Arama sonuçlarınız

1. istanbultelekom

Perde modelleri

merhaba, sitenin tasarımı + seo su çok hoşuma gitti, örnek tescil etsin diyerek paylaşıyorum.. istanbulperdeci.com
  2. istanbultelekom

Bilişimcilerin izlemesi tavsiye edilen 10 film / belgesel

http://www.yorumsuz.org/izlenmesi-gereken-10-elektronik-film-t205345.html
  3. istanbultelekom

Görsel Eğitim

Merhaba, Arkadaşlar; ********************* Sitesini şiddetle tavsiye ediyorum. ( Web Mastercı Arkadaşlara... )
  4. istanbultelekom

Kaset Deşifre

Merhaba, Arkadaşlar; Video-Teyp Kaset, DVD, VCD, MP3 Ses Kayıtlarının, Bilgisayar ortamına aktarma ihidacı duyuyorsanız, bu siteden gereken bilgiye ulaşa bilirsiniz. www.kasetdesifre.net
  5. istanbultelekom

En popüler ilk 5 siteniz

www.google.com.tr www.facebook.com www.shiftdelete.net www.osmanlicaceviri.com www.chip.com.tr
  6. istanbultelekom

Osmanlıca Çeviri

Merhaba, Arkadaşlar; Osmanlıca'dan Türkçe Çevirme Yaptırmak İstiyorsanız, ( ihdiyaç duyuyorsanız ) www.osmanlicaceviri.com adresini tavsiye ederim...
  7. istanbultelekom

Daha iyi yazılım geliştiricisi olmak için ipucları

Diğer geliştiricilerin kodlarını okuyun. Daha iyi yazmak için daha iyi okumak gerekir. Okunacak kodlar olarak API'lerin örnek kodları gibi ufak ve öğretici yanı pek bulunmayan satırlar yerine daha geniş içerikli yazılımların, özellikle açık kaynak yazılımlarının gittikce yaygınlaştığı bir...
  8. istanbultelekom

Ninite-Yeni bir bilgisayara program yüklemenin en hızlı yolu

Sanal alemde Sörf yaparken tesadüfen denk geldi, hoşuma gitti sizlerle paylaşmayı uygun gördüm. Saygılar.. http://ninite.com/
  9. istanbultelekom

Microsoftun günahları + Hataları >>

Burada hem fsfnin verdiklerini hem kendiminkileri ekliyeceğim. Eğitimle Etkileme: Bugün, bilgisayarla eğitim gören çocuklardan çoğuna bir tek şirketin ürününü kullanmaları öğretiliyor: Microsoft yazılımı. Microsoft, eğitim bölümleri yanına çekebilmek için lobicilik ve pazarlamaya büyük paralar...
  10. istanbultelekom

Bilgisayar mühendisi ne iş yapar? (Diğer) Yeni !!

Bilgisayar mühendisi ne iş yapar? (Diğer) Bu yazı Bilgisayar mühendisi ne iş yapar? adlı çalışmanın 9. ve son bölümü… Belli bir grup altında toplamadığımız ama çevremizdeki bilgisayar mühendislerinin yaptıklarına şahit olduğumuz bir çok iş var. Bazılarından bahsederek bu çalışmayı...
  11. istanbultelekom

Yazılım Mühendisini Kim Öldürdü? (İpucu: Okulda oldu)

Yazılım Mühendisini Kim Öldürdü? (İpucu: Okulda oldu) Günümüzdeki bilgisayar mühendisliği dersleri yeterince sıkı değil, iyi düşünme ve problem çözmeyi teşvik etmiyor. Aksine derslere katılımı kolaylaştırmak için içerik daha da...
  12. istanbultelekom

Yazılım projeleri neden gecikir?

Yazılım projeleri neden gecikir? Programcıların zaman tahmin yeteneği çok kötüdür. Neredeyse tüm yazılım projeleri tahmin edilenin iki hatta bazen üç, dört ve fazla katı zamanda tamamlanır. Çünkü; Programcılar hesaplama yaparken aslında çok zaman alan toplantıları ve kodlama dışı...
  13. istanbultelekom

Ağustos'ta en çok 'evden iş'i merak ettik

Ağustos'ta en çok 'evden iş'i merak ettik Google'ın verilerine göre Ağustos ayında aramalarda öne çıkan kelime 'evden iş imkanı' oldu. İSTANBUL - Ağustos ayında en çok evden iş imkanını merak ettik. Google'ın verilerine göre 'iş terimleri' kategorisinde Ağustos itibariyle aramalarda öne...
  14. istanbultelekom

Bilgisayar mühendisi ne iş yapar? (Web)

Hocam; Bilgi. Prog. seçmişsin isabetli bi karar teprik ederim. bende bil. prog. mezunuyum. İlk başlarda HTML CSS öğreneceksin ilerleyen zamanlarda C#, asp.net, php, göreceksin... bunları iyi öğrenirsen yolun açık!! şimdiden başarılar dilerim.
  15. istanbultelekom

2009 Yılı Karikatürleri >>

http://www.kocaeliaydinlarocagi.org.tr/Karikatur.aspx
  16. istanbultelekom

ne demek gardaş... HER ZAMAN ;)
  17. istanbultelekom

Bilgisayar mühendisi ne iş yapar? (Web) Bu yazı Bilgisayar mühendisi ne iş yapar? adlı çalışmanın 7. bölümü… Internet’in hayatımızın her noktasında yer almasının bir sonucu olarak web siteleri ile ilgili işler bilişim mesleklerinin önemli bir alanı haline geldi. Diğer çoğu...
  18. istanbultelekom

Bob Parsonsun hayatta kalmak için 16 formülü

Bob Parsons’un hayatta kalmak için 16 formülü Rahatınızı bozun! Rahat koltuklardan başarı geleceğine inanmıyorum. İnsanlar “ama bu riskli” diyebilirler. Cevabım basit : “Risk sadece kadavralara lazım değildir” Asla vazgeçmeyin! Neredeyse hiç bir şey ilk...
  19. istanbultelekom

Çok Güzel Bir PC Güvenlik Forumu

20. istanbultelekom

Harika bi söz!!

cyber-warrior daki bi eleman imzasına bunu yazmış hoşuma gitti siz değerli sdn ailesi için paylaştım =) saygılar ve hürmetler efendim...
  21. istanbultelekom

Harika bi söz!!

alemsin hocam :laugh::laugh:
  22. istanbultelekom

Harika bi söz!!

