlu, Barcalı olmaya benzemez. Bir kere bu Fener adamı öldürür. En iyi takımı kursa bile bütün yıl her maçı nefes nefese izler Fenerliler. Ya maçın başında yenik duruma düşer, ya bir gol atar, ikinciyi atamaz, ya 90. dakikayı berabere geçer, 91...
  212. zafercem

En büyük fenerli kim?

en büyük fenerli mustafa kemal atatürk'tür. yani yanıt d şıkkıdır. en büyük galatasaraylı ise abdullah öcalan'dır:)
  213. zafercem

Fenere gelince aslan kesilenler!

aksine halkın çoğunluğu fenerbahçeli'dir. medya da halka muhalefet mi edecek? fenerbahçe'den başka takım para etmediği için medya da fenerbahçe'ye yakın olacak ki ekmek yesin. türkiye'nin en çirkef takımı galatasaray'dır. galatasaray mı desek galatasaray voleybol takımı mı desek siz karar...
  214. zafercem

Fenere gelince aslan kesilenler!

Beşiktaş, Trabzon, G.Saray'a verilen beleş gollere süt dökmüş kedi gibi olanlar, iş Fenerbahçe'ye gelince aslan kesiliyorlar maşallah. Baros'un elle düzeltip attığı gole ne demeli? Yada, Kocaelispor maçında kaleciye faul yapılarak ve ofsayttan gelen iki gole. Deivid'in Denizli ağlarına...
  215. zafercem

Fatih Altaylı Kürtleri kızdıracak

aslında bunları tartışmak gerekir. türkiye'de ben türküm diyince sizi faşist gören, türk kelimesini duyunca küfür yemiş gibi davrananlar nedense bu gerçekleri tartışmıyor.
  216. zafercem

Rakibimiz Belli Oldu

galatasaray'ın rakibinden ne gibi artısı var da bizimkiler küçümsemez diyorsun beni güldürdün allah da seni güldürsün:D maç ortada. kimin tur atlayacağı önceden kestirilemez.
  217. zafercem

SDN Fenerbahçe Kulübü

bugünde kazandık şampiyonluk yolunda emin adımlarla yürüyoruz. bizi tutana aşkolsun:)
  218. zafercem

Fenerbahçe'den 2. Anelka Vakası !

artık siz hafta sonu temiz lig istiyoruz diye pankartta açarsınız. yok yok açamazsınız derbi maçı unuttum. orada hakemin skora etki etmesinden korktuğunuz için buna cesaret edemezsiniz.
  219. zafercem

Fenerbahçe'den 2. Anelka Vakası !

gslilerin bu önder'in düşüncesi. ayrıca size ne oluyor. fenerbahçe'nin golleri sayılmazken, penaltıları verilmezken de sizi burada yorum yaparken görmek istiyoruz. baros gibi voleybolcuya sahip takımın taraftarının bunu konuşması çok tuhaf. hakem hata yaptıysa fenerbahçe'nin suçu ne. korkunun...
  220. zafercem

Devletin zirvesinde danışıklı dövüş, Ermeni Asamblesi'nde bayram!

Adı Bryan Ardouny. ABD’deki Ermeni Asamblesi’nin (AAA) direktörü. Türkiye’de başlatılan Ermenilerden özür kampanyası için dün şu açıklamayı yaptı: “-Bu özür süreci Türkiye’nin kaçınılmaz olarak soykırım geçmişiyle yüzleşmesi sonucunu ortaya çıkaracaktır.” Bu...
  221. zafercem

Negatif Provokasyon

Kapitalizm yine ciddi bir krize girdi. Yunanistan’da kitle eylemleri. Fransa’da öğrenciler sokakta. Latin Amerika’da emperyalizm karşıtı dalga yükselmeye devam ediyor. Irak’ta Bush’a teğet geçip ABD bayrağını vuran pabuç. Emperyalist kapitalizmin iğrenç yüzünü...
  222. zafercem

Kılıçdaroğlu'ndan yeni iddia!

içişleri bakanlığı, müfettiş yollamak, deniz feneri ilginç üç sözcük grubu:helpsmilie:
  223. zafercem

AKP medyası da rezil oldu

"konu dışı"na yazdım ama otomatikman buraya taşınmış. ben de anlamadım.
  224. zafercem

