Arama sonuçlarınız

1. S

Öneri Yılın son zammını yemeden TV tavsiyesi

doğrudur hocam o kadar bilgi sahibi değilim o konuda.
  2. S

8k o fiyata görmemiştim ama güzelmiş :D 50/60 hz ama o kötü.
  3. S

aslında dün bi samsung mağazasından az kalsın samsung s95b modelini alıyordum ama son anda bi kararsızlığa düşüp aceleci davranmayayım dedim. Sony'nin de kalitesini biliyorum ama oled tv ler beni korkutuyor biraz açıkcası. Yoksa direkt alcam da.
  4. S

Merhaba arkadaşlar. Yeni yılda yine yeniden herşeyin zamlanacağını düşünüyorum. O yüzden yeni yıla girmeden bir TV bakıyoruz. Bütçe 25-30 bin tl arası olacak max. Benim tercihim 65" bir televizyon almak ama o fiyatlara alabileceğim 55" televizyonlar çok daha iyi özelliklere sahip olduğundan...
  5. S

Soru Kullanım Alışkanlıklarına Uygun Mouse Önerisi

anladım aldık bakalım m220 biraz geç oldu ama bakalım nasıl olcak.
  6. S

öyle görünüyor hocam evet. Ama sizce m220 alsam haftada bikaç kez oyun oynayan onun dışında günlük kullanımı olan birisini rahatsız eder mi ?
  7. S

Merhaba arkadaşlar şuan bir kablosuz mouse alma arefesindeyim. Çok para vermek istemiyorum o yüzden araştırmalarım sonucu şu 3 mouse arasında kaldım; 1) Logitech m220 2) Logitech m190/m191 3) Microsoft Mobile 1850 Bu fareler arasında m220 ve microsoft 1850 daha küçük boyutlu iken m190 ise...
  8. S

Game Pass ve Epic Games birlikte quad oynayabilir mi?

Merhaba arkadaşlar arkadaşımla beraber World War Z oyununu oynayacağız quad bir şekilde. Kafama takılan soru şu. Bende oyun epic games kütüphanemde var. Arkadaşımda ise yok, o game pass alıp ordan indirecek. O game pass'ten girdiğinde bende epic games'ten girdiğimde birlikte quad oynayabilir...
  9. S

USB Kulaklık Önerisi

EKSA oyun kulaklığı oyun E900 PRO kulaklık 7.1 Surround ses kablolu kulaklıklar LED USB/3.5mm mikrofonlu kulaklık Xbox PC PS4|Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık| - AliExpress şöyle bir ürün önerdi bi arkadaş. Rampage drop plus'un marka basılmamış hali dedi. Baktım youtube'den kalitesi falan birebir...
  10. S

USB Kulaklık Önerisi

İnceledim hocam mikrofon kötü değil ama diğerlerine göre zayıf kalıyor bi tık. 1609242987 hocam teşekkür ederim zahmet etmeyin :)
  11. S

USB Kulaklık Önerisi

bu arada bu kulaklıkların da çoğu usb girişli değil o yüzden işime yaramaz.
  12. S

USB Kulaklık Önerisi

Teşekkür ediyorum hocam bi incelemelerine bakarım.
  13. S

USB Kulaklık Önerisi

kulaklığı inceledim bu arada usb bağlantılı değil kulaklık. Bütçeme uysa da alamam o şekilde zaten.
  14. S

USB Kulaklık Önerisi

bütçemi aşıyor ama bi incelerim hocam teşekkür ederim.
  15. S

USB Kulaklık Önerisi

350 lira verip Trust almak ne kadar mantıklı bilemiyorum işte hep önyargım var bu markalara. Tipi de çok hoşuma gitmedi ayrıca hocam. Teşekkür ederim yine de.
  16. S

USB Kulaklık Önerisi

kulaklık tipi oyuncak gibi hocam hoşuma gitmedi malesef.
  17. S

USB Kulaklık Önerisi

İyi forumlar arkadaşlar. Laptop'umun ses kartı kırık olduğu için jak girişi çalışmıyor. Bana 300-350 civarında önerebileceğiniz bir usb kulaküstü kulaklık öneriniz var mı acaba ? Yakın zamanda Twitch'de kendi çapımda yayın yapmaya da başlayacağım bu yüzden başlangıç olarak kullanmak için...
  18. S

