Arama sonuçlarınız

1. S

Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

Benim de Polonya romuydu zaten bu sabah güncelleme geldi... Ne değişti derseniz görsel olarak sadece simgelerde biraz değişiklik var, güç tasarrufu iyileşmiş, pilde gözle görülür bir iyileşme var (NOT: Telefonu fazla kullanamadım) , s pen note 5 teki gibi olmuş sanırım gayet kullanışlı akıllı...
  2. S

Rica ederim ☺ Şansınızı aldığınız yerde deneyin bence bu sizin en doğal hakkınız biraz da tepkinizi koyarsanız değiştirmek zorunda olduklarını onlarda biliyor eğer ki 14 gün dolmadıysa tabiki de
  3. S

iPhone 6S Plus 16 GB mı S7 Edge mi ?

Kardeşim bence bekle iphone 7 yi çünkü 7 çıktığında neden bekllemedim diyeceksin ve ayrı bir havası olacak demedi deme pişman olmaktansa beklemek daha mantıklı
  4. S

Note 4 de Rom Nasıl Yüklenir Hangi Rom Daha Stabildir

Arkadaşlar mrhba telefonum note 4 5.1.1 lolipop yüklü samsung arayüzünden çok sıkıldım telefona twrp yükledim root attım miui 7 yada note 5 arayüzü yüklemeyi düşünüyordum ancak miui ile ilgili lolipop üzerine kurulamaz diye yazılar okudum bu ne kadar doğru bilmiyorum bu konuda yardımcı...
  5. S

Arkadaşım bence 6 gün olduysa ve bu sıkıntıları yaşadıysan sorun var gibi duruyor yapabiliyorsan henüz yeniyken daha 14 iş günü dolmamışken telefonun kendisini aldığınız yerden mümkünse yeni bir note 4 le değiştirmeniz geçmiş olsun
  6. S

Telefon root lu zaten garanti çoktan gitti zaten de samsung arayüzünden çok sıkıldım o yüzden değiştirmek istedim aklımda 2 seçenek vardı ya note 5 arayüzü yükleyecektim yada miui 7 ama böyle bir sıkıntı yaşadım
  7. S

Arkadaşlar merhaba bendeki note 4 de 5.1.1 lolipop var miui 7 yüklemeyi düşünüyorum da lolipop üzerine olmuyormuş falan diye okudum o yüzden 4.4.4 lolipopa geçeyim dedim ama oda olmadı bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi
  8. S

Kablosuz mouse çalışmıyor

kardeşim bende de aynı sorun var win 10 yüklediğmden beri çalışmıyor ben de eski kablolu mausuma geçtim oldu ama kablosuza yazık oldu
  9. S

emre.bas.581525 sen tugrul_27 nin dediği rom galiba note 5 romu sen kurdun mu kurduysan sende deneyimini anlatır mısın artıları ve eksik yanları neler ... bir de şu kurma işi biraz karışık onun türkçe anlatımını nasıl bulabilirim odini öğrendimde bu farklı biraz bir de bunu yaparken telefon...
  10. S

nasıl yükledin link verebilir misin rica etsem merak ettim s6 kamera tema vb aynen var mı
  11. S

kesinlikle yeni arayüz çok iyi olurdu ama o arayüzü note 4 verseler kimse note 5 almaz o yüzden bu saatten sonra yeni arayüz biraz zor bence
  12. S

Ben yükledim 5.1.1 i bence mükemmel olmuş performansta gözle görülür bir iyileşme var 5.0.1 deki takılmalar hiç yok ısınma da çok bariz bir iyileşme var eskisi kadar ısınmıyor pil performansı ise mükemmel hiç elimdem düşmemesine rağmen tam günü çıkarıyor 5.0.1 de günde 3 sefer şarj ettiğim...
  13. S

