Arama sonuçlarınız

1. tachyon

Maşallah ıphone'larınız ve androidleriniz sıkıntısız çalışıyor

10 Senelik HTC Wildfire var. Hala çalışıyor kullanmak istesem kullanırım. 4-5 sene önce pilini değiştirmiştim ama o zaman bile kullanmıyordum. Çünkü günümüz uygulamalarının çoğunu çalıştırmaz. Üzerinde Android 2.2 Froyo var. Yıllar önce Whatsapp çalışıyordu ama bildiğim kadarıyla Whatsapp, o...
  2. tachyon

Ecevite dil uzatanlar buyrun: Putin Erdoğan ve heyetini 2dk koridorda bekletti

Değişik mecralarda fettoş'un çakalları yalan dolan ve iftira kampanyasının bokunu çıkardılar. Nasıl bir haber yaysak da negatif bir algı oluştursak diye bekleşip duruyorlar. Tamam anladık CIA emir verdi sizde onu uyguluyorsunuz ama bari işin içine bariz Fettoş çu olduğunuzu belli edecek...
  3. tachyon

İphone 8 den android e geçmeyi düşünüyorum

Bu iSheep fanatiklerinde de bir emoji takıntısıdır gidiyor. Bir arkadaş emojileri güzel değil diye tekrar ayfon almıştı. Benim Meizu telefonun emojilerini gösterdim senin ki de güzelmiş dedi. Ulan kafaya bak be. Emoji için telefon seçen insan evladı zaten mümkünse gitsin ayfon alsın. Adam işi...
  4. tachyon

sakın tüketmeyin: hazır noodle

Makarna undan yapılan hamurun fabrikasyon süreci ile değişik aşamalardan geçirilerek önümüze sunulan bir ürün. Yani öyle ağaçta falan yetişmez. Bildiğin buğday unu. Diğer söylediğin ise florürlü su değil klor. Belediyeler mecburen klor kullanır çünkü suda ki zararlı mikrobiyalleri engellemeleri...
  5. tachyon

sakın tüketmeyin: hazır noodle

Ben özellikle yazın evde tek kaldığımda tüketiyorum. Öyle çok hareketli biri de değilim. Şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım. Kolay ve hızlı bir tercih aynı zamanda bardakta olmayanları da uygun fiyatlı. 1.45 tl. Eğer böyle şeylere dikkat ediyorsanız marketlerde satılan hiç bir şeyi almayın...
  6. tachyon

İnsan cidden 25 yaşında ölürmü?

Bariz depresyondasın. Bağlı bulunduğun düşünce biçiminden kurtulman lazım. Hayatı akışına bırak. İnsanların neredeyse %100'ü nasıl düşüneceğini bilemez. Düşünceler insanı depresyona sokar. Ne ve nasıl düşüneceğini bilemeyen insan her an potansiyel depresyon kurbanıdır. Stres de bir tür...
  7. tachyon

1000 TL'ye Telefon Alacağım Ne almalıyım?

Meizu M6S Fiyat, performans ve tasarım konusunda eşsiz. 1000-2000 bandında daha iyisi mümkün görünmüyor.
  8. tachyon

2018'de iPhone 4 alınır mı?

Biraz daha ekle git önceki amiral gemilerinden Mi4 Falan al. Üstelik oldukça da ergonomik. Öteki türlü resmen parayı çöpe atacaksın. Hepsiburada 929 TL ... N11 949 TL. Tüm fiyatlar, özellikler ve yorumlar. Almadan önce en ucuz satıcıyı bul.
  9. tachyon

General mobile gm8 alinirmi ?

İşlemcisi rezalet. General Mobile bu memleketin firmasıyım diyor ama rezil bir donanımı bu memleketin insanına layık görüyor. Xiaomi Mi A1 al kafan rahat etsin. Güncelleme sorunu olmayan bir model. Üstelik her yönüyle Gm den daha iyi. Ama bana soracak olursan bir kaç sene öncesinin amiral gemi...
  10. tachyon

Asus Zenfone 5 almalı mıyım?

Asus resmen kendi ayağına kurşunu sıktı. Azıcık bir itibarı vardı onu da yerle bir etti. O çentik nedir yahu? Apple yapıyor diye böylesine bir çirkinliği bir firma nasıl kendine tasarımlarına adapte eder. Asus'a gram saygım kalmadı. Çentik meraklıları gitsin alsın. Çentiği seven insanların da...
  11. tachyon

Windows SSD ye Taşıma Şeklim Doğrumu?

En mantıklı yöntem diskin imajını alıp ssd'yi taktıktan sonra o imaj ile ssd'ye eski sistemi entegre etmek. Çünkü yeni sistem kurulduğunda bütün programları tekrar kurman, ayarlarını tekrar yapman ve gerekli dosyaları yedeklemen gerekecek. Sistem temizse yani virüs şu bu gibi problemler yoksa...
  12. tachyon

Sizce hangisi daha uzun süre kullanılabilir?

Çentik ciddi sıkıntı.
  13. tachyon

pdf dosyasi cikti alma

Windows kullanıyorsan ekran görüntüsü alma programı var. Pdf dosyası açıkken arama çubuğundan bul. Onu çalıştırınca belli bölgeyi seçme gibi bir seçenek çıkıyor. Hangi bölgeyi seçeceksen o bölgeyi seçip resim dosyası olarak isim verip kaydediyorsun. Genelde jpg yada png olarak kaydeder...
  14. tachyon

550 - 600 tl 2.el önerileriniz

Üzerine 80 tl daha koy git sıfır amiral gemisi al (3 sene öncesinin). Xiaomi Mi 4 16 Gb Dual Sim Beyaz Cep Telefonu İthalat Garantili - n11.com
  15. tachyon

Apple Watch 3 Denedim - Çok Pahalı

Apple'ın hiç bir ürünü beş para etmez. Apple denen bilişim faşisti firma, teknoloji fukarası kullanıcılara tasarım satarak kendi ahmak kullanım stiline bağımlı hale getiriyor. Akıllı saat hele Apple akıllı saat almak ise tamamen gösteriş budalası iSheep'leri daha da yolmak için düzenlemiş küçük...
  16. tachyon

root atma nasıl oluyor

Telefonun destek vermediği müddetçe root olamazsın. Üretici firmanın telefon için root yani yönetici moduna izin vermesi gerek. Telefonun root olup olamadığını bilmiyorsan genelde kullanılan kingroot'u bir dene. Söz konusu uygulama ile ilk seferde root olmazsa bir kaç kez daha dene. Home
  17. tachyon

Max 800 TL telefon önerisi

Mi4 o fiyat için biçilmiş kaftan. Piyasada satılan 1000 / 1500 tl bandında satılan çöpler göz önünde bulundurulduğunda 5 inç full hd ekranı ile hem ucuz, hem 3 gb ram hem de Sd 801 işlemcisi ile daha kelepirini bulman pek mümkün değil. Xiaomi Mi 4 (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri
  18. tachyon

Yotaphone hakkında düşünceleriniz??

Yüksek fiyatı söz konusu olmasa YotaPhone 3 elbette iyi bir tercih ama bence YotaPhone 2 de gayet alınabilir bir cihaz. Cıkış tarihi eski olmasına rağmen bir kaç yıl öncesinin amiral gemisi işlemcisini barındırıyor ki piyasada yerli malı diye 1500 tl civarında satılan ultra dandik telefonlara...
  19. tachyon

iOS 10.3.2 Önbellek Temizleme

iPhone kullanmadığım için işini görür mü bilmiyorum. Aşağıda ki gizli özellik belki sorununu çözer. “Kapatmak için kaydırın” mesajını görene kadar Kilit Tuşu’na basılı tutun. Yazıyı görünce Kilit Tuşunu bırakın ve Ana Ekran Tuşu’na basılı tutun. Birkaç saniye içinde, iPhone ekranınız biraz...
  20. tachyon

Linux Antivirüs

Geçen gün Shiftdelete.net de bir haber vardı sadece Windows 10 kullanan sayısı 500 milyon'a ulaşmış. Öteki Windows sürümlerinden bahsetmiyorum bile. Zaten sorduğun sorunun cevabını vermişsin. Yani sunucu tarafında ki bilgisayarlar mı kolay bir hedef? Yoksa normal kullanıcılar mı? Sunucu...
  21. tachyon

Linux Antivirüs

Antivirüs kuracaksak niye Linux kullanalım? Windows sistemlerin en büyük sıkıntısı Antivirüs olmaksızın kullanma rahatlığından uzak olmalarıdır. Çünkü antivirüs kullanmak demek performans kaybı demektir. Özellikle Windows 10 dan önceki sürümler ciddi manada risk teşkil ediyordu. Neyse ki...
  22. tachyon

Galaxy S8 Plus Şikayet

İşte bu yüzden 3000-4000 hatta 5000 tl paralar vermeyip aynı ayarda ithalatçı garantili de olsa Çin malı telefon almalı. Çünkü resmen paranla rezil oluyorsun. Ben yeni telefon alacak olsam mi6 dan başkasını düşünmem. Tasarım ve ekran hariç donanım olarak çok daha iyi ve çok daha ucuz...
  23. tachyon

Siz Olsanız Xiaomi Mi 6 Alır mıydınız?

Türkiye'de boktan Reeder markası 2000 tl civarında telefon satıyor ki servisi rezalet. 3500 tl civarında satılan G6 dan donanım olarak daha iyi, 4000-4500 tl civarında satılan S8 ile ekran hariç neredeyse aynı hatta ram olarak daha iyi. Bence 2000 tl civarında ithalatçı garantili olarak piyasaya...
  24. tachyon

Note 5'ten P2'ye

P70 daha geçen senenin telefonu Note 5 gibi. Samsung'u da öven yok zaten. Bu iki telefon yani P2 ve Note5'in yanında efsane falan diye söz edilmez. Niye kulp takalım? Gerçekleri söylemek kulp takmak mı oluyor? Her şeyiyle rezil bir telefon P70.
  25. tachyon

Note 5'ten P2'ye

P70'in neresi efsane yahu? Kardeşimde vardı 4000 mAh olmasına rağmen pil süresi rezaletti. Plastik rezil bir kasa ve berbat bir ekranı vardı. Allahtan kronik hatası vardı da para iadesi alıp telefonu değiştirdi. P2 hem ekran ve malzeme hem de tasarım olarak P70 ile karşılaştırılması mümkün...
  26. tachyon

Arch Linux insanların söylediği kadar kararsız ya da güncel değil

Bende öyle bir algı yok. Forumlarda bu şekilde konuşanlar beni bağlamaz. Aksine benim Fedoraya büyük sempatim vardır. sebebi de RedHat'in Enterprise sürümü olması sebebiyle. Bu adamlar binlerce dolara Linux işletim sitemini satıyor. Bu kolay bir iş değil. Linux dünyası kapalı kaynak gibi değil...
  27. tachyon

Bak orada " Geri bildirimlerinden yararlanmaktadır" yazıyor. Kusura bakma ama bariz şekilde RedHat görünüyor. Test sürümü değilse neden geri bildirim versin RedHat? Biraz mantık lütfen. Nitekim linkini verdiğim Resmi Fedora sitesinin en aşağıda ki Copyright kısmında bile nedense Fedora yazmıyor...
  28. tachyon

RedHat'in sadece sponsor olduğu doğru değil. Fazla uzatmaya gerek yok. Aşağıda ki bağlantılardan Fedoranın RedHat testi için açık kaynak projesine dahil oluşu Fedoranın resmi sitesinde yazıyor. Tarihçenin en alttan ikinci şıkkında da rahatlıkla görülüyor. History of Red Hat Linux -...
  29. tachyon

Mint'in olması gerekiyor. Yani taban nitelemesi yapılıyor ise o zaman Ubuntu ve Fedora'nın da olmaması lazım. Ubuntu herkesin bildiği gibi Debian, Fedora ise RedHat tabanlı. Bazı kaynaklarda bağımsız görünse de RedHat'in test ortamı diyebiliriz. Nitekim RedHat kurumlara yönelik ve paralı olduğu...
  30. tachyon

Unity 8 ve Ubuntu Phone projeleri bitirildi. Ubuntu 18.04 GNOME ile geliyor

Unity Ubuntu'nun sonu olmuştu. Distrowath'da yıllarca bir numarada kalan Ubuntu, Mint'e uzun zaman önce yenilmişti. Unity kadar sezgisellikten uzak ve kullanışsız bir sistem de ısrar etmenin doğru olmadığını geç de olsa anlamışlar. Gnome 3 ise doğru bir tercih olsa da nispeten iyi sistem...
  31. tachyon

Mi 5S mi yoksa Reeder P 10S mi?