Bende 1 Lira Vardı. Sende 1 Lira vardı. Paraları değiştirdik, yine 1 liramız var. Bende 1 bilgi Sende 1 bilgi vardı. Bilgileri değiştirdik şimdi sende 2 bende 2 bilgi var. --------------------------------------------------------- Birgün beni boynu eğik görürseniz bilinki yere düşen birini...
  23. istanbultelekom

Sanırım Küçük Şiddetli Bir Deprem Oldu...

Geçmiş olsun. 30 austos günü alahtan biley olmamış...
  24. istanbultelekom

Milliyet.com.tr (Peki sizce???)

katılıyorum.
  25. istanbultelekom

En sevdiğiniz Ülke ve En sevmediğiniz Ülke !!!

+10 :d
  26. istanbultelekom

Topbaş,Erdoğan,Beylikdüzü ve metrobüs

hocam %100 haklısın. katılıyorum. :cool:
  27. istanbultelekom

Bilgisayarcı adam işsiz kalmaz

toprağam harikasın çok iyi dedin =)
  28. istanbultelekom

harikasın hocam katılıyorum sana...
  29. istanbultelekom

hocam çok konuşuyorsun desem. :thumbdown:
  30. istanbultelekom

Sende saol hocam. bilgi paylaştıkca güzeldir.... :)
  31. istanbultelekom

Bilal Akçay abimiz saolsun. bunun gibi güzel makaleler okumak istiyen olursa bloğunu takip edebilirler..
  32. istanbultelekom

Hocam Nikindeki resimde, yazan yazı on numara. harikasın :D:D
  33. istanbultelekom

Hocam harikasıN.. :D:D
  34. istanbultelekom

Bilgisayarcı adam işsiz kalmaz Ekonomik krizin tüm dünyayı vurduğu şu günlerde ülkemizde de işten çıkarmalar başladı. Bilişim sektörü gibi temel ihtiyaçtan sayılmayan alanlarda çalışanlar, ne kadar uzman olurlarsa olsunlar maalesef bir masraf kalemi olarak görülüyorlar. Krizin hissedilmeye...
  35. istanbultelekom

İnternetten Kokoreç Siparişi verdim...

hocam şimdilik istanul içi çalışıyor.
  36. istanbultelekom

İnternetten Kokoreç Siparişi verdim...

Merhaba Arkadaşlar; İnternet Üzerinen kokoreç siparişi vere biliyoruz. İncelemek isteyenler linke bakabilir. Saygılar... Bi'Kokoreç
  37. istanbultelekom

VS 2008 De Menü Tekrar Sorunu ?

Hocam 2 ydır VS 2008 kullanıyorum böyle bir şeyi ilk defa gördüm. siz daha iyi bilirsiniz ama bence kaldırıp tekrar yükleyin diyorum. saygılar... =)
  38. istanbultelekom

Resimdeki Köylüler ne yapıyor sizce?

Hocam harikasın ya, google yi bile kaynak olarak belirttin ya süpersin =)
  39. istanbultelekom

İnternette Ücretsiz Reklam vermek isteyenler!..

200.000 sitede yayınlanıyor orda göre biliyosun zati hanigi sitelerde çıkacak reklamın :)
  40. istanbultelekom

İnternette Ücretsiz Reklam vermek isteyenler!..

Merhaba; arkadaşlar, Reklam İnternet reklamı Arama Motorları Sponsor Bağlantı ücretsiz reklam için promosyon kodları aşağıda. Ben kullandım. Ücret ödemeden reklam verdim. Kullanılmayanları kullanabilirsiniz.. HQPQM58513 PEMRE71788 WGLPY57983 JSWHN78700 NWOQA20449...
  41. istanbultelekom

MSN'in Sonu Geliyor!

Olamaz.. =) NOKTA...
  42. istanbultelekom

Küresel Isınmanın Türkiye'ye Etkileri...

valla kardeş orasını mevlam bilir belki görürsün :wink:
  43. istanbultelekom

Küresel Isınmanın Türkiye'ye Etkileri...

Küresel Isınmanın Türkiye'ye Etkileri... 2070’te Türkiye genelinde sıcaklıklar 6 derece kadar yükselecek, Karadeniz Bölgesi dışında yağışlar iyice azalacak. Ekosistem değişince, birçok canlı türü de yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalacak.İstanbul Teknik Üniversitesi Avrasya...
  44. istanbultelekom

Krizde ne yapmalıyım?

ben tşk. ederim arkadaşlar :wink:
  45. istanbultelekom

Krizde ne yapmalıyım?

ewt hocam hepsi flash, flash player'in yüklü değil galiba :crying:
  46. istanbultelekom

Krizde ne yapmalıyım?

Merhaba; Arkadaşlar, İnternet'te sörf yaparken güzel bir site ile karşılaştım ve sizler ile paylaşmak istedim krizde ne yapamamız gerektiğini anlatan çok güzl bir kaynak incelemenizi tavsiye ederim ;) Krizde_ne_yapmaliyim.pps on iPaper By Scribd - powered by Box.net Kaynak...
  47. istanbultelekom

Yeni Öss tercih motoru

Merhaba arkadaşlar; şuan piyasaya yeni çıkan öss tercihmatik arama motoru 2009 tercih lerinmizde kullana bileceğiniz verilerle kullanıma hazı.... güzelbir arama motoru bu öss tercih arama motorunun ewn büuyük özelliği tercih listenizi oluşturup pirin alabiliyoruzz elin adamı yapıyorr...
  48. istanbultelekom

TTnet kazığı..