Türkiye çarşamba gecesi AKP’li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile CHP Grup Başkanvekili – İstanbul Milletvekili Kemal Kılıçdaroğlu’nun tartışmasını izledi. Reyting raporlarına göre, TV izleyen her iki kişiden biri Star TV’deki ‘Yüzleşme’ye...
  225. zafercem

226. zafercem

Lambadaki cin

Bizim aydınlardan biri, Cihangir’de yürürken yerde bir lamba görmüş.. Lambayı eline alınca içinden bir cin çıkmış... Bizim aydının korkulu bakışları arasında cin konuşmuş: - Dile benden ne dilersen... Cihangirli aydın hiç düşünmeden cevap vermiş: - Özür dilerim... Cihangir aydınları özür...
  227. zafercem

Kılıçdaroğlu'ndan yeni iddia!

"Ergenekon klasörlerindeki adına kesilmiş 354 milyar liralık faturayı nasıl ödedi?" Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek hakkında doğalgaz sayaçlarının alımı hakkında iddialarda bulunan ve dün canlı yayında tartışan CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, Gökçek...
  228. zafercem

Ağıt...

Bağdat’ta Bush’a fırlatılan ayakkabı... Bush’un kürsüde şaşkın bakışları... Ayakkabıyı fırlatan bir gazeteci... Önceki gün televizyon kanalları sürekli gösterdiler Iraklı gazetecinin tepkisini. ABD Irak’ı işgal etmeden önce yine televizyon ekranlarında bir savaş filmi...
  229. zafercem

Esselamu aleyküm cemaati müslimin

Dervisan o zaman mesajlarında niye yeni üye olmuş triplerine giriyorsun:) aferin kelimesini yanlışlıkla aferim diye yazmışım. düzeltiyorum hocam:)
  230. zafercem

ne diyeyim o zaman sen ban yemeye alışmışsın:D daha çok ban yersin:D dervis ile Dervisan avatarı birbirine çok benziyordu. yorumumdan sonra ne çabuk değiştirdin avatarını:D aaa ne oluyor bu mesajı yazdıktan sonra yine eskiye dönüş yaptın aferin:)
  231. zafercem

Krizde Bir Adım Önde Olun

yanlış anlama ama bu sertifika meselesine fazla kafayı taktın diye düşünüyorum. bu vesileyle bazı firmaların neden reklamını yapıyorsun? çok korkuyorum bundan dolayı banlanabilirim:)
  232. zafercem

İş Bulmak İçin Sertifikanın Önemi

şirketler için sadece sertifika değil tecrübe de önemli. tecrübeniz yoksa şu zamanlarda iyi bir yere gelmeniz çok zor.
  233. zafercem

hoş geldin. dervis mi diyeli dervisan mı diyelim ne dersin:) dervis oldu dervisan vay uyanık vay:)
  234. zafercem

Mustafa Denizli: "Derbiyi % 51 Kazanacağız"

mustafa denizli'nin olduğu bir takım kolay kolay derbi kazanamaz. mustafa denizli bu hafta da maça 3'lü defans ile çıkarsa allah beşiktaş'ın yardımcısı olsun. böyle bir defans anlayışı olursa bu maç arda ve baros'un maçı olur.
  235. zafercem

Karan'dan gol şov

ümit karan'ın sahadaki agresifliğini sevmem ama bence esaslı bir golcüdür. fenerbahçe'de güiza yerine ümit karan gibi biri olsaydı hem ligde daha iyi olurduk hem de avrupa'da devam ediyor olabilirdik. türkiye'de fatih tekke ile birlikte tam anlamıyla bir striker (tek vuruşu iyi olan forvet).
  236. zafercem

Trabzonspor'u "Yıldırım" Çarptı: 2-1

trabzon'dan hiçbir şey olmaz. bu oyunla ve vasat bir kadroyla en fazla dördüncü olurlar. kimse kendini kandırmasın. bence dördüncülük bile onlar için başarı sayılmalı. çünkü yıllardır avrupa'da adını duymaz olduk.
  237. zafercem

Fenerbahçe Ülker ter attı: 89-63

Euroleague C Grubu'ndaki 8. maçında Fenerbahçe Ülker, Abdi İpekçi Spor Salonu'nunda İspanya'nın DKV Joventut takımını 89-63 yenerek 4. galibiyetini aldı. Fenerbahçe Ülker, Euroleague C Grubu'ndaki 8. maçında İspanya'nın DKV Joventut takımıyla Abdi İpekçi Spor Salonu'nunda karşı...
  238. zafercem

