Arama sonuçlarınız

1. okanic

Bioshock İnfinite Grafik Sorunu

Merhaba arkadaşlar bioshock infinite oyunu elime bugün geçti kurdum fakat birazdan paylaşacagım hatayı alıyorum oyuna girişteki menüler siyah aktif degil oyunu akıcı oynayabiliyorum ama bu sorunu çözemedim ekran kartım AMD Mobility Radeon HD3650 yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  2. okanic

Windows 8 Sorun (Dosya Önizleme)

İyi geceler arkadaşlar başlıktada yazdığı gibi çok önemli olmayan ama canımı sıkan bir durum dosya önizlemeleri örnegin resimler ve filmler bilgisayarı her kapattığımda sıfırlanıyor ve önizlemeler yeniden yükleniyor film veya resim hiç fark etmiyor bu sorun nereden kaynaklanıyor olabilir bir...
  3. okanic

D- Smart Kampanyası Hakkında

İyi geceler arkadaşlar bir arkadaşım D-Smart'ın internet fiyatına D-Smart HD Maxi + limitsiz internet kampanyası'na abone olmak istiyor fakat smile adsl hızı müşteri hizmetleri vb. durumlarından dolayı tedirgin bu kampanyaya abone olan,kullanan bir arkadaşımız varsa deneyimlerini paylaşırsa...
  4. okanic

Orijinal Call Of Duty Modern Warfare 2 9.90 TL

Playstore Kampanyası Link: http://www.playstore.com/#!/oyun/call-of-duty-modern-warfare-2
  5. okanic

İşte derbinin hakemi !

Süper Lig'de 31. hafta oynanacak Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin hakemliğine Bülent Yıldırım atandı. Spor Toto Süper Lig'de 31. hafta oynanacak Fenerbahçe - Galatasaray derbisini yönetecek hakem açıklandı. Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Cumartesi saat 20:00'de oynanacak mücadelede Bülent...
  6. okanic

Battelfield 3 Grafik Ayarları Sorunu

Arkadaşlar resimdeki sorunu yaşıyorum grafik ayarları hiçbir şekilde degişmiyor yardım edebilecek varmı ekran kartım radeon hd 3650
  7. okanic

Firefox 4 Sorunu

İyi günler sdn.. firefoxta 2 gündür bu sorunu yaşıyorum google vb. sitelerde arama yapmak isterken donuyor ve aramaya geçmiyor bunun nedeni nedendir ?
  8. okanic

Kaspersky Pure ?

İyi Akşamlar Sdn :) Ben Kaspersky Pure Son Versiyonunu Almak Üzereyim Ama Detaylı Bilgiye SAhip Değilim İçerigi Bilgisayar Performansı Nasıldır Kısaca Bilgilendirimisniz 79 Dolar Boşa Gitmesin ?
  9. okanic

5800 Xpressmusic Sunucu Hatası !

Öncelikle Merhaba Ben 5800 Kullanıcısıyım Şu Anki Yazılım Sürümü V50 Fakat Bildiğiniz Üzere v51 Versiyonu Çıktı Ve Ben Hiçbir Şekilde Güncelleyemedim Telefon Yönetiminden Cihaz Yönetimine Geldigimizde Çıkan Sayfadan Güncellemeleri Kontrol Et Dedigimde Herzaman Sunucu Yanıt Vermiyor Hatası...
  10. okanic

Windows Live Essentials 2011 Beta Kaldırma Sorunu

Arkadaşlar WLE 2011 Beta Yüklü Bende Denedim Fakat Full Çıkana Kadar Silmeyi Düşünüyorum Yalnız Bir Türlü Silemedim Yardım Edebilecek Varmı Windows 7 64 Bit Kullanıyorm ?
  11. okanic

Youtube, Google ve yasaklanan sitelere giriş yöntemleri ana başlığı

Bugün İtibariyle Youtube'a Google DNS İlede Erişilemez Oldu Artık Comodo Dns İle Girebilirsiniz DNS'ler Bunlar Saygılar.. 156.154.70.22 156.154.71.22
  12. okanic

Yahşi Batı Dvdsi Çıktı !

