Arama sonuçlarınız

1. 6

İphone Wifi Sorunu Çözümü !

Yav çözümü bulan yazsın adamın asabını bozmayın, soluk wifi işaretini sorunun çözen yazsın!
  2. 6

Güney Köprüsü Fazla Isınıyor

Merhaba arkadaşlar, Başlıkta belirttiğim gibi güney köprüsü 90-100 C 'lere çıkıyor, üstünde soğutucu da var sebebini bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Anakart: MSI 970A-G43
  3. 6

MSI Gaming App "Platform uygulamayı desteklemiyor" hatası

Merhaba, uygulamayı çalıştırınca bu hatayı alıyorum arkadaşlar nedenini bilen var mı? GPU: MSI GTX 1060 Gaming X 6G MOBO: MSI 970A-G43 OS: Windows 10 Pro 64 bit
  4. 6

Bu bilgisayarı almalı mıyım ?

Monsternotebook tavsiye ederim.
  5. 6

VATANBİLGİSAYAR - MSI GTX 1060 GAMING X

Stoklara ne zaman gelir peki
  6. 6

VATANBİLGİSAYAR - MSI GTX 1060 GAMING X

Merhaba arkadaşlar, vatanbilgisayar'dan bu kartı almak istiyorum da ücretsiz kargo yazıyor ama sepete ekleyemiyorum , mağazalarda yazıyor, birkaç forum da birisi siparişini vermiş, neden olmuyor ben de?
  7. 6

MSI RX 480 GAMING X NE ZAMAN SATIŞA SUNULACAK?

Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi ne zaman raflar da olur acaba bilgisi olan var mı?
  8. 6

Ekran Kartı Karşılaştırması

gtx 1060 ın sli desteği yok bütçene bağlı gtx 1080 lik monitörün yoksa gerek yok
  9. 6

ekran karti degisimi

M ifadesi onboard anlamına gelmiyor., Mobile , yani laptoplarda kullanılan daha düşük performans da harici ekran kartı anlamına geliyor.
  10. 6

Bu sisteme hangi ekran kartı olur

Üstüne 60 tl daha eklersen Asus R9 380 STRIX GAMING 2GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı bu kart 960'ın da üstünde performans verir ve daha ekonomik , karar sizin..
  11. 6

12 CM KASA FANI

Anladım , çok teşekkürler..
  12. 6

Resident Evil 7 Karakterleri Kimler ?

Merhaba arkadaşlar, E3 2016 'da duyurulan Resident Evil 7 'nin karakterleri kimler acaba belli mi ? Yine Chris, Leon'u görecek miyiz ?
  13. 6

Dual Graphics mi GTX750 mi

GTX 750 Ti alırsan daha iyi verim alırsın.
  14. 6

Bu ekran kartlarından hangisini almalıyım?

inşallah yola çıkmamıştır , bunu alması daha iyi olur :)
  15. 6

SDN Forum CS:Go Listesi (Yöneticiler / Üyeler)

@Kör Cerrah Steam Community :: WhiteM4n
  16. 6

Casper CN-V5X6200X Laptop

Casper marka laptop almıştım 1 sene önce ,şimdi masaüstü topladığım için casper ı babama verdim formatlayıp hiç sıkıntısı yok yani servisini falan bilemem hiç götürmedim çünkü lazım olmadı yani , sen bilirsin ama arkadaşı önerdiği asus fena değil (xxxxU işlemcili laptoplar oyun için pek uygun...
  17. 6

1700 Tl Bilgisayar Toplama

sen bilirsin 950 de olabilir bütçene bağlı
  18. 6

Bu ekran kartlarından hangisini almalıyım?

