Arama sonuçlarınız

1. S

Trabzonspor'da Barış Özbek şoku

Trabzonspor yönetimi ve teknik kadrosu bugün Almanya’dan gelen haberle şoka uğradı… Bordo-mavililerin bir süre önce renklerine bağlayarak 3 yıllık sözleşme imzaladığı Barış Özbek’in sağ diz çapraz bağlarının koptuğu ve 6 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenildi. Genç futbolcunun Almanya’da...
  2. S

Lanet olsun bu hayat, Lanet olsun sevgim

http://www.youtube.com/watch?v=RBN7wyNWgpw Dıığrıt dıığrım :D
  3. S

Drogba ve Sinan'la ilgili konuştu!

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, transfrle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu, mazbatasını almasının ardından ilk toplantısını yaptı. Galatasaray Lisesi'nde gerçekleştirilen toplantının arasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Ünal Aysal...
  4. S

Dünya yıkılsın! M.City'den 180 milyon avro...

Real Madrid'in Manchester United'dan 96 milyon avro'ya kadrosuna kattığı Cristiano Ronaldo için kolları sıvayan takım M.City. Şeyh Mansour'un çıldırmasıyla transfer borsasının dengesini bozan Ada ekibinin Ronaldo için yaptığı teklif iddialara göre 180 milyon avroya yükseldi. 2011 yaz transfer...
  5. S

Flight

Biraz oynadım hoşuma gitti buyrun siz de oynayın. Amaç kağıt uçağı uçurmak, kazandığınız paralarla uçağı geliştirmek http://armorgames.com/play/7598/flight
  6. S

8 Top Bilardo Online

Miniclip.com yapımı. Oyunu üç şekilde oynayabiliyoruz. 1 Siteye üye olarak 2 Facebook hesabımızla 3 Ziyaretçi olarak Eğer Siteye üye olursanız veya Facebook hesabınızla girerseniz bir profiliniz oluyor ve ordan istatistiklerinizi görebiliyorsunuz. Oyunda karşı tarafla sohbet etmek için...
  7. S

How I Met Your Mother

How I Met Your Mother'ın yeni bölümü dün gece Amerika'da yayınlanması gerekirken yine yaınlanmadı. Bu hareketinden dolayı CBS televizyonunu kınıyoruz.1 hafta boyunca bekliyoruz yeni bölümü ama CBS nin keyfi gelmediği için yayınlamıyo :hammer:
  8. S

Barış Elinde Çiçeklerle Merlyn'le Tanışıyor :D

http://www.youtube.com/watch?v=pnkz3DulKZI Yarıldım :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
  9. S

Kupa törenleri

Merhaba arkadaşlar ben birşey merak ettim onu sorayım bi ya :D Şimdi bi takım şampiyon olduğumda herkesin bildiği gibi kupa alır. Eskiden o kupalar maç bitiminde sahaya kurulan podyumlar üzerinde verilirdi. Şimdiyse kupa tribünde veriliyor. Bunun bi nedeni var mı? Yeni kriterler mi acaba...
  10. S

1500 TL Laptop Tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba, Bir arkadaşım max. 1500 TL verip bir Laptop almak istiyor ve benden yardım istedi. Bende bu işlerden az biraz anlıyorum ama akıl akıldan üstündür bir danışayım dedim. Neyse aradığımız özellikler: - Max. 1500 TL olacak - Oyun yoğunluklu çalışacak bir Laptop olmalı -...
  11. S

Başkanlık Seçimlerinde Engel

SON DAKİKA ! Beyoğlu 2. Adliye Hukuk Mahkemesi, Galatasaray Kulübü'ne olağanüstü seçime gidilmemesi kararını bildirdi. Bu demek oluyor ki Büyük ihtimal seçim iptal ve Adnan Polat 2012'ye kadar başkan ------------------------------ Beyoğlu 2. Asliye Hukuk Mahkemesi, Galatasaray'a...
  12. S

Hagi'nin yerine Bülent Ünder

Galatasaray'da görevden alınan Gheorghe Hagi'nin yerine Bülent Ünder getirildi. Ünder'in yardımcılığını Tugay Kerimoğlu yapacak. Ünder sezon sonuna kadar Galatasaray'ın başında yer alacak. Galatasaray'da sıcak saatler yaşanıyor. Görevine son verilen Rumen teknik adam Gheorghe Hagi'nin...
  13. S

İtiraf ediyorum

itiraf ediyorum bugün benim doğum günüm :). hepsi bu :D
  14. S

Laptop'un ekran bozulmuş

merhaba sorun şu. Laptop açılıyor fakat ekran açılmıyor. bu sorun nedir? Yeni LCD ekran mı almam lazım yoksa ekran kartı felan mı bozulmuştur?
  15. S

Laptop ile Masaüstü arasında Ağ kurma

Sorunum şu. Masaüstü PC'm ile Netbook arasında veri alışverişini wireless üzerinden yapmak istiyorum. Modemim tek portlu. Kablosu masaüstüne wireless'den de netbook'a gidiyor. İki PC'nin de işletim sistemi Windows 7. Biri starter biri ultimate. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  16. S

