Arama sonuçlarınız

1. angelshare

Yeni bir Mac almam için bana yardımcı olabilirmisiniz ?

Aslında sabit çalışacaksan imac daha çok uyar sana ama çok yüksek modelini almanada gerek yok yok ben sağa sola gidiyorum bilgisayarım yanımda olsun dersen macbook al onun haricinde tasarım işleri ve grafik işleri için bence imac daha uygun
  2. angelshare

dell all in one

link te gerekli tüm açıklamalar mevcut pazarlak payı ve extra eklme seçeneği vardır http://www.sanalpazar.c...tb-8-gb-2-gb/i-62376009
  3. angelshare

Windows Mobile İşletim Sistemi İle İlgili Beklentileriniz

2.el sıfır piyasa yüksek olur tabi alan uygulama yok diye satınca sattıkları kişide genelde ya almak istemiyor yada çok ucuza alıyor turkcell tv varmı bilmiyorum anneme aldım alo alo yetiyor ona kendime de 1320 aldım 250 tl ye
  4. angelshare

Windows Mobile İşletim Sistemi İle İlgili Beklentileriniz

Bir beklentim yok hatta işime geliyor uygulama azlığı piyasa fiyatı çok düşük olduğu için anne ye babaya babaanneye alıp vermek çok makul uygulama diye takılan insanlar sayesinde çok ucuza alabiliyoruz daha gecen 120 tl 530 aldım
  5. angelshare

Online oyun tavsiyesi ve tavsiye istekleri

O tarz oyunlar aslan oynamam sevemedim çünkü kotu demiyorum ama sarmıyor beni bir yerde tıkanıyor insan kaynak bul şunu hap burayı geçek için şunu al vs iyi arkadaş çevresi olanlar için o tarz oyunlar
  6. angelshare

Online oyun tavsiyesi ve tavsiye istekleri

World of warship oynadım blade and soul dragon prophet vs nerdeyse oynamadığım yok kimisi lol demiş mmorpg değil ki lol şu aralar tom clansy the division oynuyorum
  7. angelshare

Fatih E-TAB 4 (ÖĞRETMEN) Nasıl Rootlarım?

Yasal değil bunu iyi dusunun gecen bize yazı geldi dava açılabiliyormuş yakalanırsanız
  8. angelshare

Windows 10 ile korsan oyun artık oynayamayacaksınız

haha sende hiç bir şeye gelmiyon orasınıda sen düşün :D
  9. angelshare

Windows 10 ne olur bende bilemiyorum solid vs programları muhtemelen bir sorun olmaz yine ama diyelim ki oldu windows 10 diyor sende 8 yada windows 7 ile kullanırsın linux var mac var her turlu kullanırsın yine
  10. angelshare

En son playstation içinde korsan oynamak artık imkansız deniyordu firmalar ne kadar yeni teknolojiler ile engellemeye çalışsa da bunun tam zıttını yapmaya çalışan daha geniş kitleler mevcut steam den ben memnunum indifime girer alır oynarım ama şu da bir gerçek ki zaman alacak olsa bile...
  11. angelshare

BlackBerry Türkiye'den Çekiliyor!

Geç kalmış bir karar pazar alanını geniş tutması zaten yük oluyordu şu anki kriz doneminde mali krizden kurtulmak için gerekli bir değişiklik çokta bir satışı olmuyor turkiyede sevenleri de var illaki ama onlar her turlu alır oaralel olsun yurtdışı olsun niyet ettilermi alırlar :)
  12. angelshare

R7 250.. hd 7350 kıyaslama

Çok değeceğini dusunmuyorum aralarında yok denebilecek kadar az performans farkı var butçeniz artana kadar bekleyip daha üst bir kartla değiştirmedikçe çok gereksiz bir yatırım olur tabi yinede son karar sizin diğer arkadaşlar ne der bilemem
  13. angelshare

5580 TL Masaüstü Bilgisayar Toplama

İlk sayfada 27 inç yazıyor sonradan başka mesajında duaursuysen bilemem asus vx279q 27 yani 27 inç ekran
  14. angelshare

5580 TL Masaüstü Bilgisayar Toplama

27 inc oyu larda sorun yaratabilir refleks gerektiren oyunlarda özellikle boyun ağrısıda cabası sen onu 23 inç dusur sağlık ve oyunlardaki rahatlığın açısından iyi olur butcenidd rahatlatir 980 alarsın ekran kartınıda
  15. angelshare

Dizüstüne ssd takmak ?