TTNET Özelliştirildi.. biryer den patlak verecekti zati "Türk milleti deniz yemeyen keriz" oldu vahh vahh ne edcez yau şencek bizz... :D :D
  49. istanbultelekom

Pardus 2009 Alfa'dan Kareler

Hocam harikasın süpersin destekcinim.. ;)
  50. istanbultelekom

haklısın hocam.. polimiğe girmeyelim :) bir daki konularımda bu söylediklerinizi dikkate alıcam saygılar sevgiler, Allahın rahmeti üzerünizde olsun... :blush:
  51. istanbultelekom

Hocam bu yazı ile sen üstüme gelmiş oluyosun bilmeden yazmışım bilmesem SDN ye takılmam hadibakim.. :cool:
  52. istanbultelekom

O da olur inş. birgün ama tübitak "tsk" değilki asker yetiştirmiyoo... Teknoloji yetiştiriyoo.. :cool:
  53. istanbultelekom

harıkasın hocam :)
  54. istanbultelekom

Hay allah razı olsun hocam !! yazan ellerin dert görmiye emii... :rolleyes: Hocam diyecek söz bırakmadın bana.. Önünde saygı ile eğiliyorum... :thumbup: hocamsın ;)
  55. istanbultelekom

Emre dersiniz sayın hocam!! ben sizin sözünüzü dinliyorum sınıftada sessiz duruyom, sözlü notumu 100 vereceniz demi sayın hocam.. :lol: :laugh::laugh: :mrgreen:
  56. istanbultelekom

Tamam toprağam bu dediğini Tübitak amcama iletcem "adem54" abimizin selamı var dicem.. :lol: :P:P
  57. istanbultelekom

Sen Türk duşmanımısın arkadaşım bu ne tepki anlamadım gitti.. çok biliyosananız siz yazında bi işletim sistemi bizde dua edelim sizlere.. :laugh::laugh: Hocam harikasın :cool:
  58. istanbultelekom

Senimi kırcam hocam birdaha araştırayım :cool:
  59. istanbultelekom

QUOTE=istanbultelekom;726571]Hocam o nu bunu bilmemede pardus amcamda VİRÜSS yok VİRÜSS :clap:
  60. istanbultelekom

Hocam o nu bunu bilmmede pardus'da VİRÜSS yok VİRÜSS :clap:
  61. istanbultelekom

Alt yapısı olmasada bizim yau.. :wink:
  62. istanbultelekom

%100 Türk Yapımı ,Linux Tabanlı Milli İşletim Sistemimizden kareler Alıntı; www.turklog.net
  63. istanbultelekom

64. istanbultelekom

Hacker'lar Orduya Sızdı!

harikasın hocam on numara bir yorum yapmışsın teprik ediyorum seni ;) +10 yorumun için..
  65. istanbultelekom

Asp.Net (Visual Basic) Include komutu yok mu ?

Hocam ben "c#" cıyım vb bilemem ama c# nasıl oldunu yazım belki vb dede aynıdır :) using System; using System.Configuration; using System.Data; using System.Linq; using System.Web; using System.Web.Security; using System.Web.UI; using System.Web.UI.HtmlControls; using...
  66. istanbultelekom

Ücretsiz Forum, Blog, Haber, E-Ticaret Sitesi Sahibi Olmak İstiyenler...

Hocam sen needdin yau helal emeğine saygı :D :)
  67. istanbultelekom

asp.Net Alışveriş Sitesi

Senin istediğin e-ticaret sitesi... ha diyince internetten olsaydı bu işler :) yazılımcılar ekmek bulamaz idi. ki allahtan yok biz yazılımcılar işyapa biliyoruz :) neyse kendin yapmanı tavsiye ederim :) kendin yaparsın ilerde bir işe girerken referans gösterirsin... bir işe yarar :)...
  68. istanbultelekom

Host Uygulaması?

yanlış anlamışım özürdilerim "PlainLogic" kardeşim :) ayrıca reklam yapmak istemediğimide bildirmek isterim :)
  69. istanbultelekom

En İyi Yabancı Host Firması Hangisi?

Kardeş yurtdışında "dreamhost" bir numara 850 bin müşterisi var buna dayanarak söylüyorum.. :) Türkiyede ise sayılı host firmalarından olan..., :: İstanbulHost :: ...İnternet Çözümleri... Host, Hosting, İstanbul Hosting var... :) ayrıca hangi firmanın nekadar müşterisi var...
  70. istanbultelekom

Host Uygulaması?

bir fikrim yok hocam :)
  71. istanbultelekom

SDN Logusu Satışta !!

"SDN" yönetimi basın açıklaması bekliyoruz :d :)
  72. istanbultelekom

Sizce şu ana kadar icat edilen en Teknolojik Alet hangisi ?

Hocam helal süpersin çokdoğru söyledin vallaha :D :) :icon_:
  73. istanbultelekom

Sizce şu ana kadar icat edilen en Teknolojik Alet hangisi ?

Pardon arkadaşalar Anket Yapacaktım "SDN" problem var galiba hata veriyoo :( bu yüzden elle yazıyorum :) A- Uzay mekiği B- Bilgisayar C- Uydu D- Yapay kalp ''Paylaşılmayan bilginin yarına faydası yoktur''
  74. istanbultelekom

Web Tasarımı için Stajyer Alabilecek Olan Eş, Dost, Akraba Kim Varsa Bi El Atın :(

Sonderece haklısın.... C#, ADO.NET, MsSQL, ASP.NET, bilgin olması gerekiyoor "VS 2005" i herkes biliyor.. :) önemli olan yukarıdaki dilleri bilmek.. :)
  75. istanbultelekom

Atatürke G. Diyen Türklere Hakaret Eden Bir Grup

Kardeşim. çok güzel açıklamışsın olayı allah razıolsun :)
  76. istanbultelekom

Süpersin hocam :)
  77. istanbultelekom

Microsoft Türkiye stajyer alıyor

Merhaba; Arkadaşlar, Microsoft Türkiye "24 Mart" tarihinden itibaren stajyer başvurularını almaya başlıyor. Detayları Microsoft Türkiye Stajyer Sayfası'ndan öğrenebilirsiniz. İlgililenlere Saygı İle Duyrulur.. ;) Alıntı
  78. istanbultelekom

Aylık 1.49 dolara Host

www.istanbulhost.com.tr benim favorim :) Sınırsız Web AlanI + Sınırsız E-Mail + Sınırsız Subdomain Veriyor, Piyasada Tek Sınırsız Alan Veren firma bundan emin olablirsiniz 7/24 Mail Ve Tel. Desteği, Falanda var ama sizin favoriniz nedir bilemiyorum :)
  79. istanbultelekom