Çok Güzel Hareketler Bunlar - Çöp Adamlar (Yılbaşı Özel)

http://www.youtube.com/watch?v=UfFSZ3vrWyA
  17. S

Taahhüt ile ilgili sorun

Merhaba arkaşdaşlar Ben Şubat 2010 gibi TTNETin modem kampanyasından yararlanmak için sözleşme yeniledim ve 24 ay taahhütle 1mbps sınırsız paketi seçtim. O zamanlar 8mbps netlimitsiz de vardı ama 15 GBdan sonra hızı 16 kat düşüreceklerini söylemişlerdi bende yemiştim ama öyle birşey...
  18. S

Gamepad Önerisi

Arkadaşlar bu sefer tavsiyenizi almaya değil tavsiye vermeye geldim. Daha önce de forumda konu açmıştım hangi gamepad'i alayım diye. Logitech ChillStream almaya karar vermiştim ama bulamadığımdan dolayı dandik Snopy'lere kalmıştım. Bende Snopy aldım yaklaşık 3 hafta kullandım hiç beğenmedim...
  19. S

Muhabbet Kuşu Gösterisi

Adam nasıl eğitmiş bu kuşları hayret :) http://95.211.98.16/dl09a4941d9398ffa2b49f5cf97a9b36a8/4cfa3b50//server01/videos/2010/03/11/13/v201003111356380365004.flv?s=6
  20. S

Bu doğru mu?

http://tr.wikipedia.org/wiki/2020_Avrupa_Futbol_%C5%9Eampiyonas%C4%B1 Bu linkte 2020 Avrupa şampiyonasının ülkemizde olacağı yazıyor. Bu doğru mu?
  21. S

Higuain şoku

Real Madrid, El Clasico'ya Arjantinli golcüsü Gonzalo Higuain'den yoksun çıkacak. El Clasico öncesi Real Madrid'e Arjantinli yıldızından kötü haber geldi. Haftaiçi oynanan Ajax maçında da sakatlığından dolayı forma giyemeyen Gonzalo Higuain'in Barcelona karşısında da sahada olmasının zor...
  22. S

Florya'da büyük protesto

Galatasaratlı taraftarların tepkisi Florya Metin Oktay Tesisleri'nde de sürdü. Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş'a 2-1 yenilen Galatasaray'da taraftarlar, protestolarını Florya Metin Oktay tesislerinde sürdürdüler. Ali Sami Yen Stadı'nda yönetime ve futbolculara tepki gösteren...
  23. S

Logitech Chillstream Bulamayanlar Buraya

Arkadaşlar bende bi ara Logitech Chillstream almak için heryeri aramıştım ama bulamamıştım ve deli olmuştum. Bugün gittiğim Torium ElectroWorld kendisiyle karşılaştım fakat param olmadığı için alamadım ve bugün ayrı bir sinir oldum :(. Neyse arkadaşlar hala arayıp da bulamayanlara müjde. Dediğim...
  24. S

Gamepad Tavsiyesi

Merhaba, Arkadaşlar Gamepad almayı planlıyorum. Bütçem max. 50TL. Aldığımda söyle bir 2-3 Yıl giden sağlam bişey olsun istiyorum. Biraz araştırdım Logitech'in Rumblepad 2 modelini beğendim. Ama ne demişler ne kadar rekabet o kadar kalite :D Kafamdaki ideal Gamepad titreşimi olan, ele oturan...
  25. S

Fırat'ı ve Nouma'yı yen, iPhone 4'ü kap!

Level dergisi FIFA11 Turnuvası düzenliyor. İşte detaylı Bilgi FIFA 11'de hem Fırat'ı, hem de Pascal Nouma'yı yenip iPhone 4 ve Aral'dan sürpriz hediyeler kazanmak ister misiniz? Hazır Fırat, LEVEL Ligi'nde FIFA 11'de yenilmiş, artarda maçlar kaybetmiş, her büyük takım gibi formsuz bir...
  26. S

Cumhuriyetimizin 87. Yılı

2010daki 0 lar solda sıfır. Sildiniz kaldı mı 21? 2 ile 1 topladınız etti mi 3? 21 ile 3 ü çarpınca etti mi 63? 63+21+3 topladınız 87 eder! ve Cumhuriyetimizin 87. yılı kutlu olsun.. :) Alıntı - Kaynak Facebook :D
  27. S

FIFA 11 Apaçileri :D

Videonun nasıl sayfaya yapıştırılacağını bilmiyorum. Link: http://www.facebook.com/video/video.php?v=453732644470 Cech kendini fena kaptırmış :D
  28. S

FIFA 11 Korsan Oynayanlar Multiplayer Oynayamıyor mu?

