Arama sonuçlarınız

1. serkans1

Tivibu ev, kullanmadığım halde 2 aydır fatura ödüyorum!!!

yaklaşık 3 ay önce tivibu'dan aradılar ve size tivibu ev kuralım, ilk ay ücretsiz sonra isterseniz aylık 9,99'dan taahhütsüz devam edebilir, memnun kalmazsanız iptal ettirebilirsiniz dediler. bende kabul ettim ve 1 hafta sonra görevli arkadaş kuruluma geldi. ama sabit ip alamdı, yaklaşık 1 saat...
  2. serkans1

Ttnet hız-bağlantı problemleri

konu açmayayım dedim ama dayanamadım! bende bir çok kullanıcı gibi ttnet'te problem yaşıyorum. 8 mbit netlimitsiz kullanıyorum. biten sözleşmemi 8 mbit netlimitsize geçirmek ve 6 aylık indirimden yararlanmak gibi bir hata yaptım. ve sözleşmem 12. ayda doluyor. ama bu sorun hallolmazsa 6 aylık...
  3. serkans1

Pardus 2011 beta

Pardus 2011 Beta Yayınlandı Pardus 2011'in kararlı sürümü için önemli bir adım olacak beta sürümü, hem 64 hem de 32 bit mimariler için Çalışan ve Kurulan görüntüler olarak sunuldu. Pardus 2011 Sürüm Yöneticilerinden Gökçen ERASLAN'ın geliştirici listesine attığı iletiyle Pardus 2011 Beta...
  4. serkans1

Ultimate Edition 2.7 duyuruldu

Glenn Cady, Ubuntu tabanlı bir dağıtım olan Ultimate Edition'ın birden çok masaüstü ortamı ile bir hayli çok yazılım paketi içeren bir DVD üzerindeki 2.7 sürümünü duyurdu. Ubuntu 10.04 Lucid Lynx tabanlı Ultimate Edition 2.7; KDE, Xfce, GNOME, LXDE, Openbox masaüstü yöneticilerini içeriyor...
  5. serkans1

Amd işlemcili , hd uyumlu(çıkışlı) bir ekran kartı sistem tavsiyesine ihtiyacım var

Merhaba arkadaşlar, ben lg plazma tv mi ekran olarak kullanmak üzere bir pc toplamak istiyorum. amd işlemcili , hd uyumlu(çıkışlı) bir ekran kartı ve kablosuz klavyee-mause olarak tavsiye edebileceğiniz bir sistem önerebilirsiniz. 2 gündür sitelerden bakıyorum, maliyet 800-1000 YTL civarı...