Arama sonuçlarınız

1. E

Öneri Samsung A52 Kılıf Tavsiyesi

Herkese merhaba. Samsung A52 için max 100 TL'lik kılıf önerisi verir misiniz? Kamerasını da koruyabilen olursa çok iyi olur.
  2. E

Soru 25 W Şarj Adaptörünü Kullanmak İçin Nasıl Bir Kablo Lazım?

Trendyol'dan sipariş ettim dün akşam. Trendyol Elite ile 100 TL de indirim uygulandı bana 4450 TL'ye geldi telefon. 1638475044 Ugreen Type-C to Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu, 2 Metre, Beyaz bu kablo ile sorun çıkar mı sizce? 3A özellikli.
  3. E

puanına ve yorumlarına baktım da orijinal değil sanırım bu ürün.
  4. E

Herkese merhaba. A52 siparişi verdim. Kutu içinden 15 W şarj aleti çıkıyormuş ama telefon max 25 W destekliyor. 25 W tam verim alabilmem için 25 W'luk adaptör almam gerektiğini biliyorum. Peki kablosunu nasıl almalıyım? Bir özellikli olması gerekiyor mu? Çünkü bu adaptörün iki ucu da Type-C...
  5. E

Sizce Hangi İşlemci Soğutucusunu Almalıyım?

Şimdilik silverstone alsam daha sonra sizin dediğinizi de alsam uyumlu çalışır mi sorun çıkartır mi?
  6. E

Sizce Hangi İşlemci Soğutucusunu Almalıyım?

Herkese Merhaba. İşlemci soğutucusu almak istiyorum. Sistemim şu şekilde: rtx 3070 stock ryzen 5 5600x asus tuf gaming b550 plus wifi viewsonic 2k 144hz 1ms ips xpg ınvader-bkcww usb 3.0 temperli cam atx mid-tower kasa xpg pylon 650b-bkceu 650w 80 plus bronze 120mm psu corsair vengeance (2x8gb)...
  7. E

Xiaomi Mi Box Arka Planda Çalışan Uygulamalar Ve Cihazı Tümden Kapatma ?

Herkese merhaba, Xiomi Mi Box'ı kullanalı iki gün oluyor. Şunu farkettim, cihazı kapatma düğmesine basınca cihaz kendini uyku moduna alıyor daha sonra yeniden açınca kaldığı yerden devam ediyor. Ama yeniden başlat dediğim zaman her şeyi kapatıp normal açılıyor. Ben her şeyi kapatmasını istiyorum...
  8. E

Dosyalar Silinmeden Format Nasıl Atabilirim ?

Yazmayı unutmuşum. Bilgisyarım Laptop.
  9. E

Dosyalar Silinmeden Format Nasıl Atabilirim ?

USB hafızası yetmiyor. PC'de fotoğraf, video ve dosyalar vs. var. Onları tutup geri kalan her şeyi formatlama gibi bir şey var mı ? Ayarlardan Dosyaları Koruma ve PC sıfırlama gibi bir şey var. Bir de bende hem SSD hem HDD var. Formatı her ikisine mi atıyor yoksa sadece SSD'ye (Windows'un...
  10. E

Sistemim İyi Fakat PC Anlamsız Tepkiler Veriyor

Bilgisayarım Dell G515. Dediğiniz gibidir muhtemelen. Bir de o kadar para verip termal macun aldım, şimdi PC'yi açmakta istemiyorum garantisi gider diye.
  11. E

Drive Booster, Windows Update, Intel Driver And Support Assistant ve Dell Support Assist.
  12. E

Intel Güncelleme "Yüklenmekte olan sürücü..." Hatası

Şu an Intel UHD Graphics 630 (6287 Sürümü) kullanıyorum. Güncellemek istediğim zaman yüklendikten sonra şöyle bir hata alıyorum: Ne yapmam lazım, servise mi yollayayım ?
  13. E