FIFA 11 çıktı fakat artık Direct IP özelliğini kaldırmışlar. Bu nedenle LAN’dan oynamak gerekiyor. Fakat Hamachi ile bu pek mümkün olmuyor. Çoğunuz nette araştırmışsınızdır fakat bir çözüm bulamamışsınızdır. Ben de her yöntemi deneyidim ve en iyi çözümü sizlerle paylaşmak istedim. Ağağıdaki...
  29. S

Bobilerden Seçmeler :D

Vee Sonuncusu :D
  30. S

Yardım Lütfen (Antivirus)

arkadaşlar az önce bilgisarayıma ilginç bi antivirus programı indi. ben indir demeden hemde. adı ise sadece antivirus. kendi kendine indi yüklendi şuanda virüsleri tarıyor. görev yöneticisinden işlemi kapat demek istiyorum ama görev yöneticisine erişimi kapamış durumda. yani bu şuan...
  31. S

Cursed Treasure

arkadaşlar çok zevkli bir oyun amaç elmasları korumak http://iriysoft.ru/CT/CursedTreasure.swf
  32. S

Uyuyamıyorum

sahura kadar oturmaya alıstık uyuyamıyorum iyi mi :) sabaha namaz var nasil kalkcam bilemiyorum. Bu konuyu sırf uyuyamadıgım icin sinirden actım. Deli olcam ya
  33. S

İşte Buna çok Güldüm :d

2. Karikatür sonradan eklendi o da komedi :D
  34. S

Galatasaray'a çifte şok

A Milli Takım'dan sakat dönen Arda ve Hakan Balta'nın en az 2-3 hafta oynayamayacağı açıklandı. Sarı-kırmızılı kulüp, (A) Milli Takım'da sakatlanan ve stattan sekerek ayrılan Arda Turan'ın, ayak bileğine aldığı darbe sonucunda ikisi ciddi olmak üzere üç bağında zedelenme olduğunu...
  35. S

Pes 2011 Demosunun Tarihi Belli Oldu

Yılın sonuna doğru yaklaşırken önümüzdeki haftalarda oyun piyasası iyice kızışmaya başlayacak. Futbol oyunları arasında fazla alternatifimiz bulunmasa da yine yapımcıları rekabet dolu aylar bekliyor. Bu yapımcılardan Konami, Pro Evolution Soccer 2011'in demosunun tarihini açıkladı. PES 2011'in...
  36. S

Fifa11 Oynayış Videosu

http://www.gametrailers.com/video/arsenal-vs-fifa-soccer/703959
  37. S

Polat: 'tek Rakibimiz Fb. Bjk Ve Diğerleri Geride Olur'

NTV SPOR canlı yayınında '% 100 Futbol Özel'de Güntekin Onay ve Rıdvan Dilmen'in konuğu olan Galatasaray Başkanı Adnan Polat, hem futbola dair hem de futbol dışındaki konulara çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. '100 % Futbol Özel'de Güntekin Onay ve Rıdvan Dilmen'in sorularını yanıtlayan...
  38. S

Galatasaray'dan önce Misimovic Açıkladı

Uzun süredir Galatasaray'ın transfer gündeminde olan Zvjezdan Misimovic, sarı-kırmızılı taraftarlara müjdeli haberi verdi. Galatasaray'ın kadrosuna katmak için uzun süredir uğraş verdiği Zvjezdan Misimovic, Boşnak basınına önemli açıklamalarda bulundu. Kariyerine Türkiye'de devam edeceğini...
  39. S

Mafia 2 Yi Nasıl Buldunuz?

Evet arkadaşlar. Oyun 2 gün önce çıktı ve çıktığı gibi kırıldı internet sitelerine düştü. Oyunu oynayanlarınız vardır. Mafia 2 yi nasıl buldunuz? Bence ilk oyundaki efsaneliğini kaybetmiş. Harita küçülmüş. Grafikler çok iyi olmuş. Daha da aklıma gelince yazarım. Sizce Mafia 2 nasıl olmuş?
  40. S

Sponsor Olmadan Olmaz

"Robinho transferi gündemde değil" Beşiktaş yönetimi, sponsor bulunamaması nedeniyle Robinho transferinin gündemlerinde olmadığını açıkladı. Haftalardır gündemde bulunan Robinho transferi ile ilgili Beşiktaş yönetimi resmi internet sitesinden açıklama yayınladı. Robinho'nun her...
  41. S

Oyun önerileriniz

Merhaba arkadaşlar. Ben beni sürükleyecek bir oyun arıyorum. O kadar sene geçmesine rağmen daha yeni Mafia yı bitirdim çok güzeldi. Sevdiğim tip oyunlar genellikle Call of Duty, GTA, Mafia, Assassin's Creed tarzı oyunlar. Yani aradığım oyunun içinde aksiyon olacak. Öneriler için şimdiden...
  42. S

İşte Derbinin Saati

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe ve Galatasaray takımlarının yurt dışı kamp çalışmaları kapsamında organize edilen derbi maçına Almanya ev sahipliği yapacak. Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada, ''Gurbet Kupası'' adıyla gerçekleştirilecek maçla ilgili olarak, sarı-lacivertli...
  43. S

En Iyisi Lahm

Castrol Analizlerine göre grup, 2. tur ve çeyrek final karşılaşmaları sonucunda 9.79'luk not alan Philipp Lahm en iyi performansı sergiledi. Dünya Kupası'nda son dört takım belli oldu, heyecan giderek artıyor. Turnuvada grup, 2. tur ve çeyrek final karşılaşmaları müthiş mücadelelere sahne...
  44. S

Ya Onlar Emo Olsaydı!