Bu devirde telefon f/p telefon bulmak çölde daha ince kum tanesi aramak gibi.

realme 6 yı neden herkes bu kadar öneriyor anlamadım. ne artıları var diyorum kimse bişey demiyor ama realme 6 al diyor. ben araştırdığım kadarıyla batarya performansı olarak diğer telefonların gerisinde. kamera olarak bence note 9 ve m31 daha iyi realme den. bitek ekranı iyi sayılır. Anlamadım...
  19. S

m31 i sadece batarya için değil de özellikle selfie kamerası falan daha iyi gibi gördüm ondan da listeye ekledim. Batarya konusunda da hiç şikayet görmemiştim buraya yazana kadar. Dediğim gibi youtube daki diğer telefonlarla olan karşılaştırmaları da hep önde yani. 1602584156 tamamdır hocam...
  20. S

Allah Allah ama video karşılaştırmalarında ve testlerde hep galip geliyor youtube da izlediğim tüm karşılaştırmalarda öyle yani.
  21. S

ne açıdan sorunlu hocam ?
  22. S

haklısınız hocam o konuda 1602583168 teşekkür ederim hocam. Aklım iyice karışıyor ama hayırlısı artık :D
  23. S

şahsen kendim mi8 lite kullanıyorum hocam ve bataryası hala aynı. 5-6 saat arası ekran süresi alıyorum. Ama tabi kendim romlu ve rootlu kullanıyorum onun çok çok etkisi var yoksa global rom baya kötü son güncellemeler ile. 1602583032 hocam sorma yaa m51 i bende gördüm çok hoşuma gitti. Bu fiyat...
  24. S

neden hocam ? karşılaştırmalarda izlediğim kadarıyla batarya performansı kötü ve uzun vadede daha da düşecektir. kamera falan ortalama. yani realme nin 90 hz ekranı dışında ayırt edici bi üstünlüğünü de bulamadım ki o da kardeşim için çok da önemli değil. ben kendime alacak olsam önemli olurdu...
  25. S

Anladım hocam önerir misiniz telefonu ? ben mi versiyonu kullandım şuana kadar hep ama redmi serisini hiç kullanmadım.
  26. S

E Emin misiniz hocam öyle birşey görmedim de araştırırken.
  27. S

Merhaba arkadaşlar, evet bu devirde f/p diye bir kavram neredeyse kalmadı. Çünkü bu cihazlar bile artık 2.5 3k seviyelerine geldi. Ama sormak istediğim şey 3 bin tl ye kadar bu devirde hala alınabilecek telefon varmı? Telefon kız kardeşime alınacak o yüzden oyun gibi falan bir beklentisi yok...
  28. S

Netspeed'ten Millenicom'a Geçiş Yaptım.

EDİT: Kampanya 31 Ekim'e Uzatılmış. Yararlanmak isteyen arkadaşlar varsa hala kodu kullanabilir bilginize.
  29. S

Hangi sağlayıcıya geçmeliyim?

Hocam diğer konunuza da yazdım ama buraya da yazayım belki kampanyayı kaçırmak istemeyen arkadaşlar vardır. Şimdi Millenicom internet adresinden baktım. Sizde bakabilirsiniz dilerseniz. Millenicom'un Arkadaşını Getir Kampanyası 31 Ağustos'ta bitiyormuş. Bu kampanya'dan yararlanmak isteyen...
  30. S

Netspeed alınır mı alınmazsa başka ne alınır?

