Arama sonuçlarınız

1. 6

Güney Köprüsü Fazla Isınıyor

Merhaba arkadaşlar, Başlıkta belirttiğim gibi güney köprüsü 90-100 C 'lere çıkıyor, üstünde soğutucu da var sebebini bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Anakart: MSI 970A-G43
  2. 6

MSI Gaming App "Platform uygulamayı desteklemiyor" hatası

Merhaba, uygulamayı çalıştırınca bu hatayı alıyorum arkadaşlar nedenini bilen var mı? GPU: MSI GTX 1060 Gaming X 6G MOBO: MSI 970A-G43 OS: Windows 10 Pro 64 bit
  3. 6

VATANBİLGİSAYAR - MSI GTX 1060 GAMING X

Merhaba arkadaşlar, vatanbilgisayar'dan bu kartı almak istiyorum da ücretsiz kargo yazıyor ama sepete ekleyemiyorum , mağazalarda yazıyor, birkaç forum da birisi siparişini vermiş, neden olmuyor ben de?
  4. 6

MSI RX 480 GAMING X NE ZAMAN SATIŞA SUNULACAK?

Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi ne zaman raflar da olur acaba bilgisi olan var mı?
  5. 6

Resident Evil 7 Karakterleri Kimler ?

Merhaba arkadaşlar, E3 2016 'da duyurulan Resident Evil 7 'nin karakterleri kimler acaba belli mi ? Yine Chris, Leon'u görecek miyiz ?
  6. 6

8 gb savage hyperx ram - cl11 gözüküyor

1 hafta önce bu ram i CL9 diye almıştım fakat CPU-Z programıyla "memory" kısmına geldiğimde cl 11 docks gözüküyor, ne yapmalıyım ?
  7. 6

Zalman Z3 Plus fan kontrolcüsü çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar, kasanın üstüne bulunan fan kontrol düğmesine bastığımda bir fark olmuyor. Molex lerimi yanlış bağladım acaba ama normal olarak çalışıyor bütün fanlar,teşekkürler
  8. 6

RX 480 önsiparişler başlayacakmı?

RX 480 için önsipariş olacakmı , bilgisi olan varmı ?
  9. 6

FX-8350 + RX 480 Darboğaz ?

Elimde 8350 var ve yeni çıkacak olan rx 480 ile darboğaz yaşarmıyım bu işlemci ile ? teşekkürler
  10. 6

12 CM KASA FANI

Merhabalar , Zalman Zm-f3(sf) 120mm Kasa Fanı GittiGidiyor'da 223026793 VEYA Corsair Co-9050001-ww Af120 Quiet Edition High GittiGidiyor'da 219729295 Kasa fanı alıcamda hangisi daha iyidir acaba veya sizin önerdiginiz nelerdir ?
  11. 6

MSI 970A-G43 OVERLOCK

Merhaba, Elimde MSI 970a-g43 anakartı var da, FX 8350 ile kullanıyorum , bu işlemciyi overlock yapabilir miyim bu anakart ile ?
  12. 6

MSI 970A-G43 'E COOLER MASTER 212 EVO TAKMAK

Merhaba, Elimde MSI 970A-G43 anakartı var ve ben buna Cooler Master Hyper 212 Evo takmak istiyorum, acaba uyarmı , ramlere falan değermi ? (Kasa = Zalman Z3 Plus) Teşekkürler.
  13. 6

FX 8350 + R9 390 İÇİN PSU KAÇ W OLMALI ?

Merhaba, ilerisi için düşündüğüm bir sistem varda r9 380 cf yerine 1 tane 390 ' a karar verdim bunun için PSU kaç W almalıyım ?
  14. 6

MSI 970A-G43 CF / SLI YAPILIR MI ?

Merhaba MSI 970A-G43 bir anakartım var da CF ve SLI destekli olduğunu biliyorum ama, CF veya SLI yapmak bu anakart için uygunmudur ?
  15. 6

Vindictus

Merhaba arkadaşlar, Vindictus 'a nasıl girebilirim , proxy-vpn vb. denedim arayüzüne girdim; server seçiminde "authenticate failed to user." hatasında takıldım, oyuna girebilenler varmış, acaba nasıldır bilen varsa bi yardımcı olursa sevinirim , teşekkürler..
  16. 6

Easport pc joystick gamepad

Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi forumlar dilerim, almayı düşündüğüm bi joystick varda; EASPORT pc joystick gamepad; bununla hangi oyunları oynarım, ayar yapmak için gerekli bi program var mıdır ?
  17. 6

Yulyang 2 kapandı mı?

Merhaba arkadaşlar, yulyang 2 ye ulaşamıyorum :D kendisine noldu acaba bilen varmı kapandımı oyun çözemedim,teşekkürler
  18. 6

Razer Taipan mı , Ouroboros mu ?

İki mouse arasında kaldım 1 - Razer Taipan, 2 - Razer Ouroboros. hangisi fiyat-performans açısından iyidir
  19. 6

Windows 8.1 arka plan siyah ve değişmiyor !!!

Bilgisayar ilk win 8.1 idi, sonra win 10 'a yükselttim sonra tekrar 8.1 'e düşürdüm, şimdi arka plan siyah kaldı ve değişmiyor, yardım edebilecek var mı ?
  20. 6

Kalan : -0.35 @@@@

Oncelikle herkese merhaba,operatorum turkcell, bigun sabah ne kadar tl kaldigina baktim ve kalan nin : 0.13 den -0.35 e indiğini farkettim bu nasil bi şeydir/hatadir bu konuda yardim edebilcek birisi varmi , daha once basina gelen vs.. Teşekkürler
  21. 6

Hitman: Contracts windows çalışmayı durdurdu

Merhaba, Win. 8.1 kullanıcısıyım, Hitman:Contracts'ı indirdim, çalıştırmak istediğimde , Windows çalışmayı durdurdu hatası alıyorum, yani direk çöküyor bunun sebebi nedir?SİSTEM:4 GB RAM2 GB NVIDIA GeForce 840Mi5-4210M, 2.60 ~ 3.10 Ghz
  22. 6

Grafikleri yüksek MMORPG OYUN

Arkadaşlar grafikleri yüksek MMORPG arıyorum, SKILL efektleri iyi olan... Önerileriniz nelerdir??
  23. 6

Cabal 2 Türkiye'ye ne zaman gelecek?

Arkadaşlar Cabal 2 yi heyecanla bekliyorum ama ne zaman gelir Türkiye'ye?
  24. 6

Mouse sağ tiklayinca imleç/crosshair sağ-aşaği iniyor yardim...

Merhaba, ben bugün Everest-Rampage serisinin KM-R1 modelini aldım,direk laptop uma bağladım ,birşey yapmadan CS:GO oyununa girdim ve test ettim hiç bir sıkıntı olmadı(sağ tıklayınca düzgün çalıştı), Fakat; oyunu kapattım,makro ları çalışıyormu diye test ettim , denedim onlarda çalışıyor,sonra...
  25. 6

Mouse sağ tiklayinca imleç/crosshair sağ-aşaği iniyor!

Merhaba, ben bugün Everest-Rampage serisinin KM-R1 modelini aldım,direk laptop uma bağladım ,birşey yapmadan CS:GO(fps) oyununa girdim ve test ettim hiç bir sıkıntı olmadı, Fakat; oyunu kapattım,makro ları çalışıyormu diye test ettim , denedim onlarda çalışıyor,sonra makro ları silmek için REC +...