Arama sonuçlarınız

1. A

Mate20lite mi honor 10 mu?

Kasma donma olmadan uzun sure kullanabilmek açısıyla ikisi arasinda kaldim sizce hangisi??
  2. A

Samsung Laptop win 8.1 Sorun!!

Arkadaşlar, öncelikle herkese iyi günler dilerim. Laptobumun markası ve modeli Samsung NP550P5C-S04TR i7-3630QM 2.40 Ghz 8 GB Ram ve harici Grafik Kartı NVIDIA GeForce GT 650M olarak özellikleri mevcuttur. Harddisk tabi ki HDD 1 Tb, 2013 yılından beri kullanıyorum 2 kez recovery yaptım sadece...
  3. A

Powerbank Seçimi

Arkadaşlar forumda böyle bi başlık göremedim ve kararsızlığımdan dolayı buraya paylaşmak ve sormak istedim. Kalite bakımındada powerbanklerde lg ve phillps pilleri kullanılmakta genellikle, iki adet powerbank arasında kaldım yardımcı olursanız memnun olurum. 1-TP-LINK TL-PB10400 10400mAh Çift...
  4. A

4.5G için LG modelleri

Arkadaşlar vodofone ve turkcellin sitesinde 4.5G uyumlu cihazlarda hiç bir LG modeli bulunmamakta, sizce LG g2-g3-g4 amiral gemilerinde böyle bir hızı kullanamayacak mıyız? bilgisi olan var mı ?
  5. A

Lg G4 Kullanıcıları için Kılıf-Ekran koruyucu Cam ?

Lg G4 grubundan ayrı olarak açmak istedim arkadaşlar, Çünkü orda herşey konuşuluyor kılıf,jelatin,telefon takası, telefon kıyaslaması, karşılaştırma vs. o yüzden kullandığımız kılıflar ve jelatinler hakkında hem telefonu almak isteyenler için hemde benim gibi bir türlü uygun kılıf ve jelatin...
  6. A

LG G4 Spigen kılıf hakkında!

LG G4 TABA DERİ modelini kullanıyorum, bu gün 'spigen ultra hybrid champgne crystal' koruyucu kılıf aldım, Kutusunun arkasında ; when using a case, aesthetic damage may occur on the leather finish of the LG G4 back. spigen is not responsible for any damage that may result from using spigen cases.
  7. A

Verus Case & Spigen Case

Arkadaşlar LG G4 için; Spigen Apple Samsung HTC LG Sony Kılıfları http://www.veruscase.com.tr/urun/verus-lg-g4-crystal-light-series-kilif.html bu iki kılıf arasında kaldım, verusta mikrofon kısmı kapalı, sizce sıkıntı çıkarır mı ? spigen biraz kaba duruyor, kaba istemiyorum, Ayrıca iki marka...
  8. A

LG G4 Yönetici şifreleme ilkesi veya kimlik bilgileri belleği tarafından devre dışı !

ben telefonuma desen sifreleme yapıcagım fakat acık aktıf olmadını görüyorum ve altında devre dısı brakldıgna dair yaqzı var tam olarak syle yazmakta "yönetici, sifreleme ilkesi veya kimlik bilgisi tarafından devre dısı bırakıldı"" lütfen rica ediyorum bu konuda ilgilenin elimden geleni yaptm...
  9. A

Vodofone Red cihaz kampanyası hakkında ??

Vodofone online dan tarifeye ek cihaz alan var mı arkadaşlar ? herhangi bir sorun oldu mu ? netten satın alındığında kargo ile mi geliyor yoksa netten alıp cep merkesinden mi teslim alıyorsun ? bilginiz var mı arkadaşlar?
  10. A

LG G Flex 2 & LG G4 ??

Fiyat Ve Özellik Bakımından Hangisini Tercih edersiniz?
  11. A

2000 TL Üzeri Telefon ?

Bir telefona 2000 TL den fazla vermek sizce değer mi? Örneğin, LG G4 2200TL değer mi ? Note Edge 2500 değer mi ? Parası olan tabiki düşünmez ama demek istediğim genel olarak piyasaya göre ve özelliklerine göre değerlendirecek olursak düşünceleriniz neler?
  12. A

Samsung s6 ve s6 edge kullanicilari ?

Sadece kullanıcı olan arkadaşlar yazarsa sevinirim. Ne zamandır kullanıcısınız? Depolama alanı olarak zorladığınızda telefonda donmalar veya herhangi bir sorunla karşılaştınız mı ? En yoğun olduğunuz gününüzde kaç defa şarja ihtiyaç duydunuz? Normal zamanda batarya durumu sizi kaç saat...
  13. A

Lg G4 mü S6 mı Iphone 6 mı ?

Kategori LG G4 Galaxy S6 iPhone 6 Megapiksel 16MP 16MP 8MP Çözünürlük 5312x2988 5312x2988 2448x3264 Görüntü oranı 16:9 16:9 4:3 Sensör boyutu 1/2.6" 1/3" 1/3" Piksel boyutu 1.29 µm 1.12 µm 1.5µm Diyafram açıklığı ƒ/1.8 ƒ/1.9...
  14. A

Lg G4 / S6 / S6 Edge / Note Edge

Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum. LG G4ü inceledim ve gerçekten güzel bir telefon ve fiyatıda uygun, fakat görüntülü arama hat üzerinden olmuyor telefonun kendi özelliğide yok, sanırım samsung patentini aldığı için samsunga özel olarak görüntülü arama yapılabiliyor, bu eksi bi özellik olmuş...