Ewt giderekte büyü yorlar (:
  80. istanbultelekom

CHP G.antep adayı Mustafa Yılmaz Tarikat şeyhinin elini öpmek ve destek istedi

İyide benim güzel kardeşim Sende YouTube ye giriyo iyi güzel ama ben dns değiştirmedğim için video izleye miyorum :(
  81. istanbultelekom

Öyle, Öyle Herşey merak etmekle başlamadımı sayın kardeşim :) Elektirğin bulunması, ateşin bulunması. vs. :)
  82. istanbultelekom

Süpersin hocam'da Merak ettik üye olduk.. :) ;)
  83. istanbultelekom

'[email protected]' Bilişim Suçları İhbar Mail adresi....
  84. istanbultelekom

Arkadaşlar merak etmeyim Bilişim Suçları müdürlüğüne Mail attım ve bana geri dönüldü gereği yapılacağını bildirdiler Ne Mutlu Türk'üm Diyene :)
  85. istanbultelekom

Haklısın hocam :(
  86. istanbultelekom

"Facabook" un Türkiye yöneticisi ermeniymiş hayır gelmez :(:(
  87. istanbultelekom

....... herifler :( :( "KÜRTLER" BU İŞE SEVİNMİŞ GÖRÜNÜYOR..... "YouTube" Buyüz'den kapan madımı ?
  88. istanbultelekom

Bedava-Sitem.com Türkiye Sunucuları Kapandı.

Ücretsiz nede olsa...
  89. istanbultelekom

Photoshopta Profesyonel Web Sitesi Yapımı

İyide beyler bu konu ne yazıkkı Web sitesi tanıtım bölümünde aylardır mevcut !!!
  90. istanbultelekom

Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 çıktı

Eyvl. hocam paylaşımın için :) İndirelim bakalım....
  91. istanbultelekom

Hosting Hakkında...

Merhaba; Şu'an Türkiyede 10 Büyük Hosting Firmasından Biri Olan İstanbulHost var... Kampanlayalarıdan faydalana bilirsin örn. 5 yıl alana 3 yıl hediye hosting kampanyası var birde Sınırsız Web Alanı, Sınırsız E-mail Hesabı veriyor 7/24 E-mail desteği var İlgilenirsen Bakabilirsiniz...
  92. istanbultelekom

PHP Yardım ?

Hocam Şöyle Texbox'a girdğim isim örn; "ali" botona bastığımzaman "ali" yi "Dizi" ye atacak ve diziyi ekranda göstereceğiz..
  93. istanbultelekom

PHP Yardım ?

Merhaba; Arkadaşlar, PHP'den bir ödevim vardı altından çıkamadım ben c# cıyım ama ödevim php'den neyse ödevimin konusu; Texbox'tan Girilen Bir isim "for" döngüsü ile Arka planda "Dizi" ye atayacak ve eklenen her bir diziyi ekranda "echo" ile yazdırma.. ???
  94. istanbultelekom

Kravat Bağlama Teknikleri

Eyvl Hocam...
  95. istanbultelekom

Siteme İsim Arıyorum !!!

tasarimerkezi.com.tr Uygun Buradan Kontrol edebilirsin Domain İsimlerini...
  96. istanbultelekom

Alexa Nedemek ?

Sitelerin pagerankı yani siten dünyada kaçıncı sırada onu gösteriyor :)
  97. istanbultelekom

Java Framework Kılavuzu - Download

Önemli değil....
  98. istanbultelekom

Üniversite öğrencilerine özel part time iş..!!

Arkadaşlar Bende Bugün rastladım Bu site ile...
  99. istanbultelekom

Java Framework Kılavuzu - Download

Açıklama:; Java programcıları için Wicket, Struts, Tapestry, JSF ve Swing frameworkleri, tanıtım ve örnek uygulamalar Java Framework Kılavuzu İncele Güncelleme:01 03 2009 Eklenme Tarihi:01 03 2009 Ekleyen: istanbultelekom Boyut: 724.03 Kb İşletim Sistemi: pdf
  100. istanbultelekom

Üniversite öğrencilerine özel part time iş..!!

Daha Önce bu İşbulma sitesini duydunuzmu ? http://www.unisbul.com
  101. istanbultelekom

Kodlarınızın çalınmasını önleyin!

Hocam ben Asp.NET ciyim ama emeğine sağlık güzel bir site valla... Tavsiye edilir PHP ciler
  102. istanbultelekom

Kadın Dediğin

Katılımyorum... :D
  103. istanbultelekom

7 günde Einstein gibi olmanın yolları

eyvl. hocam :)
  104. istanbultelekom

AOpen'dan Ödüllü Anket

Bencede Güzel Ödül..
  105. istanbultelekom

Adobe Fireworks CS3 ?

Merhaba; Arkadaşlar Adobe Fireworks CS3 Prog. Hakkında Birşey Sormak istiyorum? Ben Fireworks'te Silgi Seçtikten Sonra Silgi Bi gitip Bir geliyor düzgün çalışamıyorum Bunun sebi ne olabilir Yani Titriyor.... ???? :excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl::excl:
  106. istanbultelekom

Windows 7 Simge Paketi

Eyvl. Hocam İndirelim Bakalım :)
  107. istanbultelekom

Bioshock 2, ekim ayında mı geliyor?

Tşk. Bilgiler İçin.. :)
  108. istanbultelekom

PC ye 6 aydır virüs bulaşmıyor. Bu normal mi?

İşletim sistemim Wista 4aydır Format yemedi Ama XP Olsaydı Ayda Bir format atardım !! :)
  109. istanbultelekom

Türk Olmak

Harika :D :)
  110. istanbultelekom

Süper loto büyük ikramiyesi...

Ne İşi sende Türkiye'yi terk eder Dünyayı Gezerdim 80 Günde Devri Alem gibi :D :D
  111. istanbultelekom

Rejim (ama nereye kadar?)

