Arama sonuçlarınız

1. Fast Furious

ViewSonic Anlamadığım Ayar

ben fps oyunu oynuyorum acaba bunlar ne işe yarıyor oynadığım oyun csgo ben bu iki ayarıda anlayamadım hangisi benim için yararlı 1574000180 Not: 1ms Mode açık.
  2. Fast Furious

Oyunlar İçin Yazılımcı Arkadaş Arıyorum (Ücretli)

Merhaba ; Bir oyun seçeceğiz ve o oyunun dil dosyalarını açacak ve importlayacak oyuna gömecek birini arıyorum. Şu an bir oyun üzerinde çalışıyoruz texti açtık ancak tools olmadan oyunun içine gömemiyoruz mesela bize yardımcı olacak arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
  3. Fast Furious

Oyunların Dil Dosyalarını Bulacak Arkadaş Arıyorum (Yama İçin)

Merhaba ; Ben türkçe yamalar yapmak için ekibim ile yazılım bilen bir arkadaş arıyorum. Planlarımız dahilin de olan, "Her Yama İçin" bir ödeme verilecek. Bilenleriniz varsa özel mesaj ve ya konuya yorum atarak yardımcı olabilirsiniz.
  4. Fast Furious

Fear Effect Sedna Türkçe Yaması (24.04.2018 Güncellendi)

Merhaba ; Uzun zamandır bir oyun seçip kendimizi denemek için bir fırsat arıyorduk. Bu oyun da bize bu fırsatı oluşturmuş oldu. Heyecanlı bir şekilde kollarımızı sıvayarak az önce çalışmalarımıza başladık. Yamanın tahmini bir bitiş öngürüsünü şimdi söyleyemem ama en yakın zaman da çıkarmaya...
  5. Fast Furious

Çeviri Ekibi Kuruluyor !

Merhaba arkadaşlar ; Konuya direk girmek gerekirse bildiğimiz üzere TR yamalarımız da bile ücret ödemeye başladık ve bu cidden sıkıcı hale gelmeden geniş kapsamlı deneyimli bir ekip kurmaya başladım. Ben dahil olarak şu an çeviriyi kaliteli yapan 2 deneyimli arkadaşım mevcut. Eskiden bizim...
  6. Fast Furious

Plati.ru dan bankamatik kartım ile alışveriş yapıcam sorun olur mu ?

Plati.ru dan bankamatik kartım ile alışveriş yapıcam sorun olur mu ?
  7. Fast Furious

Opencart da sipariş hatası

Sipariş verdiğim halde sipariş de gözükmüyor hesapta sipariş geçmişinde gözükmüyor lütfen yardımcı olun tekrardan kurmak istemiyorum siteyi.
  8. Fast Furious

Oyun key satışı sitesi açtım vergi gereklimi ?

başlıkta belirttiğim gibi vergiye gerek var mı ? evden yapıcam bu işleri ve pek bilgim yok
  9. Fast Furious

Açtığım site için yardım edecek birini arıyorum

Açtığım bir satış sitesinde bana yardımcı olacak birini arıyorum plati.ru sitesinide iyi bilen alışveriş yapmış birileri olursa çok iyi olur
  10. Fast Furious

Kırık ekrana format atmak ?

Benim pc min ekranı bozuk görüntü gelmiyor. HDIM kablosu ile bağlayıp televizyona , usb belleğin ve cd nin içine indirmiş olduğum format Windows 10 dosyasını bios ekranından aça biliyor muyuz ? Televizyona o kurulum yansır mı ? Not: Windows 10 başlangıç kurulum ekranı tv ye yansımıyor pc de de...
  11. Fast Furious

Jailbreak 10.2 de uygulamada donma ?

Merhaba arkadaşlar ; Belki bu durumu ben yaşıyorum ama sorunumu çözmemde yardımcı olacağınızı inanıyorum. Tewak yüklemek için ayrı bir program var biliyorsunuz. Ben bu programa girdiğimde bastığım yerde donuyor başka sekmeye geçmiyor altına basıyorum onada girmiyor ama basılınca bir iz çıkarya...
  12. Fast Furious

Jailbreak Yapamıyorum 10.2

iOS 10.2 jailbreak çıktı - ShiftDelete.Net Konudaki işlemleri uyguluyorum ancak herşey doğruyken bu hata çıkıyor E-Mail ve Şifre doğru yardımcı olurmusunuz ?
  13. Fast Furious

Çizikler garanti kapsamına giriyor mu ?

