Arama sonuçlarınız

1. S

Soru İngilizce nereden öğrenebilirim?

adım adım yazıyorum 1- nasıl öğrendiğini öğren (okuyarak, yazarak, dinleyerek, izleyerek, uygulama ile, hoca ile vs vs ) 2- bu yönde ısrar et ve bunu programlı hale getir, 3- ders a1 seviyesinde işlenmez bence, birşeyler öğrensen de konu ile ilgili kelimeleri bilmediğin için anlamıyor...
  2. S

SDN Takipçileri Google'ın Alphabet Kararını Nasıl Değerlendiriyor?

google dediğinizde ilk anda aklınıza arama motoru (veya internet sitesi) dışında birşey geliyor mu ? alphabet bunun için kuruldu, alphabet dendiğinde onlarca iş yaptığı aklınıza gelecek ve sürücüsüz araçlar gibi uzay araştırmaları gibi konuları buradan yürütecekler. marka imajı, algısı...
  3. S

14 Yaşındaki Türk gencin Sosyal Ağ Fikri

hot or not diye bi site var, fikir çok benzer geldi bir bak istersen
  4. S

Google Inbox Uygulamasına Ait Davetiye Paylaşımı

Bir adet davetiye de ben rica edebilir miyim ? sercan [at] Shiftdelete.net
  5. S

UTURK.biz Davetiye Dağıtımı

bir adet davetiye de ben rica etsem sercan (at) shiftdelete.net
  6. S

Excel 2013 Şu Formülü Tam Olarak Yapamadım

ister b17'de ister kendi formulünde yuvarla formülünü kullanabilirsin, =EĞER(B17<70;"TEŞEKKÜR BELGESİNİ "&YUVARLA(70-B17;2)&" PUAN İLE KAÇIRDIN.";EĞER(VE(B17>=70;B17<85);"TEŞEKKÜR BELGESİNİ KAZANDIN. TAKDİR BELGESİNİ İSE "&(85-B17)&" PUAN İLE KAÇIRDIN.";EĞER(B17>=85;"TAKDİR BELGESİNİ KAZANDIN.")))
  7. S

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

elimde 3 tane davetiye var / arena-tr & bittürk & zamunda dışındaki davetiyelerle takas yaparım + kendi profilinizin linkini istiyorum rationuz 1 den aşağı ise yormayın kendinizi (zamanında davet ettiğim kişi banlandığı için arena-tr de 11 tane davetiyem boşa gidiyor halen kimseyi davet...
  8. S

TeknoSA ve HP Para İade:)))

yılbaşı öncesi işlemler çok uzun sürdü ama ben şubatta para iadesi talep ettiğimde 22 günde elime ulaştı ki 60 iş günü yasal süreleri war sonuçta para amerikadan gelicek ;)
  9. S

Nexus One Olmadı, Nexus Two Verelim

bu sorunun iki cevabı war.. 1- iphone wb telefonların sözleşmeli olarak satılması nedeniyle telefon ihtiyacının azalması 2- google fanatiklerinin g1 ya da htc üretimi diğer androidli modellerden edindiğini yada denediğini düşünürsek google nexus one sadece isimde "google telefonu" sonuçta...
  10. S

Sırada Milli maç yayın ihalesi var!

ntv alsın isterim F1 bile ntv'de başkaydı..
  11. S

Devamlı restart

geçen hafta bende oldu aynısı 8-9 restarttan sonra kapattım ertesi gün tekrar açtım 10 gündür restart yok :)
  12. S

Sercan için müthiş teklif!

Sercan'ın Beşiktaşa gelmesini isterim Batuhan Bobo'yu kesmek için birşey yapmıyor (yapsa da bu ülkede yabancılar 1 adım önde ztn kesmesi zor) Ama böylw bir transfer olursa Sercan Bobo'yu kesecektir. Batuhan'ın da Bursa'ya gitmesini isterim Ertuğrul onu dünya yıldızı yapar.. Serdar...
  13. S

İşte yeni Haliç Köprüsü!

tasarım süperr umarım bidahaki seçimleri beklemezler açılış için..
  14. S

BJK Bursa maçını kim kazanır?

maça gitmekle gitmemek arasında kararsızım.. ama takımdan umutlu değilim yine de 2-1 geçiyo aklımdan.. hatta Bizim golümüzü nihat ve bobo bursanın gölünü de zapo atsın isterim :) skor ne olursa olsun üzülmeyeceğim garanti Ertuğrul hocamı çok sewerim o da kazansa Beşiktaşım da kazansa üzülmem...
  15. S

USB ve ESATA Tek Bir Üründe

70TL civarı olsa fiyatı bütün 8-16 gb usb'leri siler ama şu an için hayal olur 120 tl civarından başlar ve ben bu fiyata 320 gb harici disk alırım (bunun 10 katı)...
  16. S

2-3 Bin TL öneri - değerli fikirleriniz :)

alienware yada monster almayacaksan en iyisi bu ;) 6gb ram 500 gb hdd ve Hd 4650 e.kartı war işlemcilerin ve e. kartlarının sıralarına burdan bakabilirsin http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html işlemci...
  17. S

Google Wave Davetiye Dağıtımı

bir davetiye de ben rica etsem Sercan [at] shiftdelete.net
  18. S

Küçük bir Firma kurmak?

cevabı ben vereyim hayır zahmetli olmaz en fazla 2-3 gün alır.. eğer muhasebecinize vekalet verirseniz hiç uğraşmazsınız ;) şahıs şirketi kurmak kolay ve ucuz ancak ltd. veya a.ş. kurmak daha zahmetli noterdi ticaret sicildi derken.. danışabileceğiniz veya vekalet verebileceğiniz güvenilir bir...
  19. S

Beşiktaş-Fenerbahçe 21 Kasım'da! - Maçı kim kazanır?

Demirören'i gönderme çabaları yüzünden Beşiktaş için Deplasman olucak.. sonuç mu tabiki (ve de üzgünüm ki) fener kazanır :(
  20. S

Demirören'i çıldırtan tezahürat!

Yüzsüzlük Ne Demek Canlı Kanıtı bu Adam ya..
  21. S

1.500e kadar laptop

özelliklerden biraz anlıyorsan gir akakce.com a orda fiyatlar çok güzel özellikle hp dv6-13xx serisi (win 7 ile geliyor) ama win7 yi ben yüklerim dersen dv6-12xx serisine bak bir de acer 5739 (ekran kartı nvidia g240m olan) işini görür.. (link http://www.buroteknik.com/urun_tanim.asp?urun=47953...
  22. S

Apple Nokia'dan Korkmuyor

anlaşma yoluna giderler apple halka açıklamadan 250 milyon $ öder kurtulur ;)
  23. S

4gblık ramın 1 gb kullanılıyor neden

problem cd'dendir harici diskten fln kopyalama yaparsan daha rahat görürsün farkı ;)
  24. S

Mesajlarınız Bilgisayar Ekranına Gelsin...

n85 e de olmuyor.. aynı işi gören başka program warmı.. bluetoothla pc suite üzerinden yapıyordm ama wifi olsa daha rahat olacak :)
  25. S

İşletim Sisteminizin Hızını Ölçün

dizüstü t2130 1.86 işlemci ile.. normal olarak 28 saniye tek çekirdek 30 saniye güçtasarruf modu 60 saniye
  26. S

İyi Bir Zeka Sorusuna Hazırmısınız?

kaynak göremediğimden yazmıştım onu ;) cevabı merakla bekliyorum :thumbup1:
  27. S

İyi Bir Zeka Sorusuna Hazırmısınız?

Zeka vakfından (ç)alıntı sanırım bu soru.. ben "tELLİm" yazdığını düşünmüştm ama cevabına bakma fırsatım olmadı.. edit: temelli de olabilirmş :)
  28. S

Acer, Dell'i Yakaladı

bende tabloyu yorumlamaya çalışıyorum acer bu rakamlarla nasıl dell'i geçmiş diye :S
  29. S

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

yine ilk tıklayanlar üye olabilir... davet linkleri ;) http://www.arena-tr.com/signup.php?invitehash=5de8ff9c21a667eba732dc34ce49f5bb&type=invite http://www.arena-tr.com/signup.php?invitehash=fdcb8946ecd45578d6e6d77dd4ba4671&type=invite...
  30. S

Çağrı Merkezi Aramalarında Hatta Kaybolmaya Son!

tşkler zman kazandıracak bir site ;)
  31. S

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

bir adet davetiye benden.. ilk tıklayan alır :) http://www.arena-tr.com/signup.php?invitehash=63e2aa4df4be5fc30410aab2529b3b49&type=invite bitane daha aynen.. http://www.arena-tr.com/signup.php?invitehash=290cc47b08732684123ee6fbfac48ecc&type=invite * elimde olanları böyle dağıtacağım özel...
  32. S

Google, Nicola Tesla'yı Unutmadı

kendisi Sırp asıllıdır ve de orada çok sevilir bu hariç 4 tane daha resminin olduğu para basılıdır.. daha fazlası için Nikola Tesla - Vikipedi
  33. S

N79 & n85

N85 derim kullanıyorum we yazılımsal birkaç problemi hariç süper bi telefon.. eğer gidip telefoncudan alacaksan kızağının oynamadığını gör yeter.. ama netten alacaksan n79 al ;) yine de n85le oyun oynamanın tadı başka :)
  34. S

Google'a Bu Yakıştı mı?

sdn Bu yakıştı mı ?
  35. S

Günün Transfer Bombaları...

külüp söylese de inanmayın :) imza törenini görün :)
  36. S

İstanbul'u karalama kampanyası!