Fan işlemci ve ekran kartı için çalışır siskle bir alakası yok termal macunu kaç yıldır kullanıyorsun en son ne zaman temizletip macun yenilettin ssd performans için iyi ama ısı sorunun muhtemelen az hava almasından ve işlemciyi soğutmayı yetersiz gelmesinden
  16. angelshare

AMD Intel'den daha ucuz ise neden daha çok performans veriyor?

Amd rekabet kurulu tarafından destek alıyordu bir aralar amd giderse intelin tekeline duser işlemci piyasası yuklu bir miktar destek almıştı amd batmak uzereyken
  17. angelshare

Lenovo güvenilir mi?

G2 32 gb versiyonu ise gecilmez daha akıcı g2
  18. angelshare

Bu pc takasda ne kadar eder

Sorun şu arkadaşım oarça olarak bende az buçuk hesapladım bizim oluculerin fiyatına yakın çıkıyor ama fiyatı şişiren büyük ekranı ve tam dokunmatik olması onu nasıl hesaba katacağımı çözemedim örneği biri bana macbook air 2011 late modelini takas edelim dese uste paramı verecem paramı alacam...
  19. angelshare

Laptop değil masaustu ama kasa yok herşey ekranda gomulu o yüzden ekran kartını anakarta gommusler işlemci masaustu işlemci ramlar laptop ramlari vs internetten bakabilirsin modelinden şekline
  20. angelshare

Parça olarak doğru değerlendirme yapmışsın :) sorun şu all in one pc olduğu için ekran kartı gömülü :) parça parça satışın getirisi olmaz o zamanda dokunmatik bir işe yaramaz halde çöpe gider
  21. angelshare

Umrunda değilse konuyu kirletmesene cevap yazma o zaman git umrunda olan konulara bak sadece mimari olarak değerlendiriyorsan sende bir sorun var demektir normal bir masaustu olarak bakıyorsun normal bir pc değil ve son olarak senden para istemedim yada satacam demedim birini takasda ne kadar...
  22. angelshare

The Division Kulübü

Daha yeni aldım 3 mbit le inmesi baya surer ama olursa bir ara eklerim daha indirme suruyor
  23. angelshare

takaslık steam hesabı 89 adt oyun

hesabımı takas etmek istiyorum Tom Clancy's The Division key yada tom clancy olan başka bir steam hesabı ile steam lvl 22 dir cs go vardır hiç ban yemedi hatta doğru düzgün cs bile oynamadıma fallout 4 ve elder scrool gibi oyunlar vardır angelshare · Steam Calculator · 76561198160611381
  24. angelshare

@Burak_TR 800 tl ye dokunmatik monitör satıyorlar sadece eski bir tarihdede alınmadı 1 yıl bile olmadı buyur sıfır fiyatı benim sorduğum mantıklı bir şekilde takasda ne edeceği Dell Inspiron 5348-b44w81c Core I5-4440/8gb/1tb/ GittiGidiyor'da 195859646 tmm 3 tane aynısından istiyorum her biri...
  25. angelshare

Aldığım fiyat 3400 beklentim dediğin gibi 1.5-2000 civarı ama piyasada durum nasıl bilmiyorum takasda ne fiyat geçerli olur bilemiyorum
  26. angelshare

Haha komik
  27. angelshare

Dell 5348 İ5 4.nesil masaustu 8 gb arttırılabilir 1600 mhz ram R7 265 2 gb 128 bit ekran kartı 23 inç multi touch dokunmatik ekran hdmı giriş ve çıkış tv olarak kullanabilme vs 1 tb hdd Kablosuz kavye fare seti Cihaz adabtorsuz nomal 1 kablo bağlayıp kullanıma hazır hale geliyor kablo derdi...
  28. angelshare

Takaslık dell 5348 all in one

Hepsi bir arada bilgisayarlar içinde nadir oyun oynanabilen cihazlardan çok yüksek ayarlardada olmasada bu güne kadar istediğim oyunları oynayabildim takas eş değerde mac pc ler ile olacaktır başka dusunmuyorum Sistem özellikleri Ekran 23 inç multitouch dokunmatik İşlemci i5 4440s masaustu...
  29. angelshare

Açık Liseden Örgün eğitim veren liseye geçme

2 yıl kaldıysan geri donemessin mesleki açıkoğretime gecebilirsin haftada 2 gün derse gidersin yılda 3 kere sınav 18 yaş ustu için 18 yaş altı yılda 2 sınav olur
  30. angelshare

Yeni Casper aldım özellikleri sizce iyi mi ?

Bu özellikler ile gta 5 vs açar ama soğutma tasarımı diğer modelleri gibi tırt sa çok ısınır el kaleriferi olarak iyi iş görür tabi sırf marka olarak bakmamak lazım model den modele fark olabilir belki aldığın model iyidir ama marka guvenirliği yerlerde o yüzden çoğu kişi haklı olarak casper sevmez
  31. angelshare

Raspberry Pi 3 Nereden Alınır?