Hayır, bu son 2 haftadır. Acaba nvidia tarafından gelen güncellemelerde mi sıkıntı var diye düşünüyorum ama o zaman hemen düzeltirlerdi. 1560621244 Nvidia geforce experience üzerinden güncellemeleri yapıyordum. Bugün sürücüyü UDD ile tümden silip Nvidia'nın son sürümünden bir önceki sürümünü...
  14. E

Herkese Merhaba, Sistemim benim anladığım kadarıyla iyi fakat oyunlarda anlık FPS düşüşü, o anda yaşanan anlık ekran bulanıklığı vs. sorunlar oluyor. Sistemin çok rahat kaldırabileceği oyunlar bile sıkıntı yaşıyor. Birkaç dakika güzel oynanan oyunda bir anda FPS düşüyor sonra yine eski haline...
  15. E

400 TL'yi Geçmyecek Modem Tavsiyesi ?

Herkese merhaba. 400TL'yi geçmeyek modem önerir misin ? İnternette fiyat performans modemleri var ama çok fazla. Kaliteli olan, çekim gücü fiyatına göre iyi olan ve VDSL(bunu yeni öğrendim, fiber internet altyapısıyla alakalıymış) bulunan bir modem önerir misiniz ?
  16. E

NVIDIA Kurulum Programı Devam Edemiyor Hatası ?

Daha öğlen freedos laptop aldım. Bütün güncellemesi yaptım ve sürücüleri yükledim. Bir bunda sorun çıktı. Çözümünü bilen var mı ?
  17. E

Burada Ne Yapmam Gerekiyor ? (Freedos laptopa Windows kurulumu) [çözüldü]

Hocam çok teşekkür ederim dediğini sildim birleşti. Daha sonrasında ssd ye kurdum. Çok teşekkür ederim
  18. E

hoca 201 olanı silebiliyorum ama içine kuramıyorum. 31 olanı silemiyorum ama içine kurabiliyorum. 931 ve 5 olanları silemiyorum ama 931 olana kurabiliyorum. Benim ssd 250gb idi. Acaba kendiliğinden 31 olanı işletim sistemi için mi ayırdı ?
  19. E

Arkadaşlar freedos laptop aldım. Ne zaman win kursam burada kafam karışıyor. İşletim sistemini ssd ye kurmak istiyorum. Burada neler gereksiz hangilerini sileyim hangileri dursun önemli olanların.
  20. E

Sizce Hangisi ?

kullanıyor musun ?
  21. E

Sizce Hangisi ?

siz bu ikisi arasında kalsanız hangisini alırdnız ? neden ?
  22. E

Sizce Hangisi ?

sizin çevrenizde monster kullanan var mı peki ? tavsiye ediyorlar mı ? özelliklerinin hakkını veriyor mu sizce ?
  23. E

Sizce Hangisi ?

laptop almam lazım. monster kaliteli değil diyorlar malzeme olarak evet bu doğru. performansından da çok bir şey bekleme diyorlar onu anlamadım dell de iyi bir performans verir mi onu bilemiyorum işte
  24. E

Sizce Hangisi ?

DELL - DELL INSPIRON15 7577 INTEL® CORE™ i7 IŞLEMCI 2.8GHZ-16GB-1TB-GTX1060-15.6"W10 - Vatan Bilgisayar MONSTER - Tulpar T5 V17.1 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook (16gb ram+1tb hdd=8800 tl) Dell'in tek eksiği i7 7.nesil olması. sizce hangisi. sadece özelliklerine bakarsak monster 8.nesil...
  25. E

2 Gün İçerisinde Siz Hangisini Alırdınız ?

1tb hdd ve +8gb ram=16gb ram 1050ti 7000tl ediyor. ucuz gözüküyor ama özelliştirden bunları ekleyınce yine aynı fiyat oluyor. aklım almıyor artık yaa
  26. E

Monster Notebook | Performans Tutkunlarına Özel Notebook'lar bunu düşünüyorum şu an 16gb ramli
  27. E