F1 in en fanatiklerinden biriydim :) 11 yaşımda izlemeye başladım ve gerek tekrarları olsun gerek canlı olsun çoğunu izledim gece alarmı kurup kalktığım bir tek spor'du... geçmiş zamanda çünkü son 3 sezon bildiğin sinema filmi gibiydi heyecan katmak için çabalanmış şampiyonun önceden bilindiği...
  37. S

Windows 7 Türkiye'de Daha Ucuz Olacak

ben konuyu farklı bir yere çekicem şu anda wista home premiumlu bi pc alsam çıktığında win7 hp'a yükseltmem için ne kadar wermem gerekicek ?
  38. S

Google Anasayfasından sıkılmadık mı ?

bende sıkıldım açılış sayfamı igoogle yaptım. istanbul teması da süper, artık konu fuzuli bana göre :)
  39. S

İsim Önerisi

EYeB yada Servisiniz varsa EYeKa..
  40. S

Gmail - Hotmail ile ilgili

yasal bir işlem olmadıkça çok çok zorlarlar seni :)
  41. S

Şampiyon Beşiktaş!

maçı tophanede izleyip taksimdeki coşkuyu görmek harikaydı, bütün beşiktaş tek ses olmuş şampiyon Beşiktaş derken insanın nefesi kesiliyordu.. harika bir duygu.. ŞAMPİYON BEŞİKTAŞŞ
  42. S

Şimdiden İlan Ediyorum: Şampiyonluk Bizim

:) taksimden şimdi geldm.. Beşiktaşş Sen bizim herşeyimizsinn!
  43. S

iGoogle Şimdi de Masaüstünde

betasından beri "igoogle"ı kullanıyorum çok da güzel ama tarayıcımda kalsın masaüstüne ihtiyaç yok ;)
  44. S

Biraz hızlı sanırım

bence o 115 ama üzerinde oynanmış :)
  45. S

Aylık Kota Miktarınız ?

7/24 açık ama sadece gündüz yarısını indirme için kullanıyorum :) şu aralar indirecek çok bişey yok geçen ay 90da kalmışım bu ay daha 60gb :)
  46. S

En beğendiğiniz komedi filmi?

komedi filmleri çok yapmacık geliyo nadir izlerim ama The big bang theory dizisi süper komedi :)
  47. S

Bu otomobili bilen kazanıyor...

tv de gördüğümde 1.30 olmadığını hyundainin yeni bir i modeli i40 veya i20 olduğunu düşünmüştüm yanılmamışım i20 olması çok çok büyük ihtimal :)
  48. S

Aylık Kota Miktarınız ?

1 mbit sınırsız aylık 120gb, daha aşağı düştüğüm nadir olur.. genellikle hd filmler indirince buluyorum tabii..
  49. S

Şimdiden İLan Ediyorum:Kupa bizim

Hakem bile bu kadar taraflı yorumlayamazdı :D ilk golde çok büyük hatası war kalecinin tamam da bu kadar abartılmaz ki... feneri de hakemi de yendik, bu maç bi 26 sene sonra kaleci hatası olarak mı anlatılacak ? (bu arada 26 lafın gelişidir alınanlar olmasın :) )
  50. S

Yeni ADSL tarifeleri açıklandı

150 gb'dan aşağı inmediğimden.. bu tarifelerle TTnet Bi git çay koy yaa :)
  51. S

Google bu kez tahttan indirilecek mi?

google'ı Osmanlı İmparatorluğu gibi düşünün 16.yy'a kadar kimsenin aklına gelmezdi yıkılacağı... ya sonra ? google'ın da sonu gelecektir ama bi anda olmasını beklemeyin yıllarce google hep bir numara kalmaya dewam edecek ;) ama bir şirket tekel olucaksa da varsın google olsun henüz olumsuz bi...
  52. S

Fıkra

;)"Lafla Peynir Gemisi Yürümez"
  53. S

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisini kim kazanır?

3 ihtimalli bi maç 0-0 1-1 2-2 :) Fb nn İnönü'de ki başarısını biliyoruz kazanamasak da kazanmak zorunda olmak baskısı Gol yememize bu da maçı zora sokup beraberliği kurtarmamıza yol açıcak :) (ama inş. Kazanırız.. - Şampiyon Beşiktaş)
  54. S

Neden Gmail?

gmail hesabınızla bi msn adresi açın sorun hallolur :)
  55. S

Bu Laptop Nasil Tavsiye Eder Misiniz

donanım olarak oyunu kaldırır ama 2000 lira civarında bi parayla daha iyisini alabileceğini düşünüyorum...
  56. S

AMD'den Ödüllü Anket - Athlon X2 7750 Black Edition İşlemci Kazanma Şansı

owerclock konusunda acemiym ve hiç amd kullanmadım :) yakın zamanda toplayacağım sistemde X2 7750 kullanmayı düşünüyorum ;) hem overclock merakımı gidereceğim hem de yüksek performanslı bir işlemcim olacak
  57. S

1 Nisan'da Şaka Yapacağım.... Fikriniz Var Mı?

Arkadaşın kendisi şaka olduğundan fikre ihtiyacı yok :D 1 nisanda hep aklıma gelip de yapamadığım bir şaka war, sınıf kapısının koluna arkadan sandalyeyi dayayıp açılmasını engelleyeceksin sınıfta da son ses müzik (veya hademenin odasından anahtarı çalıp sınıfta kilitli kaldık numarası :) )...
  58. S

TRT Biss Key - Formula 1

yarışı izleyemedim ne selamlar söyledim sabah sabah uykumdan da ettiler nette bakmaya çalıştım kalite çok kötü... iyiki torrentler war da yarın indiririm... şifreler için Teşekkürler ;)
  59. S

Ünlü bayanın yataktaki pozu herkesi şaşırttı

000 beden değilmi bu :D edit:1000 beden olcaktı :D
  60. S

Sevabına torrent davetiyesi

emu mailn kullanılıyomuş arena-trde melih davetiyeni yolladım
  61. S

Çarşı nedir?.......

çarşı demiröreni göndermedikçe sadece bir taraftar grubudur benim için..
  62. S

SDN'de doğum gününü kutladığımız üyelerimiz. SDN ailesi olarak nice mutlu yaşlar....

aynı gün doğduğum herkesin doğumgününü kutlarım :)
  63. S

Bu pc nekadar eder ?

arkadaşın bunu 350 liraya fln almıştır muhtemelen
  64. S

Upload

upload %5 kadar da kotayı etkiler diye biliyorum ama upload a limit yok tabi
  65. S

Media player Harici Disk

http://www.hepsiburada.com/department.aspx?categoryID=100225&sp=media_center=var&sorting=3 bu sayfadakilerde media player war yorumlar da da hepsinin iyi kötü yanları belirtilmiş benim tercihim bu olurdu...
  66. S

Halo2 ve CPU sorunu

tabii ki anormal bir durum fan'ın tozlanmış iyi soğutmuyo olabilir bi bakıma alsan iyi edersin ;)
  67. S

CHP'ye ait güncel karikatürler

Salih memecan'ın ceza karikatürü de çok hoştu.. boşuna sol şeridi işgal ediyosun :D
  68. S

Derin Darbe: 2-0

Topbaş istifa :P belediye hep fenere çalışıyo ayıp yaa :D
  69. S

Dev birleşme!

futbolu dar alanda oynamaya başladılar "istanbul ve ankara" zaten süper lig takımlarının yarısı.. bi izmir bi adana bi rize bi diyarbakır lige tat katar birleşsinler her yönden iyi olur
  70. S

Aşk mektubu yazamayanlara

çok değil bir nesil sonrası mektup ne dicek zaten :D ah şu kısa mesajlar eskiden böylemiydi. büyüdük galiba :D
  71. S

En çok izlediğiniz kanallar?

