Arama sonuçlarınız

1. bjkli_58

Ovi Store Yardim

Arkadaslar benimde bi sorum olacak... oncelikle konu basligi guzel gercekten ellerinize saglik...ben hollandada yasiyorum oviden turk uygulamalari indiremiyorum iste ne bilim mynet-ntvspor-kanald-karakartal.com-cnnturk-diguturkweptv ne bilim buna benzer tr uygulamalari indirmek istedim zaman...
  2. bjkli_58

Ovistore...

Arkadaslar benimde bi sorum olacak... oncelikle konu basligi guzel gercekten ellerinize saglik...ben hollandada yasiyorum oviden turk uygulamalari indiremiyorum iste ne bilim mynet-ntvspor-kanald-karakartal.com-cnnturk-diguturkweptv ne bilim buna benzer tr uygulamalari indirmek istedim zaman...
  3. bjkli_58

Nokia N8 Sosyal Paylasim (Facebook)

Arkadaslar benim ufak bi sorum olacakti.. N8 de sosyal paylasim facebook uygulamasi varya,ordan giris yaptigimda neden bildirimler gozukmuyor diger uygulamalarda oldugu gibi resmine yorum yapildi falan gibisinden.. Selamlar
  4. bjkli_58

Ovide ulke sorunu yardim :(

Arkadaslar merhaba.. benim sorunum su.. ovide star var-kanal d var bazi programlar var ama ben hollandada yasiyorum. faceden falan arkadaslar link veriyorlar ovi linki stari indirmek icin tikladigimda kaldiginiz ulke desteklemiyor diyor ne yapmam lagzim lutfen yardim edermisiniz ?
  5. bjkli_58

Nokia N8 Skype Sorunu Yardim Lutfen

Arkadaslar ben telefonuma ovi den skype indirdim kurdum calisiyor ama sesli goruse biliyorum neden goruntulu konusamiyorum yardim ederseniz sevinirim..
  6. bjkli_58

SDN S60 Uygulaması

Evet mobil iceri yönleniyor ..
  7. bjkli_58

N8 ekranin resmini al

Arkadaslar forumda aradim bulamadim eger varsa ozur dilerim.. iphone de oldugu gibi bi tusa basmayla ekranin resmini cekmek istiyorum n8 de oyle bisi varmi ?
  8. bjkli_58

SDN S60 Uygulaması

gercekten Guzel uygulama.. ama ben hollandada yasiyorum ovi den indirmek istedigim zaman Maalesef bu öğe ülkenizde kullanılabilir değil diyor ne yapmam lagzim..
  9. bjkli_58

N8 de Mobile TV Turk kanallari ?

Power tesekkurler yardimin icin ama ben yurt disinda kaliyorum
  10. bjkli_58

tesekkur ederim arkadaslar..
  11. bjkli_58

Arkadaslar n8 de mobile tv var ordada 3-5 tane yabanci kanallar var kisacasi sorum su.. n8 de turkce kanallar izleme imkanimiz varmi ?
  12. bjkli_58

Nokia N8 Kullanici adi ve Sifre

Yok arkadaslar denedim olmadi :(
  13. bjkli_58

Nokia N8 Kullanici adi ve Sifre

arkadaslar benim telefonda internette dolanirken kullanici adi ve sfre isteyip duruyor.. bu neyin kullanici adi ve sifresi ?
  14. bjkli_58

N8 güncelleme yayınlandı

Tamam kardes sagolasin ...
  15. bjkli_58

Sonunda Symbian3 Pr 2.0 geldi

Urun Kodu : 059D7N3
  16. bjkli_58

Sonunda Symbian3 Pr 2.0 geldi

Arkadaslar bunu nasil guncelleyecegiz yaa :( *#0000# yazpiyorum guncellemeleri kontrol et diyorum ve guncelleme yok diyo :(
  17. bjkli_58

N8 güncelleme yayınlandı

Arkadaslar benimki olmuyor neden olabilir aceba ? Guncellemeleri kontrol et diyorum hicbi guncelleme yok diyor :(
  18. bjkli_58

İnternet Exp. Ana sayfa sorunu

Arkadaşlar internet exp sayfasını değiştiriyorum kapayıp açtığım zaman yine aynı sorun oluyor hep http://www.fixarama.com/ adresiyle açılıyor...Adavare ile temizledim çalıştır regedit yaptım halen aynı lütfen yardım
  19. bjkli_58

ABC Kanal eursat w3

Tamam sagolun arkadaşlar
  20. bjkli_58

ABC Kanal eursat w3

Selam arkadaşlar.... Bende eursat w3 var yabancı kanal varya ABC onu çekiyormu bilgisi olan varmı ?
  21. bjkli_58

Counter 1.6 buzzkııl map

teşekkürler kardeş
  22. bjkli_58

Counter 1.6 buzzkııl map

Arkadaşlar bana counter 1.6 için buzzkııl harita lağzım
  23. bjkli_58

Packard Bell de kamEra Sorunu

Slm Arkadaşlar...Benim Packard Bell laptopum var ama vista yüklü,xp de bilgisayarımda camara oluyor ama vistada yok yani kamarayı nasıl açabilirim resim falan çekmek için... Selamlar
  24. bjkli_58

Masaüstü Şifreleme Arıyorum ...