Ulen bumu komik korku bölümüne taşıyın yau :D :D
  112. istanbultelekom

Üniversite Harcı =)

Alemsiniz be Yaci
  113. istanbultelekom

Çağdaşlık =)

Fena değil işte :)
  114. istanbultelekom

Dayak :)

Süpersin hocam :D :D
  115. istanbultelekom

En ilginç trafik kazaları

Bana Sanki Filim Sütütyosu gibi geldi :) :)
  116. istanbultelekom

yarın okulu olan varmıı yokmuu

Süpersiniz Hocam Bıravo :icon_:;)
  117. istanbultelekom

İnş. Süper Modolursunda Şu artistin Biletini Kesersin ;)
  118. istanbultelekom

Artislik yapma kardeşim Nerde Bu forum'un Süper Modları Yetişin...!!!
  119. istanbultelekom

Mod Değilmisin Nasıl durdura mıyorum :wassat:
  120. istanbultelekom

SDN Ofisinden Yeni Video İsteyenler ?

Katılıyorum :)
  121. istanbultelekom

Karnım aç!

Yüzsüz herif Butip insanların yüzüne Gerçek ihdiyaç sahiplarine bile Yardım yapamıyoruz :(
  122. istanbultelekom

Sayaç Kodu Sadece Yazı

:D:D He heee :icon_:
  123. istanbultelekom

Ölümü işleyen bir site.çok etkileyeci

Tekrar tekrar izledim...
  124. istanbultelekom

İnternetin Tarihi [video]

:D:D:icon_:
  125. istanbultelekom

SDN yi ne kadr mi seviyoruz ? izleyinde görün..

Süperler.... :D:D
  126. istanbultelekom

Website Reklamları

reklam.ara.com.tr tıklama başı 5 kuruş veriyor...
  127. istanbultelekom

İşletim Sisteminizi Yanınızda Taşıyın - Slax Linux

Tşk. Bilgiler için ;)
  128. istanbultelekom

Sessionla sayfaları şifrelemek

Yardım etmek isterdim ama MsSQL Anlıyorum!!
  129. istanbultelekom

PHP ile Pratik Web Uygulamaları - Download

Sorun halen devam ediyormu ? Hallettim ama !!!
  130. istanbultelekom

Resimlerin başka siteden çağırılmasını önlemek?

:d:d:d:d
  131. istanbultelekom

:sorry2: Allah allah Nasıl olurya.. Bende çalışıyor ama :( :wacko: neyse birdaha ftp yapalım bakalım.. :wassat:
  132. istanbultelekom

Ya Hocam Öyle şeymi olur İndiriyor İşte.. :surprised: :( ;) :turned: :stuart:
  133. istanbultelekom

Aşk Heryerde Aşk

Heheeee Kediler manyak yau :D:D :icon_:
  134. istanbultelekom

Hangi üniversitedensiniz

Marmara Üniv.
  135. istanbultelekom

İstanbul'u Birde Böyle Seyredin... Nefis...

Tşk. Harikalar :)
  136. istanbultelekom

Safari 4 Beta indirmeye açıldı..

Herşey güzel ama Açılışta Ara.Com.Tr Yada Google nin Gelmesi için ne yapmalıyım ?
  137. istanbultelekom

Yepyeni Bir Oyun Sitesi Açıldı

Ewt Site Güzel...
  138. istanbultelekom

Ankara'yı Kale'den Seyredin..

Hocam Hangi kale bu ?
  139. istanbultelekom

Ücretsiz Asp.Net

Şu demek; Bu devirde Karşılıksız hiçbirşey kimse kimseye vermez verenler var ise bir şopar oğluvar demektir bu işin altında..... ;)
  140. istanbultelekom

Nod32 4 Rc son betası....!

:icon_::icon_:
  141. istanbultelekom

Bulutlar şaşırttı(ilginç bulut fotoları)

Süperler :)
  142. istanbultelekom

.. ve Bagcivan Askere Gider

Süpersin Hocam !! Katlıyorum.. :stuart:
  143. istanbultelekom

Ücretsiz Asp.Net

Oh ne ağla memleket... :D:D
  144. istanbultelekom

İnternetin Babasından Kehanetler

145. istanbultelekom

Dünya'nın En BüyükLeri !

DÜNYANIN EN BÜYÜK GEYİĞİ DÜNYANIN EN BÜYÜK ASLANI DÜNYANIN EN BÜYÜK YENGECİ DÜNYANIN EN BÜYÜK KÖPEĞİ DÜNYANIN EN BÜYÜK TAVŞANI DÜNYANIN EN BÜYÜK KELEBEĞİ DÜNYANIN EN BÜYÜK FARESİ DÜNYANIN EN BÜYÜK KURBAAAASI DÜNYANIN EN BÜYÜK BALİNASI DÜNYANIN...
  146. istanbultelekom

Sandık Bilgisi

Tşk...
  147. istanbultelekom

Koca böyle baştan çıkarılır +13

Koptum :) :D
  148. istanbultelekom

Biri Bizi Gözetliyor.!

Kortum hee :) :)
  149. istanbultelekom

MYSQL daki verileri PHP DE GÖSTERME

Hımm araştıralım bakalım !!
  150. istanbultelekom

Sevgilisi ağzını burnunu dağıttı!

geçmişler olsun :(
  151. istanbultelekom

De Get

:) :) güzel güzel
  152. istanbultelekom

Korsan Davası Mahkemeye Sığmadı !!!

Vaybe :)
  153. istanbultelekom

Bu gün Msn Gire Bilen Varmı ?

Tmm sorun çözüldü şükür Daha yeni girebildim saat 1 oldu yau
  154. istanbultelekom

Hayırlı Cumalar. Yau Herkes giriyoda İst. neden giremiyoo halen giremiyoruz vallaha... :(
  155. istanbultelekom

Hayırlı Cumalar

Amin Seninde kardeşim :)
  156. istanbultelekom

Windows ciddi bir hatadan kurtarıldı!!!

Süpersin Hocam yau Zekice :D:icon_:;)
  157. istanbultelekom

Yeni logoyu nasıl buldunuz ?

Katılıyorum. :happy:
  158. istanbultelekom

Beta Tester Ariyorum?

