Arama sonuçlarınız

1. X

Türknet pişmanlıktır, uzak durun, benden söylemesi

Turknet pişmanliktir. Dolandirici adamlar bildiğin. Hizmet sifir. Mhhattab yok. Mh yok. Sorun çözdük derler çözülen bışı yok. 2 ay 35mb olan hizi aksam 7 den sonra 3 4 mb olark kullandim. 15 kere ticket attim çözüm yok. Aklı olan abone olmaz. Birde parayı pesin aliyor serefsizler.
  2. X

AKK'dan Kurtuluyoruz!

Akk yi 150 yapsalar ona da raziyiz
  3. X

Fenerbahçe'ye 4 kırmızı kart - Video

1 hafta erken tatile gitmek için kırmızı görmüşlerdir..
  4. X

Reddit Kullanıcısı Dying Light'ta Açık Buldu

Sanarsın Knight Onlinede dupe buldu :D
  5. X

Süper Lig'den devlete 1,2 milyon TL

Futbolculardan 18 degil 180.000 almalari lazim. Zaten 1 macta aliolar 15.000 euro en az
  6. X

Samsung Galaxy S4 Kullananlar Kulübü

Varmı bi değişiklik
  7. X

Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti

flash player yada chromede donanim ivmesini kullaniyor ihtimal ramlerde yapabilir cafedeki 2-3 pc de ayni yapiyordu genelde oyun oynarkendi ama ramleri degistirdim. Bana boyle eenk geldi :)
  8. X

Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti

Ramleri kontrol et memtest ile test et yada 2 ram varsa tek tek dene. Tek ram varsa başka ramle dene :)
  9. X

Eski Bir Hacker'dan Online Oyun Öğütleri

Bu yapılanlar hackerlık degil lamerlık :d
  10. X

Enpara Uygulama İndirimi - Steam, Google Play, iTunes, Spotify, Windows Store, Deezer

Her ay max 50 tl lik alisveristemi yarisini iade ediyorlar yani..
  11. X

Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti hatası ??

Ramleri kontrol et.. 2 tane 4 4 varsa teker teker dene . Tek 8 se baska ram dene. Cafeye aldigim 7850 lerde de ayni sorun veriyordu.
  12. X

Samsung Galaxy S4 Kullananlar Kulübü

125 mb lik guncelleme geldi
  13. X

Black Ops Zombie

Gamecopyworld e bak yada megagames
  14. X

Counter Strike 1.6 Steam almalı mıyım?

Mermi sekmesini istemiyorsan Point blank oyna ^^ CSGO satın al sistemin iyise
  15. X

%100 Yerli yapım FPS oyunu: Dark Raid çıktı!

Bunu oynayacagima ut3 oynarim daha iyi is yapmaz.
  16. X

Kingston 16GB Mini Metal USB Bellek 12,90 TL

yazma hızı 4-5 mb o usb nin denendi daha önce :D
  17. X

GTA 5 sistem gereksinimleri - Bilgisayarınız GTA 5'i kaldırır mı?

Daha belli degil sistem gereksinimleri
  18. X

Bilgisayarı açtıktan 2-3 saniye sonra kapanıp, tekrar açılıyor

Ram slotlarında sıkıntı olabilir çift ram varsa tek ram takip tek teker slotları deneyin
  19. X

SDN Battlefield 3 Oynayanlar Kulübü

J4sius ekle
  20. X

Retrica Android'de!

içler acısı çakması bile daha iyi olur bundan bir resim cekiyorsun 5 sn anca düzenliyor s4 var bide..Retrica açinca ram kullanımı 1 gb dan 1.5 gb a cıkıyor.Kardesimin iphone 4 de 1 sn surmuyor cekmesi :S
  21. X

Torku Konyaspor 1-1 Beşiktaş - Video, Maçın Özeti, Golleri | 11 Nisan 2014 Cuma

Bidaha maç felan izlemicem arkadaş :D
  22. X

Cs Go Ping Sorunu (steam)

176.53.23.14:27015 Burayı dene
  23. X

Cs Go Ping Sorunu (steam)

Serverdan servere degisir o nerde alıyorsun o kadar pingi maç serverlerinde olabiliyor..Narkotik - Bilgioyuncu serverlerinda da mı aynı.
  24. X

Galaxy s3 4.3 güncellemesi tuş kilidinin geç açılması (geç uyanma sorunu)

eyw kardesim saolasin.. Animasyonlu yavas geliyor telefon sanki daha hizli acsin menuler felan :D
  25. X

Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

10 mb lik guncelleme yaptim galaeri gec aciliyordu duzeldi danki.. kilit acarkende gec uyanma duzeldi gibi
  26. X

Galaxy s3 bu sabah güncelleme 18.03.2014

update note neden dusmezler anlamam arkadas discovey bile neler geldigini update ederkrn yaziyor
  27. X

Galaxy s3 4.3 güncellemesi tuş kilidinin geç açılması (geç uyanma sorunu)

Kaldırmışlar 4.3 de sanırım onu bulamadım 4.1.2 de kullanırdım cekerdim sıfıra
  28. X

Kalbi Duran Bebeği Hayata Döndürdü

para kazanmak istedim sadece diyorsun yani :)
  29. X

Lg g2 ve discovery elite

Discovery malzeme kalitesi dusuk. ustune genel problem olan sarj soket yeri arizasi vardi ustunede garanti disi diyor telpa :) G2 alirdim
  30. X

Galaxy S3 4.3 güncelleme sorunları

ekran kapaliyke sarj cok az gidiyor. Sen telefonu fabrika ayarlarina dondur. Gereksiz programlari devre disi birak
  31. X

Galaxy S3 4.3 Türkiye Güncellemesi

650-700 direk kullanıyor telefonda sadece facebook ve whatsapp kurulu
  32. X

Samsung Galaxy S3 4.3 güncelleme

Yükleyenlerden yorumlar bekliyoruz.. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=760305880664473&set=a.156478071047260.33340.135448153150252&type=1&theater
  33. X

GM Discovery şarj soketi kendi kendine bozuluyor mu

var kardeşimin ve bakkalcının bozuldu 2 side :D 50 tl istiyorlar garanti dışı diyorlar daha önceki konularda resim atmıştım
  34. X

Üyeliği Açık Torrent Siteleri - Üye Alımı Açık Siteler

RarBG.com üyelikler açıktır http://rarbg.com/account.php?token=XMAS_2014
  35. X

Left 4 Dead 2 Bedava Sahip Olun

Steam ayarlardan en ust sagdaki ilk buttondan cevrimdisi ol de oyle gir.
  36. X

Counter strike steam saçmalığı

Csgo aldiysan dg oyle kardesim :) p250 kullan. Zamanla alisirsin ilk baslarda degisik geliyor Zaten oyun pahalida degil hepi topu 3.74 $
  37. X

Deep Freeze kaldıramıyorum?[Çözüldü]

Kaldirman icin ilk pasif hala getirmen lazim sonra hangi surumu kullanoyorsan netten ayni surumu bulip instali calistirip unistall yapman lazim. Ctrl + shift + alt + F6 ile surumune bak otomatik kurulduysa sifresi yoktur yada indirdigin yerde yaziyordur. Ayni surumu bulup kaldirabilirsin sadece
  38. X

General mobile discovery 500tl !

Sark soket yeri arizalaniyor cok kiside var o sorun garanti disi kaliyor 50 tl bayilmak zorunda kaliyorlar
  39. X

General Mobile Discovery Kullananlar Kulübü

Kardeşimin telinde Şarj yeri sorunu ve garanti dışı :S
  40. X

General Mobile Discovery'de %33 İndirim! Kaçırmayın!

Arkadasin telefonda sarj yerinde sikinti oldu sarj almiyor tel 1 aydir garantide hala gelecek
  41. X

6 derece cpu sıcaklıgı normalmi

Buzhanenin icinde bilgisayar ordan kullanıyoruz kardeş :D
  42. X

6 derece cpu sıcaklıgı normalmi

Bende de stok fanla boşta iken :D Normal herhalde
  43. X

Tarihteki En Kibar Soyguncu

Ne alaka ^^ Microfon olamazmı kameralarda
  44. X

Galaxy S3 "bomba gibi!"

patlamışsa batarya patlamıştır.Karalama vol 23123 :D
  45. X

İddia: Samsung Galaxy Note III 3 GB RAM ile gelecek

Hafiza ile karıstırdı arkadas sanırım :D Hangi telde 3gb varki suan zaten :D
  46. X

Sony'nin PS4 Politikasına Ağır Eleştiri

Oyunların fiyatlarını makul yapınki 2. ele bile gerek kalmaz. 1 Oyun 100 TL gibi bi fiyatları olunca anca konusup öter o :D
  47. X

F.Bahçe'de Ronaldinho heyecanı

bjk mi fener mi karar verin artık
  48. X

Cs go sever açmayı bilen var mı?