Turkiyedeki yetkili satıcısı samm teknoloji online satış sitesi mevcut ordan alabilirsiniz 130 tl olması lazım yanılmıyorsam
  32. angelshare

Yaklaşık 2 haftadır ttnet hattımı aktif etmedi !!!

Bende yaklaşık 2 ay beklemiştim boşta port yok demişlerde genel mudurluğe kadar yazdım açıldı açılmaz olaydı 1 yıl da 5 dk bir kopan internetle uğraştık bozuk port u atamışlar sonradan öğrendim telekomculardan
  33. angelshare

Adil Kullanım Kotası Kalktı mı?

Bende de 1 haftadır hız bir garip 8 mbit sınırız kullanıyorum pakiyim 5-6 yıl önceki kampanyalardan akşam 7 gibi hızım 3 mbit e dusuyor gece 11-12 gibi yine 8 e çıkıyor kotayı 3 günde doldurduğum için akn yi aştığımdan eminim steamde tüm yüksek gb lı oyunları indirdim garip ama işime geliyor :D
  34. angelshare

Windows 7'de x86 ile x64 farkı nedir?

Veri yolu farkı var örnek x86 tek şerit yolu olan otoban sa x64 4 şeritli bir otoban x86 ya max 2.66 xivarı rem tanıtırsın ama x86 da yanlış bilmiyorsam 64 yada 128 gb kadar performans farkı ve donanım desteği açısından x86 eski sistemler için daha uygun devir x64 devri
  35. angelshare

Kutulu orjinal windows 7 var, onu win 10'a yükseltip 2 farklı bilgisayara kurabilirmiyim

Tek key tek pc de kullanılır g2a gibi sitelerde 10 dolara kadar windows 10 bulunabilir turk sitelerindede bulursun 2makinaya yuklersin ama 1 yada 2 side korsana girer canını sıkır bilmediğin yollara girme derim
  36. angelshare

Iphone 5 alınır mı?

G2 32 gb yada xperia z2 tavsiye ederim
  37. angelshare

Fallout new vegas takaslık

Oyun aylar önce çekiliş için alında elimde 1 tane kaldı farklı bir oyun yada item ile takas etmek istiyorum çok bir beklentim yok twkliflere acığım malum eski bir oyun ama turkçe yaması olan efsane oyunlardan biri
  38. angelshare

Fallout new vegas takas

Elimde 1 adt newvegas oyunu mevcut item veya farklı bir oyunla takas etmek istiyorum 10 tl değer biliyorum eş değer bir takasa açığım steam id yazarsanız saat 9 dan sonra eklerim
  39. angelshare

Iphone 5 alınır mı?

Sıradaki ios surumunde durum çok daha kotu olacak o yüzden tavsiye etmem nasıl şuan 4s kasıyorsa yeni güncelleme de 5 kullanılamaz olur tad vermez
  40. angelshare

Oksitlenmiş anakart

Durum zamanla daha kötüye gidebilir anakart değiştirmeniz gerekebilir
  41. angelshare

Steam cüzdanda kalan parayı geri almak

Yanlış bilmiyorsam geri alamıyorsun orda kalıyor oyun alıp satarak halledebilirsin
  42. angelshare

Vizyonda gidilmesi gereken filmler

Kesinlikle deadpool
  43. angelshare

Sony Xperia Z1 Compact Kullananlar Kulübü

2.el bölümünü Görmemişim Pardon
  44. angelshare

[çözüldü] Belirtilemeyen bir hata oluştu sorunu

Sorunu nasıl çözdüğünüzü yazarmısınız?
  45. angelshare

Aram oyun Grubu

Başlıkta belirttiğim gibi dereceli oyunlarda stres yapıp kafasını duvara vuran arkadaş geceleri toplanıp skype ile bir aram grubu oluştur sak kimse küfretmese kimse sana ks atma demese gır gır şamata içinde eğlenmek fena olmaz diye düşündüm önceden bir grubunun vardı rahat 2 takım çıkar...
  46. angelshare

Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

Kiseiju- nanatsu NO taizai - LOG horizon Vs izliyorum
  47. angelshare

Lol Karakter Tavsiyesi

Mundo yu da deneyebilirsin benimde tek iyi oynadığım Champion
  48. angelshare

League of Legends Oynayanlar Burada Toplanıyor

2 yıl kadardır oynuyorum ama arkadaşlarım sadece mundo da iyi olduğumu söylüyor oda agresif oynarsam aram oynamayı severim nick angelshare