Arama sonuçlarınız

1. B

Gamepad önerisi olan var mı?

Merhaba arkadaşlar. Özellikle Fifa 10 ve PES 10 oynamak için orta halli bir gamepad almak istiyorum bilgisayarıma. Analog çubuk kontrolü olsun istiyorum. İnternette ve bazı teknoloji mağzalarında gördüğüm kadarıyla bu gamepadler 10 lirayada var 60 lirayada. Aralarında kesin kalite farkı vardır...
  2. B

Bir firefox eklentisini hatırlayamadım.

:confused1: Merhaba arkadaşlar. Yeni windows kurulumu yaptım. Programları sırayla yüklüyorum. Firefox eklentilerimi yüklerken, bir eklentinin adını hatırlayamadım. Eklenti site içersindeki video veya mp3 leri indiriyordu. DownloadHelper değil. Eklentinin kısayol ikonu "sağ altta" duruyordu. Site...
  3. B

32 bit Vistadan 64 bit Windows 7 ye geçiş???

Merhaba arkadaşlar. Geçtiğimiz ay Toshiba A350-233 lap top aldım. Şuan windows vista 32 bit home premium yüklü. 31 ocağa kadar olan bir kampanya ile çok uygun bir fiyata windows 7 home premium yükseltme aldım. Bu yükseltmeyi gerçekleştirmeden önce bir kaç sorum olacak. 1. Yükseltme yaptıktan...
  4. B

Nokia 5800 XM e ufak bir update geldi.

Dün gece öylesine telefon üzerinden acaba yeni yazılım var mı diye bakarken, uyarı geldi ve ufak bir firmware update var. Bu update ile birlikte versiyon v31.0.101 oluyo, sanırım daha önce v31.0.080 gibi birşeydi. Kinetik scrolling yok :) açıkçası ne gibi bir yenilik var araştırmadım.
  5. B

Harici harddisklerin firmwareleri güncellenir mi, nasıl?

Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi merak ediyorum harici harddisklerin firmwareleri güncellenebiliyor mu? Benim 1tb seagate freeagent pro harici diskim var. Birlikte kurulan yazılımında firmware versiyonumu gösteriyo ama yazılım içersinde bir update bölümü göremedim. Merak ettim bu...
  6. B

Symbian için Slick 0.49 sorunu

Nokia 5800 XM de msn ve gtalk için slick programını kullanıyorum. Bugün açtığımda yeni versioyun olduğunu ve güncellemem gerektiğini söyledi. 0.48den 0.49a geçtim. Program normal olarak açılıyor ama msn veya gtalk ı tıkladıktan sonra bağlantı tipini seçince slick kapanıyor. Bağlantı tipi olarak...
  7. B

Nokia 5800 hafıza kartına alınan yedeği geri almak? [Çözüldü]

Merhaba arkadaşlar. Nokia 5800 ile ilgili çözümünü bulamadığım bir sorunum var. Telefona hard reset atmadan önce tüm liste, mesaj ve ayarlarımı hafıza kartına yedekledim. Şimdi ne nokia ovi suit ile ne de content copier ile yerine koyamadım bunları. ".arc" şeklinde bu backuplara eriştim ama...