Monster alınmaz deniyor forumlarda, videolarda vs. bunun yerine i7 7.nesil yine 1050 ekranlı hp alınabilir mi ? siz olsanız ne yapardınız ?
  28. E

Monster Notebook | Performans Tutkunlarına Özel Notebook'lar Monster Notebook | Performans Tutkunlarına Özel Notebook'lar Abra A5 V13.2.1 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook Monster Abra A7 V8.1.1 Intel Core i7 8750H 8GB 256GB SSD Fiyatı Bunlar arasındaki fark nedir ? (8gb ram olanlar 16...
  29. E

Laptop Tavsiyesi

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Oyunda oynayacağım arada sırada fifa cs rainbow gibi Oyunlar ama önceliğim adobe premier pro gibi edit programlarını rahatça kullanabilmek. Abra yeterli diyorsanız tercihim abradan yana.
  30. E

Laptop Tavsiyesi

ilerki seneler (uzun kullanım) için faydasını görmez miyim ? 1050 ye bakılarak
  31. E

Laptop Tavsiyesi

8200tl ye tulparı özelleştirdim. 16gb ram ekledim (16GB (2x8GB) DDR4L 1.2V 2666MHz SODIMM [Ekle 549,00 TL]) sizce daha mantıklı bir hareket mi olur ?
  32. E

Laptop Tavsiyesi

Çok teşekkür ederim size. Bakış açımı değiştirdiniz. Attığınız 3 PC arasında kaldım :) "Huma" modeli bana daha yakın geldi. Huma i7 7.nesil burada biraz takıldım, daha sonra abraya baktım 8.nesil ama ekran kartı 1050. Tulpar'da 8.nesil hem de 1060 ekran kartı var iyice çıkmaza girdim :) 8.nesil...
  33. E

Laptop Tavsiyesi

Adobe Premiere Pro, Sony Vegas Pro gibi programlar için önceliğim iş bilgisayarı olmalı dimi
  34. E

Laptop Tavsiyesi

Yanıtın için teşekkür ederim. Kurmada sıkıntı yaşamam. Okuyacağım bölüm için ne kadar nasıl bir PC gerekli onu kestiremiyorum sadece. Peki iş bilgisayarı için gtx1050 yeterli olur mu ?
  35. E

Laptop Tavsiyesi

Herkese merhaba. Bilgisayar öğretmenliği bölümüne yeni başladım. Kullandığım pc eski olduğu için yenisini almam gerekiyor. Hocalarda eğer alacaksanız laptop alınması sizin için daha faydalı olacak diyor. İnternette hem yerli hem de yabancı sitelere (amazon vs.) bakıyorum fiyatlar çok yüksek...
  36. E

Samsung Galaxy Note FE Kullanıcıları Kulübü

Note FE Android P 9.0 gelecek mi ? Gelecekse ne zaman gelecek ? Veya geldi mi :)
  37. E

Note FE Güncelleme Yapmaz İsek ?

Herkese Merhaba. Geçen hafta Note FE aldım oyun performansı hariç her yönden iyi telefon. aklıma bir soru takıldı bu konularda pek anlamıyorumda. telefona format atıp hiç güncelleme yapmazsak pubg mobile, real car parking 2 gibi oyunlar daha sorunsuz çalışır mı ? getirilen güncelleme ile ilgili...
  38. E

Note FE Oyun Performans Düşüklüğü ?

Herkese Merhaba. Geçen hafta Note FE aldım. telefonun her şeyinden memnunum oyun hariç. score match gibi çok basit bir oyunda bile takılmalar oluyor(oyun performans modu açık iken), hadi buna oyun iphone odaklı oldugu için diyelim, pubg mobilde de aynı sorun var. devamlı bir takılma, dediğim...
  39. E

Samsung Galaxy Note FE Kullanıcıları Kulübü

Herkese Merhaba. Geçen hafta Note FE aldım. telefonun her şeyinden memnunum oyun hariç. score match gibi çok basit bir oyunda bile takılmalar oluyor(oyun performans modu açık iken), hadi buna oyun iphone odaklı oldugu için diyelim, pubg mobilde de aynı sorun var. devamlı bir takılma, dediğim...
  40. E

Fiyat Performans Kablosuz Kulaklık Tavsiyesi ?