Bak işte hep bu hatayı yapıyorsun. Sonra da kendi kendine neden kaale alınmadığın sorusunu sorup duruyorsun. Benden aldığın kelimeleri bana satarak bir yere varamazsın. Çocuk mocuk bu ne ya. Daha yaratıcı olmalısın. Aslında bende suç senin gibi çaylakları karşıma alıp vakit geçirme gibi bir...
  32. tachyon

Çok ağır konuşup ne yapacaksın onu da merak ettim. Senin gibi dünkü çocuklar bana hafif gelir. Hakaret etmediğin müddetçe istediğini söyle. Aslında hakaret bile edebilirsin. Ama o zaman forumdaki ömrün fazla olmaz. Yazdıkların da boşa gider. Zaten senin kişilik analizini yapmışım burada herkes...
  33. tachyon

Biz manyağız çünkü gelip sana burada laf yetiştirmek için yorum yaptık. Çünkü amacımız seni dalgaya alıp küçük düşürmek. Senin aklından zorun mu var arkadaş? O kadar kelimeyi sana yardım etmek için değil de hangi amaçla yazmış olabiliriz? Ukalalık yapmak için değil herhalde. Buraya gelip yorum...
  34. tachyon

Uslup konusunda burada ahkam kesecek en son kişi sensin. Anladığım kadarıyla bir takım sorunların var. En ufak eleştirel bakış açısına bile tahammül edemiyor ve kendine yapılmış bir saldırı olarak algılıyorsun. Milletten akıl isteyip verenlere ukala yapıştırması yapmak tam da senin psikolojinde...
  35. tachyon

Arkadaş sana bu ikiliyi karşılaştırmanın absürd yani saçma olduğunun hatırlatılması niye bu kadar zoruna gidiyor? Bir çok insan gelmiş burada sana yardım etmeye çalışıyor sen ise bir şeyi kafaya takmışsın. Gelmiş bir de akıl vermeye çalışıyor. Kusura bakma da bizde hata sana yardım etmeye...
  36. tachyon

Arkadaş ikisi de ayrı segment de telefonlar en başta bunu bilmen lazım. Ayrıca kimse de ukalalık yapmıyor. Telefonların garantisi şusu busu ayrı konu. Biz burada donanım değerlendirmesi yapıyoruz. Benim bir buçuk senelik Meizu Metal telefonumdan bile daha düşük işlemcisi var P10 S'in. Diğer...
  37. tachyon

Bu soru çok absürd. İkisi de çok ayrı segment de telefonlar. Mi5s, Htc 10, G5, S7 ayarında hatta salt işlemci performansı açısından onlardan bile iyi. Bu iki telefon arasında kalınmaz düşünmeden Mi5s alınır.
  38. tachyon

HTC 10 kullaklığını kullanmayan var mı ?

HTC, kulaklık kalitesinde olayı abartmıştır. Şu anda ikinci kulaklık olarak 2010 yılında aldığım HTC telefonun kulaklığını kullanıyorum. Kaliteli diye satılan pahalı kulaklıklara on basar. Diğer markaların amiral gemisi diye tabir edilen telefonlarında verdikleri kulaklıklar bile sadece kulağı...
  39. tachyon

Lenovo K5 İnstagram Uygulamasında Donma, Takılma vb. Sorunlar Hakkında

Ram 2 gb olduğu için amiral gemisi bile olsa Instagramda takılmalar başlıyor. Bende bazen sinir oluyorum ancak yapacak bir şey yok. Instagram için de telefon değiştirilmez. Zaten sadece uzun kullanımlarında olduğu için o kadar da sorun değil. Resim ve video paylaşımları bir zaman sonra büyük...
  40. tachyon

MediaTek İşlemci Acil Yardım

P10 Snapdragon 617 den biraz daha performanslı ancak Mediatek Vodafone hatlarda problemli. 4.5G çalışmıyor.
  41. tachyon

Oneplus 3t Pasaport kayıtlı alınır mı?

Şu an piyasada ki en iyi Android telefon. 1500 - 2000 tl arası alınabilir. Daha fazla verilmez çünkü alternatifleri çoğalıyor.
  42. tachyon

İşte Galatasaray'ın Yeni Teknik Direktörü!

Bu takımda bir tek sabri'mi var? Takmışsınız Sabir sabri sabri. Sor bakalım Beşiktaşlılara, Fenerlilere hangi futbolcuları kendi takımlarında görmek isterler. Ben Beşiktaş'tan belki Gökhan Gönül'ü tercih ederim Fenerden ise alınacak oyuncu yok. Onlar ise Muslera, Podolski, Sneider, Eren...
  43. tachyon

İşte Galatasaray'ın Yeni Teknik Direktörü!

Riekerink'in gitmesine üzülenler Fenerliler ve Beşiktaşlılar bir de futbol cahili bir kaç Cimbom taraftarı. Adam futbolun f sinden anlamıyordu. Bir takım daha sezonun yarısında aynı türden 12 gol yer mi? Bizim takım yiyordu ve hoca da ancak seyrediyordu. Ne teknik, ne taktik, ne oyunu okuma, ne...
  44. tachyon

Öyle Bir Linux Önerin Ki Linux Mint Mate'ten Bile Daha Güzel Olsun

Linux Mint güzel değil ki. Ben yıllardır mate sürümünü kullanıyorum güzel olduğu için değil performansı için seçiyorum. Cinnamon da kullansanız öyle ahım şahım bir güzelliği yok. Eğer güzel bir sistem istiyorsanız yaklaşık 8-9 sene önce kullandığım Elive ya da yine onun gibi Enlightenment arayüz...
  45. tachyon

Xiaomi mi5s

Resmi yoldan ithal edilmiş ise mutlaka garantisi vardır. Örneğin hepsiburadan aldıysanız sorumlusu orası olur. Bir ürünü için resmi distrübütör garantisi olacak diye bir şart yok.
  46. tachyon

Xiaomi Cihazlar Hakkında

Yok ben Meizu kullanıyorum gayet memnunum Çin'den getiren birinden almıştım çok sorunsuz cihaz. Ama sizin alacağınız cihazlarda Türkiye garantisi olacak. Zaten hepsiburada dan alacağınız için sorun çıkarsa onlara gönderirsiniz. Türkiye de faturalı satılan her ürünün en az iki yıl garantisi...
  47. tachyon

Xiaomi Cihazlar Hakkında

Orijinal romlarda bir kaç geleneksel Çince dışında İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve Portekizce var. Global romlarda adı üstünde küresel bütün dillere destek var. Bu yüzden güncelleme desteği geç gelir.
  48. tachyon

Xiaomi Cihazlar Hakkında

Alın İngilizce kullanın rom'la falan uğraşmayın. Benim bildiğim bazılarında global rom var bazılarına satış stratejisi gereği koymuyorlar. Global olmayan orijinal rom'ların bazı avantajları var. Birincisi diğerlerine göre daha stabil bir diğer avantajı ise güncellemenin daha hızlı gelmesi. Ben...
  49. tachyon

Akhisar Belediyespor Galatasaray Maçı Ne Zaman, Saat Kaçta?

Haber videosunda verilen maç dün gece oynanan maç değil. Doğrusu bu...
  50. tachyon

Asus Zenfone 3 Vs Note 5

Note 5, Zenfone 3'ü beşle çarpar 3'e böler. Alakasız iki karşılaştırma. Bu karşılaştırma bariz Note 5'e hakaret.
  51. tachyon

Xiaomi Hakkında

Benchmark testlerine etki eden salt işlemci performansı değil, kullanılan ram ve frekans hızları, dahili hafızanın okuma yazma hızları, ekran çözünürlüğü gibi faktörler de etki eder. Ancak bu tip testlerde yazılım optimizasyonu daha önemlidir. İyi optimize edilmiş eski bir telefon ve eski sürüm...
  52. tachyon

Linux Kullanıcıları Hangi Tarayıcı Kullanıyor

Birinci tarayıcı olarak Opera kullanıyorum. Dahili Vpn ve Adblock barındırması da eklentiye bağlı yavaşlama problemlerini bir nebze azaltıyor. İkinci olarak Firefox kullanıyorum Download Helper olduğu için. Dizi yada film indirmek için en ideal eklenti.
  53. tachyon

Xiaomi Mi 5 S izlenimlerim

Görselde verdiğiniz telefon Mi 5. Mi 5s değil. Mi5s metal kasa ile geliyor. Çizgileri de neredeyse tamamen Mi5'ten farklı. Donanımı da kısmen farklı. Mi5 de Sd820 var 5s'de ise 821. Mi5s'in resimleri aşağıda. Yukarıda resmi bulunan telefonla uzaktan yakından alakası olmayan bir telefon.
  54. tachyon

Antalyaspor 1-0 Fenerbahçe - Maçın Özeti, Golü | 12 Aralık 2016 Pazartesi

Sow'un hareketi dünyanın neresine giderseniz gidin fauldür. Her yerde Fenerliler faul değil diye ayağa kalkmış. Bir de her pozisyonda kendilerini yere atıp penaltı beklemişler. Top adamın göğsüne çarpmış penaltı diye kıyameti koparmışlar. Bu kadar hakemle oynamayın be. İyi takımsanız hakeme...
  55. tachyon

Portekiz basınından Quaresma iddiası

Bu haberler her terör saldırısından sonra çıkar. Ama eğer doğruysa bütün tırsak futbolcularda hep Beşiktaşı bulmuş.
  56. tachyon

Orta segment telefon tavsiyesi

Xiaomi Mi 4C var. Fp olarak şu anda piyasada bulacağınız en iyi telefon. Lg G4 ve V10 da bulunan işlemcinin aynısı. Tasarımı da gayet yerinde. Yeni telefon alacak olsam bir saniye düşünmem. Youtube'da karşılaştırma videoları falan var. 5 inç bir telefona göre ekran kasa oranı çok çok iyi. Bence...
  57. tachyon

Linux Kurulunca Açılmıyor

Grub'un içinden istediğin sistemi ön tanımlı yapmak çok basit. Bu yapılamıyorsa bile programlar var. Ben manuel olarak düzenlediğim için tam hatırlamıyorum ama bootup manager gibi bir ismi olması lazımdı. Debian depolarında var mı bilemiyorum ancak deb dosyasını bulmak sorun değil. Bahsedilen...
  58. tachyon

Anladığım kadarıyla sürücüde başka sistem yok bu yüzden grub kurulumunu es geçiyorsundur. Bence o bölüm es geçme ve sürücü olarak sda'yı seç. Sorun grub'dan kaynaklanıyor gibi. --- Gönderi Güncellendi --- Şimdiye kadar usb'ye kurmak hiç aklıma gelmedi çünkü zaten usb'den kurulum yapıyorum...
  59. tachyon

Grub kurulumu yapılırken nereye kurduğuna bir bak. Eğer sda dışında bir yere kurarsan açılmaz. Şimdiye kadar hep Debian tabanlı sistemler denemişsin. Benim de tercihim hep bu yönde olur. Sorun başlangıç yöneticisinde değilse farklı linux sürümleri dene. Fedora, Mageia gibi.
  60. tachyon

2. Ivan Bebek vakası! Ukrayna'da hakemden skandal karar

Adamı şampiyonlar liginde hakem diye maça atamışlar. Bu organizasyonda ciddi problemler olduğunu gösterir. Adam bariz maçı satmış. Çünkü bu pozisyonda bu şekilde karar vermek ciddi manada mental problemlerin işaretidir. Dünya üzerinde bulunan tüm hakemleri çağırsanız ve pozisyon için karar verin...
  61. tachyon

Çin'deki iPhone'lar patır patır patlıyor

Kendi kullandığı cihazda problem yok diye bütün cihazları sorunsuz zannediyor. Adam anladığım kadarıyla öyle pek fazla okumuyor da. Çünkü okusa bu sitede bile Hakkı Alkan'ın yaptığı şebeke çekmeme problemini öğrense bu kadar ölçüsüzce fanatiklik yapmaz. Bir de kullandın mı falan demiş. Kullandım...
  62. tachyon

Çin'deki iPhone'lar patır patır patlıyor

iPhone stabildir arkadaş patlamaz, çatlamaz, aksırmaz, öksürmez. Bayılıyorum iPhone taraftarlarına Apple para verse bunlara inanın kabul etmezler Apple zarar edecek diye. Bayılıyorum bu Apple fanlarına memleket sevdalısı ol deseniz hepsi tip tip suratınıza bakar ama ayfon deyince sanki...
  63. tachyon

Deltaservis'in Sony Z3 Teklifi

Tüketici hakem heyetinden çıkacak olan sonuç onlar aleyhine olacağı için çekilmenizi istemişler. Zaten iş işten geçmiş. Büyük ihtimalle hakem heyeti size para iadesi verilmesi konusunda karar çıkaracak. Bence para vermeden daha üst model alma yoluna gidin. Bu uyanıklar siz gönülsüz davrandıkça...
  64. tachyon

Aziz Yıldırım: Federasyondaki tüm Beşiktaşlılar gidecek! - Video

Aziz Yıldırım'a Çingene diyerek Roman vatandaşlara hakaret etmemek lazım.
  65. tachyon

Şampiyonlar Ligi’nin mucize geri dönüşleri

En mucizevi geri dönüş Galatasaray'ın Real Madrid'le oynadığı çeyrek final maçıdır. İlk yarısını 2-0 yenik tamamladığı maçı 3-2 kazanmıştır. Buradaki tek maç o maça emsal olur o da ilk sırada anlatılan Milan - Liverpol maçıdır. Diğerleri faso fisodur.
  66. tachyon

iOS İşletim Sisteminin Diğer İşletim Sistemlerinden Farklı Olduğunu Kanıtlayan 10 Özelliği

Büyük ihtimalle yaşın benden çok küçük. Bu yüzden benim yazdıklarımı kayda değer bulman da senin için fayda var. Senden rica ediyorum edep sınırlarını zorlama. Senin ne iş yaptığın beni hiiç mi hiiiç enterese etmiyor. Bak ben hayatımda baba parası ile hiç telefon almadım neden biliyor musun...
  67. tachyon

iOS İşletim Sisteminin Diğer İşletim Sistemlerinden Farklı Olduğunu Kanıtlayan 10 Özelliği

Appl Apple'ın kibri nasıl da kullanıcılara yansımış görüyormusunuz? O kadar kibirli ki doğru dürüst yorum yapacağı yerde. Memleketin ilkokul mezunu millet vekilleri gibi. Polis bunları durdurur ehliyet sorar. "Sen kimsin, benim kim olduğumu biliyormusun?" Gibi sorular sorar. Halbuki adam...
  68. tachyon

Tamam da arkadaşım her tezin bir anti tezi vardır. Muhalif her zaman olunacak. Niye olumsuz taraflarını dile getirince zorunuza gidiyor? Ayfon benim hayatta kullanamayacağım bir sistem. Bak dikkatini çekerim kullanmayacağım demiyorum. Kullanamayacağım diyorum arada büyük fark var. Siz bu son...
  69. tachyon