Bir bilgilendirme yapayım dedim. Şimdi Millenicom internet adresinden baktım. Sizde bakabilirsiniz dilerseniz. Kampanya 31 Ağustos'ta bitiyormuş. Bu kampanya'dan yararlanmak isteyen arkadaşlar varsa acele etmesini öneririm. Davet kodu: 934CB141
  31. S

Arkadaşlar şimdi Millenicom internet adresinden baktım. Sizde bakabilirsiniz dilerseniz. Kampanya 31 Ağustos'ta bitiyormuş. Bu kampanya'dan yararlanmak isteyen arkadaşlar varsa acele etmesini öneririm.
  32. S

Hayirli olsun hocam. 1 ay ücretsiz kullanmak için 934CB141 kodunu kullanmayı unutmayın :)
  33. S

Hocam en hızlı derken arada 1mbps oynuyor oda farkedilmez zaten. Ben önerimi yaptim artık gerisi sizin tercihiniz. Hayırlı olsun
  34. S

Aynen öyle hocam facebook olayı fln aynısını bende yaşadım. Adamlara diyorum ki bana millenicom müşterisi olmamama rağmen bu kadar ilgi gösterirken siz müşterinize niye ilgi göstermiyorsunuz diyorum. Neden bana çözüm sunmuyorsunuz diyorum. Umurlarında değil sonra bende bastım iptal dilekçesini...
  35. S

Hocam altyapınız neyi destekliyorsa onu alırsınız. Türk telekomda fln 35mpbs bağlatıyorsun 10-15 çıkıyor hızın. Bunlar öyle değil 35 bağlatırsın 32-35 arası alırsın genelde. 28 bağlatırsın 25-28 arası alırsın. Öyledir yani. Ben 2 ayrı siteden yaptım test. Birinde 33 çıktı birinde 38 çıktı hızım.
  36. S

Hocam netspeed bir tık daha uygun görünüşte ama şu var ki millenicomda size vereceğim kod ile 1 ay zaten ücretsiz kullanacaksınız. O fiyatı çıkınca bununla beraber ay bazında düşününce hemen hemen aynı fiyatlara denk geliyor. Sonra millenicom da şöyle bir şansınız var dediğim gibi sizde abone...
  37. S

en iyi ve uygun ss önerirmisiniz

Fiyat olarak bir tık daha uygun hocam evet. Ama millenicom da zaten ilk ay ücretsiz kullanacak arkadaş bunu da göz önünde bulundurunca pek fiyat farkı kalmıyor aslında ay bazında. Hatta sonraki aylar da davet kodunu kullanarak ve arkadaşını getir kampanyasıyla bikaç ay daha ücretsiz kullanma...
  38. S

Hocam iss firmaları iyice çoğaldı. Ortak altyapı kullandıkları için de maliyetler düşük oluyor o yüzden uyguna verebiliyorlar. Netspeed ve Millenicom ikisinide kullanan birisi olarak ben Millenicom'u öneririm. Ama netspeed de vadedilen hızı verir ona bir sözüm yok. Ben sadece müşteri...
  39. S

Netspeed de iyi hız olarak ama ben müşteri hizmetlerinden memnun kalmadığım için netspeed'ten millenicom'a geçtim. Tercih arkadaşımızın tabiki.
  40. S

Bu dediğinizi unutmayın hocam. Ciddi bir sorunla karşılaşmamışsınız anlaşılan. Sonra bu yorumunuzu hatırlarsınız benim bişey dememe gerek yok.
  41. S

Hocam taahhütsüz firmaların hiçbirinin çok fazla uğraştıracağını zannetmem. Uğraşacagınız şey iptal dilekçenizi yazmanız kimlik fotokopisi fln çektirmeniz veya en fazla modemi sağlayıcıdan aldıysanız geri ulaşmasını beklemeniz olur. Millenicom'un en büyük artısı müşteri hizmetleri bence. Onun...
  42. S

Hocam tercihiniz nasıl oldu bilmiyorum ama ben Netspeed'ten Millenicom'a geçiş yaptım. Şu konuda nedenini ve fikirlerimi de belirttim. Hala geçiş yapmadıysanız önerim Millenicom'dur. İsterseniz konudaki kodu kullanarak 1 ay da ücretsiz internet kazanabilirsiniz.
  43. S

Hocam hala geçiş sağlamadıysanız Millenicom önerebilirim. Şu konuya da göz atabilirsiniz. Konuda hız testleri ve 1 ay ücretsiz kullanım sağlayacak kod da mevcut.
  44. S

Hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim?