Hafta sonları indirime gidiyor 7.5 Dolara kadar iniyor geçen satın aldım
  49. X

Samsung Galaxy S4 Mini Resmen Duyuruldu

S3 - S3 MINI - NOTE 2 - NOTE 3 - S4 - S4 MINI aynı tasarım MEGA GRAND da aynı olur..Ne kadar daha böyle gitcekler :)
  50. X

Yalan adsl ?

Bide Ttnet e sormak lazım o hızı layık görüyorlar :D Hiç olmamasından iyidir diyorlar :D
  51. X

Yalan adsl ?

2 İnternet hattım var biri normal fakat öğleden sonra diğer hattım 1 haftadır böyle sıktı artık aradığımızda da dns lerinizde problem var deyip geçiştiriyorlar..Halbuki kullandığım dns ttnet dns leri.
  52. X

Meryem Uzerli, Muhteşem Yüzyıl'dan ayrıldı!

Sanki taş taşıyorlar
  53. X

1 dakika içerisinde 5 kaza yapmayı başardı, sonra çukura uçtu!

Ne içmiş bu böyle :D En son cukura ucuyor :D
  54. X

LG Optimus G Pro için Value Pack Geliyor!

Yanından geçemez :D S4 tanıtıyor sandım bi ara :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Yanından geçemez :D S4 tanıtıyor sandım bi ara :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Yanından geçemez :D S4 tanıtıyor sandım bi ara :)
  55. X

"20 milyondan aşağı gitmez"

56. X

Lumia 928 Görseli Sızdırıldı!

Bildiğin odun olmuş :D
  57. X

İngilizler'e Göre En İyi Oyun Yılı: 1996!

98 yillari bana gore
  58. X

iPhone 6 hayal gücünü aştı

Haber 7 mi :rolleyes: Myneti gecti be :confused:
  59. X

Samsung Galaxy S4 mü? HTC One mı?

Tasarım hariç diğer özelliklerine varım tasarım da değişim bekledi çoğu kişi . İphone stayla tarzı gidiyorlar hadi hayırlısı. HTC One seçerdim
  60. X

İsrail' den vatandaşlarına: "Türkiye'ye gitmeyin !" uyarısı

Can atiyorduk bizde sanki nolur gelin diye peh
  61. X

Cüneyt Çakır ingilizleri fena kızdırdı

Gazeteler malzeme bulamadi baska yerlerden saldirmaya baslamis hindi mindi thy ne alaksa karaktersizler.
  62. X

İşte Apple ve Samsung'u sollayan dünyanın en hızlı cebi

Huwei ney lan telefon diye almam onu
  63. X

GoPlayer Tüm Formatları Oynatabilen Akıllı Oynatıcı

Hiç bulaşmayın 22 find bulaştırıyor pc ye..Başa bela olur.Ben çektim siz çekmeyin :D http://www.threatexpert.com/report.aspx?md5=522b5ebb353fe72d8a25bfe913269c03
  64. X

22 Find

Bu lanet şey nerden geliyor nasıl geliyor belli değil arkadaş cafede 2-3 pc acık bırakıyorum hiç bir program çalıştırmıyorum deepfreeze var.1 saat sonra bi bakıyorum find 22 her yer :S Nerden indiriyor nasıl geliyor site ip felan olsa yasaklıcam bi bulamadım
  65. X

Pc'yi 3d Tv'ye bağlamak

Tv yi eternetten bağlantı yap. Aynı ağda olsun yani. PC ye Allshare cast programını yükle kur. Ve aç sonra programdan filmlerin olduğu klasör ekle ve tv den de HDMI harici yada usb geçme tuşu yani kaynaklardan PCyi seç ve klasörler çıkacak ve filmi aç kumanda dan 3d tuşu ile İzle. biraz...
  66. X

Yeni dolandırıcılık yöntem"i HaberGSM.com"

Vodofone tam bir sahtekar arkadas 7070 serviside bunlarin iptal ettiriyorsun hala para kesmeye devam ediyorlar Servisleride kapattiramiyorsun
  67. X

Samsung s3 telefon kayıbı

2-3 AY once bende bulmustum yerde rehberden birini arayip telefonunuz su isyerinin onunde arabanin kasasinda diyip kapamistim .ertesi gun kasasinda yoktu almislardi :D yapmak zor degil tabi amaci farkli oluyor tabi alanlarin
  68. X

En iyi video oynatici

Splash pro ex
  69. X

Crysis 3 Türkçe Olarak Ön Siparişte

2 oyunu birbiri ile kıyasladın ya helal :)
  70. X

Davetiye Takas

Varsa bende alabilirmiyim leechturk.com davetiyesi yada üyeliği.. Üyeliğimi bannlamışlar :S [email protected] teşekkürler.
  71. X

Elektriğe zam geldi!