İphone 7 vs Sony Xperia XZ

Git Mi5 al arkadaş. O telefonlardan hiç bir eksiği yok. Cebinde de baya bir paran kalır. Daha iyisini istiyorsan Mi5s var. Yine paranın büyük bir kısmı cebinde kalır. Marka diye ekstra para vermenin hiç bir anlamı yok. Performans desen performans, tasarım desen tasarım. Bir tek ithalatçı...
  70. tachyon

Şimdi bende size her bir özelliğinin ne kadar gereksiz olduğu hususunda ispatlar da bulunacağım. Umarım böyle bir yazı hazırlarken böyle bir muhalefet ile karşılaşma riskine de hazırlıklısındır. 1. Kendi eko sistemi içinde iyidir. Ama diğer eko sistemler ile iletişimi rezildir. Bu açıdan...
  71. tachyon

Fenerbahçe 2-0 Galatasaray - Maçın Özeti, Golleri | 20 Kasım 2016 Pazar

Geçen sene Hamza hocayı bir çırpıda gönderen yönetim ne hikmetse bu Hollandalıya bel bağlamış durumda. Adamın hiç bir hocalık başarısı yok Açın wikipeida'ya bakın. Adamın bir de acayip yalakası var. Kazandığımız Adanaspor maçından sonra rezil futboldan dolayı donanım haber forumunda bu...
  72. tachyon

Valla sallayıp ta tutturamamak bu olsa gerek. :D Yaşımın ortaya çıkmasını istemediğim için o zaman kaç yaşında olduğumu yazmıyorum ama istersen özelden sana yazarım kaç yaşımda olduğumu. Yalnız sizin bu sanal başarınız benim için hiiç önemli değil. Aslında bu sadece sizin için önemli. Ben...
  73. tachyon

Hocasız maça çıkınca böyle sonuçlar kaçınılmaz. Zaten iki hafta önce diğer konuda yazmıştım Fener'in yeneceğini, benim açımdan hiç sürpriz olmadı. Gençlerbirliği, Adanaspor gibi takımları hocasız yenersiniz ama böyle zor maçlar hocasız olmuyor ne yazık ki. Birde... Adamlar bizi her sene yeniyor...
  74. tachyon

Note 5 takas

300 tl fark bir şey değil. Ben olsam balıklama üzerine atlarım. S7 Edge için ne kadar fark istiyorlar? Bence gözden geçirilmesi gereken güzel bir teklif. Sıfır ve son derece fonksiyonel bir telefonu verip son derece kısıtlı özellikleri olan başka bir telefona geçmek pek akıl karı değil.
  75. tachyon

Linux sadece benim ağım görünmüyor

Eyvallah yardımcı olduysak ne mutlu. Her hangi bir kanal sorunu çözmüş olabilir ancak hızlı bir kanal bulmuş olmanız lazım, yoksa kablosuz ağın gerçek hızında çalışmasını engellemiş olursunuz. Bunun için Android telefonlar için en hızlı kanalı tespit eden programlar var. En mantıklısı otomatiğe...
  76. tachyon

Linux sadece benim ağım görünmüyor

Kurulum yaptıktan sonra güncelleme yapıp, kapatıp açtıktan sonra bağlanmıyor ise modemi kapatıp aç. Eğer yine bağlanmıyorsa o zaman modemi sıfırlayıp tekrar bağlanmayı dene. Genelde modemde bulunan küçük ayarla bu tip bağlantı problemlerine sebep oluyor. Örneğin kanal ayarları otomatik değil de...
  77. tachyon

Burak Yılmaz, Beşiktaş'a mı geliyor?

Resmen komedi. Adam Çin'de yılda 7 milyon euro kazanıyor. Evet yanlış okumadınız. Reklam gelirleri şu bu belki geçiyordur bile. Değil Beşiktaş, Fenerbahçe bile otuz yaşını geçmiş bir Türk futbolcusuna o kadar para saymaz. Kiralık gelirse bilemem ama Çin'de baya gol atıyor. Çin'deki takımın...
  78. tachyon

Xiaomi mi 5 mi OnePlus 3 mü?

Mi5 Türkiye'de resmi olarak satılan telefonların içinde donanım olarak en iyi ve fiyat olarak da en uygun olan isim. OnePlus3 ise resmi yoldan satılmasa bile Mi5 ile kıyaslanmayacak kalitede hatta donanım olarak bir çok ünlü markadan bile çok daha iyi. Sahibinden gibi sitelerde 1400 tl civarında...
  79. tachyon

İphone 6S - sabaha kadar şarj

Devamlı şarj da tutmak pilin ömrüne zarar verir. Bunu şöyle düşün, telefon şarj da dolum bittikten sonra aradan bir zaman geçtikten sonra elbet boşalacak hemen sonra tekrar doluyor. Sonra aynı şeyleri tekrar edip duruyor. Bu şekilde şarj da tutmak pilin ömrünü kısaltır. Nitekim yeni Sony XZ...
  80. tachyon

Fenerbahçe - Galatasaray | Süper Lig 11. Hafta Maçı Ne Zaman, Saat Kaçta?

Şu anda kadro kalitesi olarak Türkiye'nin en iyisiyiz ancak takım kalitesi olarak da rezalet. Her maç hocasız çıkıyoruz. Adanaspor gibi basit maçlar hocasız alınır da zor maçlar adı üstünde zor. Riekering denilen hoca müsveddesi neredeyse 1 yıldır takımın başında ama oynana futbol sıfır. Zaten...
  81. tachyon

Fenerbahçe'den Fırat Aydınus açıklaması

Fırat kalkanı
  82. tachyon

Galaxy S7 Edge vs Iphone7 32GB

Eğer eşsiz bir tasarım, kaliteli bir ekran ve iyi bir pil ömrü istiyorsan tabiki S7 Edge. Ayfonun tasarımı eskidi ve bir sonraki seri ciddi değişiklikler olacak. Şimdi Ayfon 7 alanlar bu sebeple bin pişman olacak. Eğer ayfon alacağım diyorsan beklemeni tavsiye ederim. Öteki türlü S7 edge ayfonla...
  83. tachyon

S7 edge vs s7

Edge ekran ve Pil farkı var ve bence aradaki fiyat farkına fazlasıyla değer. S7 normal bir telefon gibi görünürken Edge sıradışı görüntüsü ve bariz pil farkıyla rakipsiz. Edge ekran düşülmüyor ise öyle anormal fiyatlara çıkmaya gerek yok. Mi5, Oneplus 3 diğerleriyle aynı performansta ancak çok...
  84. tachyon

S7 edge mi V20 mi ?

Eyvallah...Normalde Samsung sevmem. Ancak premium seviyede çok iyi telefonlar yapıyor. Zaten Samsung alınacaksa en üst seviyeden alınmalı. Yoksa Çinli Xiaomi, Meizu, Oneplus gibi ucuz ancak kaliteli markalar varken diğer telefonlara bakmak doğru değil.
  85. tachyon

S7 edge mi V20 mi ?

S7 Edge her türlü gömer. Tasarım: Elbette göreceli ancak işin içine S7 Edge girince diğer bütün telefonlar zavallı kalıyor. Ekran: Amoled ekranlar hem parlaklık hem de güç tüketme açısından ips ekranlardan çok önde. Görüntü güzelliğinden bahsetmiyorum bile. Pil: V20 Çok büyük telefon olmasına...
  86. tachyon

Eski Sisteme Linux Önerisi

WattOS
  87. tachyon

Google Reklamları Hiçbir Sitede Yok!

Anladığım kadarıyla Opera kullanıyorsun. Operada yerleşik reklam engelleyici var. Aynı zamanda yeni versiyonunda bedava vpn özelliği de var. Ayarlardan "Gizlilik ve Güvenlik" kısmından aktif hale getirdiğinizde hızınız da her hangi bir yavaşlama olmadan vpn kullanabiliyor ve giremediğiniz site...
  88. tachyon

Mario Gomez Dönmeli mi ?

Adam niye özür dileyecekmiş anlayamadım? Profesyonel futbolcu. Kiralıktı sözleşmesi sona erdi ve gitti. Şu anda formsuz olmasının sebebi Beşiktaşlıların ahı tutuğu için değil sakatlandıktan sonra form tutmak zor olduğu için. Üstelik Alman ligi Türkiye liginden daha zor. Orada golcü olmak kolay...
  89. tachyon

Note 5'i satıp iPhone 5S almak mantıklı mı?

Arkadaşların çoğu iyi niyetli bir şekilde cevap vermiş. Ancak başka forumda böyle bir konu açsanız sizi yerin dibine sokarlar. Marka fanatikliği kadar kötü bir şey yok. Sırf Ayfon diye yeni ve fonksiyonel bir cihazı 4 sene öncesinin ekran kasa oranı rezalet ve her yeni güncellemede iyice...
  90. tachyon

Linux'a geçiyorum sistemime göre tavsiyeleriniz?

Donanım gayet iyi. Ben Mint 18 Mate kullanıyorum ancak sizin donanım çok iyi olduğu için Cinnamon yükleyebilirsiniz. Kde sürümü de görsel olarak tatmin edicidir. Benim devamlı takip ettiğim Distrowatch sitesi var. Oradan değişik Linux sürümlerini ve incelemelerini takip edebilirsiniz.
  91. tachyon

NOTE 5 TEN IPHONE 6S E GEÇMEK

Attan inip eşeğe binilmez...
  92. tachyon

Sizce ssd takmalı mıyım ?

İlk başta SSD li almamış olman hata. İmkânın varsa bir saniye bile düşünme.
  93. tachyon

General Mobile 5 plus Lenova p1 Honor 7 Vodafon Smart pro 7

Listede istediğin şeyleri karşılayan sadece Xiaomi Mi5 var ki zaten diğerlerinden otomatikman üst daha segmentte.
  94. tachyon

800 liraya alınabilecek telefon

Garanti durumunu göz önünde bulundurmazsanız bu fiyata alınabilecek en iyi telefon Redmi Note 3 pro dur. Sıfırını Sahibinden yada forumlarda üç aşağı beş yukarı bu fiyatlara bulabilirsiniz.
  95. tachyon

Bursaspor, Galatasaray ve Trabzonspor'dan Aziz Yıldırım'a cevap

Skandal olan Aziz Yıldırımın her zamanki hezeyanları değil. Yıllar öncesinde "Maçların saha da kazanılmadığını öğrendik" ifadesinin sahibinden başka türlü açıklama zaten beklenmez. Asıl skandal olan Ntv gibi bir kanalın Aziz Yıldırım gibi birini çıkartıp saatlerce konuşturması. Bir kurum kendi...
  96. tachyon

Toplum içinde rahat olamamak ?

Evet işte problemin kaynağı belli. Bunu kafandan geçirmeme alıştırması yapman lazım. Yani düşüncelerini kontrol edebilirsen bundan da kurtulursun. Seni sıkıntıya sokan düşünce şeklin. Bir çok insanda farklı şekillerde ortaya çıkar sende aşırı şekilde utanma olarak ortaya çıkıyor. Bir diğer ismi...
  97. tachyon

Toplum içinde rahat olamamak ?

Başkalarının senin için ne düşündüğünü boş ver. Öz güvenin yerinde olsa bile başka insanların senin hakkında ki düşüncelerini kontrol edemeyeceğin fikrini kafana yerleştir. Genelde yetişme çağlarında aile ve toplum tarafından empoze edilmeye çalışılan fikirlerin bilinçaltına yerleşmesinden...
  98. tachyon

S7 Edge Telefonumu Satmak Istesem

S7 Edge piyasanın en güzel telefonu. Üstelik donanımı da gayet yerinde. Telefon satmak için alınmaz işini görmesi için alınır. İşini görüyorsa yıllar sonra almayacağı güncelleme için niye kafanı yoruyorsun? Üstelik o zaman bile iş görür halde olacak. 6 senelik HTC telefonum en son güncellemesini...
  99. tachyon

"Timeless" Sezon Fragmanı | 1. Sezon

Abigail Spencer, Rectify ve Suits gibi dizilerde yan rollerden sonra kendine başrol kapmayı başarmış bir Apple Cloud :) mağduru.
  100. tachyon

Turkcell Süper Kupa Galatasaray'ın (Maçın Özeti, Golleri)

Beşiktaşta ciddi manada forvet sıkıntısı var. Düşünün maçta 5 gol oluyor ama hiçbirinde Beşiktaşlı futbolcuların imzası yok. Süper kupayı bizim kazanmış olmamız olağan bir sonuç olduğundan pek fazla da üzerinde konuşulacak bir husus olmadığını düşünüyorum.
  101. tachyon

Asus Zenfone 5 vs LG Magna

ZenFone 5 elbette donanım olarak diğer telefondan çok daha iyi olmasına rağmen bu fiyat seviyesinde daha uygun cihazlar var. Örneğin Gm 4G, Zenfone go veya aşağıda linkteki uygun fiyatlı telefonlar. Android Telefon Fiyatları ve Modelleri % 70 indirim
  102. tachyon

Telefon Alacağım

Daha önce büyük ekran kullandıysan iPhone 5 SE küçük gelecektir. Büyük ekrana alışan biri için ciddi problem. Eğer ekran sorun değil diyorsan 16 değil 32gb olan versiyonunu alman daha mantıklı. Aksi halde uzun vadeli kullanımda pişman eder. Diğer taraftan iPhone gibi her şeyi kısıtlı cihazlar...
  103. tachyon

Xiaomi Mi5 n11'e gelmiş ?