Trabzonsporlular TFF binasına yürüdü

fenerbahçe'nin verilmeyen penaltısı neydi:)
  239. zafercem

Kılıçdaroğlu ve Gökçek

kısacası kemal kılıçdaroğlu, melih gökçek'i duman etti. melih gökçek her ne kadar tartışma üslubunu düşürse de tüm türkiye gerçekleri kemal kılıçdaroğlu sayesinde öğrendi. böylece ankaralılar da kendilerine yapılan kazıkları öğrenmiş oldu.
  240. zafercem

Trabzonsporlular TFF binasına yürüdü

bir ofsayta bu kadar tepki verilirse ya biz fenerbahçeliler ne yapsın. her hafta ya bir golümüz ya da bir penaltımız verilmiyor. bu eylemler trabzonspor'un hakemleri ve federasyonu tesir altına alma çabasından başka bir şey değildir. önce 2 farkla maç almasını becerin ondan sonra konuşmaya...
  241. zafercem

Yıkımın saklanacak tarafı kalmadı

İşsizlik yüzde 10'u aşmış, ekonomik büyüme ise yüzde 0,5'e düşmüş durumda. Açıklanan rakamlar, Türkiye ekonomisinin Eylül ayı itibariyle durma noktasına geldiğini ve en az 300 bin emekçinin işini kaybettiğini gösteriyor. AKP iyimserliğinin barutu yerel...
  242. zafercem

Satıyorummm Saaattım...

AKP, ekonomik krize yeni çözüm üretti! Müjdeler olsun, galiba kurtuluyoruz! Devlet Bakanı Mehmet Şimşek, Maliye bakanlığınca hazırlandığı belli olan bir kanun tasarısını, Başbakanlığa sunma hazırlığında. Tasarı, memleketi düzlüğe çıkartacakmış! Nasıl mı olacak? Kamu bankaları, bakanlık...
  243. zafercem

Ermenilerden özür: Türklere hainlik!

Öğretim üyesi ve gazetecilerden oluşan “sözde” aydın, fakat “özde”, açıkça “vatan, millet haini, tarih kalpazanı” bir güruh, 1915’teki Ermeni tehciriyle ilgili olarak yılbaşında internette “Ermenilerden özür diliyorum” kampanyasını imzaya...
  244. zafercem

Mehmet Şimşekin son icadı...

Başlığa sığmadığı için ana cümleyi yeniden yazmak istiyorum Mehmet Şimşek’in son icadı devlet binalarını “Arap sermayesine” satacak “mucize yöntem”... Evet yanlış okumadınız. Mehmet Şimşek yeni bir buluşa imza attı ve Türk Devleti’nin kendi binalarında...
  245. zafercem

Kemalist Devrim ve Osmanlı Cumhuriyeti Filmi

Kemalist devrim, “dincilerin ve sömürgecilerin egemenliğine karşı bir savaştır”. -Bağımsızlık, bunun vazgeçilmez bir parçasıdır. - “Dinci ve sömürgeci işgale karşı” uygarlık ve aydınlanma, Kemalizmin doğal bir hedefidir. -Halkın, “dinciye ve sömürgeciye...
  246. zafercem

Veli küçük 17 soruya cevap verecek

ashabulyemin sen daha önceden forumdan atılan ayhan.akyuz ya da chatliam mısın. yazıların onlara çok benziyor da:) farklı biri de olsan eminim sen kısa bir süre önce bu forumda yazıyordun! amacın provokasyon yapmaksa bunu bilelim. bu tür başlıklar nasıl oluyorda moderatörlerin gözünden kaçıyor!
  247. zafercem

Konuştukça çarşaflamak

ben baykal'ın bu düşüncelerinde samimi olduğuna en azından kötü niyetli olmadığına inanıyorum. burada chp'nin oy almak gibi bir düşüncesi yok. sorun ne biliyor musunuz tüm başörtülüleri akp seçmeni gibi algılamak. chp'de bu yaptığı hataları düzeltmek istiyor. bugüne kadar saadet partisi, refah...
  248. zafercem

Opera 10 Falcon geliyor

opera için google toolbar eklentisi arıyorum. opera widgets'teki google desteğini kastetmiyorum. opera'nın ie ve firefox gibi google toolbar desteği var mı?
  249. zafercem

Yök:Ermenice ders 2009 da başlıyor.