Ünlü isimler EMO oldu. Kimine çok yakıştı kimi ise bambaşka bir hal hal aldı... Yıldızlar EMO olsa! Gülmekten öldüren galeri! Brezilya'nın ünlü yayın kuruşlarından Globoesporte 2010 Dünya Kupası'nda forma giyen ünlü ve karizmatik isimlerin fotoğraflarını elden geçirdi ve ortaya oldukça komik...
  45. S

İşte Vuvuzela'yı Bulan Kişi

Vuvuzela ve isim babası! Dünya Kupası'nda en çok tartışılan şey olan vuvuzelayı bulan kişi Saddam Maake. Maake icadını yorumladı. Dünya bu adamı çok seviyor (!) Güney Afrika'nın ev sahipliği yaptığı 2010 Dünya Kupası'nda en çok tartışılan şeylerden biri de vuvuzela. Birçok futbolseverin...
  46. S

SPB Mobile Shell (Türkçe | Signed | S60v5 )

Arkadaslar bildiginiz spb mobile shell 3.5 in symbian versiyonu final surumu ve artik turkce.. telefonunuzun arayuzunu tamamiylla degistirecek mukemmel bir uygulama...kendi sitesinden indirip kurdum.. tek kelimeyle super.. telefonunuza bambaska bir hava katacak olan bu programin tek eksik yonu...
  47. S

Bayanları anlama rehberi

Çalışmaya Bayanları anlama rehberi ismi verilmiş olsa da her iki cinsin birbirini anlamasına imkan verecek bilgilerden oluşmaktadır. - Çalışmadaki bilgiler forumlarda yayınlanan mesajlardan derlenmiştir. - Bay ve bayanların özellikleri, nelerden hoşlandıkları, nelerden nefret ettikleri, ortak...
  48. S

UEFA Euro 2004 Vole

Vole çekme olyunu biraz zor gibi olsa da aslında kolay ama bunda da yarı finale çıkamadım :D http://www.flashoyun.net/swfdir/euro2004ortagol.swf
  49. S

World Cup 2010 Frikik

Yarı finalden yukarı çıkamadım :) http://cdn.kaisergames.de/PageKraloyun/flash/Games/worldcupserbestvurus.swf
  50. S

Bir füze Japonya'yı yıktı : 1-0

Hollanda 2'de 2 yaptı! E Grubu ikinci maçında Hollanda ve Japonya karşı karşıya geldi. 2010 Dünya Kupası E Grubu ikinci maçında Hollanda, Japonya'yı ikinci yarıda bulduğu golle 1-0 mağlup etti. Durban'daki 44 bin seyirci kapasiteli Moses Mabhid Stadı'nda oynanan ve ilk yarısı golsüz...
  51. S

Vuvuzelaları Susturdular : 0-3

2010 Dünya Kupası A Grubu ikinci maçında Diego Lugano'nun da kaptanlığını yaptığı Uruguay, ev sahibi Güney Afrika'yı 3-0 mağlup etti ve son maçlar öncesinde gruptan çıkma yolunda çok önemli bir adım attı. Pretoria'daki 49 bin seyirci kapasiteli Loftus Versfeld Stadı'nda oynanan ve ilk yarısı...
  52. S

Windows Media Player 12 YARDIM!

Merhaba. Benim sorunum Windows Media Player'da video izlerken görüntünün tam ortasında olan kırmızı çizgi. bunu nasıl kaldırıcağımı bulamadım sizden yardım istedim. (işletim sistemim Windows7 32bit) Resim: Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  53. S

Bunları hatırlayanlar var mı? :)

Geçen gün okulda konuşurken laf döndü dolaştı Tasolara geldi ve o an birden çocukluğuma döndüm tasoları hatırladım eve gelip internetten resimlerine baktığımda birçok anım canlandı. Küçükken taso'lucipsi bulabilmek için cips'leri sıkardım taso olup olmadığını anlamay çalışırdım ve güzel bişey...
  54. S

Turkcell Süper Lig'de devrim!

Süper Lig tarihinde bir ilk yaşanacak. Bu yıl Turkcell Süper Lig'de düşen takım olmayacak. Türkiye Futbol Federasyonu, bu yıl Turkcell Süper Lig'de bir ilke imza atacak. Peki yeşil sahalardaki devrim niteliğindeki değişiklik nasıl olacak? İşte bu sorunun yanıtı: Ankaraspor'un sezon başında...
  55. S

Mart 2010 Top 5 Oyun Listesi

Bakalım MART 2010’da neler varmış; Mart ayında fenomenlerin merakla ve ilgiyle beklediği GOW serisinin III. ile buluşacağız. Şimdiden oyunumuz birçok otoriteden tam puanlara ve övgülere layık görüldü. Ardından PS3’e ve Japonlara özel birkaç oyunun İngilizce versiyonunu göreceğiz...
  56. S

WLM 9.0 çalışmıyor..

merhaba Windows7(32 bit) kullanıyorum. bilgisayarı açıp Messenger'ı açıyorum. oturum aç'a basıyorum birkaç saniye sonra program sonlandırılacak vs şeyler yazıyo programı sonlardırıyo. onarmayı denedim düzelmedi. program ekle kaldırdan silme desen o da yok. ne yapıcam da düzelicek arkadaşlar...
  57. S

Kendi Yapımım Basketbol potası :D

Sıkıcı bi edebiyat dersinin sonunda kendi yaptığım basketbol potası :D
  58. S

Sıkıldım şu gruplardan :@

Yeter artık ya. Nedir bu facebook gruplarından çektiğimiz:@ neymiş efendim profilinize kim girmiş anında öğrenin felan fişman. Bugün de bu grubun davetiyesini aldımve buna inanan 50.000e yakın insan olduğunu gördüm. yazık diyorum başka bişey demiyorum bence artık facebookda her önüne gelen...
  59. S