Merhaba arkadaşlar ; Başlık biraz güldürücü olmuş olabilir tabi ama bilirsinizki bazı insanların takıntısı vardır. Bende sadece merakımdan böyle bir konu açtım. Acaba garanti olduğu halde değişim filan olabiliyor mu bu durumlar için ? Telefonlara kasko yapılıyor bunu PC lerdede yapma...
  14. Fast Furious

Oyunların Dil Dosyalarını Açmak ?

Belirttiğim gibi yani nasıl yapılıyor hangi programla yapılıyor kolaymı zormu bunu bilmek istiyorum ? Yani eğer bir program filan varsa söylerseniz gerçekten güzel olur böyle şeylere çok meraklıyım.
  15. Fast Furious

Lise Sonum Alttan Bir Dersim Var ?

Merhaba arkadaşlar ; Ben normalde liseyi bitirdim ancak alttan bir dersim var oda Dil Anlatım , bizim bölüm hocamız hersene çıkan alttan bir ders olan öğrencilere bir af çıkartarak siliyormuş ? Bu senede öyle birşey söz konusumu ? Ayrıca eğer sınav olacak ben ne zaman gireceğim ? Üniversiteye...
  16. Fast Furious

Yaptığım programa mail sistemi nasıl yaparım ?

VB dilinde yazıyorum sizce nasıl yapabilirim ?
  17. Fast Furious

Steam Greenlight Submission Fee Nedir ?

Başlıktaki gibi acaba tam detaylı şekilde bir açıklama yaparmısınız ? 140 lira verdikten sonra ne oluyor ?
  18. Fast Furious

Protected Games İle Güncel Oyun Listesi

Protected Games ile Güncel Oyun Listesi Merhaba ; Yine sizlerle birlikteyim , yine sizlere güzel ve kullanışlı bir program sunucağım. Program diğer önceki Oyun Sistem Programına benzeye bilir , normal olarak başka bir tasarım ve ya başka bir şey eklemedim , bu programda biraz fazla üstüne...
  19. Fast Furious

Yazıdığım Programı Nasıl Güncellerim ?

Merhaba ; Direk konuma geçicem , bir program yaptım masaüstü , ancak programa veri akışı gerçekleştirmek istiyorum. İnternet üzerindeyken kendini güncellemesini istiyorum. Sürüm güncellemesi farklı yalnız. Programıda şöyle anlatim. Yakında gelecek oyunları yazıyorum güncel sistem lerini...
  20. Fast Furious

Dil Dosyalarını Bulup Açacak Bir Muhteşem İnsan ?

Dil Dosyalarını Bulup Açacak Bir Muhteşem İnsan ? Merhaba ; Başlıktada berlitmiş olduğum böyle bir insan varmı ? Oyun çevirileri için arıyorum dosyaları açmadan biliyoruz ki dilleri çeviremiyoruz. Eğer böyle bir insan varsa benle iletişime geçerse sevinirim.
  21. Fast Furious

iCloud Şifresini Kaldırmak & Kırmak

Merhaba Arkadaşlar ; Bazı sitelerde gezinirken gördüm böyle şeyler yapmak mümkün ancak bunu telefoncular nasıl gerçekleştiriyor çok merak ediyorum. Bu işte bide uygun bütçede para var bunu nerden yapıp öğreniyor da yapıyorlar ? Bende acemi amatör olarak yazılım ile ilgileniyorum ancak benim...
  22. Fast Furious

iOS 9.3.3 Beta 1 Yükleyemedim ?