Arkadaşım Hangi kodlama dili ile yazdın bu prog.
  159. istanbultelekom

Conficker'in yayılması hala engellenemedi

hımm.. hallederler enkısazamanda.
  160. istanbultelekom

Halk Oyunları - Folklor Görsel Eğitim Seti

ooo Süper birşey :)
  161. istanbultelekom

Yamanan IE 7 açığı can yakmaya devam ediyor

162. istanbultelekom

Symantecin İnternet sitesi hacklendi

Süpersin Hocam :D :icon_:
  163. istanbultelekom

Herhalde Anadolu yakasında bir proplemvar :) Türk Telekom Çalışıyor olabilir.. Belkide ?
  164. istanbultelekom

İstanbul-Ümraniye Halen giremiyorum :(
  165. istanbultelekom

Yeni başlayanlar için SEO

NE Reklamı kardeş bak sinirlerim boşandı Tövbe Estafurullah cuma cuma :( :( :(
  166. istanbultelekom

Acaba Sorun nedir ? Microsoft'un Server'larımı Çöktü nedir :)
  167. istanbultelekom

Kusura bakmayın arkadaşlar şimdi hatayı düzeltiyorun :(
  168. istanbultelekom

Valla ben ist. ben giremiyorum sen girebiliyorsan msn hecklenmesin ? :(
  169. istanbultelekom

Merhaba; Arkadaşlar Sabahtan Beri Msn Girmeye Çalışıyorum Msn Giremiyoruz Ben ve Arkadaşlarım. Msn mi ? Hecklendi Yoksa "Microsoft" Amcamızmı Çoktü Nedir..!! :) İstanbul- Anadolu Yakası :( Made in Turkey
  170. istanbultelekom

171. istanbultelekom

Ruslara Göre Türkiye

*Yılın 340 günü güneşli Adamlar güneşe hasret yau :)
  172. istanbultelekom

Yazılım Tavsiyesi

Www.postakusu.Com Prog. İçin 1 numara derim.. Www.bilnetforum.Com var ama geniş çaplı değil ama gene idare eder :)
  173. istanbultelekom

Outlook 2007 Sunucu Ayarları

Katılıyorum..
  174. istanbultelekom

Autorun.inf virüsü değil autorun.inf klasörü [ Çözüldü ]

Tşk.. Kaynak için :happy:
  175. istanbultelekom

Ne demek yardımcı olabilmişsem ne mutlu inş. ingilizceni genişlletirsin :)
  176. istanbultelekom

Tmm Arkadaşlar Link Düzeltildi indire bilirsiniz :)
  177. istanbultelekom

Hımm kusura bakma arkadaşım şimdi hallediyorum :happy:
  178. istanbultelekom

Download; http://www.istanbulhost.com/rsm/dersimizseo.pdf
  179. istanbultelekom

PHP ile Pratik Web Uygulamaları İndir Alıntı: Www.bilnetforum.Com Link çalışması gerekir arkadaşlar birdaha bakarmısınz..!!
  180. istanbultelekom

Webiner nedir ya da oturduğun yerden kendini geliştirmek

Webiner nedir ya da oturduğun yerden kendini geliştirmek Sanal dünyada zaman zaman yer olarak Internet/Webinerler yazan bazı aktiviteler oluyor. Peki webiner ne? Webiner web ve seminer kelimelerinin birleştirilmesiyle oluşmuş bir kısaltma. Internet üzerinden yayınlanan ve bir sunucunun...
  181. istanbultelekom

Ücretsiz Mükemmel Css Templates

Tekrardan çok tşk.. :)
  182. istanbultelekom

Türkler çocuğuna hangi ismi koyuyor?

Ahmet, okan, kağmuran, mehmet, ali, sercan, abdullah, şakir :), kemal, kadir, kamil vs....
  183. istanbultelekom

35 yaşından sonra yapmak istediğim iş

184. istanbultelekom

Birgün Yolunuz Düşerse Uğramadan Geçmeyin

Güzel güzell...
  185. istanbultelekom

Ölümü işleyen bir site.çok etkileyeci

Tşk. Güzel Video :)
  186. istanbultelekom

İkinci 'Google telefonu' olduğunu açıkladı

İkinci 'Google telefonu' olduğunu açıkladı Yeni bir telefon Google'ın işletim sistemi robot dayalı Vodafone tarafından Mobil Dünya kongresinde in Barcelona açıkladı olmuştur. The touchscreen HTC Magic will feature a 3.2 Megapixel camera, Wi-Fi, and GPS, but no slide-out keyboard...
  187. istanbultelekom

Yeni Bir Site Yapıldığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tşekkürler...
  188. istanbultelekom

Silinen dosyaları kurtarmak - Videolu anlatım

Tşekkürler :)
  189. istanbultelekom

Sql Database Egitim Videos

Ama şimdi link ölü gözüküyor ? :(
  190. istanbultelekom

Reseller alana iphone yada nokia n95 hediye ediyorlarmış

nokia n95 Parasını Rasellerden çıkarıyo sati adamlar :)
  191. istanbultelekom

Google Chrome bunu nasıl yaptı

Güzelbir özellikmiş..
  192. istanbultelekom

02121234567 - Böyle bir numaradan arandınız mı

Süpersin hocam :D:D :icon_:
  193. istanbultelekom

SDN ' İçin Bir Kaç Çalışma ;)

194. istanbultelekom

SDN Wallpaper Yarışması - Hediyeli

Bir kaç çalışmada benden... :mrgreen: :turned:
  195. istanbultelekom

SDN Wallpaper Yarışması - Hediyeli

Hocam çok zekice :)
  196. istanbultelekom

Her siteye üye olmak zorunda değilsiniz.

Firefoz'un eklentisine benziyor bence...
  197. istanbultelekom

Aşkım firefox seni aldatıyorum...!

Buda güzell :D :icon_:
  198. istanbultelekom

Aşkım firefox seni aldatıyorum...!

Süpersin hocam +10 :icon_: :D :D
  199. istanbultelekom

Buğulu bir cama ne yazardın ¿

BJK (Kara Kartal) Yazardım :)
  200. istanbultelekom

Dunyanın En Yakısıklı Erkegi Secilmis

Kardeş "EKRANDA" birşey gözükmüyo benmi görmüyorum sadece... ??
  201. istanbultelekom

Masaüstünü benim gibi yapmak isteyen var mı?

Yok ben almayayım :)
  202. istanbultelekom

İlgilenirseniz sevinirim.

? Birşey anlamadım...
  203. istanbultelekom

Youtube 'a Yakıştı..