Aradaşlar teşekkür ederim.Güzel çalıştırıyorum çünkü benim değil arkadaşımın cafesi..Yani o çalıştırıyor ama benden yardım istdi...sagolun
  25. bjkli_58

Masaüstü Şifreleme Arıyorum ...

Arkadaşlar öncelikle herkese kolay gelsin...Ben cafeciyim aradım proğram masaüstü şifreleme..Pc den 1 dk lığına kalkacam zaman hemen bi proğramı açıp masaüstü şifrelenmesi..Bildiğiniz tavsiye ettiğiniz bi proğram varsa rica ediyorum..Şimdiden sagolun
  26. bjkli_58

Sony DCR-HC53E Driver

Kardeş benimki laptop eger laptop için öyle bi hacet varsa bana link verirmisin ?
  27. bjkli_58

Sony DCR-HC53E Driver

Arkadaşlar bende Sony DCR-HC53E video kamara var ama vista32 driverini bulamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim..Selamlar
  28. bjkli_58

TeamViewer'la Uzaktan Bağlanın

gkhnksgl Teşekkür ederim Kardeş
  29. bjkli_58

DivX'i Güncelleyin

Güzel Tşkler ama VLC PLAYER bence gayet güzel...
  30. bjkli_58

Kardeş tşkler ama açıklarmısın onu nasıl yapacaz yani karşı taraf proğramı kurmadan nasıl gireceğimi...Sagol
  31. bjkli_58

Arkadaşlar bu proğram ile galiba karşıdakine format atıyorlarmış,peki böyle bişi varmı bilen varsa yardımcı olursa sevinirim...Selamlar
  32. bjkli_58

Msn den resim

Anlata bildin kardeş sagol,ama resim dosyası olarak yollamak istersek yani niye o hatayı alıyorum
  33. bjkli_58

Msn den resim

Arkadaşlar benim laptopta mail olarak resim yollayacam zaman resimleri görmüyor pc aynen şu aşağıdaki hatayı veriyor...
  34. bjkli_58

Kur'anda adab kavramı

Ellerine sağlık kardeş
  35. bjkli_58

Hz.Fatima [ra]

Ellerine Sağlık kardeş...Okuyan okur
  36. bjkli_58

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Dün seyrettim... Lanetli Apartman Tavsiye edeirm...
  37. bjkli_58

Cd Kopyalarken Aldığım Hata

Önce şöyle açıklayım tam olarak..Bende clonlu filimler var bunu sürücüyü okutup açıyorum sonra kopyalamıyor önce kopyalıyordu ama şimdi kopyalamıyor
  38. bjkli_58

Cd Kopyalarken Aldığım Hata

Arkadaşlar PC ye CD kopyalarken hata kodu alıyorum,aldığım hata kodu 0x80070057
  39. bjkli_58

Vistada Clone CD

Arkadaşlar kimse cevaplamamış ama ben buldum çözdüm sonunda..SetupVirtualCloneDrive5 indirin ve kurun..
  40. bjkli_58

Pinnacle Studio Kurarken Hata Veriyor

Arkadaşlar ben bi proğram indirdim pinnacle studio ama kuracam zaman resimdeki hatayı alıyorum yardımlarınızı bekliyorum...
  41. bjkli_58

Pinnacle Studio Kurarken Hata Veriyor

42. bjkli_58

Pinnacle Studio 9 Plus

Tamam Kardeş sagolasın..Ben Pinnacle Studio 12 indiriyorum şimdi denemek istersen sende indir linkler aşağıda.... Rapidshare ve upshare partlar aynıdır.. Her part 200 mb dir. Ayrı ayrı indirilip birleştirilebilir. Chimera NOT : Telif haklarını zedeliyici paylaşımlarda bulunmayınız!!! Linkler...
  43. bjkli_58

Vistada Clone CD

Arkadaşlar Sizlere bi sorum olcak tenzip buyurursanız... Clon cd sürücüsünü vistada nasıl göstere biliriz..Yani xp de bilgisayarımın içinde clon cd ninde sürücüsü gözüküyorya ama vistada gözükmüyor o sürüsü.Yardımcı olursanız sevinirim...Selamlar
  44. bjkli_58

Işi bitirelim!