Herkese Merhaba. 100-150 tl'ye kadar çıkabileceğim bir kablosuz kulaklık arıyorum. ilgilenen ve bu işlerden anlayan arkadaşlardan ricam kaliteli ve fiyatına değer bir model söylemeleri :)
  41. E

Samsung Note FE mi, S7 Edge mi, HTC U11 mi ?

Herkese Merhaba. Sizce hangisi ? Samsung Note FE mi, S7 Edge mi, HTC U11 mi ?
  42. E

Sizce Hangisi ?

note 7 2016 çıkışlı fe 2017 çıkışlı gösteriyor. yarın büyük ihtimal fe alacağım ama kafama takılan tek soru eski olup olmadığı
  43. E

Sizce Hangisi ?

FE eski mi peki, internette hep eski deniyor. güncelleme açısından sıkıntı çıkarmaz dimi ? bir de buradan almayı düşünüyorum, size zahmet sizde bi bakar mısınız buradan da alabilirsin dediğiniz bir site. her şey için sağ olun.
  44. E

Sizce Hangisi ?

ben de biraz önce fe ye baktım gerçekten o da güzel tek sorun yurtdışından gelmesi
  45. E

Sizce Hangisi ?

Herkese Merhaba. 2400 tl'ye kadar bir bütçem var. Huawei P20 Lite, Mate 10 Lite, LG G6 arasında kaldım. Birde Xiaomi Mİ Mix 2 var fakat ekranı çok büyük. Yarın p20 lite sipariş vermeyi planlıyorum. Biraz önce de oyun performansını izledim, beklediğimin altında kaldı. Sizce ne yapmalı ? G6...
  46. E

Öncelik Hızı Ve Kamerası Olan Telefon Tavsiyesi ?

bildiğim kadarı ile performansta rakiplerine göre iyi ama kamera konusunda çok kötüler
  47. E

kusura bakmayın bütçemi eklemeyi unutmuşum. 1000-2000 tl arası
  48. E

Herkese merhaba. Önümüzdeki hafta telefon almam gerekiyor. Piyasada çok fazla seçenek var. Oyun 3. planda, öncelikle performansı (instagram, twitter vs. kasma donma olmaması) iyi olmalı ve kamerası iyi olmalı. Böyle bir telefon tavsiyeniz var mı ? Samsung düşünüyorum bu konuda başarılılar diye...
  49. E

PS üyelik e-posta değişir mi ?

öncelikle cevap için teşekkür ederim. kafama takılan bazı sorular var. eski hesaptaki kupalar başarılar vs. yeni geçen hesaba aktarılıyor mu ? bir de yeni açılan hesap için telefon numarası doğrulaması şart mı ? yani kuzenim için hesap açacağım ona vereceğim kendi hesabımı ondan alacağım bir...
  50. E

PS üyelik e-posta değişir mi ?

Herkese merhaba. Kuzenim PS için benim e-postamı kullanıyor, ben de önümüzdeki hafta ps alıyorum. Kuzenim için yeni bir hotmail hesabı açsam benim e-postamı ben alsam da açtığımı o verebilir miyim ?
  51. E

Xiaomi Mi 6, Oneplus 5 Sizce Hangisi ? (Lütfen Kullanan Veya Anlayanlar Yorum Yapsın)

Herkese Merhaba, 1 haftadır araştırma sonucu mi 6 ve oneplus 5 arasında kaldım. Şu andan itibaren ufak detaylar (performans harici) kaldı. Kullanım açısından. Mi 6 ile plus5 arasında fazla bir perfomans farkı yok gibi neredeyse. Aklıma 3 soru takıldı. 1) Oneplus'ın SAR değeri biraz yüksek değil...
  52. E

Bu Fiyata Daha İyisi Var Mı ?