Bütçen ne kadar ?
  19. 6

1700 Tl Bilgisayar Toplama

Adsız by 6dgok123 posted 11 Haziran 2016 10:03 Monitörün varmı ?
  20. Adsız

Adsız

21. 6

8 gb savage hyperx ram - cl11 gözüküyor

anladm sağol hocam
  22. 6

eksenbilgisayardan aldım , HX316C9SR/8
  23. 6

1 hafta önce bu ram i CL9 diye almıştım fakat CPU-Z programıyla "memory" kısmına geldiğimde cl 11 docks gözüküyor, ne yapmalıyım ?
  24. 6

Zalman Z3 Plus fan kontrolcüsü çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar, kasanın üstüne bulunan fan kontrol düğmesine bastığımda bir fark olmuyor. Molex lerimi yanlış bağladım acaba ama normal olarak çalışıyor bütün fanlar,teşekkürler
  25. 6

Asus 980ti matrix platinum -vs- gtx1080

Elindekini satıp 2 tane 1080 alabilirsin. Titan X 'dende iyi bir kart çünkü 1080 , sana kalmış , oyun performasına gelicek olursak buradan 1080 nin çok daha iyi olduğunu izleyebilirsin(kendi gözlemim tabi)
  26. 6

Ekran Kartı Tavsiyesi

PSU fazla bile hatta , anakartta gayet iyi , imkanin varsa 750 ti al derim ama csgo, lol gibi oyunlar oynayacaksan o kart ideal
  27. 6

Yaz için Zevkli oyun arıyorum

Optimize çok iyi o oyunda yüksek ihtimal min. medium da açar diye düşünüyorum bi testlere bak istersen
  28. 6

Yaz için Zevkli oyun arıyorum

Metal Gear serisine bi bak derim onun haricinde online-fps istersen CS:GO meşhurdur.
  29. 6

Ekran Kartı Tavsiyesi

Asus GT740 OC GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı bu yeterli olacaktır
  30. 6

Oyun için işlemci mi ekran kartı mı ?

Eylül 2015 te çıkmış Skylake bir işlemci ile darboğaz söz konusu değildir merak etme, 480 i bekle.
  31. 6

AMD mi Nvidia mı?

Türkiye = AMD, Gavur = Nvidia/Intel; Dolar kurunun fazla olduğu ülkelerde AMD kullanmak mantıklıdır (durumu olmayanlar için , tabiki Nvidia/Intel daha iyi.)
  32. 6

Ekran kartım çok ısınıyor

Güç kaynağı yetersiz olabilir.
  33. 6

Ekran Kartı Konusu

Kesinlikle beklemelisin, dostum az kaldı 3 hafta daha sabret :) (bende bekliyorum, inan değeyecek :) )
  34. 6

SAPPHIRE R9 380

Alma. Bende alacaktım 380 i temmuzu bekliyorum bekle kardeşim , rx 480 i bekle :)
  35. 6

2500 TL SİSTEM TOPLAMA

380 fiyatına rx 480 çıkacak zamanın varsa beklemeni tavsiye ederim, bende 380 alcaktım şuan bekliyorum
  36. 6

1100 TL BÜTÇEM VAR

RX 480 i bekle .
  37. 6

6 Yıllık sisteme Ekran kartı önerisi

sığar , uyumlu
  38. 6

6 Yıllık sisteme Ekran kartı önerisi

750 Ti 60 W harcıyordu diye hatırlıyorum ve oynıyacağınız oyunlar için gayet yeterli, Cooler Master Power Supply Calculator buradan PSU yeterli olup olmadığını kontrol edebilirsin, Max W 'nın 1/4 ü kadar pay bırakmalısın, örneğin sistem 400 W harcıyorsa 500 W lık 80+ sertifikalı bir PSU tercih...
  39. 6

RX 480 önsiparişler başlayacakmı?

RX 480 için önsipariş olacakmı , bilgisi olan varmı ?
  40. 6

AMD R9 380 ekran kartım

2005 den beri böyle bişey olmamıştı , çoğu arkadaşım satıyor yeni aldığını , doğrusu 1080 karşısında amd ninde bi atak yapacağını biliyorduk ama ucuz ve o segmentte en iyi kartı çıkaracagını kestiremedik , 100 milyon satıcağını iddaa ediyor amd , haklısın sonu gelmez ama 480 i alsaydın daha...
  41. 6

AMD R9 380 ekran kartım

hocam 1 ay daha bekleyip rx480 alaydn ya ,bnde 380 alcaktım son anda devrim oldu bekliyorum şuan
  42. 6

FX-8350 + RX 480 Darboğaz ?

uzun süreli iyi bi kart bence değer gibi duruyo , tabi 2 gün sonra nasıl bir teknoloji çıkacak bilmiyorumda öyle bişey gözükmedigi için daha zor o yzden 1080,1070 gibi kartlara para bayılmak biraz gereksiz
  43. 6

FX 8350 + R9 390 İÇİN PSU KAÇ W OLMALI ?