Ben bi bjk li olarak avrupada butun takımlara başarılar diliyorum sadece*******dilemiyorum :p
  45. bjkli_58

Fenerbahçe - BEŞİKTAŞ (29 Kasım 2008 Cumartesi / 19:00)

Yer siyah gök beyaz şampiyonsun beşiktaş...Bence kazanacaz çünkü Fenerbahçe portada ezilecek Beşiktaş da yorgun düşecek bu maç bizim 2-1
  46. bjkli_58

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Arkaaşlar benim sorum şu olacak... Arkadaşın pc den save dosyasını alıyorum benim oyunun save dosyasına atıyorum ama oyunda göstermiyor saveyi,benim eski save gösteriyor arkadaşın save göstermiyor?
  47. bjkli_58

Pinnacle Studio 9 Plus

Arkadaşlar bende Pinnacle Studio 9 Plus var ama xp de çalışıyor,bunun yenisini indirmeden direk vistada nasıl çalıştıra biliriz? Cevaplarınızı bekliyorum
  48. bjkli_58

Benimki kotalı kardeş netten oynarsam kotaya girer...Ozaman ben sana save dosyasını veriyorum şimdi http://rapidshare.com/files/161516366/savegames.rar.html sen tekrar bana yollarsın allah rağzı olsun..Msn adresimi sana ziyaretci defterine yazdım..
  49. bjkli_58

kardeş teşekkür ederim yardımların için ama evde oynuyorum yani multiplayer ile oynayacam kimse yok...Peki ben sana save versem sen o bölümü geçip bana tekrar versen olurmu ? Valla 4 gündür o bölümle uğraşıyorum sinir oldum..Sadece o tankı vur oyun kayt olsun yeter...
  50. bjkli_58

peki sadece o bölümün geçilmiş savesi varmı sende ?
  51. bjkli_58

Öncelikle Teşekkürler.... Resimdeki yerde ne yapmam gerek anlayamadım.Tankı bi türlü vuramıyorum tankı vurmaya hedef aldığım zaman birden bire ölüyorum yani ateşten silahtan falan değil...Yani herhangi birisi beni vurmadan gameover oluyor :s
  52. bjkli_58

Namazsızlıktan kurtuluş çareleri

teşekkürler süper konu...
  53. bjkli_58

Arkadaşlar Ghost Recon Advanced Warfighter 2 oyununu oynayan varsa bi sorum olcak... Joining forces de bi bölüm var tankı vuracam zaman hemen ölüyorum yapman gereken bişi var mı ama ne bilmiyorum yani kimse ateş etmeden ölüyorum.
  54. bjkli_58

Crysis intelLaptopGaming.dll

Arkadaşlar ben crysis oyunınunu kurdum ilk başta çalıştı ertesi gün çalıştırmak için bastım intellaptopgaming.dll bulunamadığından uygulama başlatılamadı uyarısı verdi... Sildim yükledim aynı hatayı veriyor.Bana yardımcı olursanız sevinirim...
  55. bjkli_58

Autorun.inf Virüsü (Çözüldü)

tşkler arkadaşlar
  56. bjkli_58

Tamam kardeş o proğramı kurdum sagolasın ama autorun özelliğini nasıl kapayacağım yardımcı olurmusun ?
  57. bjkli_58

System Volume Information

Gerçekten yardımcı oldun kardeş sagolasın
  58. bjkli_58

Arkadaşlar Merhaba..Benim flas bellekten pc ye virüs bulaştı virüzün uzantısı autorun.inf bu dosyayı virüs proğramım silmiyor nod32 bunu nasıl silerim format atmadan...Slmlar
  59. bjkli_58

Nokia Harita Yükleyicisi Mac için hazır

Teşekkürler Kardeş İşe Yaradı....
  60. bjkli_58

Tamam Arkadaş sagolasın...
  61. bjkli_58

Arkadaşlar benim harici HDD den pc me vürüs bulaştı klasörün ismide System Volume Information böylee ama bunu silemiyorum,format harici bunu nasıl silenbiliriz Aceba bilgisi olan varmı ?
  62. bjkli_58

LigTV'deki maçları ücretsiz izleyebilirsiniz!

Ellerine Sağlık Kardeşim..Emeğe Herzaman Saygı...Sana Zahmet Banada pm ile gönderirmisin ?