Hayır, günlük kullanım. Sağlam olması öncelikli planda. Yani uzun zaman kullanmak istiyorum. Ben bu fiyatlarda en iyisi bu kadarını bulabildim. Başka bir marka veya model var mı ? Bu paraya bunu vereceğine şunu al daha kaliteli ve daha iyi dediğiniz.
  53. E

Bu Fiyata Daha İyisi Var Mı ?

Herkese Merhaba, LAPTOP Bu bilgisayarı düşünüyorum. Bu fiyatlarda bundan daha iyi bir fiyat performans laptopu var mı ?
  54. E

"Mi 6, Mi Note 3, Mi Mix 2" Sizce Hangisi ?

Kuzeniniz nereden aldı. İnternetten ise hala linki duruyor mu ? ya da ben hangi siteden alabilirim
  55. E

mi nin forumuna bakıyorum da genelde "mi 6 .... sorunu" diye başlıklar var hep. sizde şu ana kadar bir sorun oldu mu veya bu sorunlara çözüm bulmak kolay mı ?
  56. E

Peki şu "Delta Servisi" muhabbeti nedir. sizin bildiğiniz kadarıyla, ne kadar güvenlidir ?
  57. E

Nerrden aldınız ? Varsa hala linkini atabilir misiniz ?
  58. E

Merhaba. Yaklaşık 1 haftadır araştırıyorum, kafayı da yemek üzereyim. 2 bin lirayı geçmek istemiyorum fakat mi 6 veya mi note 3 de fazla güven vermiyor. kırılan ekranlar olsun, yazılımsal sorunlar olsun, MIUI 9.2.3 güncellemesi olsun hep sorunlu diyorlar. Bu sefer de bir kaygı durumu oluşuyor...
  59. E

bu arada mi 6 yı eline aldın dimi. aldıysan nasıl küçük geliyor mu ? mi note 3 ile kıyaslandığında note 3 ün daha uzun olduğunu gördüm. ekran boyutları neredeyse aynı gibi duruyordu. vodafone bayisine felan da gittim bulamadım telefonu inceleme şansımda olmadı. anca yt dan izliyoruz..
  60. E

2 senelik kullanım içerisinde bir fark yaratır mı note 3 ile mi 6 arasında
  61. E

Peki hiç 2000 lirayı geçmeyelim dedik. mi 6 ile mi note 3 arasında sadece fotoğraf ve ekran boyutu farkı mı var ? performans olarak bir fark mı benzerler mi yoksa ?
  62. E

Geçen hafta sorduğum soruda mi 6 da karar kılmıştım. ekran boyutu olarak yetersiz kalıyordu.şu an için rakipleri mi note 3 ve mi mix 2. sizce ne alınmalı, alınan ürün parasına değer mi ?
  63. E

Sizce Hangisi ? (Lütfen Kullanan Veya Anlayan Yorumlasın)

peki bu android sürümü çok önemli bir şey mi ? birde mi6 daha güncelleme alır dimi şimdi aldım diyelim 1 yıl felan götürsün bari.
  64. E

telefon 2016 da çıkmış gözüküyor. şu an için instagram twitter vb. sosyal medya programlarında kasma oluyor mu (hafifte olsa) ? oyun performansında düşme yaşıyor mu ? kulaklık veya şarj yönünden sıkıntı yaşıyor mu ? ekran boyutu iyidir herhalde mi6 bu yönden yetersiz kalır mı ? mi6 ile bunun...
  65. E

sizi de yordum çok sağolun. son bir sorum daha var. mi 5s plus için Android 6.0 (Marshmallow) diyor, mi 6 için Android 7.1.1 (Nougat) diyor. bunlar ilk çıktığı hali dimi, şu an için ikisi de son sürümü kullanıyor sanırsam.
  66. E