Binaları Yık

Binaları yık oyunu bu oyunu bitirdim hoşuma gitti zilerle paylaşıyorum http://www.oyungemisi.com/binalari-yik-oyun-oyna/
  60. S

Counter-Strike 1.6 Server Kurulum Amxmodx + Bot Pod (Windows)

Anlatım bana ait değildir ama dosyalar benim tarafımdan upload edilmiştir. Anlatımı hazırlayan arkadaşa teşekkürler..
  61. S

Rapidshare Premium olanlardan ricam

Merhaba Bi dosyayı indirmem lazım ama rapidshare'ın sistemi yüzünden indiremiyorum. Sizden ricam premiumu olanlar indirip başka bi yere (hotfile, megaupload, uploaded vb.) upload edebilir mi? Link: http://rapidshare.com/files/55642163/By_t4r1k-www.senoyna.com_addons_.rar
  62. S

5800 XM yaptım bi cahillik

5800 XM'imi v30 dan v40 a yükselttim. kurcalamak amacıyla haritalar'a girdim. girdiğimde biraz bekledi ve ağır ağır dolmaya başladı bende internete giriyor kontor gidiyor diye haritalar'ı kapatmaya çalıştım kapanmadı telefonu toptan kapattım. şimdi haritaları açmaya çalıştığımda açılmıyor...
  63. S

THY nın sıradaki sponsorluk anlaşması

THY şimdi de gözünü İngiliz Devi ManU'ya dikti. Az önce KanalD anahaberde seyrettim. Manchester United ile Türk Hava Yolları arasında bir anlaşma olucakmış. Manchester United başkanı tam rakam vermemiş ama birkaç milyon Pound demiş. Kaynak Ben :) __________________________________________...
  64. S

Galatasaray Fenerbahçe Maçı Sarı Kırmızı Yıllar Kuşağında

Perşembe akşamları GSTV’de yayınlanan Sarı Kırmızı Yıllar Kuşağında yayınlanacak maçın seçimi için başlatılan oylama sona erdi. Galatasaray.org üyelerinin oylarıyla belirlenen ve bu akşam 22:00’de yayınlanacak olan maç 2007-2008 sezonunda oynanan Galatasaray - Fenerbahçe mücadelesi...
  65. S

Switch hakkında

Arkadaşlar wireless'li telefon alıcam ve bu wireless özelliğini evde de kullanmak istiyorum ama modemim klasik tek portlu ve kablolu. Biraz araştırdım ve switch diye birşey buldum. Bu sadece bilgisayarları bağlıyor. Bu switchlerin wireless'li olanı varmıdır yoksa direk modem mi almam gerekir...
  66. S

32 Bit'ten 64 Bit'e Geçiş

Merhaba Size bi sorum olacak. Windows7 32 bit kullanıyorum ve şuanlık 2GB ram'im var. ilerde 2 GB daha takviye yapıcam ama 32 bitlerde bu ram'i 3.25 GB görüyor. 64 bit'e geçmek istiyorum ama hiçbir dosyamın da silinmesini istemiyorum.32 bitten 64 bite geçiş benim istediğim gibi olabilir mi...
  67. S

Call of Duty : Modern Warfare 2'yi bitirdim

Call of Duty : Modern Warfare 2 de bitti :). takıldığınız yer yada sorularınız varsa yardımcı olmaya çalışırım..
  68. S

"Bi zahmet" kolpa çıktı :D

Yorum YOK :D
  69. S

Lise ve ilköretim için videolu konu anlatım siteleri

geçen gün gezerken buldum çok hoşuma gitti 1. si http://www.ekolhoca.com/index.asp bunu bilmeyen yoktur heralde 2. si http://www.genisbilgi.com/ bence 2.si daha güzel üyeliğe de gerek yok :)
  70. S

Counter Strike 1.6 Serverımızı açtık şimdi sıra port'da

Merhaba Arkadaşlar... Server'ı az önce bu konudan açmıştık. Şimdi online Serverlar İçin Yani CS server Açmıssak Onun Başkaları Tarafından Da Oynanması İçin Modemde Port Açılması Gerekiyor. Şimdi Ben Size Onu Anlatacam 1- BU ADRESE GİRİNİZ 2- Girdiğinizde Sayfananın Alt Taraflarında Kendi...
  71. S

Counter Strike 1.6 Bedava Kendi Bilgisayarında Server AÇ!

Öncelikle indirmeniz gereken dosya; http://rapidshare.com/files/304434824/Counter-Strike16Server_Dosyalari.rar Rar Şifresi : saytun Gereken dosyayı ındırdıkten sonra yavas yavas kuruluma baslayalım, Önce Yerel Diskte Cs yi nereye yuklemek istiyorsak oraya bir klasör oluşturuyoruz. ör...
  72. S

[Çözüldü] Kitserver Yüklenmiyor

SORUNU ÇÖZDÜM : Benim gibi hata alanlar oyunun simgesine sağ tıklasın salt okunur'u kaldırsın !
  73. S

Flaş : Football Manager 2010 Çıktı..