Millenicom tavsiyemdir. Şu konumda fikirlerimi belirttim. Dilerseniz konudaki kodu kullanarak 1 ay da ücretsiz kullanım sağlayabiliyorsunuz. Aklınıza takılan soru olursa sorabilirsiniz hocam.
  45. S

Hangi sağlayıcıya geçmeliyim?

Hocam ben millenicom tavsiye ederim. Şahsen ben netspeed'ten millenicom'a geçiş sağladım. Müşteri hizmetlerine gerçekten hiç işiniz düşmeyecekse netspeed anca o zaman tercih olur sizi uyarayım. Şu konumda fikirlerimi ve aldığım hızları, pingi gösterdim. İsterseniz konudaki kod (934CB141) ile 1...
  46. S

Haa evet unutmuşum hocam. Nasıl isterseniz. Konuda da var zaten bana da yazabilirsiniz bu konuda veya aklınıza takılan bir konuda. Teşekkür ederim tekrardan :)
  47. S

Sırf bu kampanya için bile millenicom öneririm hocam. Geçtikten sonra sizde davet kodunuzu paylaşarak ücretsiz internet kazanabilirsiniz çünkü tabi yine siz bilirsiniz ama :) eğer düşünürseniz geçmeyi davet kodumu kullanırsanız çok memnun olurum.
  48. S

İnşallah hocam. Çok teşekkür ederim.
  49. S

Haklısınız hocam. Şuanlık memnunun eğer bir memnuniyetsizliğim olursa da konuyu güncelleyip yazmakta tereddüt etmem tabiki.
  50. S

Hocam yukarda da bahsettiğim gibi zaten bir kez kurulum ücreti verdim. Bir daha istediler benden. Hemde müşteri hizmetlerini hiç profesyonel bulmadım dalga geçer gibi konuşuyorlardı benimle resmen. Millenicom'da bu kampanyayı da görünce geçiş yaptım.
  51. S

hakkaten bende merak ettim doğrusu. Tarifeleri ilginç geldi biraz bana. Hemde önyargı yapmak istemem ama ilk defa duyuyorum.
  52. S

Merhaba arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu Netspeed'den Millenicom'a geçiş yaptım. Geçiş yapma sebebim vdsl'den fibere geçiş işleminde benden tekrar kurulum ücreti istemeleri ve müşteri hizmetlerinden memnun kalmamamdı. Millenicom bu konuda gerçekten çok ilgilendi benimle. Millenicom'dan 35...
  53. S

Xiomi mi 8 Lite KVK servis hakkında yardım

Merhaba arkadaşlar bende 4 aylık bi mi8 Lite var. Cihazı ilk aldığım günden beri mikrofonu videolarda fln çok kısık ve kirli kaydediyor. Ben telefonu sıfır aldığım için telefonun mikrofonu böyle zannettim. Ancak aynı model arkadaşım ile karşılaştırınca onunki çok netti. Yani benim telefonda olan...
  54. S

200 lira civarı kulaküstü kulaklık tavsiyesi-Çin markaları

S Sağolasın üstad. Bakacağım
  55. S

Peki stereo kulaklık önerin varmıdır hocam bu fiyat bandında. Türkiyeden olması şart değil.
  56. S

Arkadaslar 200 lira civarı bir kulaküstü kulaklık almayı düşünüyorum. Tercihim kablosuz olması ama kablolu da olur. Aliexpress ile çok alışveriş yaptım bu aralar. O yüzden oradan baktım ve james donkey 712 ve bluedio t5 gibi kulaklıklar gördüm ikisi hakkında da çok olumlu yorumlar var ama bazı...
  57. S

Wifi Kopma Sorunu

Eyvallah kardesim öncelikle anlayışın için çok forumlarda takılan birisi değilim o yüzden. Wifi ye bağlandıgım tüm cihazlarda aynı sorun oluyor gerek laptop gerek telefon. Galiba modemde veya ayarlarında bir sıkıntı var cihazlarda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Wifi sürekli gidip geliyor
  58. S