Alınır mı diye soran arkadaşlar... Aynı özelliklerde diğer amiral gemilerini 3000 tl civarında satıyorlar. Ben yeni telefon alacak olsam bir saniye düşünmem.
  104. tachyon

iPhone Se

Ulan küçücük ekran da en baba performansı alsan ne olur? Ekranların büyüme sebebi daha iyi kullanıcı deneyimi sağlamaktır. Daha düne kadar buna karşı olan Apple bile ekranlarını büyüttü. Mantıken Note 5, donanımı biraz daha zayıf olsa da küçük ekranlı Ayfondan çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi...
  105. tachyon

Iphone 6 ve Xiaomi Mi5

Mi5 her türlü tokatlar. 1 yıl sonra bozulacağını düşünen zaten Çin'den almaz. Çünkü ikisi için de tamir parası ödeyecek.
  106. tachyon

500 TL 2. El Telefon Önerisi

Sıfır garantili almak varken neden ikinci el düşünülüyor? Android Telefon Fiyatları ve Modelleri % 70 indirim Üzerine 70 tl daha koyun GM 4g alın. General Mobile 4G Android One Fiyatı - Taksit Seçenekleri
  107. tachyon

Oneplus 3

Adam 401 ppi'ı beğenmiyor yahu. 2k ekran demek performanstan kaybetmek demek. Zaten Full hd ile 2k ekran arasındaki farkı çözen bile yok. Bence vr kullanmadıkça full hd her zaman için tercih sebebi olmalı.
  108. tachyon

Note 4 vs Z3 plus

2 Gb ram'i küçümseme Android dünyasında 2 gb ram gayet iş görür. Telefon üreticilerinin gereksiz donanım yükseltmesi ve aç gözlü kullanıcılar sayesinde 6 gb'a dayanan ram miktarları tamamen israftan başka bir şey değil. Benim şu anda kullandığım Notebook'ta bile 2 Gb ram var. Telefon gibi...
  109. tachyon

General Mobile Discovery mi Lumia 535 mi ?

Üzerine 100 tl daha ekle fiyatı düşen, çok daha iyi donanımlı GM 4g al. Zaten bu fiyata daha uygun fiyatlı başka bir ürün bulman neredeyse imkansız. General Mobile
  110. tachyon

MEIZU M3 NOTE - 999 TL

Ben Meizu Metal kullanıyorum. Global sürümü olmadığı için İngilizce kullanıyorum benim için sorun değil ama söz konusu telefon için de global sürümün olduğunu düşünmüyorum. Meizu Metal pil haricinde her yönüyle M3 note tan daha iyi bir cihaz ve piyasada 700-800 aralığında satılıyor. Bence...
  111. tachyon

Takas Etmeli Mi?

SD 808, Helio X10'dan bile daha düşük bir işlemci. Üstüne iyi bir fark istemeniz lazım. Ekran büyük diye birebir değişim mantıklı değil. Telefonlarda Sd kart desteği olduğu müddetçe 32-64 farkı o kadar da büyük bir fark değil.
  112. tachyon

Telefon Seçimi Hakkında

Tasarımı size hangisi daha cazip göründüyse onu seçin çünkü iki telefonun donanım bakımından bir birlerine üstünlükleri pek yok gibi. Sadece Redmi Note 3 5.5 inç iken diğeri 5.2 inç. Üstelik tuşları Honor 7 gibi sanal değil. Bu da tuşların ekrandan çalmadığı anlamına gelir. Ben olsam Redmi Note...
  113. tachyon

Türkiye, EURO 2016'ya veda etti

Bir üst tura çıkmayı hak edip etmediğimiz ayrı bir konu ama hiç galibiyet alamamış takımların bir üst tura çıkması kadar saçma bir şey olamaz. En azından değerlendirmede galibiyet alan takımların averaj olarak sadece beraberlik alan takımlardan üst sırada olması gerekir. Böylece hem takımları...
  114. tachyon

İphone 6s geçiş?

Android'i kötüleyen elemanlar Samsung'un zamanında rezil arayüz ve kötü malzeme ile çıkardığı telefonları kullanıp bütün Android'ler böyledir kafasındaki elemanlar. 2010 yılında aldığım HTC telefonum hala taş gibi sorunsuz bir şekilde ikinci hattımda çalışıyor. Keza 1.5 yıl Zenfone 5 kullandım...
  115. tachyon

HTC 10 - S7 edge?

Aynı risk HTC 10 için de geçerli. Aslında ben HTC markasını Samsung markasından fazla severim ancak S7 Edge açık ara telefon dünyasının hem tasarım hem donanım açısından en iyi ürünü. Samsung'un bu telefon için ürettiği oldukça estetik kılıfları var. Kılıfsız hiç bir telefonu kullanmanızı...
  116. tachyon

HTC 10 - S7 edge?

HTC 10 alırsan bir zaman sonra tasarımından dolayı S7 Edge almadığına pişman olursun bu garanti.
  117. tachyon

Türkiye 0-1 Hırvatistan - Video, Maçın Özeti, Golü | 12 Haziran 2016 Pazar

Arkadaşım senin bir problemin var her halde? Yada Volkan senin çok yakın bir akraban. Arkadaşım o adam başka milli futbolcuya küfretti mi etmedi mi? Senin bakış açına göre Vatan hainliğinin kralını yapmış oluyor. Hem başka milli futbolculara küfrediyor hem de milli formayı giymeyi reddediyor...
  118. tachyon

Söylenecek söz bulunamayınca böyle saçmalanabiliyor demek ki.
  119. tachyon

Milli futbolcuya küfreden taraftar vatan haini oluyor ama o milli futbolcu kendi gibi milli olan futbolculara küfretme serbestliğini bulabiliyor. Ayrıca hangisi vatan hainliği çok merak ettim. Bir kaç kendini bilmez taraftarın ettiği ve her zaman edeceği küfür mü yoksa milli formayı bırakıp kız...
  120. tachyon

Volkan Babacan milli takım kalesini koruyacak kalitede bir kaleci değil o ayrı mesele ancak özür dilemeyen Volkan Demirel de kaleyi koruyacak değildi hani. Ayrıca Volkan Demirel'in böyle çok acayip goller yedikten sonra Fener taraftarına saç baş yoldurduğu maçları da hatırlamıyor değiliz. Ve...
  121. tachyon

Genelevde fenalaşarak hayatını kaybetti

Bu haberi haber niteliği olarak okuyup değerlendirmek başkadır, takdiri ilahiye karışmış mevtayı yargılayıp hatta onun cehennemlik olup olmadığına ve ne derece azap içerisinde olduğu hususunda ölçüyü kaçırıp cahil yobaz takımı gibi yorumlayıp yargılamak başka bir şey. Kim oluyorsunuz ki siz...
  122. tachyon

Can Dündar'a Silahlı Saldırı

Bu adamlar zamanında kendi gazetelerini bombalatıp ondan sonra bizi bombalıyorlar diyerek kıyameti koparan adamlar. Ulan sizi kim bombalasın asıl bomba sizsiniz. Bunları gördükten sonra hep aklıma Yahudi tezgahı gelir... Herkes te bilir. Yahudi adamı dövermiş sonra beni dövüyorlar diye kıyameti...
  123. tachyon

Iphone se adam mıdır ?

Bence kadın adamdır :D
  124. tachyon

Pablo Escobar'ın kayıp servetini bahçıvan buldu

Bulan adama saf mı desem enayimi desem bilemedim. Ulan serveti kendin bulmuşsun. Kimi ilgilendirir? Gitmişsin devlete haber vermişsin. Kolombiya devleti de adamla dalga geçer gibi ikramiye vermiş. Ulan bari yüzde onunu verin be.
  125. tachyon

Akhisar Belediye 3-3 Beşiktaş - Maçın Özeti, Golleri | 23 Nisan 2016 Cumartesi

Aslında Tolga penaltıyı kurtardıktan sonra golü yediği için demoralize oldu. Moral motivasyonu bariz bir şekilde düştü. Maçın özetinde bile bu açıkça belli oluyordu. Aslında iyi kaleci ancak duygusal yönden zayıf. Bu seviyedeki bir kalecinin bu tip takıntılardan kurtulması lazım. Bu yapısıyla...
  126. tachyon

Samsung note4 home tuşu

Markette Simple Control diye bir program var. Zenfone 5 kullanırken kapasitif tuşları parmak aralığı uzak olduğu için oldukça kullanımı zorlaştırıyordu. Söz konusu programı yükledim. Özellikle pie diye adlandırılan pasta şeklinde kullanımı sağ veya sol ele göre ayarladığında müthiş kullanım...
  127. tachyon

ABD'li profesör Ermeni soykırımı iddialarını bitirdi!

Bu soykırım meselesi hak iddiasından ziyade reklam yaparak dünyaya mazlum millet gibi gösterip kendini tanıtma propagandasından başka bir şey değil. Bunu dizilerde ve filmlerde ellerinden geldiğince kullanmaya çalışıyorlar. Kardasian gibi ucube karıların meşhur olmasının bir numaralı sebebi de...
  128. tachyon

Küçük ekranlı telefon arıyorum

M4 Aqua alanlar bin pişman. 8 gb az uygulama yüklesen bile yetmez. Çünkü bir Android güncellemesinde kullanıcıya neredeyse hiç yer kalmıyor. Sony bu telefonu resmen ölü doğurdu. Gerçi ekran kasa oranı da oldukça düşük. Yüzde 65 seviyesinde. Yani 5 inç ancak kasa o kadar da küçük değil. Sanal...
  129. tachyon

A101'e Gelen Fly Intruder IQ4509 X8 ?

Tamam da arkadaş A101 de satılan Fly intruder fiyatı 450 tl civarında. İyi olup olmadığından bahsetmiyorum. Aşağıda inceleme videosu var. Yani fiyatı özelliğine göre oldukça makul. Bana soracak olursan üzerine biraz daha ekle Xiaomi Mi4 yada Lg G3 falan al. Ya da çok daha iyi pil ömrü sunan...
  130. tachyon

vibe p1 , honor 7 , m4 aqua

Sahibinden gibi sitelerde Xiaomi Redmi Note 3'ün Pro Snapdragon versiyonunu 900-1000 tl civarında satıyorlar. 10 saate yakın ekran süresi var deniyor. Üstelik metal kasa ve çok iyi donanımı var. Antutu da 80 bin civarında puanı var. Eğer bu tip sitelerden alma riskine giremem diyorsan alacağın...
  131. tachyon

Sonunda İos'tan kurtuluyorum

6 Yıllık HTC telefonumda ikinci hat takılı olarak sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Son 1.5 senedir de Zenfone 5'i asıl telefonum olarak kullanıyorum. Cihazları insan gibi kullanırsanız hiç bir problem çıkmaz. Ayfon denilen cihazlar son derece sınırlı kabiliyetleri olduğu için sorunsuz...
  132. tachyon

Burak Yılmaz Çin'de!

Asıl kabul etmeseydi profesyonelliği sorgulanırdı. Bazıları ucuz gitti diyor da. Hiç hesap yapmasını bilmiyorsunuz herhalde. Adamın yaşı 30 ve her durduğu sene Galatasaray'a maliyeti artacak ve yaşı ilerledikçe bu paralar hayal olacak. Burağın alacağı para yıllık 8 milyon euro'yu bulacaksa bu da...
  133. tachyon

O Ses Türkiye 2016 Şampiyonu Kim Oldu?

Resmen Gökhan ve Hakan'ın şişirmesi. Bir kaç yıl önce de aynı şişirmeyi Mustafa Sandal, Ahmet Kaya çakması bir yarışmacıya yapmış ve adam şampiyon olmuştu. Bu sene Gökhan-Hakan ikilisi şişirme olayını abarttılar ve Alparslan isminde bir yarışmacıya da yaptılar Allahtan adam yarı finalde elendi...
  134. tachyon

İphone 6plus bıktırdı beni

Sorunun çözümü basit böylesine kibirli ve burnundan kıl aldırmayan teknoloji şirketinin verdiği hizmetten vazgeçip başka servise vereceksin yada yaptırdıktan sonra bu çileden vazgeçip başka telefon kullanmaya başlayacaksın. Nitekim senin sorunundan müzdarip bir teknoloji sitesi editörü çözümü...
  135. tachyon

Yazdıklarımı kafasıyla değil de başka yeriyle anlayınca böyle oluyor. Bak bakalım ben sağlık ...tan bir konu mu yazmışım yoksa telefon ...tan mı demişim? Ama adamın Nick'i Apple destek olunca yazılanları okumayıp direk aklındakileri yazmış olması nedense bizi şaşırtmıyor. Dediğim gibi size iyi...
  136. tachyon

Adamın mantığına bak ya? Şaka gibi.:wink:
  137. tachyon

Arkadaşım bir sorunum olduğunu kim söyledi sana? Yazdıklarımdan hangi cümle sana bunu düşündürttü? Ben burada eleştirel bir yazı yazdım. Apple'ın ürünlerini ve servis mantığını eleştiremezmiyim? Olay bu kadar basit.
  138. tachyon

Ya arkadaşım sizin sorununuz ne yahu? Hiç mi bu Apple denilen firmayı eleştiremeyeceğiz. Kraldan çok kralcı olmayın. Ben gelip burada 50 dolara maliyeti olan bir ürünü 700 dolara satan firmaya bir kaç laf söylediğim de sanki babanızın firması gibi sahipleniyorsunuz. Halbuki sizin de tepki...
  139. tachyon

Acıyorum bu Apple kullanıcılarına. Sorsanız telefonları ne kapanır, ne donar, ne reset atar ama iş itiraf etmeye gelince bu sorunlar sadece Android kullanıcılarında vardır. Bir de randevu rezaleti var ki Apple denilen teknoloji faşisti bir firma binlerce tl'ye sattığı ürünün hizmetini doğru...
  140. tachyon

Limit 1600 TL, Tavsiyeniz Nedir?

en ucuz LG G Flex 2 Cep Telefonu fiyatı akakce.com'da
  141. tachyon

Yeni telefon almayi dusunuyorum max. 2500belki 3000 oneriniz ne?

