Arama sonuçlarınız

1. yataylimit

Bu sisteme ne kadar vermeliyim?

Merhaba arkadaşlar, Bir arkadaşım neredeyse sıfır diyebileceğim temizlikte, çok az kullanılmış bilgisayarını satmak istiyor, ben de almak istiyorum. Hakkı olandan daha az para vermek istemiyorum. Rica etsem sistem özelliklerine bakıp ortalama bir fiyat verebilir misiniz? Teşekkür ederim...
  2. yataylimit

Amerikalılar YDS Sınavını Çözmeye Çalışırsa!

Amerikalılar YDS Sınavını Çözmeye Çalışırsa!
  3. yataylimit

Yeni kanalım: İngilizce 'KISA' konu anlatımları!

Herkese merhaba, Daha önce de bahsettiğim, İngilizce kısa konu anlatımı videolarından oluşan yeni YouTube kanalımı açtım. Büyük bölümünü sanal sınıf ortamında hazırladığım bu videolarda beni çok fazla görmüyorsunuz. Ancak beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir :) Sesimi...
  4. yataylimit

N11 güvenli mi?

Sadece benim başıma geldiğini düşünüyordum ama şikayet sitelerini aratınca bu sorunu birçok kişinin yaşadığını gördüm ve burada paylaşmak istedim. n11.com cayma mevzuatını kendine göre yorumluyor ve iade sürecinde daima satıcının arkasında duruyor. Elektronik bir ürün alırsanız benim gibi...
  5. yataylimit

İngilizce özel ders videolarım

Merhaba, Bir özel şirket çalışanlarına haftada iki defa,iki saatlik İngilizce özel ders veriyorum. Bu dersleri kameraya alarak, kursiyerlerin izniyle YouTube kanalımda paylaşıyorum. O günkü dersi kaçıran katılımcılar da bu sayede derslerden kopmuyor. İngilizceye sıfırdan başlayanlara yönelik...