Note 4 için Android 5.1.1 Avrupa'da

Ben yükledim 5.1.1 i bence mükemmel olmuş performansta gözle görülür bir iyileşme var 5.0.1 deki takılmalar hiç yok ısınma da çok bariz bir iyileşme var eskisi kadar ısınmıyor pil performansı ise mükemmel hiç elimdem düşmemesine rağmen tam günü çıkarıyor 5.0.1 de günde 3 sefer şarj ettiğim...
  14. S

kardeşim kenji çok teşekkür ederim aynen dediğin gibi yaptım oldu büyük sevap işledin....:):)daha önce yapmıştım ama romu yükledikten sonra bir türlü yapamadım... benim kafa hep öngörücü yazıdaydı otomatik olarak değiştir yazısını hiç görmedim bile
  15. S

kardeşim düzeltici derken öngörücü yazı diye birşey var onuda kapatınca bu sefer üstte çıkan kelimeler gidiyor. açınca da bütün kelimeleri düzeltiyor sürekli bildiğin çin işkencesi yani - - - Mesaj Güncellendi - - - bende rusya romu vardı ona 5.1.1 güncellemesi geldi ama tema desteği falan yok...
  16. S

arkadaşlar merhaba note 4 te mesaj yazarken otomatik düzeltmeyi kapatmak istiyorum ama kapatıncada üstte çıkan kelimeler gidiyor nasıl yapabilirim daha önce yapmıştım ama lolipopta yapamıyorum çok can sıkıcı bir durum yardımcı olursanız çok sevinirim
  17. S

LG G4 Kore'de Tökezliyor!

valla kardeşim elime alıp uzun süre kullanmadım ama gidip kontrol ettğim de çok hoşuma gitti... telefonu eline alınca ben burdayım diyo... arayüz de çok stabil gayet iyi ... güncellemeler desen hemen geliyor e daha ne olsun... plastik kasa diyorsunuz ki bence plastiği en iyi kullanan da yine...
  18. S

kardeşim şimdi yüklendi... çok teşekkür ederim... bir ara samsung yazısında kalıyordu bir kaç sefer ama factory reset yapınca açıldı... sanki telefonda bi soğuma oldu... allah razı olsun sıkılmadan ilgilendiğin için tekrar teşekkürler... - - - Mesaj Güncellendi - - - kardeşim note alda 4 5 6...
  19. S

Lazzz tamam denicem olmazsa polonyayı denerim... şimdi başlıyorum teşekkürler... hafıza kartı ve sim cartı çıkarmaya gerek var mı
  20. S

sağlam sammobileden indirmiştim @Lazzz ama denemiştim kuramamıştım
  21. S

bu arada benim daha önce indirdiğim bu var ( N910CXXU1ANK5_N910COXE1ANK5_SER ) bunu yapsam olmaz mı... senin söylediğini indiriyorum gerçi ama internetim biraz yavaş...
  22. S

teşekkür ederim şimdi denicem... 5.1.1 gelince de onu yüklerim artık... ama gerçekten buna mecbur kaldım telefon son zamanlarda çok ısınmaya başladı
  23. S

Lazzz tamam kardeşim
  24. S

Lazzz sa benim telefon 5.0.1 polonya romu var şuan da çok ısınıyor ve şarjda da azalma var... 4.4.4 polonya romuna çevirmek istiyorumm rica etsem nasıl yapabiliceğimi tarif eder misin...Daha önce niyetlendim ama yapamamıştım... gerçi senin telefon şuanda note 4 değil galiba...
  25. S

arkaşlar note 4 için rusya da 5.1.1 güncellemesi dağıtılmaya başlamış ne yapsak acaba rusya romunu mu yüklesek...
  26. S

Bende de matlaşma siyahlanma var telefon beyaz geçen fark ettim baya canımı sıkmıştı.. bildiğin dandik malzeme kullanmışlar.. bir de beyaz kısmı telefon elimdeyken masanın köşesine çarptı üzerindeki boya hemen kalktı hiç bişey anlamadım sanki kaportacıda boyatmışlar a...
  27. S