Başka forum mesajına yazdım buraya da yazıyorum. LG G flex 2 fiyatları şu anda inanılmaz seviyede. Yeni telefon alacak olsam hiç düşünmeden alırım. en ucuz LG G Flex 2 Cep Telefonu fiyatı akakce.com'da
  142. tachyon

Lg g4 beat vs sony xperia m4 aqua

Bütçen ne kadar bilmiyorum ama piyasada şu anda LG G Flex 2 kadar FP ürünü ikinci bir ürün yok. 1100-1200 TL civarında bu telefonu alma şansın var. en ucuz LG G Flex 2 Cep Telefonu fiyatı akakce.com'da
  143. tachyon

Bisikletli Kızın Hayatını Kurtaran Adam

Kızın geçme ihtimali ve arabanın kızı görünce frene basıp yavaşlama ihtimali olsa bile yine de büyük bir kaza ucuz atlatılmış.
  144. tachyon

0-500 TL Arası Akıllı Telefonlar

Casper Via V3 buradaki bütün telefonlardan hem donanım hem de tasarım olarak çok üstün. Bim'deki fiyatı bildiğim kadarıyla 499 tl.
  145. tachyon

Volkan Demirel: EURO 2016'da oynamak istiyorum

Geçti Bor'un pazarı sür eşeğini Niğde'ye
  146. tachyon

f/p tablet önerisi

A101 den hometech wi 101 tablet aldım. 450 tl. Normal fiyatı 700 tl civarında 2 gb ram var 10.1 ekran üzerinde lisanslı win10 var şu anda ondan yazıyorum. Dock ünitesi var klavyeyi takınca notebook oluyor. Bu gün satışa çıktı fp ürünü arayan herkese tavsiye ediyorum. Hometech Wi101 inceleme...
  147. tachyon

Xiaomi mi4 mü meizu mx4 pro mu ?

Mi4' ün pil süresi forumlardan takip ettiğim kadarıyla oldukça iyi. Tasarımı da çok çok iyi. Ancak depolamanın 16 gb olması ve arttırılamaması büyük dezavantaj. Fiyatı da o kadar uygun değil. O fiyatlara LG G3 varken başka telefon düşünülmez.
  148. tachyon

ASUS Zenfone Çift Hatlı 16GB

Türkiye de resmi olarak satılan bütün ürünlerin 2 yıl garantisi vardır. Araştırdığım kadarıyla TürkTel Servis, servis hizmetini veriyor.
  149. tachyon

Verdiğim linkte yurt içi garantili satılıyor zaten.
  150. tachyon

Bütçeni biraz yükselt ve Mi4 al. Hem donanım, hem yazılım, hem de tasarım açısından bu fiyata bu piyasada daha iyisi yok.
  151. tachyon

Lenovo P70 Hakkında

Marketten compass diye aratıp yükle telefonda pusula olup olmadığını gör. Pusula olması değil olmaması tuhaf. Yazılım olarak olmaması sensör olarak olmadığını göstermez. Artık bütün telefonlarda pusula var. Sadece yazılım olarak kendinde mevcut olmayabilir. Benim eski 6 senelik Htc telefonumda...
  152. tachyon

İphone 5s

Note 3 kullanan biri hangi akla hizmet gider ta üç sene öncesinin telefonuna o kadar para sayar. Madem telefon değiştireceksin Note 4'ü 1800 tl civarında bulabilirsin. Ayfon dışardan göründüğü kadar kullanışlı değildir. Note 3 teki rahatlığı bırakıp onu alırsan hem bir çok kısıtlama ile...
  153. tachyon

Samsung Bataryası 12 Gün Bitmiyor

Pederde var. Devamlı radyo dinler. Alalı bir ay oldu 1 kere şarj etmiştir yada etmemiştir. O da şaşırdı pilinin böyle çok gitmesine.
  154. tachyon

Galatasaray 2-1 Benfica - Video; Maçın Özeti, Golleri | 21 Ekim 2015 Çarşamba

Galatasaraylılar mevcut tabloya bakmaz, Galatasaraylılar nihai tabloya bakar.
  155. tachyon

Gökhan Töre, cezasını EURO 2016'da çekecek!

Arkadaşım onun kazandığı milyon dolarlar senin cebine mi giriyor ki böyle fanatikçe savunuyorsun adamı. Eğer başka bir futbolcu fanatikçe savunduğunuz Gökhan Töre ye aynı hareketi yapsaydı çılgına dönmüştünüz. Bir de eleştirince resmen çıldırıyorsunuz. Resmen milli takımı sattı adam. Bir de biz...
  156. tachyon

Ya kusura bakma da takım arkadaşına silah çeker, rakip takımın oyuncusunu sakatlamaya yönelik en kritik maçta yalnız bırakır bir de böyle oyuncuları savunursunuz. Bari 23 yaşında falan demeyin sanki çocuktan bahsediyorsunuz. Ayıp yahu bu kadar fanatiklik. Aynı oyuncu Galatasaraylı yada Fenerli...
  157. tachyon

Girdiğinden beri aldığı bütün topları kaptırdığı gibi en son pozisyonda egosuna yenik düşüp rakibinin kaval kemiğine tabanı geçirdi. O pozisyonda adamın ayağını da kırabilirdi. Profesyonelim diyorsan milyon dolarlar kazanıyorsan kaybettiğin toplardan sonra kendini çok daha iyi motive etmen...
  158. tachyon

Xiaomi Mi4 Hepsiburada 1099 tl !

n11.com'da 1049 tl.
  159. tachyon

İphone 5s kaç sene gider ?

Tamamen kullanmayla alakalı. 4 sene kullanıp 5. senesinde yeni bir telefonla değiştirdiğim HTC telefonum donanım olarak hala kusursuz çalışıyor. Ancak üzerindeki Android sürümüne yeni yazılımlar kuramadığım için mecburen değiştirmiştim. Uzun yıllar kullanacaksanız 5S yerine güncel bir telefon...
  160. tachyon

S3 Minimi Telefoncuya Satacağım Ne Kadar Verir?

S3 mini bundan 2 sene önce bile demode bir telefondu. Nasıl oluyor da insanlar bunlara o kadar para sayıp alıyorlar? Anlaşılır gibi değil. Telefoncu değil normal bir vatandaş o telefona 300 tl verse aklına şaşarım.
  161. tachyon

Z5 Compact Türkiye'ye kesin gelecek mi?

Mutlaka gelir ancak fiyatı gittikçe düşen Z3C almak daha mantıklı. Hem tasarım olarak daha güzel hemde özellik olarak pek bir fark görünmüyor. İşlemci ve parmak izi okuyucusu dışında bir ekstrası yok ki parmak izi okuyucusu da bildiğimiz gibi çalışmıyor. İşlemcisi çok ısınan ve ısındıkça...
  162. tachyon

İrlandalı turist tüm esnafı dövdü - Video

Kimsin sen kardeşim? Üye ol kim olduğunu bilelim ona göre hitap edelim sarı çizmeli mehmet ağa.Gelmiş bir de birşeyler biliyormuş gibi açıklama yapmışsın. Hiç bir şey falan bildiğin yok. Google a yaz Tachyon ne demekmiş öğren ondan sonra gel burada ahkam kes. Orada esnafın davranışının yanlış...
  163. tachyon

İrlandalı turist tüm esnafı dövdü - Video

Sorun şu... Sular yere dökülünce turist özür dilemek yerine üste çıkmaya çalışıyor bizimkiler de adamın turist olduğunu unutup olayın üzerine gidince olanlar oluyor. Halbuki turist sular dökülünce özür dileyip suları toplamaya çalışsa kimse bir şey demez hatta esnaf kendini suçlu hisseder. Tersi...
  164. tachyon

Galatasaray 1-2 Osmanlıspor - Video, Maçın Özeti, Golleri | 24 Ağustos 2015 Pazartesi

Oyundan alındığında hocasına el kol hareketleri yada tavır yapan artistler takımda çok olursa böyle olur. Birilerinin bu takımın gazını alması lazım yoksa önümüzdeki maçlar da da sonuç pek parlak olmaz. Allahtan ne Beşiktaş ne de Fener iyi değiller. Acilen müdahale şart.
  165. tachyon

Günün Komik Videosu

Balon nasıl patlatılır? Özellikle 5.23 ten sonrası gülmekten yardıracak cinsten. https://youtu.be/xflXkskxMfc?t=5m17s
  166. tachyon

iPhone 6s Benchmark'te Görüntülendi!

Apple enayimi ya? Ram'i 2 yapıp karını niye azaltsın. Nasıl olsa Fancıklar da para bol istediği fiyata satıyor nasıl olsa. Biraz bu işlerden anlayanlar zaten biliyor iPhone'un 80 yılların mantığı ile çalıştığını. Multitasking hak getire. Safari ucubesi bir iki sekmeden sonra geri dönüldüğünde...
  167. tachyon

Xperia c4 , Zenfone 2 mi hangisini alayım çok kararsız kaldım

Tasarım olarak C4 donanım olarak ZF2
  168. tachyon

Teknosa Preo P1 İncelemesi

Bim kampanyasında 499 tl'ye satılan Casper V3 işlemcisi hariç her yönüyle bundan daha iyi bir cihaz. İşlemci farkı da göreceli. Günlük kullanımda kimse aradaki farkı anlamayacaktır.
  169. tachyon

iPhone 6 Patladı! Sahibi Son Anda Kurtuldu!

Bazı fanlar ölürüm yine de atmam diyor... Bu na fanatiklik mi denir yoksa başka bir şey mi adını siz koyun.
  170. tachyon

TFF Başkanlık seçimi ne zaman, kimler aday? 2015

Demirören'in başkanlığında hem Türk Futbolu hem de Beşiktaş büyük zarar gördü. Böyleyken Beşiktaş bu adama nasıl destek verir anlaşılır gibi değil. Herhalde seçilemezse tekrar Beşiktaş'a musallat olur diye korktuklarından destek veriyorlar. Trabzon da çekimser kalmış. Niye direk karşı...
  171. tachyon

Kaleci Mert Günok serbest kaldı!

Bizimkiler bu kaleciyi kaçırmamalı. Musleranın daha ne kadar kalacağı bilinmez. İyi bir teklifte zaten tutman mümkün değil. Mert hem kalecilik hem de insan olarak Volkandan daha iyi. Fener nasıl böyle bir hata yapar anlaşılır gibi değil.
  172. tachyon

Asus Zenfone Kullananlar Kulübü

Aşağıda linkini verdiğim Lolipop güncelleme dosyasını ister telefonunuzdan direk ister bilgisayarınızdan indirip kablo ile telefonun belleğinin ana dizinine atın (hafıza kartına değil) Sonra telefonu kapatıp açın bildirim çubuğunda güncelleme için uyarı gelecek onu çalıştırıp güncelleme için...
  173. tachyon

Aynı güncellemeyi kurduysanız ota ya da fark etmez. Ses bende de sorunlu değildi çünkü klavye ayarlarından tuş sesleri açıktı zaten Asus kendisi geçici olarak bu öneride bulunuyor normalde bu sorunlu bir güncelleme diğeri herkesin kabul ettiği radyo. Ben kullanmadığım için hiç bir problem teşkil...
  174. tachyon

Gelen güncelleme sorunlu olduğu için Asus ota'dan güncellemeyi çekti. Gelen aramalarda sesin gitmeme problemi vardı ayrıca radyo da çalışmıyordu. Gerçi ses sorunu bazı ayarlarla çözülüyor ama radyo çalışmıyor.
  175. tachyon

Zenfone 5 internet sorunu

Ayarlar , Diğer, Mobil ağlar,Erişim noktası adları içerisinde wap olan ayarı internet olarak değiştir en üstte wap vardır diğerleri internet, hangi operatör ise onun internet olanını seçiyorsun. Eğer böyle de düzelmediyse o zaman cihazda bir problem var demektir.
  176. tachyon

Acun Ilıcalı'dan sürpriz Survivor kararı

Adam Survivor reytinglerinden malı götürüyor zaten. Bence 6 güne çıkarmakta geç kaldı.
  177. tachyon

İsmail Kartal patladı! 'Ömrümün sonuna kadar...'

Galatasaraya bir metreden taç olup avantadan gol bulan takımın hocası söylüyor bunları utanmadan. De get işine
  178. tachyon

Uzun Kullanım Testi: Meizu MX4

UHT uzun hömürlü tüt. :) ShiftDelete.net izleyenleri sitelerine oldukça bağlı ki hala böyle lakayıt hazırlanmış videoları izleyebiliyor. (Gerçi sonunu getiremedim.). Ya da vaktimiz çok o yüzden izliyoruz. Arkadaş bir günde adam akıllı bir inceleme videosu yayınlayın. Hiç mi seyretmiyorsunuz...
  179. tachyon

Samsung Fiziksel Tuştan Vaz mı Geçiyor?

Kapasitif tuşa alışan fiziksel tuş kullanamaz. Samsung dünyanın en iyi telefonunu da üretse fiziksel home tuşu kullandığı müddetçe o telefonu almam.
  180. tachyon

Mx4 Sar Değeri

Kulaklık kullanırsan sorun olmaz.
  181. tachyon

Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği - Video, Maçın Özeti, Golü | 16 Mayıs 2015

Kaleciler böyle tuhaf goller yiyor zaman zaman. Geçen sene hangi maç bilmiyorum Fenerbahçe'nin gol attığı bir maçta kaleci bariz bir şekilde kolunu çekmişti. Acayip işkillenmiştim. Diğer pozisyonda ise Semih kimsenin beklemediği bir anda büyük bir hata yaptı. Stancu da beklemediği için istediği...
  182. tachyon

Ahmet Çakar "Mala Vurmakta Ustayım"

Yalnız ekranda ki "Sıvacılık ta büyük olay ifadesi..." oldukça ironik olmuş. Ahmet Çakar'ın S...P Sıvamasın'dan bahsediyor olsa gerek. :D
  183. tachyon

Sahte vs orjinal

Polisin mahkeme kararı olmadan öyle kafasına göre denetleme hakkı yok. Kurumsal olsun olmasın fark etmez
  184. tachyon

Sahte vs orjinal

Mahkeme kararı olmadan hiç bir firmaya ne polis ne de başka biri gelemez. Sebebi bilgisayarlarınızın sizin şahsi ve gizli bilgilerinizi sakladığınız size özel cihazlar olmasıdır. Hiç bir Allah'ın kulu kafasına göre şuna bakacağım buna bakacağım deyip sisteminize müdahale edemez. Aksine elinde...
  185. tachyon

Bilgisayar Sonsuz Bir Restart Döngüsüne Girdi !