350 tl lik kullanma bedeli olan faturanin 300 tl de vergisi var adelete bak arkadas.. 650 tl geliyor dukkana fatura. yok dagıtım bedeli yok vergisi yok kıcı boku püsürü
  72. X

Arenatr davetiye kodu var

Davetiye var ise alabilirmiyim arkadaşlar.Şimdiden teşekkür ederim. [email protected]
  73. X

Demonoid Davetiye Dağıtımı - Free Demonoid Invitation Codes

Davetiye var ise alabilirmiyim arkadaşlar.Şimdiden teşekkür ederim. [email protected] --- Mesaj Güncellendi --- Davetiye var ise alabilirmiyim arkadaşlar.Şimdiden teşekkür ederim. [email protected]
  74. X

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

Davetiye var ise alabilirmiyim arkadaşlar.Şimdiden teşekkür ederim. [email protected]
  75. X

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

76. X

Digiturk Derbi Kesintisinin Nedenini Açıkladı

Gecen seneki mactada 20-30dk izlenmemisti web tv den
  77. X

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

Bende alabilirmiyim [email protected]
  78. X

Emenike 3 gol attı!

havalar soguk ondandır :D Taraftar harika walla mutsuzum diyordu artık mutludur :D
  79. X

Anakart 8 pin CPU beslemesi istiyor Power da 4 pin var !

Çalısır olması lazım..ßendede GA-MA790X vardi 8 pinli.psu 4 dü calısıyordu..PSU degistim 8 li taktım öle de calısıyor :)
  80. X

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Sanırım bu gösterior düzenleme yok degistiremedım :D 7/10 verebilirim.Film kısa idi biras :D
  81. X

Soru En son hangi filmi izlediniz?

6/10
  82. X

Amd phenom II x4 965 Isı Sorunu

Aynı işlemciden bendede var.Ucak motoru gibi çalışıyor pc :D Arkadışın dediği sogutucudan alıcaktım yorumlar iyi. http://www.hepsiburada.com/Liste/sunbeam-core-contact-freezer-ultra-performans-islemci-sogutucu-sb-cr-cctf/ProductDetails.aspx?productId=bd99157&categoryId=1125#Gorseller
  83. X

Lady Gaga, İnterneti Birbirine Kattı!

Bieberin neyini takip ediyorlarki gagayi takip edelim daha iyi :D
  84. X

Ben TTnet'i çok sevdim o beni hiç sevmiyor.

Benimde cafemde ping yuksek cıkıyor ölcümlerden..Pingin yuksek oldugundan online oyunlarda lag vs gibi sorunlar oluyor..40 ping felan iyide bazen 100 lerde oluyor ölcümdede 1-2 mb cıkıyor .. 8 mb kullanıyoruz normalde.
  85. X

Gigabyte 6 Serisi Anakartlarını Tanıttı

gecen yan cizdi gigabyte anakartım ram slotlarım calısmıyor:D garanti verdik 2 ay oldu gelecek halan :D
  86. X

Yamasız XP'ler Tehlike Altında

İnternet Cafeler icin hala Windows XP 4ever...Kullanıyorum sıkıntı yok
  87. X

87 Bin Lira Hayvan Aldılar

Ölecek ata verirler bizimkiler 87 bin lira :D
  88. X

Bu Windows Live Hizmeti şu Anda Kullanılamıyor !

Yeni aldıgım msnde zaten sorun war eski msn'mde öle bir sorun yok çözemedım sadece sorun bende degil bircok kiside aynı sorun war
  89. X

Bu Windows Live Hizmeti şu Anda Kullanılamıyor !