:D Süpersin hocam :icon_::icon_:
  204. istanbultelekom

Mailleriniz sizden önce okunuyor

Katılıyorum :) Ama Tsk Sati önlemini aldı parus kullanıyor diye duymuştum..
  205. istanbultelekom

Google Translator

Güzel bir prog. tşk..
  206. istanbultelekom

İnsan bulunduğu kabın şeklini alır.

Doğrudur :)
  207. istanbultelekom

Tekrar tekrar tşk..
  208. istanbultelekom

Sql Database Egitim Videos

Tşkler :) indirelim bakalım...
  209. istanbultelekom

Manzara Resimleri

Harikalar :)
  210. istanbultelekom

Bir Hristiyan Geleneği...

İlginç :)
  211. istanbultelekom

Memeleket değil Komedi Dükkanı

212. istanbultelekom

Bux.to ile internetten para kazanın

reklam.ara.com.tr var birde oda güzel ama!!
  213. istanbultelekom

Adana Gif

Güzelll.... :)
  214. istanbultelekom

Google Ana Sayfasında Gariplik

Googlebu herşeybeklenir :)
  215. istanbultelekom

Banyoda tuvalette neler oluyor

Harbi güzel :)
  216. istanbultelekom

Hak ve Eşitlik Partisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Katlıyorum Teknolojik forum SDN Siyaset yuvası değilki :)
  217. istanbultelekom

Kaliteli Fotolar

Hepsi Harika ama Çözünürlükleri fazla büyükdeğil :)
  218. istanbultelekom

Bıçaklı Rus Ruleti

Ahşu Ruslar Islah olmazlar :)
  219. istanbultelekom

Müslümanın 24 saati

Harika bir prog. :)
  220. istanbultelekom

ÖSS Açılımı :)

Ne alaka :(
  221. istanbultelekom

Küçük Emrahın kedisi küçük tekir

Süpersin Hocam Helal olsun :)
  222. istanbultelekom

Küçük Emrahın kedisi küçük tekir

Pisicik Çok şirin duruyoo :)
  223. istanbultelekom

İYİDE HOCAM Bu bölümdeki Herbir resimde forumların ve resim sitelerin adresin var onlardamı reklam oluyoo yapma be kardeş.. :(
  224. istanbultelekom

Amerika Filmlerini Türkler Çekseydi

İbarhim tatlı ses resmini beyemedim :( yakış mamış zati....
  225. istanbultelekom

Kabul Ediyorum İğrençler :D

Harika :)
  226. istanbultelekom

Ne alaka be kardeş O forum dan alıntı yaptığım için öyle :(
  227. istanbultelekom

Basit ve öz Ama Ne açıdan Çok basit ? anlamadım doğrusu ? :)
  228. istanbultelekom

Eğlenceli Resimler Yarat

Bunasıl Arkadaşalar :)
  229. istanbultelekom

Eğlenceli Resimler Yarat

Hocam Resimdeki Fıkranın Devamı nedir ? :icon_:
  230. istanbultelekom

Vaktiniz varsa izleyin: Teknosohbet.tv

Güzel bir Video :)
  231. istanbultelekom

Linux'u ilk geçen bir türk hacker ! ! !

Katılıyorum...
  232. istanbultelekom

JeTurk Bugün Kim Olmak İstersin?

Harbiden harika resimler :) 10 numara....
  233. istanbultelekom

Adobe Flash Eğitim Sitesi - Flasherpark

Hocam Verdiğin Site Mükammmel Emeğine sağlık saol var ol :)
  234. istanbultelekom

Ücretsiz Wallpaper, İcon ve Tema Bulabileceğiniz bir site

Hocam Siteden birşey anlamadım....
  235. istanbultelekom

Last.fm

Bakalım Dediğin gibimi....
  236. istanbultelekom

Hocam emeğine sağlık süpersin harika bir site bence :)
  237. istanbultelekom

Eğlenceli Resimler Yarat

Resimler Gerçekten harika... :D
  238. istanbultelekom

Uyan :)

Fazla komik değil :(
  239. istanbultelekom

Hayatim Ceza.

Güzel bir yazı :)
  240. istanbultelekom

Baskılık Fotolar

İlginç resimler ;)
  241. istanbultelekom

Facebook bilgilerinizi satacak

Satıpta ne elde edecek ?
  242. istanbultelekom

Turknova.com Davetiyesi

ben istemiyorum davetiye :)
  243. istanbultelekom

.nl Uzatılı domain hangi ülkeye ait bilen varmı ??

o zaman Hollandaya geçmişler olsun dimi arkadalar :D:D:D:icon_::icon_:
  244. istanbultelekom

.nl Uzatılı domain hangi ülkeye ait bilen varmı ??

Merhaba Arkadaşlar .nl uzantılı domin hangi ülkeye ait heckerler o ülkeye saldırmışlar haberini duydum Heck lenen birtane site bile buldum bakın türk hecker hecker lemiş... http://www.appelpappel.nl/
  245. istanbultelekom

Yeni bebiye isim arıyoruz!

samet, arda, mikalenjelo, donetello, rafiel :) okan, kemal, serdar, yalçın, bora, kamil, fatih, semih, erdoğan, deniz, orçun :) bukadar aklıma galenler :)
  246. istanbultelekom

Firefox ta problem

Prifil resmini peyendim harikaymış :sorcerer:
  247. istanbultelekom

Microsoft'un ilginç köstebek davası...

Hımmm neler çıkıyoo nelerrrr :stuart:
  248. istanbultelekom

Microsoft'un şubat yamaları açıklandı

Süper Tşk.... :)
  249. istanbultelekom

Troy ayağını kırmış ! :O

Geçimişler olsun efenim :)
  250. istanbultelekom

Web Sayfam Var Nasıl Para Kazanabilirim? Diyenler

Gelişen sanal alemde her geçen gün yeni siteler açılıyor. Kişisel siteler açılıyor, Forum siteleri açılıyor vb. Peki bu sitelerden nasıl gelir sağlayabilirim sorusunu muhakkak ki bütün site sahipleri kendilerine bu soruyu yöneltmektedir...
  251. istanbultelekom

Ücretsiz Mükemmel Css Templates

Teşekkürler paylaşımın için...
  252. istanbultelekom

Shifdelete Sizce Aylık Trafiği ne kadar?