Cem Yılmazın Son Filmi Yahşi Batının DVD'si Çıkmış Bulunmaktadır Bilginize :)
  13. okanic

SDN'Den İlk Kez Yardım İstiyorum :)

Saygılar Sdn Okurları Bi Konuda Yardım İsticektim:) Kızkardeşim Yıllık Ödevi Var Fransız İhtilali Slayt Şeklinde Hazırlanması Gerekior Benmde PowerPoint'm Yok Rica Etsem Bulabilecegim Bi Yer Varsa Veya Elinde Hazır Bulunan Varsa Bana Önerirseniz Çok Sevinirim 2 Gün Süre Var Rica Etsem Yardım...
  14. okanic

İdm Opera Ve Chrome Sorunu !

Arkadaşlar Bu Sorundan Ne Zamandır Şikayetçiyim Opera Ve Chrome Son Sürüm Kullanıyorm Facebooktan Bi Görüntü Aşagıdaki Facebooka Eklenen Videoları İzleyemiorm Direk İndir Diyor Ve Videoda Yazı Yazıyor Açılamıor Gibisinden Yardımcı Olabiliecek Varmı Bu Konuda İdm Chrome Ve Operaya Uyumsuzmudur...
  15. okanic

Battelfiel Bad Company 2 Yorumlarınız..?

Arkadaşlar Ben Oyunu 2 Saat Önce Bitirdim Ve Modern Warfare 2 Den Daha İyi Olduğunu Finalininde Ondan Daha İyi Bittiğini Söylicem Sizinde Yorumlarınızı Bekliyorum:)??
  16. okanic

Çok Yaşa TTNET:D

Bugün Bu Hızı Gördüm Eywallah TTNet:D Netlimitsiz 8Mpbs Kullanıcısıym Bu Arada:)
  17. okanic

Firefox 3.6 Daha Fazla Ram Harcıyor!

Bu Sorunu Uzun Süredir Yaşıyoruz Yokmu Çözümü...
  18. okanic

2010 Nba All-Star Dallas Smaç Yarışmasına Katılacaklar Belli Oldu!!

2010 SPRITE SLAM DUNK COMPETITORS Shannon Brown L.A. Lakers G 6-4 205 Gerald Wallace Charlotte F 6-7 220 Nate Robinson New York* G 5-9 180 DeMar DeRozan Toronto** G 6-7 220 Eric Gordon L.A. Clippers** G 6-3 222...
  19. okanic

Tanımlanamayan Ag Neden Kaynaklanır?

Arkadaşlar Bu Konuda Yardımınızı Alıcaktım Ben Hergün Mutlaka 1 Kere Tanımlanamayan Ag Hatası Alıyorum Önceden Böyle Bşe Yoktu Yalnız Şimdi Gün İçerisinde 1 Veya 2 Kez Oluyor Eve Bi Telsiz Telefon Daha Aldık Acaba Ondan Olabilirmi Ondan Sonra Olmaya Başladı Bilgilendirirseniz Çok Sevinirim...
  20. okanic

SDN Sunucusu Çok Geç Cevap Veriyor..!

Arkadaşlar Ben Dün Geceden İtibaren Shiftdelete.net'e Çok Geç Giriyorum Yaklaşık 1 Dakka Bekledim Konuyu Açarkende Aynı Şekilde Bu Sorun Net Hızımdada Olamaz Bi Problemmi Var?? Aydınlatırsanız Sevinirim:)
  21. okanic

KM Player Sınıf Kaydedilmemiş Uyarısı!!

Arkadaşlar KMplayer Kullanıyorm Sınıf Kaydedilmemiş Uyarısı Alıyorm Açtıgımda Yardımcı Olabilecek Varmı Problemi Halletsek??
  22. okanic

Windows 7 Değerlendirme Kopyası!!

Arkadaşlar Windows 7 Build 7600 Kullanıyorm Çalıştıra Winver Yazdığımda Degerlendirme Kopyası Geçerlilik Süresi Sonu 02.03 2010 Yazıyor Bu Yazıyı Nasıl Kaldırırız Windows Su An Orjinal?
  23. okanic

Eset nod32 90 gün bedava key kaydınızı yapın

Nasıl Yaptırılıcak Q.Q nedir Keşke bunlarıda Açıklasaydın??
  24. okanic

Fb tv

FB TV Digitürkten Kaldırılmış...