Arama sonuçlarınız

1. E

Öneri Samsung A52 Kılıf Tavsiyesi

Herkese merhaba. Samsung A52 için max 100 TL'lik kılıf önerisi verir misiniz? Kamerasını da koruyabilen olursa çok iyi olur.
  2. E

Soru 25 W Şarj Adaptörünü Kullanmak İçin Nasıl Bir Kablo Lazım?

Herkese merhaba. A52 siparişi verdim. Kutu içinden 15 W şarj aleti çıkıyormuş ama telefon max 25 W destekliyor. 25 W tam verim alabilmem için 25 W'luk adaptör almam gerektiğini biliyorum. Peki kablosunu nasıl almalıyım? Bir özellikli olması gerekiyor mu? Çünkü bu adaptörün iki ucu da Type-C...
  3. E

Sizce Hangi İşlemci Soğutucusunu Almalıyım?

Herkese Merhaba. İşlemci soğutucusu almak istiyorum. Sistemim şu şekilde: rtx 3070 stock ryzen 5 5600x asus tuf gaming b550 plus wifi viewsonic 2k 144hz 1ms ips xpg ınvader-bkcww usb 3.0 temperli cam atx mid-tower kasa xpg pylon 650b-bkceu 650w 80 plus bronze 120mm psu corsair vengeance (2x8gb)...
  4. E

Xiaomi Mi Box Arka Planda Çalışan Uygulamalar Ve Cihazı Tümden Kapatma ?

Herkese merhaba, Xiomi Mi Box'ı kullanalı iki gün oluyor. Şunu farkettim, cihazı kapatma düğmesine basınca cihaz kendini uyku moduna alıyor daha sonra yeniden açınca kaldığı yerden devam ediyor. Ama yeniden başlat dediğim zaman her şeyi kapatıp normal açılıyor. Ben her şeyi kapatmasını istiyorum...
  5. E

Dosyalar Silinmeden Format Nasıl Atabilirim ?

USB hafızası yetmiyor. PC'de fotoğraf, video ve dosyalar vs. var. Onları tutup geri kalan her şeyi formatlama gibi bir şey var mı ? Ayarlardan Dosyaları Koruma ve PC sıfırlama gibi bir şey var. Bir de bende hem SSD hem HDD var. Formatı her ikisine mi atıyor yoksa sadece SSD'ye (Windows'un...
  6. E

Intel Güncelleme "Yüklenmekte olan sürücü..." Hatası

Şu an Intel UHD Graphics 630 (6287 Sürümü) kullanıyorum. Güncellemek istediğim zaman yüklendikten sonra şöyle bir hata alıyorum: Ne yapmam lazım, servise mi yollayayım ?
  7. E

Sistemim İyi Fakat PC Anlamsız Tepkiler Veriyor

Herkese Merhaba, Sistemim benim anladığım kadarıyla iyi fakat oyunlarda anlık FPS düşüşü, o anda yaşanan anlık ekran bulanıklığı vs. sorunlar oluyor. Sistemin çok rahat kaldırabileceği oyunlar bile sıkıntı yaşıyor. Birkaç dakika güzel oynanan oyunda bir anda FPS düşüyor sonra yine eski haline...
  8. E

400 TL'yi Geçmyecek Modem Tavsiyesi ?

Herkese merhaba. 400TL'yi geçmeyek modem önerir misin ? İnternette fiyat performans modemleri var ama çok fazla. Kaliteli olan, çekim gücü fiyatına göre iyi olan ve VDSL(bunu yeni öğrendim, fiber internet altyapısıyla alakalıymış) bulunan bir modem önerir misiniz ?
  9. E

NVIDIA Kurulum Programı Devam Edemiyor Hatası ?

Daha öğlen freedos laptop aldım. Bütün güncellemesi yaptım ve sürücüleri yükledim. Bir bunda sorun çıktı. Çözümünü bilen var mı ?
  10. E

Burada Ne Yapmam Gerekiyor ? (Freedos laptopa Windows kurulumu) [çözüldü]

Arkadaşlar freedos laptop aldım. Ne zaman win kursam burada kafam karışıyor. İşletim sistemini ssd ye kurmak istiyorum. Burada neler gereksiz hangilerini sileyim hangileri dursun önemli olanların.
  11. E

Sizce Hangisi ?

DELL - DELL INSPIRON15 7577 INTEL® CORE™ i7 IŞLEMCI 2.8GHZ-16GB-1TB-GTX1060-15.6"W10 - Vatan Bilgisayar MONSTER - Tulpar T5 V17.1 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook (16gb ram+1tb hdd=8800 tl) Dell'in tek eksiği i7 7.nesil olması. sizce hangisi. sadece özelliklerine bakarsak monster 8.nesil...
  12. E

2 Gün İçerisinde Siz Hangisini Alırdınız ?

Monster Notebook | Performans Tutkunlarına Özel Notebook'lar Monster Notebook | Performans Tutkunlarına Özel Notebook'lar Abra A5 V13.2.1 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook Monster Abra A7 V8.1.1 Intel Core i7 8750H 8GB 256GB SSD Fiyatı Bunlar arasındaki fark nedir ? (8gb ram olanlar 16...
  13. E

Laptop Tavsiyesi

Herkese merhaba. Bilgisayar öğretmenliği bölümüne yeni başladım. Kullandığım pc eski olduğu için yenisini almam gerekiyor. Hocalarda eğer alacaksanız laptop alınması sizin için daha faydalı olacak diyor. İnternette hem yerli hem de yabancı sitelere (amazon vs.) bakıyorum fiyatlar çok yüksek...
  14. E

Note FE Güncelleme Yapmaz İsek ?