Banada öyle geliyo ya 480 i msi ın almasını beklicem sonra alırım 8350 var bide darbogaz yapmıyacagını düşünüyorum
  44. 6

anladım sağolasın bekleme sürecindeyim zaten
  45. 6

bende öyle düşünmeye başlamıştım dostum sağol ama 1060 ı da bekle diyorlar
  46. 6

Anladm hocam sağolun , $200 olcagını duyunca zaten elim ayagm dolandı , f/p ürünü bence gtx 10xx serisine göre
  47. 6

Elimde 8350 var ve yeni çıkacak olan rx 480 ile darboğaz yaşarmıyım bu işlemci ile ? teşekkürler
  48. 6

12 CM KASA FANI

Merhabalar , Zalman Zm-f3(sf) 120mm Kasa Fanı GittiGidiyor'da 223026793 VEYA Corsair Co-9050001-ww Af120 Quiet Edition High GittiGidiyor'da 219729295 Kasa fanı alıcamda hangisi daha iyidir acaba veya sizin önerdiginiz nelerdir ?
  49. 6

Steam & Origin Oyun Kampanyaları

MGSV_TPP herkesin oynaması gereken serisidir, oynayın eminim çok zevk alacaksınız
  50. 6

MSI 970A-G43 OVERLOCK

Merhaba, Elimde MSI 970a-g43 anakartı var da, FX 8350 ile kullanıyorum , bu işlemciyi overlock yapabilir miyim bu anakart ile ?
  51. 6

MSI 970A-G43 'E COOLER MASTER 212 EVO TAKMAK

Merhaba, Elimde MSI 970A-G43 anakartı var ve ben buna Cooler Master Hyper 212 Evo takmak istiyorum, acaba uyarmı , ramlere falan değermi ? (Kasa = Zalman Z3 Plus) Teşekkürler.
  52. 6

Tamamdır çok teşekkür ederim
  53. 6

Merhaba, ilerisi için düşündüğüm bir sistem varda r9 380 cf yerine 1 tane 390 ' a karar verdim bunun için PSU kaç W almalıyım ?
  54. 6

MSI 970A-G43 CF / SLI YAPILIR MI ?

Hayır hocam ondan değilde hani ilerisi için düşünmüştüm
  55. 6

MSI R9 380 4GB , ekran kartım bu
  56. 6

Merhaba MSI 970A-G43 bir anakartım var da CF ve SLI destekli olduğunu biliyorum ama, CF veya SLI yapmak bu anakart için uygunmudur ?
  57. 6

Yulyang 2 kapandı mı?

Hımm anladım efenim sağolun :D, evet çok iyimiş; izledim baya gameplay lerini , neyse sağlık olsun
  58. 6

Vindictus

Merhaba arkadaşlar, Vindictus 'a nasıl girebilirim , proxy-vpn vb. denedim arayüzüne girdim; server seçiminde "authenticate failed to user." hatasında takıldım, oyuna girebilenler varmış, acaba nasıldır bilen varsa bi yardımcı olursa sevinirim , teşekkürler..
  59. 6

Easport pc joystick gamepad

Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi forumlar dilerim, almayı düşündüğüm bi joystick varda; EASPORT pc joystick gamepad; bununla hangi oyunları oynarım, ayar yapmak için gerekli bi program var mıdır ?
  60. 6

Yulyang 2 kapandı mı?

Merhaba arkadaşlar, yulyang 2 ye ulaşamıyorum :D kendisine noldu acaba bilen varmı kapandımı oyun çözemedim,teşekkürler
  61. 6

Windows 8.1 arka plan siyah ve değişmiyor !!!

Adsız - Hızlı Resim
  62. 6

Razer Taipan mı , Ouroboros mu ?

İki mouse arasında kaldım 1 - Razer Taipan, 2 - Razer Ouroboros. hangisi fiyat-performans açısından iyidir
  63. 6

Windows 8.1 arka plan siyah ve değişmiyor !!!