Reset tuşu basılı kaldığında yapar öyle...
  186. tachyon

Bu telefonlar arasında kararsız kaldım

5 Aydır Zenfone 5 kullanıyorum. Batarya problemi göreceli, eğer rutin telefon, mail, sms, internet işlemlerini yapıyorsan sabahtan akşama çok rahat yetecektir. Oyun oynarım, film seyrederim diyorsan her telefon gibi şarjı çabuk biter. Ben üstün tasarruf modunda 4 buçuk saat ekran süresi...
  187. tachyon

Game of Thrones 5. sezon bölümleri internete sızdı

Torrent ten indirecekler için xclusive sürümünün kalitesi gayet iyi. 1. Bölümün çevirisini de eşekherif bitirdi zaten.
  188. tachyon

LG G3 Kasıyor

G3 ün kronik sorunu. Ne yazık ki arayüz optimizasyonu çok kötü. Bir arkadaşın G3'ünü kullandım bariz bir kasma var. Spesifik bir sorun değil. Bazı teknoloji sitelerinde yapılan incelemelerde inceleyen şahıslar da aynı şeye vurgu yapmışlardı. Bu konuda Asus ZenUi ve Htc Sense neredeyse...
  189. tachyon

Akıllı saat tavsiyesi ? (Nabızölçer şart)

Akıllı saat alacaklar Pebble dan başkasını düşünmesin. Hem pili 1 hafta kadar gidiyor hemde her iki platform için uyumlu. Yeni versiyonları da renkli ekran olduğu için biraz pahalı olabilir ama daha estetik görünüyor.
  190. tachyon

Fenerbahçe'den Beşiktaş'a sert cevap: Siz bilirsiniz

Bir de "Niye bütün Türkiye Fenerden nefret ediyor?" diye soruyorlar. Senin futbolcunun çirkefliğini belirtiyor diye ezeli rakibine etmediğin hakaret kalmamış. Kim sevsin seni?
  191. tachyon

Fenerbahçe - Akhisar Belediyespor | Spor Toto Süper Lig 21. Hafta Maçı Ne Zaman?

Oda bir şeymi biz fenerin 30 sene türkiye kupasını alamadığını gördük. Düşünsene 30 yaşında adamlar kupayı sadece rüyalarında görmüştü
  192. tachyon

O ayarı ben önerdim zaten tekrar onay istemenizin bir anlamı yok. Eğer şu anki performanstan memnunsanız en iyi ayarda kullanıyorsunuz. Öteki türlü pil çabuk tükenir. Size hayırlı kullanımlar. :thumbup1:
  193. tachyon

Ayarlar menüsünde diğer... seçeneğinde mobil ağlardan tercih edilen ağ türünden 2g'yi seçiyoruz.
  194. tachyon

Ben üç aydır akıllı kaydetmeyle beraber üstün tasarruf modunda kullanıyorum. Pil tüketimi şu anda minimumda. Hiç bir performans kaybı da yaşamadım. Pil tüketimini azaltmak istiyorsanız ve 3g kullanmıyorsanız tercih edilen ağ ayarını 2g'ye getirin ekran parlaklığı otomatikte ve ortada olsun böyle...
  195. tachyon

Klavyede emoji var. Ayarlar menüsünden giriş ve dilleri seçtikten sonra Asus klavyenin yanındaki çarkı tıklayıp en yukarıda bulunan giriş dilleri kısmından diğer dillerle beraber emoji yi de ekleyebilirsiniz. Klavyeyi kullanacağınız sırada sol altta tr yazan bölümü basılı tutup istediğiniz...
  196. tachyon

Htc Desire 616 Mı? Asus Zenfone 5 Mi

Üst model Htc almayacaksan yani One serisi gibi o zaman ZF5 al. Htc bir çok ürününde çok kaliteli malzeme kullanıyor arayüzü de oldukça kararlı. Ancak o fiyat seviyesinde kalite çok düşmese de Desire 616 performansı ZF5'i yakalayamaz. Ben her iki markadan da telefon kullandım. Şu anda ZF5...
  197. tachyon

Linux [Ubuntu]'dan Windows'a Geçme ?

Unetbootin Windows yazmıyor diye biliyorum sadece Linux için kullanabilirsin. Yinede tam emin değilim. Windows için Rufus var gayet iyi.
  198. tachyon

HTC One M8'i Satıp Meizu MX4 almalı mıyım?

Cihazın işini görüp görmemesinden ziyade benchmark sonucuna göre karar vermek te ayrı bir tartışma konusu.
  199. tachyon

SDN Beşiktaş Kulübü

http://www.youtube.com/watch?v=By5-xcMuLQ0
  200. tachyon

Gary Cahill'ın İsim Telaffuzu Bilmiyenler Okusun, Okutsun

Eğitim şart...
  201. tachyon

Torku Konyaspor 1-2 Beşiktaş - Video, Maçın Özeti, Golleri | 28 Aralık 2014 Pazar

Bu pozisyonu Beşiktaşlı çerçeveden yorumlayacaksanız hiç zahmet etmeyin. Sizden objektif olmanızı istiyorum. Ekşi sözlükteki subjektif bir yorum burada başka birinin bahanesi oluyorsa söyleyecek sözünüz kalmadığındandır. Hakem haklıysa kelimeleri nasıl dans ettirirseniz ettirin isterseniz...
  202. tachyon

Torku Konyaspor 1-2 Beşiktaş - Video, Maçın Özeti, Golleri | 28 Aralık 2014 Pazar

Atibanın çift sarı karttan gördüğü pozisyon. Sizin itiraz ettiğiniz. Atibanın ısrarla çizgide durup bana zorla kart göster dediği pozisyon. Hakem orada ikinci sarı kartı göstermeseydi çok merak ediyorum hala orada duracakmıydı eleman. Yani hakem de insan başka ne alternatifi olabilir ki eliyle...
  203. tachyon

Kusura bakma ama biraz at gözlüklerini çıkarın. Hakem iki tarafa da adil maç yönetmedi. Maç adil yönetilseydi en fazla beraber biterdi. Buna rağmen Beşiktaşlıların hakeme yönelik davranışlarının anlaşılır tarafı yok. Fanatik Beşiktaşlı Güntekin Onay bile pozisyonun kırmızı kartlık olduğunu...
  204. tachyon

Pardon attığınız golden önce Konyanın gollük pozisyonunu güme gittiğini hesaba katmıyorsun heralde. O pozisyon eğer faul diye durdurulmasaydı penaltı kadar net bir pozisyondu. Ayrıca sizin futbolcuya yapılan ceza sahasında haklı olarak penaltı beklediğiniz pozisyonun aynısı ilk yarıda...
  205. tachyon

Ben hakemin iyi olduğunu iddia etmedim eğer hakem ortada bir maç yönetseydi maç beraber bitmişti. Ama hakem Beşiktaş'ı net bir şekilde tutmuştur buna rağmen Beşiktaşlıların ağlaması gerçekten çok ilginç.
  206. tachyon

Evet çok komik gerçekten dedim ya çevir kazı yanmasın iyi çevirdin sahiden. Yalnız şöyle bir şey var adamlar ilk yarıda Beşiktaş'ın golünden önce bir çok pozisyonu harcıyor kaleci tolga bir kaç top çıkarıyor. Sonra Konya'nın gollük ataklarının birinde hakem faul deyip topu size veriyor sonra o...
  207. tachyon

Lucy benzer film

Lucy ile Limitless'ı kıyaslamak atla eşeği kıyaslamak gibi bir şey. Limitless son beş yıl içindeki en iyi filmlerden biri. Lucy'i seyret unut.
  208. tachyon

Gülerim ağlanacak halime diyorsun yani. :D İşinize geldiğinize gülersin işinize geldiğinize hiç laf bile etmezsiniz. Golden önce faul yoktur. Hatta Biliç bile itiraf eder ama yine hakem suçludur. Başka birilerinin yerine yorum yapmayı da hiç ihmal etmezsiniz. Bizim buralarda bu tip durumlarda...
  209. tachyon

Beşiktaş iyi bir takımsa bizi yener dedim buna mı gülüyorsun? Nitekim bizden iyi bir takım dedim buna mı gülüyorsun? Şimdi çevir kazı yanmasın ları görelim.
  210. tachyon

Beşiktaş iyi takımsa bizi yener arkadaş. Nitekim son haftalarda düşüşte olmasına rağmen yinede bizden iyi bir takım. Beşiktaşlıların hala hakemle falan uğraşmalarının anlaşılır bir tarafı yok. Beşer beşer gol yiyen Konya yı zar zor yeniyorsan problemi hakemde değil kendinde aramalısın. Kendini...
  211. tachyon

Günün Komik Gifi

212. tachyon

Android telefonlar için gizli kodlar.

Telefonun arama ekranından söz konusu kodları yazarak istediğiniz özelliklere erişebilirsiniz. Fabrika ayarlarına dönüş olan Reinstalls The Phones Firmware & Format Your Phone gibi kodları kullanırken dikkatli olun. İngilizce bilmeyenler rastgele kodları yazarak cihazlarını tehlikeye atmasınlar...
  213. tachyon

Penaltı kararı doğru mu?

Maç başlığında da yorum yaptım burada da yapıyorum. Penaltı diyenler ellerini vicdanlarına koysunlar ve o penaltı düdüğünün kendileri aleyhine çalındığını düşünsünler. Pozisyonu detaylı bir şekilde herkes tv'den seyretti. Burada nasıl olduğunu anlatmaya gerek yok. Gökhan o posisyonda rakibini...
  214. tachyon

SAİ Kayseri Erciyesspor 0-1 Fenerbahçe - Video, Maçın Özeti, Golü | 19 Aralık 2014

Arkadaşım işime gelmeseydi pozisyonu görmedim deyip geçerdim. Her yere baktım. Kimse bu pozisyondan bahsetmediği gibi sitelerinde bile göstermemiş. Bunu da burada belirttim.
  215. tachyon

SAİ Kayseri Erciyesspor 0-1 Fenerbahçe - Video, Maçın Özeti, Golü | 19 Aralık 2014

O bahsettiğin pozisyon lig tv'nin sitesinde yok. Hatta pozisyon olarak buradaki özetlerde bile bahsedilmiyor. Eğer önemli, verilmeyen bir penaltı olsaydı ilk önce onlar gösterirdi. Ve eğer sen Gökhan Gönül'ün o itmesine faul değil diyorsan, dediğim gibi senin gibi gözleri körelmiş fanatiklerle...
  216. tachyon

Arkadaşım sorun topun ele ya da elin topa gitmesi değil. Bariz şekilde Gökhan gönül o pozisyonda adamı itiyor. Bu net bir şekilde görülüyor. Dengesini kaybeden adam topu bile görmeden yere düşerken eli topa çarpıyor. Eğer senin vicdanın bu pozisyonu penaltı olarak yorumluyorsa ben sana başka bir...
  217. tachyon

Yine avantadan gelen 3 puan. Fener bu sene kazandığı penaltıların neredeyse hepsini avantadan kazandı. Bu hakemlerde vicdan diye bir şey yok kardeşim.
  218. tachyon

Bim'e gelen ZenFone 5 neredeyse bütün özellikleri kırpılmış yeni duyurulan aşağıda linkini verdiğim sürüm. http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_5_lite_a502cg-6813.php Fiyatı 100 tl aşağıda olsaydı uygun fiyatlı 5 inç telefon diyecektim ama. 100 tl daha verip iki katı özellik elde etmek daha...
  219. tachyon

4.4.4 Değil. Asus'un kendi güncellemesi. Tüm programların içinde sistem güncellemesi programıyla yada ayarlar menüsünden yine aynı isimli menüyü seçip güncellemeleri denetle diyerek yapabilirsin.
  220. tachyon

Telefona yeni bir güncelleme geldi. Baya büyük bir güncelleme. Görsel olarak bir fark görünmese de büyük bir güncelleme olduğu için kullanımda veya pil performansında bir fark yaratacaktır diye düşünüyorum. Menü içerisindeki sistem güncelleme programı ile kontrol edip yükleyebilirsiniz...
  221. tachyon

Fikret Orman: "Allah'ın da hesabı var"

Allah'ın hesabı olduğunu dile getirmek anlamsız. Eğer iyi takımsanız bizi her yerde yenersiniz. Biz iyiysek biz de sizi yeneriz. Sizi yendiğimiz de haşa Allah'ın hesabımı şaşmış mı olacak? Fikret Orman bu tip konuşmalar sana kazandırmaz aksine senden götürür. Madem Allah'tan bahsettin o zaman...
  222. tachyon

Torku Konyaspor 0-5 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | 13 Aralık 2014

Kötü zamanlar geride kaldı Allah'ın izniyle. İki uğursuzu gönderdik (aysal-prandelli) takım kendine geldi. Bundan sonraki maçlar averaj düzeltme maçları olur inşaallah.
  223. tachyon

Samsung hala aynı mı

Yukarıdaki test videosunda Afyon pardon Ayfon resmen nal toplamış. Hala iOS severler gelip burada ahkam kesme yüzsüzlüğü yapıyorlar ya... Helal olsun size.
  224. tachyon

Hiç sms kullanmadığım için bilmiyorum ancak sms programını incelediğim kadarıyla zamanlama özelliği yok. Marketten kuracağın başka bir sms programı ile bu problemi çözebilirsin. Diğer soruna gelecek olursak ben şifreli notlar için uzun yıllardır ColorNote programını kullanıyordum ZenFone'a...
  225. tachyon

Zil sesi için, ayarlardan ses bölümüne gel orada bulunan Çağrı zil sesi ve titreşim kısmını seç sonra telefonun kendi zil seslerinin olduğu bölümün en üst kısmında zil sesi ekle yi seçerek istediğin müziği zil sesi olarak atayabilirsin. Hava durumundaki hatayı bende uzun zamandır fark etmiştim...
  226. tachyon

[Xposed][4.2+] Knock Code - Ekran Açık

Ekranı normal yollardan açtıktan sonra ne anladık biz bu işten? Basit bir kilit ekranı programı gibi duruyor.
  227. tachyon

Gazınız çikolata gibi koksun

Kadınlar da rahat edecek artık. Evde istedikleri gibi... :D Kocalarına da kızmak yok. Hatta şöyle muhabbetler mümkün "Hayatım şöyle lavantalısından salıversen"
  228. tachyon

Gazınız çikolata gibi koksun

Kadınlar da rahat edecek artık. Evde istedikleri gibi... :D Kocalarına da kızmak yok. Hatta şöyle muhabbetler mümkün "Hayatım şöyle lavantalısından salıversen"
  229. tachyon

AudioWizar da konuşma seçeneği seçili olacak ve sağ yukarıdaki açma kapama düğmesi yeşili gösterecek. Bu şekilde bariz bir görüşme kalitesi artıyor. Hatta bir arkadaş ile denemesini bile yaptım. Kapalıyken arkadaş kalitenin düşük olduğunu açıkken de kalitenin çok iyi olduğunu söylemişti. Farkı...
  230. tachyon

Xperia z3 kameramda sorun var galiba fotoğraflara bakabilir misiniz?