Wifi Kopma Sorunu

yav bilader ne olur yani yazınca sabah yataktan kalktığımdan beri buna uğraşıyorum. Sabrım tükendi. Çok sinir bozucu bir durum gerçekten şuan efsane sinirli birr durundayım o yüzden yazdım. Konuya tıklamak zorunda değilsin görmezden gelip geç illa sabote etmek zorunda mısın ?
  59. S

Wifi Kopma Sorunu

Beyler s.aleyküm TP LINK TD-W8151N model modemim var ve bu modemi sadece wifi olarak kullanıyoruz. Ama wifi bağlantısı sürekli kopuyor. 2-3 dakikada bir internet kopuyor sonra 1 dakika internet kesiliyor kendiliğinden tekrar geliyor. Yemin ederim sabrımın son noktasındayım artık. Bulabildiğim...
  60. S

Pes2018 ISDone.dll Hatası

Merhaba arkadaşlar. Sağlamindir sitesinden Pes2018 Firgirl Repack sürümünü indirdim. Ancak kurulumda bir hata karşıma çıkıyor. Ne yaptıysam düzeltemedim. Antivirüs gerçek zamanlı tarama kapalı. Güvenlik duvarı kapalı. Dll yi indirip C ye attım. Birçok şey denedim ama ne yaparsam yapayım bu hata...
  61. S

Lg nin hangisi servisi iyidir ?

Merhaba arkadaşlar pazartesi günü LG G5 Cihazımı Ghost Screen(ekranda iz kalma) sorunundan garantiye yollayacağım. Sormak istediğim acaba İstanbul'daki hangi servis daha iyidir ve hızlı çalışır. Daha önceden gönderen ve memnun kalan varsa lütfen yanıtlasın. Perpa Ticaret Merkezi mi ? Vintek mi ...
  62. S

Kulak İçi Kulaklık Önerisi

Teşekkür ederim kardeşim zahmet etmişsin. Bakacağım
  63. S

Öncelikle teşekkür ederim. Bu modeli gördüm ilgimi çekti açıkcası ama sanırım ses artırma ve azaltma butonları yok değilmi? --- Gönderi Güncellendi --- Öneri için teşekkür ederim izolasyon nasıl acaba dışarıya çok ses veriyor mu ?
  64. S

Arkadaşlar kulaklığım bozuldu bana ses kalitesi iyi olan mikrofonu ve tuşları olan android telefon ve pc de kullanabileceğim bir kulak içi kulaklık tavsiye edermisiniz ? Fiyat cok pahalı olmasin 50-60 tl fln. Şimdiden teşekkürler.
  65. S

HD Mini Uydu Alıcısı Tavsiyesi

Anladım usta. Teşekkürler tekrar
  66. S

Buna biraz kötü yorumlar yapmışlar ama bakıcam usta teşekkürler.
  67. S

Tavsiyen için teşekkürler başka tavsiyesi olan veya cihaz hakkında yorumu olan varmı ?
  68. S

Siz kullanıyor musunuz hocam ? Görüntü kalitesi ve kanal geçiş hızı iyi midir.
  69. S

İyi forumlar arkadaşlar 102 ekran sony marka fullhd televizyonum var. Şuan SD bir uydu kullanıyorum ve görüntü kalitesinden memnun değilim. Mini bir hd uydu alısı almak istiyorum. Bütçe olarak 100-150 tl lik bir cihaz arıyorum. Kanal geçişleri hızlı olsun. SD ve HD görüntü kaliteleri iyi olsun...
  70. S

Dell 7559 Alıyorum son tavsiyeler ?

Bilgisayari sadecenotebok.com dan aldim ayni gun kargoya verildi ve 2 gunde elime ulaştı. Gercekten cok hizlilar. Ürünü yaklasik bir haftadir kullanıyorum. Gercekten herseyiyle mukemmel tam bi canavar cok hizli pc. Sesi adeta harici takmis gibi çıkıyor. Oyun deneme sansim daha olmadi. Tek...
  71. S

Tercihimi Dell 7559 dan yana kullandım ve siparişi verdim.Teşekkür ederim :)
  72. S

Katılıyorum sdn deki aktiflikte çok iyi :) Ama ben ebrarbilgisayardan almayı düşünüyorum o site hakkında bir görüşünüz varmı diye sormuştum :D :)
  73. S