beyhude bir çaba. yök bakalım daha ne kadar saçmalayacak. bu haberin deniz feneri'nden sabıkalı haber7 gibi tutucu bir sitede çıkması enteresan. allah akıl fikir versin.
  250. zafercem

Bahçeli herkesi sersem mi sanıyor?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin önceki gün yaptığı konuşmada dile getirdiği “komplo teorisi”ni dinleyince şaşkına döndüm. Kendi kendime “Demek ki; memlekette komplo teorileri böyle uyduruluyormuş” dedim. Bahçeli; bayramlaşma töreninde kendisini dinlemeye...
  251. zafercem

AKP'nin İran ikiyüzlülüğü

İsrail'in Haaretz gazetesine demeç veren AKP Eskişehir Milletvekili ve TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Murat Mercan, nükleere sahip bir İran'ın Türkiye için de tehdit olduğunu iddia etti. Mercan, İran'a karşı etkin bir yaptırım politikası istedi. soL (HABER MERKEZİ)...
  252. zafercem

Dinamo Kiev-Fenerbahçe

ya bu cimcimelere ne oluyor. elenmemizde bile kendilerine paye çıkarıyorlar. sizin elendiğiniz steau 1 puan ile elendi. buna ne diyorsunuz. son 7-8 yılda avrupada yendiğiniz ciddi bir takım bile yok. tromso fatihleri gelmiş burada fenerbahçe'ye laf atıyor. bu sene avrupada yendiğiniz üçüncü...
  253. zafercem

Alevi açılımına Bektaşi fıkrası

ilhan selçuk'un yazısında ne varki bu kadar celalleniyorsun. fıkra bana göre harika anlayana. cennetlik erkeklere huri veriliyorda cennetlik kadınlara neden gılman verilmesin. sen sanırım buna bozuldun. anlayışın maalesef yok. merak etme hacı bektaş-i veli'nin kemikleri sızlamaz. hiçbir alevi...
  254. zafercem

Atilla İlhan

youtube'dan videoları bilgisayarına "free youtube to mp3 converter" programı ile mp3 şeklinde indirebilirsin. bu işini kesin görür:icon_:
  255. zafercem

Gerçek hot dog!

tek kelimeyle mide bulandırıcı...
  256. zafercem

AKP kapatılsaydı Tayyip Erdoğan efsane olurdu

senin söylediklerini şöyle açıklayabilirim "dam üstünde saksağan vur beline kazmayı". dünya krizi bahane türkiye 6 yıldır krizde. senin hakaret ettiğin askerlerle ben gurur duyuyorum. sanırım 28 şubat canınızı bayağı acıtmış. ergenekon davası = tuncay güney + fethullahçı gladyo + cia + mossad...
  257. zafercem

Gülenin Tuncayı...

Rize Bağımsız Milletvekili Mesut Yılmaz’ın Cumhuriyet’e yaptığı açıklamayı okudunuz. Yılmaz, Türkiye Cumhuriyeti’nin eski başbakanlarından birisiydi. Pek çok konuda bilgi sahibiydi. Ümraniye, Gazi Mahallesi olaylarına ve Susurluk davasına ilişkin bildiği çok şey vardı. Bugün...
  258. zafercem

Alevi açılımına Bektaşi fıkrası

İlhan Selçuk, Cumhuriyet'teki köşesinde Alevi açılımın Bektaşi fıkrasıyla eleştirdi...
  259. zafercem

Atatürk'ten Sonra...

“Fazla geldiyse size hürriyet, cumhuriyet…/ Özlemini çekiyorsanız/ Saltanatın, sultanın…/ Hâlâ önemini anlamadıysanız/ Millet olmanın…/ Kul olun, ümmet kalın/ Fetvasını bekleyin şeyhülislamın/ Unutun tüm dediklerimi/ Rahat bırakın beni…” (*) Şiirin son...
  260. zafercem

AKP kapatılsaydı Tayyip Erdoğan efsane olurdu

akp mitinglerinde toplananlar zorla oralara götürülen belediye çalışanları, çevre illerden, ilçelerden otobüslerle gelen akpliler. başbakan oraya yüzlerce koruma altında ve asker tarafından korunarak gidiyor. peki bu şartlar olmazsa gitme cesareti varmı sence. ayrıca baykal ve bahçeli'nin...
  261. zafercem

Robotlaşan gençler

Kuş merakı olanlar dünyanın her köşesine seyahat eder ve ellerindeki dürbünlerle kuş sürülerine bakarlar. Bazıları ise Ay’ın ve Güneş’in hareketini izler. Kimileri vahşi doğaya çıkıp hayvanlar âlemini incelemeye merak salmıştır. Bazıları da bunların hiçbirini değil de toplumu...
  262. zafercem

Cesur ve dürüst Türk aydınları sahnede!