Postimage.com'a gir boyutlandırmadan dosyaları yükle sonra istersen yüklediklerini direk link olarak buraya ver yada thumbnail olarak link ver. Öteki türlü kimse, indir sonra sıkışmış dosyaları aç sonra hepsini değerlendir türü bir uğraşıya girişmek istemez.
  231. tachyon

Pil süresini uzatmak için bir kaç ipucu... 1.- Her yerde wi-fi kullandığım için 3g ye gerek duymadığımdan siz de benim gibi 3g kullanmıyorsanız mobil ağ ayarlarından tercih edilen ağ türünü sadece Gsm moduna ayarlarlayın. 2.- Bluetooth ve Otomatik eşleştirme yani senkronizasyon gereksiz yere...
  232. tachyon

Galatasaray - Trabzonspor | Spor Toto Süper Lig 10. Hafta | 2014/2015

Ben de atmazsa gülerim.
  233. tachyon

Asus Zenfone 5 Ne Kadar Uygun?

En aşağıda linkini verdiğim Zenfone 5 kullananlar kulübündeki yorumum almayı düşünenler için faydalı olacaktır. Batarya 2100 mAh. http://forum.shiftdelete.net/asus/383277-asus-zenfone-kullananlar-kulubu-22.html#post3512457
  234. tachyon

Intel, İşlemci Birimlerini Birleştiriyor

Intel Lisans ücretini ödeyip Arm tabanlı işlemci üretmeli. Tıpkı Amd'ye 64bit lisans ücreti ödediği gibi. Açıkça görülüyor ki x86 tabanlı işlemci mimarisi mobil teknolojilere verimli şekilde uyarlanamıyor.
  235. tachyon

Note 4 mü ? Z2 mi ?

Samsung ismi ile ömürlük ifadesi yan yana kullanılmaması gereken iki kelimedir.
  236. tachyon

3 mouse arasından hangisi

Mouse ve klavyede Logitech veya Microsoft'tan şaşmayacaksın. Tecrübe ile sabittir. Piyasada bulunan Everest, A4tech yada Inca gibi dandik markalar resmen pişman ettiriyor. Evet fiyatları ucuz oluyor ama bir zaman sonra seni yarı yolda bırakıyorlar.
  237. tachyon

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum bu konu üzerinde radyo diyerek arama yaptığımda her hangi bir sonuç bulamadım. Biliyorsunuz Zenfone 5 te vergilendirme sebebiyle radyo özelliği aktif görünmüyor bunu aktif hale getirmek için root yapmanıza gerek yok yazılım yükleyerek söz konusu sorunu...
  238. tachyon

Huawei Ascend G7

Tasarım olarak müthiş. Yalnız o fiyat segmentinde rakipleri çok. 100 tl daha ucuz olsaymış rakipsiz bir ürün olacakmış.
  239. tachyon

Volkan Demirel stadı terk etti!

Küfür günümüz insanının illeti. Dünyanın her yerinde insanlar bir birlerine küfür ediyor. Futbolcu küfür ediyor yahu, maç seyreden taraftarı bırakın. Emre olayını hatırlayın. O küfür eden taraftarları fişleyeceksiniz bir daha seyirci olarak ömür boyu stada giremeyecek. Radikal kararlar almadan...
  240. tachyon

1000 TL'ye kadar bütçem vardı. Son bir aydır bir çok telefonu araştırma fırsatım oldu. Sitede incelemesi bulunan Fly'ın Quantum modelinin çıkmasını da beklediğim için karar verme sürecim uzadı. Baktım çıkmayacak bende sonunda ZenFon 5 sahibi oldum. Aşağıda yapacağım yorumlar Zenfon 5 almayı...
  241. tachyon

Ersun Yanal şike teklif etti

Meyve veren ağacı taşlarla diye bir söz var. Böyle adamlar dönem dönem çıkar konuşur,da... . Fenerde hocalık yaparken niye çıkıp konuşmadın o zaman diye sorarlar adama. Bu işin içinde bir iş var. Ersun Yanal ismi Trabzonla anılmaya başlandıktan sonra acayip bir dezenformasyon başladı.
  242. tachyon

HTC One M8 Kullananlar Kulübü

Servis konusunda haklısın ancak aynı probleminin Samsung da da olduğunu unutma. Bir çok Samsung kullanıcısı seninle aynı dertten müzdarip. Burada belirleyici karar servisten ziyade Note 4 ile yapacaklarının M8 de olmaması mı? M8'in donanımının her hangi bir uygulama için yetersiz olması mümkün...
  243. tachyon

HTC One M8 Kullananlar Kulübü

Ben buna attan inip eşeğe binmek derim. One M8 gibi üst düzey tasarım ve malzeme kalitesi, sense gibi eşsiz ve kararlı bir arayüzü bırakıp berbat tasarım, düşük kalite malzeme ve çok çok kötü bir arayüzü seçmenin anlaşılır bir tarafı yok.
  244. tachyon

Borussia Dortmund 4-1 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | 4 Kasım 2014 Salı

Arsenal: 4, B.Dörtmund: 2*4, Başakşehir: 4 Dört dörtlük olduk bundan sonra başka dört yiyeceğimizi pek zannetmiyorum. Başımıza Prandelli belasını sarıp defolup giden Ünal Aysal eseriyle gurur duyabilir.
  245. tachyon

Borussia Dortmund 4-1 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | 4 Kasım 2014 Salı

Dortmunda bence az attı. Hakem maçı durdurduğunda sevinmiştim inşaallah maçı tatil eder fazla fark yemekten iyidir diye. En azından hükmen 3-0 mağlup olacaktık. Prandellide azıcık şahsiyet ve onur varsa bu işi yapamadım arkadaş deyip ülkesine çeker gider. Bakalım yeni başkanda bu beceriksizi...
  246. tachyon

B. Dortmund - Galatasaray | Şampiyonlar Ligi D Grubu 4. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Hayatımda ilk defa şampiyonlar ligi maçlarının bir an önce bitmesini istiyorum. Türkiye liginde averajla ikinci olan bir takım Almanya liginde zor günler geçiren bir takıma karşı rezilleri oynuyor. Varın Türk futbolunun halini siz düşünün. Daha iki gün önce güya derbi mücadelesi yaşandı...
  247. tachyon

B. Dortmund - Galatasaray | Şampiyonlar Ligi D Grubu 4. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Bu rezil futbol ve sonuçlarla Prandellinin gidişi çabuklaşır diyeceğim ama adamın kovulmadan gitmesi mümkün değil. Bir sürü tazminatı şusu busu var. Ünal'ın son kazığı iyi girdi çıkarmak mümkün görünmüyor.
  248. tachyon

Beşiktaş 0-2 Fenerbahçe - Video, Maçın Özeti, Golleri | 2 Kasım 2014 Pazar

Tipik Fenerli zihniyeti işte. Bunu aşağılamak için söylemiyorum. İlk başka bu adama sizin karşı çıkmanız gerekirken hala savunmanız, başınıza gelenlerden ders çıkarmadığınız anlamına gelir. Kulübün tarihinde görülmemiş bir lekeyi üzerine yapıştırması, tapulu malıymış gibi sahip çıkıp asla...
  249. tachyon

Beşiktaş 0-2 Fenerbahçe - Video, Maçın Özeti, Golleri | 2 Kasım 2014 Pazar

Büyük lokma ye büyük konuşma demişler. Lider olan takım kendini dev aynasında görüyor. Bakınız iki hafta önceki Beşiktaş. Fenerlilerin başı Aziz Yıldırım gitmedikçe beladan musibetten kurtulmaz. Sözü bile var "Klavuzu karga olanın burnu ***** kurtulmaz" diye. Fenerde bir de Emre var ama o zaten...
  250. tachyon

Beşiktaş - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 8. Hafta Maçı Ne Zaman?

Bu kadar şom ağızlı bir medya olamaz. Olcay bilmem kaç maçtır kesintisiz forma giyiyor dediler, bu sözlerden sonra adam son iki maçı da tamamlayamadı.
  251. tachyon

'Feda' sırası Galatasaray'da!

Ünal Aysal ne beceriksiz bir yöneticiymiş arkadaş...Fatih Terimin eserini kendi sahiplendi, eser sahibini egosu uğruna kovmaktan beter etti. Kulübü futbolcu çiftliğine çevirdi, adı sanı duyulmamış futbolculara milyon dolarlar ödendi, en kötü dönemlerini yaşayan İtalyan futbolundan teknik adamlar...
  252. tachyon

800 tl ye kadar telefon önerisi....

Sanal Pazar da G3 Beat diye bilinen G3 mini 863 tl, G2 mini ise 695 tl
  253. tachyon

İstanbul Başakşehir 4-0 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | 26 Ekim 2014

Fener Allahtan geçen hafta İsmail Kartalın deyimiyle haddini bilerek oynadı. :D Bilmeden oynasaydı dörtlük tarifeyi onlar başlatmış olacaktı. Neyse yeni yönetim Ünal Aysal ve kırıntılarını da söküp atar böylece. Ne uğursuz adammışsın be Ünal Aysal. Son kazığın Prandelli oldu.
  254. tachyon

Vatandaşın kimlik ücreti isyanı

Engin Ardıç... Zevzekliğin Lüzumu Yok
  255. tachyon

Gariban Dortmund!

Türkiye Liginin kalitesi zaten milli takımdan belli. Alman futbolu mental ve fiziksel olarak dünya futbolunun önünde. Almanlara karşı haddini bilerek oynayacaksın. Ben Brezilyayım dersen gider 7 tane yersin, ben Romayım dersen aynı tarifeyi sana da uygularlar. Hadi onları anladık onların...
  256. tachyon

Galatasaray 0-4 B. Dortmund - Video, Maçın Özeti, Golleri | 22 Ekim 2014 Çarşamba

Dün bir İtalyan takımını bir Alman takımı onların sahalarında tam 7-1 yendi. Bu gün gene bir Alman takımı bir İtalyanın çalıştırdığı takımı yine onların sahasında 4-0 yendi. İtalyan takımları son yıllarda Dünya ve Avrupa futbolunda rezaleti oynarken başka hoca yokmuş gibi iki yıl üst üste hiç...
  257. tachyon

"Halilhodzic Türkiye'yi karıştırıyor"

Gazetenin attığı başlığa bak... Herkes herkesi eleştirebilir kimse de bir şey diyemez. Ama provakatif sözler ve hakaret ediyorsan sonuçlarına da katlanırsın. Sergen ve Hakan Ünsal'ın yerinde olsam avukatıma veririm bu gazete ile uğraşsın. Ama eminim bu gazete alışmıştır bu tip başlık atmaya ki...
  258. tachyon

En son hangi diziyi seyrettiniz?