Aynen öyle :) Site hakkında bir görüşünüz varmıdır hocam.
  74. S

Aynen öyle birde ddr4 ram olsa tadından yenmezdi. Ama ozaman da malum fiyat bu olmazdı :)
  75. S

Arkadaşlar Merhaba bugun Dell inspiron 7559 modelini büyük ihtimal sipariş vereceğim. Alma diyen veya son bir tavsiyede bulunmak istiyen varmı? Dell Inspiron 7559 B70D128W81C i7-6700HQ 8GB 1TB 128GB SSD 4GB GTX960M 15.6 Windows 10 Ebrar bilgisayardan sipariş vermeyi düşünüyorum site hakkındaki...
  76. S

Dell-Msi-Asus 3ü arasında kaldım ?

Aynen fiyat aynı güvenilirlik açısından hangisi üstün diye araştırdıktan sonra siparişi veririm artık çok teşekkürler.
  77. S

Peki ya hangi siteyi önerirsiniz Dell Inspiron 7559 B70D128W81C i7-6700HQ 8GB 1TB 128GB SSD 4GB GTX960M 15.6 Windows 10 Dell 7559 B70D128W81C Ebrar mı sadecenotebook mu ?
  78. S

Herkeze çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz gerçekten :rolleyes:
  79. S

İkinizede Çok teşekkür ederim son bir sorum olacak msi de DDR4 ram var 2133 mHz den bahsediyoruz. Dell ise DDR3 pek anlamadığım için üzerinde duruyorum. Pek bir farkını görür müyüm acaba ileriki zamanlarda
  80. S

Dell deki tek korkum klavye ve ekranda esnemeler olduğunu gördüm ve ayrıca klavye aydınlatması yok bildiğim kadarıyla. Pc yi hor kullanan birisi değilim dikkatlı kullanırım ama bilmiyorum. Msi nin de kalitesi bilindik ve 17 inç ekran var biraz hosuma gitti aslında 2 si arasında da kaldım...
  81. S

Dell deki tek korkum klavye ve ekranda esnemeler olduğunu gördüm ve ayrıca klavye aydınlatması yok bildiğim kadarıyla. Pc yi hor kullanan birisi değilim dikkatlı kullanırım ama bilmiyorum. Msi nin de kalitesi bilindik ve 17 inç ekran var biraz hosuma gitti aslında 2 si arasında da kaldım...
  82. S

Peki Teşekkür ederim. Diğer arkadaşlarımızın da tavsiyelerini bekliyorum.
  83. S

Tavsiyeniz için teşekkürler. Ekran kartı iyi ama kasa ve klavye de bir sıkıntı çıkarmı acaba ? veya ddr3 olması çok bir fark yaratır mı ?
  84. S

Merhaba arkadaşlar önümüzdeki haftalarda bir laptop alacağım. Genel bir araştırma sonucunda birkaç laptop dikkatimi çekti ve sizlere danışmak istedim. Laptopta fazla olmasa da oyun oynarım. Film izlerim. İnternette dolaşırım vs. Almışken iyi bir laptop almak istiyorum hızlı ve sağlam bir laptop...
  85. S

3000 TL Laptop Tavsiyesi

Teşekkür ederim önerileriniz için.
  86. S

3000 TL Laptop Tavsiyesi

Öneriniz için teşekkür ederim.Monsterin özellikleri gerçekten tatmin edici hemde ssd de siparişle birlikte eklenebiliyor. ama tasarımını gördüm ve gerçekten biraz kaba o yüzden ondan soğudum.Galiba ge70 modelini tercih edicem ama belki fiyatların biraz daha düşmesini bekleyip daha kaliteli bir...
  87. S

3000 TL Laptop Tavsiyesi

Arkadaşlar 3000tl bütçem var 100 lira fln aşabilirim anca. bu fiyata güzel bir laptop tavsiye edermisiniz. BEKLENTİLER: pc'nin şıklığı oyun kasa ve ekran kalitesi Aslında aklımda http://www.sanalmarketi...kstra-hediyeli/p_56705/ http://www.pcdepo.com/asus-n550jk-cn167d-notebook modelleri...