Trt - Kanal D daha az olmakla birlikte, Bjk Tv Ntv we de şu sıralar güzel filmler wermeye başlayan kanal 1
  72. S

Bush'un Obama'ya Bırakabileceği Not

bill'in* bana bıraktığı notu sana forward'lıyorum. "-oval ofiste asistanlar veriyoooo" :D süperdi bunu ekşide buldm :D
  73. S

Expiorer.exe Sorunu

pc'yi güvenli modda açıp o dosya adını ara bulunca da sil ;)
  74. S

Gmail Şahlanıyor!

direk rapidin sonu demek olur zaten o :) ama 30-50 yetmez bari 250 olsaydı :whistling:
  75. S

Görsel Algınıza Göre Kariyerinizi Öğrenin...

Teknik çıktım (: birçok kişinin kafasının karıştığı şeylere çözüm bulabiliyormuşum haberim yoktu :)
  76. S

Filmi çevrilen oyunlar

Halo.. uzun süredir beklemekteyim birde keşke crysis'in filmi de çekilse :)
  77. S

Gmail Şahlanıyor!

benim gibi hemen hemen hergün maillerini kontrol edenler için iyi haber.. birde bazı mailleri link war diye spam olarak işaretlemek yerine şüpheli die ayrı bi klasöre alsalar iyi olucak :)
  78. S

Peugeot 3008 Mayıs'ta Türkiye'de

ne kadar da çok "nissan qashqai" modelini anımsattı...
  79. S

F1in Patronu, İstanbul Pistinden Çekiliyor

hisse fiyatı düşürme taktikleri bunlar bu bir bilet fiyatları düşsün gelir 2ye katlanacak haberleri yok bu da iki böyle işlet(eme)meye dewam ederlerse 2012 de orası hayvan barınağına döner bu da üç
  80. S

Aynı Belge içinde 2 farklı sayfa numarası ekleme

başta ilk 4 sayfayı seç öyle numara ver sonra kalan sayfaları seç onlara numara wer olması gerek ancak yarın öteki pc de deneyip söyleyebilirim...
  81. S

Aynı Belge içinde 2 farklı sayfa numarası ekleme

bende 2003 için açıklamaya geliyordum.. 2007 çok karışık yaa kolay gelsin
  82. S

Windows 7 de Multi touch özelliği

donanımsal olarak da desteklenmesi gerekir "bence" sadece dokunmatik ekranı olan herhangi bir aletle olması zor dostum ;)
  83. S

Yaralı nefes alıyor mu?

Temel Fazla zekii! olduğu için oluyo bunlar :)
  84. S

1 Pc 5 Tane Sistem

5 işletim sistemi kurabiliyorsan bilirsin ki açılışta hangi işl. sistemini açacağını soran bir bölüm war bu da boot.ini dosyasında kayıtlıdır bu dosyanın kayıtlı olduğu bölümü biçimlendirirsen birazcık uğraşırsın demek :) bende sana sorayım peki 5 işletim sisteminin olması nasıl bir duygu
  85. S

Bir MSI Wind PC Hikayesi

ben talibim bu teknik desteğe ya en azından arızadan anlar msi a gönderir müşteriye yenisini kargolatırım bunları okurken sıkıldım :)
  86. S

Saç Saç Paraları Havaya!

acı ama dıştan bakılınca milyon dolarlık kulübün içerden bakınca bomboş olması sizce de garip değil mi ?
  87. S

Mitsubishi Concept - Sportback

İnfiniti Fx 35 e benzettim hoş olmuş
  88. S

Yeni nesil çook ''can'' dan

Sen ewlatlık olma :D
  89. S

Salih Memecan'ın müthiş 2008 özeti | Komik

işiniz gücünüz yokmu sizin ? güzel göndermeleri war özellikle BAR zani güzeldi :)
  90. S

Hangi Medya Player

Film izlerken Gom player kısayol tuşları çok hoşuma gidiyor (çift tıklama dışında :) ) sistem sağlamsa 1080 olsun 720 olsun farketmiyo takılmıyo(du önceki sürümde ne olduysa güncelleyince oldu takılıyo arada)
  91. S

Seagate'ten Depolama Rekoru

Terabyte - üreticilere göre 1000 gigabyte ntfs dosya sistemine göre 1024 Gb olan dosya büyüklüğünü ifade etmekte kullanılan bir birim megabyte(MB) gibi ;)
  92. S

Beşiktaş Zafer Yelen'le anlaştı

1.250.000 &#8364; werir alırlar bi sezonda da 750.000 &#8364; alır gelecek sene siirt köy hizmetlerine kiralarlar... bırakın Türk oyuncular dışarda oynasın dışarı oyuncu vereceğimize topluyoruz futbol hayatını bitirip gece hayatına terfi ettiriyoruz yakışır bize
  93. S

Europass'ın Kendi Tespitleri....

bende ewrenin şeklini fln tespit etti diye buralara kadar okudum tamam uyuyorum iyi geceler :) vücudunu tanımaya başlamışsın sanırım :) arkadaşlar da yüklenmekte biras haklı -bence- sitenin bilgi ortalaması göz önüne alınırsa bunları bilmeyen sanırım sadece sen wardın öğrenince de bizimle...
  94. S

Z:\ Surucusu yolun sonumu?

bigün merak edip iyice kastım iki adet sanal sürücü programı(8) kart okuyucu(4) 3 adet harici bellek 6 hdd bölümü ama bir türlü z ye kadar gelemedim :) şu anda bana yetiyormuş :)
  95. S

Demirören'in seçim hamlesi !

Teknik direktörün gelmesini isterim hatta getirsin demirören öyle gitsin ne güzel olur :)
  96. S

Atom bombası ve hiroşima...!

A.Einstein Manhattan projesinde görev almasına karşılık atom bombasının kullanılmasına karşı gelmiştir...
  97. S

Bursaspor Ertuğrul Sağlam'la anlaştı

biliyorum şimdi bursa taraftarları kızacak ama sezon başlamadan keşke düşse bursa diyodum şimdi de ligi Beşiktaşın üstünde bitirsin diyorum.. Beşiktaş aşkı bambaşka ama Ertuğrula bu yapılan çok fazlaydı..
  98. S

Bu kadar yanlı hakem olur mu?

çok güzel gözlükler takmışsınız bi camı sarı öteki kırmızı o gözlüğü çıkarın öyle konuşalım... arada 2.ci bi fark olmayan bir pozisyon war ortada gsninki gol bjk'ninki değil.. hakemlerde de aynı gözlük war işte sorun da burda ya zaten ;) bende diyorum ki ikisi de gol verilmeliydi hata bu maçta...
  99. S

http://www.simgolo.com/TV/336918271414.smgl izleyin bu gol verilmedi.. aradaki tek fark servet düşüyor nobre ayakta.. başka da fark yok http://www.haber7.com/haber/20080928/Cakar-ve-Torogluna-gore-gol-mu.php Bir hakem için oldukça zor sayılabilecek pozisyonlar oldu. İlkinde kaleci Mehmet Ali...
  100. S

Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi

aldım bidene son rakam 7 amorti çıkarsa beklerim çaya :D
  101. S

yadırganacak ne war ki hakem aldığı parayı geç hatırladı o kadar ;) Beşiktaş Demirören sayesinde paranoyaklığa gidiyor her yenilgiden sonra hakem.. başarısızlıkta (!) T.direktör değiştir ee başkan sende hiç mi suç yok Beşiktaş gibi büyük we onurlu bir klübün haysiyetini şerefini iki paralık...
  102. S

Volvo s40 mı yoksa honda civic sedan mı?

civic hatcback alsın çok bi fiyat farketmes hemde modifiye gerekmez.. illa bu ikisi dersen de sedan daha hoş gerçi s40 a da 10 bin lira harcarsan karizmatik olur..
  103. S

hakemler tamam da bizimkilerde de bişey yoktu be ruhsuzlar ordusu... deolgado hariç yanlış karar hatırlamıyorum özetten izlediğim kadarıyla holosko acemice yaptı uğur da penaltı yapmak için herşeyi yaptı.. ama gs nin ikinci golü bizim hangi maçtı bi maçtaki werilmeyen golümüzün aynısı.. aklına...
  104. S

Bir devenin facebook maceraları

arada çok makara diyaloglar oluyor.. Galatasaraylı bi arkadaşımın inönü stadını özlemesi gibi hoş anlar da oluyor :) hoş bi konuydu teşekkürler
  105. S

Kılıçdaroğlu'ndan yeni iddia!

az önce habertürkte Bay gökçek wardı.. Fatih altaylı (sanırım) aynı soruyu sordu.. sadece söylediklerinden aklımda kalanı aktaracağım.. M.G.: parti kurduğum dönemde yanıma gelip çalışmalarınızı takdir ediyorum tarzı konuşmuştu bu kişi.. sonra Belediye başkanı oldum ve bana bir fatura geldi...
  106. S

DVI Bağlantı Titremeyi Keser Mii ?