Football Manager 2010 Torrent'e düştü beyler. Hadi gözümüz aydın :D. Bildirmek istedim.. _Saytun_
  74. S

27 Ekim 2009 Aslantepe Fotoğrafları

KAYNAK
  75. S

Aslantepe

Arkadaşlar bir sorum olucak.. Şuan stadın yapımı devam ediyo mu durmuş vaziyette mi? Eğer durmuşsa neden devam etmiyo ihale yaklaşık 2 ay önce yapılmadı mı?
  76. S

Baroş'un durumu

Az önce GSTV izliyorudm ve Baroş'un durumunu dile getirdiler. Baroş 2 ay sahalardan uzak. Nedeni ise Sol bacağındaki tarak kemiğini kırılmasıymış. Kaynak: GSTV - http://www.galatasaray.org/futbol/futbol_as/haber/5141.php
  77. S

PES2010 Lisans Yaması (Unofficial)

Özellikler: İngiltere Premier League takımlarının orjinal formaları (Grand Bleu'ya çok teşekkürler) Doğru lig, kupa ve takım logoları Doğru lig ve takım isimleri Avrupalı milli oyuncuların doğru isimleri Misimovic, Salihovic, Dzeko, Ibisisevic, Tymoschuk ve Novakovic için oyuncu yüzleri...
  78. S

PES 2010 Resmi Güncelleme v1.01

Başka bir sitede buldum ve Pes2010 Patch v1.01 olduğu yazıyor paylaşıyım dedim.. http://dl.konami-europe.net/PES2010Patch101.zip ya da http://uk.games.konami-europe.com/
  79. S

Windows Media Player 12 sorunu

Dün Windows7'i yükledim vebugün müzik dinlemeye çalıştığımda (windows media player 12'den) mp3. desteklemediğini belirtiyor. bu hatanın çözümü için ne önerirsiniz. ben birkaç sitede araştırdım ve codec pack'ten bahsediyorlar ama ben bulamadım. bulursanız da yardım eder misiniz? :) Şimdiden...
  80. S

Windows7 ye audio driver

benim sorunum şöyle : Benim ana kartım Asus P5Q-SE anakart. Birazdan Windows7'yi yükliyeceğim ve driverlerını şimdiden yedeklemek istedim. Ama Audio driverını asus'un resmi sitesinde bulamadım. Sorum şu, eğer bu audio driverını yüklemezsek Ses duyucakmıyım yoksa Asus'un bu modeline uygun...
  81. S

Darryl Roberts'in Bursaspor'a muhteşem golü

Az önce gollere bakıyordum ve bunu gördüm gerçekten çok güzel gol atmış Darryl Roberts. Youtube'dan tek olanını buldum paylaşıyorum buyrun.. http://www.youtube.com/watch?v=vZxLkO37RKg
  82. S

Gelecekteki Laptoplar

Gelecekteki Laptoplar (Komik değil ama) http://video.ak.facebook.com/video-ak-sf2p/v6812/24/67/103340436348246_41398.mp4
  83. S

PES2010 Yeni Video

PES2010 Yeni video yayımlamış bende ekliyim dedim. Verildiyse özür. http://www.youtube.com/watch?v=8ORmrWC6KyE
  84. S

1000 TL lik sistem tavsiyesi

Bu sistem daha çok oyun için kullanılcak ve amd olması tercihim arasında amd'den pek anlamadığım için kafamda pek bişey yok tamamen sizin yönlendirmelerinizle bi karara varıcam. (Pc sadece Kasa olsun) yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..
  85. S

Kopyalanmayan CD ve DVD leri kopyalamak

Kopyalanmayan CD ve DVD leri kopyalamak gerekiyor bazen. Ama kopyalayamayınca kıl oluyoruz. Clone CD ve DVD sayesinde artık bu koyalanmayan CD ve DVD ler kolaylıkla kopyalanıyor. Ben sizin için uplaod ettim. İçinde hem CloneCD setup Hemde CloneDVD setup bulunuyor.. Buyrun tepe tepe kullanın :)...
  86. S

Facebook taki Fenerli m** yeni video -Ben m** değilim-

şimdi gördüm paylaşıyım dedim :D http://video.ak.facebook.com/video-ak-sf2p/v6812/173/107/100348179987466_37402.mp4
  87. S

Need For Speed Shift - Patch 1

Bu yama oyun menülerini mouse ile kontrol etmemizi sağlıyor ve oyunu LAN'dan oynamamızı sağlıyor. Açıklamada grafik olarak bir iyileştirme yok... İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN Rar şifresi : saytun Not: Ben henüz denemedim ama deneyen arkadaşlar var ve hiçbir sorun yok bende yükliyecem şimdi..
  88. S

Kasımpaşaspor 1 - 0 Galatasaray (ilk gol)

Dakika 26 : Moritz http://www.youtube.com/watch?v=CrOsc6BE9qk Dakika 67 : Nonda http://www.youtube.com/watch?v=cP4jL2TCcL4 Dakika 89 : Nonda http://www.youtube.com/watch?v=fsmFpI6Y3NE Dakika 90+3 : Nonda http://www.youtube.com/watch?v=UlIR75X-Kbw Kasımpaşa da 3G ye geçti :D
  89. S

ERNST Uçuşta (+16)

Tam komedi ya :D
  90. S

Pro Evolution Soccer 2010 DEMO - İlk izlenimler

Bildiğiniz gibi Pro Evolution Soccer 2010 Demo bugün çıktı. Oyunu indiren ve oynayan arkadaşlardan ilk izlenimleri alalım.. Ben başlıyım: Grafikler süper Oyuncu kontrolü biraz zorlaşmış Kaleciler iyileştirilmiş Yapay zeka yükselmiş(top bendeyken 2 kere e ye bastığımda[daha hızlı koşma]önümdeki...
  91. S

Turkcell Süper Lig'i bedava izleyebilicez mi?