Arkadaşlar bu s6 daki yeni tacviz bildiğiniz üzere 5.1.1 ile note 4 de gelecek... NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ İYİ Mİ OLUR KÖTÜ MÜ OLUR... ARTILARI NELER OLUR EKSİLERİ NELER OLUR... Fikirlerinizi almak istiyorum... Bu konuya pek değinilmedi forumda... Alıntı yapıp ya da etiketleyerek yazarsanız sevinirim...
  28. S

Lazzz deneyimli olduğunu biliyorum zaten de ama hani sürekli sıfırlayınca herşey siliniyo falan o yüzden belki yapmamış olma ihtimalin olabilir diye söyliyeyim dedim... Birde 4.4.4 nasıl geçtiğini ben bir ara ayrıntılı olarak senden rica edebilirim... Önceden...
  29. S

Ben polonya romundan gayet nemnunun güncellemeler çok çabuk geliyor... Bir de polonya romuna geçtikten sonra telefonu sıfırlamakta fayda var diye düşünüyorum... Tam neticeyi o zaman alabilirsin Lazzz
  30. S

Galaxy Note 4 için Android 5.1.1 Geliyor!

Bu kadar zamandır yüklemediğim program kalmadı... Kastırmayı nasıl başardınız çok merak ediyorum doğrusu
  31. S

Benim merak ettiğim 64 bit açılıp açılmayacağı açılırsa süper olur... ve tabi tema desteği de çok geç kalınmış bir uygulama
  32. S

En iyi tarafı güncellwmelwr hemen geliyo iPhone gibi o yüzden değiştirmeyi jiç düşünmüyorum... bir de bu haziran sonun da 5.1.1 gelicek diyorlar sence gelir mi ne düşünüyorsun... gelirse 64 bit desteği açılır mı sence
  33. S

Bunları kim söylüyor size anlamıyorum... nerdeyse bir yıla gidicek aynı şekilde ilk aldığğım gün ki gibi devam... dedim yaa s5 s4 le falan karşılaştırın da bi anlamı olsun diye işte bu yüzden çünkü samsung note 4 te çağ atlamıştır... şuan da çıkardığı s6 larda da note 4 deki stabilliği...
  34. S

Ben baktım da bulunamadı falan dedi uzun süredir telefonu kullanmıyodum... bu akşam bakıcam ne alem de pil durumum bir de fotoğraf atamıyorum
  35. S

Ben de hala polonya romu var... pil konusun da çok memnunum ilk yüklediğim de kitkattan daha kötüydü daha sonra düzeldi yada ben alışmaya başladım onu tam anlayamadım... bir de bana bu akşam 190 mb lık bir güncelleme geldi... yükledim çok büyük bi değişiklik fark etmedim açıkcası...
  36. S

64 bit desteği, tema desteği vb. gelse süper olur gibi duruyor ama bakalım tabi ne zaman geleceği şüpeli bir de bu forum da iphone muhabbeti ne alaka... tamam anladık para vermişsiniz almışsınız illaki öveceksiniz de ama gelipte note 4 le iphone 6 yı bari karşılaştırmayın... illaki karşılaştırma...
  37. S

Dostum kies tende yükleyebilirsin... - - - Mesaj Güncellendi - - - Ben de lolipopu ilk yüklediğimde dedeğin tarzda sıkıntılar yaşadım ancak telefonu fabrika ayarlarına döndürünce kendine gelmişti.
  38. S

mydeli şuan için bi sıkıntı yok.... belki daha sonra wipe yaparım ama polanya romu daha önce geldi hani güncellemeler de daha çabuk gelir diye düşünüyorum. O yüzden şimdilik böyle kalması çok ta kötü bişey değilmiş gibi geliyor...
  39. S

İphone 4s siri neden yok

Telefon babamın oda şehir dışına çıktı... öyle kaldı... ama dönsün yapıcam.... sonuçlarını yazarım. Bu arada telefona baktım 4s ti bende şüphelenmiştim. Çok teşekkürler Vikings
  40. S