öncelikle denemenizi istediğim birşey war.. görüntü yenileme hızı (hertz) farklı seviyelerde denemeden monitörü değiştirmeyin (xp için masaüstü özellikler ekran yenileme hızı vista için masaüstü sağ tuş kişiselleştirme görüntü ayarları monitör altında değiştirebilirsiniz olmazsa aşağıyı okuyun...
  107. S

AKP medyası da rezil oldu

bide objektif yorumlarla taraflı yorumları ayırıp Sdn ye öyle koysak iyi olur..
  108. S

Cep telefonunu kilitleyen otomobil anahtarı

gereksiz ve de yanlış bence araba kullanırken yol tarifi aldığım da oluyo kırmızıda sms attığım da :) direksiyon başında tlf.la konuşmayan Türk warmı acaba
  109. S

Mustafa Denizli: "Derbiyi % 51 Kazanacağız"

defansımız böyle olursa lincoln şov izleriz ama sağlam bi takım (veya defans) çıkarırsa da ekremle olsun nobreyle olsun gol bulup maçı almamız da şaşırtmaz beni dünkü kadar beceriksiz bi nobre saç baş yolduracak olsada kazanmamız gereken öenmli bir maç ;)
  110. S

Adriana Lima bakire olduğunu açıkladı

yemezler :D
  111. S

Need For Speed Serisi Bitiyor mu?

bu kadar uğraşmak yerine most wanted a bir yama çıkarsınlar undercoverden daha fazla satılır :)
  112. S

1 otomobil alana 1 bedava!

olmayan parayla dönen piyasa dönmez hale gelince normal olaylar bunlar.. acaba farkını versek city yerine civic verirlermi :P
  113. S

A.r.o.g.

Gora'daki tadı alamadığımı itiraf etmeliyim... sadece 4-5 kere goradaki sahnelere güldüğüm gibi güldüm onlar da herkesin ortak beğendiği sahneler zaten.. keşke para vermeyip torrente düşmesini bekleseydim :)
  114. S

Microsoft Muradına Erecek mi?

microsoft'un tekelliğine karşı durabilecek tek firma google olarak görüldükçe arkasında da bu destek warken google microsoftu yer yeterki işletim sistemini yapsın ;) uxun sürecek olsada google ücretsiz sunmaya dewam etsin.. birde yanlış politikalar uygulamasalar süper olacak :(
  115. S

Bir darbe de Milne'den!

yaw gordon shidenfeld tamam da milne nerden çıktı :S Türk milleti olarak şöhretimiz wardır ya hani en kötü film dalında.. yenisini ekleyeceğiz en kötü külüp yönetimi dalında.. ülkemizin reklamı olur üstün hizmet madalyası verirler belki Bazılarına(!) ;) hatta bu külübü yönetemeyenlerde beyin...
  116. S

Torrenturka ve Torrent-line {Üye Alımları Açık}

turkadan haberim yoktu line'a üyeyim ratio da güzel :)
  117. S

Engin Bey Haklı

"bu" sitenin tasarımı hoş ve reklam da sadece 3 tane yine de etkili yerlerde.. son olarak da hızlı sade ve de hoş bir tasarım war aynısı olsun demiyorum tabiki o siteyi de beğenmeyenler olacaktır ama örnek gösterme açısından baktım ;)
  118. S

Wireless bağlantı

alıcının ucuna pringles (patates cips) kutusu tak daha iyi çeker :D
  119. S

Ankete Katılın: SDN Yenileniyor!

aslında bir bakıma güzel olur çünkü bulunan fiyatlardan daha ucuzunu sdn üyeleri forumda söyleyebilir :) ancak bu haberler haftada 2-3 ü geçmemeli bence ;)
  120. S

Tembel Üyeler.

çok uzun süre ara verdiğim oldu üyeliğim silinmiş olsaydı yeni üyelik almazdım birde bu açıdan bakın arkadaşlar ;) bence gereksiz sdn büyük bir site
  121. S

En Pahalı Kulaklık

ses kalitesi "sennheiser" kadar kaliteli ise kafadan 200 $ zaten kalan 5000$ ı wermeye gerek yok elmas ne işe yarıyor ki :)
  122. S

Beşiktaş:2 Eskişehirspor:0

güzel maç oldu hakemleri tartışmak gerek maçın hakkı bu olsada bizim yenen golümüz esesin verilmeyen penaltısı umarım başımızı yakmazlar bu sene ): + tello kalitesini belli ediyor yeterki serbest oynasın
  123. S

Harici Hdd Driver yada ne lazımsa

:/ bilemicem o zaman
  124. S

Harici Hdd Driver yada ne lazımsa

pili çıkar şarja tak ve laptopu aç muhtemelen çalışacaktır ;)
  125. S

Erkeğin Kalbine Giden Yol...

beni aç bırakanı nası sewicem :P
  126. S

Nokia Mobil Operatörü Oluyor!

japonlar nokia diyince , bizdeki lg - benq gibi algılıyor bunlardan biri operatör kursa kullanırmısınız peki ?
  127. S

Kingston Sınırları Zorluyor

bende bozdum 1 gb olanı.. bimeksten almştm iade ettm yenisini werdiler.. artık gerek de kalmadı harici disk aldm..
  128. S

CERN'de Hatanın Faturası Ağır

o lehimci artık işsiz :P orda olup şu deneyi canlı izlemek isterdim :)
  129. S

5 YTL kayboldu bulana PlayStation 3 hediye!

okul zamanı karne notunu silerdik çamaşır suyuyla acaba parada da öyle bi silinme söz konusu mu :)
  130. S

NFS Undercover Malum Yerlerde

beklenen gün geldi çattı crck ve tr dil (korsan yama) 10 güne tamam olur sonra değmeyin nfs keyfine :)
  131. S

Tatil Sezonuna Korsan Darbesi

kolayı war uaçkla getirirler hiç mi kargo uçağı yok.. zam bahanesi bunlar (:
  132. S

Parolanız Ne Kadar Güçlü?

Your password is 1 characters long and has 26 combinations. :D herşeye sazanlama dalıyo be :D
  133. S

Harici disk tavsiye !!!

http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=34485 şu an yanımda ve kampanyayla almıştım.. 4-5 kez düşürdüm haala sağlam sadece dizüstü pc de kendisiyle gelen 2 usb yi birden dolduran kablosunu kullanmak gerek yoksa normalde tek usb yetiyor ;) üstelik samsung sabit disk kullanıyor
  134. S

Yeni Need for Speed Tamamlandı

en büyük beklentim torrente düşmesi :)
  135. S

Bilgisayar Basindayken Sizi En Sinir Eden Sey Nedir ??

işyerinde film izlerken işimin çıkması :)
  136. S

Aksiyon Filmleri YouTube'da

biras şans işi kardeş o bilmen zor.. antivirüs ve firewall'ın warsa korkma ;) gerekirse sayfayı açar sabaha kadar pc yi açık bırakır yüklenmesini beklerim torrent ratio'm da düşmez bahaneyle :D
  137. S

En Sıkı Konsolcu Kimde?

sadece halo3 ü oynamak için bile xbox almak isterdim :) yada gt5 için ps3 :) neyse pc de counter we most wanted a dewam :D
  138. S

Spada Codatronca; Konsept Değil Gerçek...

yazıyı okumadan çin malı mı diye sormaya hazırlanmıştım ki.. hayırlı olsun da pek tutunamaz gibi geliyor aynı fiyata ben ferrari alırım.. (hacı murat alcak param yok cebimde ama züğürt tesellisi işte :D )
  139. S

Nokia Maps 2.0 Yayınlandı

yazılımı ücretsiz bulsanız da internete hattınız üzerinden bağlanmanız gerekmekte bu da ücret demek oluyo tabi :)
  140. S

Wireless adsl modem !

kullandığım bütün modemler şu anda airties hiç de sorun yaşamadım ;) tawsiye de ediyorum
  141. S

Wuauclt Wuaucpl : İnternetinizi Sömüren Zararlı Dosyalar

wuauclt.exe (küçük harfle yazılan) sistem dosyası büyük harfi oolan türevleri ise genellikle trojan vb zararlılar ;)
  142. S

Genctorrent.com Davetiyesi

ya bu sitenin yöneticisi fln warmı buralarda üyeliğim boşuna gitti ratio yu 0.6 ya çıkarın dedi 0.7 yaptm ama banlandım :S
  143. S

Hangisini Alırdınız ?