Haber7.com da geziniyodum bu haberle karşılaştım. . GS ve FB maçlarını şifresiz izlenebilir mi SPOR haberler haberleri haberi haber- Haber7 haber7.com - Güncel Haberler, Son dakika haberleri - Bu noktada haber var Haberi okurken bu yazıyla karşılaştım. bu doğru mu ve bu el cezire sport'u...
  92. S

NFS Shift Çıktı

Need for Speed'in son oyunu olan Shift çıktı. Bilginize _Saytun_
  93. S

Adnan Polat : Seyrantepe'e 6 ay gecikme olacak

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği'nin (GSYİAD) geleneksel iftar yemeği Feriye Lokantası'nda verildi. İftar yemeğine katılan Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Seyrantepe'deki inşaatı devam eden stadın yapımında 6 ay gecikme olacağını söyledi. İhaleyi alan firmayı...
  94. S

GS - BJK maçı ultrAslan (Eski Açık)

Galatasaray - Beşiktaş maçında ultrAslan dan inciler :) http://www.facebook.com/home.php#/video/video.php?v=1215358980575&ref=nf
  95. S

Aslantepe "365 gün sonra hazır"

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkan Yardımcısı Ercan Tıraş, Seyrantepe Spor Kompleksinin bir yıl içerisinde tamamlanarak Türk spor camiasına teslim edileceğini bildirdi. TOKİ’de düzenlenen basın toplantısında konuşan Tıraş, TOKİ’nin bugüne kadar yaptığı çalışmalar hakkında bilgi...
  96. S

Galatasaray-Beşiktaş derbisinin 11'leri

Süper Lig'de sezonun ilk derbisinde ezeli rakipler Galatasaray ile Beşiktaş yarın Mecidiyeköy'de karşı karşıya gelecek. Saat 21.00'de başlayacak dev maçın 11'leri: Ali Sami Yen Stadı'nda saat 21.00'de başlayacak dev maçta, kariyerinde ilk kez derbi yönetecek Bülent Yıldırım görev yapacak...
  97. S

G.Saray, Beşiktaşlı taraftara yağmurluk dağıtacak

Galatasaray, Beşiktaş ile Ali Sami Yen Stadı'nda yapılacak derbi maçı üstü açık tribünden izleyecek konuk taraftarlara, olumsuz hava koşullarını göz önüne alarak yağmurluk dağıtacak. Galatasaray Kulübü'nden yapılan açıklamada, Turkcell Süper Lig'de 12 Eylül Cuma günü oynanacak karşılaşmada...
  98. S

Xabi Alonso'nun 50 metreden golü

http://www.youtube.com/watch?v=gVRnsHCSmMo
  99. S

PES 2010 Master League yenilikleri

Konami, Pro Evolution Soccer 2010’da yer alacak Master League yeniliklerini açıkladı. Bundan böyle Master League’te üç ana bölüm yer alacak: Kulüp Binası (Club House), Stadyum (Stadium Walk), Ofis (Office). Kulüp Binası’nda taktik ve maç günü seçenekleri, Stadyum’da temel...
  100. S

Atarilerde oynadığımız mario

Atarilerde oynadığımız mario'yu buldum paylaşmak istedim.Tepe tepe oynayın :D. Bu arada ben bu oyunu küçükken oynardım hiç bitirememiştim :D Klasik Mario - Atari Mario - Bilgisayar Mario - Mariooyunlari.org
  101. S

Aşk-ı Memnu Durum Şeması

Böyle karışık bi tabloyu hayatta çözemem :D
  102. S

Komik Resimler

bazıları komik, bazıları güzel :)
  103. S

Bu nedir abi yaa :D

Haber7.com daydım geziyordum aşağıdaki ilginç reklam dikkatimi çekti bende paylaşayım dedim. Sizce bu ne ? :D
  104. S

FIFA 10 Yeni Grafikler

EA Fifa 10 yeni görseller yayınladı.gerçekten grafikler çok iyi ama oynayış hala aynı,ayrıca yayınlanan görseller PS3 ve xbox 360 içindir.Pc için fifa 10 göz kırparak gelecek yani grafik kalitesi düşecek sebebi ise yapılan açıklamada fifa 10'u çalıştıracak pc % 20 gibi bir civarda... KAYNAK
  105. S

PES 2010 Resimler ve yer alacak takımlar

İşte Pes 2010 da yer alacak takımlar.... Pes kurucuları Pes 2010'a Sivas Spor'u dahil etmişler... Europe 34 teams Austria Belgium Bosnia And Herzegovina Bulgaria Croatia Czech Republic Denmark England Finland France Germany Greece Hungry Ireland Israel Italy Montenegro Netherlands Northern...
  106. S