Merhaba Arkadaşlar ; Sorunum burdaki gibi bir türlü yapamadım yani sürekli güncel diyor profili sildim yükledim ancak hala beta 1’i yükleyemedim ?
  23. Fast Furious

ETS 2 Online Forumundaki Sorunum

ETS 2 Online Forumundaki Sorunum Steam ile giriş yapıyorum ancak zaten böyle bir hesap olduğunu söylüyor (Evet zaten vardı ancak şifresini filan unuttum) E-Postam doğru yani bunu kullandığımdan eminim ve başka e postalarda denedim. Ancak yine bunu gösteriyor. Steam hesabı ilede bağlantılı...
  24. Fast Furious

Hangisini Almam Gerek ?

Merhaba arkadaşlar ; Aşağıdaki iki eğitimden birini alıcam ancak ikisindede kararsız kaldım sizce hanginisi almam daha yararlı olur ? Android Tabanlı Mobil Uygulama Geliştirme Android Studio Üzerinden Anlatımlı Örneklerle Android Programlama Eğitimi - DVD'li
  25. Fast Furious

Uplay'a Giriş Yapamıyorum ?

Merhaba arkadaşlar ; Sorunum dademin girdiğim hesaba şimdi giremiyorum. Arada program atıyordu location birşeyler diyordu sonra kapanıyordu nedeni nedir ?
  26. Fast Furious

İntel Drivers'lar Yüklenmiyor ?

Merhaba arkadaşlar ; Yukardaki resimi biraz açıklıcak olursak / iki tane sürücüyü yüklüyorum ancak kapatıp açtığımda programı tekrardan yüklenmemiş olarak gözüküyor nedeni ne olabilir ?
  27. Fast Furious

iPhone'daki icloud şifremi unuttum ?

Merhaba arakdaşlar konuya hızlıca girecek olursam ; Ben icloud şifremi unuttum ona bağlı olan e posta şifremide unuttum yani herhangi bir bilgiye şuanda sahip değilim kurtarma e postam bile yok . Fatura ve garantisi yok APPLE' arayamam arasam bile yardımcı olamazlar. Yani budurumda bir çözüm...
  28. Fast Furious

Yurt Dışı iPhone'nu Nasıl Kaydettiricem ?

Merhaba arkadaşlar sorum başlıktaki gibidir birazdaha açmak gerekirse ; Telefonu aldım ancak yurt dışı kayıtlı ben bu cihazı nasıl kaydettiricem bilen yapan arkadaşlarımız varsa mesaj ve ya yorum yaparlarsa sevinirim. Çünkü ben daha hiç kayıt ettirmedim , böyle birşeyler yapmadım telefoncu'ya...
  29. Fast Furious

Güzel Fikir Var Ancak İcraat Yok ?

Merhaba arkadaşlar aklımda güzel bir fikir ancak ben C# ve Visual Basic gibi kodlarda zayıfım (Beya Zayıfım) bana yardımcı olacak gönüllü arkadaş arıyorum. Teşekkürler...
  30. Fast Furious

iPhone 5s' Seri Numarıma ve IMEI Ulaşamıyorum ?

iPhone 5s' Seri Numarıma ve IMEI Ulaşamıyorum ? Arkadaşlar sorum başlıktaki gibi acaba neden ulaşamıyorum nedenleri nelerdir ? Not: Şuanda telefonda şarj soketi yandı açamıyorum bende destek almak için APPLE'ın resmi sitesine girdim ve seriyi yazmak istedim ancak böyle birşey yok diyor...
  31. Fast Furious

Pagu İndiricem Ama Hangisi ?

Pagu İndiricem Ama Hangisi ? Merhaba arkadaşlar sorum başlıktaki gibi Iphone'a Özel bir program ama kafam karıştı hem açıklama ne olduğuna dair yaparak hemde hangisini seçmemi söylermisiniz ? Cydia ( All iOS Versions ) iPhone and iPad
  32. Fast Furious

Yama Ekibi Kuruyoruz!

Arkadaş Başlıktaki Gibi Belirttiğim Üzere Ekip Kurcam Anlayanlarla Toplanıyoruz Bende Şahsen Bilmiyorum Tam Ancak Yapımlarını Birazcık Araştırdım Çok Zor Bir Olay Olacağını Sanmıyorum Çoğunlukla Türkçe Dil Yaması Yapabiliriz. Şunuda Demekde Fayda Var Tam Kafadar Kadromuz Olabilir...