1.. ama 2 de iyi bir seçenek ;)
  144. S

Digiturk'ü bırakıp uyduya geçiyorum

maçın en güzeli stadda izlemek o da olmuyorsa kahvede.. diji d smart kablolu hiçbirine ihtiyacım yok gündüz torrentten filmi çekip akşam da uykum gelene kadar 1-2 film üstelik reklam da yok rahat rahat izliyorum.. pc ve internet bağlantısı verin yeter :D lig tw olmasa dijitürk yada şamp. ligi...
  145. S

Bere Değil Kulaklık

açabildiğim son sese kadar açıyorum :D kro diilim kulakiçi kulaklıklar dışarı ses wermiyo çok az ses wersede rahatsızlık verecek düzeyde değil ;) bere de hoşmuş dışarı ses vermeyecek olsa alırdım :mrgreen:
  146. S

Windows 7 Beta

:S iyi ama wistaydı bu... az önce bir başka sitede birçok değişiklik wardı arayüzlerde daha hoş olmuştu bence birinizde yanlışlık war ;)
  147. S

Dünyanın En Hızlı Kopyacısı

işlemciyi overclock yaparsın güzel kardeşim 450 diil 550 sayfa bile çıkarır ama kaç dakka kullanırsın o konuda tartışırız :D
  148. S

İşte Dev Derbinin Bilet Fiyatları

maça giden tezahurat yapıcak kardeşim sinemaya mı gidiyosun da gidip maç izliceksin bu zihniyeti kınıyorum..! maçı ya tw den ya VİPden izlersin gerisi hikaye maça aile getirme konusunda da pek aile mekanı gibi gelmiyo bana ailemi alıp da hiçbir maça gitmem onlarla sinemaya tiyatroya gidilir...
  149. S

İşletim sistemi olmasada yardım lazım.

bu sorun genellikle çerezlerden olur ama bir kez yaşadığım ve işin en uç noktası olan ip'min yasaklanması olayı da siteye girememek konusunda bir etkendir ;)
  150. S

Fenerbahçe - Galatasaray Maçı

9 kasım tehlikeli bir tarih :) 6 kasım versiyonu wardı zamanında :P bu arada beraberlik olursa da bol gollü beraberlik olsun zevkli bi maç olur en azından madem Beşiktaşın işine beraberlik yarayacak :)
  151. S

Memurların arkadaslik sitesi

paralı olursa zaten geçinmek için matematikçilere taş çıkaran memurlarımız için pek iyi olmazdı.. birde memur olmayanı ayırmak mümkün değil diimi..
  152. S

Fenerbahçe - Galatasaray Maçı

Bir Beşiktaşlı için büyük zevk içeren bir maç stres yok kim yenerse yensin önemli olan futbolun güzelliği
  153. S

Dev örümcek, kuşu yedi ! - Foto

merveye bitane hediye etmek lazım kargo yaparmısın :P yada Troya yolla :D (ama zehirsiz olsun kıyamam ikisine de :) )
  154. S

Memurların arkadaslik sitesi

sdnevleniyor.com u da troy açar artık :D
  155. S

6x SSD'li bilgisayar, okuma hızıyla dikkat çekiyor

güzel para be onun yerine iki tane 1tb hdd koyarım 2500 $ a baba bi sistem olur
  156. S

Kadıköy'ün Büyüsü Bozuldu... Fenerbahçe - Arsenal: 2-5

pardon sadece hoşuma gittiğinden yazmştm ;)
  157. S

SeçiL İle Röportaj

bu soruya verdiğin cevaba aynen katılıyorum ;) Beste eline sağlık güzel bir röportaj olmuş keşke daha uzun olsaydı dedim bi an tam okumaya başlamışken bitti :) (belkide okumaya doyamadım :) )
  158. S

Luis Arageones istifa ediyor

arada bir bakkala bakan elemanı değiştirmek gerek ki müşteriler(!) kaçmasın ;) aziz bakkal hizmetinizde
  159. S

Bitaneme Yaptığım Beste V.2.

şöför rolünde oynamak istiyorum :D bu arada şiirler güzelmiş (ç)alıntı yapabilirim sms atarken :ıslık
  160. S

Nası bi insanım ben?

abi sen güncelleştirmeleri yükle :D
  161. S

Leman dergisine Başbakan Erdoğan darbesi!...

eleştiriyle hakaret arasındaki ince çizgi herkese göre değişir Başbakan dawa açmış mahkeme de hakaret olarak kabul etmiş we tazminat vermiş bu bana göre eleştiriyse sanane bu bana göre hakaretse sanane yetkili olan kim bu ülkede ? mahkemeler ;) bize anca eleştirmek kalır
  162. S

6. İstanbul buluşması

eğitimlere bende katılmak istiyom sonra buluşcam :D
  163. S

6. İstanbul buluşması

yanlışlıkla ordan geçiyo olucam Sdn tişörtü giyen görürsem warım :D
  164. S

Kriz çıkarmak mı istiyorlar sizce?

suni bir kriz çıkarılmaya çalışılıyor.. dolara 1.60 üst sınırı gördürüp bir anda satarak büyük kar edicek olanlar war sonrasında ise malüm dolar soğumaya başlayıp 1.30-1.35 civarında seyredicek.. 10 kasıma kadarki süreci iyi takip edin sonrası dışardaki krize bağlı ;) (ufak bir not kendi...
  165. S

TARAF yazarlarından ilginç Teşekkür!

bir taraf seçmem gerekiyorsa Şehitlerden "taraf"ım bir taraf seçmem gerekiyorsa masumlardan "taraf"ım bir taraf seçmem gerekiyorsa ben tarafımı seçtim eleştiriye tahammülü olmayanların tarafını değil doğrunun.. tarafsızlığın tarafını seçtim.. mr.ilker başbuğ aktütünde bir askerin yerine nöbet...
  166. S

TARAF'a Yayın Yasağı..

padişahım çok yaşa!!! basın özgürlüğü zaten yoktu iyice belli oldu kimin haddine tsk'nın yanlış yaptığını düşünmek (hatta ıspatlamak) yayın yasağı gelmesi iyi olmuş gece rahat uyurlar şimdi haberler çıkmıyor diye.. o şehitler rüyalarınıza girer inş.
  167. S

Dizüstü Bilgisayar Pilinize Doping!

en kısa zamanda wista için olanını da görmek istiyorum :)
  168. S

TARAF'a Yayın Yasağı..

Yarın asker ben olabilirim yarın ben şehit olabilirim ama önlenebilecek bir saldırıda şehit olmak istemiyorum.. tsk şehitlerin de birer ailesi war bu kadar kolay mı askeriyeyi yönetmek... unutmadan bu watan uğruna da sewe sewe şehit olurum ;) birilerini susturmakla bitecek işler değil bunlar!!!
  169. S

Formula1 takımlar birliği yakıt ikmalini yasaklamayı düşünüyor

motor gelişimi durduruldu lastikler standart gelecek yıl şasiler de standarda yakın olacak 2010 da motorlar da çok büyük ölçüde aynı olacak ee biz pilotları mı izleyeceğiz ? ben teknolojiyle yarışan arabaları izlemek istiyorum pilotlar bu kadar ön plana çıkmamalı
  170. S

Taraf'tan Aktütün Bombası!

benim sorularımı atlamışsın..
  171. S

@as_lı istihbaratı değerlendirmesi gereken bu gazeteciler mi ? ülkeyi bölmek 1-2 haberle mümkün mü ? aslı golf oynamayı biliyomusun :) bi noktaya takıldım " burda tek günahsız varsa pisipisne yem edilen askerlerdir" bu askerleri kim yem etti ?
  172. S

pes ya bu kadar olur.. adamlar istihbarat değerlendirilmemiş diye tsk'nın bile üzerine gidebiliyor (ki muhtemel diğer saldırılarda istihbarat daha çok değerlendirilecek ve önlenmesi için çok şey yapılacak belkide bu haber sayesinde birçok mehmetçik yaşayacak!) sonra da çıkıp siz bu insanlara...
  173. S

Dokunmatik Nokia'lar Yolda

helal olsun apple a iphone olmasa 2009 ortalarına kadar adam gibi dokunmatik ekranlı telefon kullanamayacaktık iphone çıktı hepsi birden dokunmatik savaşına girdiler.. nokia açısından da n97 ve n83 dokunmatik olabilir muhtemelen(!) yarısı kadar özellikle blackberry fiyatına satılır ve halkımız...
  174. S

Dünyanın en güzel 25 arabası

26.cı araba süpermiş (el arabası :D) çok yakmıyo dimi hocam (:
  175. S

Peugeot 308 RC Z Konsept

1960 model kaplumbağalara benzettim ne alakaysa artık :)
  176. S

Maserati GranTurismo S

resmini kastediyosan haklısın o bedava :)
  177. S

Sadece 500 adet üretilen Alfa 8C Spider İstanbulda

hiç üretmeseler de olurdu :)
  178. S

Maserati GranTurismo S

ucuz mu :)
  179. S

1,2 milyon sterlinlik araç için 100 kişi sırada

bu fiyata daha güzellerini alırdım.. amaç gösteriş olunca para önemli değil tabi..
  180. S

Türkiye Kupası Geyikleri

özetler daha güzeldi :) teşekkürler
  181. S

SDN Anketi Sonuçlandı; Lider Belli Oldu

google, google talkda yaptığını chrome da yapmazsa chrome yakın zamanda ie nin en büyük rakibi olur.. we umarım kazanır chrome gelene kadar forever FİREFOX
  182. S