Bu Windows Live Hizmeti şu anda Kullanılamıyor !! sorunu yardım lütfen yeni msn alıyorum..Kişi eklerken hep bu geliyor ve karşı tarafa davet gitmiyor ama sizde ekli gözukuyor.
  90. X

Türkiyenin İkinci Büyük Başarısı

Şarkıya oy verenmi varki herkez komşusuna dayıyor 12 10 ları..bi halta benzemeyen sarkılara bile 12 attılar :D
  91. X

Kurtlar Vadisi Pusu 84. Bölüm Yorumlarınız

Tivibu calıssada izlesek yorum yapsak :D
  92. X

Ne Kadar Rapid, O kadar Sevap!

yakında hotfile de bindirir rapid gibi merak etmeyin..indirir bindirir :D
  93. X

GTX 480, HD 5870'e Karşı

2 kat hızlı olsa bile 2 kat pahalı olur:closedeyes:
  94. X

Ttnet Tivibu' ya 24 Şubat'a Kadar Başvurun

Standart ile Plus paket arasındaki farklar neler acaba :D
  95. X

Ttnet Tivibu' ya 24 Şubat'a Kadar Başvurun

Aylık ücreti ne kadar tivibunun bilen?
  96. X

Windows 7 den XP ye geçme

ßence senin dikkatsizligin bende gectim win7 den xp ye silinme olmadı :)
  97. X

Sahtekâr olarak bildirilmiş site!

Mozillada sitenin sahtekar olarak bildirim nerden yapabilirim arkadaslar..Fake site var Sahtekar olarak site bildirim yapmak istiyorum yardimci olacak arkadaslar warsa sevinirim... http://i48.tinypic.com/2q3wzrr.jpg
  98. X

Korsan müzik indirenin ADSL'i iptal

ttnet iptal edermi hic :) Para geliyor nasıl olsa :P
  99. X

Metin2 yasaklanıyor

Sadece metin yasaklanacaksa olmaz.. Metin2 - Silkroad - wow - cabal - knightonline - pvp serverlar vs hepsi yasaklansın :) Hatta ne kadar oyun warsa ^^ Cafeciler de kazanmasın degilmi :)
  100. X

Uploadcılara süper haber sınırsız ,reklamsız,beklemesiz upload ve download sitesi

ßir sure sonra rapid gibi olurlar :)
  101. X

Runes of Magic'in Türkçe Dünyası Genişliyor

gamersfirst'se at çöpe :)
  102. X

İphone'da frikik çılgınlığı

Elektrik supurgesi de var bide app :D kagıdı ufluyor :D
  103. X

Hepsiburada.com'dan şikayeti olan varmı ??

Walla ben memnunum ne aldıysak vaktinde geldi..Hic 5-10 gun de gelen malzeme görmedım :)
  104. X

Samsung 50 Milyonu Devirdi

S5233 star + WİFİ kullanıyorum gayette memnunum.
  105. X

Beşiktaş 3-0 Fenerbahçe - Turkcell Süper Lig 13. Hafta

BEŞİKTAŞ 3-0 FENERBAHÇE 21 Kasım 2009 cumartesi günü Turkcell Süper Liginde 13 hafta maçında Fenerbahçe Beşiktaş ile karşı karşıya geldi. Turkcell Süper Lig’de derbi heyecanı yaşandı, Beşiktaş 3 puanla şahlandı! İnönü’de son 4 maçtır yenemediği ezeli rakibi Fenerbahçe’yi...
  106. X

DVD-RW Fiyatları Uçtu

2-3 aya kadar 25 dolar olan 2 gb 800mhz ramlarda 50 dolardan assagı satılmıyor artık :)
  107. X

Bir Günde 310 Milyon Dolar!

Harbiden de cok super bir oyun.
  108. X

AMD'ye Sekizli Rakip

1995 $. hımm :D
  109. X

Yine rapidshare , yine sorun

pre war huzur war :D
  110. X

Lisedeki Lakaplarınız Neydi ?

Alpi derlerdi xD - ismim Alper :D ߀n onu modern yaptım Alphie oldu xD
  111. X

Gece Online Listesi

Şu An Forumumuzda: 219 (7 Kayıtlı ve 212 Misafir Üye Bulunmaktadır.) Online Rekorumuz: 7.560 Üye İle 17-09-2009 Saat 21:31 gerçekleşmiştir. cheyenemehmet, Cloakengaged, kaberdey, legolas4444, Miroğlu, POWER...
  112. X

Operation Flashpoint: Dragon Rising İnceleme

߀genmedim :D
  113. X

NVIDIA'dan Yeni Sürücü

Ekran kartım ATI. NVIDIA'cılar güle güle kullansınlar. :D 4ever Ati :D
  114. X

NFS Shift: Oyuna giremiyorum

http://rapidshare.com/files/289494420/NfSShift_NoIntro_Kkdx.rar Rardan cıkar movie klasorunu oyunun kurulu oldugu dizine kopyala birde öle dene..Movies klasorunu yedek almayı unutma :)
  115. X

Need For Speed: Shift Ezdi Geçti

LAMBORGHINI Murcielago hayranım zaten bu arabaya:D vs'lerde affetmiyor :D
  116. X

Need For Speed: Shift Ezdi Geçti

Walla benim oynadıgımda arkadan arabaya bi koyuyorum üstümden geciyor :D yerinden söküyorum :D
  117. X

NFS Shift Çıktı

wareze dusmus bile :D
  118. X

GÖREV YÖNETİCİSİ nasıl devre dışı oldu?

