Arama sonuçlarınız

1. R

Grafikler.net

www.grafikerler.net iğrenç bi site,gerçekten de girince arkamı dönüp kaçtım özellikle yaşı küşük olanlar bi girsin derim:devil::devil::devil:
  2. R

En Güzel Renk

arkadaşlar sizce en güzel renk nedir?
  3. R

Suçlu Kim?

Sevgili Arkadaşlar; Sitemizin üyelerinden Alengirli'ye bunu kim yaptı bilen var mı?http://forevererhank.fizwig.com/ Kim yaptıysa suçunu itraf etsin.
  4. R

yardımmm

arkadaşlar bana anadolunun ilk medeniyetlerinin tarihleri hakkında kısa bilgiye ihtiyacım var... lütfen yardım edim
  5. R

Gerçek Bir Hikaye

Avusturalya'da devlete ait bir şirketin umum müdürlüğünü yapan bir adama yanında çalışanların küçük bir şakası çok pahalıya mal olmuş.Yılbaşı dolayısı ile şirket çalışanları ve aileleri için tertip edilen bir eğlencede müdür masa üzerinde cüzdanını bırakıp tuvalete gitmiş.Adamın cüzdanını...
  6. R

Klasik türk yalanları

-bir kereden bir şey çıkmaz -yarın tamam -öğle tatili yapmıyoruz hiç acıtmayacak -şimdi bende seni arayacaktım -orjinal yedek parçası -telefon şehirler arasına kapalı -burada torpil geçmez -girilmez levhasını görmedim -yemeğe kalın -çok üzüldüm -her bedene uyar -davetliydik ama gitmedik -bu kızı...
  7. R

İlginç adlar

Şenbilin NEYAPTIN Olgun PORTAKAL Bilgi SAYAR Ethem ABASIKELEŞ Korkut KORKMAZ Pekgüzel TAVASAPI Göksenin EKİYORUM Mali Müsavir Osman AÇIKGÖZ Muhasebeci Ahmet KAPTIKAÇTI Ahmet ÖZYİRMİDOKUZ Neren KIVIRCIK Şehriye PİLAV Ahmet Mehmet VELİ Mukaddes ÇALIŞYE Hakkı KISAADAM Kurtis ŞİŞKO Oktay DOLMASEVER...