General Mobile DSTL1

açıkçası daha ucuz bekliyordum ama o parayı hakediyor ;)
  183. S

Galatasarayın Yeni Hocası Kim Olmalı ?

aynen şampiyon da yapar ;) we bir Beşiktaşlı olarak sevinirim
  184. S

Maç Öncesi: Türkiye Bosna Hersek

gönlüm kazanmamızı istese de içimde bi his bu maçtan beraberlik çıkacak diyo
  185. S

Ampul olan her yerde internet olacak!

anasayfada makale olarak wardı sanırım ;)
  186. S

Google Oyun Yapar mı?

resindent evil'deki umbrella şirketi geldi aklıma birden (:
  187. S

Beşiktaş'ta Mustafa Denizli sesleri

bu adam (?) (pardon demirören ve adamı aynı cümlede olunca anlatım bozukluğu oldu) yönetme özürlü şahsiyet! her tükürdüğünü yalamayı adet haline getirmiştir.. içimden söylediklerimi söylesem banlanırım en iyisi susmak.. Tek istediğim yönetimin gitmesi çünkü taraftarı bile böldüler eskiden fenere...
  188. S

Dikkat ! Nüfus cüzdanları değişiyor

ohh be bürokrasi bitmiş :icon_-1:
  189. S

Beşiktaş'ta Mustafa Denizli sesleri

şerefin warsa gelme denizli..!
  190. S

Dikkat ! Nüfus cüzdanları değişiyor

bürokrasiyi azaltacak bir yöntem olmakla birlikte bu kimlikleri almak için aşmanız gereken bürokrasiyi düşündükçe.. eski kimliğini kimlik fotokopini ikmetgah nufüs kaydı falan filan derken bunu almak da işkence olur ki üste bide o kadar saat sıra beklemek war
  191. S

2009 Renault Megane Trophy

kesin teyibi yoktur :D reno malüm bekliyoruz bi eksiklik :D 600 doların bide bini olmasa süper olcak :)
  192. S

Ertuğrul Sağlam istifa etti

Bir Beşiktaşlılık duruşu wardır hani sevinmek için sevmedik yada aşkımız renklere sizlere değil Beşiktaşı Beşiktaş olduğu için tutarız başarıları fln için değil Beşiktaşta Ertuğrul Sağlam gibi ADAM gibi adamlar görmek isteriz demirören gibi ertesi gün lafını yiyen ş.. leri değil..! we medyanın...
  193. S

Porsche 911 Turbo Nissan Skyline GT-R çekişmesinde yeni bir raunt

arabanın duruşu yeter nissan güzel araba yapmış
  194. S

Toshiba İmkansızı Deniyor

o şarjla 8-10 saat kullanılabilirse o dizüstü alınır :)
  195. S

CERN, LHC Deneyi İçin Kaç PC Kullanıyor?

cdleri "OOO" şeklinde koyarsanız aya iki şeritli yol oluyor diye biliyordum 15 petabayt nedir ki 15,000 terabaytcık :) bahsi geçen grid sistemi o bilgisayarlar arasındaki iletişim sistemi ve bunun da geleceğin internetini oluşturacağı da duyumlarımdan ;)
  196. S

Dünyanın En İyi Oyun Firması Hangisi?

EA ve UBİSOFT benim listemin ilk sırasındakiler CRYTEK'i de unutmamak gerek tabi
  197. S

Evde Hayvan Besliyor Musunuz ?

az önceki konuda emoları görünce haywan olarak dişi emo besleyesim geldi :P şu ara kardeşlerim kedi istiyo ama annem eğitimli olsun malüm ewe yapmasın diye akıllı bitane bulursam olucak hele beyaz olursa süper olucak :D
  198. S

Dünyanın en güzel 25 arabası

2-22-24 dışındakileri beğenmedm :)
  199. S

Dizüstü Mü yoksa Masaüstü Mü Kullanıyorsunuz?

oy vermiorm ewde dizüstü işte masaüstü :)
  200. S

Halo Ekibine Metal Gear Transferi

halo 3 pc için çıksaydı bi an önce güzel olucak..
  201. S

UEFA Kupası'nda tur gecesi

o yüzden gs den korkmuyorum ders alıcak maçı bırakmayacak
  202. S

Kullandığınız Windows Lisanslımı? [ Anket]

5 pc den 3 ü lisanslı office harici yazılımları da elbetteki :)
  203. S

UEFA Kupası'nda tur gecesi

Beşiktaştan çok korkuyorum hepsi turu geçeriz havasındalar inş. ofansı düşünerek başlarlar ve gol bulurlar yoksa işimiz zor :/ Gs zaten geçti kayseri de mucizelere kaldı ;)
  204. S

NFS: Undercover'ın minimum sistem gereksinimleri açıklandı!

ohh bnm pcler kurtarıyo :)
  205. S

İngiltere'de haftanın en çok satan 20 oyunu (20 - 27 Eylül 2008)

listede crysis i göremediğime şaşırdım we spore'nin bu kadar yukarıda olacağını beklemiyordum malüm torrentlerden o kadar çok indirildi ki..
  206. S

Turkcell iPhone 3G satın aldım!

burda yazan telefonları kullanmayan biri olarak :D ne warsa 3310da war abicim iphone bozar bizi (: mono 4 satırlı ekran neyimize yetmiyo
  207. S

Birçok Kullanıcının Chrome ile Flörtü Sona Erdi

javada hata verince bıraktım nihai sürümü bekliyorum :)
  208. S

G1'in Gerçek Fiyatı

ytl olarak yaklaşık 500 lira ama sim kilidi google a ters değil mi sonuçta tüm dünyada ürünlerini kullandırmayı düşünen bir firma google.. neyse satış politikası diyelim zaten telefonumu satıcaktım symbian ve linux kullandıktan sonra android e sıra gelmiş :)
  209. S

Beşiktaş-Gaziantepspor: 3-0

özetini izledim de bence Beşiktaş Güzel oynadı çok kaçırdı ama antepin ilk yarıdaki baskısı da inkar edilemez ;)
  210. S

Yüzyılın deneyinde hata

devasa bir makine elbetteki arızalar olucak.. ki zaten 2007 de yapılması planlanan deney 2008 e arızalar nedeniyle sarktı 2009 a da sarkabilir ama sonuçta bu deneyi yapmak için herşeylerini ortaya koyacak 5000den fazla kişi war ;)
  211. S

Blu-ray Ucuzlamayacak!

blu-ray a ne gerek war harici diskler warken :)
  212. S

Google Oyun Yapar mı?

işlemci de üretsin ne kadar çok rekabet olursa tüketici o kadar çok kazanır ama kalite düşer mi işte orasını bekleyip görücez ;)
  213. S

Dünyanın geleceğini etkileyecek deney için geri sayım başladı.

deneyin verilerini heyecanla bekliyoruz 21 ekim çabuk gelsin :) umarım bir karadelik gözlemlenmiştir we kaybolmuştur böylece daha fazla bilgiye sahip ulacağız karadelikler hakkında.. kara bişey yaklaşıyo herşeyi yutarak geliyo olamaz kıyamet bu.. durun durun panik yok şakaydı :D
  214. S

Kıyametin kopmasına 8 gün kaldı !!!

moz katılıyorum ;) ama "bildiğim kadarıyla" varoluşçular herşey big bang ile başladı demiyorlarmıydı.. sonrası dünya ewrimler falan filan.. neyse ya konu bilimsel bir deney bekleyip görmekten başka yapıcak birşeyimiz yok ;)
  215. S

SDN İstanbul İftar Buluşması

bende gelmek isterim yeter ki tarih 4-5 gün önceden haber verilsin :)
  216. S

Kıyametin kopmasına 8 gün kaldı !!!

başından beri takip edenlerden biri de benim.. % 1 değil milyarda 5 ihtimal ;) birşey olucağını sanmıyorum uzun süredir hazırlık yapılıyor bu deney için ve bu deneyin sonuçları açıklanmaya başlayınca gelişecek yeni teknolojiler için değer ;) ufak bir de olumsuzluk görüyorum big bang'ı...
  217. S

Yeni Bilgisayarım ve Yorumlarınız..

daha ucuza alabilirdin :) ama özellik olarak güzel bu fiyata 19" lcd de veriyolarsa normaldir
  218. S

2008 Peugeot 308cc

gayet güzel biri bana hediye etse hayır demezdim :)
  219. S

Red-bird ile röportaj

güzel bir röportaj olmuş elmacık abim eline sağlık red bird- şiirlerle aram iyi değildir sanırım bu nedenle pek karşılaşmadık forumda (yada sizin kadar aktif olmadığımdandır) ama yazdıklarında birçok yerde kendimi aynı kelimelerle anlatırdım ;) muhasebeciyim aöf işletme kendini anlattığın bölüm...
  220. S