aynı durum mi5s plus için de geçerli mi peki ?
  67. E

hee öyle oluyor yani. onu bilmiyordum. şarj ve kulaklık için ara kablo var yani dimi. bir de ben başkasının şarj aletini kullansam şarj eder mi telefonu çünkü avrupadan alınan telefonlarda şarj uyumluluğu denen bir şey varmış.
  68. E

mi6 da kulaklık sorunu varmış ve benim en çok kullandığım şey. büyük ihtimal mi 5s plus alacağım ---- Mesajlar birleştirildi ---- mi6 kulaklık sorunu var :(
  69. E

Note 3'ün en soğutan tarafı kulaklık için bile ara kablo takmamız şartı. O yüzden onu listeye eklemedim. Oyun ve sosyal medya tarafı iyi olması yeterli benim için, bu fiyat segmentinde performans olsun bin şükür :) kamera işleri biraz lükse kaçıyor :)
  70. E

Herkese Merhaba. Xiaomi Mi A1, Xiaomi Redmi Note 4, Huawei P9 Lite, Xiaomi Mi 5S Plus telefon modellerinden hangisini tercih edersiniz. Sosyal medya, oyun vb. şeyleri çok kullanıyorum. Yorumlarınız çok değerli, buradaki yorumlara göre bu hafta içerisinde bunlardan bir tanesini alacağım.
  71. E

Düşük Bütçeli Mi 2.El Mi ?

P9 lite düşünüyordum, dediklerine baktıktan sonra A1'in fena olmadığını gördüm. Note 3'ün kulaklık vb. birkaç olumsuz yanını gördüm ama A1'i beğendim. Şimdi ise P9 ile A1 arasında kaldım. Birde benim özellikle sevdiğim bir oyun var, adı survivor royale bu fiyat segmentindeki telefonlar bu oyunu...
  72. E

Peki şu an iphone 6 veya 6s alsam kaç sene götürür. Şarjı orjinal alsam birde. Hiç iphone kullanmadım da ne kadar yıl gider tahmin edemiyorum.
  73. E

Herkese merhaba. Düşük bütçeli bir telefon almayı düşünüyorum gm8, p9 lite vb. telefonlara baktım. Bunların yerine 2.el iphone 6,6s,7,7s bakmalı mıyım ? Ne kadar mantıklı ?
  74. E

Herkese merhaba. Düşük bütçeli bir telefon almayı düşünüyorum gm8, p9 lite vb. telefonlara baktım. Bunların yerine 2.el iphone 6,6s,7,7s bakmalı mıyım ? Ne kadar mantıklı ?
  75. E

Uydunet kullananlar yardımm ? Uydunet nasıldır ?

Durumum uygun olsa onu çok istiyorum ama ne yazıkki.. :)
  76. E

Arkadaşlar en üsttekini kullanmayı düşünüyorum ama 10 mbps nasıl dır ? iyi midir ? İYİ FORUMLAR.
  77. E

Tavsiyen için teşekkürler. Uyduneti duyduğum zaman dedim artık ttneti bırakıyorum taahhütte bitiyor kimse tutamaz beni . Sorna forumlarda konu açtığım zaman Süperonline dediler uydunetten daha iyi dediler çelişkiye düştüm birazda fiyatı fazla geldi açıkçası ama uydunet te karar kıldım :)
  78. E

evet altyapı var. birde superonline felan diyorlar ama bana fiyatı biraz yüksek geldi sizin yorumunuz nedir ?
  79. E

Arkadaşlar "UYDUNET" kullanıyorsanız nasıldır ? Bu 3 kampanyadan birine girmeyi düşünüyorum. Uydunet nasıldır yani , hızlı mı , kesintiye çok uğruyor mu , televizyon ile birlikte de olacağı için TV de problem çok oluyor mu ? Yorumlarınız İçin Teşekkürler. İYİ FORUMLAR.