Dün yepyeni bir haberle irkildik biliyorsunuz bazı gazeteci ve akademisyenlerin öncülüğünde internette “özür dileme kampanyası” başlatılıyormuş. Daha önce bazı Amerikan üniversiteleri -çoğu Ermeniler veya destekçileri tarafından yönetilen- soykırım masalarının öncülük ettiği ve Halil...
  263. zafercem

Bugün de küreselleşemedik...Yarına Allah kerim

Vallahi hiç utanmaları yok, yüzümüze baka baka anlatıyorlar... Sanki bir ‘Liberal Enternasyonel’ toplanmış da küreselleşme kararı alınmış... Türk Liberal temsilciler de milletimiz adına bu kararı imzalamış... Ama biz liberalizmle aydınlanmamış sıradan Türkler manyağız ya, 1. Liberal...
  264. zafercem

Kur'an, irticadan şikayetçi!

Allah ile aldatanların zihniyet ve gayretleri, özellikle laiklik karşısındaki tavırları kelimenin tam anlamıyla irticadır. İrtica denince bunu kendilerine hakaret olarak gösteriyorlar. Ne alakası var! Eğer hakaretse hakareti kimin yaptığını öğrenin, ondan sonra konuşun. İrtica kavramı...
  265. zafercem

Güven bunalımına dikkat!

İnsanımız korkunç bir güven bunalımı içinde. Yarınlarına güvenmiyor, çünkü yarınları garantileyecek güçlere ve kurumlara güvenmiyor. Özellikle, sivil olan hemen hiçbir şeye güvenmiyor. Başta basına güvenmiyor. Sadece bu bile bir felaket sinyalidir. Türk insanı artık devlete de...
  266. zafercem

İngilizceyi Nasıl Öğrenmeli?

keşke yabancılar türkçe öğrensede biz dil öğrenme ihtiyacı duymasak:)
  267. zafercem

'Ya Sev Ya Terk Et' diyen başkanın çığlığını dinleyin!

evet her zaman sonsuza kadar çıkar beklemeden samimiyetle ne pahasına olursa olsun seviyorum ulennnn:icon_:
  268. zafercem

'Ergenekoncu gazete' Vakit mi?

DİN ÜZERİNDEN SALDIRMAK MARİFET DEĞİL, YÜREĞİNİZ VARSA BU SORUYU YANITLAYIN Muhalif ses çıkaran gazeteler Ümraniye soruşturmasına dahil edilsin diye uğraşan yandaş medya aylarca hedef gösterdi. Bu çaba kamuoyunu ters köşeye yatırmak için miydi? Ahmet Hakan’ın Vakit Gazetesi’ne...
  269. zafercem

'Ya Sev Ya Terk Et' diyen başkanın çığlığını dinleyin!

Adı: Mete Aslan. İskenderun Belediye Başkanı. 4 dönemdir aralıksız ANAP ve DYP’den seçiliyor. Yakından tanıdığım Mete Bey sadece eylem adamı değil aynı zamanda bir duygu deryasıdır. Mustafa Kemal deyince rengi değişir. Fatih Sultan Mehmet deyince coşkusu alevlenir. İttihat ve Terakki...
  270. zafercem

Hani doğalgaza zam yoktu? Hani doğalgaza zam yoktu?

melih gökçek borçlarını ödesede artık ankaralı bir rahat yüzü görse. melih gökçek'in borçları yüzünden tüm türkiye mağdur durumda.
  271. zafercem

Bu nasıl zihniyet!

Çerkezköy'de 27 Kasım 2008 günü iki genç, iş görüşmesi amacı ile gitmiş oldukları bir iş yerinde, iş yeri yetkilisinin sorduğu sorular karşısında şok yaşadı...
  272. zafercem

Oyun Sürer mi?

cumhuriyet gazetesi yazarıysa ne olmuş. söyledikleri doğru mu yanlış mı mesele o olmalı. insanları peşin hükümlü yargılamamak lazım. türkiye'de beğendiğim en iyi gazetecilerdendir. ayrıca kendisi cemaatler hakkında derin bilgiye sahiptir. bu yazısını okudun mu? harika bir yazı olmuş. yazıda...
  273. zafercem

Oyun Sürer mi?

Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni, Fethullahçıları korumak için her yolu deniyor. Fethullahçı Samanyolu’nda palazlanan, Gülen’le Veli Küçük arasında gidip gelen Tuncay Güney konuşunca Ekrem Dumanlı panikliyor: Dumanlı’nın son numarası şu: “Muzaffer Tekin-Cumhuriyet...
  274. zafercem

İsrail'in Hatay oyunu !

Suriye vatandaşları aracılığıyla Hatay’da toprak alımına hız veren İsrail, sözde Kürt devletini Akdeniz’e ulaştıracak! Büyük İsrail Projesi için Hatay hedefte Tapu Kadastro eski Genel Müdür Yardımcısı Özkaya, Hatay’da 2 bin 481 Suriye vatandaşının toprak satın aldığını...
  275. zafercem

"Rüşvet'i alan da veren de melundur!"

arkadaşım ne anlatıyorsun sen. kafan iyi mi senin:wacko: bu surenin konuyla ne alakası var:no: birşey yazamayınca bunu mu yazma ihtiyacı duydun. yazarın yazısı harika. bunun neyine karşı çıkıyorsun. biliyorsan konuş alim sansınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar.
  276. zafercem

Gözler Kadıköy'e çevrildi ( Fenerbahçe - Beşiktaş )

kadıköy'de beşiktaş ve galatasaray her zaman fenerbahçe'ye yenilmeye mahkumdur. prens gibi gelirler prenses gibi dönerler. burası kadıköy buradan çıkış yok... Yönetici: Taraftarlar arası çatışma yaratacak görsel malzeme kullanmayınız.
  277. zafercem

SDN Fenerbahçe Kulübü

Yönetici: Yakışıksız sataşmalara forumumuzda yer yoktur.
  278. zafercem

"Rüşvet'i alan da veren de melundur!"

tebrikler çok güzel bir yazı
  279. zafercem

Gülen sorularında terledi

Belma Akçura Güney’in çok kolay anlatan biri olduğunu belirten İhtiyaroğlu, ‘Fethullah Gülen ile ilgili sorulara çekimser cevaplar verdiğini, tedirgin olup terlediğini gördüm. Bu durumdan şüphelendim’ dedi İstanbul Organize Suçlarla Mücadele ve Kaçakçılık Şube...
  280. zafercem

Vergi ve harçlara yüzde 12 zam geliyor

Maliye, yeniden değerleme oranını açıkladı. Taşıtlar vergisi, damga vergisi, harçlar ve vergi cezaları belirlene oranda zamlanacak Maliye Bakanlığı, 2008 yılının yeniden değerleme oranını yüzde 12 olarak belirledi. Vergi Usul Kanunu uyarınca her yılın Ekim ayında bir önceki yılın aynı dönemine...
  281. zafercem

Fransa Ermenileri üzdü

Soykırım yasalarından vazgeçiyor Uzmanlar, Ermeni soykırımı için `uygulanamazlık' olduğunu öne sürüyor FRANSA soykırım yasaları konusunda ilk kez geri adım attı. Fransa Ulusal Meclisi bünyesinde geçtiğimiz aylarda konuya ilişkin olarak kurulan komisyon, çok sayıda tarihçi, sosyolog ve...
  282. zafercem

'Sabah-ATV'de bankalar iğfal edildi'

CHP'li Atilla Kart, BDDK’yı Sabah-ATV satışında verilen 750 milyon dolarlık krediyi iptal etmeye çağırdı CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, “750 milyon dolarlık kredinin iptali ve geri alınması süreci başlamıştır. BDDK görevini yapmalı” dedi. Kart “Kredi alan şirket...
  283. zafercem

İlk önce Trakya gidiyor!