Herkese Merhaba. Geçen hafta Note FE aldım oyun performansı hariç her yönden iyi telefon. aklıma bir soru takıldı bu konularda pek anlamıyorumda. telefona format atıp hiç güncelleme yapmazsak pubg mobile, real car parking 2 gibi oyunlar daha sorunsuz çalışır mı ? getirilen güncelleme ile ilgili...
  15. E

Note FE Oyun Performans Düşüklüğü ?

Herkese Merhaba. Geçen hafta Note FE aldım. telefonun her şeyinden memnunum oyun hariç. score match gibi çok basit bir oyunda bile takılmalar oluyor(oyun performans modu açık iken), hadi buna oyun iphone odaklı oldugu için diyelim, pubg mobilde de aynı sorun var. devamlı bir takılma, dediğim...
  16. E

Fiyat Performans Kablosuz Kulaklık Tavsiyesi ?

Herkese Merhaba. 100-150 tl'ye kadar çıkabileceğim bir kablosuz kulaklık arıyorum. ilgilenen ve bu işlerden anlayan arkadaşlardan ricam kaliteli ve fiyatına değer bir model söylemeleri :)
  17. E

Samsung Note FE mi, S7 Edge mi, HTC U11 mi ?

Herkese Merhaba. Sizce hangisi ? Samsung Note FE mi, S7 Edge mi, HTC U11 mi ?
  18. E

Sizce Hangisi ?

Herkese Merhaba. 2400 tl'ye kadar bir bütçem var. Huawei P20 Lite, Mate 10 Lite, LG G6 arasında kaldım. Birde Xiaomi Mİ Mix 2 var fakat ekranı çok büyük. Yarın p20 lite sipariş vermeyi planlıyorum. Biraz önce de oyun performansını izledim, beklediğimin altında kaldı. Sizce ne yapmalı ? G6...
  19. E

Öncelik Hızı Ve Kamerası Olan Telefon Tavsiyesi ?

Herkese merhaba. Önümüzdeki hafta telefon almam gerekiyor. Piyasada çok fazla seçenek var. Oyun 3. planda, öncelikle performansı (instagram, twitter vs. kasma donma olmaması) iyi olmalı ve kamerası iyi olmalı. Böyle bir telefon tavsiyeniz var mı ? Samsung düşünüyorum bu konuda başarılılar diye...
  20. E

PS üyelik e-posta değişir mi ?

Herkese merhaba. Kuzenim PS için benim e-postamı kullanıyor, ben de önümüzdeki hafta ps alıyorum. Kuzenim için yeni bir hotmail hesabı açsam benim e-postamı ben alsam da açtığımı o verebilir miyim ?
  21. E

Xiaomi Mi 6, Oneplus 5 Sizce Hangisi ? (Lütfen Kullanan Veya Anlayanlar Yorum Yapsın)

Herkese Merhaba, 1 haftadır araştırma sonucu mi 6 ve oneplus 5 arasında kaldım. Şu andan itibaren ufak detaylar (performans harici) kaldı. Kullanım açısından. Mi 6 ile plus5 arasında fazla bir perfomans farkı yok gibi neredeyse. Aklıma 3 soru takıldı. 1) Oneplus'ın SAR değeri biraz yüksek değil...
  22. E

Bu Fiyata Daha İyisi Var Mı ?

Herkese Merhaba, LAPTOP Bu bilgisayarı düşünüyorum. Bu fiyatlarda bundan daha iyi bir fiyat performans laptopu var mı ?
  23. E

"Mi 6, Mi Note 3, Mi Mix 2" Sizce Hangisi ?

Geçen hafta sorduğum soruda mi 6 da karar kılmıştım. ekran boyutu olarak yetersiz kalıyordu.şu an için rakipleri mi note 3 ve mi mix 2. sizce ne alınmalı, alınan ürün parasına değer mi ?
  24. E

Sizce Hangisi ? (Lütfen Kullanan Veya Anlayan Yorumlasın)

Herkese Merhaba. Xiaomi Mi A1, Xiaomi Redmi Note 4, Huawei P9 Lite, Xiaomi Mi 5S Plus telefon modellerinden hangisini tercih edersiniz. Sosyal medya, oyun vb. şeyleri çok kullanıyorum. Yorumlarınız çok değerli, buradaki yorumlara göre bu hafta içerisinde bunlardan bir tanesini alacağım.
  25. E

Düşük Bütçeli Mi 2.El Mi ?

Herkese merhaba. Düşük bütçeli bir telefon almayı düşünüyorum gm8, p9 lite vb. telefonlara baktım. Bunların yerine 2.el iphone 6,6s,7,7s bakmalı mıyım ? Ne kadar mantıklı ?
  26. E

Düşük Bütçeli Mi 2.El Mi ?

Herkese merhaba. Düşük bütçeli bir telefon almayı düşünüyorum gm8, p9 lite vb. telefonlara baktım. Bunların yerine 2.el iphone 6,6s,7,7s bakmalı mıyım ? Ne kadar mantıklı ?
  27. E

Uydunet kullananlar yardımm ? Uydunet nasıldır ?

Arkadaşlar "UYDUNET" kullanıyorsanız nasıldır ? Bu 3 kampanyadan birine girmeyi düşünüyorum. Uydunet nasıldır yani , hızlı mı , kesintiye çok uğruyor mu , televizyon ile birlikte de olacağı için TV de problem çok oluyor mu ? Yorumlarınız İçin Teşekkürler. İYİ FORUMLAR.