İphone 4s siri neden yok

Evet çizgi var zaten dediğiniz gibi 4s olmassa 8.3 ü yükleyemezdim... bakayım akşam denerim itunesle olur inşallah...
  41. S

Wipe yi araştırdım ama korktum yapamadım. Artık bununla devam edicez.Yine de teşekkürler
  42. S

İphone 4s siri neden yok

Sen söyleyince ben de şüphelendim ama telefon 4s
  43. S

İphone 4s siri neden yok

Teşekkürler kardeşim ama dediğim gibi siri yok
  44. S

Kardeşim ben odin ile 4.4.4 ü yükledim ama telefon açılmadı samsung yazısı sürekli gelip giddiyordu mecburen yine polonya 5.0.1 i yükledim... neden böyle oldu anlamadım... nasıl geçerim yardımcı olursanız çok sevinirim..
  45. S

İphone 4s siri neden yok

Rica etsem ayarlardan tarif eder misin... nereden açmam gerekiyor... belki bildiğimden farklı bir şeydir Ayarlar da Kontrol etmediğim yer kalmadı ama bulamadım
  46. S

İphone 4s siri neden yok

İos 8.3 yazılımım güncel telefonda fazla bir şey yok o yüzden pek bir kasma şuan için hissetmedim
  47. S

İphone 4s siri neden yok

Tamam başlık için dikkat ederim siri ye gelince ana ekran tuşuna basılı tutunca sesle denetim diyo ancak hemen gidiyo ayarlar genelde de siriden eser yok
  48. S

İphone 4s siri neden yok

Telefonu babam kullanıyor. Ben iphone dan pek anlamıyorum. Ayarlardan derken tarif eder misin - - - Mesaj Güncellendi - - - Malesef yaptım ama babam pek fazla uğraşmıyor. Fazla bi sıkıntı olmadı yani arada bir haber falan bakıyor
  49. S

İphone 4s siri neden yok

Arkadaşlar merhaba iphone 4s i güncelledim. Ama siri yok. Olmasını çok istiyorum. Normalde ayarlar-genel-siri olması gerekiyor ama bende yok. Bilgisi olan arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  50. S

Xposed Framework Yükleme

merhaba arkadaşlar ben note 4 de root attım ve xposed yükledim ancak birtürlü yükle gücelle bölümü aktifleşmedi ve aktif edemedim sizce ne yapabilirim.bir fotoğraflarını atcaktım da bir türlü atamadım
  51. S

Bence arkadaşlar imza kampanyasını başlatalım. Harika fikir...
  52. S

bu müthiş bi haber gerçekten gereksiz uygulamalardan da kurtulucaz demektir bu ve tabiki tema özelliği de geliyor demek aynı zaman da
  53. S

arkadaşlar s6 lara gelen tema özelliği note 4 e gelicek mi bilgisi olan var mı kimse bilmiyor galiba...​ - - - Mesaj Güncellendi - - - note edge i merak ediyorum ondada mı aynı durum var acaba... - - - Mesaj Güncellendi - - - geçmiş olsun kardeşim talihsiz bir durum yaşamışsın....tam...
  54. S

Galaxy S6 ve S6 Edge Kullananlar Kulübü

hocam türkiyede mi baktın nerden baktığını öğrenebilir miyim. bende çok merak ediyorum edge yi,,, note edge pek hoşuma gitmemişti. ama bu baya hoş duruyor...
  55. S

Merhaba arkadaşlar s6 lara gelen tema özelliği note 4 e gelicek mi bilgisi olan var mı - - - Mesaj Güncellendi - - - Bence 64 bit hiçbir zaman açılmicak açılsaydı şimdiye kadar çoktan açılmıştı süs olsun diye bize sattırmak için bunları veriyorlar. Açılacağı varsa zaten s6 lardaki gibi...
  56. S

Pil ömründe pek bir fark yok ama lolipopla telefon daha çok ısınmaya başladı bende