Bilgisayar ilk win 8.1 idi, sonra win 10 'a yükselttim sonra tekrar 8.1 'e düşürdüm, şimdi arka plan siyah kaldı ve değişmiyor, yardım edebilecek var mı ?
  64. 6

Kalan : -0.35 @@@@

Avans TL aktif suan ve oncedende aktifti ama hic boyle bi kalan tutari gormemistim - - - Mesaj Güncellendi - - - Mesaj atinca 0.13 den -0.35 e düşermi veya inermi bende bilmiyorum ne olduğunu
  65. 6

Kalan : -0.35 @@@@

Oncelikle herkese merhaba,operatorum turkcell, bigun sabah ne kadar tl kaldigina baktim ve kalan nin : 0.13 den -0.35 e indiğini farkettim bu nasil bi şeydir/hatadir bu konuda yardim edebilcek birisi varmi , daha once basina gelen vs.. Teşekkürler
  66. 6

Half life 2 bozuldu

Oyun korsanmı?
  67. 6

Half life 2 bozuldu

Yeniden yüklemeyi denedinizmi?
  68. 6

Hitman: Contracts windows çalışmayı durdurdu

Evet - - - Mesaj Güncellendi - - - Yokmudur bir yol/yöntem ? - - - Mesaj Güncellendi - - - Sorunu çözdüm arkadaşlar, ..... indirdim dosyanın içine attım ve problem ortadan kalktı, ilgilenen herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum iyi forumlar.
  69. 6

Hala çözemedim güvendiğim yerlerden indirdim ama sonuç vermedi, sebebi nedir ? .(
  70. 6

Denicem.
  71. 6

" ""hitman.exe çalışmayı durdurdu" idi.,Şuan dışardayım, eve gidince tekrar bakıcam.Atıcam, saat 13:00 'da atabilirim ancak.- - - Mesaj Güncellendi - - - Korsan :/,Dosyaları eksik olma ihtimali % kaç torrent indirdim :O
  72. 6

Merhaba, Win. 8.1 kullanıcısıyım, Hitman:Contracts'ı indirdim, çalıştırmak istediğimde , Windows çalışmayı durdurdu hatası alıyorum, yani direk çöküyor bunun sebebi nedir?SİSTEM:4 GB RAM2 GB NVIDIA GeForce 840Mi5-4210M, 2.60 ~ 3.10 Ghz
  73. 6

Mouse sağ tiklayinca imleç/crosshair sağ-aşaği iniyor yardim...

Bu işlem çok hızlı olduğundan bu pek mümkün olmuyor, ayrıca sorunu hallettim , mouse makro programı indirmiştim onun ayarları ile oynarken heralde bozdum ^^ , o yazılımı kaldırdım problem çözüldü .
  74. 6

Grafikleri yüksek MMORPG OYUN

Ücretsiz olursa daha iyi olur Guild Wars 2 de item satisi falan varmi?
  75. 6

Grafikleri yüksek MMORPG OYUN

Arkadaşlar grafikleri yüksek MMORPG arıyorum, SKILL efektleri iyi olan... Önerileriniz nelerdir??
  76. 6

Cabal 2 Türkiye'ye ne zaman gelecek?

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.
  77. 6

Kapalı nın anlamı nedir ? Ve bu key alanlar şuan oynuyorlar haberini almıştim , oynamak mümkünmu 30 Nisan dan once ?
  78. 6

Arkadaşlar Cabal 2 yi heyecanla bekliyorum ama ne zaman gelir Türkiye'ye?
  79. 6

Mouse sağ tiklayinca imleç/crosshair sağ-aşaği iniyor yardim...

Merhaba, ben bugün Everest-Rampage serisinin KM-R1 modelini aldım,direk laptop uma bağladım ,birşey yapmadan CS:GO oyununa girdim ve test ettim hiç bir sıkıntı olmadı(sağ tıklayınca düzgün çalıştı), Fakat; oyunu kapattım,makro ları çalışıyormu diye test ettim , denedim onlarda çalışıyor,sonra...
  80. 6

Mouse sağ tiklayinca imleç/crosshair sağ-aşaği iniyor!

Merhaba, ben bugün Everest-Rampage serisinin KM-R1 modelini aldım,direk laptop uma bağladım ,birşey yapmadan CS:GO(fps) oyununa girdim ve test ettim hiç bir sıkıntı olmadı, Fakat; oyunu kapattım,makro ları çalışıyormu diye test ettim , denedim onlarda çalışıyor,sonra makro ları silmek için REC +...