Büyük bir ekonomik kriz geliyor

bunları biz konuşmuyoruz, birileri konuşuyor, biz de dinliyoruz, yazılar gazetelerde çıkıyor. bizde farklılık yapıp kriz nasıl çıkmazı konuşalım o zaman dimi ;)
  221. S

iktisat dersi gördüm ne kadar karmaşık we zor olduğu konusunda hemfikirim.. sanırım ben konuya çok yüzeysel kalmıştım... herneyse reel enflasyonun dönem dönem aylık %13-16 arası olduğunu pazara çıkarak anlayabilirsiniz hükümetler tabiiki saptırıyor kaç kişi pinpon topu aldı yazabilir mi :)...
  222. S

şunu çıkardım "bunları konuşmazsak" kriz çıkmaz mı ?
  223. S

Yahoo Mailin Bilinmeyen Özelliği: Adress Guard

onun da kolayı war [email protected] ana mail olsun üye olucağın site shiftdelete ise [email protected] (site adı) olarak kullanın ;) unutmaya da çözüm olur hangi siteden spam yamaya başladığını anlamaya da
  224. S

spekülasyon değil.. açık ve net dünya ekonomileri bu zararların altından kalkmak zorunda kalkamaz ise finans çöker daha da açıkçası elinizdeki paralar sadece birer kağıt olarak kalır ;)
  225. S

Pc gta iv oynamak isteyenler

torrent warken para mı vercez :)
  226. S

Bir Erkeğin Kolundaki Saatin, Kaç Para Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

saate bikere güzel para verdim haala da ara sıra takarım.. ama burdakiler kadar uçuk değildi 200 $ altı :)
  227. S

SDN de Taklit gunleri (ŞİKAYET)

komik resimlere bakarken gülmemiştim bu kadar konu süper ya :D
  228. S

Ve Edgar Davids Kocaelispor'da!

çocukken çok sewerdm :) helal olsun almışlar da kaç yaşında bu adam
  229. S

Google'a Rakip Geldi: Cuil.com

benim mike tyson a kafa tutmama benzer bu iş :D
  230. S

PC böyle temizlenir Fiyati 12 YtL

silah temizler gibi elime bi bez alıp işlemciye kadar söküp temizleyip geri takıyorum :) böyle temizlemekten iyidir :D
  231. S

Corolla ya da Civic almak istiyorum fikirleriniz lütfen?

oraya bi " bence"" koyayım :) accord lafı geçince o segmentte "Toyota Avensis,BMW 5 Serisi,Ford Mondeo,Volkswagen Passat,Renault Laguna" hepsinden iyisi passat, bmw 5 serisi de ikinci sırada kalır
  232. S

2008 Honda Accord Coupe

tam arka hk. yorum yapıcaktm da gerçekten kötüymüş demekki kimse beğenmemiş :)
  233. S

siyahhh yakışıyo bu arabaya :) accordla kıyaslama yapılacak tek araba passat o zaman da passat derdim :)
  234. S

Bilgisayarım nasıl?

ihtiyacını görüyosa güzeldir ;)
  235. S

Sinan Engin: "Güiza yıldız değil"

Zapotocny yıldız mı diye sorasım geldi sormuyorum... (gelicek yorumlara karşı şimdiden söylim BEŞİKTAŞ sevdalısıyım ama bu yönetime muhalefetim ;) )
  236. S

Gmail'dan Gelişmiş Güvenlik

sık sık cafe we ortak ağlardan girenler için iyi bi yöntem ;) Teşekkürler bilgi için
  237. S

2009 da kanat mı koyarlar diyosun hocam :D civicden daha güzeli nası çıkıcak ya fabrikadan modifiyeli fln olur anca :) umarım radikal değişiklikler olmaz hatcback'de... corolla mı civic mi sorusuna da ufak bi katkım olsun corolla daha çok aile arabası benim gözümde ama civic Tam benlik...
  238. S

"Evrimi Anlamak Web Sitesi" yayında!

evrime değil de daha gerisine meraklıyım (evrim hk.sizler kadar bilgim yok..) büyük patlamayı başlatan protonlar (parçacıklar higgs parçacığı fln) nerden geldi... herneyse büyük patlama oldu dünya soğudu ilk dna ortaya çıktı(!) sonra mitokondriyi (hücrenin tüm iç parçaları olarak özetleyeceğim)...
  239. S

Rapidshare satışları hakkında?

satış diilde hediye etmek istersen sdn aracılık yapar :P hayırlı işler ;)
  240. S

Gmail açılmıyor ?

ilginçtir cep tlf.dan aynı kablosuz ağ bağlantısıyla giriyorum dizüstüyle giremiyorum :S
  241. S

Gmail açılmıyor ?

teşekkürler sorun benden sanıyordum ama google a üye girişi yapmadığım sürece girebiliyodum
  242. S

Gmail açılmıyor ?

hayır vistada yapmayı da bilmiyorum ztn o ayarları...
  243. S

Gmail açılmıyor ?

arkadaşlar yarım saattir uğraşıyorum ama ne google.com/ig ne gmail e girebilmiş değilim üye girişi yapmam gereken sayfa bir türlü açılmıo firefox 3.o.1. ve ie 7 de denedim sorun nedir ?
  244. S

Dizüstüm çok yavaş çalışıyor. acil yardım!!!

3 senedir içine giren tozlar pc yi yavaşlatır xp nin kapatılması sorunu da donanımsal olabilir toz vb. nedeniyle herhangi biyerde teması fln engelleyebilir yetkili servisine bi temizlet istersen ;) tabiki bu son çaren olmalı ama format atınca eski haline geldiyse yüklediğin program antivirüs vb...
  245. S

Office 2007 hakkında düşünceleriniz?

2003 daha güzeldi ama şu anda 2007 kullanıyorum ve alışmaya çalışıyorum özellikle ctrl + ve ctrl - kısayolunun eksikliğini hissediyorum sağ tuşla yapmk zorundasınız.. ama ögrünüm olarak süper bu inkar edilemez ;)
  246. S

Wireless ve Masaüstü PC Sorunu

kısa mesafede değişen bişey olmaz kablosuz 5,4 mb /sn hızla dosya alır gönderirsin kabloyla 12,5mb/sn (değerler yaklaşıktır) yakın weya uzak olması çok şey değiştirmez aynı şekilde bende kullanıyorum ;)
  247. S

Torrent-Plus.Net | Created By Luleburgazlı > Yeni Torrent Siteniz.

sercan (at) shiftdelete.net şimdiden Teşekkürler we siteniz hayırlı olsun inş. hiç kapanmaz yasakçı zihniyetten bıktım...
  248. S

Counter Strike 1.7

hazır boş dururken bende 1.9 u mu çıkarsam :P
  249. S

Beşiktaşa talibim

beğenilcek bişeyleri warmı itsfresh.. şu an kulüpte E.Sağlam dışında adam warmı ?
  250. S

Elmacik ve Arbalot veda eder..

Smf i bu kadar kişinin sahiplenmesi bence Sdn'e özel olmasıydı Smf kullanan siteler çok az we az olan değerlidir ;) tıpkı el yapımı arabalar gibi... herneyse geçiş gerçekleşti sorulsaydı Smf kalsın derdim ama şu anda binlerce forumda gördüğüm Vb war ileriki zamanlarda iyiki geçmişiz diyenler...
  251. S

SDN İçin Honda Civic Type-R İle 260'ı Denedik

uçmuşsun hocam ya bigün kamerayla çeken kişi olmak istiyorum o hıza ben çıkmaya cesaret edemem şöför koltuğunda :D
  252. S

Beşiktaşa talibim

başkan bi demirören olmasın bide ermeni & israilli biri olmasın yeter; isterse dilencinin biri olsun gelsin başkan olsun.. Sinanı da al GİT Demirören!
  253. S

İtiraf ediyorum

itiraf ediyorum hiçbirşey hissetmediğim biriyle çıkıcam yarın :/
  254. S

Bu pc'de hangi işletim sistemini kullanmalıyım?