Haftaya 4. Sezonu başlayacak. Bütün sezonları seyrettim gayet güzel, her hafta merak uyandıran bir yapısı var. İlk sezon güzeldi ancak diğer sezonlar ilk sezondan da güzel oldu. Bence çok kaliteli bir dizi, devam edersen pişman olmazsın.
  259. tachyon

Windows 10 Duyuruldu

Yazılanlara genel olarak katılmakla birlikte Win95 ve sonraki sürümlerin DOS tabanlı olduğunu söylemek doğru değil. Çünkü DOS'a ihtiyaçları yok. Win3.x DOS tabanlıydı, DOS olmadan üzerine 3.x falan kuramazdınız. DOS olmadan kuruluyorsa zaten mantıken DOS tabanlı diyemeyiz. Bir de... Hangi...
  260. tachyon

Android'in iOS'e Göre Avantajları

Apple'ın dikte ettiği kullanım alışkanlığını kabul ettikten sonra kalitesinden:4: bahsetmek te oldukça komik oluyor.
  261. tachyon

Suşi yüzünden tüm vücudunu tenya sardı

The Strain...
  262. tachyon

Ünal Aysal başkanlığı bıraktığını açıkladı

Adamın tüm başarısı Fatih Terim'leydi. Türk futbol tarihinin en kariyerli hocasını sırf egosu uğruna kovarak gönderdi. Zaten ondan sonra takım tamamen bozuldu. Geçenlerde kendisine bütün başarıları kazandırmış olan adamın adını bile anmaktan çekindi. Bizim buralarda bu yapılana nankörlük denir...
  263. tachyon

Ünal Aysal başkanlığı bıraktığını açıkladı

Son günlerde aldığım en güzel haber. Hangisi önce gidecek diye sormuştum. Ünal önce gidiyor anlaşılan. İnşaallah bu güzel haber Galatasaray için güzel günlerin başlangıcı olur.
  264. tachyon

"2022 Dünya Kupası Katar'da düzenlenmez"

Adamlar almak için kim bilir kaç milyar dolar para harcamışlardır. Yoksa çölün ortasında ve futbol kültürü olmayan bedevilerin dünya kupasını düzenlemeleri şaşılacak şey doğrusu. Para para para varlığın bir dert yokluğun yara.
  265. tachyon

Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor - Video, Maçın Özeti, Golü | 21 Eylül 2014 Pazar

Yanlışı şimdiye kadar savunmadım savumam da. Benim yorumumdaki ana fikri görmemişsiniz. İki bakış açısından bahsediyorum. Biri devamlı hakeme küfredip hakemlerden nemalanan fenerlilerin yorumları, diğeri ise Galatasaray taraftarının olayı umursamayıp her takıma yapılan hatalarmış gibi görmesi.
  266. tachyon

Fenerbahçe 1-0 Gaziantepspor - Video, Maçın Özeti, Golü | 21 Eylül 2014 Pazar

O penaltyı Cimbom kazanmış olsaydı şimdi bu forumda Fenerliler bu başlığı abluka altına almış onlarca belki de yüzlerce mesajla doldurmuş olurlardı. Bakıyorum ertesi gün olmuş bu başlık hala boş. Kimsenin gıkı çıkmamış. Gökhan Gönül'ün hareketi ilk değil. Yapıp yapıp özür dileyen bir şahsiyet...
  267. tachyon

Steve Wozniak, iPhone 6'ya Geçiş Yapıyor

Apple'ın kurucularından biri olan Wozniak Android kullanıyor... Bu utanç Apple'a yeter.
  268. tachyon

Denizli: "Galatasaray büyüklüğünü kaybetmek üzere"

Mustafa Denizli kendi büyüklüğünü Fener den kovularak yıllar önce kaybetmişti zaten. Galatasaray üç yıl önce neredeyse küme düşüyordu da kaybetmedi böyle maçlarda mı kaybedecek? Daha geçen yıl Juventus'u eleyip tur atlamıştı. Daha geçen gün Anderlect maçında son dakikada maçı çevirdi. Daha geçen...
  269. tachyon

Balıkesirspor 2-0 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | 20 Eylül 2014 Cumartesi

Fenerlilerin erken sevinme gibi bir zaafları var. Bu sene çok çok önceden başladılar. Aslında hakları da yok değil. Beşiktaş bile bu sene iyi olacağını düşündüğüm halde rezalet. Gerçi Fenerde çok kötü. Bakalım kötülerin arasından sıyrılıp kim şampiyon olacak? Ekimde seçim var. Ünal Aysal ve...
  270. tachyon

Beşiktaş 1-1 Asteras Tripolis - Video, Maçın Özeti, Golleri | 18 Eylül 2014 Perşembe

Çok iddialı bir yorum olacak ama bence o statta bir uğursuzluk var. Biz de orada oynarken ne sıkıntılar çekmiştik her Galatasaraylı çok iyi hatırlar.
  271. tachyon

Galatasaray 1-1 Anderlecht - Video, Maçın Özeti, Golleri | 16 Eylül 2014 Salı

Açıkçası takımın mücadele gücü fena sayılmazdı en azından milli takım gibi havlu atmış bir hava sergilemediler. Sonucu değiştirmek için ellerinden geleni yaptılar bu da bir başarıdır. Sadece takımın yıldız oyuncularının performansları ciddi derecede kötü. Örneğin Selçuk göz göre göre pas hatası...
  272. tachyon

İstediğim konsol kodlarını yazmak isteyen

Twitter için olanı forumda daha önce verilmiş belki işinizi görebilir. http://forum.shiftdelete.net/twitter/375382-programsiz-twitter-otomatik-takip-etme-takibi-birakma-favori-kaldirma.html
  273. tachyon

İşte Galatasaray'ın yeni sponsorları

THY yükselen bir değer tıpkı Galatasaray gibi. Bence tam isabet olmuş.
  274. tachyon

IPhone 5s'te "reddet" neden yok :)

Sorun senin kimi ne zaman görüp görmediğin değil. Senin ifadeni aynen bak buraya yazıyorum. Bak alıntı yapıyorum. Diğer hakaret eden arkadaşlarda iyice okusunlar hatta tekrar tekrar okusunlar sonra ben bir daha kendim yazacağım bak ne demişsin alıntıda Git bir de kendin oku yanlışmı yazdın...
  275. tachyon

Arkadaşım sorun orada işte. Sen iki kere bastığında cebindeyken kimin aradığını görüyormusun? Görmüyorsun. Kimin aradığını görmediğin bir çağrıyı niye reddedersin? Apple ne karışırmış benim yanlış basıp basmayacağıma! Ben bunu söylemek istiyorum. Senin yanlış yapma ihtimaline bile karışacak...
  276. tachyon

Biri, eleştiriyoruz "o zaman alma" diyor, diğeri ise "tam da düşündüğüm gibi adam kullanmıyor eleştiriyor" diyor. İşte problem burada arkadaşım ben 26 senelik bilişimciyim burada bana laf yetiştirmeye çalışanların belki yaşı bile benim bu işteki emek harcadığım yıllara tutmaz. Eğer ben bazı...
  277. tachyon

Kim alıyor yahu? Ya da kim alır :D Eleştiremez miyiz? Bırak satın almayı üstüne para versen Apple ürünlerini kullanmam. Bir de bu çıktı beğenmiyorsan alma! Beğenmiyorsan eleştirme diyemiyor alma demek daha kolayına geliyor. Bir kerede şu aciz firmayı savunmayın yahu.
  278. tachyon

Alıntı yaptığım yorumu bir oku ondan sonra bu soruyu sor.
  279. tachyon

Kimin aradığını görmeden reddetme nasıl bir mantıktır? Apple bunu bile düşünemiyormu? Kimi derki yanlışlıkla reddetme ihtimalini ortadan kaldırmak için, kimi de tam tersini söyler reddetme seçeneğini cebinde daha rahat yapmak için. Hey Allahım ya... Bir Apple'cı da şu firmaya toz kondursun...
  280. tachyon

Apple Neden Sır Saklayamıyor?

Sızıntı olduğunu kim söyledi? Adamlar yeni telefon alacak olanların ilgisini daima taze tutmak istiyor. Yeni tlf alacak olan birisi her yeni iphone haberinde heyecanlanıp yeni iphone'u beklemeye koyuluyor.
  281. tachyon

İzlanda - Türkiye | EURO 2016 Elemeleri A Grubu 1. Maç Hangi Kanalda?

Sarı kartı olan adam topa açık ve net bir şekilde elle müdahale ediyor. Hadi onu yaptın be akılsız ne hakeme itiraz edersin. Milli takım oyuncusunda yetenekten önce akıl olacak.
  282. tachyon

Kate Upton Bulutu Bitirir mi?

Bulutu değil ama Apple'ı baya bir zorlar. Ama mesajlara bakılırsa kraldan kralcı Apple fanları sanki firma kendilerine aylık binlerce dolar ödüyormuş gibi savunnmaya geçiyorlar. Babanızın firması olsa bu kadar savunmassınız yahu.
  283. tachyon

Milli Takım kadrosu açıklandı

Volkan gibi karakteri sıfırın altında bir oyuncuyu ona her daim forma veren Fatih Terim bile sırtını döndüyse artık gerisini siz düşünün.
  284. tachyon

Bursaspor 0-2 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | 30 Ağustos 2014 Cumartesi

İyi başladık inşaallah hep böyle devam eder. Olcan'ın gol atması güzel ama 90. dakikada Burak'a verdiği ara pas dillere destan. Hep böyle aslanlar, hep böyle...
  285. tachyon

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki Rakipleri - 2014/2015

Ezeli rakibimiz Real Madrid olmadan şampiyonlar liginin heyecanı olmuyor. :D Real gelsin gene.
  286. tachyon

Fenerbahçe 3-2 Galatasaray - Video, Maçın Özeti | 2014 TFF Süper Kupa Fenerbahçe'nin!

Açıkçası kötü futbolun da etksiyle penaltı atışları sırasında yaşanan olayı tamamen unutmuştum. Trabzonspor sormuş, haberi okuyunca ben de merak ettim doğrusu. Melo penaltı atışından sonra geri döndüğünde sırtına binmek isteyen Volkan dan kurtulmak için kenara çekliyor ama ilginçtir o...
  287. tachyon

Fenerbahçe 3-2 Galatasaray - Video, Maçın Özeti | 2014 TFF Süper Kupa Fenerbahçe'nin!

Fenere falan kızdığım yok sadece her zamanki sıradan galibiyetlerinden birini almış bir takımın taraftarının bunu ilk defa yapıyormuş gibi gecenin köründe konvoylar kurup millet uykudayken saygısızca kornolar ve sevinç naraları atarak bir de yetmezmiş gibi küfürler ederek sevinmesini...
  288. tachyon

Fener kötüydü biz çok daha kötü olduğumuz için fark yemediğimize şükretmemiz lazım. Maçın bırakın penatılara gitmesi uzaması bile bana göre mucize. Ünal Aysal'ın İtalyan merakı bizi iyice rezil duruma düşürdü. Bence hep Fatih Terimin ahı tutuyor. Ünal Aysal defolup gitmediği sürece bize gün yüzü...
  289. tachyon

Ersun Yanal istifa etti!

Arkadaşım haberi okusan da okumasan da başlık adamın istifa ettiğini söylüyor zaten. Biz bu istifa yolundaki durumu yorumluyoruz. Bundan iki gün önce adamın görevden ayrılacağı yolunda bir çok haber çıktı. Yani bu birden bire olmuş bir şey değil. Bence Aziz Yıldırım, kamuoyunda şampiyon yapmış...
  290. tachyon

Ersun Yanal istifa etti!

Fener bizim geçen sene yaşadıklarımızı yaşayacak. İki yıl üst üste şampiyon olmuş rayında giden bir takımın hocasını kovmak ahmaklığın daniskasıydı şimdi aynı ahmaklığı Fener yapıyor. Yerine gelecek hoca kendi sistemini, kendi oyuncularını, kendi kadrosunu kurmaya çalışıncaya kadar biz ya da...
  291. tachyon

Hollanda 0-0 (4-3) Kosta Rika - Video, Maçın Özeti, Golleri | 5 Temmuz 2014 Cumartesi

Kostarika turnuvanın en kötü takımıydı. Defans yapmaktan başka bir şey bilmeyen bir takım yarı finale çıksaydı, futbolun her aksiyonunu ortaya koyan, kaliteli futbolcu adedi bakımından diğer büyük takımlardan çok daha fazla yıldız barındıran Hollanda'ya çok yazık olacaktı.
  292. tachyon

Karatay Ramazan önerisiyle de ezber bozdu

Daha düne kadar yumurtayı tu kaka ilan etmişlerdi... şimdi istediğiniz kadar yiyin diyecek kadar yüzsüz bunlar.
  293. tachyon

Suarez yine rakibini ısırdı!

Öpecekti amcası...:dil:
  294. tachyon

Galatasaray, Fenerbahçe Maçına Çıkmıyor!

Evet diğer otoritelerin hepsi de yanılıyor. Örneğin tehdit ettiğiniz basketbol yorumcusu hayatını basketbola adamış ve tarafsızlığı herkes tarafından tescillenmiş Kaan Kural da yanılıyor. Ama siz yanılmıyorsunuz. Asıl komedi budur. Hey Allahım ya...
  295. tachyon

Spor otoriteleri Fenere de aynı cezanın verilmesi kanaatindeydi. Ama siz aynı kanaatte olanları ancak tehdit edersiniz. Neymiş iki kere anons yapıldığı için para cezası... Resmen komedi. Tribünde adam öldürülse iki kere anons yapıdı diye yine aynı cezayımı vereceksiniz? Tek bir ananos yüzünden...
  296. tachyon

Her ne kadar bu kararı çok doğru bulmasam da biraz düşününce neler olabileceğini düşündükçe hak vermiyor değilim. Biz feneri yeneriz kupayı kaldırmak isteriz fener seyircisi yine yeni yeniden mağlubiyeti ve kaçan şampiyonluğu hazmedemez. Bu sefer hem vuku bulacak olaylar insan hayatını tehlikeye...
  297. tachyon

SDN Galatasaray Kulübü

Bence maça çıkılacak... Devlet can güvenliği garantisi verecek. Fener herhangi bir olay çıkmayacağına dair garanti verecek maça çıkılacak.
  298. tachyon

Fenerbahçe Ülker - Galatasaray LH | Beko Basketbol Ligi Play-Off Final Serisi 7. Maç

Final maçlarında Galatasaray'ın gelenekselleşmiş bir galibiyet alışkanlığı var. Allah'ın izniyle bu gelenek yine bozulmayacak ve inşaAllah kupayı Ülker arenada kaldıracağız.
  299. tachyon

Robben'den hız rekoru!

Kimse iorfa dan hızlı olamaz. :D Galatasaray tarihinin en kötü transferidir. Gelmiş, geçmiş ve gelecek. Emin olun yapılacak herhangi bir transferin ondan kötü olması mümkün değil.
  300. tachyon

Galatasaray Aziz Yıldırım'ı Mahkemeye Veriyor

http://youtu.be/1J6ugzjrdh8