UEFA avrupa ligi Kura çekimi canlı seyret (yasal)

UEFA avrupa ligi kura çekimi canlı seyredin (yasal olarak) Video Galeri Haber7 haber7.com - Güncel Haberler, Son dakika haberleri - Bu noktada haber var
  107. S

Haber7 yi geziyodum bu resimle karşılaştım :D

Haber7 de geziyodum bu resmi gördüm bi tuhaf oldum :D
  108. S

DVD-RW a DVD takıyorum CD olarak görüyo

Evet başlıktan da anlaşılacağı üzere durum bu bi de ekran görüntüsü koydum. Sizce neden böyle bişey olabilir çözümü varmıdır?
  109. S

Galatasaray Forma Lansman Gecesi Canlı seyret

yasakmış konuyu kilitleyin ben linki sildim
  110. S

San Andreas Gerçek Karakterleri

Biliyorum san andreas eskidi ama oyundaki karakterlerin gerçek olduğunu duydum. Bir araştırma ile ana karakterleri bulabildim. Resimlerle bi gerçek adamları(bunların hepsi rapçi) bi de san andreastaki karakterleri göstericem.. Carl Johnson (CJ) Dr. Dre...
  111. S

Külahta LOLITA :D

Dün dondurma yiyodum külaha bi baktım LOLITA yazıyo :D bu da resmi :D
  112. S

Avrupa Yakası Final Bölümü :(

Her tatlı şey gibi Avrupa Yakası'nın da sonuna gelmiş bulunmaktayız. Final bölümü muhteşem olacağa benziyor. İşte Fragman YouTube - Avrupa Yakası 191.Final Bölümü Fragmanı www.dizifilm-izle.net
  113. S

Hey RAPçiler !

Hey RAP severler. Kimi dinliyosunuz ve en sevdiğiniz şarkısı hangisi? Ben Başlıyayım: 2Pac ve Sagopa Kajmer dinliyorum. En sevdiğim şarkıları diye bişey yok, hepsini seviyorum :D
  114. S

2 Komik Yazı :D:D

Arkadaşlar birini MSN'den birini de Mesaj yolu ile edindim paylaşayım dedim. MSN'den aldığım: Arnold Sivastanegezer :D:D Mesaj'la gelen: Öğrenci 16 yıl uzunluğunda 5632 hafta çarpımında 192 ay genişliğinde günaydın ile yatıp iyi dersler ile kalkan disiplin ile uslanan tost ile beslenen forma...
  115. S

Japon İşkence Oyunu

5 Japon ve 1 amerikalının oynadığı oyun burdan izlenince zevkli ama o oyuu oynamak istemezdim. :D YouTube - manyak japon oyunu
  116. S

900 Kitap Hakkında (Özet + Eser Hakkında + Kahramanlar )

Merhaba arkdaşlar, Bende yeni buldum baktım çok güzel bir arşiv ve uploadlıyorum. 900 adet kitap özeti + eser hakkında düşünceler + kahramanlar + genel olarak kitap vs. herşey mevcut. İşte Link : RapidShare: Easy Filehosting Rar şifresi : saytun Bir teşekkürü mağzur görmezsiniz umarım.
  117. S

Runtime Error! Alıyorum (Yardıım)

Merhaba Arkdaşarlar CS 1.6 Server indirdim Kurdum Tam Çalıştırıyorum Ve bu asaşıdaki hatayı alıyorum. Cevaplarınızı Bekliyorum..
  118. S

Windows XP'deki gizli müzik !

Merhaba bir sitede okudum paylaşayım dedim. C:\WINDOWS\system32\oobe\images\ Bu adrese giriyoruz ve title adlı müzikle karşı karşıya geliyoruz. Gerçekten de rahatlatıcı bir müzik. (Ben Beğendim :)) Belki de XP'de böyle bilinmeyen kaç tane müzik vardır. :D
  119. S

PES 2009 Hamachi'den oynamak!

Öncelikle modeminizden aşağıda yazılı olan portları açın TCP:20010,20020,20030,20085 UDP:5739 (Eğer modemde port açmayı bilmiyorsanız http://portforward.com/routers.htm ye girin. Yüzlerce modemmarka ve modelleriyle karşılaşacaksınız. kendi modeminizin markasını bulun ve modelini seçin...
  120. S

Bilgisayarım GTA IV Çalıştırır mı? diyenler için...

Uzunca bir süredir PC için çıkması gereken GTA IV, beklediğinize değecek mi? Yoksa, oyunu alırken yanında bir işletim sistemi de mi almanız gerekecek? Sırf bunun için bu konuyu hazırladım. Açıklamalar, resimlerin altındadır. 1.) İlk önce Can You RUN It? adlı siteye gidiyoruz. 2.) Sonra, 1...
  121. S

iPhone 3G Alacağım Yardım

Merhaba arkadaşlar. iPhone 3G almayı planlıyorum yalnız burdaki fiyatlar çok yüksek amerikada da bir tanıdığım var ve yakın zamanda gelecek. yalnız bana önce sen bi fiyetları araştır bana mail at ona göre alıyım dedi. ben şuan için 3 tane amerika satış sitesi buldum. daha da fazla araştırmak...