Sistemine virus girmis olabilir..Combofix programı ile bir tarama yap duzeltecektir. ComboFix Download
  119. X

Bilgisayarınız en fazla kaç gün açık kaldı ?

27 gun acık kalmıstı sadece :D download ediyordum :D sadece gunde 1 kere yeniden baslat diyordum makına aptallasıyordu :D
  120. X

Internet Sizde de Yavaş Mı ?

Aynen bendede yavas .Kdz.Eregliden baglanıyorum.Net 8mb ölçüyorum 6-7mb arasi cıkıyor download yaparken 100'ün üstüne cıkmıyor bazen 5-10 kb la indiriyor.Update felan yapmıyor :D
  121. X

2 Günde 400 gb lık rapidshare premium hesabı bitirebilecek?

Paran warsa kota satın alabiliyorsun özel :) + Olarak ekleniyor ama +0 GB Yazan yerde +500 gb satın alabiliyorsunuz :)
  122. X

2 Günde 400 gb lık rapidshare premium hesabı bitirebilecek?

Sen Sifreni paylas accountunu kilitle 2 gun deil 2 saatte bitirirler :) En kolayı böle herkez faydalansın :)
  123. X

Philips 190CW9FB 19" LCD vs Samsung 943NWX+ 19" LCD

ßende tesekkur ederim ama bıraktım artık film upload işini :) ߀lki devam ederim ilerde.. Monitör arıyorum suan :)
  124. X

Nerelerden Mesala :)
  125. X

EKRAN KARTIM : Sapphire HD4830 1 GB 256Bit GDDR3 HDMI 16X 1 DVI - 1 VGA girişi war ekran kartının. Yeni aldım pc ve ekran kartını.
  126. X

Ekledim Linkler vardı kaldırılmışş...ßaska konuda arkadas link verdi diye bende vermistim yasak oldugunu bilmiyordum :)
  127. X

EKRAN KARTIM : Sapphire HD4830 1 GB 256Bit GDDR3 HDMI 16X Monitör alıcam ama bu 2 monitör arasında kaldım fiyatları aynı fakat hangisini alacagım karar veremedim özellik olarak hangisi iyi ise onu almayi düsünüyoırum hangisini almaliyim sizce. Açıklama Parlama önleyici polarize yüzey, RGB...
  128. X

99 Euro'ya Bilgisayar!

99 EURO ya bundan iyisini toplarım :D
  129. X

War Rock Resmen Türkiye'de!

Knight gibi bir oyuna para yatırmaya degmez..Türkler %60 belki daha fazla oldugu icin oyunu yavas yavas Türkçeleştirmede yapıyorlar ^^ Nasıl olsa kaz gelen yerden tavuk esirgenmez hesabi.
  130. X

ATI'da İşler Tıkırında

Amd ve ATI ^^ 4EVER
  131. X

Harici hardisk alıcam arkadaslar önerileriniz neler

WD 1 TB HDD 'm war mutluyum :D Memnunumda ^^ 1 TB daha almayı düsünüyorum
  132. X

Rapidshare'den Yeni Yıl Fırsatı!

2 Üyeligim wardı..2 sinide 6'şar ay uzattım 2 acc'mide...Zaten En fazla 6 ay uzatmanıza izin veriyor :) 500.000 Puanda hala war :icon_:
  133. X

İnternet Her An Kesilebilir!

Uydunet neden yapmasınki xD
  134. X

Western Digital Çıtayı Yükseltiyor

1 TB 'im ve 500gb lik WD HDD'm war..Walla cok memnunum. 2TB ler fiyatları tuzlu olmassa almayı düsünüyorum :)
  135. X

GTA IV PC Hayal Kırıklığı mı Oldu?

cafeye yukledım walla eskisini aratıyor :) Hic tat yok
  136. X

Gizli Dosya Sorunu

ßurdan combofix'i indir..Calıstır karsına cıkanlara evet de düzelecektir..Calısan programları kapatmayı unutma calıstırmadan önce...Guvenlik modda yaparsan daha iyi olur. http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=combofix&lid=7011