1 gb ram ekle o sisteme gör nası uçuyo ; eğer vista kullanıyorsan okuma & yazma hızı güzel bi readyboost teknolojili flash bellek al o da idare eder seni
  255. S

VCD Sorunu

dvd ile uğraşıyorm da genelde , vcd tecrübem ilk oldu yararlı bi konu olmuş umarım daha çok kişinin işine yarar
  256. S

VCD Sorunu

Teşekkürler vcd yi farklı bi programla böldüm sonra yazdırdım
  257. S

VCD Sorunu

arkadaşlar elimde bir dosya war 726 mb vcd yaparken nero 890 mb a çıkarıyo we malüm 1 cd yetmiyo bölüp iki cd yapabileceğim ya da 700 mb a sığdırabilecğeim bi program bileniniz warmı ? (inş. konu yanlış yerde değildir :) )
  258. S

Windows programları açılmıyor!!

pc de başka bir kullanıcı hesabı warmı administrator dışında ? (sorun bence anlatacağım olay ama çözümü şu an aklıma gelmiyor) c:/windows/system32 üzerindeki hakların alınmış olmalı sisteme admin olarak giren biri dışında kimse kaldıramaz bu yetkiyi ama merak ettiğim konu şu güvenli kipte de...
  259. S

1 Gigabit İnternet Mümkün mü?

torunun Tr de yaşıcaksa o gigabit i görünce millet tera hatta petabitle uğraşıo olur :D
  260. S

3 Milyarlık Klavye (OPTIMUS MAXIMUS )

süper bişi ama o paraya araba alırım be :O
  261. S

ben 2 pc de de vista kullanıyorum sistem yeterli olunca çok güzel işletim sistemi ;) 3.cü pc tabiki xp :)
  262. S

Futbolda Yaratıcı Pankartlar

bu da benim hoşuma giden bitane (:
  263. S

xp en güzeli o zaman ;) ama home basic de ekran kartını çok kasmıyo ;)
  264. S

home basic - ekran kartına güveniyorsan da home premium alabilirsin ;)
  265. S

Futbolda Yaratıcı Pankartlar

koyun tabi süper resimler :D geneli niye beşiktaştan diye soran olucaktır en yaratıcı tribün olduğumuzu birkez daha görmüş olduk :)
  266. S

Dosyalar Açılmıyor

ekran kartından olucağını sanmıyorum ama format işini çözer ;)
  267. S

Google NASA'ya Kiracı Oluyor

google zaten internet devleti...
  268. S

SDN' ye dilekçe...

spor bölümü % 80 fb - gs oldu bende kendi takımım hariç girmiyorum... ama bu duruşu görüp yönetimin ya bu tür fb gs tartışmalarını yasaklaması gerek ya da bölümü biraz daha serbest bırakıp sadece bu tartışmalara gitmesini izlemeye dewam etmeli... link benim de bikaç msjımı editledi haklıydı da...
  269. S

Tomas Sivok Beşiktaşta

etonun kramponunu biz bağcıklarını fener alır basının şişirmesi bu yaşta Tr de oynamaz o adam...
  270. S

Atv Maç Şifresi Hk.!

uydu alıcım yumatu orda yazılanı yaptım bu akşam maçları izleyebilecekmiyim ? yoksa o menüde ayrı bi şifre daha mı girmem gerek ?
  271. S

Neden SDN dergisi çıkartmıyoruz?

şahsen okuduğum bi haberi bidaha neden dergide okuyayım :)
  272. S

Tomas Sivok Beşiktaşta

abi kör topal biri olmasın kim bu hiç izlemedim :)
  273. S

Torrentturk.net açılmıyor!

a4tech onların elinde olan bişey değil ;)
  274. S

Honda CRZ Concept!

civic hatchback&#039;in önü daha güzel bundan :)
  275. S

Harddiskin ve DVD Rom'un Harfleri Değişti [ÇÖZÜLDÜ]

@dnan alfabe öğreniyodur senin pc elleme :) resident bilgisayarım / yönet yap solda disk yönetimi http://img337.imageshack.us/my.php?image=adszsud0.jpg http://img239.imageshack.us/my.php?image=adszgn8.jpg edit: yapamazsan akşam ewdeki vistadan da resim atabilirim ama farkı olmadığını...
  276. S

İstanbul'un Fethinin Bilinmeyenleri..

Arkadaşlar ne kapısı Allahaşkına ya :) edirnekapıdan geçen warsa surların arasındaki kapıda Toplarla delinerek girdiğini yazan bi mermer war fırsatı olanlar gidip okusun... (yer tarifini ayrıntılı yaparım öm ile gitmek isteyin yeter) gururlarına yediremeyip uydurdukları olaylar bunlar...
  277. S

Sony'den USB flash bellekler

tasarım hoş olmuş bahse konu yazılım güzel bişey olursa (3 değil de 2 katı sıkıştırsın yeter :) ) 8 gb bitane düşünürüm piyasaya ne zaman çıkıyor peki ?
  278. S

Torrentturk.net açılmıyor!

trackturk&#039;de onunla beraber gitti yeni domain haberi bekliyoruz..
  279. S

İstanbul'un Fethinin Bilinmeyenleri..

200-300 sene sonra orda sur yoktu turist gibi geldiler işgal etiiler de der bunlar :)
  280. S

Firefox (Anket)

henüz 2.014 ama 3&#039;ün ana sürümü çıkar çıkmas geçicem (:
  281. S

Dikkat! Erkek nesli tükeniyor

LHC patlarsa korkulacak bi durum war ama aksi halde deneyin tamamını okumadan bilmeden böyle yorum yapmak... bu sadece birkaç basın mensubunun ilgi çekmek için kullandığı taktik bunun gerçekleşme ihtimali ise senin dünyaya gelme ihtimalinden de düşük ;)
  282. S

SDN Eskişehirspor Kulübü

lige renk geldi keşke eskiden anlatılanlar gibi olsaydı maçları yarısı deplasman takımı yarısı ewsahibi Bjk - eses maçını izlemek harika olurdu :)
  283. S

SDN Eskişehirspor Kulübü

Süper ligdesiniz hayırlı olsun maçtaydım gerçekten taraftar harika.... eses tarafında olmak da ayrı bi gurur oldu benim için :)
  284. S

Türk Telekom - Beşiktaş Cola Turka 2.maç

TT bu sene çok iyi takım kurdu... ama kalbim Beşiktaş diyo :)
  285. S

Türk Telekom - Beşiktaş Cola Turka 2.maç

seri şu an 1-1 (die biliyorum) inş. bjk kazanır (:
  286. S

10 Saat Çalışabilen Laptop : Zepto Notus

bu haberi dizüstüden okursanız kırmak isteyebilirsiniz şu an benim aklımdaki gibi... ne diyelim darısı başımıza
  287. S

Turktorrent

bitane davetiyem wardı (: hayırlı olsun
  288. S

İbre Vodafone'a Yöneldi

Rokr E6&#039;da iphone teması kullanıyorum gelsin de temayla yetinmeyeyim gerçeğini kullanmak eminim daha güzel bi duygudur :)
  289. S

Formula 1 Emin Ellerde

2006 yı çeşitli hilelerle pc de oynamıştım... cmr&#039;deki gerçekçiliği koymazlar umarım kontrol çok zorlaşıyo ama diğer yönden çok kaliteli bişey beklemeye başladık umarım yanılmayız..
  290. S

Flash Upload Siteleri

1mb a kadarsa imageshack.us kabul ediyo ;) daha büyükse hatırlayamıyorum :)
  291. S

Kartal siyah-beyaz-kırmızı mıydı?

at&#305;l&#305;r da bu kadar at&#305;l&#305;r... bu arada Be&#351;ikta&#351;&#305;n resmi sitesinde renkler b&#246;l&#252;m&#252; war siyah beyaz ve gerekli hallerde &#252;&#231;&#252;nc&#252; renk olarak k&#305;rm&#305;z&#305; kullan&#305;labilir bile yaz&#305;yo ;) internethaber&#039;i takip...
  292. S

İbre Vodafone'a Yöneldi

iphonu ücretsiz verirlerse alırım D:
  293. S

Avira Antivir Premium 91 Günlük Kampanya

antıvır kullanıyodum yeni pcye de sayende indiriyorum teşekkürler link
  294. S

Windows Xp'ye 2007 Office Entegre Etmek

bunu yapan programlar war kendi xp iso dosyanı oluşturuyosun... ama hiç yapmadım umarım daha iyi bilen biri yardımcı olabilir yada sen yaparsan nası yaptığını anlatırsın bize ;)
  295. S

Hız Yapmaya Şimdiden Hazırlanın

senaryo sağlam olsun bide hasarı kapatma seçeneği olsun yeter....
  296. S

Windows Xp'ye 2007 Office Entegre Etmek

entegreden kastın nedir ben kurduğumda bi sorun çıkmıyodu ama xp ile bile birlikte kurulsun istiyosan 2 cd olur ona gerek olduunu sanmıyorum...
  297. S

Sevdiğiniz için neler yaparsınız ?

ne yapmam ki ? diye sordum kendime bi an vericek cevap bulamadım...
  298. S

Beşiktaş'a yeni bir ceza

kaç hafta önceden biliyorduk beşiktaş taraftarı olarak bunların olacağını + 1 maç seyircisiz + 50,000 ytl para cezası muhtemelen bunu demirören istedi beşiktaş taraftarı yönetim istifa diye bağırıcak diye korktu... demirören bi git ya beşiktaşlıysan git düş yakamızdan...
  299. S

4. İstanbul Buluşması

buluşma yeri banlanan üyelerin saldırısndan kaçmak için gizleniyomuş arkadaşlar :P bende gelebiliymiyim :$