Katlıyorum....
  253. istanbultelekom

Flash Medya Oynatıcıs

Gerisini Sen Hallede bilirsin Bende bukadar :) video ekle ama bellibir kiriterivar her video uzantısını eklemiyor fla vb. ekle vs next next de orada senin istediin botonlrı göre bilirsin :) kolay gele
  254. istanbultelekom

Chip dergisi 10 yıllık arşivini Görücüye Çıkardı.

Ne chip miş yau yılardan beri piyasada... manşallah
  255. istanbultelekom

Yolda seyreden sürücüleri şoke eden uyarı!

Süpersin Hocam !! Gülmek ten kırdın bizi yau :icon_: :icon_: :D :D
  256. istanbultelekom

Yurtdışında çalışmak ?

Valla Yurdışında Microsoft'un Yanında çalışderim Stajyer olarak Alıyorlarmış öyle duymuştum ama belli bir kriter sahibi olman gerekiyor yazılımcı vs. bilgin olması gerekir :)
  257. istanbultelekom

Sultan Fatih'in çocukluk defteri

Güzel konu Yanlız başlığı sevmedim :( ama olsun. ellerine sağlık...
  258. istanbultelekom

Saatin yanına isim yazıyoruz... (Video)

Güzel video :)
  259. istanbultelekom

Toshiba A200 Model Leptop Ekran açıldı ???

Merhaba; Arkadaşalar Toshiba A200 Model Leptop Ekran açıldı ??? Garantiye versem 1 Ay içeresinden aşağı gelmez diyorlar özelegitsem acayip masraflı oluyorr ne yapmamı önerirsiniz ????
  260. istanbultelekom

Yüksek Kalite Duvar Kağıtları

iştebuu süperler yau....
  261. istanbultelekom

Huzur Verici Mekanlar

hımm güzeller :)
  262. istanbultelekom

Bugün Doğan Üyelerimiz 05/02/2009

Mutlu yıllara :)
  263. istanbultelekom

Gazzeli Şarkıcının Erdoğan Bestesi!(Video)

Ya İstiklal Ya Ölüm :)
  264. istanbultelekom

1 asır önce 1 asır sonra-2

Pek fark yokmuş doğrusu...
  265. istanbultelekom

Felluce (küçük çocuk anlatıyor)

Kardeş 10 dk oldu ne ses var ne görüntüü :)
  266. istanbultelekom

Erdoğan'ı Eleştirenler Ya Başbuğ Olsaydı???

3 Dünya savaşı çıkardı :) :)
  267. istanbultelekom

Domain ismi arıyorum..yardım???

ya firma isminden ziyade sitenin ismi çok önemli.. içinde web ile ilgili yazılımla ilgili bi şeyler olursa ii olacak
  268. istanbultelekom

arkadaşlar kurumsal bi şey bulan yok mu..
  269. istanbultelekom

iyi güzel masterdesign ama dolu...
  270. istanbultelekom

Hocam Web Tasarım firması için isim aruyorum Hosting Firması için değil..... !!!
  271. istanbultelekom

Domain ismi arıyorum.. Web tasarım firması için domain ismi arıyorum.. Fikri olan cvp versin ltfen
  272. istanbultelekom

Trigonometrik Hesap Makinesi Neyin nesi arakadaşlar ???

Merakınız olması Güzelbirşey Mağlum Gelecek Bilişimde :)
  273. istanbultelekom

Artık büyüdün merakın kalmamıştır herhalde :) :D:D:D
  274. istanbultelekom

Sevgiliniz kapanmanızı isterse kapanır mısınız?

Süpersin hocam :)
  275. istanbultelekom

Teşekkürler Bu güzel işte ;) :sweatdrop:
  276. istanbultelekom

Kardeş hiçbirşey anlamadım hee :D:D:D
  277. istanbultelekom

YOK sormam hocam... sen canını sıkma!!! :angry:
  278. istanbultelekom

Güzel açıklamışsın arkadaşım eyvl. saolasın :)
  279. istanbultelekom

Trigonometrik Hesap Makinesi Neyin nesi arakadaşlar Açıklaya bilcek olnavarmı ???
  280. istanbultelekom

Kablosuz internetteki tehlike

Vayyyy Neler varmış neler...
  281. istanbultelekom

Hz Muhammed[sav]efendimizin kısaca hayatı

"ashabulyemin" Teşekkürler böyle bir konu açtığın için...
  282. istanbultelekom

Herhangi Bir "Kanalın" Reytingini Nasıl Öğrenebilirim ???

Merhaba; Arkadaşalar Sizlere belki garip gelebilir ama Herhangi bir kanalın ençok izlenme yada Bİzim dilin tabiri ile kaçkişi online Gibi TV lerdede yok mu böyle bir Prog. :sorry2:
  283. istanbultelekom

Google Translate Kapatılır mı?

Güzel konu....
  284. istanbultelekom

Ögrenci dediğin böyle olur

Süper...
  285. istanbultelekom

Made İn Turkey Resimleri Küçülten Program

Teşekkürler sayın arkadaşım devamıda gelecek inş. :)
  286. istanbultelekom

Forumda resim otomatik küçültme

Kedeşsen bu konuyu web tasarım bölümüne açsaydınyaa..
  287. istanbultelekom

mpTrim mp3'lerin sesini tükseltin istediğiniz yerden kesin

Güzel Prog. ama link ölü ewt..
  288. istanbultelekom

Mynet

Doğrudur olabilir..! Gerçi olsun olmasın ben "Mynet" nedir onu bile bilmem işim olmaz :)
  289. istanbultelekom

Kabirdenhaberler.com

Harbiden berbat bir site benim görüşüm....
  290. istanbultelekom

Webmaster Doğum Günü

Alemsiniz heee :)
  291. istanbultelekom

Google'dan Animasyonlu AnaSayfa

İyi güzelde ben sayfa falan görmiyorum ??????
  292. istanbultelekom

(Anket) SDN Bağımlılık Yapar Mı?

Yapmaz ne alaka derim :) :) !!!!
  293. istanbultelekom

güzel resim :)
  294. istanbultelekom

WIRELESS adaptör kapsama alanı

Hımmm bakalım düşünelim...