Avrupa Birliği’nin Türkiye halkından gizlenen 'kaynaşma' stratejisi, öncelikle Trakya'yı AB’ye dahil etme amacı güdüyor. Verilen fonlarla halk yeni bir kimliğe hazırlanırken, Edirne Valiliği tabelasından TC ön ekini çıkarma denemeleri yapılıyor...
  284. zafercem

Ttnet'den bıktık diyenler buraya.

sorunun 1 haftada ancak çözülür. benim de başıma birçok kez geldi. senin işine yarar diye bir örnek vereyim. ttnet arızamı 121'den kayıt ettikten sonra aradılar. sorunumu öğrendiler sonra en yakın türk telekom müdürlüğüne yönlendirildim.onlar da sorunumu öğrendiler. ama hiçbirşey yapmadılar...
  285. zafercem

2009 NBA All-Star Oylaması Başladı!

doğu konferansı : hidayet türkoğlu -kevin garnett -dwyane wade -allen iverson -dwight howard batı konfrensı : david west -tim duncan -kobe bryant -chris paul -mehmet okur inşallah bu sefer yao kazmasını görmeyiz.
  286. zafercem

MHP'den bomba iddia

MHP'den bomba iddia CHP'nin sıkı presi sürerken AK Parti kalesine Deniz Feneri atağında bir şut da MHP'den geldi. Bu kez iddia MHP'den! AKP'nin başını fena halde ağrıtan Deniz Feneri'nde şok bir iddia da MHP'den geldi Balıkesir'de batan geminin Deniz Feneri'yle ilişkisi...
  287. zafercem

Liboş Tayfa Şaşkın...

liboş tayfa şaşkın ama kendilerine yeni bir kapı bulduklarında bu şaşkınları da geçecektir. buna emin olabilirsiniz
  288. zafercem

Akbank 1000 kişiyi işten çıkarıyor !!!

başbakanın umurundamı o ilk önce 1 milyar doları aşan servetinin hesabını versin önce. zaten bu iktidar döneminde türkiye'ni en büyük vurgunları, yolsuzlukları, hırsızlıkları yapılmadımı. kriz sadece onları vurmuyor akp bir gitsin ortaya her türlü kirli ilişkileri,her türlü kirli işleri ortaya...
  289. zafercem

Anayasa nerelerine battı...

kesekci şener eruygur'a terörist derken haddini bil. o sizin hüsnü kuruntunuz. eruygur'un ne gibi teröristliğin gördünde bize bunu bir açıkla. bunları neye dayanarak söylüyorsun. başı sonu belli olmayan, ucu açık olan, sadece ithamlarda bulunan ama iş delillendirmeye gelince delil bulunamayan bu...
  290. zafercem

kesekci yeni bir anayasaya karşı değilim. ama benim sorumun cevabı bu değil. zaten söylediklerin anayasalarda olması gereken şeyler. bu da sivil anayasa lafının gereksiz bir söz olduğu manasına geliyor. "sivil anayasa" kelimesinde bazı sinsilikler seziyorum. aynen "demokratik cumhuriyet"...
  291. zafercem

Başbakan Erdoğan ve IMF Başkanı biraraya geldi

benim komiğime giden başbakanın laflarına güvenip orada burada ona methiyeler düzenler ne yapacak:)
  292. zafercem

kesekci sivil anayasa nedir onu bize bir açıklar mısın?
  293. zafercem

ben ilk dört maddeye yapılan eleştirilere tepkiliyim.diğer maddeler tabiki de yeniden değerlendirilebilir. sen söyle bakayım ilk dört maddenin neresine karşısın.
  294. zafercem

Başbakan Erdoğan ve IMF Başkanı biraraya geldi

hani imf ile anlaşma yapılmayacaktı.ben zaten bekliyordum.benim için hiç sürpriz olmadı.son sözüm ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.
  295. zafercem

Atatürk'ün şok eden Hatay planı..

dediğin zor bulunur. hem vatansever olacak hem de zeki olacak:sorry2:
  296. zafercem

ADD hakkında soruşturma açıldı

Deniz Feneri gibi yetim,gariban hakkı yiyen hırsızlara dağıtmaktan iyidir. Anlamadığınız konularda yorumlarda bulunmayın. ADD resmi bir kuruluştur. Yalanı dolanı yok bazıları gibi. Bazı kesimlerce kendi kafalarında kurdukları senaryoyla zor duruma düşürelmek istenmektedir. Öyle acz içindesinizki...
  297. zafercem

İşte son seçim anketi

nerede yapılmış bu anketler. chp %13.9,mhp %10.1'miş. güleyim bari. türkiye'de anket şirketleri kim parayı verirse onun düdüğünü öttürüyor. benim gözlemime göre chp en kötü %25, mhp %15 gerisini bilmem. kamuoyunu yönlendirme amaçlı yapılan bu tür anketleri ahlaki açıdan doğru bulmuyorum. ya...